Suknia marzeń cz.V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-11, 17:27   #571
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Raczej Justin Alexander Private, ale zdjęcie jest kiepskie być może się mylę.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.

Edytowane przez mylady21
Czas edycji: 2013-03-11 o 17:28
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-12, 19:12   #572
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Mierzyłam sukienkę ale zapomniałam co to za model czy ktoś wie ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg model.jpg (27,7 KB, 350 załadowań)
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 06:54   #573
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Mierzyłam sukienkę ale zapomniałam co to za model czy ktoś wie ??
Wygląda mi to na którąś z sukien marki Nabla ale mogę się mylić.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:11   #574
amazoniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Hej dziewczyny:P
Otóż biorę ślub 10 sierpnia a jestem w trakcie szukania sukienki
i nigdzie nie mogę znaleźć swojego ideału
obeszłam 5 salonów sukien ślubnych i nic .
Otóż może wy wiecie gdzie można poszukać sukienkę ślubną:
gorset w serce zdobiony starym srebrem (tak aby był wyraziście zdobiony)
niedawno przymierzyłam taka sukienkę z tym gorsetem i był wręcz idealny ale Pani za sam gorset wyceniła sobie 1500 zł.. i niestety nie chciała podać jaki to dokładnie model sukni
byłam u krawcowej ale ona nie rozumie mnie o co mi chodzi , Ja o jedym ona o drugim - miła Pani poradziła mi abym poszukała gdzieś w internecie takie zdjęcie z gorsetem jaki bym chciała
ale szukam i szukam i poszukać nic nie mogę))
może wy macie jakieś pomysły :P
amazoniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 12:13   #575
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez amazoniaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny:P
Otóż biorę ślub 10 sierpnia a jestem w trakcie szukania sukienki
i nigdzie nie mogę znaleźć swojego ideału
obeszłam 5 salonów sukien ślubnych i nic .
Otóż może wy wiecie gdzie można poszukać sukienkę ślubną:
gorset w serce zdobiony starym srebrem (tak aby był wyraziście zdobiony)
niedawno przymierzyłam taka sukienkę z tym gorsetem i był wręcz idealny ale Pani za sam gorset wyceniła sobie 1500 zł.. i niestety nie chciała podać jaki to dokładnie model sukni
byłam u krawcowej ale ona nie rozumie mnie o co mi chodzi , Ja o jedym ona o drugim - miła Pani poradziła mi abym poszukała gdzieś w internecie takie zdjęcie z gorsetem jaki bym chciała
ale szukam i szukam i poszukać nic nie mogę))
może wy macie jakieś pomysły :P
Suknie z aplikacjami z koronki, kamyczków lub metali zwykle nie kosztują mniej niż dwa tysie...
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:07   #576
kachaaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cześć dziewczyny, dawno tutaj nie zaglądałam, ale w końcu znalazłam chwilkę i postanowiłam się poradzić. Mianowicie już mam suknię, buciki tylko teraz dylemat z bukietem. Nie wiem, który będzie lepiej pasować. No i fryzura, w zasadzie to mniej więcej wiem o co chodzi tylko pojawia się problem czy lepiej wpiąć kwiat czy biżuterie (dodam ze nie będę miała welonu). Załączam zdjęcia i czekam na opinie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia.jpg (20,9 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3737_big.jpg (19,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryziki.jpg (27,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka.jpg (65,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryz.jpg (21,3 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (33,1 KB, 48 załadowań)
kachaaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 17:26   #577
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kachaaa15 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno tutaj nie zaglądałam, ale w końcu znalazłam chwilkę i postanowiłam się poradzić. Mianowicie już mam suknię, buciki tylko teraz dylemat z bukietem. Nie wiem, który będzie lepiej pasować. No i fryzura, w zasadzie to mniej więcej wiem o co chodzi tylko pojawia się problem czy lepiej wpiąć kwiat czy biżuterie (dodam ze nie będę miała welonu). Załączam zdjęcia i czekam na opinie)
Jaka piękna Rosa Clara Zdradzisz ile i gdzie zapłaciłaś?
Ja jestem zwolenniczką wpinania kwiatów we włosy (:
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 19:58   #578
siempre
Wtajemniczenie
 
