Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 10:46   #361
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Anecko i Dominikab, Apricot można rozjaśnić (Fawnem, Biscuitem, Cornsilkiem, Porcelainem ). A propos miksów, znalazłam w sieci ciekawą metodę. Wsypuje się różne odcienie do woreczka i rozciera, aż się dokładnie połączą, a na koniec ścina się rożek woreczka i wysypuje podkład do pojemniczka. Całkiem pomysłowe, nie ma przy tym bałaganu.
Fajny sposob, ale mimo wszystko ja mam Apricot w wersji Concealing i on sie warzy na mojej twarzy () wiec chcialabym w sumie wersję Light przetestować tego koloru (pewnie z deko jasniejszy bedzie).

Mam tez bisque original, ktory dla mnie jest za jasny, wiec pewnie polacze Apricot z Bisque chociaz to dwie rozne formuły.. no ale po co maja lezec nieuzywane Póki co czekam moze na wyniankowym ktos bedzie mial sie wymienic za tego Apricota na wersje Light [Apricot,Magnolia badz jasniejszy mild pink )

Sprobowalam dzis nalozyc cienie z gliceryną. Wzielam sloiczek po balsamie Tisane :P dalam 3 krople wody i 1 krople giceryny.. rozmieszałam, wzielam troszke umoczylam w tym roztworze pacynke.. nalozylam cien i? ...
I? nic! Cien wtarł sie w aplikator a na oku pozostawil prawie bezbarwny odcien wodny :P Nie mniej jednak wzielam obydwa oczka pacnelam Fairy Tale takim mokrym troszke..
Odczekalam doslownie 3 sekundy i nalozylam druga strona aplikatora na sucho cienie [Fuchsia, Masquerade i troche Coal'a]. Prawie 5 h minelo - cienie w stanie niewzruszonym, ale niestety czarny wyglada jak jasno szary a masquerade tez jakis jasniutki..

JA WIEM, ze musze miec pedzelek Póki co zamowienie z EDM zrobie dopiero okolo 15 marca, bo dostane wyplate.


Wiecie co? jak dotąd malowalam oczy tylko na braz sporadycznie fiolet, bo inne kolory mnie raziły.. to teraz KOCHAM wrecz Ubóstwiam Lemon i Copper Penny. Musze zamowic w normalnych opakowaniach te cuda
Dodatkowo chce sie pokusic na zielony, ale taki żywy, nie zgniły i niebieski i sprobowac zrobic teczowy makijaz
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:12   #362
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A ja jestem załamana kolorami tzn niemożnością znalezienia odpowiedniego .... siedzę i myślę co i z czym zmixować. Nawet już nie chodzi o mix formuł a na razie jedynie kolorów.
Formuły light nawet nie mam jak dobrze przetestować bo wzięłam Warm Light i to zdecydowanie za ciemny dla mnie kolor, a Almond w lżejszej formule robi ze mnie Chinkę, zdecydowanie za żółty.

Tak więc kolor Cream Original jest dla mnie za ciemny i zbyt ceglasty ? tak właśnie jakiś ceglasty na buzi mi wychodzi, a ja potrzebuję koloru neutralnego z lekką domieszką zółci, ciepłego. No i zastanawiam się czy do Cream dodać Sungrass? żeby go rozjaśnić i żeby był delikatnie zółtawy, ale nie dla Chinek! A potem pomyślałam ,że może wezmę Apricot (dziewczyny czy on wpada mocno w róż jak wygląda na skórze ?) i do tego dorzucę Sungrass.
To nie jest tak, że chcę trafić jedną próbką , ale mam już zapisane 4 pomysły na mixy (kolejny to 60% cream+ 20 %Lace+ 20 % Wool oraz 60%lace+40%wool ) i nadal brak pewności co z czym mieszać, a tylko o jednej formule mówię chcę jeszcze potestować formułe Light i przydałoby się zrobić również mix formuł....no przecież w 10 próbkach się nie zmieszczę ;(

Pomocy ....w EDM też miałam problem z kolorem jedyie w Lumiere było łatwiej.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:30   #363
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A ja jestem załamana kolorami tzn niemożnością znalezienia odpowiedniego .... siedzę i myślę co i z czym zmixować. Nawet już nie chodzi o mix formuł a na razie jedynie kolorów.
Formuły light nawet nie mam jak dobrze przetestować bo wzięłam Warm Light i to zdecydowanie za ciemny dla mnie kolor, a Almond w lżejszej formule robi ze mnie Chinkę, zdecydowanie za żółty.

