Walka o zdrowe i piękne włosy część IX - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 16:53   #1381
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez ejzii Pokaż wiadomość
dzieki ! jedna zyczliwa osoba..
czytałam duzo postow, cały czas tu jestem ale o CP tu nie slyszalam..
Ja też jestem tu cały czas i czytam o CP po raz tysięczny

---------- Dopisano o 17:53 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Jestem życzliwa


Wróciłam cala przemoczona leje u mnie jak z cebra
Co do włosków, to ostatnio zrobiłam psikadlo z dużą ilością dpantenolu (ok. 15 kropli) keratyny (ok. 30 kropli) i olejku ze słodich migdałów + oczywiście hydrolat. Psikam tym włoski na noc jak nie mam siły na olejowanie;( rano myje i są super nawilżone

Wiosny chce
A jak to wymieszałaś?
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:16   #1382
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
dzięki za opinię no właśnie ona myje głowę przed wyjściem do pracy z rana, więc z tymi odżywkami może być różnie faktycznie. A to farbowanie z odżywką i na olej to po prostu nałożenie odżywki i oleju, a za chwilę farby? Chociaż najczęściej chodzi do fryzjera ale sama kiedyś mówiła, że ją ta farba przeraża, to może coś trafi do niej. A któreś konkretnie produkty polecacie? I lepiej jej szukać czegos z silikonami, samymi sls czy całkowicie naturalnych produktów? Wydaje mi się, że sama natura tu raczej nie pomoże, a domycie lakieru to też może być problem, nie wiem czy dobrze kombinuję. O oleju jej na razie nic nie będę mówić, bo kiedyś mi wyrzuciła rycynę, której używałam na rzęsy, bo mówiła, że wszystko tłuste a jak kiedyś miałam ochotę na domowe maseczki to mnie zgasiła mówiąc, że kupi mi gotową, tylko żebym bałaganu nie robiła dlatego nie widzę jej w kombinowaniu z tego typu rzeczami. Może kiedyś dojrzeje póki co zostaje metoda małych kroczków kiedyś diecie też się opierała, a potem się wkręciła, może teraz też dam radę ją nawrócić
metodę farbowania na olej masz opisaną u Anwen w tych postach http://anwena.blogspot.com/2012/02/f...l#comment-form
http://anwena.blogspot.com/2010/07/n...elegnacja.html
mogłabyś zaproponować Mamie, żeby rano najpierw myła włosy, a w momencie kiedy myje twarz, zęby itd trzymała na włosach odżywkę. Później proponowałabym jakiegoś psikacza z silikonami, żeby ochronić włosy przed uszkodzeniami. Podejrzewam też, że z racji mycia rano musi suszyć włosy, więc namów Ją na suszenie chłodnym nawiewem. Z czasem się wciągnie, Włosomaniactwo to bardzo groźna choroba, niesamowicie się rozprzestrzenia
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:09   #1383
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
O oleju jej na razie nic nie będę mówić, bo kiedyś mi wyrzuciła rycynę, której używałam na rzęsy, bo mówiła, że wszystko tłuste a jak kiedyś miałam ochotę na domowe maseczki to mnie zgasiła mówiąc, że kupi mi gotową, tylko żebym bałaganu nie robiła dlatego nie widzę jej w kombinowaniu z tego typu rzeczami.
No jak ona musiała zmywać/prać po tych maskach i rycynie to się nie dziwię, że tak reagowała
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:35   #1384
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Kochane, właśnie przybiegłam się pochwalić
Dziś pierwszy raz użyłam wosku z Waxa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tment-wax.html
i jak tak dalej pójdzie zostanie on moim KWC!!! Włosy nieobciązone, miękkie, sypkie, a przede wszystkim błyszczą jak nigdy. Ale gdyby jeszcze tego było mało po raz pierwszy nie mam odstających włosów na całej długości Zawsze miałam proste włosy, ale takie krótsze włoski odstawały na całej długości takie lekko wywinięte. Strasznie mnie to wkurzało, bo nie mogłam sobie z tym poradzić... a u taka niespodzianka!!!!
Mam nadzieję, że już na zawsze tak zostanie!!!!
Chyba już wiem na co się skuszę w najbliższym czasie Tym bardziej, że widziałam go u siebie w jednym z ulubionych kosmetycznych i zastanawiałam się nad zakupem


Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dzisiaj ten nowy szampon Elseve Nutri-Gloss Cristal, bez silikonów itp.

