Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 15:35   #211
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość

U mnie tez dziwna sprawa bo Fair i Apricot duzo ciemniejsze idealnie wtapia sie w skore.. z tym ze Apricot ciemnieje na twarzy a Fair nie.
A ja jak się teraz przyjrzałam mojej twarzy, to widzę, że lace jakby na niej wyjaśniał . Oczywiście nadal wygląda bardzo naturalnie.
A może to kwestia oświetlenia
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:47   #212
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
To jest formuła Original. Moja cera byla kiedy BARDZO tłusta, teraz w trakcie leczenia mam ją mieszaną tzn strefa T sie tlusci ale malutko (a dzieki temu podkladowi wiecej sebum mi sie wydziela a myslalam ze bedzie 'wciagac' tluszcz )
Policzki mam normalne (nie sa suche ani tluste).
Niestety, zauważam podobną rzecz u siebie. Sam podkład, Anecko, w Twoim (i moim) przypadku nie wystarczy. Będzie konieczny puder. A poza tym, po 5 h to nie jest tak źle . Po prostu trzeba mieć absorbetki i przykładać raz na jakiś czas.
Ja się już nie łudzę, że osiągnę z minerałami tak matowy efekt, jak z tradycyjnym fluidem + pudrem. Ale coś za coś, wszystkie fluidy, nawet niespecjalnie matujące, czy wręcz nawilżające (z nazwy), oraz pudry na talku wysuszają i ściągają mi skórę. Minerały tego nie robią.

Robiłam dziś testy Buff'd Original i EDM Intensive na połowach twarzy i z Buff'd nie było najgorzej, skóra zaczęła błyszczeć dopiero po jakimś czasie. EDM robi mi lampę już na dzień dobry, po godzinie widzę, że moje pory po prostu duszą się pod tą formułą (a wydaje się taka lekka...) .

Planuję zamówić surowce do pudrów na Conservatorie i chyba popróbuję jakichś modyfikacji formuły Original.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 15:48   #213
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Po to Wam pisalam sposób o robieniu kresek podkladami na policzku i noszeniu przez jakis czas. Minerały się w zaleznosci od sebum itd troszkę zmieniają na twarzy, na kazdej inaczej.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 22:15   #214
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Zrobiłam sobie mix do powiek z gratisowych próbek: różu Chilled i cienia Mushroom.
I wyszedł śliczny różocień :

http://i390.photobucket.com/albums/o...d_mushroom.jpg

Czy mi się wydaje, czy jest podobny do różu Once and Again EDM, tylko ze "sparklinkami" ?

Znalazłam malutkie opakowania 5 ml, idealne na próbki Buff'd (oczywiście bez sitek), w sklepie Zrób Sobie Krem (0,79 zł sztuka; można wziąć przesyłkę poleconym priorytetem za 5 zł przy zamówieniu ważącym do 90 g; jedno pudełeczko waży mniej niż 5 g). Wyglądają inaczej niż na zdjęciu; jest jak w opisie - pokryweczka przezroczysta, a spód czarny.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-18 o 01:11
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 08:41   #215
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ech, chyba nadszedl czas zamowienia w ZSK. Tylko czemu te hydrolaty takie drogie? Lorri, juz kiedys ogladalam te pudeleczka, za czasow fazy na krecenie balsamikow dla kolezanek. Dzieki za info, chyba zamowie, bo rzeczywiscie slabo trzymac te probki w woreczkach. Wchodzi w pojemniczek cala probka?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:17   #216
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja polecam pojemniczki skrecane typu piramidka, mam od dawna dwa takie zestawy i swietnie sie sprawdzaja przy wiekszej ilosci proszkow, wszystko trzyma sie razem i nie turla po katach
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:19   #217
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja polecam pojemniczki skrecane typu piramidka, mam od dawna dwa takie zestawy i swietnie sie sprawdzaja przy wiekszej ilosci proszkow, wszystko trzyma sie razem i nie turla po katach
A gdzie takowe mozna nabyc?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 09:23   #218
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Szlaban, zapomnialam dopisac - oczywiscie allegro "pojemniczki, piramidka"
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 09:32   #219
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dziewczyny, ja wczoraj napisałam do dwóch producentów opakowań kosmetycznych pytanie czy nie sprzedają opakowań do pudrów sypkich klientom indywidualnym. Na dniach powinnam mieć odpowiedź, to dam znać. Może w ten sposób się uda.
To są opakowania z takim sitkiem właśnie.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:13   #220
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

