Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-05, 21:45   #1111
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Witam
Mam nadzieję, że przygarniecie mnie do wątku

Pewnie pisano tu już o tym ale chyba nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać Powiedzcie mi co ile miałyście jazdy ??? Ja w wakacje miałam codziennie a teraz ostatni raz miałam w śr a terminu następnych jazd nie ustaliłam bo nie umiem się dodzwonić, dlatego denerwuję się, że mam za długą przerwę
I przy okazji powiedzcie mi czy długo uczyłyście się parkować czy to jest w miarę proste?? Chciałabym ustalić sobie egzamin na koniec września ale wyjeżdżam jeszcze na tydzień i nie wiem czy zdążę do końca września się nauczyć
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 22:13   #1112
Kolorowymaj
Zadomowienie
 
Avatar Kolorowymaj
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 885
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

matyldaaaa Ja mam jazdy z 3 razy w tygodniu, ale mialam przerwe prawie 3tyg (urlop instruktora) teraz w tym ty mam 4 godziny (2 spotkania) w przyszlym 3 spotkania i zostaja 4 godziny przed egzaminem
a co do parkowania to dla mnie jest w miare proste, ale znajac zycie... na egzaminie mi nie wyjdzie
Kolorowymaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 08:46   #1113
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
happywoman Zdawałam na Krakowie
BeRtA1111, siokoladkaNo dziewuszki musicie się powstrzymywać Zamykamy buzię i tak do egazminu potem to możecie gadać , krzyczeć ile wlezie
Mój instruktor mówił, że miał taką kursantkę , która na egzamin ubrała się , jak on to powiedział:" jak na impreze np. zawody strażackie", czyli kuse spodenki , bluzeczka i myślała , że zda na ładne nogi i , że może pyskować . Egzaminator do niej:"dlaczego pani staje na ustąp pierwszeństwa , przeciaż tam nie ma stopu ?? " a ona do niego :" bo nic nie widzę . A zresztą co to pana obchodzi? "
Długo nie pojeździła ...

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem

Chciałam się pochwalić , że dzisiaj sama jechałam autem mojego taty . Co prawda nie była to daleka i trudna trasa, ale jednak nigdy nie jeździłam innym autem niż na kursie i egzaminie , więc był to dla mnie szok
Jechałam jakieś 30-40/h. Zawrotna prędkość , co nie ??
Ale nikogo nie było na drodze, więc nie miałam kogo przejechać
I ładnie wjechałam do garażu , co prawda przodem , bo bałam się tyłem, żeby nie "przestawić " ściany
Rodzice obiecali , że kupią mi auto w zimę . Ja chciałabym jakieś takie, w którym mogłabym się "nauczyć" jeździć . Co myślicie o Opel Corsa ??
ja Ci nie pomogę, bo na autach się kompletnie nie znam ale jeśli jest małe i poręczne, to śmiało. Sama (gdy już zdam prawko za pierwszym razem :P) myślę o jakimś małym autku, żeby się to wszędzie zmieściło...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

matyldaa, ja mam jazdy ze 2, 3 razy tygodniowo. zależy
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 10:40   #1114
asanczo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 46
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
Witam
Mam nadzieję, że przygarniecie mnie do wątku

Pewnie pisano tu już o tym ale chyba nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać Powiedzcie mi co ile miałyście jazdy ??? Ja w wakacje miałam codziennie a teraz ostatni raz miałam w śr a terminu następnych jazd nie ustaliłam bo nie umiem się dodzwonić, dlatego denerwuję się, że mam za długą przerwę
I przy okazji powiedzcie mi czy długo uczyłyście się parkować czy to jest w miarę proste?? Chciałabym ustalić sobie egzamin na koniec września ale wyjeżdżam jeszcze na tydzień i nie wiem czy zdążę do końca września się nauczyć
hej
ja mam praktycznie codzinnie po 2h, chociaż zeszły tydz był tak obłożony że wyjeździłam tylko 5h. Ale wydaje mi się że taka intensywność nie jest dobra. Lepiej chyba mieć dłuższe przerwy wtedy "umiejętności " mogą trochę okrzepnąć. Czy ktoś zdawał w Wordzie na Radarowej i może jakieś wskazówki sprzedać?
asanczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 15:12   #1115
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez BeRtA1111 Pokaż wiadomość
siokoladka, ale koniec z tym :P musimy być pokorne i w końcu uznać, że ktoś inny może mieć rację ;P
Na egzaminie sie powstrzymam :P ale z moim instruktorem nie mam nawet zamiaru

