Co byś chciała zmienić na wizaz.pl? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 22:46   #31
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Angelika
Jedno nierealne: wyskakujące reklamy (a jak przesuwają się razem z oknem to juz wogóle )
a to ja nie mam czegoś takiego to jest pewnie zależne od przeglądarki, ja mam Mozille Firefox i jest ok. Może to ci jakoś pomoże
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:47   #32
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Ja mam życzenia nierealne i utopijne

Chciałabym, by było mniej bzdurnych wątków, by wyszukiwarka znajdowała także słowa dwuliterowe i - przyznaję - chciałabym, by użytkownicy pisali bardziej starannie, by wątki czytało się z przyjemnością, tak jak kiedyś, a nie z nieodpartym pragnieniem rzucania w niektórych użytkowników słownikiem ortograficznym

I jeszcze - by ograniczono możliwość pisania kolorami i czcionkami - fatalnie się to czyta...
Rany boskie, z ust mi to wyjęłaś... podpisuję się oburącz pod tym co napisałaś o wszechobecnym teraz niechlujstwie językowym... Przyznam się, że ja sama osobiście czuję się z wizażem strasznie związana, ale mam chwilami dosyć serdecznie - oczy bolą. Nie czepiam się błędów - choć nie podoba mi się wizażowe przyzwolenie na nie - ale właśnie niechlujstwa językowego, pisania ciągiem, bez jakichkolwiek znaków przestankowych, ot taki barwny słowotok. To dla mnie brak szacunku dla czytelnika. Bardzo podoba mi się to co napisała Paula a propos wyszukiwarki. Są pewne wątki, które pojawiają się średnio raz na tydzień. Drażni mnie iż nowe użytkowniczki nie zadadzą sobie trudu by przeczytać regulamin - na wszelkie próby zwrócenia im uwagi - w sposób grzeczny, reagują b. agresywnie i przypuszczają frontalny atak. Zauważyłam, że mam coraz mniej cierpliwości i mniejszą tolerancję na głupotę, łapię się na tym, że odpowiadam w wątkach coraz ostrzej. Chciałabym aby na wizażu zapanowała większa dyscyplina. By tępione było językowe niechlujstwo i intelektualne lenistwo (podrzuca się nowej wizażance gotowe linki, które precyzyjnie łuska sie z archiwum, a jej się nie chce czytać, i czeka na gotowe supozycje), by niekulturalne odzywki były karane banem na tydzień (tu są już pierwsze sukcesy, np. przeprosiny). Chciałabym, żeby wszyscy moderatorzy starali się trzymać forum w ryzach pod względem przejrzystości forum, przypominania jakie wątki zakładamy gdzie, odsyłania do wyszukiwarki, by wycinano posty zupełnie nieczytelne, by ostro zwracano uwagę w przypadku pyskówek... bo niestety, staniemy się drugą kafeterią, albo Urodą...

Zaostrzenie dyscypliny mi się marzy, mam czasami już dość pisania w kółko o tych samych rzeczach, mam dość wysłuchiwania obelg, które padają coraz częściej...
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 22:56   #33
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez paula78
Moim marzeniem jest cos wyskakujacego na ekranie jak reklama,z wielkim napisem:

"zanim zadasz pytanie ,skorzystaj z wyszukiwarki"
o tak!!! popieram, popieram popieram!!!!
tak sobie przeczytalam Wasze posty i mysle (a o tej porze ciezko raczej juz mi to idzie ze ignorowac watki moze sobie kazdy we wlasnym zakresie w koncu to plotkowe, dlatego kazdy pisze i czyta na tematy mu bliskie

a do tego nie moge sobie przypomniec, co, jeszcze nie tak dawno, bardzo chcialam, zeby na stronce sie pojawilo. Ale widac, musialo sie pojawic, bo nie zauwazam braku tego
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:03   #34
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