Dla zainteresowanych przepisuję skład:
Aqua/Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocomidopropyl Betaine, Sodium Chloride, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 17200/Red33, Cocamide Mea, Nacre Powder, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropultrimonium Hydr4olyzed Wheat Protein, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Limonene, Benzoic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Tinoxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Acrylates Copolymer, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragnance, (F.I.L. C 48860/1)
Też kupiłam ten szampon jakiś tydzień temu Skład ma faktycznie całkiem, całkiem ale bajerem który przyciągnął moją uwagę były przeurocze drobinki błyszczące z dala na półce
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:37   #1385
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
A jak to wymieszałaś?
W buteleczce z atomizerem.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:40   #1386
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
W buteleczce z atomizerem.
Miałam na myśli jak wymieszałaś olejek z hydrolatem Nie rozdzielają Ci się?
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:47   #1387
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Miałam na myśli jak wymieszałaś olejek z hydrolatem Nie rozdzielają Ci się?
No rozdziela się, bo olejek nie rozpuści się w hydrolacie ale jak dobrze tym potrzepę to zawsze coś mi tam na te włoski poleci
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:03   #1388
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dzisiaj ten nowy szampon Elseve Nutri-Gloss Cristal, bez silikonów itp.

Dla zainteresowanych przepisuję skład:
Aqua/Water, Ammonium Lauryl Sulfate, Cocomidopropyl Betaine, Sodium Chloride, CI 77891/Titanium Dioxide, CI 17200/Red33, Cocamide Mea, Nacre Powder, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropultrimonium Hydr4olyzed Wheat Protein, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Limonene, Benzoic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Tinoxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Acrylates Copolymer, Citric Acid, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum/Fragnance, (F.I.L. C 48860/1)
Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten szampon jakiś tydzień temu Skład ma faktycznie całkiem, całkiem ale bajerem który przyciągnął moją uwagę były przeurocze drobinki błyszczące z dala na półce
pisałam tu o nim ostatnio nawet dziś go używałam jak dla mnie bardzo dobry i te drobinki no zakochałam się w nich
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:41   #1389
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a ja znowu po poradę Mam wrazenie, że moje włosy mimo że nie dbam o nie aż tak jak Wy (dopiero stopniowo wszystko wprowadzam) są mimo wszystko w lepszej kondycji
I tak sobie pomyślałam , może dałoby się pomóc mojej Mamie jednak odpada na pewno mnóstwo zabiegów, bo "nie mam czasu" (faktycznie dużo pracuje), no i raczej tańsze środki, bo "tyle innych wydatków, dom na głowie" Mama nigdy nie lubiła się taplać w jakichś miksturach, same gotowce kupuje.
Kiedyś miała gęste włosy, teraz nosi króciutkie, rzadkie i cienkie. Farbuje na rudości. No i codziennie stylizuje, suszarka i lakier do włosów. W sumie nie dziwię się, bo faktycznie bez tego fryzurę ma kiepściutką. Widziałam u niej jedwab Biosilku, nie wiem jak z częstotliwościa stosowania, bo do domu jeżdże rzadko. Na razie jej mówiłam, żeby go odstawiła, a kupiła CHI lub L'biotica wax. Szampony widziałam u niej różne, czasem Joanna Naturia, Isana rózowa (chyba z jedwabiem) częściej Garnier, Timotei. Często wybiera te regenerujące do zniszczonych włosów, więc chyba trochę jej zależy. Kiedyś jak używałam Radicala patrzeć na niego nie chciała, czysto ziołowe jej raczej nie przekonają.

Zastanawiam się co jej poradzić, żeby nie zrazić, a żeby były efekty. Wiadomo, kobiecie blisko 50tki aż tak palma nie odbija na punkcie wyglądu jak nam i nie widzę jej jakoś kręcącej psikacze etc.

