Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-18, 12:03   #991
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Czytałyście o "Liczbie Roszpunki" - współczynniku opisującego, na ile włosy spięte w kucyk ładnie się układają?To efekt poważnych badań naukowych
http://wyborcza.pl/1,75400,11162373,...k_z_bajki.html
Jak wybiórcza coś napisze, to nie ma xxxxx we wsi
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:05   #992
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Czytałyście o "Liczbie Roszpunki" - współczynniku opisującego, na ile włosy spięte w kucyk ładnie się układają?To efekt poważnych badań naukowych
http://wyborcza.pl/1,75400,11162373,...k_z_bajki.html
Słyszałam o tym w telewizji
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:11   #993
miss_dior
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 356
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

chyba napiszę doktorach nt. różnic w włosach olejowanych i nieolejowanych. może nawet wynajdę formułę na odginanie się końcówek i puszenie się
miss_dior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:20   #994
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Brrr, dlatego nigdy nie myję włosów jak jest zimno rano. Z przyzwyczajenia myję hery wieczorem parę godzin przed spaniem. Może wyglądają mniej świeżo, ale nie wyobrażam sobie wstać niewyspana (bo taka najczęściej wstaję) i iść z głową pod prysznic. Jak to piszę to aż mam ciarki Jedynie latem jak jest ciepło myję czasem włosy rano
Dlatego podziwiam Cię anoska i jednocześnie Ci się dziwię. Mój TŻ też myje rano włosy i wydaje mi się, że dużo częściej łapie przeziebięnia niż ja, ale nie pogadasz z nim
no widzisz, ja pierwszy raz zaszalałam i takie skutki, bo zimą i jesienią zawsze myję włosy wieczorem a tu zachciało mi się ładnych włosów

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
chyba napiszę doktorach nt. różnic w włosach olejowanych i nieolejowanych. może nawet wynajdę formułę na odginanie się końcówek i puszenie się
jeśli będzie grupa badawcza to chętnie się zgłoszę
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 12:30   #995
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
Brrr, dlatego nigdy nie myję włosów jak jest zimno rano. Z przyzwyczajenia myję hery wieczorem parę godzin przed spaniem. Może wyglądają mniej świeżo, ale nie wyobrażam sobie wstać niewyspana (bo taka najczęściej wstaję) i iść z głową pod prysznic. Jak to piszę to aż mam ciarki Jedynie latem jak jest ciepło myję czasem włosy rano
Dlatego podziwiam Cię anoska i jednocześnie Ci się dziwię. Mój TŻ też myje rano włosy i wydaje mi się, że dużo częściej łapie przeziebięnia niż ja, ale nie pogadasz z nim
ja zawsze myłam rano, nawet jak już bardzo dbałam o włosy i bardzo irytowało mnie, że są przesuszone... ale suszyłąm chłodnym nawiewem i nie brałam pod uwagę suszarki, jaki sprawcy takiego stanu włosów, ale stało się - odstawiłam suszarkę, myję wieczorem - nieporównywalnie lepsze w stanie, chociaż na początku (ok.2 tyg) jak nie wysuszyłam miałam strąki..
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:42   #996
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
Czytałyście o "Liczbie Roszpunki" - współczynniku opisującego, na ile włosy spięte w kucyk ładnie się układają?To efekt poważnych badań naukowych
http://wyborcza.pl/1,75400,11162373,...k_z_bajki.html


hha dobre nie słyszałam o czymś takim jeszcze




a ja wam powiem ze to olejowanie opuszkiem palców jest rzeczywiściw wydajne, naprawdę zużyłabym o wiele mniej oleju gdyby nie do że chciałam zużym mojego kokosa do końca

musze jeszcze tego popróbować bo to fajna metoda
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 13:50   #997
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Uh nadrobiłam wszystkie posty...

Miałam problem, bo po olejowaniu i używaniu szampony hipp miałam włosy męciutkie (odżywek używam jeszcze starych co mam -jedna z garniera a drugą z joanny) , a na drugi dzień były już poplątane zaczynają się łamać końcówki ect...

Używałam jedwabiu by zabezpieczyć końce i teraz przeczytałam ,że biosilk jest zły bo jest na bazie alkoholu... Myślicie ,że to przez to mam tak suche i łamiące sie końcówki ?
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 13:54   #998
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
Uh nadrobiłam wszystkie posty...