aha, a prosby o interpunkcje, kulture wypowiedzi itp. to mozemy tylko kierowac do samych siebie Aga tego nie zmieni...a szkoda
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:04   #35
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Ja mam jeszcze zastrzeżenia, co do wieku wizażanek.
Śmieszą mnie wątki rodem z BRAVO.
Wiem, mogę je pominąć i nie czytać, ale jak się już żalimy
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:08   #36
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez _Ya
Ja mam jeszcze zastrzeżenia, co do wieku wizażanek.
Śmieszą mnie wątki rodem z BRAVO.
Wiem, mogę je pominąć i nie czytać, ale jak się już żalimy
Wiem,ze to nie w porządku ,ale mam podobnie
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:15   #37
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Wiem,ze to nie w porządku ,ale mam podobnie
"Mój chłopak z którym jestem od miesiąca, pragnie się ze mną kochać. Nie wiem co mam robić? Przecież Go kocham... Moja przyjaciółka doradziła mi, żebym poszła do ginekologa, ale Ja nigdy nie byłam u takiego lekarza, bo boje się rozebrać... Poza tym mam nie ogolone nogi, a mama mówi, że jeszcze mam czas na golenie ciała... Nie wiem co mam robić? Proszę pomóżcie mi...

Misia lat 12 "
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 23:24   #38
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Juda
"Mój chłopak z którym jestem od miesiąca, pragnie się ze mną kochać. Nie wiem co mam robić? Przecież Go kocham... Moja przyjaciółka doradziła mi, żebym poszła do ginekologa, ale Ja nigdy nie byłam u takiego lekarza, bo boje się rozebrać... Poza tym mam nie ogolone nogi, a mama mówi, że jeszcze mam czas na golenie ciała... Nie wiem co mam robić? Proszę pomóżcie mi...

Misia lat 12 "
Ugh... Mam trzynaście lat, a czytając takie posty, czuję się "zacofana" . Chyba niepotrzebnie. Uwaga, daję upust swoim emocjom: ! Juda, skąd Ty to wytrzasnęłaś?!

Wracając do właściwego tematu, mam ochotę zadusić krawatem osoby piszące zAciĘtYm cApsEm...
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:29   #39
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

jesli chodzi o kolor czcionki to bez znaczenia, niebieski, rózowy, wszystkie fajne! Mi bardziej chodziło o wielkość, czcionka jaką pisze Juda nie jest zła, ale 7 to może już przeszkadzać trochę.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:29   #40
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Moim marzeniem jest ulepszenie KWC.
-Chodzi dokładnie o dowolne kliknięcie w wybraną przez siebie stronę! Marzy mi się ponumerowane KWC.
W tej chwili muszę kartkować daną kategorię przymusowo, co mi zupełnie nie odpowiada! Jest to uciążliwe maksymalnie. Zwłaszcza jeśli chcę dojść do litery R w katalogu perfumy, czy innym równie obszernym dziale.

-O Emotkach też pisałam na Tecznicznym by wywalić zdublowane, nieużywane "buźki". Wiele jest takich, a używamy tak naprawdę podręcznych, z panelu. Ewentualnie takich, które składają się ze znaku interpunkcyjnego i matematycznego typu nawias.

-Lepsza wyszukiwarka do KWC, bo krótkie wyrazy są odrzucane. A i zdarzyło mi się, że długie kilkuliterowe słowo było nie odnalezione, a w katalogu jest jak "byk" zapisane.

-Oczywiście dobijają mnie reklamy, bo strona-przeważnie główna- nie chcę się wczytać, bądź są z nią problemy.

-Dobija mnie również przeskakujący wiersz po literce "ą". Myślę, że trzebaby to poprawić, bo też żadna atrakcja podciągać wszystkie rozjechane wiersze w [długiej zwłaszcza] wypowiedzi.

-Chciałabym aby niektóre z Was ograniczyły swój podpis-jego wielkość. Czasami podpis jest tak wielki, ze nie można się dokopać do następnej wypowiedzi, bo zajmuję pół strony i do tego ten obłęd kolorów.
Nie wiem czy da się to podejść Technicznie?

- Przyznam się, ze denerwuję mnie ignorancja niektórych osób piszących i zaczynam pomijać ich wypowiedzi. Są po prostu stylistycznymi bałaganiarzami i zupełnie nie widzę u nich chęci poprawy. Piszą, bazgrają byle co... byle jak, byle mieć post więcej.
Samej zdarzają mi się błędy, literówki, ale zanim coś napiszę staram się sprawdzić, ewent. natychmiast po wyłapaniu błędu edytuję wiadomość.
Nie wiem czy jest opcja i szansa wbudowania słownika w Wizaż? To byłaby bardzo pomocna sprawa!

-I chciałabym, aby i to przeważnie tyczy się nowych osób, aby zaptrzestały pisać 4 wypowiedzi pod rząd, po jednym zdaniu, minuta po minucie. Albo zamieszczają po jednym zdjęciu w poście, tak jakby można było tego zrobić hurtem, umieszczając 6 fotek na raz. Ale to już pobożne życzenie.

