Krem na powiększenie biustu-pytania. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 12:18   #1
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219

Krem na powiększenie biustu-pytania.


stosowałyście może ?????????

Kuracja pomagająca uzyskać doskonały wygląd piersi
- ujędrnienie biust
- powiększenie biust

Unikalna formuła, aby powiększyć piersi, przywrócić ich jędrność
i napięcie.
Działanie dwubiegunowe-
Związki aktywne zawarte
w preparacie Nivelazione® woman działają dwukierunkowo:


stymulują tkanki piersi i aktywizują gruczoły sutkowe w kierunku
powiększenia i przyrostu objętości piersi



poprzez korzystny wpływ na tkankę łączną oraz stymulację włókien kolagenowych
i elastanowych ujędrniają, wzmacniają strukturę skóry i zapobiegają jej wiotczeniu



W zależności od intensywności stosowania:

biust powiększa się i wypełnia
skóra piersi staje się napięta, ujędrniona, widocznie wzmocniona, co daje efekt podniesienia piersi i poprawy ich kształtu
Przeznaczona dla kobiet po 18 roku życia. Szczególnie polecana kobietom po kuracjach odchudzających, karmieniu piersią i w okresie okołomenopauzalnym, których piersi utraciły jędrność oraz kobietom, które chcą uzyskać pełniejszy, większy biust.

Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera wyciągi:

Foeniculum v. /Fennel seed
200mg

Fucus vesiculosus/Bladderwrack
100mg

Avena sativa/Oats green tops
20mg

Turnera diffusa/Damiana leaf
20mg

Angelica sinensis/Dong Quai root
20mg

Humulus lupulus/Hops
20mg

Pueraria lobata/Kudzu root
20mg

mangan
2mg



Skład: suche wyciągi roślinne z: owoców kopru włoskiego, morszczynu, zielonego owsa, liścia damiany, korzenia dzięgla chińskiego, szyszek chmielu, korzenia kudzu, siarczan manganu, pozostałe składniki: maltodekstryna, guma arabska, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, składniki kapsułki: żelatyna, barwniki – tlenki żelaza, indygotyna.

Czas trwania kuracji:

- aby uzyskać utraconą jędrność 2-3 miesiące
- aby powiększyć piersi 6-8 miesięcy

Sposób użycia:

Faza wstępna (przyzwyczajanie organizmu) – 2 kapsułki dziennie, 1 rano, 1 wieczorem przez 2 tygodnie.

Faza właściwa (stymulacja biustu w kierunku ujędrnienia i/lub powiększenia)- 4 kapsułki dziennie, najlepiej przy posiłkach. Po uzyskaniu pożądanej jędrności biustu (po ok. 2-3 miesiącach) przejść do fazy podtrzymującej. W celu uzyskania efektu większych piersi faza właściwa powinna trwać ok. 6-8 miesięcy. Po uzyskaniu pełniejszych piersi przejść do fazy podtrzymującej.

Faza podtrzymująca – 1 kapsułka dziennie.

W razie wystąpienia nudności lub zakłóceń cyklu menstruacyjnego, należy odstawić preparat.
Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej. Nie stosować jako substytut zróżnicowanej diety. Chronić produkt przed dziećmi. Nie stosować u dziewcząt w okresie dojrzewania, kobiet w ciąży i matek karmiących. Suplement diety. Zawartość opakowania: 80 kapsułek.
Preparat dostępny wyłącznie w aptekach.
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:23   #2
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

to jakiś preparat??
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 12:32   #3
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

Nauczona wieloletnim doświdczeniem wiem, ze zadne preparaty nie powiększą biustu, jedynie mogą ujędrnić skórę, naprężyć ją. Jedynym sposobem jest operacja.
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:09   #4
michalina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 219
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

tak, na stronie Farmony - jako nowość - i widziałam reklamę w Oliwii

nie wiem ----- czy ten skład to coś moze zdziałac ???????
michalina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 13:38   #5
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

Najlepszym sposobem na poprawę wyglądu biustu, moim zdaniem sa:
-ćwiczenia
-naprzemienne prysznice
-odpowiednio dobrany biustonosz <--- potrafi zdziałać cuda
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 18:44   #6
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

Skład tych tabletek jest w miarę dobry, więc ,może spowodować lepsze wypełnienie piersi i zaokrąglenie, ale na pewno i trzeba brać je długo, ponieważ ilość ziółek jest mała .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 17:24   #7
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