Miałam problem, bo po olejowaniu i używaniu szampony hipp miałam włosy męciutkie (odżywek używam jeszcze starych co mam -jedna z garniera a drugą z joanny) , a na drugi dzień były już poplątane zaczynają się łamać końcówki ect...

Używałam jedwabiu by zabezpieczyć końce i teraz przeczytałam ,że biosilk jest zły bo jest na bazie alkoholu... Myślicie ,że to przez to mam tak suche i łamiące sie końcówki ?
Być może. A próbowałaś zabezpieczać końcówki odrobiną oleju?
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:04   #999
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Nie wiem w jakim wątku się o to spytać
Czy mogłabym dodać do tego psikadła https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49532,green-pharmacy-eliksir-ziolowy-w-sprayu-do-wlosow-lamliwych-zniszczonych-i-farbowanych.html&next=1 elastynę, jedwab i keratynę? Podaję skład: Aqua, Chamomilla Recruita Extract,Triticum Vulgare Germ Extract, Tussilado Farfara Flower Extract, Acorus Calamus Root Extract, Polysorbate 20, Parfum, Diazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylparaben, Propylparaben.

Edytowane przez silkmoon
Czas edycji: 2012-02-18 o 14:14 Powód: poprawa linka
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:05   #1000
Dotka z OZ
Raczkowanie
 
Avatar Dotka z OZ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 395
GG do Dotka z OZ
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Dziś stałam w sklepie i oglądałam ten czarny spray Gliss kura i muszę się przyznać że powstrzymałam się w ostatniej chwili.

Cytat:
Napisane przez miss_dior Pokaż wiadomość
chyba napiszę doktorach nt. różnic w włosach olejowanych i nieolejowanych. może nawet wynajdę formułę na odginanie się końcówek i puszenie się
Ja się zgłaszam Pierwsza do testów
__________________

WŁOSOMANIACZKA
Olejowanie (lniany, archaidowy , słodkie migdały, amla, vatika kokosowa, olejek BD, sezam )
Wcierki, drożdże, pokrzywa i skrzyp - przerwa do 01.03.2012.


Moje włosy


Jestem szczęśliwym nie palącym człowiekiem od: 23.01.2012 r.
Dotka z OZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:09   #1001
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim wątku się o to spytać
Czy mogłabym dodać do tego psikadła https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49532,green-pharmacy-eliksir-ziolowy-w-sprayu-do-wlosow-lamliwych-zniszczonych-i-farbowanych.html elastynę, jedwab i keratynę? Podaję skład: Aqua, Chamomilla Recruita Extract,Triticum Vulgare Germ Extract, Tussilado Farfara Flower Extract, Acorus Calamus Root Extract, Polysorbate 20, Parfum, Diazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylparaben, Propylparaben.
Nie wyświetla mi się link, ale możesz Chociaż nie przesadzałabym z keratyną, bo mam wrażenie, że psikadło i bez niej może wysuszać i usztywniać włosy A elastyny już wcześniej używałaś? Jak wrażenia?
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 14:14   #1002
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Dziewczyny proszę o pomoc!
Wiem, że jest oddzielny wątek do rozjaśniania włosow miodem,ale tu jesteście aktywne a tam niestety troche mniej,a widze ze tu też się radzicie. Więc zrobiłam tą mieszanke: 1łyżkę miodu i dwie łyzki wody. No i pytanie JAK NALOZYC TO NA WLOSY? bo to jest strasznie plynne... a proporcje byly 1czesc miodu na 2 czesci wody... a nie chce dokladac maseczki bo mam tylko waxa i nie wiem czy bedzie dobry,a zresztą najlepsze rozjasnienie jest z sama woda...pomozcie proszę
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:19   #1003
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
A elastyny już wcześniej używałaś? Jak wrażenia?
Dziękuję za radę
Nie używałam elastyny, to mój debiut z proteinami Samego eliksiru użyłam dopiero 2x, ale myślę, że jest w porządku i nie wysusza.