Tak więc kolor Cream Original jest dla mnie za ciemny i zbyt ceglasty ? tak właśnie jakiś ceglasty na buzi mi wychodzi, a ja potrzebuję koloru neutralnego z lekką domieszką zółci, ciepłego. No i zastanawiam się czy do Cream dodać Sungrass? żeby go rozjaśnić i żeby był delikatnie zółtawy, ale nie dla Chinek! A potem pomyślałam ,że może wezmę Apricot (dziewczyny czy on wpada mocno w róż jak wygląda na skórze ?) i do tego dorzucę Sungrass.
To nie jest tak, że chcę trafić jedną próbką , ale mam już zapisane 4 pomysły na mixy (kolejny to 60% cream+ 20 %Lace+ 20 % Wool oraz 60%lace+40%wool ) i nadal brak pewności co z czym mieszać, a tylko o jednej formule mówię chcę jeszcze potestować formułe Light i przydałoby się zrobić również mix formuł....no przecież w 10 próbkach się nie zmieszczę ;(

Pomocy ....w EDM też miałam problem z kolorem jedyie w Lumiere było łatwiej.

Mogę Ci odstąpić próbki - Biscuit, Fair, Lace,Cream,Apricot w formule Original, może coś z nich namieszasz
Apricot chyba faktycznie jest mocno rózowy , chociaz jak patrze przez woreczek jest podobny do magnolii , ale na twarzy różnica jest wyrazna.
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:34   #364
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Mogę Ci odstąpić próbki - Biscuit, Fair, Lace,Cream,Apricot w formule Original, może coś z nich namieszasz
Apricot chyba faktycznie jest mocno rózowy , chociaz jak patrze przez woreczek jest podobny do magnolii , ale na twarzy różnica jest wyrazna.
Wielki dzięki Gosiu,
piszę na prive
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 13:51   #365
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

mała_kobietka, tutaj masz m.in. Apricot na skorze :

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=144
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:08   #366
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Re: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziewczyny, gdzie na stronie jest napisane, ze wysyłak próbek jest bezpłatna????
Nie moge tego nigdzie znaleźć
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 14:18   #367
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
mała_kobietka, tutaj masz m.in. Apricot na skorze :

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=144
dzięki, na tym zdjęciu i moim monitorze to on mi się pomarańczowy wydaje a nie różowy.

Chcę normalny beż z kapką żółci dla ocieplenia i co ja mam wymieszać
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 14:34   #368
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Re: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie na stronie jest napisane, ze wysyłak próbek jest bezpłatna????
Nie moge tego nigdzie znaleźć
Przeczytaj pierwszy post w tym wątku. Tam jest wszystko.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:44   #369
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: Re: Kosmetyki mineralne Buff'd

ja zamawiałam od razu custom mix i w dodatku nie tylko kolorów, ale i formuł. chciałam krycie większe niż light, ale mniejsze niż original więc pomieszałam jeden 50 na 50, a drugi 70 light na 30 original. jak przyszło to ani kolory nie były wymieszane [choć oczywiście w jednym woreczku] więc ani formuły. jednak shake shake w torebeczce sprawił, że całość jest cacy, choć jednak za jasne .. mi nie przeszkadza, bo ja blada być lubię i zastanawiam się nad próbką porcelain
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 18:56   #370
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad próbką porcelain
Hardcore

Ja jutro rano nakladam Buffa. Naloze Fair bo musze wyjsc rano wiec nie bede sie Bisque maziac bo jest za jasny.
Na to Serecite i moze jakos to bedzie
Tyle ze nie naloze chyba Falt Topem, ale zobacze.

