Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-23, 19:45   #631
becca
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

odebrałam dziś swoje pierwsze zamówienie i jestem b.zadowolona bo po pierwsze błyskawiczna przesyłka (tylko 5 dni) no i trafiłam w kolorki jasne i pięknie zółte
no i jeszcze do 4 próbek podkładów dodali gratis róz i cień. Bardzo ładnie z ich strony
becca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:44   #632
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Witam i w tym wątku po raz pierwszy. Wrzucam moje maleńkie zbiory minerałów Buff'd. Na szczęście nie narzekam na formułę original - jedna cienka warstwa nie robi mi tapety, ale w tym przypadku na filtrach minerały nie wyglądają zbyt dobrze. Z kolei formuła light jest przyjemna, trochę rozświetla, ale kryje znacznie gorzej. Najbardziej kolorystycznie zadowolona jestem z Bisque, którego się obawiałam i wzięłam z czystej ciekawości, jako że moja cera raczej jest z tych różowych a nie żółtawych, ale - o dziwo - pasuje w miarę dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Buff'd.jpg (92,8 KB, 59 załadowań)
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 07:57   #633
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dzięki (rumienię się Odstresowują mnie takie zajęcia).
Podpięłam pod pierwszy post.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Pojawiły się zapowiadane jaśniejsze odcienie pudrów

Setting Powder:
http://www.buffd.com/index.php?main_page=index &cPath=23

Finishing Powder:
http://www.buffd.com/index.php?main_page=index &cPath=29

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
super że są jaśniejsze odcienie pudrów, muszę skomponować jakies zamówienie
Dziewczyny, czy Buff'd robi tez mixy próbek? Bo jestem zdecydowana na formułę Light i chciałabym pełen wymiar ale muszę popracowac nad odcieniem-bisque jest nieco za ciemne i za mało żólte choć niexle się wtapia.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:14   #634
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
super że są jaśniejsze odcienie pudrów, muszę skomponować jakies zamówienie
Dziewczyny, czy Buff'd robi tez mixy próbek? Bo jestem zdecydowana na formułę Light i chciałabym pełen wymiar ale muszę popracowac nad odcieniem-bisque jest nieco za ciemne i za mało żólte choć niexle się wtapia.
robia tez mixy do probek
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 08:35   #635
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
robia tez mixy do probek
dziękować
W takim razie zamówię sobie jeszcze raz próbki a potem pełnowymiarowe opakowania
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:03   #636
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
super że są jaśniejsze odcienie pudrów, muszę skomponować jakies zamówienie
Dziewczyny, czy Buff'd robi tez mixy próbek? Bo jestem zdecydowana na formułę Light i chciałabym pełen wymiar ale muszę popracowac nad odcieniem-bisque jest nieco za ciemne i za mało żólte choć niexle się wtapia.
Sungrass jest jaśniejszy i mniej neutralny od bisque (tzn mniej tonów "beżowych" a więcej żółtych), wiec może nie trzeba mieszac? niestety na mojej skórze to i tak się niewiele różni od bisque, tzn oba są za mało żółte ;] nie pamietam, czy masz już Sungrass, jeśli tak to wybacz
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 11:24   #637
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Sungrass jest jaśniejszy i mniej neutralny od bisque (tzn mniej tonów "beżowych" a więcej żółtych), wiec może nie trzeba mieszac? niestety na mojej skórze to i tak się niewiele różni od bisque, tzn oba są za mało żółte ;] nie pamietam, czy masz już Sungrass, jeśli tak to wybacz
hmmm, sungrass chyba nie mam, mam corsilk (ten z kolei za jasny i za żółty)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-24, 12:36   #638
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hmmm, sungrass chyba nie mam, mam corsilk (ten z kolei za jasny i za żółty)
agabil mój wymarzony miks to byloby 70-80% Sungrass i 20-30 Bisque - (acz solo sungrass jest najbliższy z gotowców z wszystkich firm jakie próbowałam).
O ile moge doradzać ekspertce dla Ciebie bym brała odwrotną proporcję tych kolorów + próbkę Porcelain żeby rozjaśnić/zneutralnić i próbkę Wool żeby przyciemnić/przyżółcić.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 13:03   #639
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

