Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-25, 13:54   #421
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
A po tym toniku już niczego nawilżającego nie nakładasz? Nie przeszusza Ci się skóra za bardzo?
Wlasnie odkad uzywam toniku w ogole mi sie nie suszy skora (tonik ma tylko 2% AHA, wiec dziala nawilzająco).. bo zawsze mialam tlusta aczkolwiek przesuszona [jesli mozna tak napisac]. A teraz w koncu mam miekka i nawilzona skorę.

Dzis jestem zadowolona z matu 7 godzin za mną i ZERO blasku.. płaski mat i to tylko dzięki Serecite, bez zadnych wykonczen..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:02   #422
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Kusicie, dziewczyny, tą Serecite i formułą Light. Może kiedyś się przełamię i spróbuję pudru z kaolinem, ale obawy mam spore, bo najłagodniejsze glinki mnie wysuszają, a przy regularnym stosowaniu mam saharę na twarzy gwarantowaną. Póki co będę kręcić swojego STF-a ryżowego. Light muszę koniecznie spróbować .
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:27   #423
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

po kilku godzinach-nadal nic się nie zwarzyło ale świecę się. Jednak sericite
u mnie lepiej sprawdza się jako primer niż wykańczacz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:37   #424
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
majade, lace i wool jak wygladaja na reku? tzn bardziej o lace mi chodzi.. jest zoltawy czy rozowawy?
Wool to żólty żóltek natomiast lace jest zdecydowanie bardziej beżowy oraz około 1 ton ciemniejszy. W porównaniu (rozsmarowane na białej kartce) z zóltym woll lace może sprawiać wrazenie lekko rózowego ale na twarzy absolutne nie daje rózowych tonów.
Lace jest dla mnie kolorem niemal idealnym, z resztą kolorów raczej nie trafiłam - są zbyt jasne.

Lace mam w formule concealing, ale ze względu na trafiony kolor dziś postanowiłam zaryzykować go na całą twarz na filtrze Klorane 50+ no i nie powiodło się. Makijaż widoczny, przykładając nos do lusterka stwierdzam, że bardzo podkreslający zmarszczki (choć już z odległości 0,5 metra - efekt wizualny niezły) własciwie jak po zastosowaniu kiepskiego podkładu.
Po kilku godzinach raczej nie błyszczę (mam cerę suchą, przetłuszczające się T, pierwsze zamarszczki mimiczne) nic sie nie zważyło, naczynka nadal ukryte, przydałoby się lepsze nawilżenie suchych parii.

Jutro Klorane użyję wraz z formułą light.
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-01-25 o 15:47
majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:26   #425
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

majade, dzieki za informacje, wiec chyba bede musiala zamowic lace bo u mnie na monitorze jasniejszy od Apricotu Musze koniecznie przetestowac wersje light.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:03   #426
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wool to żólty żóltek natomiast lace jest zdecydowanie bardziej beżowy oraz około 1 ton ciemniejszy. W porównaniu (rozsmarowane na białej kartce) z zóltym woll lace może sprawiać wrazenie lekko rózowego ale na twarzy absolutne nie daje rózowych tonów.
Lace jest dla mnie kolorem niemal idealnym, z resztą kolorów raczej nie trafiłam - są zbyt jasne.
Majade, a mogłabyś jeszcze porównać Lace i Sungrass pod względem jasności (że Sungrass to też żółty żółtek, to wiem )?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 18:44   #427
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
majade, dzieki za informacje, wiec chyba bede musiala zamowic lace bo u mnie na monitorze jasniejszy od Apricotu Musze koniecznie przetestowac wersje light.
lace naprawde trafiony nie taki dosłowny i żółty jak większość. Nie narzekam ofkors na gamę kolorystyczną buff'd bo zawsze szukam tych tonów dla zamaskowania naczynek ale lace naprawde mnie ujął.

