przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-01-17, 14:23   #961
Amusia
Przyczajenie
 
Avatar Amusia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wypraszam sobie Ashanti83r ja mam 17 lat i to wcale nie znaczy ze mam hamskie wypowiedzi i nie jestem dyplomatka i nie wszytkie 17 takie sa!!
Amusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 15:58   #962
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ashanti83r oraz incognito_99 upominam was i prosze o natychmiastowe zapzrestanie tejpotyczki slownej
szczegolenie Ashanti83r to co napisals w ostatnimpocie jest bardzo nei an miejscu... ciebie tez menopauza dopadnie i lata ci leca, zapomnialas?
prosze wrocic do tematu albo zakonczyc dyskusje
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 16:47   #963
lacoste13
Raczkowanie
 
Avatar lacoste13
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
GG do lacoste13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ashanti83r Pokaż wiadomość
PS Incognito myslalam,ze masz 17 lat wnioskujac po zlosliwych wypowiedziach i braku dyplomacji w dyskusji a tu niespodzianka-taka niemloda a w dodatku zlosliwa...ale rozumiem-menopauza Cie dotyka...
przepraszam bardzo ale z tego co wiem nie polecasz przedluzania wlosow ani Cie to nie bawi bo swoje masz juz wystarczajaco zniszczone, wiec nie rozumie po co wogóle wchodzisz na ten temat i w dodatku wypisujesz takie glupoty... uwazaj bo ty tez bedziesz miec kiedys menopauze i zycze Ci z calego serca abys wowczas wiedziala jeszcze na czym polega przedluzanie wlosow. Jezeli masz ochote tylko i wylacznie obrazac albo zaprzeczac to poprostu sie tutaj nie wpisuj. Kazdy zaglada tutaj po to aby np: sie zrelaksowac podczas przerwy w pracy ( chociaz sadzac po twoich opisach to pracy zbyt ambitnej nie posiadasz) dowiedziec czegos nowego lub poszukac rozwiazania swojego problemu, a TY ..... poprostu czytajac Twoje komentarze nagle czlowiek ma ochote pisac to co ja teraz pisze, nie mysl tylko o sobie ale tez o setkach innych osob ktore czytaja Twoje opisy !!!
Troszeczke kultury !!!!
lacoste13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 16:53   #964
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

co do zniszczenia wlosow, wlosy plecione na tasmie i doczepiane (przyszywane do warkocza) - byc moze ta metoda nie wszystkim niszczy -obciaza cebulki, ale napewno nie wplywa na to ze wlosy sa coraz to zdrowsze
wszystkie inne metod niestety niszcza wlosy , oslabiaja je (jedne mniej inne wiecej pisalam juz o tym)wszystko zalezy od tego jak wlosy sa doczepiane , jak pielegnowane, jakie wlosy sa uzyte, jak dlugo noszone sa wlosy doczepione i jak mocne sa wlosy naturalne
ja mam do czynienia bardzo czesto z klientkami z wlosami przedluzonymi, czesto je czesze i czesto tez zdejmuje takie wlosy ... no.... nie zawsze to wyglada ciekawie, a wrecz tragicznie w niektorych przypadkach
ale.... kazdy wie co chce i na co sie decyduje , to indywidualna sprawa, frzyjerzy w wiekszosci sa przceciwni tej metodzie(nie mowie tu o fryzjerach rzemieslnikach, tylko tych, ktorych wiedza konczy sie na czesaniu i strzyzeniu i tylko na tym im czasem zalezy)ci ktorzy doczepiaja wlosy sa po kursach doczepiania wlosow i ich pielegnacji i nie maja za bardzo z wiedza fryzjerska do czynienia, bo w sumie nie musza byc fryzjerami , aby sie zajmowac doczepianiem wlosow(oczywiscie prosze tego nie przyjmowac jako uogolnienie, to tylko takie moje zdanie, poniewaz w moim kregu takich ludzi wlasnie spotykalam)
ja dodzis sie łamie nad tym zeby to robic , choc to niemały pieniadz... ale jaksobie pzrypomne jak wygladaly wlosy po... i co sie dzieje z ta biedna cebulka...
niewiem , ale chyab jednak nigdy nie bede u siebie w salonie pzredluzac wlosow...
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:12   #965
komediopisarka81
Raczkowanie
 
Avatar komediopisarka81
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 149
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

