dlaczego faceci oglądfają się za innymi..?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 11:01   #1
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101

dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??


Pisze do Was prosząc jednocześnie o poradę, gdyż pewein fakt z mojego życia bardzo mnie zastanawia...

Mam faceta z którym jestem pół roku...
Wydawało mi się że jestem szczęsliwa z nim, on chyba też .. no wlaśnie chyba :/
Już trzeci raz się z nim pokłóciłam o to , że ogląda się za innymi....!!!
I nawet jak z nim jade autem komentuje paninki przechodzące po ulicy , komentarzem typu ,,, mhm... jaka blondyna ...."
wczoraj już się strasznie wsciekłam i mu to Trzeci raz wypomnialam..!!!
On na to że tak każdy facet ma, żonaty również tak jest i bd.

Ja mu powiedziałam , że skoro On tak robi to ja tez zacznę , a on na to że jakbym tak robiła , to bym miala juz 5 dzieci (o co chodzi do tej pory nie wiem..?)


Dodał jeszcze że on patrzy na inne , ale to za mną szaleje....
ale jak ja mam mu w to uwierzyć po czymś takim???
dodam , że On nie jest pierwszym moim facetem, ale pierwszym który tak robi ... Jeszcze wmawia mi , że to jest normalne...
W dodatku jego najlepsi kumple ciągle mu mówią, że mu zazdroszczą, że jestem piękna , i ogólnie traktują mnie jakbym była najładniejsza wszędzie , tam gdzie jesteśmy.... Poza tym nawet dziewczyny jego kumpli , skomentowały mnie tak ( w sumie dziwne to ?) " jak T. przyprowadził Cię pierwszy raz do nas, nikt nie wiedział, że ma on taki dobry gust! jesteś taka ladna- nikt nie sądził, że T. z taką może być..."

Poczułam się trochę jak kawał "mięcha" nawet slysząc to od dziewczyn jego kumpli....

Nie uważam się za brzydką, mimo że myslę że jestem gruba, ale to kompleks z dzieciństwa tylko....


Boze, jak ja pomyśle ilu fajnych kolesi olałam dla niego, a On mnie tak docenia , że (jak mu to sama wypomniałam) gapi się na wszystko , co się porusza ;p Jakim fochem się uniósł a ja uważam , że taka jest prawda... w sumie nie pamiętam , czy na początku tak było....ale na początku spotykalismy się tylko u mnie więc nie miał by nawet okazji pokazać , że się ogląda za innymi...

Wpędza mnie on w takie kompleksy, że juz sama nie wiem co robić....
Pofarbowalam włosy na blond , potem oglądał się za brunetką, i stwierdził, że w brązie było by mi lepiej, a na początku naszej znajomosci miałam wlosy naturalne, taki mysi blond...

Ludzie mówią ,że wygladam jak laleczka, z resztą On sam tez tak do mnie mówi, więc czemu tak robi????
wszczyscy znajomi mnie mu zazdroszczą, a on co???
Jak mnie docenia????

Szukalam odpowiedzi na mój problem na różnych forach internetowych , otto kilka mi się wydaje powazniejszych komentarzy z nich:

abba

A jesli on sie za nimi oglada to znaczy, ze one pociagaja go seksualnie ... zatem jedne slowo z ich strony a on za nimi pojdzie.


SilentSpy
A czemu mam zartowac? Gdybys byla dla niego wszystkim to by w ogole nie spogladal na inne - czy to nie tak dziala? Przeciez facet to nie maszyna, ktora kieruje sie tylko instynktami!!!!!
mamućka
jeśli mowi,że kocha tzn,ze tak jest,a jesli ogląda sie za innymi to tylko dlatego,ze jest mezczyzna

mejjerka

Mój facet nie patrzy na inne kobiety, a jeśli patrzy jeszcze go nie złapałam, chociaż zerkam na niego kiedy przejdzie obok jakaś laska. Mój poprzedni facet patrzył i zdarzaly się nie stosowne komentarze- denerwowało mnie to, ale wzięłam to, ale tłumaczyłam sobie, że każdy facet obraca sie na inne kobiety dopuki nie dowiedziałam sie jakie mam rogi.
Nie każdy facet ogląda się za innymi laskami, to głupie tłumaczenie. Tobie moge poradzić, żebyś zrobiła to samo- czyli zaczęła się oglądać za innymi samcami, możesz czasem mruknąc jakiś komplement...




