Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2009-08-17, 21:48   #3571
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez cristallina Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am w³a¶nie nie dawno na Allegro t± Vatika Hot Oil Treatment :P. Chcia³abym zacz±c przygodê z tymi indyjskimi kosmetykami, ale jeszcze siê waham... A co powiecie o zmywaniu, jak schodzi? To zawsze sprawia mi najwiêcej k³opotów .
Splukuje sie ja rewelacyjnie bez zadnych problemow. Mam tluste wloski a ta odzywka ani ich nie obciaza ani nie przetluszcza, nawet na drugi dzien nie musze myc wlosow a to moja tradycja myc wlosy codziennie, moze moje kudelki tak swietnie na nia reaguja. Wlasnie przed chwila zmylam Wax z glowy i wlosow i nawet nie ma porownania do Vatiki coz za ogromna roznica.

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Poka¿ wiadomo¶æ
A przy¶pieszy³o Ci co¶?
bo ja teraz robi³am kuracje nafta - i nie przy¶piesza mi
wiec na nastêpny ogieñ bedzie sz³a rycyna

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------


proszê ale czyta³am w 1 czê¶ci naszego w±tku ze szampon te¿ ponoæ przy¶piesza

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------


A ta wredna baba chwalipiêta znowu z ta Vatika ...
Hi, hi
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:55   #3572
cristallina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: nightmare
Wiadomo¶ci: 81
GG do cristallina
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Kusisz, kusisz porz±dnie! Trzeba bêdzie zbieraæ grosz do grosza i uruchomiæ Allegro... Teraz bêdzie za mn± ci±gle chodzi³a Vatika, bo nie mogê sobie od razu zamówiæ, bo kasy nie mam, ech, niesprawiedliwe .
__________________

cristallina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 21:59   #3573
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez cristallina Poka¿ wiadomo¶æ
Kusisz, kusisz porz±dnie! Trzeba bêdzie zbieraæ grosz do grosza i uruchomiæ Allegro... Teraz bêdzie za mn± ci±gle chodzi³a Vatika, bo nie mogê sobie od razu zamówiæ, bo kasy nie mam, ech, niesprawiedliwe .
To bedzie ci kto mial towarzyszyc.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:09   #3574
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No madzienka jeste¶ be! Bo tak namawiasz a kryzys siê odbija jak siê tak kupuje ka¿da wcierkê/od¿ywkê która jest chwalona na wizazu! A w kieszeni bida a¿ piszczy viki je¶li mam byæ szczera to zauwa¿y³am ¿e mój porost w³osów jest taki "skokowy" tzn. Miesi±c po stosowaniu rycyny w³osy "dygnê³y" a¿ 3 cm. W nastêpnym miesi±cu tyle co zwykle- jeden cm. A za trzy miesi±ce znowu mega przyrost itd. Nie kumam czaczy teraz stwierdzi³am ¿e nic nie bede przez miesi±c k³ad³a na w³osy i ju¿ dwa tygodnie myje w³osy tylko szamponem, nak³adam od¿ywke i nic nie robie z w³osami. im te¿ siê nale¿y odpocz±æ
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:33   #3575
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
No madzienka jeste¶ be! Bo tak namawiasz a kryzys siê odbija jak siê tak kupuje ka¿da wcierkê/od¿ywkê która jest chwalona na wizazu! A w kieszeni bida a¿ piszczy viki je¶li mam byæ szczera to zauwa¿y³am ¿e mój porost w³osów jest taki "skokowy" tzn. Miesi±c po stosowaniu rycyny w³osy "dygnê³y" a¿ 3 cm. W nastêpnym miesi±cu tyle co zwykle- jeden cm. A za trzy miesi±ce znowu mega przyrost itd. Nie kumam czaczy teraz stwierdzi³am ¿e nic nie bede przez miesi±c k³ad³a na w³osy i ju¿ dwa tygodnie myje w³osy tylko szamponem, nak³adam od¿ywke i nic nie robie z w³osami. im te¿ siê nale¿y odpocz±æ
Alez ja nie namawiam nikogo powiedzialam, ze bede gloryfikowac Vatkie i slowa dotrzymuje.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:37   #3576
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Pfu...przepraszam ma³e przejêzyczenie! Chodzi³o mi o to ¿e tak ja polecasz, wychwalasz i kusisz, ¿e nie sposób siê nie oprzeæ wypróbowaæ na swoich w³osach a nak³adasz ja na skalp? Nie wypadaj± Ci wlosy? Bo mi wypadaj± po tej vatice(tej zwyk³ej z henna, amla, kokosem i cytryna w tym zielonym nowym opakowaniu)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:43   #3577
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja nakladam obydwie na skalp i wloski mi nie leca
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 22:53   #3578
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