JA juz przedluzam wloski od 3 lat co do przedluzania hmmm trudno powiedziec zalezy od tego jakiej kondycjii sa wlosy i przedewszystkim
ile kepek zostalo dolaczone , im mniej tym lepiej poniewaz przedluzanie nie poprawia kondycji wlosa napewno , pozniej podczas zdejmowania to zludzenie optyczne ze sie ich ma mniej
W chwili obecnej przedluzam wloski tasma tzn 3 rzedy tasmy mam dolaczone dlugosc ok 15 cm efekt jes fajny , lepszy od kepek na kreatynie ktore kiedys mialam dolaczone , pamietajcie dziewczyny trzeba wlosy przedluzone dobrze pielegnowac. .Ja z mojego doswiadczenia napewno nie zdecydowalabym sie na zakladanie powyrzej 50 kepek ,poprostu balabym sie o kondycje moich wloskow .
__________________
komediopisarka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 17:40   #966
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

gaga! powiedz proszę,jeśli byś miała przedłużać wlosy to jaką metodę byś obrała ,zgrzewane na gorąco czy na zimno? bo słyszałam że na zimno można je podciągnąć. Jak pielęgnować te włosy aby nie były obciążone i jednocześni można było je prostować?oczywiście mówię o doczepianiu włosów naturalnych.
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 19:55   #967
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

naprawde nie wiem, ale przy tych wszystkich "sciaganiach" wlosów najmniej byly zniszczone te na tasmie, choc te na zimno w takim czyms jak koncowka od sznurowek tez nie byly zniszczone, ale... to znow sie zsuwa podobno.. nei wiem nie moge byc zbyt obiektywna
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 21:40   #968
incognito_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ech ..ASHANTI...kobieto bez krzty rozumu i włosów na głowie(to nie ja wymyśliłam ..cytuje..takie łyse jak ja.... )taki ze mnie plastik jak z Ciebie modelka...przyjmij moje przeprosiny za wszystkie złe słowa uzyte przeciwko Tobie.Robie to aby nie pospuć nastroju na tym forum, tym samym udawadniając że mój obciążony przez syntetyki mózg(oszukali mnie ...miały być prawdziwe)funkcjonuje poprawnie.Z mojej strony to ostania wypowiedź w strone szanownej koleżanki ale domyślam się że z jej strony riposta będzie .tym razem jednak bez odzewu.
incognito_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-17, 21:55   #969
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

incognito_99 daje ci ostatnie upomnienie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 07:35   #970
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

INCOGNITO co do tej modelki to jakbys zgadla bo bylam nia 5 lat ale teraz...zestarzalam sie:P Jedyna moja glupota bylo wciagniecie sie w gierke slow wszechwiedzacej pieknej Incognito nad czym ubolewam niemilosiernie)))) Pzdr.
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 07:39   #971
Ashanti83r
Przyczajenie
 
Avatar Ashanti83r
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 16
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lacoste13 Pokaż wiadomość
przepraszam bardzo ale z tego co wiem nie polecasz przedluzania wlosow ani Cie to nie bawi bo swoje masz juz wystarczajaco zniszczone, wiec nie rozumie po co wogóle wchodzisz na ten temat i w dodatku wypisujesz takie glupoty... uwazaj bo ty tez bedziesz miec kiedys menopauze i zycze Ci z calego serca abys wowczas wiedziala jeszcze na czym polega przedluzanie wlosow. Jezeli masz ochote tylko i wylacznie obrazac albo zaprzeczac to poprostu sie tutaj nie wpisuj. Kazdy zaglada tutaj po to aby np: sie zrelaksowac podczas przerwy w pracy ( chociaz sadzac po twoich opisach to pracy zbyt ambitnej nie posiadasz) dowiedziec czegos nowego lub poszukac rozwiazania swojego problemu, a TY ..... poprostu czytajac Twoje komentarze nagle czlowiek ma ochote pisac to co ja teraz pisze, nie mysl tylko o sobie ale tez o setkach innych osob ktore czytaja Twoje opisy !!!
Troszeczke kultury !!!!
Proponuje rzecznika prasowego albo moze cos w rodzaju savoir-vivre jesli oczywiscie wiesz o czym mowie:P
Pzdr.
Ashanti83r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-18, 08:13   #972
incognito_99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zgodnie z obietnicą nic nie powiem..
incognito_99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 08:54   #973
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Przynajmniej troche rozrywki z Wami mamy
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 09:45   #974
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

gaga!dzięki za odpowiedź! A powiedz proszę jak takie włosy zgrzewane na zimno najlepiej pielęgnować? czy jakimiś specjalnymi odżywkami czy specjalnych grzebieni się używa? i jak te wszystkie włosy wzmacniać? Z góry dzięki za odpowiedź.
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 10:21   #975
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

do pielegancji sa pzreznaczone specjalne srodki ,powinny je mies zawsze te osoby ktore zajmuja sie pzredluzaniem wlosow profesjonalnie
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 12:48   #976
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kiedys obiecałam ze wkleje zdjecie jak mam doczepione włosy wiec wklejam. Zdjecie jest zrobione 2 tygodnie po założeniu wiec jest juz odrost.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SSM11140.JPG (120,1 KB, 368 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SSM11190.JPG (119,0 KB, 387 załadowań)
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:23   #977
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wygląda to całkiem nieźle.... napewno lepiej niz przy microringach... ja właściwie już wiem ze bede miała taśme tylko nie moge sie zdecydować czy wplataną czy tak ja Ty Ry-bcia przyszyta....
czy jakas różnica poza samym podciąganiem jest?
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 13:32   #978
AnIuLkA90
Raczkowanie
 