Studiuje raczej męski kierunek, połowa roku się za mną ogląda, z dwoma kumplami nawet wdałam się w niewinny romans( zanim go poznałam) ale
wybralam Jego i wszystkich innych ludzi ( znajomych odstawiłam na boczny tor) . Dodam , że on wie o facetach , z którymi się spotykalam, wie że mam powodzenie,i w sumie jak ktoś przy nim zwróci na mnie uwage, t osię wkurza żartem(?) np:
+ Jego Kolega zwrocił uwagę że mam komara na stopie , aOn na to -"ej a gdzie Ty tam się patrzysz,, no no nie pozwalaj sobie...."
+ tancze z nim na imprezie, obcy koleś podchodzi z boku, chę żebym z nim potanczyła, On podchodzi do niego i mu - "o jaki Ty odważny jesteś, chojrak xD"


Na każdej imprezie , ognisku , itp nie odstepuije mnie na krok " kolezanki sa w szoku że tak w ogóle mozna , nie wierzyły póki nie przekonaly się na wlasnych oczach...

- Dla mnie On jest najważniejszy - a tymczasem pierwszy raz mu powiedziałam dopiero wczoraj, że go kocham ..a tu nagle co????
od rana się nie odzywa, a wczoraj nawet gupiego smsa na dobranoc nie wysłał (dodam że zawsze tak robił), i codzienie ranno miłego dnia już 12 a tu nic....

bardzo prosze o Wasze komentarze , nie tylko dziewczyn, co tak naprwdę o nim myślicie, jak rozumiecie Jego punkt widzenia... będę wdzieczna za wszystkie Wasze wypowiedzi...

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-05-26 o 19:50 Powód: już nie wazne... zrozumiałam przez Was drogie wizażanki swój błąd dlateg ousuwam treść.
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:21   #2
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

OMG.... jak mnie denerwuje w dziewczynach własnie czepianie się o to oglądanie. W moim otoczeniu rozpadło się przez to kilka związków w tym 1 małżeństwo.

Ogląda się i co z tego?? Ogląda je tak samo jak billboardy na ulicy!

Ja mam w związku zasadę: "jak w muzeum... można oglądać - byle nie dotykać" i dzięki temu jestem szczęśliwsza. mało tego... ja nawet czasem komentuje razem z moim TŻ On do mnie - patrz jaka blondi... a ja na to pfff cycki ma opadnięte.

I po temacie.... wielka mi rzecz... jak i tak to mnie będzie pieścił w nocy nie ją... to ja jestem jego żoną.


A tak szczerze.... jak Ty zobaczysz na ulicy mega przystojnego faceta to nie spojrzysz? jak on się sam rzuca w oczy? Na bank spojrzysz...i teraz zastanów się... dlaczego się spojrzałaś? Bo nie kochasz TŻ? Bo chcesz go zdradzić? NIE! Spojrzałaś bo on zwrócił twoją uwagę... wpłynął na twoją percepcję... uznałaś WoW...ale i tak byś się z nim nie przespała. TYLE
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015




Edytowane przez Lianca
Czas edycji: 2011-05-25 o 11:24
Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:28   #3
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

moj chłopak nie ogląda się za innymi- wiem bo jak przechodzi jakaś ładna kobieta to zawsze z ciekawości zerkne na niego z ukosa

w sumie masz dość niewygodną sytuację bo teoretycznie nie powinno być to powodem do zerwania, ale z drugiej strony za teksty typu "mmmmmmm blondyna' .........hmmmm ciężka sprawa