A moich sampli nadal nie ma tydzień temu zamówiłam, wiem że to niedługo ale niecierpliwa się zrobiłam przez te minerały i już obmyślam nowe zamówienie...
No i jutro jest ostatni dzień w którym będę mogła swobodnie testować minerały siedząc w domu, niestety ferie się kończą.
Chciałabym jakiś Finishing Powder, zastanawiam się nad Straw

EDIT: Jeee właśnie przyszedł listonosz, więc biorę się za testowanie. Dostałam próbkę różu Bouquet i Finishing Powder Sundance- jakby czytali w myślach
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-02-24 o 13:22
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-24, 21:41   #640
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
Witam i w tym wątku po raz pierwszy. Wrzucam moje maleńkie zbiory minerałów Buff'd. Na szczęście nie narzekam na formułę original - jedna cienka warstwa nie robi mi tapety, ale w tym przypadku na filtrach minerały nie wyglądają zbyt dobrze. Z kolei formuła light jest przyjemna, trochę rozświetla, ale kryje znacznie gorzej. Najbardziej kolorystycznie zadowolona jestem z Bisque, którego się obawiałam i wzięłam z czystej ciekawości, jako że moja cera raczej jest z tych różowych a nie żółtawych, ale - o dziwo - pasuje w miarę dobrze.
Witaj, baybe
Jeśli Bisque Original odpowiada Ci na jasność, to powinien Ci podpasować Fair Original, jest mniej żółty, bardziej neutralny.

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Sungrass jest jaśniejszy i mniej neutralny od bisque (tzn mniej tonów "beżowych" a więcej żółtych), wiec może nie trzeba mieszac? niestety na mojej skórze to i tak się niewiele różni od bisque, tzn oba są za mało żółte ;]
dla mnie to żółtki nad żółtkami.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 07:57   #641
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Witaj, baybe
Jeśli Bisque Original odpowiada Ci na jasność, to powinien Ci podpasować Fair Original, jest mniej żółty, bardziej neutralny.
Dziękuję Fair też mam, z tym że formułę light. Niebawem wzbogacę kolekcję. Pozdrawiam ciepło
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-25, 08:58   #642
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
agabil mój wymarzony miks to byloby 70-80% Sungrass i 20-30 Bisque - (acz solo sungrass jest najbliższy z gotowców z wszystkich firm jakie próbowałam).
O ile moge doradzać ekspertce dla Ciebie bym brała odwrotną proporcję tych kolorów + próbkę Porcelain żeby rozjaśnić/zneutralnić i próbkę Wool żeby przyciemnić/przyżółcić.
muszę w takim razie zamówić kolejne próbki-sam sungrass i dwa mixy w różnych proporcjach. Próbkę porcelain i wool mam wool nawet kiedyś nałożyłam i ładnie się wtopił choć początkowo był za ciemny

dziękuję

A masz może porównanie sungrass do cornsilk? Najlepiej Light?

Lorri, bisque jest żółrtawy ale w formule Original. W tej lżejszej jest odrobinę ciemniejszy i bardziej neutralny
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:29   #643
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
muszę w takim razie zamówić kolejne próbki-sam sungrass i dwa mixy w różnych proporcjach. Próbkę porcelain i wool mam wool nawet kiedyś nałożyłam i ładnie się wtopił choć początkowo był za ciemny

dziękuję

A masz może porównanie sungrass do cornsilk? Najlepiej Light?

