Chemia w związku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 22:40   #1
nasin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11

Chemia w związku


Cześć. Zastanawiam się nad jedną rzeczą mianowicie poznałam świetnego faceta. Podoba mi się z charakteru jak i z wyglądu, ale nie ma tej chemii, iskrzenia między nami. Czy to pojawia się zawsze od razu czy jest szansa na to po lepszym poznaniu się? Dziękuje za odpowiedzi
nasin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-15, 22:43   #2
Kindly_Unspoken
Raczkowanie
 
Avatar Kindly_Unspoken
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 331
Dot.: Chemia w związku

mysle, że jest u niektórych pojawia sie od razu u niektorych pozniej.. skoro Ci sie podoba i z charakteru i z wygladu mozesz zaryzykowac
__________________

Kindly_Unspoken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:53   #3
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez nasin Pokaż wiadomość
Cześć. Zastanawiam się nad jedną rzeczą mianowicie poznałam świetnego faceta. Podoba mi się z charakteru jak i z wyglądu, ale nie ma tej chemii, iskrzenia między nami. Czy to pojawia się zawsze od razu czy jest szansa na to po lepszym poznaniu się? Dziękuje za odpowiedzi
Wg mnie nie ma. Chemia to jest coś co łączy ludzi od razu. Jeśli nie ma napięcia i iskier od początku to małe są szanse, że pojawią się z czasem.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 07:55   #4
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma. Chemia to jest coś co łączy ludzi od razu. Jeśli nie ma napięcia i iskier od początku to małe są szanse, że pojawią się z czasem.


zgadzam się z przedmówczynią.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:10   #5
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez nasin Pokaż wiadomość
Cześć. Zastanawiam się nad jedną rzeczą mianowicie poznałam świetnego faceta. Podoba mi się z charakteru jak i z wyglądu, ale nie ma tej chemii, iskrzenia między nami. Czy to pojawia się zawsze od razu czy jest szansa na to po lepszym poznaniu się? Dziękuje za odpowiedzi
Ale czujesz, że z jego strony nie iskrzy czy raczej bardziej z Twojej? jesli piszesz tylko o sobie, to zależy. jeśli Cię odrzuca na myśl o tym, ze np. móglby Cię pocalować lub dotknąć, to nie ma szans. A jeśli nie, według mnie, szanse na iskrzenie po pewnym czasie są jak najbardziej
znam przypadek kobiety, która zakochala się do szaleństwa w swoim mężu dopiero parę miesięcy po jego poślubieniu. Wcześniej podchodziła do niego zdroworozsądkowo.
Także , bez spinania się, dajcie sobie szansę i przekonajcie co przyniesie przyszłość
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:19   #6
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez nasin Pokaż wiadomość
Cześć. Zastanawiam się nad jedną rzeczą mianowicie poznałam świetnego faceta. Podoba mi się z charakteru jak i z wyglądu, ale nie ma tej chemii, iskrzenia między nami. Czy to pojawia się zawsze od razu czy jest szansa na to po lepszym poznaniu się? Dziękuje za odpowiedzi
To zależy od tego, czy on czuje to samo do Ciebie... jeśli Ty go w żaden sposób nie pociągasz, to nie będzie chemii.
Chemia między ludźmi pojawia się wtedy, gdy obydwie strony maja się ku sobie. Jeśli tak jest, to może się ona pojawić od razu, a może przyjść z czasem
Przede wszystkim powinnaś uważnie obserwować tego faceta. Jak się zachowuje wobec Ciebie, w Twoim towarzystwie. Musisz wyczuć, jakie ma zamiary. Bo jeśli chce być kumplem, to raczej nikłe szanse na zaistnienie chemii.
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:24   #7
kobieta_oficera
Raczkowanie
 
Avatar kobieta_oficera
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Chemia w związku

Ja z kolei z przedmówczynią się nie zgadzam

Chemia niekoniecznie musi pojawić się od razu. Z mojego doświadczenia: prawdziwie zakochana byłam 2 razy - na studiach w przyjacielu z tej samej grupy...i teraz jestem zakochana (użycie czasu przeszłego niekoniecznie było dobrym rozwiązaniem).
Jeżeli chodzi o przyjaciela ze studiów iskrzenie pojawiło się po 1,5 roku!!!! Poprzedzone było wielomiesięczną przyjaźnią, niemal codziennymi spotkaniami, wspólnymi wyjściami z gronem wspólnych znajomych. Na marginesie wspomnę, że charakter miał boski, za to z wyglądu nie podobał mi się wcale. Zawsze powtarzałam, kiedy ktoś mnie pytał, że to tylko kolega i nic z tego nie będzie
Z kolei z moim obecnym TŻ miłość pojawiła się momentalnie. Zaiskrzyło na pierwszym spotkaniu.