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Majade, a mogłabyś jeszcze porównać Lace i Sungrass pod względem jasności (że Sungrass to też żółty żółtek, to wiem )?
Tak jest! Jak tylko przetestuję w dobrym swietle i na skorze - dam znać
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 18:59   #428
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Będę wdzięczna .
Podoba mi się odcień Lace, mam wrażenie, że przypomina Fair, może jest nieco ciemniejszy. Ale z kolorami Buff'd (pewnie nie tylko) jest właśnie taki problem, że dopiero po roztarciu ujawniają swoją prawdziwą naturę - pigmenty "wyłażą na wierzch".
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 22:03   #429
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Lace wcale nie jest taki jasny, jasnosc ma jak buff light beige nautral na mojej twarzy- jest tylko troszke za jasny, beżyk ładny
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 13:29   #430
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

U mnie o dziwno concealing wygląda o niebo lepiej niż original Wczoraj się wypaćkałam Biscuit concealing i wszystko ładnie wyglądało, chociaż odznacza się od twarzy, tzn. widać ten puder, ale nie świeciłam się, nic się nie działo i w ogóle. Achhh ja chcę już jakiś pędzel
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 14:09   #431
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Majade, a mogłabyś jeszcze porównać Lace i Sungrass pod względem jasności (że Sungrass to też żółty żółtek, to wiem )?
Jesli chodzi o jasność to Sungrass bije nawet Wool (Sungrass jasniejszy! daje u mnie kolor i natęzenie kości słoniowej!) Jest dla mnie sporo za jasny,subiektywnie dałabym Lace 2 tony wyżej!