Avatar siempre
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pieniny :)
Wiadomości: 2 770
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Wygląda mi to na którąś z sukien marki Nabla ale mogę się mylić.
Niestety to nie jest Nabla, wie któraś może co to za model ??
siempre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:07   #579
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kachaaa15 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno tutaj nie zaglądałam, ale w końcu znalazłam chwilkę i postanowiłam się poradzić. Mianowicie już mam suknię, buciki tylko teraz dylemat z bukietem. Nie wiem, który będzie lepiej pasować. No i fryzura, w zasadzie to mniej więcej wiem o co chodzi tylko pojawia się problem czy lepiej wpiąć kwiat czy biżuterie (dodam ze nie będę miała welonu). Załączam zdjęcia i czekam na opinie)

ja bym wpięła jakieś delikatne biżu.
Lubię kwiaty we włosach ale przy "kwiaciastym" dole sukni nie wiem czy nie będzie tego za dużo....
Masz bardzo ozdobny pas więc może powtórzyć zdobienie we włosach- tylko nie za mocne aby nie przesadzić- jakiś delikatny grzebyk czy szpilki
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 20:37   #580
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ja bym wpięła jakieś delikatne biżu.
Lubię kwiaty we włosach ale przy "kwiaciastym" dole sukni nie wiem czy nie będzie tego za dużo....
Masz bardzo ozdobny pas więc może powtórzyć zdobienie we włosach- tylko nie za mocne aby nie przesadzić- jakiś delikatny grzebyk czy szpilki
Popieram, tez bym dała biżu we włoski, jakiś akcencik...ale delikatny...bo suknia ma kwiecisty dół i za dużo by było, a bukiet wzięłabym ten z peonii i frezji (uwielbiam je, sama miałam bukiet z frezji i eustomy, peonii nie było, a róże zbyt oklepane są), a bukiet niebieski też fajny, bo niebieski jest dość rzadko spotykany, ale ja bym wzięła ten z peonii i frezji;-)
P.S. Bardzo fajna kombinacja i podoba mi się, że buciki też białe- tak tradycyjnie, bo teraz sporo PM ma kolorowe, zazwyczaj czerwone, a częściej fioletowe
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-13, 21:07   #581
preria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

chciałabym dowiedzieć się, czemu nie pojawiają się wszystkie wypowiedzi?
preria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 07:20   #582
Asiula2443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Dziewczyny pomocy! Napiszcie proszę co sądzicie o sukienkach z koronkowym golfikiem i plecami? Mierzyłam taką suknię chociaż wcześniej nawet o takim modelu nie myślałam i myślę,że nie wyglądam w niej źle Wiem,że w przypadku ślubu najważniejsze jest nasze samopoczucie, ale ciekawi mnie czy takie suknie są w tym roku modne?
Asiula2443 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 08:02   #583
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Asiula2443 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Napiszcie proszę co sądzicie o sukienkach z koronkowym golfikiem i plecami? Mierzyłam taką suknię chociaż wcześniej nawet o takim modelu nie myślałam i myślę,że nie wyglądam w niej źle Wiem,że w przypadku ślubu najważniejsze jest nasze samopoczucie, ale ciekawi mnie czy takie suknie są w tym roku modne?

mysle, ze koronka jest w ogole modna
a czy taki kroj z golfem jest modny ? jest tak to rozumiem ze dobrze? a jesli nie - to przynajmniej masz pewnosc oryginalnej sukni.

Jest plus takiej sukienki, ze jesli tradycyjne podchodzisz do wygladu w kosciele - kwestie zakrycia dekoltu jest rozwiazana.

W razie czego - taki golf i plecy koronkowe - moga byc odpinane.

Ja kiedys rozwazalam taki krój sukienki z racji tego ze byl zalecany dla dziewczyn z niewielkim biustem - i w pierwszej chwili takiej osobie bym polecała.
Nie do konca podoba mi sie to rozwiązanie przy sukienkach księzniczkach - duzy doł lepiej chyba wygląda z lżejszą górą i odwrotnie.

Ale pod koniec dnia - i tak wszystko zalezy od sukienki i od osoby. Kiedys myslalam, ze sukienki rybki i spodnie rurki sa tylko dla szczypiorków - a im popularniejszy kroj tym bardziej mam wrazenie ze jest przystosowywany dla wszystkich typow figury (tzn zanim rurki byly modne to raczej odradzalo sie ten kroj komus z pelnymi biodrami - a dzis to najpopularniejszy fason wsrod wszystkich ksztaltów)

A jaki to model ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 09:04   #584
preria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Asiula2443 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy! Napiszcie proszę co sądzicie o sukienkach z koronkowym golfikiem i plecami? Mierzyłam taką suknię chociaż wcześniej nawet o takim modelu nie myślałam i myślę,że nie wyglądam w niej źle Wiem,że w przypadku ślubu najważniejsze jest nasze samopoczucie, ale ciekawi mnie czy takie suknie są w tym roku modne?
to zależy czy Ty czujesz się w niej jak milion dolarów, bo ja np w takich koronkach czułam się i wyglądałam jak własna babcia(
preria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 09:45   #585
kreoolka
Rozeznanie
 
