Mazidla dostepne w Niemczech :) - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 16:28   #2821
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jak tylko dojda to wymacam, obfoce i zdam relacje
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 16:31   #2822
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Jak tylko dojda to wymacam, obfoce i zdam relacje
super ... to tez sie w koncu moze na jakis skusze ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 17:13   #2823
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Hej Kusicielki

W sprawie paletki cieni nie pomoge... W takich wielkich zawsze maja za duzo kolorow, ktorych w zyciu bym nie uzyla. Dlatego wole kupowac mniejsze a najchetniej to pojedyncze cienie

Baze uzywalam tylko ArtDeco i ogolnie nie byla zla, ale zle sie nakladalo, jak byla zimna Zbyt mocno rozciagla powieke No i na mnie cienie trzymaja sie dobrze i bez bazy Nakladam na powieke odrobinke korektora lub podkladu mineralnego, na to cien i jest ok

Moni, po Twoich pozytywnych opowiesciach o Alterra skusilam sie na cien do powiek I wszystko fajnie, tylko dlaczego on tak mocno pachnie

Od okolo dwoch tygodni uzywm kremu pod oczy Biotherm Biosensitive i jest naprawde fajny Kiedys mialam zel nawilzajacy i byl beznadziejny - podzielil los wielu moich nietrafionych zakupow i w koncu sie przeterminowal A ten chyba jako pierwszy zuzyje do konca

Pedzelkow mam juz duzo od EDM i nowe mnie na szczescie (jeszcze) nie kusza

Desti - znalazlam ta Twoja baze Ale nie spodobala mi sie... Mam ciagle suche skorki na ustach /mimo uzaleznienia od pomadek ochronnych / i ta baza za mocno je podkresla zostawiajac jasniejsze slady. A ze nie uzywam napigmentowanych blyszczkow, to ona nie dla mnie
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2009-11-29 o 17:52
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:20   #2824
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jola ja lubie naturalne zapachy i mnie one nie pachna intensywnie. Intensywnie odbieram sztuczne zapachy. Lubie nawet ten zapach od kolorowki Alterra.
A ostatnio kupilam sobie podwojne cienie Alverde Mouve Harmony czy jakos tak sie nazywa. Dwa lawendowe cienie, ale bardzo pastelowe. W sam raz na makijaz typu nude dla chlodengo typu urody. jako ze te cienie dosc jasne sa to uzywam przy rzesach jeszcze czarnego cienia z poczwornej apletki alverde. A jak sie trzymaja... az sie sama dziwie, ale fakt przez wochenende nie uzywalam filtra a tylko zwykly krem. Jutro wychodze z domu i bede sie filtrowac , wiec zobaczymy czy trwalosc tez taka sama bedzie.

Jola a takich pomadek pielegnacyjnych uzywasz? jesli na olejach mineralnych to pewnie dlatego masz ciagle suche usta. Podobno( nie wiem czy to prawda zadnych testow nie znam)oleje mineralne uzalezniaja usta i potrzebujemy ciagle sie smarowac i smarowac i usta i tak szybko sie wysuszaja. Osoby ktore przeniosly sie na poladki naturalne widza roznice, ze nie musza ciagle sie tak smarowac i usta nie wysychaja tak mocno.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:30   #2825
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Desti - znalazlam ta Twoja baze Ale nie spodobala mi sie... Mam ciagle suche skorki na ustach /mimo uzaleznienia od pomadek ochronnych / i ta baza za mocno je podkresla zostawiajac jasniejsze slady. A ze nie uzywam napigmentowanych blyszczkow, to ona nie dla mnie
to na pewno... na wysuszone usta ona sie nie nadaje... i wyrzuc te pomadki ochronne bo to wlasnie one sa winne... nie dosc, ze uzalezniaja hihi... to wysuszaja zamiast chronic ...


