czarne w brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-10, 11:54   #1
isasi
Przyczajenie
 
Avatar isasi
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14

czarne w brąz


Już od roku farbuje włosy na ciemny/średni brąz, mój naturalny kolor to ciemny blond. Mam długie, zadbane, miękki i lśniące włosy za łopatki. Niestety wczoraj przytrafiła mi się tragedia! Chciałam zafarbować włosy na ciemny brąz, troszke je przyciemnić, ale po zmyyciu farby okazało się że mam CZARNE WŁOSY!!! Za dwie godziny ide do fryzjerki, która zaproponowała mi pasemka lub rozjaśnianie. Czytałam też o dekoloryzacji. Niemam pojęcia ile to wszystkoi bedzie kosztowało, a najgorsze jest to że NIE MOGE się tak pokazać w szkole, bo nauczycielki poprostu mnie zgniotą. PROSZE O POMOC, co robić? Szukałam w innych wątkach ale nie nalazłam odpowiedzi
isasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-10, 12:42   #2
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: czarne w brąz

Na pewno fryzjerka Ci dobrze doradzi i rozjaśni wlosy. Nie mam pojecia ile to moze kosztowac, bo to wszystko zalezy od salonu, trzeba bylo sie spytac ile to moze kosztowac. Nawet salony jednej firmy w roznych miastach mają rozne ceny(wiem to po wlasnej obserwacji, np. ceny salonow JLD czy Camille Albane w Kielcach sa o wiele wiele nizsze niz w Krakowie ). Wiec najlepiej spytac sie fryzjerki, ale mysle, ze okolo 200 zlotych, jeszcze zalezy jaka masz dlugosc wlosow
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.