Mamusie Majowe 2015!! cz. 3 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 08:25   #4621
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Baelka i Mimi za wizyty
Nadzieja jak potrzebujesz czasu to przemyśl wszystko i szybciutko wracaj. A w ogóle proponuję Ci nie uciekać, bo to jest miejsce gdzie gadamy o wszystkim i o niczym co znacznie odwróci uwagę od Waszych chwilowych problemów

Ja dziś spałam ze swoją wspaniałą podusią...o jeny jaka ona jest zaje..ista polecam!!! pod główką otula i nóżkę można sobie położyć- nie wierci się i nie chrapie- rewelka

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Tien wrzuć może link do tego bloga i info o tym forum na fb do klubu co? w bliżej nieokreślonym czasie wszystkie zaczniemy szukać informacji na temat kp i będzie jak ulał, bo w gąszczu tych rozmów nie ma szans później odszukać

Myszonka i Loluśka troszkę cierpliwości a na pewno otrzymacie zaproszenie
dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 08:29   #4622
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Dorka ok
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 08:37   #4623
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Witajcie,
U mnie deszczowo i ponuro. Miałam dziś gotować, ale jakoś nie mam weny.
Brzuch mnie boli, rozciąga się wszystko. O bliźnie nie mówię, jak boli.

Jak tylko będzie lepiej to zabieram się za ogarnięcie sypialni.
Dzisiaj jadę do siostry, pomoże mi się na bóstwo zrobić, bo moje włosy wołają o pomstę do nieba.
Chyba sobie zaraz paznokcie zrobię...
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:11   #4624
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Asiuk ja też nawału nie miałam

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Thien zazdroszczę ruchów. Ja zaczynam się już martwić

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

No i zapisałam się na usg na 15.45 akurat ktoś odwołał wizytę u Krzyżanowskiego
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:15   #4625
myszonka88
Zakorzenienie
 
Avatar myszonka88
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 3 954
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Myszonka pokarm jest dopóki dziecko ssie - ssie efektywnie tzn prawidłowo jest przystawione do piersi, jeśli źle to pokarmu będzie coraz mniej, ale nie dlatego, że kobieta sama w sobie mało produkuje - gdyby tak było to nasz gatunek by nie przetrwał, a przecież jesteśmy ssakami. Moja mama nie karmiła żadnego z nas piersią (3 dzieci), bo rzekomo nie miała pokarmu właśnie, ale sama teraz przyznała, że kiedyś wiedza o kp była zbyt mała. Polecam jednak lekturę, którą Thien napisała.

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Nadzieja trzymajcie się.
Jak to dobrze, że tutaj trafiłam, zawsze to jakieś nowe informacje
Baelka i Mimi za wizyty!
Thien gratuluję ruchów moja datowniczko

Umyłam jedno okno i musiałam odpocząć Jeszcze 2 na mnie czekają
Wczoraj chciałam żeby Tż przyłożył rękę do brzucha, bo dzidzia się mocno wierzgała, a ten głupek nie chciał, bo stwierdził, że się boi zrobić jej/mu krzywdę
__________________
8.06.2013
29.05.2015

"Jeśli szczęście do Ciebie nie przyszło to znaczy,
że jest wielkie i idzie małymi kroczkami"
myszonka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:20   #4626
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

loluska

z ciuszków też jestem zadowolona, trochę zaoszczędzę...

scotasia i kasienka1985
to mnie pocieszyłyście że nie jestem sama..
wody bardzo mało, herbat również. Mąż kupował różne rodzaje, od gazowanych lekko po niegazowane różnych firm, z cytryną i limonką próbowałam ale nic z tego... teraz przestawił się na soki ale bez dodatku cukru (jak już to brązowy albo nie tak dużo) soki już piję ale i tak mało. Nie wiem czy ja litr dziennie wypiję...
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:25   #4627
strzalka44
Wtajemniczenie
 
Avatar strzalka44
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 287
GG do strzalka44
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasienka1985 Pokaż wiadomość