nie wierzę, że to coś da jak zaczniesz robić tak samo jak on tzn. może na krótką metę rzeczywiscie pomoże, ale myślę, że jak facet jest dojrzały i zakochany to powinna z Twojej strony wystarczyc rozmowa (nie awantura), w któej mu powiesz jak bardzo Cie to boli.
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:32   #4
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Ale masz problem, naprawdę..
mój narzeczony też się czasem ogląda, ja jak zobaczę przystojnego faceta, to wzroku nie mogę oderwać ale to trwa parę sekund, minutę i tyle. Potem już nawet o tym nie pamiętam.
A robienie awantur z tego powodu uważam za wyolbrzymianie. Nie da się faceta zamknąć w klatce, a Ty nigdy nie będziesz jedyną dziewczyną, którą on ogląda i z którą rozmawia. Ale to CIEBIE kocha i to z TOBĄ będzie dzielił życie. I zastanów się, czy naprawdę chce Ci się z nim walczyć z tego powodu. Szkoda życia.
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:38   #5
sjero
Raczkowanie
 
Avatar sjero
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 340
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

przyznam szczerze, że na początku trochę się wściekałam, parę razy mieliśmy małe sprzeczki o to, bo ja "że po jaką cholerę się gapisz", "idź se do niej", itd itp, a on "że mam kuku" hihih i że to nic takiego i że się nie gapi, a tylko spojrzał. Z czasem przestałam na to zwracać uwagę, w sumie przecież nic złego nie robi, ja też nieraz spojrzę na jakiegoś faceta, ale to przecież nie znaczy, że zaraz snuję na jego temat fantazje, że mam ochotę na niego, itd itp. W sumie po to człowiek ma oczy, żeby patrzeć. Aczkolwiek komentarzy bym nie zniosła... to już jest dla mnie brak szacunku dla partnera...
sjero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:38   #6
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;27114266]Ale masz problem, naprawdę..
mój narzeczony też się czasem ogląda, ja jak zobaczę przystojnego faceta, to wzroku nie mogę oderwać ale to trwa parę sekund, minutę i tyle. Potem już nawet o tym nie pamiętam.
A robienie awantur z tego powodu uważam za wyolbrzymianie. Nie da się faceta zamknąć w klatce, a Ty nigdy nie będziesz jedyną dziewczyną, którą on ogląda i z którą rozmawia. Ale to CIEBIE kocha i to z TOBĄ będzie dzielił życie. I zastanów się, czy naprawdę chce Ci się z nim walczyć z tego powodu. Szkoda życia.[/QUOTE]

I zastanów się, czy naprawdę chce Ci się z nim walczyć z tego powodu. Szkoda życia.[/QUOTE]- to samo mi powiedział, równoczesnie przyznając , że nie chce żebym tez tak robiła , rAZ SPECJALNIE ZERKNĘŁAM PRZY NIM a on potem mi to wypominał...
.. w takim razie o co chodzi?????
pOWIEDZIAŁ ,ŻE JAKBYM TAK ROBIŁA TO BYM MIALA JUZ 5 DZIECI.... o co mu chodziło????
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:41   #7
nurazuki
Zadomowienie
 
Avatar nurazuki
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 180
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Jak to moj kolega mowi: ogladanie sie za obcymi kobietami to jak lizanie lizaka przez papierek, a wiec zadna przyjemnosc
Moim zdaniem powinnas z nim pogadac, ale nie robic mu awanture tylko powiedziec ze jest Ci przykro
__________________


Bóg stworzył kobietę jako drugą bo uczył sie na błędach... w końcu zaczynał od zera
nurazuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 11:42   #8
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

...bo facet to facet i tego nie zmienisz!
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:44   #9
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
...bo facet to facet i tego nie zmienisz!
niby tak, tylko pierwszy raz się z takim czymś spotkałam, czyli nie każdy taki jest.... tak myśle
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:45   #10
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
Ja mu powiedziałam , że skoro On tak robi to ja tez zacznę , a on na to że jakbym tak robiła , to bym miala juz 5 dzieci (o co chodzi do tej pory nie wiem..?)
Może o to, żeby ci już sam osobiście zmachał piątkę żebyś nie zajmowała się głupotami oraz była uwiązana do niego na wieki wieków zament