Chciałabym żeby zmniejszyły się jej te prześwity, bo w końcu zostanie bez włosów

Może pomożecie? Bo niby tyle sposobów tu widziałam, ale nie wiem jak to dopasować, co da efekty u niej, może na początek lepiej jej dobrać szampon i odżywkę d/s oraz jakiś psikacz? Bo nie wiem czy będzie robiła maski i wcierki... O oleju nie wspomnę. A może jak zobaczy pierwsze efekty to się bliżej zainteresuje sprawą.
Czy w jej przypadku konieczne są silikony czy może lepiej odstawić?
Myślałam o szamponie nie wiem jakim (może isana z jedwabiem?), ale odżywce Isana Babass (mimo że u mnie się nie sprawdza) + psikacz z gliss kura. Ale to chyba mega porcja silikonów, więc na tej samej zasadzie co wcześniej miała pielęgnację. Więc nijak jej nie pomogę. Proszę o sugestie. Chociaż nie wiem czy wystarczająco jasno napisałam o co chodzi

moja mama też tak na początku robiła, a teraz uzywa oleje, maski które ja kupuję i psikacza też


czasem sie wkurza że tylko sie olejuje, a sama rozowiada o tym w pracy i jedna z jej koleaznek z córkę również olejują (tak słyszałam)


wkręciła się jak zobczyła efekty, zaproponuj mamie coś co nie wymaga wiele i jak zobaczy ze sie sprawdza sama będzie chciała uzywać


ja wogóle nie ograniam jak można nie lubic dbac o włosy

ps. info o CP na prośbę wizazanki wkleiłam do pierwszego postu.
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:07   #1390
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Jestem życzliwa


Wróciłam cala przemoczona leje u mnie jak z cebra
Co do włosków, to ostatnio zrobiłam psikadlo z dużą ilością dpantenolu (ok. 15 kropli) keratyny (ok. 30 kropli) i olejku ze słodich migdałów + oczywiście hydrolat. Psikam tym włoski na noc jak nie mam siły na olejowanie;( rano myje i są super nawilżone

Wiosny chce
hehe a u mnie dzisiaj padał śnieg i to nieźle sypalo
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:33   #1391
msstuff
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 746
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dzisiaj ten nowy szampon Elseve Nutri-Gloss Cristal, bez silikonów itp.
cała seria jest bez silikonów?


Moja mama jest po operacji, która usunęła pewnie po części jej masakryczne wypadanie włosow (jakbym zobaczyła tyle na szczotce, co ona za każdym jednym razem chyba bym zemdlała..) - jak wróci ze szpitala namówię ją na regeneracje - pewnie lepiej się czując już będzie miała ochotę.
Akcja naprawiamy włosy mamy

Odebrałam jakiś czas temu zamówiony żel aloesowy Gorvity w osiedlowej aptece - używać na włosy i na skalp?

Edytowane przez msstuff
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:54
msstuff jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 20:45   #1392
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja wogóle nie ograniam jak można nie lubic dbac o włosy
Ja uwielbiam!
Ale moj TZ coraz mniej... Musze ograniczyc olejowanie jak zostaje u mnie na noc, bo strasznie chlop marudzi :P

Cytat:
Napisane przez doomcia Pokaż wiadomość
hehe a u mnie dzisiaj padał śnieg i to nieźle sypalo
Snieg? O nie, juz myslalam, ze to koniec zimy
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:50   #1393
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam!
Ale moj TZ coraz mniej... Musze ograniczyc olejowanie jak zostaje u mnie na noc, bo strasznie chlop marudzi :P


Snieg? O nie, juz myslalam, ze to koniec zimy
hehe ale moze sie przyzwyczai



a u mnie za to deszcz... ;p
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 20:54   #1394
orange blossom
Raczkowanie
 
Avatar orange blossom
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
pisałam tu o nim ostatnio nawet dziś go używałam jak dla mnie bardzo dobry i te drobinki no zakochałam się w nich
Rzeczywiście jest dość sympatyczny Choć na razie myję raczej odżywką i łagodnymi szamponami żeby zapobiec szybkiemu wypłukiwaniu się koloru (na co moje włosy są bardzo podatne) ale szkoda trochę że te drobinki nie zostają na włosach Jak moja siostra zobaczyła ten szampon to stwierdziła, że aż umyje włosy żeby się o tym przekonać

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja wogóle nie ograniam jak można nie lubic dbac o włosy
.
Też się nad tym zastanawiam
__________________
"Tak trudno jest zasypiać budzić się gdy imię twoje echem odbija się od ścian"

Zapuszczam i dbam o włosy od września 2011
orange blossom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:07   #1395
doomcia
Rozeznanie
 
Avatar doomcia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bj :)
Wiadomości: 614
GG do doomcia
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Może wy mi pomożecie? Szukam tych olejków kukurydziany, arganiowy, kameliowy i z nasion drzewa Pracaxi , a mianowicie używam po olejowaniu i umyciu włosów tego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44001,kerastase-k-ultime-oleo-complexe.html włosy mam po tym mięciutki i pachnące , produkt wydajny ,ale zastanawiam się czy nie wyszlo by mi taniej gdybym sama sobie podobny elixir zrobila?