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość

Rodzice obiecali , że kupią mi auto w zimę . Ja chciałabym jakieś takie, w którym mogłabym się "nauczyć" jeździć . Co myślicie o Opel Corsa ??
Mój instruktor mi je poleca
Chociaż ja uparłam się albo na SMARTa bo za dobrą cenę mam w miarę nowe auto dobrze wyposażone bo i pełna elektryka, klimatyzacja tiptronic no i wiadomo zmieści się dosłownie wszędzie albo na Seicento u mnie też jest to kwestia zeby za dużo osób mi do niego nie wsiadło bo nie chce byc jeleniem i wozić ludzi albo na imprezy albo imprez " bo jesteś młodym kierowcą i musisz jeździć" a walcie sie :P
w sumie waham sie miedzy tymi dwoma, bo kupić to jedno ale opłacić i utrzymać to drugie. A te dwa maleństwa palą po 3-5 litrów wiec no ujdzie
Cytat:
Napisane przez asanczo Pokaż wiadomość
hej
ja mam praktycznie codzinnie po 2h, chociaż zeszły tydz był tak obłożony że wyjeździłam tylko 5h. Ale wydaje mi się że taka intensywność nie jest dobra. Lepiej chyba mieć dłuższe przerwy wtedy "umiejętności " mogą trochę okrzepnąć. Czy ktoś zdawał w Wordzie na Radarowej i może jakieś wskazówki sprzedać?
Aleee często jeździcie zazdroszczę Moj inst jest tak rozchwytywany że o 2 razach w tygodniu moge marzyc
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 19:33   #1116
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez giovanna92 Pokaż wiadomość
Ja chciałabym jakieś takie, w którym mogłabym się "nauczyć" jeździć . Co myślicie o Opel Corsa ??
Ja między innymi na niej uczę się jazdy Zarówno na starej, jak i nowej Corsie. Jest stosunkowo mała, ale stabilna. Lubię, lubię i chciałabym mieć ją na egzaminie (bo są dwie marki)
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-06, 20:27   #1117
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piętra
Wiadomości: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez asanczo Pokaż wiadomość
hej
ja mam praktycznie codzinnie po 2h, chociaż zeszły tydz był tak obłożony że wyjeździłam tylko 5h. Ale wydaje mi się że taka intensywność nie jest dobra. Lepiej chyba mieć dłuższe przerwy wtedy "umiejętności " mogą trochę okrzepnąć. Czy ktoś zdawał w Wordzie na Radarowej i może jakieś wskazówki sprzedać?

o tak ... mi mój instruktor odradzał takie tempo ale ja się zaparłam że chce szybko skończyć i jeździłam codziennie po 2-3 godziny oprócz weekendów .... odradzam ... jednak najlepiej to 3 razy w tygodniu tak żeby choć dzień przerwy był .

jutro idę zaklepać termin na teoretyczny i ew. praktyczny jeśli tak można od razu. i w zależności od tych terminów zapisze się na dokształty.

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
...........

Aleee często jeździcie zazdroszczę Moj inst jest tak rozchwytywany że o 2 razach w tygodniu moge marzyc
ja ponad tydzień musiałam czekać żeby móc tak jeździć jak chciałam bo instruktor którego wybrałam był zawalony kursantami a do tego też wykłada teorię ... a i tak 3 razy miałam jazdy z kim innym

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

giovanna92, fajna jest corsa ... mi podoba się też vw polo, seat ibiza, ford puma albo opel tigra .... najlepiej jak wsio na gazie by było
moje pierwsze autko będzie w cenie max 6-7 tyś ... a potem się zobaczy



__________________
[...]
twoje blizny są twoją siłą

-------------------

Edytowane przez kaszkasz
Czas edycji: 2010-09-06 o 20:28
kaszkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 09:53   #1118
asanczo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 46
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Pokaż wiadomość
o tak ... mi mój instruktor odradzał takie tempo ale ja się zaparłam że chce szybko skończyć i jeździłam codziennie po 2-3 godziny oprócz weekendów .... odradzam ... jednak najlepiej to 3 razy w tygodniu tak żeby choć dzień przerwy był .

jutro idę zaklepać termin na teoretyczny i ew. praktyczny jeśli tak można od razu. i w zależności od tych terminów zapisze się na dokształty.