ps. avaterek dopasowany do pogody ?? ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:41   #2826
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Moni - ja sie wlasnie bardzo zdziwilam, ze to naturalny kosmetyk, a tak intsnsywnie pachnie I na pewno nie jest to naturalny zapach Pachnie jakos tak... jak meskie perfumy Tak mi sie kojarzy

Pomadek pielegnacyjnych mam cala mase... W kazdym kacie, kazdej torebce i kieszeni sie czaja Nie umiem bez nich zyc Kiedys uzywalam Labello, ale doczytalam, ze wlasnie nie sa dobre, bo uzalezniaja Ostatnio najczesciej uzywam pomadek YR. Ale mam tez jedna od Alverde i Carmex /ohydna jest, ale dobra /. Nakladam tez czasem na noc balsam pod oczy Dr. Hauschka Uzywany zgodnie ze wskazaniem, powoduje u mnie puchniecie oczu :Rolleyes: Wiec zeby sie nie zmarnowal - uzywam do ust

Dziewczyny, a co jest dobre i nie uzaleznia?? Bo mam juz dosyc tych moich ust

Desti - skad wiedzialas?? Normalnie to on sie jeszcze rusza, ale jakos nie dziala
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2009-11-29 o 19:43
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 19:58   #2827
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jola dlatego ja nie moze uzywac "naturalnych" kosmetykow kolorowych... po prostu mnie odrzuca ... i dalam sobie spokoj ...

jak jestes w domu to smaruj sobie co jakis czas usta miodem... tylko nie zlizuj ... dlatego przerzucilam sie na blyszczyki... i superbalmy Clinique...

a jak juz sobie podleczych to mozesz sprobowac L'Oréal Dermo Expertise Collagen Auffüller Lippen und Konturen ... ja to uzywam na noc...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 20:07   #2828
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Miod na usta - dobra rzecz. Niestety nie moge tego powiedziec o Superbalmach, bylam nimi MEGA rozczarowana. Naczytalam sie recenzji na wizazu a tu taki Zonk. Dla moich ust nie zrobily totalnie NIC, oprocz sklejenia

Ja na ogol problemow z ustami nie mam, ale jak sie zaczyna jakikolwiek dramat, to robie piling szczoteczka do zebow i potem nakladam wlasnie miod. Zostawiam na noc, budze sie rano i problem z glowy
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:16   #2829
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Jola dlatego ja nie moze uzywac "naturalnych" kosmetykow kolorowych... po prostu mnie odrzuca ... i dalam sobie spokoj ...
A to wszystkie tak pachna?? Bo to moj pierwszy cien, wiec sie jeszcze nie znam
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a jak juz sobie podleczych to mozesz sprobowac L'Oréal Dermo Expertise Collagen Auffüller Lippen und Konturen ... ja to uzywam na noc...
Mam to cudo juz od miesiecy, ale jakos mi nie podeszlo... Taki chemiczny posmak ma
Wiem, wybredna jestem straaaasznie
Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Ja na ogol problemow z ustami nie mam, ale jak sie zaczyna jakikolwiek dramat, to robie piling szczoteczka do zebow i potem nakladam wlasnie miod. Zostawiam na noc, budze sie rano i problem z glowy
Miodek nakladam co jakis czas, ale nie wytrzymuje na moich ustach zbyt dlugo Jak zaschnie troche, to robia sie takie sciagniete i wtedy juz najpozniej go zlizuje Ale postaram sie byc dzielna i nalozyc na noc Bo wiele dobrego slyszalam i czytalam o nim
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:27   #2830
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jola a te:

- Biotherm - Aquasource Levres SPF 8 -

- Biotherm -Nutrisource Levres Lippenpflege -

- Lancome - Primordiale Lèvres Skin Recharge Lippenpflege -

- Lancome - Aqua Fusion Lèvres Lippenpflege -

bo u Ciebie to zwykle balsamiki to raczej nie pomoga jak juz tak dlugo walczysz... ja osobiscie przetestowalabym ten drugi... mam z tej serii krem pod oczy i jest boski ...