Ponoć efekt po 6-8 miesiącach stosowania..
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-06, 17:40   #8
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

najważniejsze pytanie, czy działa, bi ziółka pić to można non stop
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:10   #9
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

A ile to kosztuje?
Czyli jak ja mam 17, 5 roku to nie moge stosować bo jestem w okresie dojrzewania?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 09:32   #10
asia^^
Zadomowienie
 
Avatar asia^^
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 161
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

Eeeetam... i tak nie zadziala :P
asia^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 08:46   #11
kasia135
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 194
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

też tak myslę...
kasia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-09, 12:25   #12
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

tak sobie patrzę na skłąd i jest on dosyć bogaty w roślinne hormony i enzymy, ale szczerze mówiąc podchodzę sceptycznie. producent obiecuje zwiększenie objętości biustu , a napisał ile?przeważnie chodzi tu o ujędrnienie i podniesienie piersi przez lepsze nawilżenie i odżywienie i przez to piersi mogą wydawać sie wiekssze...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 12:32   #13
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: - powiększenie biustu ? prawda

Durga u każdej kobiety proces dojrzewania zachodzi indywidualnie. nie czytałam ulotki tego kosmetyku, gdyz wydaje mi się to absurdem , ale wnioskuję ze po zakończonej fazie dojrzewania a to sama musisz ocenić czy Twoje ciało jest już dojrzałe. to nie jest tak ze "omam 18 lat jutro to od jutra zaw\cznę stosować krem". tak samo z retinoidami, wiekszość z nich po 30 czy 40 roku zycia a jak się okazuje świetna terapia okresowa p-zmarszczkowa dla np 20 latek . no ale nie o tym tutaj. macie stronę tego "cudownego "preparatu czy wszystko już wypisała autorka?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:24   #14
nanka
Przyczajenie
 
Avatar nanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
powiększenie piersi

czesc dziewczyny!odkąd pamiętam zawsze ubolewalam nad malym biustem,po urodzeniu dzieci zrobil mi się moze ciut więkrzy ale zato mniej jędrny.Czy są jakies kremy do biustu ktore mogą chociaz w minimalnym stopniu go powiekrzyc?wiem ze mogą pojedrnic ale czy cos wiecej?wiem ze jest z daxa cos takiego,ale czy to naprawde dzialaJesli macie jakies doswiadczenia z takimi kremami to prosze piszczie!
nanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 12:43   #15
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: powiękrzenie piersi

Cytat:
Napisane przez nanka Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!odkąd pamiętam zawsze ubolewalam nad malym biustem,po urodzeniu dzieci zrobil mi się moze ciut więkrzy ale zato mniej jędrny.Czy są jakies kremy do biustu ktore mogą chociaz w minimalnym stopniu go powiekrzyc?wiem ze mogą pojedrnic ale czy cos wiecej?wiem ze jest z daxa cos takiego,ale czy to naprawde dzialaJesli macie jakies doswiadczenia z takimi kremami to prosze piszczie!
Hej...ja mialam/mam ten z Daxa, smarowalam sie nim czesto, wg.instrukcji, po dliuzszym czasie poczulam ze biut jest lekko uniesiony ku gorze i skora jest bardzo gladka i delikatna ale efektu powiekszenia nie ma
Moim zdaniem nie ma takich preparatów, ktore moglyby skutecznie powiekszyc biut...moga go wlasnie tylko ujedrnic, podniesc do gory (a wtedy juz wyglada ladniej!!)zmniejszyc rozstepy i wygladzic...i to chyba tyle
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 14:59   #16
aguna
Rozeznanie
 
Avatar aguna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 889
Dot.: powiększenie piersi

nie ma kremu ZADNEGO ktory by powiekszyl ci piersi po prostu nie ma inie wierz w to co pisze na opakowaniach. wiesz spowoduja ze skora bedzie bardziej jedrna ale na pewnoe nie powieksza piersi. spr cos z serii SLIMLINE za ok 20zl czy cos takiego. swietny z tej serii jest preparat przeciw celulitowi
aguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 19:26   #17
nanka
Przyczajenie
 
Avatar nanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: powiększenie piersi

dzięki dziewczyny,ten krem z daxa mial chyba pobudzic tworzenie sie tkanki tluszczowej tak?no nic narazie bedzie musialo mi wystarczyc ujędrnienie,moze za parę lat cos wymyslą leprzego.
nanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 16:04   #18
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: powiększenie piersi

