przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-10, 12:35   #3901
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez enya32 Pokaż wiadomość
Beauty_sleep...a gdzie ją dostać?

ja ja dostalam w naturze. sprzedawana jest w zielonych saszetkach kosztuje ok 7-8 zl. pomyliam sie w nazwie - powinno byc home institute paris.


dzis dostalam paczke z norkami.... oczywiscie odrazu pobieglam nakladac. i musze stwierdzic ze nie zachwycila mnie ta odzywka. trzymalam pol godziny pod folia w reczniku i ogrzewalam suszarka... porownywalna z blotkiem z joanny. czyli ok.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 12:40   #3902
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

lina111 - koncowki najlepiej odrobine podciac, bo moga byc zniszczone po obrobce chemicznej wlosow. a zeby zrobily sie delikatniejsze w dotyku mozesz je sprobowac "zmiekczyc". dobre sa do tego odzywka z home institute paris (o ktorej pisalam), wbrew temu co mowia specjalistki od wlosow - rigenol, mysle ze norki i blotko z joanny tez moglyby pomoc. jedwab nie ingeruje wystarczajaco w strukture wlosa, wiec mimo wylewanych hektolitrow niewiele pomoze.
podobne dzialanie do jedwabiu choc na dluzej = 2-3 mycia, ma nierafinowany olej kokosowy - najlepiej zostawic go na noc na wlosach. zmiekcza i nablyszcza. ale na krotko.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:10   #3903
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hej ,
Ja rowniez postanowilam przedluzyc sobie wlosy, a okazją ku temu stal sie moj slub, ktory juz za 2 tygodnie. Zdecydowalam sie na metodę racoon i włosy słowiańskie. Swoje mam bardzo cienkie i rzadkie, na dodatek rozjaśniane balejagem w kolorze blond. W poniedziałek wybieram sie do fryzjera. Zatem pochwale sie zdjeciami przed i po.
Metode Racoon polecila mi moja fryzjerka, ktora ja zastosowala na sobie. Jesli sa tu dziewczyny ktore mialy do czynienia z tym rodzajem przedluzania wlosow to prosze o opinie, za kazda informacje bede po stokroć wdzięczna
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 13:10   #3904
Xenia
Rozeznanie
 
Avatar Xenia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 740
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez niusiaa21 Pokaż wiadomość
witam wszystkich!
W TYM TYGODNIU CO TERAZ BEDZIE ZAMIERZAM PRZEDłUZYC SOBIE WLOSKI JAKA METODE MI POLECACIE I JESLI KTRAS JEST Z WROCłAWIA LUB OKOLIC TO PROSZE POLECIC MI DOVY SALON Z FORY DZIEKUJE WSZYSTKIM.BUZKA ANIA
A ja proponuje na wstepie troszke sie zainteresowac i poczytac , przejrzec ten dzial i ewentualnie potem pytac ...Kazda z nas tutaj tak zaczynala swoja przygode z przedluzaniem wlosow.
Xenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 18:27   #3905
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sandra77 Pokaż wiadomość
Jeśli masz cienkie włoski, to bardzo polecam te włoski syntetyczne, które ja teraz noszę. Wcześniej nosiłam prawie 3 lata włoski naturalne, różnych producentów i gatunków i wszystkie naturalne sa faktycznie dużo cięższe niż syntetyki, nie mówiąc już o problemie z pielęgnacją, czesaniem, puszeniem... Moje włoski po kilku tygodniach noszenia nie puszą sie w ogóle, łatwo sie rozczesują i wszyscy znajomi mówią, że wyglądają o niebo lepiej niż moje poprzednie naturalne Tyle lat prób i wydanej kasy, czasami całkiem sporej i wreszcie mam to co chciałam. Polecam panią Asię, ale nie wiem jak daleko do klientów dojeżdza do mnie miała około 120 km, za paliwo nie płaciłam, bo oprócz mnie przedłużała włoski również moja kuzynaka, dlatego dojazd był gratis