I to tyle żali, które mi na szybko przyszly do głowy. Oczywicie wiem, że pewnie nie zostaną spełnione wszystkie postulaty, ale warto je wypisać, choćby dla uświadomienia problemu.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 23:32   #41
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez karmeleiro
aha, a prosby o interpunkcje, kulture wypowiedzi itp. to mozemy tylko kierowac do samych siebie Aga tego nie zmieni...a szkoda
Ano właśnie . Myślę, że ten wątek miał być taki troszkę bardziej konstruktywny , narzekanie na innych użytkowników nic nie da. Jedyne, co możemy zrobić to pilnować samych siebie (i łagodnie wskazywać drogę "zbłądzonym owieczkom").

Z konstruktywnych uwag. Bardzo bym chciała, żeby w KW były strony numerowane, tak jak jest na forum. Powiedzmy, że przeglądam szampony - wiem, że są cztery strony w danej kategorii, ale nie mogę przejść od razu do czwartej, muszę się przebijać przez drugą i trzecią. Jeszcze z szamponami jest pół biedy, ale są kategorie, które mają stron jeszcze więcej. Jeśli się ma stałe łącze, to jest pikuś. Jeśli łączy się przez modem, to ładowanie się kolejnej strony trwa wieczność i człowieka szał ogarnia (powiem szczerze - to jest powód dla którego przestałam korzystać z KW). Pisałam o tym chyba ze dwa lata temu , jak wiadomo lubię sobie wołać w puszczy
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 06:19   #42
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

a ja bym bardzo chciała takie coś co zaraz przedstawię, powiedzmy 5 ,7 ostatnich tematów na które wchodziłaś/eś, żeby była lista, bo naprawdę wizaż jest tak ogromny że jak dla mnie wystarczą dwa dni nieobecności żeby zgubić jakiś wątek albo zapomnieć o nim wogóle, później są problemy z szukaniem, a tak to np. temat cienką czcionką to znaczyłoby że nic nowego się nie pojawiło a pogrubioną że jest coś nowego i żeby można było klikając na to wejść do tego tematu i tak by się to aktualizowało, temat na pierwszym miejscu to byłby ten na który ostatnio weszłaś/eś i bardzo przepraszam jeśli ten pomysł się już pojawił w waszych wypowiedziach ale nie miałam czasu czytać bo do szkoły się szykuje
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 06:32   #43
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

a ja nie chce państwa policyjnego na wizazu- won z wieksza dyscyplina - niech kazdy sprzata we wlasnym ogródku
a co do uwag konstruktywnych: chcialabym zeby na wizazu w newsach bylo info o WSZYSTKICH targach jakie maja miejsce w polsce (no, moze wszystkich wazniejszych ) nawet jesli wizaz.pl im nie patronuje (wtedy moze byc krotka notka co, kiedy i gdzie i mniejszą czcionka ale niech bedzie
uwagi Mgiełki o numerowanych stronach w KW nawet nie bede powtarzac bo prosimy o to chyba od 2 lat
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 06:33   #44
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez seemore
a ja bym bardzo chciała takie coś co zaraz przedstawię, powiedzmy 5 ,7 ostatnich tematów na które wchodziłaś/eś, żeby była lista, bo naprawdę wizaż jest tak ogromny że jak dla mnie wystarczą dwa dni nieobecności żeby zgubić jakiś wątek albo zapomnieć o nim wogóle, później są problemy z szukaniem, a tak to np. temat cienką czcionką to znaczyłoby że nic nowego się nie pojawiło a pogrubioną że jest coś nowego i żeby można było klikając na to wejść do tego tematu i tak by się to aktualizowało, temat na pierwszym miejscu to byłby ten na który ostatnio weszłaś/eś i bardzo przepraszam jeśli ten pomysł się już pojawił w waszych wypowiedziach ale nie miałam czasu czytać bo do szkoły się szykuje
To się da załatwić subskrypcją.

Ja jestem za ograniczeniem wielkości czcionek używanych do pisania postów i za ograniczeniem wielkości podpisów; czasem ktoś odpowiada na inny post jednowyrazowo + do tego dochodzi pół ekranu przykładowo wściekle różowego podpisu - grrrrr.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 06:50   #45
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Mgiełka
Z konstruktywnych uwag. Bardzo bym chciała, żeby w KW były strony numerowane, tak jak jest na forum.
Ja już to widziałam na własne oczy I w laboratoryjnych warunkach działało więc może jest szansa, że się w końcu uda to wprowadzić w życie.