No to ja ju¿ nie wiem :-| s±dzê ¿e to przez to, ¿e mam bardzo przet³uszczajac± sie skórê g³owy i jak jeszcze ³aduje te olejki na skalp to nie daje skórze g³owy oddychaæ i dlatego w³osy lec±. Ju¿ nawet tydzien temu odstawi³am vatike. nanoszê j± tylko na w³osy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 22:56   #3579
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Ja tez mam przetluszczajace sie wlosy a moze teraz masz wiecej stresu albo co innego?
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 23:08   #3580
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomo¶ci: 4 607
GG do magrest
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Vatika Hot Oil Treatment, to nowa odzywka na porost wlosow, cudownie nawilza i regeneruje wlosy, uzywam jej i Anariel tez, wiem, ze jest juz dostepna na allegro. Na watku o offtopowym zapuszczaniu wlosow pisalysmy o niej, praktycznie nazwalam ja wszechmogaca, boska jasniepani Vatika. Jak narazie nie wiem co to suche wlosy. Odzywka zawiera zoltko jajka, olejek rycynowy, miod i wyciag z kabaczka, z wlosow czyni jedwab. Uzywa sie jej podobnie jak Waxa tzn zaleca sie utrzymac cieplo po jej zastosowaniu, ja nakladam na glowe folie spozywcza nastepnie owijam jeszcze aluminiowa i grzeje suszarka, pozniej jeszcze chowam to pod welniana czapka i trzymam 15 minut, efekt cud-miod. Jest jeszcze wersja z wyciagiem z henny, oliwkami i migdalami.
A mozesz wkleic zdjecie, o ktora nowa odzywke dokladnie chodzi?
magrest jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-17, 23:13   #3581
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Podaje strony gdzie sa zdjecia z opisem

http://www.spicesofindia.co.uk/acata...ditioning.html

http://www.spicesofindia.co.uk/acata...urishment.html
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 23:39   #3582
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez magrest Poka¿ wiadomo¶æ
A mozesz wkleic zdjecie, o ktora nowa odzywke dokladnie chodzi?
Na allegro znajdziesz opisy w jezyku polskim.

---------- Dopisano o 23:39 ---------- Poprzedni post napisano o 23:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Poka¿ wiadomo¶æ
Pfu...przepraszam ma³e przejêzyczenie! Chodzi³o mi o to ¿e tak ja polecasz, wychwalasz i kusisz, ¿e nie sposób siê nie oprzeæ wypróbowaæ na swoich w³osach a nak³adasz ja na skalp? Nie wypadaj± Ci wlosy? Bo mi wypadaj± po tej vatice(tej zwyk³ej z henna, amla, kokosem i cytryna w tym zielonym nowym opakowaniu)
Ja sie naklada glownie na skalp i wlosy, nic a nic mi po niej nie leci. Aniaaa a nie za duzo ty srodkow uzywasz naraz? Moze jest cos co powoduje u ciebie skutek odwrotny od zamierzonego, jestes pewna, ze tylko po tej Vatice wypadaja ci wloski? To ja odstaw i obserwuj czy nadal "leca" wtedy bedziesz miala wieksze rozeznanie.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:40   #3583
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie
 
Avatar Aniaaa PlayMate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 6 814
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Tak madzienko jestem pewna ¿e to po vatice, z reszta wtedy wcale du¿o nie ³adowa³am na wlosy. Szampon, od¿ywka, seboradin niger lotion i na noc vatika. Tydzien po jej stosowaniu lecia³y mi wlosy i leca do dzi¶ a nigdy nie mia³am z tym problemu. Podejrzewam te¿ ¿e i stres robi swoje i zastanawiam siê te¿ czy nie zrobi³am ¼le zamieniaj±c Merz Spezial na Skrzypovite. Jednak jestem wierna vatice i nak³adam ja na w³osy, skalp ju¿ omijam. A ta nowa vatika jest na allegro? Muszê sprawdziæ
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47119723 link do wymiany
Aniaaa PlayMate jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 09:30   #3584
spacer w chmurach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Je¿eli w ci±¿y Wax u¿ywa siê tylko na 20 min, to mi siê nie op³aca. Zawsze lubiê potrzymaæ maskê co najmniej przez godzinê