A ile godzin doksztłtów planujesz? Też juz myślę o jazdach doszkalających.. i zastanawiam się czy wykupić w tej samej szkole czy może w jakiejś bliżej ośrodka egzaminacyjnego.
Może zna ktoś z Was Motostart na Ochocie? albo może polecić jakiegoś instruktora z Wwy (jeśli tak poproszę o namiar )
asanczo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 10:25   #1119
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez kaszkasz Pokaż wiadomość
o tak ... mi mój instruktor odradzał takie tempo ale ja się zaparłam że chce szybko skończyć i jeździłam codziennie po 2-3 godziny oprócz weekendów .... odradzam ... jednak najlepiej to 3 razy w tygodniu tak żeby choć dzień przerwy był .

jutro idę zaklepać termin na teoretyczny i ew. praktyczny jeśli tak można od razu. i w zależności od tych terminów zapisze się na dokształty.



ja ponad tydzień musiałam czekać żeby móc tak jeździć jak chciałam bo instruktor którego wybrałam był zawalony kursantami a do tego też wykłada teorię ... a i tak 3 razy miałam jazdy z kim innym

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

giovanna92, fajna jest corsa ... mi podoba się też vw polo, seat ibiza, ford puma albo opel tigra .... najlepiej jak wsio na gazie by było
moje pierwsze autko będzie w cenie max 6-7 tyś ... a potem się zobaczy



mój tata ma polo fajne autko ale niestety mamy słaby silnik i na trasie jazda nim to męka pańska;P
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:44   #1120
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Kolejna kandydatka na motowizażankę się zgłasza Przyjmiecie ? Kurcze dziewczyny, powiedzcie czy to normalne, bo ja dziś poważnie zwątpiłam w to,czy nadaje się do prowadzenia auta . Pierwsza moja jazda - głównie gadanie, prezentacja samochodu i 15 minut kręcenia się po placu. Druga jazda - pierwszy raz na mieście, a raczej po przedmieściach. Szło mi całkiem dobrze, byłam bardzo zadowolona. Trzecia jazda - bite 2 godziny jazdy po centrum, 9 rano, pełno samochodów. Auto dwa razy mi zgasło, ale też byłam zadowolona i pewna siebie. No i przyszła czwarta jazda . Nic mi nie wychodziło, auto ciągle gasło, nie potrafiłam płynnie ruszyć ani się zatrzymać Jakbym się cofnęła w rozwoju . Dziś miałam piątą jazdę. Było ciut lepiej. Uczyłam się łuku na placu przez jakieś 2o minut i kilka razy mi się udało , ale później na mieście znowu kaszana . Nie mam wyczucia przy puszczaniu sprzęgła i dodawaniu gazu. Albo samochód mi gaśnie albo wyje Przez to mam problem z płynnym ruszaniem i zatrzymaniem . Na pierwszych jazdach szło mi super,a teraz co ?
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 15:48   #1121
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Coki Pokaż wiadomość
Kolejna kandydatka na motowizażankę się zgłasza Przyjmiecie ? Kurcze dziewczyny, powiedzcie czy to normalne, bo ja dziś poważnie zwątpiłam w to,czy nadaje się do prowadzenia auta . Pierwsza moja jazda - głównie gadanie, prezentacja samochodu i 15 minut kręcenia się po placu. Druga jazda - pierwszy raz na mieście, a raczej po przedmieściach. Szło mi całkiem dobrze, byłam bardzo zadowolona. Trzecia jazda - bite 2 godziny jazdy po centrum, 9 rano, pełno samochodów. Auto dwa razy mi zgasło, ale też byłam zadowolona i pewna siebie. No i przyszła czwarta jazda . Nic mi nie wychodziło, auto ciągle gasło, nie potrafiłam płynnie ruszyć ani się zatrzymać Jakbym się cofnęła w rozwoju . Dziś miałam piątą jazdę. Było ciut lepiej. Uczyłam się łuku na placu przez jakieś 2o minut i kilka razy mi się udało , ale później na mieście znowu kaszana . Nie mam wyczucia przy puszczaniu sprzęgła i dodawaniu gazu. Albo samochód mi gaśnie albo wyje Przez to mam problem z płynnym ruszaniem i zatrzymaniem . Na pierwszych jazdach szło mi super,a teraz co ?