Poza tym, czytam, czytam i proszę o więcej
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 07:09   #46
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

A ja chciałabym:
- subskrypcji KWC,
- targowiska z możliwością sprzedaży,
- czegoś takiego jak mają dziewczyny z MUT, czyli tak rozbudowanego profilu, żebym też mogła powklejakć swoje zdjęcia z kosmetykami, makijażami i kilka słów o sobie napisać.
I tak do wszystkich dziewczyn, które piszą o ortografii i czystości językowej. Pani Aga chyba na to wpływu nie ma, tutaj mają się pojawić jakieś konkrety do zmiany w zakresie kompetencji albo nowe pomysły. Przynajmniej ja to tak rozumiem A to, że ktoś pisze nie gramatycznie czy z błędami to już jest w większości przypadków niereformowalne (wiem po sobie).
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:17   #47
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Dołączam do próśb o:

- subskrypcję KWC

- numerację stron w kategoriach

- większy stopień wyrafinowania wyszukiwarki (np. możliwość użycia opcji AND i OR, jak w wielu wyszukiwarkach)

- możliwość wyszukiwania recenzji po nicku. Teraz mogę to zrobić, jeśli kliknę na "pokaż wszystkie recenzje tego użytkownika". Ale jeśli nagle najdzie mnie ochota przeczytać czyjeś recenzje, to nie mogę po prostu wpisać nicka do wyszukiwarki. (Chyba że przeoczyłam jakąś opcję?...)
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:33   #48
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez ilonacb
- czegoś takiego jak mają dziewczyny z MUT, czyli tak rozbudowanego profilu, żebym też mogła powklejakć swoje zdjęcia z kosmetykami, makijażami i kilka słów o sobie napisać.
fajny pomysl
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:36   #49
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Ja rowniez bardzo bym sie cieszyla gdyby wprowadzona zostala numeracja KWC. To by bardzo ulatwilo nam życie .

Cytat:
Napisane przez Elwinga

- możliwość wyszukiwania recenzji po nicku. Teraz mogę to zrobić, jeśli kliknę na "pokaż wszystkie recenzje tego użytkownika". Ale jeśli nagle najdzie mnie ochota przeczytać czyjeś recenzje, to nie mogę po prostu wpisać nicka do wyszukiwarki. (Chyba że przeoczyłam jakąś opcję?...)
Jest taka opcja, na stronie głownej KWC, tak z prawej strony

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
To się da załatwić subskrypcją.

Ja jestem za ograniczeniem wielkości czcionek używanych do pisania postów i za ograniczeniem wielkości podpisów; czasem ktoś odpowiada na inny post jednowyrazowo + do tego dochodzi pół ekranu przykładowo wściekle różowego podpisu - grrrrr.
Mhm .



Cytat:
- czegoś takiego jak mają dziewczyny z MUT, czyli tak rozbudowanego profilu, żebym też mogła powklejakć swoje zdjęcia z kosmetykami, makijażami i kilka słów o sobie napisać.
O taaak, to by bylo fajne . Jak był szał na MUT to chyba nawet ktos o to prosil na technicznym, ale w koncu nie wiem jaka byla odpowiedz Zlosliwca.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 08:37   #50
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Złoś to chyba padnie jak te wszystkie sugestie zobaczy
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:40   #51
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez aga01
Złoś to chyba padnie jak te wszystkie sugestie zobaczy
A mi urwie głowę za ten wątek, bo większość, jak widzę, dotyczy rozwiązań technicznych
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:47   #52
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Przyłączam się do prośby o numerację stron w KWC, chciałabym żeby pwrócił wizażwy czat , pomysł z rozbudowanie naszego profilu tez mi się podoba
Narazie to tyle z mojej strony
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:55   #53
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Ja bym chciała subskrypcję KWC i numerowanie stron w kategoriach

A wracając do tematu ortografii i interpunkcji to przyznam szczerze, że jakoś tak przyzwyczaiłam się do pisania bez ż,ą,ę itp. przez pisanie smsów itp. ale obiecuję się poprawić, gdyż nie zdawałam sobie wcześniej sprawy z tego, że to tak was może razić i przyznam szczerze, że to nie jest dobre tak pisać sobie jak leci bo przyjdzie taki czas, że zapomnę ortografię jednak zaznaczam, że z interpunkcją ( z przecinkami ) zawsze miłam trochę problem bo czasami go nie wstawiałam więc kieruję do was prośbę o to aby troszkę przymykać na to oko więc od tej chwili zaczynam pisać jak trzeba jednak czasami mogę się zapomieć i pisać ciągiem
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:57   #54
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
To się da załatwić subskrypcją.