W te ZySK-owe 5 ml wchodzą spokojnie nawet dwie połączone próbki Buff'd, pewnie weszłyby i cztery, i więcej. W piramidkach taka maleńka ilość proszku walałaby się po kątach . Te są dużo mniejsze. Na Refilki wezmę na pewno porządne słoiczki z Conservatorie.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:29   #221
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W te ZySK-owe 5 ml wchodzą spokojnie nawet dwie połączone próbki Buff'd, pewnie weszłyby i cztery, i więcej. W piramidkach taka maleńka ilość proszku walałaby się po kątach . Te są dużo mniejsze. Na Refilki wezmę na pewno porządne słoiczki z Conservatorie.
Ja mam te sloiczki z ZSK i sa maciupenkie, wiec jesli tam moga wejsc 4 probki, to musza byc one mikroskopijne
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-18, 11:19   #222
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
W te ZySK-owe 5 ml wchodzą spokojnie nawet dwie połączone próbki Buff'd, pewnie weszłyby i cztery, i więcej. W piramidkach taka maleńka ilość proszku walałaby się po kątach . Te są dużo mniejsze. Na Refilki wezmę na pewno porządne słoiczki z Conservatorie.
wpadłam już w nałóg proszkowy na dobre
lecą ddo mnie kolejne próbeczki , nie moge się doczekać
miałam kilka dni przerwy w testach edm bo mnie dopadł tak ostry rzut atopii, że nic na ryjek nie kładłam, ale mam nadzieję, że w tym tygodniu będzie lepiej i jak dotrą moje próbki buff'd to od razu wypróbuję

a zamawiałyście już te słoiczki? nie znalazłam na ich stronie ile kosztuje wysyłka? bo tez mi się podobają

już znalazłam zapytanie o cenę

gdyby ktoś zamawiał i był skłonny na wspólne zamówienie,
to chętnie bym się dołączyła - zawsze można podzielić koszty przesyłki,
a słoiczki fajne - wzięłabym kilka
a swoją drogą, które wybieracie?

Edytowane przez spot
Czas edycji: 2009-01-18 o 11:37 Powód: doczytanie
spot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:01   #223
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Też bardzo niewygodnie korzysta mi się z woreczków i chętnie zakupię opakowania. Zaraz sprawdzę na ZSK polecane przez Lorri pojemniczki.

Za Waszą radą zdecydowałam, iż popróbuję jeszcze trochę zanim złożę zamówienie na duże opakowanie podkładu. Zwłaszcza, iż czekam jeszcze na EDM

Zamówiłam więc w Buff'd na próbę kolejne podkłady, wszystkie w formule light, jak również pudry wykańczające i cienie (wszystko w postaci próbeczek, stąd jestem zmuszona zakupic pojemniczki ).

Oto moje zamówienie:

Podkłady:

sungrass bisque
fair
apricot
wool

Pudry:
putty
parfait
hollow

Cienie:
forest
gun metal
madness
grand
delight
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:02   #224
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Pierwszy test Buff'd za mna, niestety bez zachwytow.
Podklad w formule original jest pieronsko napigmentowany i kryjacy, na cala twarz wystarczyla mi ilosc, ktora przy EDM zuzywam na jeden policzek Doslownie jedna mala grudka proszku wystarczyla zeby zatapetowac cala twarz. Podklad rzeczywiscie ma forme grudek, ktore ciezko rozetrzec na sucho ale na mokro, wilgotnym pedzlem udaje sie bez problemu uzyskac jednolity fluid. Niestety podklad nie wyglada najlepiej u mnie mimo tak minimalnej ilosci. EDM intensive ogladany z bliska na mojej skorze jest gladki, a Buff'd original tepy, porowaty, maczny mimo iz uzylam trzy razy mniej kosmetyku!
Dalej... po godzinie bardzo uwidocznily mi sie bruzdy nosowo-wargowe, czy jak to sie zwie, zamiast cieniutkiej zmarszczki w tym miejscu mam krater niczym row marianski, brr... Kolejnym minusem jest to, ze kolor Biscuit prawie idelanie zgral sie z kolorem mojej skory ale mimo tego wyglada na mnie chorobliwie, blado i niezdrowo zamiast jasno i swiezo jak to mam przy EDM. Dodatkowo, mimo iz podklad zatapetowal mi na blado cala twarz, to po wyjsciu na mroz caly rumieniec z zimna przebil sie na wierzch, co przy EDM nie ma w ogole miejsca, bylam wsciekle rozowa z chlodu zamiast szlachetnie jasna
O rozu Petal nie moge powiedziec wiele, poza tym, ze jest bardziej napigmentowany niz roze EDM.
Cienie sa slabe (Delight i Thunder Claud). Ladne kolory w woreczku i nalozone gruba warstwa na skore ale po roztarciu staja sie szaro-bure i nijakie, oko wyglada smutno i brudno
Podsumowujac - podklady sa bardzo mocno napigmentowane i wydajne, podejrzewam, ze mnie jedna probka starczylaby na 2 miesiace codziennego uzywania (nie przesadzam!), kolory bardzo ladne ale te jasne mimo iz dobrane do karnacji wygladaja niezdrowo (EDM Fair Neutral chociaz jasniejszy wyglada dobrze), kolejny minus to wybijajacy sie rumieniec i potworne zmarchy, no i to matowe wykonczenie, ktorego ja nie lubie. Cienie ogolnie slabe i nie warte testow. Kolejnego zamowienia probkowego raczej nie bedzie u mnie.