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
U mnie o dziwno concealing wygląda o niebo lepiej niż original Wczoraj się wypaćkałam Biscuit concealing i wszystko ładnie wyglądało, chociaż odznacza się od twarzy, tzn. widać ten puder, ale nie świeciłam się, nic się nie działo i w ogóle. Achhh ja chcę już jakiś pędzel
No u mnie concealing to tynkowa porazka - dziś dałam original prosto na krem i jest o niebo lepiej. Tez nie mam nadal pędzli
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 14:41   #432
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziękuję za informację, majade.
Mnie również frustruje mnie brak pędzli. Dziś się rzuciłam jak szalona do drzwi, jak zadzwonił listonosz. Niestety to nie EDM. Bardzo żałuję, że u nich zamawiałam.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 15:07   #433
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja też odprawiłam indiański taniec radości kiedy usłyszałam, że idzie listonosz bo miałam nadzieję, że to Lumiere idzie, a tutaj list do mamy
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 15:13   #434
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację, majade.
Mnie również frustruje mnie brak pędzli. Dziś się rzuciłam jak szalona do drzwi, jak zadzwonił listonosz. Niestety to nie EDM. Bardzo żałuję, że u nich zamawiałam.
Lorri ,pojdz i poczte i wybłagaj aby Panie sprawdzily..Ja tak zrobilam chyba 21.01 i okazalo sie ze paczka z EDM lezakuje od 15.01 tylko nikt nie włozyl mi awizo...Gdyby nie to ze bylam uparta i powiedzialm ,iz kilka kolezanek juz dawno paczki dostalo to pewnie jeszcze czekałabym..( zamowienie 23.12 wysyłka 26.12)
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:38   #435
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Lorri ,pojdz i poczte i wybłagaj aby Panie sprawdzily..Ja tak zrobilam chyba 21.01 i okazalo sie ze paczka z EDM lezakuje od 15.01 tylko nikt nie włozyl mi awizo...Gdyby nie to ze bylam uparta i powiedzialm ,iz kilka kolezanek juz dawno paczki dostalo to pewnie jeszcze czekałabym..( zamowienie 23.12 wysyłka 26.12)
Niestety błagania na nic się nie zdadzą. Panie na poczcie mnie znają i wiedzą, że czekam na tę przesyłkę. Liczę, że w tym tygodniu dostanę. W przyszłości jednak, jeśli zapragnę powiększyć kolekcję pędzli, to skorzystam z oferty kanadyjskiego konkurenta Buff'd - firmy Blusche. Mają identyczne pędzle jak EDM (aktualnie na flat topa trzeba tylko dłużej czekać, ale ja bym chciała dodatkowe 2 szt. kabuki). No i dolar kanadyjski. Urzekły mnie kolory ich cieni perłowych, niestety mają dodatek kaolinu, więc chyba tylko siostrze bym wzięła. Im więcej się bierze próbek, tym tańsze są. Można też kupić uzupełnienia.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:04   #436
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Niestety błagania na nic się nie zdadzą. Panie na poczcie mnie znają i wiedzą, że czekam na tę przesyłkę. Liczę, że w tym tygodniu dostanę. W przyszłości jednak, jeśli zapragnę powiększyć kolekcję pędzli, to skorzystam z oferty kanadyjskiego konkurenta Buff'd - firmy Blusche. Mają identyczne pędzle jak EDM (aktualnie na flat topa trzeba tylko dłużej czekać, ale ja bym chciała dodatkowe 2 szt. kabuki). No i dolar kanadyjski. Urzekły mnie kolory ich cieni perłowych, niestety mają dodatek kaolinu, więc chyba tylko siostrze bym wzięła. Im więcej się bierze próbek, tym tańsze są. Można też kupić uzupełnienia.
Jestem ciekawa, jakie będą te pędzle... Trochę mi brakuje odwagi, żeby je zamówić, chyba jednak wezmę EDM... A Ty zamawiałaś te z EDM, tak? Bo napewno cenne będzie porównanie jednych i drugich
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:26   #437
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
No u mnie concealing to tynkowa porazka - dziś dałam original prosto na krem i jest o niebo lepiej. Tez nie mam nadal pędzli
Mam dokładnie takie samo zdanie o tej formule. I przez to, że podkład jest taki skoncentrowany i używa się go mniej niż odrobinę to krycie jest moim zdaniem takie samo jak w formule original. Ta z kolei nie daje wrażenia tynku, więc jakby to powiedzieć - concealing jest do d... niczego. Za to formułę light i original na razie sobię chwalę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:54   #438
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W przyszłości jednak, jeśli zapragnę powiększyć kolekcję pędzli, to skorzystam z oferty kanadyjskiego konkurenta Buff'd - firmy Blusche. Mają identyczne pędzle jak EDM (aktualnie na flat topa trzeba tylko dłużej czekać, ale ja bym chciała dodatkowe 2 szt. kabuki). No i dolar kanadyjski. Urzekły mnie kolory ich cieni perłowych, niestety mają dodatek kaolinu, więc chyba tylko siostrze bym wzięła. Im więcej się bierze próbek, tym tańsze są. Można też kupić uzupełnienia.
Proszę mi tu nie pisać już o żadnych innych firmach z minerałami !!
Przez Ciebie kliknęłam sobie próbki z Blusche bo rozpacz mnie bierze z kolorami Buff'd ...a ich flat top faktycznie wygląda jak z EDM , tak samo wybarwiona rączka i włosie
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 23:50   #439
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Przez Ciebie kliknęłam sobie próbki z Blusche bo rozpacz mnie bierze z kolorami Buff'd ...a ich flat top faktycznie wygląda jak z EDM , tak samo wybarwiona rączka i włosie
EDM nie produkuje swoich pędzli, tylko zamawia, prawdopodobnie dostawca ten sam, co pędzli Blusche. W wielu firmach pojawiają się te same serie pędzli, tylko z innym logo.