Z boku widzę to tak.
Twój pan to typ maczosa i super samca. Lubi sobie popatrzeć na inne baby, bo przecież po to bozia je stworzyła, nie ? - dla jego przyjemności. Swoją wartość we własnych oczach podniósł zdobywając i utrzymując przy sobie kobietę, na której też można oko zawiescić i której (jak sądzi) zazdroszczą mu inni. Ten fakt, w jego mniemaniu predestynuje go do kontynuowania swojego hobby, bo przecież nie jest taki pierwszy lepszy, o czym świadczy "wartość" jego samicy (no offence). Jednocześnie strzeże jej jak oka w głowie, innemu podejść nie da (nawet po to żeby potańczył), bo ona (czyli ty) jest jego i tylko jego, a inni mogą sobie na nią co najwyżej popatrzeć (po to bozia cię stworzyła dla innych).

Jak to zmienić i czy się da.
Najpierw spróbowałabym tradycyjnie, czyli rozmową - i nawet bym się przyznała, że wpędza mnie w kompleksy swoim zachowaniem. Potem bym spróbowała odpłacać pięknym za nadobne (nie dając sobie bynajmniej w tzw. międzyczasie spłodzić piątki dzieci - byłabym czujna).
Jeżeli to by nie pomogło to cóż...- taki typ.
Albo się z tym pogodzisz albo odejdziesz.
Mam takiego wujka. Ciocia nawet z czasem i wiekiem zaczęła się z tego śmiać. Nie wiem czy przez łzy ale dość często się z niego nabija. Dziwna to para ale nie mnie to oceniać.
Ja bym w każdym razie takiego chłopa nie chciała, bo jak dla mnie takie zachowanie jest prostackie i okazuje kobiecie brak szacunku.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2011-05-25 o 11:47
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:48   #11
granda16
Raczkowanie
 
Avatar granda16
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 307
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
I zastanów się, czy naprawdę chce Ci się z nim walczyć z tego powodu. Szkoda życia.
- to samo mi powiedział, równoczesnie przyznając , że nie chce żebym tez tak robiła , rAZ SPECJALNIE ZERKNĘŁAM PRZY NIM a on potem mi to wypominał...
.. w takim razie o co chodzi?????
pOWIEDZIAŁ ,ŻE JAKBYM TAK ROBIŁA TO BYM MIALA JUZ 5 DZIECI.... o co mu chodziło????[/QUOTE]

Może go zapytaj?
Dziwne stwierdzenie aczkolwiek biorąc pod uwagę moje 1 skojarzenie- nie było to miłe i chyba Ci ubliżył.
Brzmi to tak, że on się ogląda, ale nic wiecej a gdybyś Ty się oglądała to może zrobiłabyś coś więcej? no dzieci biorą sie tylko z jednego kierunku.
granda16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 11:50   #12
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Oglądanie się za ładnymi dziewczynami jest normalne. Robienie afery z tego powodu nie ma sensu. Ale komentarze w stylu "mhm...jaka blondyna" przy swojej dziewczynie to już przesada, zwłaszcza jeżeli wiedział, że Tobie sprawia przykrość to jego oglądanie się. No chyba że mówił to w żartach a Ty wzięłaś to na poważnie.
A z tymi dziećmi to nie rozumiem o co mu chodziło Przecież od samego patrzenia nie zachodzi się w ciążę. Równie dobrze on mógłby mieć już 5 dzieci skoro tak często ogląda się za innymi
velara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:50   #13
beasz26
Raczkowanie
 
Avatar beasz26
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 253
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Faceci to wzrokowcy więc patrzeć będą. Kwestia jest tego rodzaju jak to robią powinno to być jak najdyskretniejsze chociaż my i tak wszystko widzimy. Ale juz takiego komentowania nie rozumiem twój facet robi Ci przykrość to burak sorry
beasz26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 11:51   #14
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
I zastanów się, czy naprawdę chce Ci się z nim walczyć z tego powodu. Szkoda życia.
- to samo mi powiedział, równoczesnie przyznając , że nie chce żebym tez tak robiła , rAZ SPECJALNIE ZERKNĘŁAM PRZY NIM a on potem mi to wypominał...
.. w takim razie o co chodzi?????
pOWIEDZIAŁ ,ŻE JAKBYM TAK ROBIŁA TO BYM MIALA JUZ 5 DZIECI.... o co mu chodziło????[/QUOTE]