Zaznaczam, ze sa to wrazenia po jednym tescie, dalsze relacje wkrotce. Przetestuje reszte kolorow podkladow i cienie na mokro i dam znac.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:20   #225
milena72
Zadomowienie
 
Avatar milena72
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 608
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja wczoraj napisałam do dwóch producentów opakowań kosmetycznych pytanie czy nie sprzedają opakowań do pudrów sypkich klientom indywidualnym. Na dniach powinnam mieć odpowiedź, to dam znać. Może w ten sposób się uda.
To są opakowania z takim sitkiem właśnie.
Mysle ze znalazłoby sie wiecej chetnych na takie pudełeczka...
Daj znac jak dostaniesz odpowiedz
__________________
iwona

wymianka kosmetyczno-azjatycka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586


super ksiazki
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...06#post6154806
milena72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 15:02   #226
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Vril, potwierdzasz moje przypuszczenia, ze podklady Buff'd beda dla mnie zbyt ciezkie i kryjace. Z EDM testowalam formule matte i wiem, ze potrzebuje intensive, ale od biedy i matte by wystarczylo. Nie wyobrazam sobie o iles tam stopni mocniejszego krycia i uwydatnienia bruzd - u mnie sa wyjatkowo glebokie bo usmiech w ten sposob mi sie uklada
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 15:11   #227
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Vril, potwierdzasz moje przypuszczenia, ze podklady Buff'd beda dla mnie zbyt ciezkie i kryjace. Z EDM testowalam formule matte i wiem, ze potrzebuje intensive, ale od biedy i matte by wystarczylo. Nie wyobrazam sobie o iles tam stopni mocniejszego krycia i uwydatnienia bruzd - u mnie sa wyjatkowo glebokie bo usmiech w ten sposob mi sie uklada
Widac ze kazdy musi miec swoje typy
Dla mnie buff'd chyba jednak tez za ciezkie (a moze po prostu mam takie wrazenie bo miki nie maja na 1 miejscu w skladzie?), ale sprobuje jeszcze z jakis matowieniem jeszcze..
Tylko ze mi w przeciwienstwie do vril nie starcza "jedna grudka" czy tam mala ilosc No i krycie dla mnie srednie na duzy plus (lepsze od EDM, ale gorsze od [sic!] fluidu ktorym dotad sie mazałam..).

Ja jutro mam rozmowe kwalifikacyjną z Preziem Wodociągów hehe i musze sobie ladnie buzie "zamalowac" (tak, tak.. zamalować bo mam bordowe plamy po tradziku o srednicy 1cm )
Także jutro postawie jeszcze na buff'd ale zaryzukuje Bisque
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 15:27   #228
_marcepanka_
Raczkowanie
 
Avatar _marcepanka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nawiązując do tego co napisała Vril i Anecka (podkłady ciężkie i widac, że Wam nie odpowiadają, zwłaszcza Vril), stwierdzam, że jak dla mnie sprawują się na razie bez zarzutu. Nawet formuła oryginal. Z tym że nie mam doświadczenia z podkładami mineralnymi i stycznośc z Buff'd jest pierwszym doświadczeniem z prawdziwymi minerałkami. Jednak odnoszę bardzo pozytywne wrażenie. Zobaczymy co będzie gdy w końcu otrzymam paczuszkę z EDM