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Chcę normalny beż z kapką żółci dla ocieplenia i co ja mam wymieszać
Stawiam na Lace. Jeśli masz ten odcień, to wypróbuj. A gdyby był za ciemny, to lepiej rozjaśniać Porcelainem niż np. Sungrassem.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Wool to żólty żóltek natomiast lace jest zdecydowanie bardziej beżowy oraz około 1 ton ciemniejszy. W porównaniu (rozsmarowane na białej kartce) z zóltym woll lace może sprawiać wrazenie lekko rózowego ale na twarzy absolutne nie daje rózowych tonów.
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lace wcale nie jest taki jasny, jasnosc ma jak buff light beige nautral na mojej twarzy- jest tylko troszke za jasny, beżyk ładny

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-27 o 00:09
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-27, 09:48   #440
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Niestety błagania na nic się nie zdadzą. Panie na poczcie mnie znają i wiedzą, że czekam na tę przesyłkę. Liczę, że w tym tygodniu dostanę. W przyszłości jednak, jeśli zapragnę powiększyć kolekcję pędzli, to skorzystam z oferty kanadyjskiego konkurenta Buff'd - firmy Blusche. Mają identyczne pędzle jak EDM (aktualnie na flat topa trzeba tylko dłużej czekać, ale ja bym chciała dodatkowe 2 szt. kabuki). No i dolar kanadyjski. Urzekły mnie kolory ich cieni perłowych, niestety mają dodatek kaolinu, więc chyba tylko siostrze bym wzięła. Im więcej się bierze próbek, tym tańsze są. Można też kupić uzupełnienia.
też myślałam ale muszę policzyć ile wyjdzie mnie za pędzle tu a ile na EDM gdzie chcę zamówić zestaw za 34$
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:11   #441
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

ja uwazam ze ten pakiet za 34$ w EDM jest rewelacyjny..Myslalam ze bede mogla zamowic po 1 rzeczy z kazdego rodzaju a jak probnie wrzucilam do koszyka 3 pedzle to mi ich nie wyrzucilo..czyli 6 tez mozna wrzucic i bedziesz je miala za 34$..Baaardzo opłacalne
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:53   #442
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
EDM nie produkuje swoich pędzli, tylko zamawia, prawdopodobnie dostawca ten sam, co pędzli Blusche. W wielu firmach pojawiają się te same serie pędzli, tylko z innym logo.


Stawiam na Lace. Jeśli masz ten odcień, to wypróbuj. A gdyby był za ciemny, to lepiej rozjaśniać Porcelainem niż np. Sungrassem.
Tak samo pomyślałam o tych pędzlach

Kolor Lace Original posiadam od wczoraj dzięki dobroci Gosiali
Faktycznie w woreczku piękny beżyk, na białej kartce trochę pomarańczowego w nim widzę na twarzy od razu po nałożeniu wygląda na mnie trochę trupio jak dla mnie mógłby mieć ciut więcej zółtego/ciepłego odcienia i może ciut, ciut ciemniejszy mógłby być ... zobaczymy, domixuję mu odrobinę Cream albo jakiegoś koloru zółtego...tylko ktoego
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:15   #443
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Tak samo pomyślałam o tych pędzlach

Kolor Lace Original posiadam od wczoraj dzięki dobroci Gosiali
Faktycznie w woreczku piękny beżyk, na białej kartce trochę pomarańczowego w nim widzę na twarzy od razu po nałożeniu wygląda na mnie trochę trupio jak dla mnie mógłby mieć ciut więcej zółtego/ciepłego odcienia i może ciut, ciut ciemniejszy mógłby być ... zobaczymy, domixuję mu odrobinę Cream albo jakiegoś koloru zółtego...tylko ktoego
Sand jest bardzo żółty
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 15:36   #444
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Przyszly do mnie mineraly A wyslane byly w zeszly wtorek Na razie (bez probowania, tylko ogladajac woreczki) wydaja sie niesamowicie jasne i zolte, az troche sie boje Natomiast roze Dusty Rose i Malted sprawiaja bardzo sympatyczne wrazenie
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:06   #445
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Przyszly do mnie mineraly A wyslane byly w zeszly wtorek Na razie (bez probowania, tylko ogladajac woreczki) wydaja sie niesamowicie jasne i zolte, az troche sie boje Natomiast roze Dusty Rose i Malted sprawiaja bardzo sympatyczne wrazenie
Jakie kolorki zamawialas i jakie formuly?
Ja poluje u kogos na formule light bo ponoc kryje jak intensive edm
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 16:41   #446
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Przyszly do mnie mineraly A wyslane byly w zeszly wtorek Na razie (bez probowania, tylko ogladajac woreczki) wydaja sie niesamowicie jasne i zolte, az troche sie boje Natomiast roze Dusty Rose i Malted sprawiaja bardzo sympatyczne wrazenie
Super Nie martw się, że wygląda na żółte, moja mama używa Sand a Azjatką nie jest
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 18:16   #447
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