Nie mam żadnych wątpliwości, że zarówno wtedy, jak i teraz to jest/była miłość - iskrzy(ło) się, pali(ło), nie możemy/mogliśmy bez siebie żyć

Głowa do góry! Jak widzisz miłośc dopada niespodziewanie, czy tego chcemy czy nie. Skoro Ci się podoba pod każdym względem nie jest wykluczone, że i Ciebie w końcu dopadnie strzała Amora. Poczekałabym może jednak zanim zdecydowałabym się na związek i czułe uściski. Skoro nie czujesz chemii spotykaj się póki co niezobowiązująco. Nie ma co szukać iskrzenia na siłę... Poza tym niech się trochę postara
kobieta_oficera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 08:26   #8
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Chemia w związku

Kobieto oficera czytaj uważnie!
napisałam, ze może się pojawić z czasem
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:55   #9
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez nastuska90 Pokaż wiadomość
Kobieto oficera czytaj uważnie!
napisałam, ze może się pojawić z czasem
ale to było chyba tak w żartobliwym odniesieniu do postu suszarki
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:58   #10
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
ale to było chyba tak w żartobliwym odniesieniu do postu suszarki
miała dwie przedmówczynie, dlatego w razie co sprostowałam swój wpis Ale oczywiście zwracam honor
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 09:03   #11
kobieta_oficera
Raczkowanie
 
Avatar kobieta_oficera
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez wandaweranda Pokaż wiadomość
ale to było chyba tak w żartobliwym odniesieniu do postu suszarki

Dokładnie tak
kobieta_oficera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 09:17   #12
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez kobieta_oficera Pokaż wiadomość
Dokładnie tak

Ok
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 11:57   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma. Chemia to jest coś co łączy ludzi od razu. Jeśli nie ma napięcia i iskier od początku to małe są szanse, że pojawią się z czasem.
Zgadzam się z powyższym. Bez chemii, tego "czegoś", będzie z tego fajna przyjaźń, ale nie związek.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:28   #14
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez kobieta_oficera Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o przyjaciela ze studiów iskrzenie pojawiło się po 1,5 roku!!!! Poprzedzone było wielomiesięczną przyjaźnią, niemal codziennymi spotkaniami, wspólnymi wyjściami z gronem wspólnych znajomych. Na marginesie wspomnę, że charakter miał boski, za to z wyglądu nie podobał mi się wcale. Zawsze powtarzałam, kiedy ktoś mnie pytał, że to tylko kolega i nic z tego nie będzie
ale ja mogło coś między wami iskrzyć skoro byliście tylko przyjaciółmi i on ci się nawet nie podobał?
czy to w ogóle możliwe? czuć chemię do osoby, która nas nie pociąga?

ja uważam, że jak od razu nie zaiskrzy, to iskrzyć nie będzie, ale bez chemii można stworzyć równie udany związek.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:31   #15
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ale ja mogło coś między wami iskrzyć skoro byliście tylko przyjaciółmi i on ci się nawet nie podobał?
czy to w ogóle możliwe? czuć chemię do osoby, która nas nie pociąga?

ja uważam, że jak od razu nie zaiskrzy, to iskrzyć nie będzie, ale bez chemii można stworzyć równie udany związek.

Fakt, bez chemii można stworzyć udany związek Gorzej tylko, jak będąc z kimś w stałym związku spotkasz przypadkowo osobę, z którą będzie łączyć niesamowita chemia...
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:33   #16
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Chemia w związku

Różnie bywa z ta chemią. Z autopsji wiem, że czasem sie ją czuje od razu, albo przychodzi po pewnym czasie. Może to od pory roku zeleży
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:39   #17
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Chemia w związku

Między mną a poprzednim TŻ chemii od razu nie było, tylko w miarę, jak zaczęliśmy się spotykać już jako para...

natomiast z obecnym chemia była od samego początku znajomości, tzn. od pierwszej wizyty w jego gabinecie. byłam wtedy jeszcze z poprzednim, ale było coś takiego, że miałam dreszcze przed każdą wizytą. Teraz, kiedy jesteśmy razem to wiem, ze on miał to samo...