Jutro za to bede musiala wykorzystac czarny cień, chce uzyskac mega czerń bo wypuszczam się na koncert Hardmusic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 19:15   #371
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziś nałożyłam buff'd.
Formuła soft jest bardzo kryjąca - wystarczyła mi jedna warstwa, troszkę czułam ściąganie skóry i lekko podkreśliła pory, z pudrem ładniutko.
Formuła orginal bardzo kryje i u mnie jednoczesnie włazi w jakies zmarszczki mimiczne, których nie mam ? I bardzo mi ściąga skórę, odrazu spryskałam spray avene i uff... nawet się wtedy stopił lepiej ze skórą i nie postarzał mnie już.
kolory wypróbowałam dwa apricot i cream. Apricot wydawał się dla mnie za ciemny znacznie ale test to test i o dziwo po połgodzinie dopasowała się prawie idealnie , zdrowa ładna cera natomiast cream sliczny beż w woreczku zrobił się na buzi żółty, co po pewnym czasie zgubił i nawet nawet...
Przeszkadza mi "ściąganie " skóry ale mozna na mokro to zniwelowac. Krycie jak dla mnie znakomite, nie zcierają mi się. Kolory bardzo zmieniają się na buzi, z żadnej inne irmy nie zdarzyło mi się to w takim stopniu. ormuła soft mi pasuje bo oryginal podkreśla u mnie pory i zmarszczki miniczne, szczególnie na sucho i zdaje się wysuszać moją buzię.
cdn
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:53   #372
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Pastereczko, pisząc formuła "Soft", masz oczywiście na myśli formułę Light .

Wrzuciłam zdjęcia ostatnich próbek:

http://s390.photobucket.com/albums/o...oto_album/mmu/

Zamówiłam sobie słoiczki z Conservatorie na przyszłe Refilki. Błyskawicznie wysłali (trafiłam na dzień wysyłki) .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 23:09   #373
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Pastereczko, pisząc formuła "Soft", masz oczywiście na myśli formułę Light .

Wrzuciłam zdjęcia ostatnich próbek:

http://s390.photobucket.com/albums/o...oto_album/mmu/

Zamówiłam sobie słoiczki z Conservatorie na przyszłe Refilki. Błyskawicznie wysłali (trafiłam na dzień wysyłki) .
tak tak,
nieodmiennie mi się buff'd kojarzy z joppa- mam bardzo podobne odczucia
mam te sloiczki z CS(tylko 2 ), bardzo porządne
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 00:08   #374
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mam te sloiczki z CS(tylko 2 ), bardzo porządne
Zamówiłam 20 i 30 g ze srebrnymi pokrywkami i jeden 40 g z brązową. Na CS mają teraz tylko te z lufcikiem w pokrywce.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 10:00   #375
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Aj.. a ja ubolewam, bo jednak Buff'd absolutnie nie dla mnie
I to sa niby dla tlustych skor.. bez przesady ;/

Wczoraj wieczorem wtarlam troszke oliwki hipp na czolo, nos, brodę czysli strefę T.. Rano sie obudzilam i mialam (dalej mam) dwa pryszcze, mega wulkan na czole i na brodzie no ale dobra.. na strefie T mniej sie blyszczalam.
Pol twarzy posmarowalam kremem Olay do cery wrazliwej a drugie pol twarzy zostawilam suchą..
Nalozylam Buff Fair Original, duzo mniej niz zwykle - efekt od razu po aplikacji: zero krycia, jakbym nic nie nalozyla, wiec dosypałam wiecej.. efekt? NAJGORSZY Z MOZLIWYCH.. Ok krycie bylo OK, ALE... (efekt po 30 minutach!!!)
- Na czole (oliwka hipp z nocy) podklad wszedl w zmarszczki i się zwarzył ( )
- Nos, pod nosem, broda i na "łączeniu" nosa i policzków.. - Masakra podklad zwarzony a z brody wyparował.
- Policzki ktore mam takie normalne - efekt bardzo dobry!

No i tak mysle ze bede musiala wymienic Buff'a.. ale na Joppa chyba tez nie bo skoro maja podobna "kosnystencje" itp..

Strasznie ubolewam nad tym ze Buff'd nie dla mnie.
(Edm, bez kremu i na sucho trzyma sie lepiej i prawie w ogole nie warzy)

Co do cieni.. to juz sama nie wiem :/ Dalam kropelke gliceryny i 2 wody.. ale wzielam zrobilam ianczej niz wczoraj, mianowicie wzielam sie posmarowalam po powiece tym roztworem a potem jak troszke wysechl to dalam cien, rezultat:
- musialam dac DUZO cienia, zeby bylo widac kolor :|
- rozlozyl sie strasznie nierowno, w jednym miejscu ciemniej w drugim jasniej, a chcac to rozprowadzic na rowno, scieral się.. (powieke mialam suchą!)