co do "naturalnych" to chyba wszystkie... ja sie z moim cieniem... choc mial piekny kolor pozegnalam bo caly czas czulam ten zapaszek...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:29
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:38   #2831
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jolus ja polecam naturalne pomadki ohronne od Alverde,albo Alterra
Ta od Alverde ma naturalne oleje roslinne,zadnych mineralnych Alterra tez bez olejow mineralnych+sheabutter
Miodu nigdy nie probowalam,ale brzmi slodko

I prosze wrocic do tajemniczego avatarka,ale juz

A jesli chodzi o zapachy naturalnych kosmetykow,to kwestia przyzwyczajenia Dla mnie one nie smierdza,ale pachna specyficznie i to tez nie wszystkie...

A w ogole to nie wiem jak moglam zapomniec o balsamie pod slepia od Hauschki,musze sobie sprawic
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:47
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 20:43   #2832
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

a tak przy okazji... przyszly moje prasowane motylki ... strzelilam im od razu porownanie hihi... cudne sa i te przynajmniej mozna nosic w torebce... nie waza tony ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:48   #2833
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Sliczne
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:51   #2834
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

i motylki ida przez calosc pudru... nie sa tylko na powierzchni ... moze nie maja tak efektownej puderniczki jak voyage ale jak dla mnie sa cudne...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:51   #2835
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Desti - kochana jestes Ten drugi najbardziej mi sie spodobal Przy okazji mu sie blizej przyjrze
Dawno temu mialam jakis balsam Biothermu w tubce, ale tylko na chwilke nawilzal... to samo bylo z Vichy Usta to chyba najbardziej wymagajaca czesc ciala u mnie
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Jolus ja polecam naturalne pomadki ohronne od Alverde,albo Alterra
Ta od Alverde ma naturalne oleje roslinne,zadnych mineralnych
Miodu nigdy nie probowalam,ale brzmi slodko
Majek Mam jedna Alverde, ale rzadko uzywalam... Nadrobie Dzis biegam z Carmexem na ustach - bleeee... Smak ma to okropny, ale dziala swietnie Nakladam go, jak juz nic innego sobie nie radzi Moze gdybym tak codziennie na noc nakladala, to by moje problemy zniknely
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
I prosze wrocic do tajemniczego avatarka,ale juz
Jak slonko wyjdzie, to wroce
Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
A jesli chodzi o zapachy naturalnych kosmetykow,to kwestia przyzwyczajenia Dla mnie one nie smierdza,ale pachna specyficznie i to tez nie wszystkie...
Dla mnie tez nie smierdza Tylko intensywnie pachna A ze mam wrazliwy nosek...

Gdyby nie to, ze maziam Hauschka usta, to bym Ci go oddala No i czasem zdarza mi sie nalozyc pod oczy, ale tylko w dzien, jak nigdzie nie wychodze Jak nakladam na noc, to budze sie z mocno spuchnietymi oczami A szkoda, bo dziala swietnie

Desti - sliczne te motylki Ale jeszcze bardziej mi sie puderniczka podoba
A ja siem pochwale, ze do mnie leca pastele z Singapuru
( dla pewnej kochanej Pscolki )
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...

Edytowane przez ~~~JOLA~~~
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:56
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-29, 20:57   #2836
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Jola nie ma za co ... mam nadzieje, ze Ci podpasuje... fajne jest to w dougim online, ze mozna pisac i czytac hihi recenzje...

a ja bede musiala sie pozegnac z oba probuktami Avene... wiec jakby ktoras chciala... bo niestety przy dluzszym uzywaniu mam efekt odwrotny od zamierzonego... pomijajac, ze mnie uczulilo pfff...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 07:34   #2837
Mijalea
Zakorzenienie
 
Avatar Mijalea
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 282
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a tak przy okazji... przyszly moje prasowane motylki ... strzelilam im od razu porownanie hihi... cudne sa i te przynajmniej mozna nosic w torebce... nie waza tony ...
Desti, toz to jakies cukiereczki, a nie puder

Ty to zawsze cos ciekawego zakupisz
__________________


A shopaholic's confessions: http://lenasplanetblog.blogspot.de/
Mijalea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 08:44   #2838
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

desti a co masz z Avene? Diacneal jesli dobrze pamietam, tak? i czego jeszcze chcesz sie pozbyc?