Problem w tym ,że nie moge znaleźć tych olejków, więc może wy bardziej obyte w tych różnych mazidłach polecicie mi jakąś strone ,na której znajde je?;]
__________________
Boże, daj mi siłę, bym pogodził się z tym, czego nie mogę zmienić'
doomcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:10   #1396
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam!
Ale moj TZ coraz mniej... Musze ograniczyc olejowanie jak zostaje u mnie na noc, bo strasznie chlop marudzi :P


Snieg? O nie, juz myslalam, ze to koniec zimy
skąd ja to znam najbardziej narzeka na ajurwedyjskie
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:16   #1397
Magdalene29
Rozeznanie
 
Avatar Magdalene29
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam najbardziej narzeka na ajurwedyjskie
Ja nawet nie próbuję przy TŻecie otwierać ajuwerdyjskich, bo padnie z tym swoim przewrażliwionym nosem
__________________
Włosomaniaczka od 10.11.2011
Cel: 60 cm, ZAGĘSZCZENIE

Magdalene29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:19   #1398
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez orange blossom Pokaż wiadomość
Też kupiłam ten szampon jakiś tydzień temu Skład ma faktycznie całkiem, całkiem ale bajerem który przyciągnął moją uwagę były przeurocze drobinki błyszczące z dala na półce
Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
pisałam tu o nim ostatnio nawet dziś go używałam jak dla mnie bardzo dobry i te drobinki no zakochałam się w nich
Oj to widzę, że Nas testujących go jest więcej Ja dzisiaj umyłam nim pierwszy raz, póki co jestem bardzo zadowolona Mimo, że nie olejowałam włosków dwa dni i umyłam tym szamponem włosy, są mięciutki jakbym dopiero co zmyła olej i pięknie błyszczą W dodatku są puszyste, ale nie napuszone, chyba się polubimy

I tutaj od razu Karmazynka99 widzisz moje zdanie relacji na temat tego szamponu

Cytat:
Napisane przez msstuff Pokaż wiadomość
cała seria jest bez silikonów?
Oczywiście poszłam po szampon i nie spojrzałam na resztę produktów z tej serii Jak będę w Rossmannie to zerknę
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:22   #1399
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
hehe ale moze sie przyzwyczai



a u mnie za to deszcz... ;p
Chyba nic z tego...
Najbardziej niepokoi go moje spanie w czepku

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
skąd ja to znam najbardziej narzeka na ajurwedyjskie
Moj zapach jeszcze jakos znosi, tylko w kolko slysze, ze cuduje z tymi wlosami...
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 21:22   #1400
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

no właśnie o to mi chodzi, że szukam czegoś, do czego nie będzie na początku trzeba wiele pracy, a będą jakieś efekty, żeby ją zachęcic, ale nie wiem właśnie co a ode mnie jej nie mam jak coś podtykać, bo nie mieszkamy razem.
ale dziękuję za dotychczasowe sugestie
ps. nie prała niczego ani nie zmywała, bo do masek miała takie nastawienie zanim jakąkolwiek zrobiłam, a po rycynie nie ma co prać
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:27   #1401
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

karmazynko, na innym watku wkleilas cudne zdjecie lsniacych wlosow.
Do niego byl dolaczony artykul z przepisem na maske: http://www.tipy.pl/artykul_11228,jak...losy-zima.html .
Wiesz moze jaka role pelni wodka w tej maseczce?
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:31   #1402
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam!
Ale moj TZ coraz mniej... Musze ograniczyc olejowanie jak zostaje u mnie na noc, bo strasznie chlop marudzi :P

Mój nie marudzi na szczęście (poza nocami gdy mam sezam na głowie, bo mówi że śni o jedzeniu), ale patrzy się krzywo. Ja póki co olejuje codziennie, ale zapewne do pierwszego przeolejowania

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a u mnie za to deszcz... ;p
U mnie też był deszcz, ale dziewczyny! Właśnie co wróciłam ze spaceru z psem i już czuć ciepły wiatr! Taki jakby wiosenny...
Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
(...) Podejrzewam też, że z racji mycia rano musi suszyć włosy, więc namów Ją na suszenie chłodnym nawiewem. Z czasem się wciągnie, Włosomaniactwo to bardzo groźna choroba, niesamowicie się rozprzestrzenia
Ja muszę się właśnie przestawić na suszenie chłodnym Tylko zajmuje to bardzo długo - albo takie moje wrażenie.