Miałam podobnie! Wszystko kwestia czasu i treningu. Każdy znajduje sposób na siebie w różnych momentach nauki, więc spokojnie
__________________
Pozdrawiam,

happywoman





happywoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 18:07   #1122
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Eeeee Coki niczym się nie przejmuj, jesteś dopiero na początku. Ja miałam kryzys po 10 godzinach, ale później to przechodzi.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:11   #1123
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Coki Pokaż wiadomość
Kolejna kandydatka na motowizażankę się zgłasza Przyjmiecie ? Kurcze dziewczyny, powiedzcie czy to normalne, bo ja dziś poważnie zwątpiłam w to,czy nadaje się do prowadzenia auta . Pierwsza moja jazda - głównie gadanie, prezentacja samochodu i 15 minut kręcenia się po placu. Druga jazda - pierwszy raz na mieście, a raczej po przedmieściach. Szło mi całkiem dobrze, byłam bardzo zadowolona. Trzecia jazda - bite 2 godziny jazdy po centrum, 9 rano, pełno samochodów. Auto dwa razy mi zgasło, ale też byłam zadowolona i pewna siebie. No i przyszła czwarta jazda . Nic mi nie wychodziło, auto ciągle gasło, nie potrafiłam płynnie ruszyć ani się zatrzymać Jakbym się cofnęła w rozwoju . Dziś miałam piątą jazdę. Było ciut lepiej. Uczyłam się łuku na placu przez jakieś 2o minut i kilka razy mi się udało , ale później na mieście znowu kaszana . Nie mam wyczucia przy puszczaniu sprzęgła i dodawaniu gazu. Albo samochód mi gaśnie albo wyje Przez to mam problem z płynnym ruszaniem i zatrzymaniem . Na pierwszych jazdach szło mi super,a teraz co ?
nie przejmuj sie takie są początki, musisz wyczuć sprzęgło i gaz, to przyjdzie z czasem
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 18:28   #1124
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piętra
Wiadomości: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez asanczo Pokaż wiadomość
A ile godzin doksztłtów planujesz? Też juz myślę o jazdach doszkalających.. i zastanawiam się czy wykupić w tej samej szkole czy może w jakiejś bliżej ośrodka egzaminacyjnego.
Może zna ktoś z Was Motostart na Ochocie? albo może polecić jakiegoś instruktora z Wwy (jeśli tak poproszę o namiar )
planuję 10h bo najbardziej się to opłaca - wychodzi mi 30zł za godzinę a normalnie jest 40zł

niektórzy mówią że lepiej wziąć dokształty w innym osk bo inny instruktor, inne podejście, technika jazdy ... może i tak ale z drugiej strony dotychczasowy instruktor zna wszystkie moje minusy i wiadomo na czym trzeba się skupić .... nie patzrę na to czy blisko czy daleko od WORD na kursie jeździłam trasami egzaminacyjnymi więc OK ... egzamin to prawie jak ruletka

biorę u siebie

urwałam się dzisiaj z pracy i zapisałam na teorię. postanowiłam podzielić egzamin .... pan mnie zaskoczył terminem .... idę już w piątek na 7:15

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Coki, witaj i nie przejmuj się tylko rób swoje ... ja też miałam kryzys. normalnie jednego dnia to taka kaszana była że poezja
__________________
[...]
twoje blizny są twoją siłą

-------------------
kaszkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 21:32   #1125
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

właśnie coki, ja taki kryzys przeżywałam wczoraj, a dziś już szło mi lepiej zaciśnij zęby, skup się za wszelką cenę i rób to, co instruktor mówi. działa
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-07, 23:33   #1126
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Czy wy też jak zaciągacie ręczny to zaciągacie go za słabo tak, że i tak auto zjeżdża czy tylko ja jestem taka drobniutka i słaba, że mi to nie wychodzi??? (nienawidzę ręcznego !!)