Jednym slowem - masakra!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:01   #376
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

To może teraz moje pierwsze wrażenia:
1. Próbki podkładów w woreczkach nie są wcale takie małe - przesypałam do pojemniczków z EDM i wypełniają je w 80-90%, bałam się będzie znacznie mniej.
2. Absolutnie nie można przesadzić z ilością bo tynk robia straszny - dla mnie najlepiej jak na razie sprawuje się formuła light (cera tłusto-mieszana, 30+)
3. Jestem jasno-ciepła (z EDM Fawn minimalnie rozjaśniony) i tutaj pasują mi zarówno sungrass i bisque ze wskazaniem na sungrass. Odniosłam przy tym wrażenie że buffdy mają bardzo duże zdolności przystosowawcze - nawet pomalowana za jasnym i za zimnym bisquit /podobny do Sandy Fair EDM może minimalnie cieplejszy, nie taki szary/ jak i wool (za ciemnym dla mnie i mocno żółtym coś a la Winged butter EDM) po ok. godzinie dochodziłam do wniosku że jak na niedobrany kolorystycznie podklad to prezentuje się on wysmienicie.
4. Pomysł z podkładem białym do rozjaśniania bardzo dobry - pozwala zagospodarować wszelkie nietrafione odcienie full total custom mix .
5. Wzięłam też cień (obrazona na EDM za zlikwidowanie Eyeshadow Kit) i pigment ale się rozczarowałam i to bardzo ich trwałością - kolor piękny metaliczny bardzo ciemny granat (gun metal) a zwałkował się po 2 godzinach!!! (mimo że na mnie praktycznie każdy cień bez bazy trzyma się wyśmienicie). No i strasznie maleńkie.
6. Gratis (róż Bouquet i Illuminating dust Canvas) - świetny psychologicznie już zbieram następne typy - potestuję do końca te podkłady i jak mnie nie zawiodą to chyba wezmę custom mixa dużego 70% Sungrass i 30% Bisgue.
7. Nie używać Flat-topa (zreszta ja jestem w mniejszości która kocha Kabuki, a nie Flata), mnie się najlepiej nakładało w fazie testów pędzlem Kabuki, bo on troszkę mniej gęsty (mniej łapie proszku).
Straszny elaborat wyszedł, ale może się na coś przyda.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:19   #377
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

mam Buff'd-zamawiałam w sobotę, wysłali we wtorek i dziś już są
Zaraz popstrykam, zamawiałam też dla szwagierki więc obfocę wszystko
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:30   #378
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Aj.. a ja ubolewam, bo jednak Buff'd absolutnie nie dla mnie
I to sa niby dla tlustych skor.. bez przesady ;/

Wczoraj wieczorem wtarlam troszke oliwki hipp na czolo, nos, brodę czysli strefę T.. Rano sie obudzilam i mialam (dalej mam) dwa pryszcze, mega wulkan na czole i na brodzie no ale dobra.. na strefie T mniej sie blyszczalam.
Pol twarzy posmarowalam kremem Olay do cery wrazliwej a drugie pol twarzy zostawilam suchą..
Nalozylam Buff Fair Original, duzo mniej niz zwykle - efekt od razu po aplikacji: zero krycia, jakbym nic nie nalozyla, wiec dosypałam wiecej.. efekt? NAJGORSZY Z MOZLIWYCH.. Ok krycie bylo OK, ALE... (efekt po 30 minutach!!!)
- Na czole (oliwka hipp z nocy) podklad wszedl w zmarszczki i się zwarzył ( )
- Nos, pod nosem, broda i na "łączeniu" nosa i policzków.. - Masakra podklad zwarzony a z brody wyparował.
- Policzki ktore mam takie normalne - efekt bardzo dobry!

No i tak mysle ze bede musiala wymienic Buff'a.. ale na Joppa chyba tez nie bo skoro maja podobna "kosnystencje" itp..

Strasznie ubolewam nad tym ze Buff'd nie dla mnie.
(Edm, bez kremu i na sucho trzyma sie lepiej i prawie w ogole nie warzy)

Co do cieni.. to juz sama nie wiem :/ Dalam kropelke gliceryny i 2 wody.. ale wzielam zrobilam ianczej niz wczoraj, mianowicie wzielam sie posmarowalam po powiece tym roztworem a potem jak troszke wysechl to dalam cien, rezultat:
- musialam dac DUZO cienia, zeby bylo widac kolor :|
- rozlozyl sie strasznie nierowno, w jednym miejscu ciemniej w drugim jasniej, a chcac to rozprowadzic na rowno, scieral się.. (powieke mialam suchą!)