Jola a ten balsam Hauschki to uzywasz na noc na usta? jak jeszcze Hauschka byla tansza i jej uzywalam to nakladalam ten balsam na usta( pod oczy mi tez pasil). Nie mialam problemow z ustami. Wogole od kiedy uzywam naturalnych szminek nie mam problemow z ustami. Bardzo chawle sobie pomadke pielegnacyjna Alterra, bardzij mi podeszla od Alverde, chodz kocham nagietek, to nie dzialala tak jak Aletrra i Alterra nablyszcza lekko moje usta, po alverde byly jakies takie matowe. Jak latem rzucili NK Lacura w Aldi Süd i pojawily sie w serii pomadki to kupilam jedno opakowanie tech zwyklych bez koloru. Tez sobie chwale tez dziala jak Alterra. Jesli bys chciala to chetnie posle ci ta druga( byly dwie w opakowaniu). Wyprobujesz sobie i zawiera moj ukochany nagietek, ale nablyszcza lekko usta jak Alterra. nadaje sie pod kolorowe pomadki ktore sa suche jak np pomadki z kolorowki Alterra i Alverde tez.
I nie nie wszystkie naturalne koorowe kosmetyki tak pachna. kazda firma ma swoj zapach, powachaj kolorowke Hauschki, pachnie inaczej.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 09:45   #2839
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~ Pokaż wiadomość
Majek Mam jedna Alverde, ale rzadko uzywalam... Nadrobie Dzis biegam z Carmexem na ustach - bleeee... Smak ma to okropny, ale dziala swietnie Nakladam go, jak juz nic innego sobie nie radzi Moze gdybym tak codziennie na noc nakladala, to by moje problemy zniknely

( dla pewnej kochanej Pscolki )
Odbuziakowuje Mam nadzieje,ze szybko dojda-wlasnie doszlam do wniosku,ze nie odpisalam Ci wczoraj na PW zaraz nadrobie...
Ja zawsze nakladam na noc pomadke ochronna,bez nie umialabym zasnac...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a ja bede musiala sie pozegnac z oba probuktami Avene... wiec jakby ktoras chciala... bo niestety przy dluzszym uzywaniu mam efekt odwrotny od zamierzonego... pomijajac, ze mnie uczulilo pfff...
Desti,a w jaki sposob Cie uczulilo?A pryszcze (domyslam sie,ze to ten efekt) sanormalnym zjawiskiem przy kwasach,trzeba odczekac,az sie skora oczysci i potem juz ok...
Ja chetnie przygarnelabym Diacneal
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-30, 10:12   #2840
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

mam Diacneal i Cleanance K

Maja to nie byly pryszcze... choc te juz mnie tez denerwowaly bo wyskakiwaly mi w dziwnych miejscach na twarzy... ale dostalam totalnej wysypki na szyi... cale stado czerwonych krostek, ktore od ponad tygodnia nie chca zniknac...

nie ma sprawy Diacneal wysle... bo na razie to znowu walcze zeby jakos wygladac... wiec na pewno nie bede go wiecej uzywac...

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijalea Pokaż wiadomość
Desti, toz to jakies cukiereczki, a nie puder

Ty to zawsze cos ciekawego zakupisz
bo ja lubie blyskotki ... szczgolnie te co moge uzywac ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-11-30 o 10:12
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 10:23   #2841
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
mam Diacneal i Cleanance K

Maja to nie byly pryszcze... choc te juz mnie tez denerwowaly bo wyskakiwaly mi w dziwnych miejscach na twarzy... ale dostalam totalnej wysypki na szyi... cale stado czerwonych krostek, ktore od ponad tygodnia nie chca zniknac...

nie ma sprawy Diacneal wysle... bo na razie to znowu walcze zeby jakos wygladac... wiec na pewno nie bede go wiecej uzywac...