Ja jestem za ograniczeniem wielkości czcionek używanych do pisania postów i za ograniczeniem wielkości podpisów; czasem ktoś odpowiada na inny post jednowyrazowo + do tego dochodzi pół ekranu przykładowo wściekle różowego podpisu - grrrrr.
Z subskrypcją (w panelu użytkownika) się zgadza

O podpisach pisałam na technicznym, jakiś czas temu... Można albo zostawić podpisy takie, jakie są albo uniemożliwić kolory, czcionki, wszystko na raz.

Można też wyłączyć podpisy i ich nie widzieć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:04   #55
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez lexie
O podpisach pisałam na technicznym, jakiś czas temu... Można albo zostawić podpisy takie, jakie są albo uniemożliwić kolory, czcionki, wszystko na raz.

Można też wyłączyć podpisy i ich nie widzieć
Pamiętam że pisałaś o tym na Technicznym ale jest to coś co ja też bym chciała zmienić i stąd moja wypowiedź tutaj
Co do wyłączenia - może warto, chociaż niektórzy mają naprawdę ciekawe podpisy i byłoby szkoda je stracić z oczu.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:07   #56
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Pamiętam że pisałaś o tym na Technicznym ale jest to coś co ja też bym chciała zmienić i stąd moja wypowiedź tutaj
Co do wyłączenia - może warto, chociaż niektórzy mają naprawdę ciekawe podpisy i byłoby szkoda je stracić z oczu.
Mam ten sam problem z wyłączeniem
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:09   #57
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Ja jakoś od początku nowego forum mialam domyślnie ustawione, ze podpisów nei widzę i dopiero niedawno dowiedziałam sie, że w ogóle coś takiego jak podpisy istnieje Myślę, że skoro istenieje opcja ich "niewidzenia" to nei ma sensu ich ograniczać.. Kto chce - wyłącza. Jest dobrze. A wracając do tematu...

Z realnych zmian jestem przedewszystkim ZA tym by jakos usprawnić wyszukiwarkę (o czym już wczesniej byla mowa), żeby wyszukiwała też krótsze wyrazy. (np. "róż" już nie chce szukać...)
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:12   #58
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Pamiętam że pisałaś o tym na Technicznym ale jest to coś co ja też bym chciała zmienić i stąd moja wypowiedź tutaj
Co do wyłączenia - może warto, chociaż niektórzy mają naprawdę ciekawe podpisy i byłoby szkoda je stracić z oczu.
Cytat:
Napisane przez lexie
Mam ten sam problem z wyłączeniem
Hmm a może mozliwość ignorowania niektórych podpisów? Tylko czy to realne do zrobienia...? nie znam sie...
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:14   #59
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

Jeżeli chodzi o zmiany , chciałabym :
- nowych , barwniejszych emotikonków jak na innych forach [ te nasze to niekiedy takie smętne szaro - bure trupy , niektóre z nich pasują do nowej szaty forum jak kij nie powiem do czego ]
- rozbudowanego profilu z możliwością wklejania zdjęć , takiego jak na MUT
- chciałabym wreszcie utworzenia wątku powitalnego na forum plotkowym [ chyba , że coś przeoczyłam ] , bo oczopląsu można czasami dostać od tego kto się wita , kto się wstydził , kto obserwował i zamiast być na bieżąco trzeba się przekopywać przez te wszystkie '' powitanki cacanki .... '' .
- i też jestem za usprawnieniem wyszukiwarki
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:18   #60
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Co byś chciała zmienić na wizaz.pl?

mi sie wydaje, ze niektore dziewczyny przesadzaja przeciez nie jest to forum poprawnej polszczyzny i stosowanie sie do zasad interpunkcji jest juz dla mnie lekka przesada sama nie lubie patrzec na bledy ortograficzne, ale przeciez zdarzaja sie tez dyslekcja czy dysortografia...ale przyznam racje, ze denerwuja mnie duze literki i kolorowa czcionka
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.