Hej...jaką metodą przedłużałaś? Ja bym chciała (chyba) na tulejki żeby przedłużenie było mało widoczne i można było w każdej chwili podciągnąć wyżej...Ile pasemek masz na głowie?mi zalezy na zagęszczeniu zwłaszcza z przodu...Co do syntetyków to nie wiem jakie są te Twoje ale jak widze jakie kołtuny są na peruce która ma moja koleżanka to masakra,włosy sie błyszczą,są sztywne i plączą się...Dobrze że jej nie nosi heh

Jeszcze pytanko ile płaciłaś za przedłużenie i gdzie kupowałaś włosy...
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 19:58   #3906
etaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rabka Zdrój
Wiadomości: 5
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witajcie mam pytanie czy jest tutaj może ktoś z podhala kto przedłuża włoski...Kraków też może być napiszcie proszę...chodzi mi oczywiście o osobę prywatną bo na zakład fryzjerski mnie niestety nie stać
etaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-10, 21:55   #3907
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ja mam wlosy syntetyczne i myje je szamponem nivea baby dla dzieci i jest ok dobrze nawilza i jest bez alkoholu i wiecie co ? nie uzywam zadnej odzywki... ale wkoncu chicalabym jakas kupic i kurcze nie wiem jaka ? :| mam na MICRO RINGI I polecam ! bo nawet jak mi spadnie jakies pasmo ( co sie rzadko zdarza) to sobie sama podciagam kupa forsy w kieszeni i efekt Za***ty
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 21:56   #3908
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

etaa poszperaj w googlach multum dziewczyn jest
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-12, 17:32   #3909
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny, a czy gołym okiem na pierwszy rzut oka można dostrzec róznicę między naturalnymi włosami europejskimi a słowiańskimi?
Nie znam sie na tym, ale moze jest cos na co powinno sie wrocic uwage.
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 09:48   #3911
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

mozna. wlos slowianskie nie wystepuja na tasmie, tylko w kitkach-to raz. dwa- poniewaz sa to wlosy sciete z glow to powinny miec jasniejsze końce, a takze moga byc nawet lekko rozdwojone.powinny byc w dotyku jedwabiste i nie sztywne. ja raz kupilam wlosy niby slowinaskie od malej dziewczynki , byly idealne , bez rozdwojonych koncowe i wogole super..a potem okazalo sie ze zostalam oszukana . teraz juz bym nie dala sie nabrac..wiem juz co i jak.na błędach czlowiek sie uczy....
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-13, 10:31   #3912
faraula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 345
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

czesc dziewczyny, sluchajcie czy ktoras moze przedluzala sobie wlosy u edyty zielinsiej z warszawy? znalazlam w necie strone www.woledlugie.pl i zastanawiam sie czy mozna zaufac dajcie znac jak cos wiecie
__________________
66-64-63-62 ---> dwa lata potem ---> 69,9
faraula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 10:33   #3913
lina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wiem co robic? czy nie za reklamowac wlosow jak sa zle dobrane z kolorem blondu do moich- roznia sie i sa suche jak siano. przedluzane mam wlosami indyjskimi. pomozcie!!!
lina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 15:52   #3914
lina111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 22
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

... a tak wogole jest ktos taki co pozna włos słowianski, indyjski czy azjatycki??? bo tak naprawde moga ci mowic w salonie a ty nie poznasz. ja powiem jedno ze myslalam ze bede bardziej zadwolona a kolor przedluzanych sie rozni od moich, lepiej wam doradze zawsze farbujcie po przedluzeniu. teraz bym tego bledu nie popelnila. a ja nie mam wycieniowanych i swoje mam za ramiona wiec widac.
lina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 17:53   #3915
NaStoLatKa :)
Rozeznanie
 