Widzia³am topik ze zdjêciami zapuszczanych w³osów i jestem pod wielkim wra¿eniem. Niektóre osoby mia³y naprawdê d³ugie i piêkne fryzury. Jeszcze sobie trochê poczekam, ale mobilizujecie mnie bardzo. Mo¿e tym razem mi ju¿ nie odwali i nie bêdê obcinaæ tego, co ju¿ osi±gnê³am. Wystarczy, ¿e muszê zapu¶ciæ koszmarn± grzywkê.

I co najbardziej mnie zdenerwowa³o, to fakt, ¿e pó³ roku temu mia³am d³u¿sze i ³adniejsze w³osy, ale posz³am do fryzjera i da³am mu pe³n± dowolno¶æ w dzia³aniu. Pocieniowa³a mi babka w³osy, zrobi³a nawet ³adn± grzywkê. Grzywka odros³a szybko, a druga fryzjerka zrobi³a z ni± ju¿ co innego, trzecie podciêcie by³o jeszcze gorsze i wygl±da jak wygl±da. Tylko j± spinam lub zaplatam nad czo³em w maleñki dobierany warkoczyk. Dosyæ ju¿ mam fryzjerów.
spacer w chmurach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:43   #3585
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

spacer w chmurach ja nakladam Wax na 30 min, tez jestem w ciazy. Moj lekarz powiedzial,ze nie widzi zadnych przeciwskazan
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:03   #3586
spacer w chmurach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
spacer w chmurach ja nakladam Wax na 30 min, tez jestem w ciazy. Moj lekarz powiedzial,ze nie widzi zadnych przeciwskazan
To mo¿e jednak siê skuszê? Na razie zrezygnowa³am z soku z czarnej rzodkwi, bo ¶mierdzi, bol± mnie rêce od ucierania tego kamienia i muszê siê z tym borykaæ sama, a rodzina narzeka na smród. Mam seboravit, ale poleca³y¶cie seboradin niger. Zostajê przy maseczce z olejku rycynowego itd. 2 razy w tygodniu. Co Ty stosujesz i jak id± Ci postêpy?
Spojrza³am dzi¶ na grzywkê i mam wra¿enie, ¿e bardzo odros³a. Muszê j± jeszcze zmierzyæ, ale wizualnie efekt widaæ Od jakich¶ 3 tygodni robiê te maseczki.
Aha, pisa³y¶cie co¶ o Pantene. O jaki konkretnie kosmetyk chodzi?
spacer w chmurach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:22   #3587
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Co do Pantene to Ci nie pomoge bo nie uzywam.
Ja stosuje:
-Szampon i Odzywke Nisim Fast
-Henna Treatment Wax (zagraniczny)
-Dabur Vatika Olejek kokosowy
-Olejki Amla
-Dabur Vatika Hot Oil Treatment
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:32   #3588
spacer w chmurach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Co do Pantene to Ci nie pomoge bo nie uzywam.
Ja stosuje:
-Szampon i Odzywke Nisim Fast
-Henna Treatment Wax (zagraniczny)
-Dabur Vatika Olejek kokosowy
-Olejki Amla
-Dabur Vatika Hot Oil Treatment
Nisim to jest ten kosmetyk za ok. 100 z³? Hennê mia³am, taka br±zowa i ¶wietnie nadawa³a w³osom po³ysk i g³adko¶æ. Vatiki nie znam, ale siê ni± zachwycacie, zaraz siê rozeznam w niej. O Amli czyta³am, ¿e rewelacja i ¿e stosuj± to Hinduski. To ostatnie to dla mnie czarna magia.
I jak, du¿o w³osów Ci uros³o od czasu, gdy zapuszczasz?
spacer w chmurach jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:45   #3589
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez spacer w chmurach Poka¿ wiadomo¶æ
Nisim to jest ten kosmetyk za ok. 100 z³? Hennê mia³am, taka br±zowa i ¶wietnie nadawa³a w³osom po³ysk i g³adko¶æ. Vatiki nie znam, ale siê ni± zachwycacie, zaraz siê rozeznam w niej. O Amli czyta³am, ¿e rewelacja i ¿e stosuj± to Hinduski. To ostatnie to dla mnie czarna magia.
I jak, du¿o w³osów Ci uros³o od czasu, gdy zapuszczasz?
Amle dostaniesz w plyni i w proszku, Amle sa rozne, jedna zawiera dodatkowo olejek rycynowy i kokosowy, ale obie sa swietne te w plynie.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 11:46   #3590
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Dziewczyny a czy ja mogê nak³adaæ np Waxa Henne Treatment PRZED myciem w³osów? Tak by³oby mi zdecydowanie wygodniej i mog³abym j± trzymaæ na g³owie d³u¿ej np godzinê. Bo jak ju¿ umyjê w³osy to w wannie nie wytrzymam d³u¿ej ni¿ 15-20 min, a nie chce mi siê ubieraæ a potem znowu rozbieraæ ¿eby to zmyæ.