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez sharron Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc!
Wiem, że jest oddzielny wątek do rozjaśniania włosow miodem,ale tu jesteście aktywne a tam niestety troche mniej,a widze ze tu też się radzicie. Więc zrobiłam tą mieszanke: 1łyżkę miodu i dwie łyzki wody. No i pytanie JAK NALOZYC TO NA WLOSY? bo to jest strasznie plynne... a proporcje byly 1czesc miodu na 2 czesci wody... a nie chce dokladac maseczki bo mam tylko waxa i nie wiem czy bedzie dobry,a zresztą najlepsze rozjasnienie jest z sama woda...pomozcie proszę
Masz atomizer ? Nim byłoby najlepiej chyba. Co do waxa, to ja mam biovaxy i do nich można chyba wszystko dodać i ładnie się wymiesza (miód, sok z aloesu, żel lniany oleje, itd.).
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:21   #1004
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Masz atomizer ? Nim byłoby najlepiej chyba. Co do waxa, to ja mam biovaxy i do nich można chyba wszystko dodać i ładnie się wymiesza (miód, sok z aloesu, żel lniany oleje, itd.).[/QUOTE]
atomizer! że nie pomyslalam,dziękuję bardzo! a co do waxa,można dodawać,ale czy aby na pewno rozjaśni wtedy? Bo właśnie dziewczyny piszą raz że tak, raz że nie...
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:23   #1005
silkmoon
Raczkowanie
 
Avatar silkmoon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 359
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez sharron Pokaż wiadomość
a co do waxa,można dodawać,ale czy aby na pewno rozjaśni wtedy? Bo właśnie dziewczyny piszą raz że tak, raz że nie...
Podczytywałam trommelkę w tym wątku (mam nadzieję, że nie pomyliłam z kimś innym) i jej miód rozjaśnił w maseczkach po jakimś czasie, więc może miód na Ciebie zadziała, ale po dłuższym czasie stosowania.
silkmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:26   #1006
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
Podczytywałam trommelkę w tym wątku (mam nadzieję, że nie pomyliłam z kimś innym) i jej miód rozjaśnił w maseczkach po jakimś czasie, więc może miód na Ciebie zadziała, ale po dłuższym czasie stosowania.
dziękuję kochana
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:37   #1007
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez sharron Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc!
Wiem, że jest oddzielny wątek do rozjaśniania włosow miodem,ale tu jesteście aktywne a tam niestety troche mniej,a widze ze tu też się radzicie. Więc zrobiłam tą mieszanke: 1łyżkę miodu i dwie łyzki wody. No i pytanie JAK NALOZYC TO NA WLOSY? bo to jest strasznie plynne... a proporcje byly 1czesc miodu na 2 czesci wody... a nie chce dokladac maseczki bo mam tylko waxa i nie wiem czy bedzie dobry,a zresztą najlepsze rozjasnienie jest z sama woda...pomozcie proszę

a np do do dużej miski i moczyć w tym włoski?
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:39   #1008
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez silkmoon Pokaż wiadomość
Nie wiem w jakim wątku się o to spytać
Czy mogłabym dodać do tego psikadła https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,49532,green-pharmacy-eliksir-ziolowy-w-sprayu-do-wlosow-lamliwych-zniszczonych-i-farbowanych.html&next=1 elastynę, jedwab i keratynę? Podaję skład: Aqua, Chamomilla Recruita Extract,Triticum Vulgare Germ Extract, Tussilado Farfara Flower Extract, Acorus Calamus Root Extract, Polysorbate 20, Parfum, Diazolidinyl Urea, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Citric Acid, Methylparaben, Propylparaben.
mam to psikadełko

ale nie dodawaj keratyny do całego opakowania, tylko przelej odrobinę do małego atomizera i tam dodaj półprodukty
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:41   #1009
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
no widzisz, ja pierwszy raz zaszalałam i takie skutki, bo zimą i jesienią zawsze myję włosy wieczorem a tu zachciało mi się ładnych włosów
To już tak nie szalej bo jak zatoki sobie załatwisz, to już do końca życia, wiem, bo moja mama często przechodzi nawroty chorych zatok.

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
ja zawsze myłam rano, nawet jak już bardzo dbałam o włosy i bardzo irytowało mnie, że są przesuszone... ale suszyłąm chłodnym nawiewem i nie brałam pod uwagę suszarki, jaki sprawcy takiego stanu włosów, ale stało się - odstawiłam suszarkę, myję wieczorem - nieporównywalnie lepsze w stanie, chociaż na początku (ok.2 tyg) jak nie wysuszyłam miałam strąki..
Przypomniałam sobie, że jak odstawiłam suszarkę, to też na początku były takie bardziej strąkowate. A parę lat temu, kiedy po każdym myciu suszyłam to eksperymentalnie raz na jakiś dawałam im się wysuszyć naturalnie i strąki i przyklap były. Takie błędne koło. Sama od sierpnia zeszłego roku nie suszę suszarką, jedynie raz na 3 miesiące fryzjerka mi podsuszy włosy (ostatnio w grudniu).
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-18, 14:48   #1010
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez whimxx Pokaż wiadomość
a np do do dużej miski i moczyć w tym włoski?
oj nie wiem bo w tym trzeba kilka godzin
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 14:58   #1011
Rabarba
Raczkowanie
 