Dodam jeszcze, że z poprzednim stworzyliśmy udany związek, ale on niestety zawalił sprawę zdradą...

A teraz jest równie cudownie, a nawet bardziej... Bo iskrzy cały czas
__________________
Dbam o siebie, rozwijam się, zmieniam się na lepsze...
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:39   #18
Kindly_Unspoken
Raczkowanie
 
Avatar Kindly_Unspoken
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 331
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Różnie bywa z ta chemią. Z autopsji wiem, że czasem sie ją czuje od razu, albo przychodzi po pewnym czasie. Może to od pory roku zeleży
a calkiem mozliwe
zalezy kto z kim sie spotka i co do siebie "czuja" :P czasem chemia pojawia sie pozniej czasem wczesniej.. chociaz mysle, ze czasem mozna wyczuc czy sie pojawi czy nie

a co np. w przypadku par, które sie nie znosily na poczatku a nagle cudownie zapalaly do siebie miloscia?
__________________

Kindly_Unspoken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 12:42   #19
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Kindly_Unspoken Pokaż wiadomość
a calkiem mozliwe
zalezy kto z kim sie spotka i co do siebie "czuja" :P czasem chemia pojawia sie pozniej czasem wczesniej.. chociaz mysle, ze czasem mozna wyczuc czy sie pojawi czy nie

a co np. w przypadku par, które sie nie znosily na poczatku a nagle cudownie zapalaly do siebie miloscia?
Kto się czubi ten sie lubi hehe
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 13:11   #20
kobieta_oficera
Raczkowanie
 
Avatar kobieta_oficera
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
ale ja mogło coś między wami iskrzyć skoro byliście tylko przyjaciółmi i on ci się nawet nie podobał?
czy to w ogóle możliwe? czuć chemię do osoby, która nas nie pociąga?
Jak napisałam powyżej zaiskrzyło dopiero po 1,5 roku Wcześniej to była tylko przyjaźń, nie byliśmy parą... dopiero, kiedy zaiskrzyło zaczęliśmy funkcjonować jako para - po 1,5 roku. Dlatego stoję na stanowisku, że chemia i iskrzenie może przyjść z czasem, nie koniecznie podczas pierwszego spotkania.
kobieta_oficera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:30   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Kto się czubi ten sie lubi hehe
Dokładnie, "czubienie się" to również chemia, bo chemia to wcale nie (lub nie tylko) dziubkowanie i patrzenie sobie w oczka. Zresztą, kto nie doświadczył prawdziwej chemii w związku z kimś, ten nie wie co to znaczy. Mam koleżankę, prawie 30 lat, która miała kilka udanych związków i myślała, że była w nich chemia, a dopiero od niedawna ma faceta i mówi, że dopiero teraz wie o co chodzi z tą chemią, ogniem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 13:38   #22
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Zgadzam się z powyższym. Bez chemii, tego "czegoś", będzie z tego fajna przyjaźń, ale nie związek.
A dlaczego przyjaźń nie może się przerodzić w związek?
W moim przypadku chemia się 'spóźniła', teraz między mną a TŻ aż bucha para
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:00   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
A dlaczego przyjaźń nie może się przerodzić w związek?
W moim przypadku chemia się 'spóźniła', teraz między mną a TŻ aż bucha para
Może się przerodzić, ale i między przyjaciółmi jest rodzaj chemii - fajnie nam się nawija z daną osobą, nadaje się na tych samych falach, jest to "coś", co odróżnia przyjaciela od jakiegoś tam znajomego etc. Do tego z czasem może dojść "element romantyczny", ale moim zdaniem sama chemia musi być od początku (i nieważne, czy to chemia na zasadzie "chce mu oczy wydrapać / chcę tą małpę utopić", czy też "jezuuu ale super kolo, mogę z nim konie kraść" lub "trafił mnie piorun - zakochałam się od pierwszego wejrzenia").
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:38   #24
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Może się przerodzić, ale i między przyjaciółmi jest rodzaj chemii - fajnie nam się nawija z daną osobą, nadaje się na tych samych falach, jest to "coś", co odróżnia przyjaciela od jakiegoś tam znajomego etc. Do tego z czasem może dojść "element romantyczny", ale moim zdaniem sama chemia musi być od początku (i nieważne, czy to chemia na zasadzie "chce mu oczy wydrapać / chcę tą małpę utopić", czy też "jezuuu ale super kolo, mogę z nim konie kraść" lub "trafił mnie piorun - zakochałam się od pierwszego wejrzenia").
Jeżeli to rozpatrujemy w takich kategoriach to i owszem - chemia jest niezbędna
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 17:50   #25
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Chemia w związku