Dziś nasmarowałam się (oczywiście na morko) mixem bisque i lace, z tym że lace było procentowo więcej (nasypało się zbyt dużo i nie wszystko udało mi się wsypac spowrotem do woreczka). I przyznam, że bardzo mi się ta mieszanka podoba

Z niecierpliwością czekam teraz na EDM oraz kolejną paczuszkę do testów z Buff'd, tym razem wszystkie podkłady w wersji light .
_marcepanka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 05:21   #229
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Vril, potwierdzasz moje przypuszczenia, ze podklady Buff'd beda dla mnie zbyt ciezkie i kryjace. Z EDM testowalam formule matte i wiem, ze potrzebuje intensive, ale od biedy i matte by wystarczylo. Nie wyobrazam sobie o iles tam stopni mocniejszego krycia i uwydatnienia bruzd - u mnie sa wyjatkowo glebokie bo usmiech w ten sposob mi sie uklada
Wersja Light powinna być porównywalna pod względem krycia do EDM Intensive. Concealing (zamawiałaś, zdaje się) to już korektor dla wymagających. Dla mniej wymagających nawet Original będzie miał moc krycia korektora. Jeśli ma się cerę w bardzo dobrym stanie, bez wyraźnych przebarwień, to sięganie po Original nie ma sensu. Opis: "great full-coverage foundation" jest adekwatny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Do opakowań z ZSK wchodzi kilka próbek różów lub cieni. Próbki podkładów są dwa razy większe. Jeszcze ich nie wsypywałam, ale widać, że dwie wejdą spokojnie. Te opakowania nie są jakieś szczególnie pięknie wykonane, tylko właśnie bardzo małe, dostosowane gabarytami do małych próbek. Średnica: 32 mm, grubość 13 mm. A wyglądają tak:

http://i390.photobucket.com/albums/o...owania_5ml.jpg

W tym najbardziej po prawej są próbki 1 cienia i 1 różu.

Spot, nie ma sensu się dzielić przesyłką. Jeśli nie zamawiasz więcej niż 18 sztuk opakowań 5 ml, to możesz wybrać wysyłkę poleconym priorytetem za 5 zł (opcja pojawi się w formularzu zamówienia).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-19 o 10:07
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 12:17   #230
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja dzis jestem mega niezadowolona

Rano nalozylam Bisque Original.. no i juz po nalozeniu warzyl sie na nosie, ale bylo znośnie..

Po 3 godzinach na nosie i brodzie podklad mi zszedł i zostały takie jakby zwarzone drobiny podkladu.. no masakra. Na policzkach jest naprawde super, czolo super.. a nos i broda masakra juz mam czerwone.. bo podklad zszedl.

Jutro naloze sobie formułę Concealing.. bo original jak dla mnie jednak srednio kryje.. no nie wiem moze to przez ten kolor Bisque, troche za jasny dla mnie w zoltym odcieniu. W sloncu jakie dzis piekne mam nad glowa bardzo ladnie wyglada i w sumie sie nie odznacza.. wyglada cieplo a w domu, jestem blada jak trup.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:31   #231
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Po 3 godzinach na nosie i brodzie podklad mi zszedł i zostały takie jakby zwarzone drobiny podkladu.. no masakra. Na policzkach jest naprawde super, czolo super.. a nos i broda masakra juz mam czerwone.. bo podklad zszedl.
Czyli schodzi Ci pewnie w najbardziej przetłuszczających się partiach twarzy. Przykładaj bibułkę absorbującą przed nakładaniem podkładu. To może przedłużyć jego trwałość. Original średnio kryjący? Aż trudno w to uwierzyć. Jeśli masz mały pędzelek, to możesz po prostu nakładać kolejną warstwę na przebarwienia.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:38   #232
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dostałam dziś próbki
Wklejam takie orientacyjne porówanie Buffd i EDM (nie przejmujcie się formułami EDM, akurat takie mam, a chodzi o kolor).