Może jego zapytaj, bo skąd my mamy to wiedzieć??????????:cojest :
Niezły gość, on może się oglądać za innymi, komentować ich wygląd przy Tobie, a on Tobie mówi, że sobie nie życzy, abyś Ty oglądała się za innymi? paranoja
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:01   #15
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

[QUOTE=sine.ira;27114533]Może o to, żeby ci już sam osobiście zmachał piątkę żebyś nie zajmowała się głupotami oraz była uwiązana do niego na wieki wieków zament

Bez kitu to by się zgadzało- odpoczątku nie ukrywał tego , że chcę mnie mimo wszystko zatrzymać mimo kłótni , itp .


Z boku widzę to tak.
Twój pan to typ maczosa i super samca. Lubi sobie popatrzeć na inne baby, bo przecież po to bozia je stworzyła, nie ? - dla jego przyjemności. Swoją wartość we własnych oczach podniósł zdobywając i utrzymując przy sobie kobietę, na której też można oko zawiescić i której (jak sądzi) zazdroszczą mu inni. Ten fakt, w jego mniemaniu predestynuje go do kontynuowania swojego hobby, bo przecież nie jest taki pierwszy lepszy, o czym świadczy "wartość" jego samicy (no offence). Jednocześnie strzeże jej jak oka w głowie, innemu podejść nie da (nawet po to żeby potańczył), bo ona (czyli ty) jest jego i tylko jego, a inni mogą sobie na nią co najwyżej popatrzeć (po to bozia cię stworzyła dla innych).

wydaje mi się że trafiłaś w samo sedno sprawy...

Jak to zmienić i czy się da.
Najpierw spróbowałabym tradycyjnie, czyli rozmową - i nawet bym się przyznała, że wpędza mnie w kompleksy swoim zachowaniem. Potem bym spróbowała odpłacać pięknym za nadobne (nie dając sobie bynajmniej w tzw. międzyczasie spłodzić piątki dzieci - byłabym czujna).
Jeżeli to by nie pomogło to cóż...- taki typ.

Nie ma takiej opcji.. u niego nie da się tak... na początki nic mi nie powie, przemilczy, ale jak się pokłócimy to tak mi to wypomni że mi się wszystkiego odechce....
co do rozmowy 3 raz mu to wypomnialam , dopiero teraz powiedział , że to zmieni, ale ja w to watpie...


---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

[QUOTE=velara;27114643]Oglądanie się za ładnymi dziewczynami jest normalne. Robienie afery z tego powodu nie ma sensu. Ale komentarze w stylu "mhm...jaka blondyna" przy swojej dziewczynie to już przesada, zwłaszcza jeżeli wiedział, że Tobie sprawia przykrość to jego oglądanie się. No chyba że mówił to w żartach a Ty wzięłaś to na poważnie.

właśnie. On mówi , że są to takie żarty, ale mnie one już nie smieszą.... szczególnie , gdy pojechałam z nim i moimi kumpelkami na impreze jego wozem, a on Im a nie mi dzrzwi otworzył!!!! SZCZYT CHAMSTWA!!- a to dla niego taki zarcik byl.... ;/

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

[QUOTE=velara;27114643]Oglądanie się za ładnymi dziewczynami jest normalne. Robienie afery z tego powodu nie ma sensu. Ale komentarze w stylu "mhm...jaka blondyna" przy swojej dziewczynie to już przesada, zwłaszcza jeżeli wiedział, że Tobie sprawia przykrość to jego oglądanie się. No chyba że mówił to w żartach a Ty wzięłaś to na poważnie.

właśnie. On mówi , że są to takie żarty, ale mnie one już nie smieszą.... szczególnie , gdy pojechałam z nim i moimi kumpelkami na impreze jego wozem, a on Im a nie mi dzrzwi otworzył!!!! SZCZYT CHAMSTWA!!- a to dla niego taki zarcik byl.... ;/