Avatar Rabarba
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 350
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam to psikadełko
i jak się sprawuje? ja mam ten drugi rodzaj, Eliksir wzmacniający
__________________
Pielęgnuję moje lokaski
Rabarba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:13   #1012
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ewcia1807 Pokaż wiadomość
Być może. A próbowałaś zabezpieczać końcówki odrobiną oleju?
Nie , nigdy Można używać oleju zamiast jedwabiu?
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:16   #1013
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
mam to psikadełko
No właśnie, jak się sprawuje i gdzie dorwałaś?

A ja siedzę z naolejowanymi włosami. Tym razem olejowałam sposobem podanym przez anwen, wersja dla leniwych Tylko kurcze atomizer coś mi się zacina. Mam tylko nadzieję, że tym sposobem włosy będą równomiernie naolejowane i łatwiej się olej wymyje. Następnym razem chyba spróbuję sposobem "rosołkowym".
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:17   #1014
ewcia1807
Zakorzenienie
 
Avatar ewcia1807
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białogard
Wiadomości: 11 587
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
Nie , nigdy Można używać oleju zamiast jedwabiu?
No ba! Tylko uważaj, by za dużo nie nałożyć
Ja tak zabezpieczam końcówki i od 4 miesięcy nie podcinam (no, chyba, że jakieś pojedyncze )
__________________
CG od 30.09.2011
Olejowanie od 11.11.2011


28-...-36-37-38-39-40-41-42-43-44-45-46 -47-48-49-50 ... 60

Zapraszam na mojego kosmetycznego bloga: www.kosmetyczny-raj.blogspot.com
ewcia1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:20   #1015
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cała się lepie,fuj ale już po,teraz siedze w miodzie i czepeczku
Nie mogę sie doczekać aż to zmyje wieczorem i będę miała piękne, mięciutkie włoskiI znów pytanie czy jeśli myłam wczoraj rano włosy to czy mogę dziś już tylko zmyć ten miód samą wodą,bez szamponu?będą świeże?
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:33   #1016
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Rabarba Pokaż wiadomość
i jak się sprawuje? ja mam ten drugi rodzaj, Eliksir wzmacniający
nawet go lubię psikałam nim wlosy na razie tylko tak w czasie dnia, ale ma ardzo ładn zapach, głównie kupiłam ze względu na rumianek bardzo wysoko w składzie i mam nadzieje że mi ciut włoski rozjasni
a o do własciwości pielęgmnacjnych to na razie wole sie nie wypowiadac bo za mało go uzywam

a twój jak sie spisuje ?


pluskotka w takiej drogerio aptece kupiłam
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:42   #1017
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Powiem wam ze bardzo polubilam maseczka z granatem z alterry super nawilza
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:46   #1018
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

A ja dzis chyba nie domylam Sesy z jednego miejsca na skalpie.
Od kilku myc stosuje szampon Hipp i juz drugi raz mam taka sytuacje, mimo ze dokladnie masuje skalp.
Przy BD nie zdarzalo mi sie to.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 15:55   #1019
sharron
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 190
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Nie bijcie... ale ja mam znowu pytanie! na dodatek trochę glupie... Czy oderwane liscie aloesu odrosną? bo obskubałam...powiedzmy ze troche aloesu mamusi... i obawiam się troche o swoje życie
__________________
żyjmy chwilą.
Na youtube http://www.youtube.com/user/TheKosmetyka
sharron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-18, 16:09   #1020
Rabarba
Raczkowanie
 
Avatar Rabarba
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 350
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
nawet go lubię psikałam nim wlosy na razie tylko tak w czasie dnia, ale ma ardzo ładn zapach, głównie kupiłam ze względu na rumianek bardzo wysoko w składzie i mam nadzieje że mi ciut włoski rozjasni
a o do własciwości pielęgmnacjnych to na razie wole sie nie wypowiadac bo za mało go uzywam

a twój jak sie spisuje ?


pluskotka w takiej drogerio aptece kupiłam
ja psikam na długość i wcieram na zmianę z Jantarem miłe włosy są po nim i trochę puch ujarzmia
__________________
Pielęgnuję moje lokaski
Rabarba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.