Gratuluję udanych wizyt, cieszę się że u każdej wszystko ok
Fajne choinki dziewczyny, choć przyznam szczerze że nie znoszę sztucznych choin
Ja może w tym tyg jakas choinke dorwę i ubiore, u mnie ozdoby białe, "kryształowe" z dużą iloscia srebra i akcentem fuksji

Częstuję nalesnikami, jak zwykle nasmażyłam a zjadłam 2
Będzie do krzeseł pasowało
Lubię takie dopasowane choinki do wnetrza. My mielśmy mieć fioletowo zieloną ale jeszcze mi się srebrne ozdoby podobały no i w sumie jest kolorowa

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Ja w środę idę krzywą cukrową robić. Już mi niedobrze, na samą myśl... żeby można to było zagryźć czymś to spoko, ale 2 godz na czczo po tym? bleee :rzyga:... jak można tak męczyć ciężarne kobiety
Mam to samo, idę w sobotę. Wszystkie koleżanki straszą jakie to niedobre, jak wymiotowały to się nazywa wsparcie przyjaciół

Cytat:
Napisane przez Opulka Pokaż wiadomość
Capriola, wczoraj ściągnęłam sobie wszystkie kryminały z Harrym Hole, więc czytasz mi w myślach

Nadzieja, może da się inaczej, niekoniecznie klasycznie tak ten no...ze wszystkimi bajerami Z jednej strony trochę go rozumiem, a z drugiej...no kurcze, rozumiem Ciebie (bardziej Ciebie), że teraz to nie seksy Ci w głowie.

Kinga trochę zazdraszczam normalnego biustu. Mi urósł bardzo szybko z małego B na D i no niestety, rozstępy (niewielkie, ale jednak) się pojawiły. Smaruje, ale no co zrobisz, nic pan nie zrobisz. Na szczęście TŻ udaje że szuka, a potem stwierdza, że wymyślam.

A tak w ogóle to jutro idę na połówkowe, trzymajcie kciuki, zobaczymy, czy Anastazja przez te miesiące nie stała się Tymkiem
Trzymam

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Dla tż pod choinke jak nie macie pomysłu
http://www.fochatek.pl/fochatkowy-bl...t/tag/mi%C5%9B .
hahaha

Cytat:
Napisane przez fistaszek24 Pokaż wiadomość
Nie stresuj się . Daj mu teraz wsparcie i poczekaj na przebieg sytuacji.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Ale mnie czycki swędzą zadrapie się.
Smaruj !

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Wiecie co, znikam na jakiś czas... myślę parę dni. Nie miejcie żalu, ale w zaistniałej sytuacji będę wam pewnie tylko smecić
Nie wyrzucajcie mnie z listy, bo na pewno wrócę. Potrzebuje tylko trochę czasu dla nas.

Jakiekolwiek info bądź prośby odnośnie klubu slijcie na priv

Do usłyszenia.
Jestem pewna że wszystko się ułoży, musi! Czekamy tu na Ciebie i jeśli o mnie chodzi to możesz smęcić ile chcesz
Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Jagodowa wszystkiego najwspanialszego na tej nowej drodze

Nadzieja zycze spokoju, cierpliwosci a na pewno tz sie uda znalezc prace. I Ty go wspieraj mocno .

Lece ogarniac sie do pracy a potem polowkowe! Boje sie..... zeby bylo wszystko ok z dzidzia, zeby byla zdrowa. Z plci bede sie kazdej cieszyc, najwazniejsze zdrowie malca.

Trzymajcie kciuki! Oby nie bylo kolejki :p milego dnia!
Wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam. Tzn. pewnego dnia piersi stały sie pełne mleka ale nie bolały, nie musiałam masować, odciągać, cudować, dziecko na bieżąco wypijało
Nie miałam też tzw. "kryzysów laktacyjnych" kiedy często mamy uważają, że właśnie mleko się skończyło - nie wiem czy to kwestia tego, że nie patrzyłam na zegarek tylko przystawiałam na każde żądanie, że zupełnie się nie przejmowałam czy dziecko przypadkiem nie jest głodne, tylko karmiłam i już mam nadzieję, że tym razem będzie podobnie


Aaaa, muszę się pochwalić, wczoraj w nocy poczułam Małą 100% pewności mam, cudnie