Eee tam... Mój Tż łaził za mną pół roku, a ja na każdym kroku dawałam mu kosza (nawet mi się nie podobał ). Potem od bidy dałam mu szansę. Od tamtego czasu minęły prawie dwa lata i teraz jest gorrrąco

Nie ma reguły. Byłam w relacjach gdzie chemia była od początku i te historie szybko się zakończyły.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2010-11-16 o 18:22
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 12:23   #26
czarna magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 149
Dot.: Chemia w związku

Pytanko o chemii w związku.

Jak rozumiecie to pojęcie??

Czy to kwestia uczuć, czy namiętności czy czego???

Na początku u mnie w związku to było, potem po kłótni, sprzeczce nie wiem czy ta chemia znikła teraz należy ją odbudować czy jej po prostu nie ma i nie będzie?

czarna magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:12   #27
Panna Mia
Rozeznanie
 
Avatar Panna Mia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 645
Dot.: Chemia w związku

Cytat:
Napisane przez Asienka187 Pokaż wiadomość
Wg mnie nie ma. Chemia to jest coś co łączy ludzi od razu. Jeśli nie ma napięcia i iskier od początku to małe są szanse, że pojawią się z czasem.
nie zgodzę się - swojego obecnego poznałam będąc jeszcze z exem, przez kilka lat znajomość trwała na stopie czysto koleżeńskiej, zero chemii - gdy rozstałam się z exem i obecny zaczął krążyć dookołą pojawiła się chemia i ten stan trwa do dzisiaj
__________________
"Ja mieszkać w Polska i robić kariera
my mieć samochód i bullterriera"
Panna Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:21   #28
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chemia w związku

Ja z tych nieromantycznych i nie wiem co to "chemia". Albo jestem z kimś , jest fajnie i po jakimś czasie dochodzę do wniosku, że jeszcze lepiej byłoby spędzać ze sobą jak najwięcej czasu, uprawiać seks, zamieszkać.
Albo ktoś jest fajny, ale kompletnie nie pociąga mnie fizycznie lub ma zachowania których nie akceptuję i związek się rozpada.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2012-07-16 o 14:23
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:25   #29
Arsonist
Zakorzenienie
 
Avatar Arsonist
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3 157
Dot.: Chemia w związku

ale "chemia" to chyba nie jest pojęcie z dziedziny romantycznej. dla mnie to jest właśnie takie czysto seksualne przyciąganie. kiedy siedzę koło faceta i czuję, że chcę się przysunąć najbliżej niego jak się da :P, chcę się z nim dotykać, całować, rozbierać, przechodzą mnie ciarki i mam te słynne motylki w brzuchu. przynajmniej ja tak rozumiem "chemię", jako bardzo fizyczne uczucie, chociaż nie musi ono oczywiście wynikać z wyglądu faceta, ale też inteligencji itd. i jestem prawie pewna, że jeśli ktoś musi zastanawiać się, czy w związku jest chemia, to zdecydowanie jej tam nie ma. to iskrzenie się po prostu czuje i nie da się go pomylić z niczym innym. natomiast zgadzam się, że chemia może pojawić się z czasem, kiedy kogoś lepiej poznamy i zacznie nas pociągać w nim co innego niż wygląd, jeżeli na początku nie przypadł nam on do gustu.
__________________
Sprawy, które były i opadły w otchłań
wyłaniają się na nowo, wykuwają z ognia.
Arsonist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.