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-05-26 o 19:51 Powód: brak
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:05   #16
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
właśnie. On mówi , że są to takie żarty
No, no żarty, wiadomo. Ciekawe czemu jego nie bawią kiedy ty masz ochotę popatrzeć na innych
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:05   #17
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Ja mam ten sam problem co autorka,wiec nic nie doradze. moze jestem w lepszej sytuacji,bo niczego nie komentuje,ale lubi zerkac na inne. Rozmawialam z nim o tym nie raz,ze jest mi przykro itp. to on na to ze on sie naprawde nie patrzy.
Z drugiej strony ty masz sie lepiej,bo on gapi sie i komentuje,czyli tak jakby robil to w zartach,albo lubi jak jestes zazdrosna,za to moj TZ jak jakas mijamy to tak jakby (moze dziwnie to zabrzmi) lekko sie oniesmielal, tzn jak o czyms rozmawiamy to o w tej chwili gada cos bez sensu,i gapi sie na tamta,ale tak zebum ja nie widzaiala. I wytlumaczyl mi sie kiedys ze on sie denerwuje bo wlasnie boi sie ze ja bede zla ze on sie gapi a on sie nie gapi , ale to nie prawda,bo ja wiem jaki typ mu sie podoba i tylko wtedy tak robi ...

I denerwuje mnie jeszcze to ze np ( nie obrazajac nikogo) lubi patrzec nawet na takie ktore nie maja zbyt fajnej figury, maja cellulit itp,ale niestety tego nie widzi bo nie oglada ja tak dokladnie i nie widzi to co ja tylko patrzy "ogolnie",bo ma np opalenizne, ladne wlosy i skupia sie na tym i wtedy gapi sie jak na ideal. A mnie przeciez widzi dokladnie i kazda moja wade,i nawet jak mam duuuzo mniejszy np. cellulit to on to widzi i mnie oczywiscie za ideal nie uwaza...
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:06   #18
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Skąd wy takich prostaków bierzecie, a przede wszystkim - po co, to już nie na mój rozumek, bez kitu.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:11   #19
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

przypomnialo mi się jeszcze cos ciekowago co mnie zirytowalo lekko, jego wypowiedz...:

FACET SIĘ PATRZY NA PIEKNA KOBIETE I MYSLI ŻE TKAKA TO NAPEWNO GO NIGDY NIE ZE CHCE A ON MIAŁ NAPRAWDĘ WIELKIE SZCZEŚCIE ŻE TAKA JAK JA ZWRÓCIŁA NA NIEGO SWOJA UWAGE...

JAK SIĘ DO TEGO ODNIEŚĆ???
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 12:11   #20
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Twoi wcześniejsi faceci tez tak pewnie robili tylko się z tym nie obnażali, a nie wypowiadali się w tak ostentacyjny sposób.
Ja też lube spojrzeć na fajnego faceta, po czym zaraz o nim zapominam....W końcu nie żyjemy na bezludnej wyspie!

Myślę ,ze mocno przesadzasz
A to Twoje ciągłe przekonywanie jaka to jesteś śliczna chyba ma na celu upewnienie Ciebie samej o własnej wartości. Widocznie nie masz tyle pewności siebie co Ci się wydaje
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:11   #21
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Szczerze? Mój TŻ nie ogląda się w mojej obecności za żadną laską (może nie jest facetem ). Wynika to z jego szacunku do mnie.
Pewnie sam popatrzy czasem na ładną kobietę i to nic złego, ale nie gapi się chamsko na inne spódniczki idąc ze mną...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:14   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Skąd wy takich prostaków bierzecie, a przede wszystkim - po co, to już nie na mój rozumek, bez kitu.
Również się nad tym zastanawiam, jak czytam tego typu wątki.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:15   #23
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Szczerze? Mój TŻ nie ogląda się w mojej obecności za żadną laską (może nie jest facetem ). Wynika
......zazdroszczę Ci ....
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:17   #24
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Popieram ze nie wszycsy tak robia, bo na to juz kiedys zwracalam specjalnie uwage,i wiem ze sa normalni faceci,ale jest ich dosyc malo. Taki juz nasz los, ze facet lubi to czego nie ma,i jesli facet jest typem ktory lubi sie gapic,to nawet jakby chodzil z miss świata to i tak bedzie,a jesli nie jest takim typem,to nie bedzie sie gapil nawet jesli jego kobieta nie bedzie zbyt piękna.
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:19   #25
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez shirleyyy Pokaż wiadomość
Twoi wcześniejsi faceci tez tak pewnie robili tylko się z tym nie obnażali, a nie wypowiadali się w tak ostentacyjny sposób.
Ja też lube spojrzeć na fajnego faceta, po czym zaraz o nim zapominam....W końcu nie żyjemy na bezludnej wyspie!