Cytat:
Moim zdaniem nie ma takich preparatów, ktore moglyby skutecznie powiekszyc biut...moga go wlasnie tylko ujedrnic, podniesc do gory (a wtedy juz wyglada ladniej!!)zmniejszyc rozstepy i wygladzic...i to chyba tyle
zgadzam sie zaden!!!!!!!!!!! zaden krem nie powiekszy biustu !!!!!!!!!!!!!!!! masaze umiejętnie zrobione, natryski zmiennie cieplum i zimnym strumieniem oddaloną słuchawą, tak zeby byl masaz na piesiach, nawilzanie, lykanie od wewnatrz nawilzaczy(omega 3 , wiesiolek , ogorecznik , porzeczka czarna, capivit) gimnastyka (chociazby wymachy rak w bok, czy kola zataczanie dlonmi, postawa wyprostowala, odowoiedni biustonosz, poleam rowniez maski naturalne np z maslanki , czy mleka , po 1 uzyciu skora jest ladniejsza a po ok 3 - 4 miesiacach widac znaczna poprawe jedrnosci i uniesienia biustu.



Cytat:
--------------------------------------------------------------------------------

dzięki dziewczyny,ten krem z daxa mial chyba pobudzic tworzenie sie tkanki tluszczowej tak?no nic narazie bedzie musialo mi wystarczyc ujędrnienie,moze za parę lat cos wymyslą leprzego.
ale nie ma takich preparatow, gdyby to dzialalo kobity nie chodzilyby do chirurga... poczytaj moje artykuły "Jak na zakupach w drogerii i perfumerii nei dać się oszukać" niedlugo beda dostepne na wizazu takze, tam wlasnie dementuje ze mozna zabrac skądś a gdzies to przelozyc...


http://www.cosmetic.pl/pro/index.php...dzi=1130183233

http://www.cosmetic.pl/pro/index.php...dzi=1130183233

http://www.cosmetic.pl/pro/index.php...dzi=1130183233
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 07:09   #19
nanka
Przyczajenie
 
Avatar nanka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 21
Dot.: powiększenie piersi

SZKODA ZE NIE MA,A TE TABLETKI?TE REKLAMY W GAZETACH,OSTATNIO PRZECZYTALAM W GLAMOUR REKLAME,AZ DZIWNE ZE NIE MA W TYM ANI TROCHE PRAWDY,PRZECIEZ TAKIE LEKI TAK SAMO JAK I KREMY MUSZĄ BYC TESTOWANE W JAKIS SPOSOB ZEBY MOGLY BYC WYPUSZCZONE DO SPRZEDAZY????
nanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 07:51   #20
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: powiększenie piersi

Nanka pamietaj ze nazwy na kosmtykach badz lekach sa tworzone tak aby dzialaly na nasza wyobraznie np. krem o nazwie skalpel po 50, czy chirurg posladkow, czy posladki 60% jedrniejsze,"budyn" te nazwy dzialaja na nasza podswiadomosc gdyz kojarzymy je z efektem uzyskanym "skalpelem chirurga". Do tego dochodzi dobra reklama, opakowanie, kolor, zapach itd. Oczywiscie sa testowane, ale zauwaz ze nikt Ci nie daje 100% pewnosci, ze uzyskasz zadawalajacy efekt. Wszyscy mowia ze PRAWIE jak .... a my wiemy ze prawie robi wielka roznice.
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:28   #21
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: powiększenie piersi

Cytat:
SZKODA ZE NIE MA,A TE TABLETKI?TE REKLAMY W GAZETACH,OSTATNIO PRZECZYTALAM W GLAMOUR REKLAME,AZ DZIWNE ZE NIE MA W TYM ANI TROCHE PRAWDY,PRZECIEZ TAKIE LEKI TAK SAMO JAK I KREMY MUSZĄ BYC TESTOWANE W JAKIS SPOSOB ZEBY MOGLY BYC WYPUSZCZONE DO SPRZEDAZY????
niestety w Polsce taie prawo... jesli producent za granica napisalby ze powieksza to zostalby ukarany surowo
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 17:54   #22
201704140924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 91
Dot.: powiększenie piersi

jedyne co możesz to tak jak zostało napisane wczesniej masowanie strumieniem wody z prysznica naprzemiennie zimnej i ciepłej kolistymi ruchami

wyprostowana sylwetka

gimnatyka - pompki szczególnie, basen pływanie żabką kształtuje doskonale całą sylwetke w tym piersi

ewentualnie możesz optycznie powiększyć biust bluzkami we wzroki a w lato poprzez bikini trójkątne
201704140924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:05   #23
anastazjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 81
krem 'powiekszajace' biust.