Od jutra stop gorącej suszarce.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:38   #1403
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez msstuff Pokaż wiadomość
cała seria jest bez silikonów?
pare stron wczesniej wklejałam link do strony z loreala gdzie było napisane że cała seria Crystal jest bez silikonów

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Mój nie marudzi na szczęście (poza nocami gdy mam sezam na głowie, bo mówi że śni o jedzeniu), ale patrzy się krzywo.
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:57   #1404
msstuff
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 746
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

ja Was któregoś dnia zaszczelę co 5 postów odkrywam, że muszę coś kupić

ale odkładam stówkę na porządne zakupy na BU/ZSK
msstuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 22:06   #1405
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Ja muszę się właśnie przestawić na suszenie chłodnym Tylko zajmuje to bardzo długo - albo takie moje wrażenie.

Od jutra stop gorącej suszarce.
Ja będziesz miała zamiar wysuszyć ciepłym nawiewem, to proszę zanim to zrobisz wejść na wizaż i napisać o tym, My zaraz Ci pomożemy zmienić na zimny

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
pare stron wczesniej wklejałam link do strony z loreala gdzie było napisane że cała seria Crystal jest bez silikonów
Tylko ciekawe czy pq nie ma np. w odżywkach Jestem bardzo ciekawa tych składów, bo szampon mi jak na pierwszy raz naprawdę się spodobał

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez msstuff Pokaż wiadomość
ja Was któregoś dnia zaszczelę co 5 postów odkrywam, że muszę coś kupić

ale odkładam stówkę na porządne zakupy na BU/ZSK
Oj pamiętam jak się zbierałam z pierwszymi zakupami na mazidłach, wydałam ponad 70 zł, po tygodniu stwierdziłam, że jeszcze coś potrzebuję i poszło kolejne 70 zł, no i w końcu po jakimś czasie zaczęły mi się kończyć hydrolaty, więc stwierdziłam, że zamówię i tym razem poszło prawie 90 zł.

To wciąga i to naprawdę
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 22:10   #1406
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Mój nie marudzi na szczęście (poza nocami gdy mam sezam na głowie, bo mówi że śni o jedzeniu), ale patrzy się krzywo. Ja póki co olejuje codziennie, ale zapewne do pierwszego przeolejowania


---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Oj pamiętam jak się zbierałam z pierwszymi zakupami na mazidłach, wydałam ponad 70 zł, po tygodniu stwierdziłam, że jeszcze coś potrzebuję i poszło kolejne 70 zł, no i w końcu po jakimś czasie zaczęły mi się kończyć hydrolaty, więc stwierdziłam, że zamówię i tym razem poszło prawie 90 zł.

To wciąga i to naprawdę
Wow, niezle sumki!
A pamietam jak na poczatku przygody z wlosomaniactwem mialas jeszcze rozsadne podejscie (zreszta tak samo jak ja ).
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 22:26   #1407
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Tylko ciekawe czy pq nie ma np. w odżywkach Jestem bardzo ciekawa tych składów, bo szampon mi jak na pierwszy raz naprawdę się spodobał
jutro będę w Rossmannie na 100% więc sprawdzę,zrobię zdjęcia składom i wrzucę , ale cena odżywki 19,99 mnie nie zachęca do kupna no chyba że w promocji
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 23:13   #1408
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
Wow, niezle sumki!
A pamietam jak na poczatku przygody z wlosomaniactwem mialas jeszcze rozsadne podejscie (zreszta tak samo jak ja ).
No miałam rozsądne podejście, ale mój mąż przestał mi w tym pomagać i jego odpowiedzi zawsze brzmią, jak potrzebujesz to kup sobie No i nie ukrywajmy, że wizaż prowadzi do bankructwa, ale za to z jakimi włosami, cerą itp.
Chyba każda z Nas przez to przechodzi

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
jutro będę w Rossmannie na 100% więc sprawdzę,zrobię zdjęcia składom i wrzucę , ale cena odżywki 19,99 mnie nie zachęca do kupna no chyba że w promocji
O fajnie by było Też bym poszła, ale córeczce wychodzą ząbki (już piątki) i dzisiaj miała gorączkę przez to, więc odpuszczę sobie spacer.