Jednym slowem - masakra!
Poszukaj dobrego dla siebie primera i daj jeszcze jedną szansę minerałom. Odpowiednio dobrany primer naprawdę potrafi radykalnie zmienić właściwości podkładów i wygląd skóry po pomalowaniu (na lepsze oczywiście).
A co do cieni to już pewnie wiesz, że bez pędzelka nie da rady.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:07   #379
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam Buff'd-zamawiałam w sobotę, wysłali we wtorek i dziś już są
Zaraz popstrykam, zamawiałam też dla szwagierki więc obfocę wszystko

ja tez zamawialam w sb, tez we wt wyslali... hmmm jak sie listonosz do 16 nie zjawi to ide na poczte



tak wogole to witam

niezle mnie zarazilyscie tymi proszkami, narazie sprobuje buff'd a potem edm. Dzieki Wam za tak cudowne watki
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-23, 12:07   #380
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
.
7. Nie używać Flat-topa (zreszta ja jestem w mniejszości która kocha Kabuki, a nie Flata), mnie się najlepiej nakładało w fazie testów pędzlem Kabuki, bo on troszkę mniej gęsty (mniej łapie proszku).
Straszny elaborat wyszedł, ale może się na coś przyda.
Ja też wolę Kabuki z EDM od Flat Topa.
Anecko , ja też zawsze smaruję się na noc czymś mega tłustym - ostatnio olej arganowy albo masło shea , ale rano zmywam to micelem i dopiero na przemytą twarz kładę jakiś krem i na to Buff"da czy inne coś.No ale ja mam raczej suchą skórę...Co nie zmienia faktu , że nie udało mi się jeszcze zrobić tapety Buffdem , a jak nałożyłam go na twarz wysmarowaną maslem shea, zaczął zachowywać się jak płynny podkład, super gładki look i policzki mieciutkie jak owieczka
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 12:53   #381
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Poszukaj dobrego dla siebie primera i daj jeszcze jedną szansę minerałom. Odpowiednio dobrany primer naprawdę potrafi radykalnie zmienić właściwości podkładów i wygląd skóry po pomalowaniu (na lepsze oczywiście).
A co do cieni to już pewnie wiesz, że bez pędzelka nie da rady.
Otoz to, moze ktos bedzie mial jakiegos primera na wymiankowym

Cytat:
Napisane przez gosiala Pokaż wiadomość
Ja też wolę Kabuki z EDM od Flat Topa.
Anecko , ja też zawsze smaruję się na noc czymś mega tłustym - ostatnio olej arganowy albo masło shea , ale rano zmywam to micelem i dopiero na przemytą twarz kładę jakiś krem i na to Buff"da czy inne coś.No ale ja mam raczej suchą skórę...Co nie zmienia faktu , że nie udało mi się jeszcze zrobić tapety Buffdem , a jak nałożyłam go na twarz wysmarowaną maslem shea, zaczął zachowywać się jak płynny podkład, super gładki look i policzki mieciutkie jak owieczka
no wlasnie ty sie wysmarujesz masłem i masz fajy wyglad a ja jak mam taka twarz jakbym sie wysmarowala i jak naloze podklad to wygladam strasznie.

Nie mniej musze sie pozbyc Apricotu i Bisque Fair zostawie..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:10   #382
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

wklejam zdjęcia próbek które dzisiaj dostałam
Oto całość zamówienia:
pudry
hollow
putty
sericite
mais

podkłady
almond light
porcelain original
wool original
cornsilk original
biscque light
bisque original

róż
bouquet

cień
humble
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buff'd.jpg (74,6 KB, 156 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd1.jpg (81,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd2.jpg (81,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd3.jpg (78,2 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd4.jpg (70,9 KB, 261 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd5.jpg (67,8 KB, 45 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:10   #383
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

i druga część
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buff'd6.jpg (75,6 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd7.jpg (70,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd8.jpg (77,0 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd9.jpg (80,5 KB, 26 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:52   #384
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

doszły w końcu próbki z buffd, testuje już drugi dzień i jest tak jak myślałam, że będzie. Po EDM świeciłam się strasznie, po buffd jest to samo( może odrobinkę mniej). Ogólnie po nałożeniu wygląda bardzo dobrze, ale za pół godziny już katastrofa
Zamówiłam sobie anti shine kryolan, myślicie, że mogę go nałożyć na minerały? Może on pomoże...