a moje mineraly wysłane 9 stycznia ktos "zakosił"...napisałam w tej sprawie do Buffd i zostanie mi przysłana kolejna paczuszka...poczekam ja sobie,poczekam...
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 10:34   #448
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja dzis dalam szansę buff'd odcieniowi Bisque [nie bardzo mi pasuje]. Nalozylam mniej niz ostatnio.. moze za malo? ale pewnie jakbym dala fote ile tego nakladam to by wszyscy napisali ze oni tyle w tydzien nie zuzywaja

No i tak:
- Jako baze dalam sobie Serecite
- Pozniej nalozylam Bisque Original, ogolnie to wiecej dalam niz na filmikach ale mniej niz w przypadku EDM..
- Nic sie nie zwarzylo do tej pory (3 godziny po aplikacji)
- Płaski mat
- niestety bardzo widocznie podkreslone suche skorki nawet pod nosem a tutaj to troche dziwne broda cała jakas dziwna..
- krycie mnie nie zadowolilo, przebijają mi czerwone placki na policzkach

a teraz o cieniach buff'd:
- dzis zrobilam tak ze ta mieszanka gliceryny i wody upacialam troche oko, poczekalam az troche wyschnie i nalozylam "pac pac" pedzlem cienie..

no i:
- cien ladnie sie trzyma po 3h (normalnie mialabym zrolowane)
- kolory OK, ale na sucho tak samo jest
- minus jaki stawiam to chyba tym ze nie umiem sie obyc z pedzlem, bo jest troszke duzy no i miejscami za duzo cienia sie nalozylo a na glicerynei jakos ciezko rozetrzec..

ale ogolne wrazenia z cieni .. dzisiaj pozytywne
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:19   #449
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

No to się chwalę
Właśnie zadzwonił do mnie TŻ, że "jakiś list z Buff'd Cosmetics przyszedł" Otworzył i niestety przez jego kiepski angielski :P nie wiem co dostałam gratis ale na pewno na 5 zamówionych otrzymałam 7 więc 2 próbki gratis lalalalalalala mam minerałki
EDIT: Zamówienie złożyłam 22.01 23.01 wysłany więc 3dni robocze szło
Zamówiłam:
korektor mint
podkład biscuit i fawn
róż petal
illuminating dust flutter (jako róż delikatny)

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-01-28 o 14:24
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-28, 14:52   #450
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
No to się chwalę
Właśnie zadzwonił do mnie TŻ, że "jakiś list z Buff'd Cosmetics przyszedł" Otworzył i niestety przez jego kiepski angielski :P nie wiem co dostałam gratis ale na pewno na 5 zamówionych otrzymałam 7 więc 2 próbki gratis lalalalalalala mam minerałki
EDIT: Zamówienie złożyłam 22.01 23.01 wysłany więc 3dni robocze szło
Zamówiłam:
korektor mint
podkład biscuit i fawn
róż petal
illuminating dust flutter (jako róż delikatny)
Oo gratulacje Czekamy na relację!
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.