Co do ceny, to teraz w Rossmannie są takie:
- szampony są po 10,79 zł/400 ml przecenione z 12,69
- odżywki za 11,89 zł/400 ml przecenione z 14,99 zł lub 8,99 zł/ 200 ml przecenione z 9,69 zł.
- odżywka w tubce, która właśnie kosztuje 19,99 zł, ale nie wiem czym różni się od zwykłych odżywek
__________________
16.09.11 - pielęgnacja bezsilikonowa
29.09.11 - oleje
25.01.12 - ścięcie
1.04.12 - Seboradin
12.04.12 - Eclipta



11.01.12 - kwasy i naturalna pielęgnacja twarzy

Moje włosy
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 08:52   #1409
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Oj to widzę, że Nas testujących go jest więcej Ja dzisiaj umyłam nim pierwszy raz, póki co jestem bardzo zadowolona Mimo, że nie olejowałam włosków dwa dni i umyłam tym szamponem włosy, są mięciutki jakbym dopiero co zmyła olej i pięknie błyszczą W dodatku są puszyste, ale nie napuszone, chyba się polubimy

I tutaj od razu Karmazynka99 widzisz moje zdanie relacji na temat tego szamponu



Oczywiście poszłam po szampon i nie spojrzałam na resztę produktów z tej serii Jak będę w Rossmannie to zerknę
dziękuję ! to super że szmpon sie sprawdził pewnie tez go wyprubuję

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
karmazynko, na innym watku wkleilas cudne zdjecie lsniacych wlosow.
Do niego byl dolaczony artykul z przepisem na maske: http://www.tipy.pl/artykul_11228,jak...losy-zima.html .
Wiesz moze jaka role pelni wodka w tej maseczce?
przyznam szczerze że nawet nie czytałam przepisu, ale już zerkam
włosy znalazłam przez google grafika

może miec ona zadanie ułtwić składnikom wniknąć w skalp, no i tak jak tam pisze ma pewnie kwasny odczyn i zamyka łuski włosów co powoduje że bardziej odbijają światło(taką funkcje ma tez ocet i płukank cytrnowa)
ale uwaga zeby włosków nie wysuszyć

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość

U mnie też był deszcz, ale dziewczyny! Właśnie co wróciłam ze spaceru z psem i już czuć ciepły wiatr! Taki jakby wiosenny...

Ja muszę się właśnie przestawić na suszenie chłodnym Tylko zajmuje to bardzo długo - albo takie moje wrażenie.

Od jutra stop gorącej suszarce.
jak ja hce wiosnę


tez suszę gorącym niestety
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:41   #1410
aga9002
Raczkowanie
 
Avatar aga9002
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 164
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część IX

Dziewczyny pomóżcie
wszedzie juz szukalam czy te odzywki maja silikony, bo nie chce zepsuc tego efektu co osiągnęłam

będę bardzo wdzieczna


himalaya ODZYWKA PROTEINOWA ochrona koloru(melon, marakuja, kielki przenicy, ciecierzyca)

Aqua, Cetaryl Alcohol, Amodimethicone & Trideceth-12 & Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Stearate SE, Cetryl Alcohol& PEG-20 Stearate, Fragrance, Oryza Sativa Extract, Triticum Vulgarae Germ Oil, Momordica Charantia Fruit Extract, Pongamia Glabra Seed Oil, Methylparaben, Passiflora Incarnata Fruit Extract, Tetrasodium EDTA, Propylparaben, Sodium Benzoate.

himalaya ODZYWKA MIEKOSC DELIKATNOSC I BLASK WLOSY NORMALNE( chinska roza kwiat lotosu, ciecierzyca, wyciag z owsa)

Aqua, Cetaryl Alcohol, Amodimethicone & Trideceth-12 & Cetrimonium Chloride, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Stearate SE, Cetryl Alcohol& PEG-20 Stearate, Hibicus Rosa -Sinensis Extract, Lens Esculenta Fruit Extract, Fragrance, Nolumbium Speciosum Flower Extract, Mangifera Indica Seed, Methylparaben, Tetrasodium EDTA, Propylparaben, Sodium Benzoate.



himalay herbals SZAMPON PROTEINOWY do włosów płaskich/ przetłuszczających się(papaja, ogorek, lukrecja)

aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Glucoside, Ammonium Lauryl Sulfate, Cucumis Sativus Fruit Extract, Spindus Mukurossi Fruit Extract, Citrict Acid, Fragrance,Polyquaternium 7, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Polyquaternium 10, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA.
aga9002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.