edit. Czekam jeszcze na Joppa do testów.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:05   #385
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Aga podklad Bisque w formule light jest tak wyraznie inny w tonacji niz original?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:07   #386
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Aga podklad Bisque w formule light jest tak wyraznie inny w tonacji niz original?
niestety, light jest ciut ciemniejszy i chłodniejszy (taki jasny neutralny beż) zaś original jaśniejszy i z domieszką żółci (idealny kolorystycznie dla mnie)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:13   #387
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Aj.. a ja ubolewam, bo jednak Buff'd absolutnie nie dla mnie
Testowałaś może formułę Light? Ciekawa jestem jak się zachowuje przy tłustej skórze.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
niestety, light jest ciut ciemniejszy i chłodniejszy (taki jasny neutralny beż) zaś original jaśniejszy i z domieszką żółci (idealny kolorystycznie dla mnie)
Dość duża różnica między kolorami. Może Sungrass Light by Ci pasował. Sungrass Original jest bardzo podobny do Bisque, ma nieco więcej żółtego pigmentu, więc może w wersji Light jest mniej "neutralny". Podoba mi się Bisque Light, przypomina Fair Original.

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Straszny elaborat wyszedł, ale może się na coś przyda.
Przyda się, przyda . Dodałam do opisu formuły Original uwagę na temat pędzli.

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie anti shine kryolan, myślicie, że mogę go nałożyć na minerały? Może on pomoże...
A wiesz może, co ma w składzie ten puder?
Pytałam kiedyś kilku sprzedawców, ale nikt mi nie był w stanie odpowiedzieć.
Podobno puder matuje bardzo przyzwoicie.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-23 o 16:24
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:11   #388
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Testowałaś może formułę Light? Ciekawa jestem jak się zachowuje przy tłustej skórze.


Wlasnie nie bo nie zamawialam, ale moze ktos zechce na wymiankowym sie ze mna wymienic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 15:36   #389
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość



A wiesz może, co ma w składzie ten puder?
nie wiem niestety, nie mogę znaleźć nigdzie, w internetowym sklepie Kryolanu nie ma nawet.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 19:56   #390
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Wreszcie mam chwilke, aby opisac wrazenia. Jestem juz po kilku dniach testow i moge co nieco powiedziec. Niestety z twarza zaden odcien mi sie ladnie nie stopil wiec musialam pomiksowac troche. Zrobilam miks 1:1:1 - cornsikl:fair:biscuit(ten ostatni to przez pomylke bo chcialam rozjasnic cornsilkiem, ale przez niewage wzielam nie ten) i musze powiedziec ze jasnosc jest ok, ale jak dla mnie za neutralny, szyje mam odrobine berdziej zolta, wiec na jutro zrobilam miks 3:2 cornsilk i bisquet(najwyzej rozjasnie). A teraz spostrzezenia co do formuly oryginal:
1. Nie nakladac na mokro - robi sie tynk i podklad wchodzi we wszystkie pory
2. Ladnie naklada sie pedzelkiem kabuki, jak juz wspominalyscie trzeba grudki porozbijac, albe pozniej nie ma problemu z nakladaniem
3. Nie wiem dlaczego ale mam wrazenie takiej wilgotnosci podkladu po nalozeniu
4. Nie wysusza
5. Nie swiecilam praktycznie sie w ogole, a nie uzylam zadnego promera ani pudru wykanczajacego
6. Niestety nie wytrzymuje spotkania z potem - poprostu sie wazy(u mnie na nosie i nad gorna warga); to raczej wyklucza go podczas upalów, przetestowalam podczas drzemki i wyilku fizycznego, sam w sobie nie splyna i nie starl sie specjalnie
7. Ladnie kryje przebarwienia, ale nie do konca

Formule concealing w kolorze biscuit uzywam jako korektora i dobrze kryje, na duzy plus to ze nie podkresla skorek w przeciwienstwie do zwyklych korektorow.
Roz i rozswietlacz poprostu ladnie na policzkach wygladaja razem, jako cienie takie troche wyblakle...

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-01-23 o 20:00
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.