W ogóle dzisiaj miałam jakiś kryzys totalny w ogóle nie umiałam ruszać, a dwa razy stałam na bardzo ruchliwych drogach i też nie umiałam nic zrobić (to było straszne jak wszyscy na mnie trąbili i mnie wyprzedzali ), a na dokładkę dzisiaj dosłownie co chwilę ktoś mi wymuszał pierwszeństwo

Ufff, mam nadzieję, że jutro będzie lepiej

Coki nie martw się ja też mam wrażenie czasem, że się cofam w rozwoju najważniejsze jest to, żeby zachować spokój i nie robić jak najszybciej tylko starannie
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 06:55   #1127
Coki
Raczkowanie
 
Avatar Coki
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 279
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Dziękuję wszystkim Naprawdę potraficie podnieść na duchu Dzisiaj moja kolejna jazda, z nową panią instruktor, więc mam okazję zabłysnąć Chyba macie racje i trzeba po prostu mocno się skupić i wszystko na spokojnie
__________________




;-)
Coki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 12:17   #1128
Kreatywna Dama
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 360
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Przyłączam się do Was dziewczyny

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
W ogóle dzisiaj miałam jakiś kryzys totalny w ogóle nie umiałam ruszać, a dwa razy stałam na bardzo ruchliwych drogach i też nie umiałam nic zrobić (to było straszne jak wszyscy na mnie trąbili i mnie wyprzedzali )
właśnie! miałam tak tydzień temu na jazdach, a dziś ruszałam tak płynnie jak nigdy.. nie wiem.. to chyba zależy od danego dnia.

Tak że Coki nie martw się są gorsze i lepsze chwile. Życzę Ci tych samych lepszych jesteś dopiero na początku kursu, więc spokojnie sobie podchodź do tych jazd, a te 30 godzin szybko minie i będziesz sama śmigać aż miło, a z czasem jazda będzie coraz lepiej Ci szła
Kreatywna Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 17:21   #1129
asanczo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 46
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Oj Dziewczyny jak ja dziś pojechałam (20sta godzina) tragedia. Jestem załamana, wszystko nie tak, o kierunkowskazach zapominałam, za późno zaczynałam skręcać, zgasł mi ze 3 razy.. a w poprzednią sobotę szło mi już całkiem znośnie. Mam nadzieję że to chwilowy kryzys bo zaczynam się zastanawiać czy ja się tego kiedykolwiek nauczę
__________________
prawko w 2010
asanczo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 18:05   #1130
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Asanczo nie przejmuj się, ja wczoraj miałam kryzys, a dziś jeździłam jak zawodowy kierowca (nawet nie miałam problemów ze zmianą pasów na autostradzie ).

A jutro będę walczyć z moim `ulubionym` ręcznym
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:30   #1131
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Hej Chciałabym do Was dołączyć. Trochę późno się do tego zabrałam, ale nie miałam wcześniej czasu. Kurs zaczęłam już ponad miesiąc temu. Na początku chodziłam tylko na teorię, żeby zorientować się jakie zasady panują na drodze . Po około 4 zajęciach zapisałam się na jazdy. Mam już za sobą 9 h wyjeżdżonych, a jutro czeka mnie kolejne 3 Dotychczas na jazdach uczyłam się łuku( nie lubię), górki ( lubię ), parkowania tyłem( nie lubię) i zawracania, jeździłam również troszkę po mniejszych miastach. Ostatnio miałam regres i łuk mi nie wychodził, więc mam nadzieje, że jutro poćwiczę, chociaż chciałabym więcej pojeździć po mieście. Zobaczę, co wymyśli instruktor. Czy Wasz instruktor załatwia swoje sprawy podczas jazdy z Wami ? Ostatnio mój instruktor kazał mi jechać do Urzędu Skarbowego. Musiał tam załatwić sprawę. Na szczęście zajęło mu to tylko 10 minut, ale i tak nie podoba mi się to, w końcu płacę za ten czas stracony.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:36   #1132
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Czy Wasz instruktor załatwia swoje sprawy podczas jazdy z Wami ? Ostatnio mój instruktor kazał mi jechać do Urzędu Skarbowego. Musiał tam załatwić sprawę. Na szczęście zajęło mu to tylko 10 minut, ale i tak nie podoba mi się to, w końcu płacę za ten czas stracony.
Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Płacisz za godzinę jazdy i tyle masz jeździć. Żaden z instruktorów, z którymi jeździłam, tak nie postępował. Zgłoś to w szkole albo najpierw porozmawiaj z instruktorem, jeśli czujesz się na siłach.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:40   #1133
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cześć. Przyjmiecie mnie? Jestem po 30h teorii i 7 godzinach jazdy. Wyjątkowo wyluzowana. Nigdy w życiu nie jeździłam, jak ktokolwiek próbował mi pokazać o co chodzi to uciekał z samochodu po pierwszym moim hamowaniu. I nie chciał wrócić. Wyszłam z załozenia ze jak ktoś ma sie stresować to instruktor, bo to on nie wie co mi przyjdzie do głowy. Samochód jak rozbiję to nie mój, on ma reagować i po coś te pedały ma, wieć co ja się będę przejmować. Chyba był trochę zdziwiony jak poszłam na pierwszą lekcję spokojna i bez stresu. Myślałm że wywiezie mnie gdzieś za miasto ( jako pasazęra) i ewentualnie tam pozwoli powoli pojeździć. A tu nic z tego. 5 okrązeń na parkingu i koniec. Stwierdził, że jedziemy na miasto, a ja na to że nie. To powiedział, że jedziemy za miasto. Myślałam, że on pokieruje. A tu nic z tego. Potem było tylko pytanie o dozwoloną prędkość i "czemu tyle nie jadę" i tak upadło moje wyobrażenie kursu. Na pierwszej lekcji słyszłam gazu, na 3 hamuj. Kryzys był, bo padał deszcz, mialam obcasy i okulary zamiast soczewek. Ale dzisiaj spokojnie. W sobotę albo w przyszłym tygoniu jadę na plac. I tam się trochę pomęczymy. A generalnie jazda samochodem mnie nudzi
jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 18:55   #1134
Satin'n Lace
Raczkowanie
 