Super

Jagodowa wszystkiego dobrego na nowej drodze i oby każdy dzień spędzony razem był tak piękny jak ten w którym się pobraliście

A tak w ogóle to dzień dobry
Dziś kończę 21 tydzien, zatem od jutra lecimy z 22

Wczoraj przykleiliśmy sówkę na ścianę nad łóżeczkiem, w jednym miejscu się z marszczyła i TŻ się wścieka ale mi to nie przeszkadza, w ogóle tego nie widać. później zrobię zdjęcia

Tak mnie ta moja mała psotnica przestraszyła wczoraj. Rano pokopała a później nic, nawet po czekoladzie. Tzn. czułam takie jakby rozpychanie ale nie było kopniaczków zdesperowana położyłam się na łóżko odkryłam brzuch no i patrzę a on krzywy z prawej strony taki wypukły a z lewej normalny no i mama mówi że może się wypieła pupskiem i nóżki i rączki miała w stronę moich pleców dlatego nie czułam Wieczorem poczułam jak się tam wije coś i już wszystko było po staremu.
Dzisiaj od rana biega po brzuchu jak szalona
__________________
... i ślubuję Ci ...

...Liwia ur. 3.05.2015, 3820 g, 58 cm...
strzalka44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 09:27   #4628
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Fistaszek masz rację, że dobry lekarz to podstawa Z pierwszą endo i ginem straciłam ponad pół roku, a jak zmieniłam ich obu, to po dwóch miesiącach ujrzałam 2 kreski
Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Jagodowa wszystkiego najwspanialszego na tej nowej drodze

Nadzieja zycze spokoju, cierpliwosci a na pewno tz sie uda znalezc prace. I Ty go wspieraj mocno .

Lece ogarniac sie do pracy a potem polowkowe! Boje sie..... zeby bylo wszystko ok z dzidzia, zeby byla zdrowa. Z plci bede sie kazdej cieszyc, najwazniejsze zdrowie malca.

Trzymajcie kciuki! Oby nie bylo kolejki :p milego dnia!
za usg

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Asiuk ja też nawału nie miałam

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Thien zazdroszczę ruchów. Ja zaczynam się już martwić

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

No i zapisałam się na usg na 15.45 akurat ktoś odwołał wizytę u Krzyżanowskiego
Kinga ale Ci sie udalo i nie martw sie, wszystko bedzie dobrze

Ja juz po sniadanku, leze sobie bo sie gorzej czuje..
Pozniej mysle troszke ogarnac i firanki bym zmienila.. no zobaczymy

No teraz to mi sie brzusio pojawia po swietach to juz byk bedzie :p
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:37   #4629
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

hejka
co się dzieje z Lucky?

ja dziś niewyspana, mimo ze przed chwilą wstałam.. masakra
w nocy konto mi zablokowali, nie chce mi sie leciec do sklepu. spróbuję jakoś przez neta doładować.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:45   #4630
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Asiuk ja też nawału nie miałam

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Thien zazdroszczę ruchów. Ja zaczynam się już martwić

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

No i zapisałam się na usg na 15.45 akurat ktoś odwołał wizytę u Krzyżanowskiego
O tzn. dziś idziesz?? Właśnie niedawno sprawdzałam terminy u niego i widziałam, że dziś jest jeden numerek wolny Pewnie poznasz płeć, zazdroszczę



Cytat:
Napisane przez myszonka88 Pokaż wiadomość
Jak to dobrze, że tutaj trafiłam, zawsze to jakieś nowe informacje
Baelka i Mimi za wizyty!
Thien gratuluję ruchów moja datowniczko

Umyłam jedno okno i musiałam odpocząć Jeszcze 2 na mnie czekają
Wczoraj chciałam żeby Tż przyłożył rękę do brzucha, bo dzidzia się mocno wierzgała, a ten głupek nie chciał, bo stwierdził, że się boi zrobić jej/mu krzywdę
Oj i moje okna domagają się mycia Ale chyba męża do tego zatrudnię.