Cornsilk to najpiękniejszy jasny i zarazem żółtawy kolor jaki widziałam. Wygląda przepięknie . Coś jak Fair Neutral tylko ciepły a nie neutralny. Dla mnie chyba odpowiedni będzie Bisque. Trafiłam dobrze z kolorami dzięki Waszym zdjęciom. Jeszcze nawet nie otwierałam próbek, tylko wrzucam zdjęcia:

Duże, bo na mniejszym nie widać dokładnie: http://img110.imageshack.us/my.php?i...mibuffdwe3.jpg (trzeba kliknąć na zdjęciu)

Aha, zamawiałam tylko podkłady, te dwie próbki z lewej to gratisy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nanomi-buffd_sm.jpg (58,4 KB, 116 załadowań)
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:44   #233
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nanomi, świetne porównanie! Tak właśnie myślałam, że Cornsilk będzie przypominał Sunlight.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 12:56   #234
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Nanomi, świetne porównanie! Tak właśnie myślałam, że Cornsilk będzie przypominał Sunlight.
Jest o wiele ładniejszy niż Sunlight w rzeczywistości, troszeczkę jasniejszy i wygląda tak kremowo. No po prostu przepiekny.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:05   #235
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nanomi swietne zdjecie, kolory widac idealnie Rzeczywiscie Cornsilk i Biscuit sa piekne ale kurka ja chyba odpuszcze Buff'd, a szkoda, bo to sie wydaje taka przyjazna firma.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:07   #236
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nanomi, jestem bardzo ciekawa jak Ci przypasują formułki, bo ja sobie z Buff'd kompletnie nie mogę poradzić. Może Ty znajdziesz jakiś sposób .
Ja na razie wróciłam do EDM i cierpliwie czekam na Joppa. No i zastanawiam się nad LaurEss, bo ma dobre opinie na makeupalley, ale ceny za próbki wysokie
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:11   #237
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Czyli schodzi Ci pewnie w najbardziej przetłuszczających się partiach twarzy. Przykładaj bibułkę absorbującą przed nakładaniem podkładu. To może przedłużyć jego trwałość. Original średnio kryjący? Aż trudno w to uwierzyć. Jeśli masz mały pędzelek, to możesz po prostu nakładać kolejną warstwę na przebarwienia.
To ciekawa jestem jakbym ciagle miala tlusta twarz to chyba nie nalozylabym ladnie niczego
Tak, nos i broda mi sie przetluszczają.. a czoło nie
Przykladalam chusteczki higieniczne, zebraly nadmiar sebum, ale razem z podkladem.
Pedzelkiem nakladam podklad na przebarwienia i tradzik, lepsze to nic korektor z edm, no nic jutro sprobuje Apricot albo ewentuallnie EDM naloze w koncu bo jeszcze nie probowalam od czasuu dostania przesylki

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Dostałam dziś próbki
Wklejam takie orientacyjne porówanie Buffd i EDM (nie przejmujcie się formułami EDM, akurat takie mam, a chodzi o kolor).

Cornsilk to najpiękniejszy jasny i zarazem żółtawy kolor jaki widziałam. Wygląda przepięknie . Coś jak Fair Neutral tylko ciepły a nie neutralny. Dla mnie chyba odpowiedni będzie Bisque. Trafiłam dobrze z kolorami dzięki Waszym zdjęciom. Jeszcze nawet nie otwierałam próbek, tylko wrzucam zdjęcia:

Duże, bo na mniejszym nie widać dokładnie: http://img110.imageshack.us/my.php?i...mibuffdwe3.jpg (trzeba kliknąć na zdjęciu)

Aha, zamawiałam tylko podkłady, te dwie próbki z lewej to gratisy.
Podoba mi się WOOL, ale on chyba jest troszkę zoltawy?
Widzę ze tez dostalas inny róż, jak przetestujesz to daj znac jak wyglada na twarzy i czy go widac, bo ja dzis naprawde caly czas dosypywalam do miseczki rozu, nakldalam na pedzel i na twarz i nie bylo go widac (mam Tricky).
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:13   #238
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dominkab i vril, a próbowałyście formuły Light?

Nanomi, mogłabyś wypróbować Cornsilk Light i porównać go do EM Intensive? Ciekawi mnie poziom krycia i rozświetlania.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-07 o 16:05
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:18   #239
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dominikab i vril, a próbowałyście formuły Light?
Ja wszystko zamówiłam w Original i żałuję, bo strasznie kryjąca ta formuła. No cóż człowiek się uczy na błędach. Szkoda, że zawsze na własnych
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:22   #240
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja jeszcze głupiej zrobiłam. Wzięłam 2 x Fair Original na siłę, żeby dobić do 4,50 CAD. Do głowy mi nie przyszła dywersyfikacja. A teraz chcę Fair Light .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-02-21 o 02:40
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:39.