Avatar Satin'n Lace
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 438
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Dla mnie jest to nie do pomyślenia. Płacisz za godzinę jazdy i tyle masz jeździć. Żaden z instruktorów, z którymi jeździłam, tak nie postępował. Zgłoś to w szkole albo najpierw porozmawiaj z instruktorem, jeśli czujesz się na siłach.
Wiem, że takie zachowanie jest niedopuszczalne. Mi się to nie podoba i jeśli się powtórzy, to po prostu zmienię instruktora.
Ale tak na marginesie to słyszałam od znajomych, że takie sytuacje dosyć często się zdarzają.
__________________
making a better world, shoot by shoot
-------------------------
The best is yet to come !



http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:34   #1135
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Wiem, że takie zachowanie jest niedopuszczalne. Mi się to nie podoba i jeśli się powtórzy, to po prostu zmienię instruktora.
Ale tak na marginesie to słyszałam od znajomych, że takie sytuacje dosyć często się zdarzają.
no np u mnie taka sytuacja się zdarza
raz byliśmy w księgarni i raz na poczcie zdarzyło nam się też McDonaldzie ale zawsze mam ten czas doliczany bo podobnie jak wy nie wyobrażam sobie tracenia mego cennego czasu
u mnie jutro " jazda precyzyjna" czyli wszelakie parkowania na trasach egzaminacyjnych...zapewne będzie cudnie
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:44   #1136
BeRtA1111
Rozeznanie
 
Avatar BeRtA1111
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 570
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

mnie jutro też czekają kolejne 2 godzinki... i "jedź tak, żebym nie musiał nic mówić" :P a tak się nie da ostatnio skuter mnie pod dużą górkę (bardzo dużą ;P) wyprzedził :P:P
__________________
konsultantka Avon

KLIQ ---->http://kolekcja-kamieni.blogspot.com/

Wizaż wciąga!
BeRtA1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:48   #1137
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

mój instruktor raczej nie załatwiał swoich prywatnych spraw jeden baaaardzo punktualny i tylko jazda, żadnych ,,wpadów,,. Drugi czasami lubi pójść do biura na chwile, wraca po jakiś 5min. ale to potem ja przyjeżdżam te pare minut później i raz przed jazdą, ja czekałam w samochodzie poszedł sobie bułkę kupić ale to chwila, to jestem w stanie zrozumieć bo cały dzień jeżdżą a jeść też muszą
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 19:59   #1138
kaszkasz
Rozeznanie
 