Myślę ,ze mocno przesadzasz
A to Twoje ciągłe przekonywanie jaka to jesteś śliczna chyba ma na celu upewnienie Ciebie samej o własnej wartości. Widocznie nie masz tyle pewności siebie co Ci się wydaje
Moja najlepsza przyjaciółka powiedziala, że nie zna bardziej dowartościowanej ( w sensie pewnej swojej urody) dziewczyny niż ja.
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:21   #26
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
Popieram ze nie wszycsy tak robia, bo na to juz kiedys zwracalam specjalnie uwage,i wiem ze sa normalni faceci,ale jest ich dosyc malo. Taki juz nasz los, ze facet lubi to czego nie ma,i jesli facet jest typem ktory lubi sie gapic,to nawet jakby chodzil z miss świata to i tak bedzie,a jesli nie jest takim typem,to nie bedzie sie gapil nawet jesli jego kobieta nie bedzie zbyt piękna.
los jest taki jak sobie wybierzesz . Jeśli wybiera się życie z wartościowym człowiekiem, to nie narzeka się potem w takich wątkach typu "Mój TŻ jest burakiem"
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:21   #27
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytuje: "jakbyś się oglądała za innymi to miałabyś już piątke dzieci" OMG mdleje; Zabrzmiało to tak ,jak by cię uwżał za sorki za okreslenie-puszczalską
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:23   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Jeszcze należy odróżnić "spojrzeć" (odruchowo, czy nie - robi to większość osób, nie tylko facetów) od "komentować" (przy swojej partnerce), czy "ostentacyjnie się za kimś oglądać". To pierwsze jest jak najbardziej normalne i OK, to drugie i trzecie to po prostu buractwo, nieważne, czy komentator to pan "pod krawatem", czy gość w dresiku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:24   #29
fabiankaaa
Raczkowanie
 
Avatar fabiankaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 101
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
los jest taki jak sobie wybierzesz . Jeśli wybiera się życie z wartościowym człowiekiem, to nie narzeka się potem w takich wątkach typu "Mój TŻ jest burakiem"

..hehe dobre nie uważam go za buraka ,ale widze ze zaczynacie w nim dostrzegać juz wyrastające korzenie... xD
fabiankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 12:25   #30
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: dlaczego faceci oglądfają się za innymi..??

Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
Moja najlepsza przyjaciółka powiedziala, że nie zna bardziej dowartościowanej ( w sensie pewnej swojej urody) dziewczyny niż ja.
No to chyba plus dla ciebie.


Cytat:
Napisane przez fabiankaaa Pokaż wiadomość
przypomnialo mi się jeszcze cos ciekowago co mnie zirytowalo lekko, jego wypowiedz...:

FACET SIĘ PATRZY NA PIEKNA KOBIETE I MYSLI ŻE TKAKA TO NAPEWNO GO NIGDY NIE ZE CHCE A ON MIAŁ NAPRAWDĘ WIELKIE SZCZEŚCIE ŻE TAKA JAK JA ZWRÓCIŁA NA NIEGO SWOJA UWAGE...

JAK SIĘ DO TEGO ODNIEŚĆ???
Yyy, to z kolei brzmi, piękna kobieta mnie nie zechciała, a jednak Ty go zachciałaś. Swoją drogą, trzeba było go odrazu zaytać o co mu chodzi z określeniem-taka jak ty

Edytowane przez Karinio
Czas edycji: 2011-05-25 o 12:27
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:35.