witam. niewiem czy pisze w dobrym dziale, jesli nie to prosze o przesuniecie,
chcialabym się dowiedziec kilku rzeczy o tego typu kremach. najczesciej spotykanym z tego co zauwazylam jest ten;
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...yjny-biust.htm

chcialabym go kupic alemam pewne watpliwosci. otoz mam maly biust, nie wypelnia on nawet calej miseczki A, wiadomo krem nie sprawi, ze urosnie mi o kilka rozmiarow. dziewczyny pisza tam, ze dobrze ujedrnia i podnosi, w sumie jakby mi sie podniosl, wydawal by sie wiekszy, niektorym nawet co nieco powiekszyl, ale niewiem czy to nie jest za wczesnie na taki krem? mam niecale 17 lat. ludzie mowia roznie, ze piersi ksztaltuja sie i rosna do 16 roku zycia, inny 18, jeszcze inni ze dopiero po ciazy ma sie biust wpelni uksztaltowany. Ze wzgledu na to ze jest on moim kompleksem, mam mala nadzieje , ze moze jeszcze urosnie i stosujac teraz ten krem 'zahamuje' wewnetrznie jego wzrost? niewiem, mam takie dziwne wrazenie, co wy na ten temat uwazacie, czy moge stosowac ten krem?
no i drugie pytanie to takie czy ew. efekty po tym kremie utrzymuja sie po przestaniu jego stosowania, czy trzeba caly czas go uzywac? wiadomo z wiekiem tez biust opada, ale chodzi mi to o ewentualne powiekszenie nawet minimalne, czy jest ono tlyko chwilowe?
z gory dziekuje za odpowedzi
__________________
zapuszczam i dbam o włosy
minimalizuje swoje zbiory = odwyk kosmetyczny
41/48
anastazjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:12   #24
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

krem Ci biustu nie powiększy, jedynie operacja plastyczna.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 21:20   #25
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

No napewno ci go ujedrni co poprowadzi do lekkiego podniesienia, ale nie sadze zeby jakos faktycznie go powiekszyl....jesli chodzi o takie metody to juz bym chyba wybrala tabletki bo sa takie, choc nie wiem czy dzialaja No i napewno ci nie zaszkodzi. A co do uzywania ...to moze nie ciagle bo jak ujedrnisz to pozniej mozesz podtrzymywac efekt innymi nawilzaczami, ale pwenie kiedys bedziesz musiaal do nich wrocic...swoja droga to na ujedrnienie i poprawienie biustu dobre sa peelingi, natryski na przemian woda zimna i ciepla no i oczywiscie cwiczenia. Chociazby wszytskim dobrze znane pompeczki potrafia naprawde ladnie wyrzezbic biust.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:22   #26
anastazjaa93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 81
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

dzieki jesli chodzi o czas uzywania; ale to bardziej zastanawiajace mnie brzmialo; czy nie ma zanych przeciwskazan aby stosowac go w moim wieku?
__________________
zapuszczam i dbam o włosy
minimalizuje swoje zbiory = odwyk kosmetyczny
41/48
anastazjaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:10   #27
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

Nie powiększy-jedynie te lepsze kremy ujędrnią Ci biust i sprawią,że będzie bardziej napięty,przez to może się wydawać ,że jest większy.Oczywiście jest to efekt,który nie trwa w nieskończoność.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:49   #28
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

Mysle ze nie powinien miec zadnych przeciwskazan co do wieku.... z reszta ja bylam mlodsza i uzywalam Ale jesli masz obawy to zapytaj ekspedientki w drogerii...
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:09   #29
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

Cytat:
Napisane przez anastazjaa93 Pokaż wiadomość
otoz mam maly biust, nie wypelnia on nawet calej miseczki A,
bez urazy, ale tak sobie pomyślałam, że przy Twoim biuście nie wiem czy w ogóle jest sens kupować taki krem, bo przecież raczej nie potrzebujesz "podniesienia"- wątpię, że przy Twojej miseczce i w Twoim wieku, Twój biust jest jakiś mało jedrny czy "wiszący".

a jesli chodzi o powiekszenie- kremy nie dają żadnego efektu trwalego.
a samo powiekszenie to zapewni Ci operacja a nie krem....
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 19:18   #30
G12acka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z nienacka
Wiadomości: 230
Dot.: krem 'powiekszajace' biust.

lepiej sie zastanow nad kupnem porzadnego stanika
__________________
Hey you don't take me seriously please cause I don't take life seriously.

odstawiam detergenty
G12acka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.