Avatar kreoolka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 506
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez kachaaa15 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, dawno tutaj nie zaglądałam, ale w końcu znalazłam chwilkę i postanowiłam się poradzić. Mianowicie już mam suknię, buciki tylko teraz dylemat z bukietem. Nie wiem, który będzie lepiej pasować. No i fryzura, w zasadzie to mniej więcej wiem o co chodzi tylko pojawia się problem czy lepiej wpiąć kwiat czy biżuterie (dodam ze nie będę miała welonu). Załączam zdjęcia i czekam na opinie)
Bardzo mi się podobają te fryzury na 4 zdjęciu.W tym wypadku kwiat we włosach wygląda perfekcyjnie.
kreoolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 10:25   #586
kachaaa15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 28
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Jaka piękna Rosa Clara Zdradzisz ile i gdzie zapłaciłaś?
Ja jestem zwolenniczką wpinania kwiatów we włosy (:
Suknie kupiłam w Warszawie w Madonnie na Wilczej. Miałam dużo szczęścia, ponieważ suknia pierwotnie kosztowała ponad 7 tys., ale że jest ona z poprzedniego sezonu (kolekcja 2012) to kupiłam ją za niecałe 4 tys. )

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
ja bym wpięła jakieś delikatne biżu.
Lubię kwiaty we włosach ale przy "kwiaciastym" dole sukni nie wiem czy nie będzie tego za dużo....
Masz bardzo ozdobny pas więc może powtórzyć zdobienie we włosach- tylko nie za mocne aby nie przesadzić- jakiś delikatny grzebyk czy szpilki
Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
Popieram, tez bym dała biżu we włoski, jakiś akcencik...ale delikatny...bo suknia ma kwiecisty dół i za dużo by było, a bukiet wzięłabym ten z peonii i frezji (uwielbiam je, sama miałam bukiet z frezji i eustomy, peonii nie było, a róże zbyt oklepane są), a bukiet niebieski też fajny, bo niebieski jest dość rzadko spotykany, ale ja bym wzięła ten z peonii i frezji;-)
P.S. Bardzo fajna kombinacja i podoba mi się, że buciki też białe- tak tradycyjnie, bo teraz sporo PM ma kolorowe, zazwyczaj czerwone, a częściej fioletowe
Dzięki dziewczyny za pomoc. Moja mama mi właśnie doradza biżuterię we włosach w stylu tego pasa na sukni i chyba się na to zdecyduje) A co do bukiety to rzeczywiście ten różowy był moim faworytem od początku, ale jak zaczełam wszystko przeglądac to już sama nie wiedziałam. Jeszcze raz bardzo dziękuje - rozwiałyście wszelkie wątpliwości
A jesli chodzi o buciki to zdecydowanie stawiałam na wygodę...)
kachaaa15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:13   #587
Asiula2443
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Niestety nie wiem co to za model, ponieważ suknia jest z likwidowanego salonu, jest nowa,ale nie miała metek. Dół sukni jest w kształcie litery A z podwiązanym trenem, ogólnie suknia mi się podoba, sama nie wiem czego chce Jeśli już się na nią zdecyduje, to z kolei będę miała problem ze stylizacją, nie wiem czy kwiat we włosach będzie ok i marzy mi się jakieś luźne upięcie włosów.

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez preria Pokaż wiadomość
to zależy czy Ty czujesz się w niej jak milion dolarów, bo ja np w takich koronkach czułam się i wyglądałam jak własna babcia(
Na szczęście nie czuję się jak babcia Czuje się w niej dobrze, ale nie wiem czy warto przejmować się modą czy po prostu wybrać to,co uważam za słuszne :/
Asiula2443 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 14:41   #588
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Asiula2443 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem co to za model, ponieważ suknia jest z likwidowanego salonu, jest nowa,ale nie miała metek. Dół sukni jest w kształcie litery A z podwiązanym trenem, ogólnie suknia mi się podoba, sama nie wiem czego chce Jeśli już się na nią zdecyduje, to z kolei będę miała problem ze stylizacją, nie wiem czy kwiat we włosach będzie ok i marzy mi się jakieś luźne upięcie włosów.
to ja bym dała czasowi czas tzn pewnie cena moze kusic, ale nie ma tez co sie decydowac jesli nei jestes pewna. Najlepiej na chlodno ocenic czy ten fason 'robi dobrze' Twoim atutom czy tez nie.