To pytanie tyczy siê te¿ innych masek, np Vaiki (kiedy ju¿ j± kupiê )
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:48   #3591
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a czy ja mogê nak³adaæ np Waxa Henne Treatment PRZED myciem w³osów? Tak by³oby mi zdecydowanie wygodniej i mog³abym j± trzymaæ na g³owie d³u¿ej np godzinê. Bo jak ju¿ umyjê w³osy to w wannie nie wytrzymam d³u¿ej ni¿ 15-20 min, a nie chce mi siê ubieraæ a potem znowu rozbieraæ ¿eby to zmyæ.

To pytanie tyczy siê te¿ innych masek, np Vaiki (kiedy ju¿ j± kupiê )
Wax naklada sie na umyte wlosy, Vatike wszechmogaca jasniepani takze. Wloski i skora glowy musza byc czyste, zeby skladniki mogly wniknac gleboko w cebulki.
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:49   #3592
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Nie zaleca sie trzymana Waxa dluzej niz 30 minut bo moze podrazniac skore glowy.
Co do nakladania przed mycie to troche bez sensu, wcierasz w skalp brud,kurz itd... Umyj glowe zanim wejdziesz do wanny a pozniej przed wyjsciem i juz...


spacer w chmurach moj przyrost to 1cm na tydzien...
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 11:57   #3593
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez Anariel Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zaleca sie trzymana Waxa dluzej niz 30 minut bo moze podrazniac skore glowy.
Co do nakladania przed mycie to troche bez sensu, wcierasz w skalp brud,kurz itd... Umyj glowe zanim wejdziesz do wanny a pozniej przed wyjsciem i juz...


spacer w chmurach moj przyrost to 1cm na tydzien...
Jak to przed wej¶ciem? Myjê g³owê zawsze w wannie albo pod prysznicem, wiêc muszê siê do tego rozebraæ, nie wyobra¿am sobie myæ w³osów w ubraniu
Najbardziej mnie dziwi ¿e przy wiêkszo¶ci tych indyjskich mieszanek do w³osów pisze: "nak³adaæ na umyte i suche w³osy." Musia³abym umyæ w³osy, wysuszyæ je, potem na³o¿yæ to co¶, sp³ukaæ, potem znów wysuszyæ w³osy.. W±tpiê ¿eby takie co¶ dobrze na nie wp³ynê³o.

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-08-18 o 11:58
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:01   #3594
madzienka79
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 1 229
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez lalaith Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to przed wej¶ciem? Myjê g³owê zawsze w wannie albo pod prysznicem, wiêc muszê siê do tego rozebraæ, nie wyobra¿am sobie myæ w³osów w ubraniu
Najbardziej mnie dziwi ¿e przy wiêkszo¶ci tych indyjskich mieszanek do w³osów pisze: "nak³adaæ na umyte i suche w³osy." Musia³abym umyæ w³osy, wysuszyæ je, potem na³o¿yæ to co¶, sp³ukaæ, potem znów wysuszyæ w³osy.. W±tpiê ¿eby takie co¶ dobrze na nie wp³ynê³o.
Przy tych w proszku jest tak napisane. Wlosy musza byc czyste, jezeli chcesz by skladniki zadzialaly, najpierw myjesz wlosy, czekasz az podeschna i nakladasz taki specyfik i splukujesz, jak tak robie i nie widze w tym problemu tym bardziej, ze to "cos" uratowalo mi lysiejaca lepetynke, wiec raczej na wlosy wplywa bardzo pozytywnie.
Szampony w pudrze naklada sie na brudne i nieumyte wlosy, rowniez olejowanie stosuje sie na nieumyte wlosy. Poza tym henne tez naklada sie na suche i umyte wlosy, wiec inne ziola ajurvedy stosuje sie podobnie.