Dziekuje
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 10:39   #2842
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Haha, majus, niedlugo jak tak dalej pojdzie bedziesz mogla sie w tym Diacnealu kapac
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 10:43   #2843
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Haha, majus, niedlugo jak tak dalej pojdzie bedziesz mogla sie w tym Diacnealu kapac
robie w tym celu zapasy

Dotarly juz moze Twoje meteoryty? Bo ciekawa jestem jak to z nimi bedzie

Zapomnialam wczoraj napisac,ze podoba mi sie ta duza paletka Zoeva z rozami-stwierdzam,ze mam manie rozowa,ciagle chce wiecej i wiecej
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 11:24   #2844
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

hehhehe Majka najpierw rozswietlacze a teraz sie na roze wzielo? hihihi
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 11:28   #2845
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No to wyglada Ciagle szukam lepszego od mojego ulubionego z h&m

Dorwalam w koncu limitowanke Alverde no i nic mi sie nie podoba...

Dziewczyny napiszcie cos o oliwce Hipp,bo ja cos czuje,ze potrzebne bedzie mi konkretne nawilzenie po Atredermie
Na twarz spokojnie mozna nakladac? Jakie ma zastosowanie u Was?
Chyba kupie dzis kapsulki rozane od Alverde...
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:31
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 11:40   #2846
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
robie w tym celu zapasy

Dotarly juz moze Twoje meteoryty? Bo ciekawa jestem jak to z nimi bedzie

Nie. Nic jeszcze do mnie nie dotarlo Masakra, nienawidze czekac !!!!!!!

A co do fisia rozowego - znam ten bol i dziele go z Toba Mi tez nigdy nie malo Chyba nigdy nie zuzyje zapasow, ktore udalo mi sie schomikowac do tej pory, a ciagle dokupuje cos nowego
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 11:51   #2847
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

No to mozemy sobie podac lapke
Masz jakiegos faworyta? Chociaz nie wiem,czy chce wiedziec
Ja sie teraz czaje na Pot Rouge od Bobbi Brown Poza tym kupie na pewno tez od Alterra,sa takie jedwabiste...
__________________

Edytowane przez *majka*
Czas edycji: 2009-11-30 o 11:56
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 12:00   #2848
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Uwielbiam Clinique Blushing Blushe
No i roze od CK tez sa super
Clarins z tej paletki jesiennej w sumie srednio sie trzyma, tzn raz sie trzyma, raz nie, nie mam pojecia od czego to zalezy

Jeszcze nie mialam przyjemnosci dorwac Chanel, ale za kazdym razem jak testuje to jakos dziwnie przezroczyste mi sie wydaja ... prawie wcale ich nie widac na moich bladych lapkach (w sklepach kosmetykow na twarz nie klade) ... ale z drugiej strony dziewczyny sobie chwala ... wiec jak to jest?
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 12:05   #2849
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

Mam dokladnie takie same odczucia jesli chodzi o Chanel...

Lece do miasta zaraz ,wiec wymacam wszystkie roze
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 13:33   #2850
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Mazidla dostepne w Niemczech :)

majka, ja oliwke hipp na twarz dawalam, jeszcze od czasu do czasu tez daje. mi sie lepiej wchlaniala niz kapsulki z olejkiem rozanym alverde. i efekt matowej skory rano... jesli chodzi o nawilzenie, to tylko i wylacznie po dobrym i obficie zastosowanym toniku nawilzajacym. tzn ja mam wrazenie lepszego nawilzenia po takiej kombinacji. ale sama oliwka dziala na mnie raczej regulujaco, wygladzajaco... czy da rade po kwasiorach? moze jakies super-hiper nawilzacze sie tu lepiej nadadza, oliwka jako wspomagacz?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.