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość

A tak w ogóle to dzień dobry
Dziś kończę 21 tydzien, zatem od jutra lecimy z 22

Wczoraj przykleiliśmy sówkę na ścianę nad łóżeczkiem, w jednym miejscu się z marszczyła i TŻ się wścieka ale mi to nie przeszkadza, w ogóle tego nie widać. później zrobię zdjęcia

Tak mnie ta moja mała psotnica przestraszyła wczoraj. Rano pokopała a później nic, nawet po czekoladzie. Tzn. czułam takie jakby rozpychanie ale nie było kopniaczków zdesperowana położyłam się na łóżko odkryłam brzuch no i patrzę a on krzywy z prawej strony taki wypukły a z lewej normalny no i mama mówi że może się wypieła pupskiem i nóżki i rączki miała w stronę moich pleców dlatego nie czułam Wieczorem poczułam jak się tam wije coś i już wszystko było po staremu.
Dzisiaj od rana biega po brzuchu jak szalona
Już 22 tydzień.. ale czas leci. Hehe im dalej tym będzie ciekawiej z naszymi brzuszkami Czasem takie dziwne formy potrafi przybierać, raz płaski za chwilę buch- górka wystaje

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
hejka
co się dzieje z Lucky?

ja dziś niewyspana, mimo ze przed chwilą wstałam.. masakra
w nocy konto mi zablokowali, nie chce mi sie leciec do sklepu. spróbuję jakoś przez neta doładować.
Ja już nie pamiętam, kiedy kupowałam kartę w sklepie, zawsze przez internet doładowuję
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:46   #4631
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Dziekuje za kciuki, przydadza sie

Mam o 12.30
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 09:47   #4632
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
O tzn. dziś idziesz?? Właśnie niedawno sprawdzałam terminy u niego i widziałam, że dziś jest jeden numerek wolny Pewnie poznasz płeć, zazdroszczę




Oj i moje okna domagają się mycia Ale chyba męża do tego zatrudnię.


Już 22 tydzień.. ale czas leci. Hehe im dalej tym będzie ciekawiej z naszymi brzuszkami Czasem takie dziwne formy potrafi przybierać, raz płaski za chwilę buch- górka wystaje


Ja już nie pamiętam, kiedy kupowałam kartę w sklepie, zawsze przez internet doładowuję
a my własciwie sprawdzamy tylko saldo na necie no i moze kilka razy robiłam przelew jak przez allegro płaciłam. ale jakos doładowywać jeszcze nie doładowywałam przez internet
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:49   #4633
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
O tzn. dziś idziesz?? Właśnie niedawno sprawdzałam terminy u niego i widziałam, że dziś jest jeden numerek wolny Pewnie poznasz płeć, zazdroszczę
Tak idę dzisiaj właśnie. Mam nadzieję, że nie będzie krzywo patrzył, że co miesiąc usg najwyżej na polowkowe zapisze się na 16 stycznia a nie 10 żeby była dłuższa przerwa między jednym a drugim usg.

Mam nadzieję, że wszystko ok jednak.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Ruska dzięki za podniesienie na duchu
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:54   #4634
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Kinga na pewno wszystko ok. U mnie też ruchy zaczęłam czuć dużo później niż w pierwszej ciąży, a niby mówią, że w każdej kolejnej powinno być szybciej. Takie wyraźniejsze ruchy czuję z tydzień. Myślę, że lada dzień maluch da o sobie znać
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 09:55   #4635
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

a ja własnie słyszałam, ze w 1 ciązy szybciej czuć ruchy. takze rózne opinie sa widzę
nie martwcie się, niedługo juz wszystkie będziemy czuły
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:01   #4636
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez scotasia Pokaż wiadomość
Kinga na pewno wszystko ok. U mnie też ruchy zaczęłam czuć dużo później niż w pierwszej ciąży, a niby mówią, że w każdej kolejnej powinno być szybciej. Takie wyraźniejsze ruchy czuję z tydzień. Myślę, że lada dzień maluch da o sobie znać
No właśnie wszędzie gdzie czytam, to, że w każdej kolejnej powinny być szybciej. Pewnie masz rację, ale sprawdzić nie zaszkodzi chyba
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:07   #4637
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
a ja własnie słyszałam, ze w 1 ciązy szybciej czuć ruchy. takze rózne opinie sa widzę
nie martwcie się, niedługo juz wszystkie będziemy czuły
A mi wiadomo, że w kolejnych czuć lepiej.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:10   #4638
scotasia
Wtajemniczenie
 