Avatar kaszkasz
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: z 2go piętra
Wiadomości: 640
GG do kaszkasz
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

witam wieczorowo

dziewczyny tak mnie od dwóch dni boli głowa że poezja ... jak do piątku nie przejdzie to chyba się załamię ... z takim bólem głowy tej teorii nie zdam ... dzisiaj w domu testy tak masakrycznie chrzaniłam że szok zero skupienia

jomic, witaj
ja nawet kółka po placu nie zrobiłam tylko wyjechałam po zrobieniu obsługi wozu

Satin'n Lace, witaj

jeśłi chodzi o prywatę na jazdach ... nie zdarzyło się nigdy ... raz tylko zatrzymaliśmy się przy sklepie po bułki bo mój "guru" był głodny ... trwało to chwilkę i tylko raz ... spoko, żalu nie miałam


dziewczyny nosy do góry ... kryzys minie


... oby tylko mnie głowa przestała boleć
__________________
[...]
twoje blizny są twoją siłą

-------------------
kaszkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 20:11   #1139
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Hej Chciałabym do Was dołączyć. Trochę późno się do tego zabrałam, ale nie miałam wcześniej czasu. Kurs zaczęłam już ponad miesiąc temu. Na początku chodziłam tylko na teorię, żeby zorientować się jakie zasady panują na drodze . Po około 4 zajęciach zapisałam się na jazdy. Mam już za sobą 9 h wyjeżdżonych, a jutro czeka mnie kolejne 3 Dotychczas na jazdach uczyłam się łuku( nie lubię), górki ( lubię ), parkowania tyłem( nie lubię) i zawracania, jeździłam również troszkę po mniejszych miastach. Ostatnio miałam regres i łuk mi nie wychodził, więc mam nadzieje, że jutro poćwiczę, chociaż chciałabym więcej pojeździć po mieście. Zobaczę, co wymyśli instruktor. Czy Wasz instruktor załatwia swoje sprawy podczas jazdy z Wami ? Ostatnio mój instruktor kazał mi jechać do Urzędu Skarbowego. Musiał tam załatwić sprawę. Na szczęście zajęło mu to tylko 10 minut, ale i tak nie podoba mi się to, w końcu płacę za ten czas stracony.

Podziwiam Cię, że masz jazdy po 3h, dla mnie 2h to już jest dużo.
Sugeruję Ci zaproponować jutro instruktorowi, że chcesz jechać na pół h na łuk (np. ja mam tak, że po więcej niż pół h moja lewa noga mówi stanowcze NAJN ), a potem chciałabyś pojeździć już bardziej po centrum, żeby oswoić się z ciągłym stawaniem na światłach, rondami i innymi atrakcjami, które można spotkać w mieście (i które wcale nie są wkurzające ).

Jeżeli chodzi o załatwianie swoich spraw przez instruktorów to moi instruktorzy zawsze pytają mnie czy nie mam nic przeciwko (i nigdy nie zajmuje im to więcej niż 3min), ale ja nie odczuwam tego jako tracenie mojego czasu ponieważ jeżdżę w ośrodku mojej cioci i będę jeździć aż się nauczę a nie tylko 30h, dlatego zawsze się zgadzam. Ale jeżeli twój instruktor tak robi to masz prawo zwrócić mu uwagę, a jak to oleje to najlepiej go zmień Oczywiście jak będziecie jechać na rezerwie i powie, że musicie jechać zatankować to lepiej nie dyskutować

Jomic to trochę dziwne (przynajmniej dla mnie, że po 7h jazda Cię znudziła )
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-08, 21:01   #1140
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mały biały domek
Wiadomości: 3 881
Dot.: Dla przyszłych i obecnych kursantek cz. III

Dlaczego dziwne? Mnie to wcale nie kręci. Robię kurs bo jest mi potrzebny. Zawsze twierdzilam, ze jestem antytalent do jeżdżenia, teraz okazuje się że jest całkiem dobrze. Ale nie wyobrażam sobie, że mogłabym tak spędzać kilka godzin dziennie. Takie jakby ADHD - dla mnie czerwone światło to już wystarczająco długo by książkę wyciągnąć. Pozycja też mi tak średnio odpowiada - najczęsciej mam podciągnięte nogi a w samochodzie jednak się nie da. Szybka jazda to jeszcze. Ale w mieście póki rozmawiamy jest ok, ale w ciszy to mnie cholera bierze.
jomic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:40.