Co do fryzury to raczej nie ma co sie przejmowac czy bedzie czy nie bedzie pasowac - w kwestii dodatkow i upiec jeszcze kilka razy mozna zmienic zdanie- wiem po sobie luźne koczki są teraz bardzo modne, ale może akurat będzie Ci ladniej w gładkim koku z kwiatem wlasnie. Najwazniejsze zebys cieszyla sie z wybranej sukienki.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 18:05   #589
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Asiula2443 Pokaż wiadomość
Na szczęście nie czuję się jak babcia Czuje się w niej dobrze, ale nie wiem czy warto przejmować się modą czy po prostu wybrać to,co uważam za słuszne :/
Coś Ty, nie zwracaj uwagi na modę. W ślubnej stylówie liczysz się TY - żeby suknia dobrze na Tobie leżała i do Ciebie pasowała. To indywidualna kwestia! Zdjęcia zostaną na całe życie, mimo że za 50 lat będą już inne trendy modowe
Poza tym mam wrażenie, że im bardziej jakiś ślubny trend jest popularny, tym niechętniej kolejne PMki po niego sięgają...
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 19:01   #590
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
Coś Ty, nie zwracaj uwagi na modę. W ślubnej stylówie liczysz się TY - żeby suknia dobrze na Tobie leżała i do Ciebie pasowała. To indywidualna kwestia! Zdjęcia zostaną na całe życie, mimo że za 50 lat będą już inne trendy modowe
Poza tym mam wrażenie, że im bardziej jakiś ślubny trend jest popularny, tym niechętniej kolejne PMki po niego sięgają...


Z tym akurat bym się nie zgodziła. Mam wrażenie, że im coś jest bardziej popularne, tym więcej PM po to sięga i z tego czerpie.
Swego czasu modne drapowane suknie z rękawami na jeden palec.
Potem moda na prostotę i greckie suknie i dla odmiany suknie z falbankami...
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 23:39   #591
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez Ainhoa Pokaż wiadomość
[/B]
Z tym akurat bym się nie zgodziła. Mam wrażenie, że im coś jest bardziej popularne, tym więcej PM po to sięga i z tego czerpie.
Swego czasu modne drapowane suknie z rękawami na jeden palec.
Potem moda na prostotę i greckie suknie i dla odmiany suknie z falbankami...
Z rękawami na jeden palec? Gdzie to widziałaś? Pytam z ciekawości.
Typy są zawsze te same: tiulowa księżniczka, koronkowa rybka, skromne "A", bogate "A", minimalizm, koronka z rękawami.
Pomiędzy tym jest sto milionów wariacji, które dobiera się do figury i urody. Nie ma już teraz "modnych" sukien. Jeszcze z 10 lat temu, rzeczywiście pojawiały się bardziej chodliwe modele,potem były lepiej zamawiające się suknie np. Cymbeline Racine,Cymbeline Japone albo Justin Alexander 8196, albo Sincerity 3159, albo Pronovias Semilla, a teraz? No way.
Modne jest wszystko, a zarazem nic, jak i w sztuce czy muzyce. Wkroczyliśmy w erę totalnego indywidualizmu. Jedyny zauważalny trend to postępujące po sobie fale upraszczania się i ozdabiania sukien- 2 lata bardziej proste, 2 bardziej ozdobne i to wszystko. Co wynika tylko z tego, że dana Panna Młoda nie chce wyglądać podobnie do wszystkich koleżanek na których weselach była ostatnio.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:06   #592
0zofijka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Hej dziewczyny pomocy!! zakochałam się w tej sukni z filmiku youtube, co to może być za model??
http://www.youtube.com/watch?v=hDcLF...99YShTY3wSErrQ
0zofijka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:40   #593
aisav222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 16
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez 0zofijka0 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomocy!! zakochałam się w tej sukni z filmiku youtube, co to może być za model??
http://www.youtube.com/watch?v=hDcLF...99YShTY3wSErrQ
Jest to model 812 z polskiej firmy Sposabella. Model pochodzi z kolekcji 2012 http://www.sposabella.com.pl/kolekcja
aisav222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 15:48   #594
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Pisząc rękawy na jeden palec miałam na myśli rękawiczki;-)
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 19:10   #595
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez aisav222 Pokaż wiadomość
Jest to model 812 z polskiej firmy Sposabella. Model pochodzi z kolekcji 2012 http://www.sposabella.com.pl/kolekcja
DZIĘKUJĘ Wam za ten link, Sposabella 1344 to mój aktualny nr 1 Orientujecie się jakie są widełki cenowe tej marki? Żeby tylko mieli dostępny odcień ivory
1328 też śliczna
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014


Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2013-03-15 o 19:11
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 07:37   #596
axox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 241
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez mylady21 Pokaż wiadomość
Z rękawami na jeden palec? Gdzie to widziałaś? Pytam z ciekawości.
Typy są zawsze te same: tiulowa księżniczka, koronkowa rybka, skromne "A", bogate "A", minimalizm, koronka z rękawami.
Pomiędzy tym jest sto milionów wariacji, które dobiera się do figury i urody. Nie ma już teraz "modnych" sukien. Jeszcze z 10 lat temu, rzeczywiście pojawiały się bardziej chodliwe modele,potem były lepiej zamawiające się suknie np. Cymbeline Racine,Cymbeline Japone albo Justin Alexander 8196, albo Sincerity 3159, albo Pronovias Semilla, a teraz? No way.
Modne jest wszystko, a zarazem nic, jak i w sztuce czy muzyce. Wkroczyliśmy w erę totalnego indywidualizmu. Jedyny zauważalny trend to postępujące po sobie fale upraszczania się i ozdabiania sukien- 2 lata bardziej proste, 2 bardziej ozdobne i to wszystko. Co wynika tylko z tego, że dana Panna Młoda nie chce wyglądać podobnie do wszystkich koleżanek na których weselach była ostatnio.

A z Twoich obserwacji wynika, że teraz bardziej na topie są proste czy ozdobne? MI sie wydaje, że wracają zdobniejsze kreacje po czasie minimalizmu
axox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:14   #597
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Suknia marzeń cz.V

jesli chodzi o niemodne detale - to wydaje mi sie ze zupelnie nie jest modny rowniez dekolt z 'opuszczonymi' ramionami. Troche nawiazuje do stylu vintage, ale raczej do dworskich sukien (tez kojarzy mi sie troche przez to z takim stylem krolewskim)
Ale nigdzie takich sukien nie widzialam. Mozliwe ze funkcje tworzenia takiego dekoltu przejely na siebie bolerka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wedi.jpg (20,7 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rachel.jpg (10,3 KB, 112 załadowań)
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 08:18   #598
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Mierzyłam sukienkę ale zapomniałam co to za model czy ktoś wie ??
Wygląda mi na bardzo podobny do sukni z salonu Gracja (niestety brak zdjęć tyłu sukni, kokarda jest inna).
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 09:05   #599
201610281624
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 724
Dot.: Suknia marzeń cz.V

Cytat:
Napisane przez axox Pokaż wiadomość
A z Twoich obserwacji wynika, że teraz bardziej na topie są proste czy ozdobne? MI sie wydaje, że wracają zdobniejsze kreacje po czasie minimalizmu
Ja to widziałam tak:
Najpierw długo, długo tak samo wyglądające PM czyli drapowane suknie księżniczki, bolerka, rękawiczki ( rękawy na jeden palec), koronki, bizuteria świecąca tandetnie, mnóstwo brokatu, bukiet ze zwisających róż a'la wieniec pogrzebowy, jeśli suknia odpinany przód to koniecznie kozaczki z koronki
Potem szał na minimalizm czyli suknie greckie, zwiewne i male bukieciki lub kalie (sama tak chciałam, po znienawidzonych powyższych stylizacjach), ale jak ubrałam taką grecką suknię, to wyglądałam jak bida z nędzą.
Także koronkowe rybki (ale nie podobały mi się nigdy, bo koronka z firankami mi się kojarzy). Większość znajomych doradzała mi suknię balową księżniczkowatą, żeby choć raz w życiu móc się tak poczuć- raz się żyje. Kupiłam księżniczkę z dekoltem w serce i zdobionym gorsetem z kryształków, dół prosty, nie była mocno rozłożysta, bardziej takie A, ale zobaczyłam się w lustrze w niej i łzy mi napłynęły do oczu- czad
Teraz zauważyłam z kolei, że PM nadal wybierają greckie suknie, ale już mniej zdecydowanie (stwierdzam, że takie suknie są nudne),
i mamy szał na suknie z falbankami;-)
Bardzo mi się takie suknie podobają i gdybym miała wybierać to właśnie taką bym chciała- śnieżnobiała, bukiet taki co miałam czyli z frezji i eustomy, może z peoniami.
201610281624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-16, 12:01   #600
0zofijka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 17
Dot.: Suknia marzeń cz.V

dziękuję
0zofijka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-19 15:50:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.