Lorri, bisque jest żółrtawy ale w formule Original. W tej lżejszej jest odrobinę ciemniejszy i bardziej neutralny
Nie mam porównania Sungrass z Cornsilkiem spróbuje porównań w tym czym mam (z góry uznałam że cornsilk będzie za jasny dla mnie, Nanomi chwaliła za odcień więc wiedziałam że musze brać następny).
Wzięłam za to ciemniejszy Wool wg mnie nie jest duzo ciemniejszy, on ma tylko taki mniej radosny kolor żółci - nie wiem czy wyrażam się jasno.
Sungrass jest odpowiednikiem Fawn z EDM tylko bledszym - oba są żywo żółte, ale Sungrass ma taką nute żółci nie do końca jaśniejszą ale jakby mniej nasyconą.
Miałam sungrass we wszystkich formułach - znaczących różnic nie dostrzegalam, może dlatego że one wszystkie ładnie się we mnie wtapiają.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 09:34   #644
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Nie mam porównania Sungrass z Cornsilkiem spróbuje porównań w tym czym mam (z góry uznałam że cornsilk będzie za jasny dla mnie, Nanomi chwaliła za odcień więc wiedziałam że musze brać następny).
Wzięłam za to ciemniejszy Wool wg mnie nie jest duzo ciemniejszy, on ma tylko taki mniej radosny kolor żółci - nie wiem czy wyrażam się jasno.
Sungrass jest odpowiednikiem Fawn z EDM tylko bledszym - oba są żywo żółte, ale Sungrass ma taką nute żółci nie do końca jaśniejszą ale jakby mniej nasyconą.
Miałam sungrass we wszystkich formułach - znaczących różnic nie dostrzegalam, może dlatego że one wszystkie ładnie się we mnie wtapiają.
dziękuję jeszzce raz zwłaszcza za porównanie do Fwn EDM, myślę że na pewno wezmę sungrass nie wiem czemu nie wybrałam go za pierwszym razem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 12:31   #645
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Lorri, bisque jest żółrtawy ale w formule Original. W tej lżejszej jest odrobinę ciemniejszy i bardziej neutralny
Tak tak, widać wyraźnie na zdjęciu Nanomi . Mnie się ten w wersji Light nawet bardziej podoba od Fair Original, chociaż mam wrażenie, że jednak na zdjęciu te odcienie są bardziej nasycone kolorem, więc różnie to może być.

Właśnie dostałam próbki Cream w dwóch formułach (z wymianki) i tutaj jest na odwrót - Light jest jaśniejszy i mniej różowy/brzoskwiniowy od Original. Czyli nie ma reguły.

Mam też Apricot Light. W woreczku wygląda identycznie jak puder EDM STF Soft Bronze w słoiczku. Na mojej skórze Apricot powinien się sprawdzić w funkcji różu (szukam alternatywy dla tradycyjnych różów, które mnie zapychają).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-25 o 19:40
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 15:59   #646
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dostałam dziś moje próbki! Jutro w świetle dziennym zrobię fotki i wkleję. I dwa gratisy dodali
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-25, 20:09   #647
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziś Original w mniej ekstremalnych warunkach. Efekt bardzo ładny. Nałożyłam cieniutką warstwę Fair na ryżowy STF Soft Bronze (nie zauważyłam, żeby przyciemniał makijaż, w ogóle nie widziałam go na twarzy, tylko na końcu wszystko wyszło jakby delikatnie bardziej różowo-brązowo niż zwykle). Dziur brak, pory niepowypychane. Podkład był widoczny tylko w miejscach przebarwień zatuszowanych dodatkowymi warstewkami, muszę coś z tym zrobić, żeby zniwelować pudrowy efekt (korektor EDM zachowuje się tak samo). Myślałam o dodaniu stearynianu magnezu do jakiegoś ciemniejszego odcienia Light lub Original (powinno się dobrze trzymać, dobrze kryć i wyglądać bardziej kremowo).
------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT: Byłam zachwycona moim wczorajszym makijażem. Po 12 h jak świeżo zrobiony, pory niewidoczne przez cały czas, makijaż również prawie niewidoczny . Wiem już, w czym tkwi sekret, jeśli chodzi o moją skórę - nie powinnam się rozstawać z ukochanym pudrem w kamieniu (Hauschka) i puszkiem do wykończenia makijażu - tylko w ten sposób uzyskam pożądany efekt, pędzlem mogę tylko nakładać primer i podkład.

Puder ryżowy + Buff'd Original + Hauschka kompakt. To będzie mój zestaw obowiązkowy. Jednak pozostanę wierna formule Original, po tuningu nie mam najmniejszych problemów z aplikacją, w normalnych warunkach makijaż wygląda świetnie. Boję się tej rozświetlającej miki jak diabeł święconej wody. Problem w tym, że zamówiłam znowu tylko próbki Light, a potrzebuję co najmniej trzy odcienie Original dla siebie i siostry