Avatar NaStoLatKa :)
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 638
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej,
czy to prawda że przedłuzanie trzeba powtarzac co 3 miesiace? od czego to zalezy?
bardzo bym chciala przedłuzyc włosy ale wydawac 1000 zł co 3 miesiace to troche mi szkoda, tymbardziej że ja nie pracuje i od rodziców hajs
__________________
By osiagnac sukces nalezy najpierw nastawic na to swój umysl, a w sercu miec wiare w swoje mozliwosci.
Arnold Schwarzenegger
NaStoLatKa :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 21:09   #3916
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wlos slowiański faktycznie jest mily w dotyku.
Ja dzisiaj w koncu przedluzylam sobie wloski, jestem bardzo zadowolona, metoda Racoon i wlosami slowianskimi. Nie mysle wcale ze trzeba farbowac wlosy zaraz po przedluzeniu bo niby widac roznice. U mnie NIC nie widac, trzeba wiedziec ze sa przedluzane, w innym wypadku nie do poznania. Wydaje mi sie ze zalezy to od doboru koloru wlosow przez osobe ktora sie tym zajmuje. Ja swoje wlosy mam w jasnym balejagu i zeby te przedluzone nie roznily sie kolorem do jendego pasma zostaly wczepione 3 badz nawt 4 rozne odcienie blondu i wyglada to rewelacyjnie
Jesli ktoras z was nie znalazla kogos kto fachowo sie tym zajmie to sluze namiarem.
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-13, 21:13   #3917
rorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

NAstolatka - trzeba w miare ich rosniecia, to podobnie jak robisz farbe czy balejage, wlosy rosna i sa odrosty, potem to brzydko wyglada i sie placza podobno. To jak szybko trzeba je robic na nowo zalezy od tego jak szybko rosna ci wlosy.
rorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-14, 14:16   #3918
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zastanawiam się czy na przedłużone włosy można stosować olejek rycynowy tak jak sie to robi na własnych włoskach. chodzi mi oczywiście o przedłużenia włosami ludzkimi. ktoś coś wie

Edytowane przez zaba84
Czas edycji: 2007-08-15 o 10:15 Powód: literówka
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 11:06   #3919
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam serdecznie
Zamierzam przedluzyc wlosy metoda ultradzwiekowa, mam mozliwosc przedluzenia za 300 euro, czy to dobra cena, czy lepiej poczekac i przelduzyc w Polsce? Prosze o rady
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-15, 11:22   #3920
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

widze ze duzo osob kupuje u tej d_o_n_y

a czy dziewczyny nie boicie sie?
to sa wlosy o strukturze slowianskiej a to nie to samo co slowianskie - to zn ze to sa wlosy jakies tam ktore niby sa jak slowianskie - zazwyczaj to oznacza szajs

powiedzcie mi dziewczyny ktore juz nosily te wlosy - jak jest z ich jakoscia? bo cos watpie zeby byly dobre
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 11:27   #3921
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mi chcieli wcisnac chinskie wlosy
Ja mam naturalnie falowane, wiec chyba jakies znacznie to ma...
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 14:37   #3922
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mnie natomiast przedłużyli słowiańskimi, a jestem azjatką. Teraz się ciągle wacham, bo przedłużam znowu, coś tam myślałam, o chińskich, ale w Polsce sa dużo gorszej jakości niż słowiańskie...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 14:44   #3923
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Teje i nie masz z tym zadnych problemow?

Przeciez struktura wlosa jest troszke inna, jaka metoda mialas przedluzane?

Ale ja sie nie znam chyba


Czy ktos mi moze doradzic czy robic tu za 300 euro? jestem w kropce.
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 16:37   #3924
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny mam kolejny dylemat związany z przedłużanymi włosami - udało mi się znaleźć te szampony do włosów przedłużanych "Creme of Nature" ale jest mały problem - on występuje w dwóch odmianach - z niebieskimi i z czerwonymi napisami na butelce i nie wiem który z nich jest lepszy na obu pisze ze do włosów przedłużanych. A z tego co pamiętam to jak rozmawiałam z Panią Renia i ona wspominała o tym szamponie to nie mowiła czy chodzi o ten z czerwonymi czy z niebieskimi napisami wiem że niektóre z was używają tego szamponu więc prosze napiszcie który to dokladnie creme of nature ma być
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 19:01   #3925
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez zaba84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kolejny dylemat związany z przedłużanymi włosami - udało mi się znaleźć te szampony do włosów przedłużanych "Creme of Nature" ale jest mały problem - on występuje w dwóch odmianach - z niebieskimi i z czerwonymi napisami na butelce i nie wiem który z nich jest lepszy na obu pisze ze do włosów przedłużanych. A z tego co pamiętam to jak rozmawiałam z Panią Renia i ona wspominała o tym szamponie to nie mowiła czy chodzi o ten z czerwonymi czy z niebieskimi napisami wiem że niektóre z was używają tego szamponu więc prosze napiszcie który to dokladnie creme of nature ma być
z czerwona nakretka.ten jest lepszy.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 22:08   #3926
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Teje i nie masz z tym zadnych problemow?