Avatar AnIuLkA90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ja chciałam sobie przedłuzyc włosy.. ale zrezygnowałam... W sumie nadal chce ale to strasznie niszczy włosy tak jak trwała...chciałabym miec tak do pasa.. czy za łopatki...
AnIuLkA90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-18, 14:31   #979
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
wygląda to całkiem nieźle.... napewno lepiej niz przy microringach... ja właściwie już wiem ze bede miała taśme tylko nie moge sie zdecydować czy wplataną czy tak ja Ty Ry-bcia przyszyta....
czy jakas różnica poza samym podciąganiem jest?
ja niestety nie wiem
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-19, 09:02   #980
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

z mojego doświadczenia moge polecic ci wszywaną. Oczywsiście u nas metoda na "nitke i igłe" powoduje ogólny niesmak ale taka nitka jest niesamowicie silna. Nie ma takiej opcji żeby się zerwała. Miałam wplataną zawsze taśme, ale to jednak bardziej jest wyczuwalne, powstaje taki "guzek"
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 15:06   #981
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Kiedys obiecałam ze wkleje zdjecie jak mam doczepione włosy wiec wklejam. Zdjecie jest zrobione 2 tygodnie po założeniu wiec jest juz odrost.
a gdzie przedłużałaś włoski? W salonie czy robiła Ci osoba prywatna? Ile zapłaciłaś?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 15:43   #982
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
a gdzie przedłużałaś włoski? W salonie czy robiła Ci osoba prywatna? Ile zapłaciłaś?
przedłuzalam w salonie, ale wlosy kupilam sobie sama. Razem zaplacilam 500 zl (no 510 )
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-19, 16:12   #983
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
przedłuzalam w salonie, ale wlosy kupilam sobie sama. Razem zaplacilam 500 zl (no 510 )
aha a jak długo można nosić włosy przyszyte na taśmę? I gdzie kupiłaś włosy? Może na allegro?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-20, 15:10   #984
AgusiaGda
Raczkowanie
 
Avatar AgusiaGda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 373
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Ry-bcia - całkiem fajnie to wygląda spodziewałam się mniej przyjemnego widoku
a jak przeciągasz dłonią po głowie, to czujesz jakieś wypukłości(szwy)?
Jak długą taśmę potrzebowałaś?
AgusiaGda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-21, 00:14   #985
Lusi77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny!! Mam takie banalne pytanko . Czy ktoras z was wie moze jak zachowuja sie microringi przy kontroli na lotnisku , przy przechodzeniu przez bramkę magnetyczna do wykrywania metali??
Sa jakies "efekty specjalne"????

z gory dzieki za odpowiedz

pozdrawiam
Lusi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 09:57   #986
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
aha a jak długo można nosić włosy przyszyte na taśmę? I gdzie kupiłaś włosy? Może na allegro?
Pierwszy raz mam taśme na włosach wiec nie wiem ile wytrzymam. To chyba zalezy jak komu szybko rosna włosy. Ja mam juz prawie 4 tygodnie i mysle ze jeszcze miesiac ponoszę zanim pojde podciagnąć. Zresztą tak ta babka mowila ze ok 2 miesiace.
A jeśli chodzi o włosy to nie kupowałam na allegro bo sie bałam ze nie dobiorę sobie idealnie koloru włosów. Kupiłam w takiej ala hurtowni w Poznaniu
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 10:00   #987
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez AgusiaGda Pokaż wiadomość
Ry-bcia - całkiem fajnie to wygląda spodziewałam się mniej przyjemnego widoku
a jak przeciągasz dłonią po głowie, to czujesz jakieś wypukłości(szwy)?
Jak długą taśmę potrzebowałaś?
Niestety czuje wypukłosci , ale moze to dlatego ze mam na kazdym warkoczyku 2 tasmy??? Dziewczyny mowily ze u nich nie czuć
Nie wiem ile cm miala ta tasma - zmierze w domu warkoczyki to Ci jutro powiem. W kazdym badz razie cala tasma wazyla 100 g i zostało mi z niej jakies 20 cm a reszte mam na głowie
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 11:29   #988
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

lusi podejrzewam ze dokladnie w taki sam sposob jak kolczyki na ciele - czyli bramka sie nie odzywa....
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 11:33   #989
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a jak wyglada w tym przypadku podciaganie tasmy? musze sie liczyc z tym ze prawdopodobnie bedzie mi to robic kolezanka.... narazie dowiaduje sie, pytalam w kilkunastu salonach i nikt nie umie przedluzac wlosow ta metoda, wiec nie chcialabym tez zeby mi nieumiejetnie podciagal a ja mialabym za to placic....
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-22, 11:48   #990
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
Kiedys obiecałam ze wkleje zdjecie jak mam doczepione włosy wiec wklejam. Zdjecie jest zrobione 2 tygodnie po założeniu wiec jest juz odrost.
Heh a ja sobie wyobrażałam niewiadomo co A to wygląda nawet dużo lepiej niż na tych microringach
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.