Avatar scotasia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 112
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
No właśnie wszędzie gdzie czytam, to, że w każdej kolejnej powinny być szybciej. Pewnie masz rację, ale sprawdzić nie zaszkodzi chyba
Jasne, zawsze warto sprawdzić, jak nas coś niepokoi
scotasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:21   #4639
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

hej!

Nadzieja,

ja też słyszałam, że w każdej następnej szybciej czuć ruchy. Wczoraj Tż się zirytował, bo wieczorem Mały wierzgał, on przyłożył rękę i nic nie czuł - jak to możliwe oburzony poszedł spać, bo też chce poczuć

wczoraj byłam u dziaciaków, których pilnowałam. Normalnie, 6latki dają radę bałam się cokolwiek powiedzieć, bo riposta za każdym razem była bardzo cięta

w internetowym C&A jest -50% na zimową kolekcję
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-16, 10:36   #4640
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Tak idę dzisiaj właśnie. Mam nadzieję, że nie będzie krzywo patrzył, że co miesiąc usg najwyżej na polowkowe zapisze się na 16 stycznia a nie 10 żeby była dłuższa przerwa między jednym a drugim usg.

Mam nadzieję, że wszystko ok jednak.

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Ruska dzięki za podniesienie na duchu
Nie ma za co, tyljo sie nie martw bo na pewno z maluchem wszystko super tylko sie ukrywa przed mamunia cos stawiam, ze parke bedziesz miec

Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
hej!

Nadzieja,

ja też słyszałam, że w każdej następnej szybciej czuć ruchy. Wczoraj Tż się zirytował, bo wieczorem Mały wierzgał, on przyłożył rękę i nic nie czuł - jak to możliwe oburzony poszedł spać, bo też chce poczuć

wczoraj byłam u dziaciaków, których pilnowałam. Normalnie, 6latki dają radę bałam się cokolwiek powiedzieć, bo riposta za każdym razem była bardzo cięta

w internetowym C&A jest -50% na zimową kolekcję
A wiesz, ze jak moj maz przyklada dlon do brzucha to nic nie czuje sprytny maly robi sobie jajca z tatusia haha po mamy stronie jest
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:50   #4641
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Ej ale moj tez! Jak czulam ze kopie to krzycze do mojego, ten biegnie, kleka, kladzie dlon na brzuchu i ... cisza przez 15 min ale sie wkurzal ze uparte po matce. Teraz jak czuc mocno to juz nie ma tak ale nie powiem, kilkarazy tz kladl sie obrazony spac. Czy mlode czube ze to inna dlon?

A w ogole wczoraj leze sobie w wannie, wody malo ze nie zakrywala brzucha, patrze sobie na niego i nagle jak nie kopnie , az tak brzuch ze podskoczyl do gory! I tak 3 razy! Nigdy nie widzialam na zywo, tylko na filmikach na yt jak dziec wypycha brzuch. Swietny widok. Chcialam mezowi nagrac film ale nie mialam przy sobie komorki
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 10:57   #4642
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Ej ale moj tez! Jak czulam ze kopie to krzycze do mojego, ten biegnie, kleka, kladzie dlon na brzuchu i ... cisza przez 15 min ale sie wkurzal ze uparte po matce. Teraz jak czuc mocno to juz nie ma tak ale nie powiem, kilkarazy tz kladl sie obrazony spac. Czy mlode czube ze to inna dlon?