Edytowane przez madzienka79
Czas edycji: 2009-08-18 o 12:06
madzienka79 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:02   #3595
paulix6
Raczkowanie
 
Avatar paulix6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 176
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

jak najlepiej stosowaæ olejek rycynowy na w³osy wcieraæ sam w skórê g³owy czy z jajkiem?? nie mam pojêcie mo¿ecie mi doradziæ co jest skuteczniejsze i wygodniejsze i opisaæ jak to robicie wiem mo¿e g³upio pisze ale chcê mieæ pewno¶æ ¿e tego nie spartole
paulix6 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:06   #3596
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

lalaith a jak myjesz glowe w wannie, (pochylasz sie polewasz wlosy) to wtedy tez sie rozbierasz???
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:08   #3597
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6 831
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Cytat:
Napisane przez madzienka79 Poka¿ wiadomo¶æ
Przy tych w proszku jest tak napisane. Wlosy musza byc czyste, jezeli chcesz by skladniki zadzialaly, najpierw myjesz wlosy, czekasz az podeschna i nakladasz taki specyfik i splukujesz, jak tak robie i nie widze w tym problemu tym bardziej, ze to "cos" uratowalo mi lysiejaca lepetynke, wiec raczej na wlosy wplywa bardzo pozytywnie.
Hmm, czekasz a¿ w³osy podeschn±..? U mnie takie czekanie trwa³oby kilka godz. Je¶li umyjê w³osy wieczór (zwykle tak robiê, bo rano nie mam czasu) to je¶li nie wysuszê ich suszark± to rano wstajê z wilgotnymi w³osami (swoj± drog± nie powinno siê k³asc z mokrymi w³osami bo s± wtedy nara¿one na mechaniczne uszkodzenia w trakcie snu kiedy siê wiercimy, wiêc z dwojga z³ego wybieram suszarkê).
Poza tym ten "specyfik" trzyma siê na g³owie 3-4 godz, wiêc pewnie najlepiej by³oby to na³o¿yæ na noc.. A mo¿e nie wolno na d³u¿ej ni¿ 4 godz bo wtedy podra¿nia?
Bardzo chcia³abym takie co¶ wypróbowaæ, ale naprawdê nie wiem kiedy znalaz³abym na to czas (te ile¶ tam godz, mo¿e w weekend).
Wcierki zawsze stosujê przed myciem w³osów tak ok 30-40 min, potem myjê, potem od¿ywka i/lub maseczka.

A powiedz co by¶ mi z tych indyjskich prochów poleci³a??
lalaith jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:10   #3598
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

lalaith my wlasnie olejki na noc nakladamy
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:14   #3599
CrazyButterfly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z kwiatka na kwiatek :P
Wiadomo¶ci: 143
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

Hej !
Czy moglby mi ktos polecic szampon dla wlosow suchych i zniszczonych, ale taki, po ktorym one naprawde beda nawilzone?
Ja swoje wloski troche przemeczylam Radicalem i chce dac im teraz odpoczac
A potem znow wracam do jakiegos "przyspieszacza":cool :
Tylko juz nie Radical bo szkoda zachodu i tak nic nie daje
CrazyButterfly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2009-08-18, 12:18   #3600
Anariel
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bournemouth, Anglia
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu w³osów- czê¶æ III

CrazyButterfly a musi to byc szampon? Ja moge Ci polecic maseczke I dziala na porost i doskonale nawilza Dabur Vatika Hot Oil
__________________
-Od grudnia 2008 zapuszczam w³osy
-D³udo¶æ z dnia 01.09 - 40cm
-Cel:50cm
-Od Lipca 2009 dbam o paznokcie


Anariel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 2 (0 u¿ytkowników i 2 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:03.