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-26 o 14:44
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:44   #648
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Na szybko mogę napisać, że pomaziałam się dziś (nie mam jeszcze pędzla, więc użyłam zwykłego, do pudru). Pod podkład smarowałam się kremem Neutrogena. Na odcień Fair (w formule Original) dałam trochę setting powder Downy (gratis). Po niecałych 3 godzinach podklad bezczelnie zaczął się warzyć, zwłaszcza na nosie i brodzie. Ogólnie w strefie T. Kiedy przyłożyłam chusteczkę, na skórze został mi ślad wytłoczeń tej chusteczki...
No ale dobra, delikatnie zebrałam to, co brzydko wyglądało, przypudrowałam Kryolanem, co będzie to będzie. Jutro testów ciąg dalszy, od razu nałożę Kryolan i zobaczę
Nie podoba mi się, że przy nosie, gdzie mam zanieszczyszczone i rozszerzone pory, z twarzy zrobiło mi się jakby ciasto - własciwie od razu po nałożeniu. Ale być może to z powodu braku pędzla i doświadczenia
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 14:51   #649
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nais, równie ważne jest to, na co nakładasz podkład (co to za krem Neutrogeny?). Primer jest bardzo przydatny. Wg mnie ze zwykłym pędzlem nawet nie ma sensu testować, nałożyć się da, ale rezultat jest raczej marny. Najlepiej nakładać cieniutką warstwę pędzlem kabuki.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 15:03   #650
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd


Taki krem - optymalne nawilżenie, z aktywną soją i filtrem 15.
Ja wiem, że najlepiej dobrym pędzlem, ale dopiero czekam na przesyłkę, a na taki porządny z EDM na razie mnie nie stać - muszę poczekać na przypływ gotówki Na temat pędzli już się uzewnętrzniałam w wątku o pędzlach, wiem już czego potrzebuję.
Tak przy okazji - co to właściwie jest ten primer? Często o nim mówicie, ale nie mam za bardzo czasu teraz przeszukiwać forum, żeby się czegoś o nim dowiedzieć
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 15:45   #651
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja dzisiaj również dostałam swój kolejny zestaw 10 próbek + 3 gratisy Muszę przyznać, że tempo mają bardziej niż ekspresowe. Zamówienie złożone 20.02, a dzisiaj już u mnie

A moje próbaski to:
buff - (Original)
bisque - (Light)
fair - (Light)
magnolia - (Light)
fair - (Original)
lace -(Light)
cream - (Light)
bisque - (Original)
sungrass - (Light)
sungrass - (Original)

gratisy:
Bouquet - róż
Espresso - cień
Cozy - cień

Nie wiem kiedy będę testować, bo mam mocno chore dziecko na zapalenie oskrzeli i jakoś straciłam radość z moich minerałków
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:13   #652
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Tak przy okazji - co to właściwie jest ten primer? Często o nim mówicie, ale nie mam za bardzo czasu teraz przeszukiwać forum, żeby się czegoś o nim dowiedzieć
Przeczytaj TEN wątek. Znajdziesz w nim na pewno odpowiedź, co to primer.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 16:17   #653
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziękuję, Frantic
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:10   #654
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

firm z kosmetykami mineralnymi jest mnostwo
watek podczytuje i dzis skladam zamowienie

mam pytanko pedzel kabuki jest odpowiedni a taki pedzel tez sie nada?
http://www.maccosmetics.com/product/...PRODUCT_ID=772
czy kabuki jest bardziej odpowiedni?
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:25   #655
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

nada sie, szczegolnie w metodxie ns mokro, ale ze jaest strasznie drogi to malo kto go tu ma
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 21:02   #656
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

heh ja dalam tylko przyklad maca a widzialam inne takowe
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:03   #657
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
heh ja dalam tylko przyklad maca a widzialam inne takowe
Nada sie nada juz wczesniej pisalam ze nakladalam pedzlem duo-fibre z inglota podklad buff'd oryginal. Dobrze sie rozprowadza tylko delikatniej kryje no i minusem jest to ze wiecej podkladu pochlania sam pedzel. Takze dla uzyskania wiekszego krycia polecam jednak kabuki.
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:08   #658
sylwia532
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia532
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z dala od domu
Wiadomości: 5 142
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

dziekuje
to jednak kabuki

troszke sie przestraszylam postem Nais
troszke sie obawiam pierszego razu z mineralami ze spele cos i sie zniechece
poki co czekam na probeczki
sylwia532 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:21   #659
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
dziekuje
to jednak kabuki

troszke sie przestraszylam postem Nais
troszke sie obawiam pierszego razu z mineralami ze spele cos i sie zniechece
poki co czekam na probeczki
Jesli poswiecisz dwie godziny na oladniecie filmikow na YT to sobie poradzisz, aplikacja to pół sukcesu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:29   #660
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Pastereczko, mogę Cię jeszcze pomęczyć?
Jaki kolor podkładu byłby dobry dla mnie z Buff'd?
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:14.