A w ogole wczoraj leze sobie w wannie, wody malo ze nie zakrywala brzucha, patrze sobie na niego i nagle jak nie kopnie , az tak brzuch ze podskoczyl do gory! I tak 3 razy! Nigdy nie widzialam na zywo, tylko na filmikach na yt jak dziec wypycha brzuch. Swietny widok. Chcialam mezowi nagrac film ale nie mialam przy sobie komorki
nie wiem, czy Maleństwo czuje inną dłoń, ale u mnie np. było tak, że nawet jak TŻ kładł rękę to ja czułam. myślę, że to nie są jeszcze takie mocne kopniaki i dlatego tego nie czują..
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:00   #4643
mimi_77
Zakorzenienie
 
Avatar mimi_77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 647
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Byc moze, u mnie to w ogole cisza byla czy na usg mam miec oprozniony pecherz? Ale glupie pytanie co...
__________________
Nasz Wielki Dzień
09.08.2014

Antosia 12.05.2015


mimi_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:10   #4644
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

ostatnio ginka rozmawiała przy mnie przez tel.
i dzwoniła jakaś kobieta. i sie zapisywała na usg i pytała jak sie przygotować. to jej powiedziała, ze pęcherz pełny to tylko dziewice muszą mieć
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:16   #4645
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Wczoraj powiedziałam mężowi, że czuję a on, że mam nie wymyślać, to za wcześnie Już nie pamieta, że na tym etapie w pierwszej ciąży to ja widziałam jak wypycha nogę czy tam pupę chłopy
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:20   #4646
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Wczoraj powiedziałam mężowi, że czuję a on, że mam nie wymyślać, to za wcześnie Już nie pamieta, że na tym etapie w pierwszej ciąży to ja widziałam jak wypycha nogę czy tam pupę chłopy
dokładnie. niedowiarki
chociaz ja czuję juz wyraźnie, on przyłoży rękę i mówi, ze czuje, ale ze delikatnie..
w nocy to mnie konkret Piotrek kopał co zamknęłam oczy to szeroko otwierałam. na plecach najbardziej chyba czuję, zwłaszcza w nocy
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:32   #4647
Crumble
Rozeznanie
 
Avatar Crumble
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 936
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez strzalka44 Pokaż wiadomość

Rano pokopała a później nic, nawet po czekoladzie. Tzn. czułam takie jakby rozpychanie ale nie było kopniaczków zdesperowana położyłam się na łóżko odkryłam brzuch no i patrzę a on krzywy z prawej strony taki wypukły a z lewej normalny no i mama mówi że może się wypieła pupskiem i nóżki i rączki miała w stronę moich pleców dlatego nie czułam Wieczorem poczułam jak się tam wije coś i już wszystko było po staremu.
Dzisiaj od rana biega po brzuchu jak szalona
Mój Michaś leży tyłkiem do świata ;p Patrzy sobie w głąb mamusi ;p

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
a ja własnie słyszałam, ze w 1 ciązy szybciej czuć ruchy. takze rózne opinie sa widzę
nie martwcie się, niedługo juz wszystkie będziemy czuły
To chyba nie tak, że czuć później czy szybciej, tylko w kolejnych ciążach łatwiej te ruchy rozpoznać, bo już wiemy co to ;p
__________________
Maleństwo
Crumble jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:34   #4648
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Mój Michaś leży tyłkiem do świata ;p Patrzy sobie w głąb mamusi ;p



To chyba nie tak, że czuć później czy szybciej, tylko w kolejnych ciążach łatwiej te ruchy rozpoznać, bo już wiemy co to ;p
albo i tak.
w sumie pryz pierwszej to nie wiadomo czy to jelita czy dziecko
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:38   #4649
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Crumble Pokaż wiadomość
Mój Michaś leży tyłkiem do świata ;p Patrzy sobie w głąb mamusi ;p



To chyba nie tak, że czuć później czy szybciej, tylko w kolejnych ciążach łatwiej te ruchy rozpoznać, bo już wiemy co to ;p
czyżby Michały tak miały;P?
mój ostatnio też tyłkiem się pokazywał;P gin musiała go trochę powkurzać żeby się pokazał ;-)
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-16, 11:43   #4650
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015!! cz. 3

mój się zawsze ładnie odkręca.
oby na połówkowym tez tak było, bo to juz 3D no i prywatnie idę to wolałabym z korzyscia wydac te 2,5 stowy a nie zeby nic sie nie dowiedziec
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-18 15:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.