Przeciez struktura wlosa jest troszke inna, jaka metoda mialas przedluzane?

No, właśnei wyszło troche dziwnie. miaalm keratynę, teraz mam swoje grube, gładkie proste włosy i takie trochę nijakie, niby proste, ale nie do końca i dużo cieńsze przedłużone. Nie wiem, co zrobic przed następnym przedłużanie, chyba pozostają tylko włosy chińskie albo indyjskie...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-15, 23:47   #3927
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez jennifer777 Pokaż wiadomość
Mi chcieli wcisnac chinskie wlosy
Ja mam naturalnie falowane, wiec chyba jakies znacznie to ma...
Jennifer-a jakimi wlosami masz przedluzone? prostymi czy tez falowanymi,skoro takie masz naturalne? czy po myciu falowane sie prostuja? ja mialam kreconymi ale niestety rozprostowaly;/
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 11:11   #3928
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Taje- wlasnie mysle ze chyba lepszym rozwiazaniem bede nawet te wlosy indyjskie ;] ale z pewnoscia nie jest tak zle ;P

vanessacrazy- ja sie ciagle zastanawiam czy przedluzac.
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 15:56   #3929
zaba84
Raczkowanie
 
Avatar zaba84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok / Śląsk
Wiadomości: 425
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
z czerwona nakretka.ten jest lepszy.
dziękuje za odpowiedź - to w takim razie zaopatrze się w ten z czerwonymi napisami na butelce (i z czerwoną nakrętką). Pani Reniu a jak z tym olejkiem rycynowym - można stosować czy lepiej nie eksperymentować A tak w ogóle to jestem wściekła - zaopatrzyłam się na allegro w te odzywkę z norki (od razu 3 słoiki kupiłam bo uznałam że bardziej opłacalnie wychodzi niż w tych małych woreczkach) a tu zonk - ta odżywka pachnie zupełnie inaczej i ma zupełnie inną konsystencje niż ta odżywka w woreczku która Pani Renia dała mi na wypróbowanie. Zastanawiam się czy nie zostałam oszukana przez tego allegrowicza od którego kupiłam. Poza tym któraś z dziewczyn pisała że zamówiona przez nią na allegro odżywka w dużym opakowaniu pachnie inaczej niż ta w woreczkach - czyli jest nas oszukanych więcej
zaba84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-16, 16:55   #3930
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny chciałabym odradzić kupowanie włosów indyjskich "remy" na allegro od pewnej Pani (dla zainteresowanych nazwe urzytkownika podam na prv). dziś zdejmuje moje koszmarki z głowy. powiem szczerze że jestem strasznie zła na siebie że dałam się nabrać. włosy okazały się być mieszanką włosów naturalnych i sztucznych, a mialy byc naturalne remy...w dodatku sa szorstkie i niemile w dotyku... udalo mi sie je zmiekczyc na pare dni odzywkami, ale wrocily do "normy" i juz mam dosyc. zlozylam skarge na allegro gdyz bezczelna sprzedajaca nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci by wymienic wlosy na nowe lub oddac pieniadze. jej argumenty sa poprostu smieszne. "bo ona nosi i jest zadowolona" i ze "widocznie mialam bardzo drogie i bardzo dobrej jakosci wlosy".... zalosne.... certyfikatu, ktory rzekomo posiadaja te wlosy tez nie zobaczylam, "bo kiedy ktos zamawia pol tasmy nie wysylaja"... a to ciekawe bo ja zamowilam cala tasme. niewazne. pieniedzy nie odzyskam - 220zl w bloto, ale mam nauczke zeby nie kupowac z nieznanych zrodel a pani oszustka gorzko tego pozaluje.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.