Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 2011 - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-04, 21:17   #3691
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

o Grażaaaaaaaaaaaa.... jaka strona... jezusicku! coś pięknego (pysznego)
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:30   #3692
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Agnieszka_pe będę trzymać jutro za ciebie i Helenę. Dasz radę

Grazin wolę nawet nie otwierać tej strony

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

O ile nasza lekarka wróciła z urlopu, jak zapowiadała, to jutro mamy szczepienie. Oczywiście nie idę, bo bym tam Albo bym pielęgniarkę. Nienawidzę szczepień, jak byłam mała, to w większości wypijałam, żeby tylko mnie nie kłuli, albo tak długo się darłam, aż mama napisała kartkę, żeby mnie nie szczepić Albo kłamałam, że już byłam szczepiona, a że higienistka szkolna miała burdel, to nie raz udało mi się uniknąć ukłucia. Żeby nie dawać dzidzi złego przykładu, to obowiązek szczepień wziął na siebie mój mąż i jutro chłopcy dzielnie pójdą zrobić pik.

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Moria, a pochwalisz się, gdzie jedziecie na urlop? Bo pamiętam, jak pisałaś, że szukasz czegoś fajnego i znaleźć nie możesz.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:36   #3693
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dziewczyny z południa ( AgaM, Grazin, Siasiek, moniqac ) proszę zajrzeć do klubu. Mamy pomysł
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:46   #3694
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dobry wieczor,
My po kapieli, teraz niunia wisi na U, TZ gra w cos na dole na kompie...
Cisza i spokoj.

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Camomile ale ona taka zwykła nie była. Ta velvet to prawie jak nie kawa, do tego Inka i mleko NAN
Całkiem niezła, po roku bez kawy
(...)
Hehe, nie ma to jak kawa z mlekiem modyfikowanym. Widze coraz popularniejsza na forum.
Zrobilyscie mi smaka i wypilam sobie dzis kawke bezkofeinowa z mleczkiem bez laktozy. Mniam.

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
(...)
jejku, jak czytam jak Wy jecie, co jecie to aż mi źle . nie wiem czy to dobrze, że ciągle próbuję Szymonka do cyców przystawiać skoro ma (niby) skaze białkową - i tak krostki nie zeszły, są lżejsze to fakt, ja juz ponad 3 tyg nie jem nic od krowy a on dalej ma krostki. z brzuszkiem było lepiej, teraz znowu sie pręży. może go odstawić i dać nutramigen . aż mi sie płłakać chce. chciałabym żeby mu ni nie było.


dwie nowe fotki mojego skarba dla tych co nie mają mnie na fb .
Moniqac, podziwiam Cie, ze nie jesz tyle czasu nabialu.
Ja nie dalam rady tak dlugo... przerzucilam sie na nabial bezlaktozowy chociaz najlepiej by bylo calosciowo odstawic... Wiec trzymam za Ciebie kciuki, zeby Szymonkowi sie poprawilo .
Fotki sliczne.

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Witajcie! Pewnie mnie już nie pamiętacie, zawsze mało się odzywałam (żałuje, jakoś nigdy nie umiałam sobie znaleźć przyjaciół, co ciekawe nawet na forum), a teraz to już nawet nie mam czasu czytać, a co dopiero pisać. Paulina nie jest wyjątkowo marudna, ale zajmuje wiele czasu. Teraz ładnie śpi i co ciekawe już dosć długo, bo zazwyczaj, są tylko krótkie drzemki.
TZ w pracy a ja weszłam sobie na FB, dodałam zdjęcia i pomyślaląm że skoro mam kilka z was w znajomych to napisze na forum, żebyście mnie nie zapomniały
Ja głupia, czytam jeszcze stary wątek, a juz ten się kończy, ale piszecie tyle ciekawych rzeczy, ze nie moge niczego pominąć
Za tydzień jedziemy z Pauliną na szczepienie i przy okazji na zakupy. Musimy kupic dla niej trochę ciuszków, bo brudzi ekspresowo, no i szybko wyrasta.
Z kazdym dniem nabywa nowych umiejętności, od jakiegoś czasu cudnie sie śmieje i gada po swojemu, a najbardziej lubi się kąpać i nawet mycie głowy polubiła. Ma już 2,5 miesiaca. Dwa tygodnie temu ochrzciliśmy ją.
Postaram się czytać was na bieżąco i pominę stary wątek bo już nie ma szans żebym was dogoniła
Pewnie część z was pominie mój post. Ale mimo wszystko życzę zdrówka Wam i Waszym Maluszkom.

Wkleję wam dzisiejsze zdjęcie zrobione podczas "zabawy"
Hej Migotko, mysle ze duzo osob Cie kojarzy, ja tez.
Sliczna dziewczynka z Paulinki, fajnie te nasze maluchy nawijaja, no nie? Moja dzisiaj tez sie tak rozgadala (jak wieszalam przy niej pranie), ze nie mogla przestac
Wpadaj tutaj czesciej.

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
Camomile nie ! właśnie miało być odkąd Zosia się urodziła nie spałam tyle od 2 lat !!!
myślisz, że pepti coś zmieni ???
Ojej, a bylam pewna, ze to pomylka w imieniu.
No to wobec tego, zebys teraz czesciej mogla sie tak wysypiac.

Nie wiem czy zmieni, bardzo bym chciala, zeby w koncu cos sie poprawilo...

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, nadrobie was jutro bo padam z nog.
bylam dzis na zakupach z kolezanka,(kupilam szpile na wesele...) urodzilam dwudaniowy obiadm bylam w pracy na chwile..dluga historia firma nam sie rozpada , chlopaki chca zalozyc osobna, no nerwowo jest... potem jeszcze wieczorny spacer i padam... bo Zoska w nocy nagle pobudka o 1-szej i 5:45....
na szczescie pospala potem do 9-tej

dzisiaj byly krzyki przy kazdym karmieniu oprocz porannego i max 5 minut z kazdej piersu, wieczorne karmienie z wyciem, spac nie chciala , po 15 minutach znowu dalam U, pociumkala i zasnela. ciekawe jak dlugo pospi....
no nic, doczytam i odpisze jutro bo sie stesknilam
Hej Anula, przykro troche z ta praca... Na pewno znajdziesz cos nowego, fajnego, tylko ze zajmuje to czas no i zmiany kolejne - to chyba ostatnie co teraz potrzebujemy...
Bede trzymac kciuki, dobrze ze poki co jeszcze masz macierzynski

Grazin, kojarze ta stronke, fajne przepisy tam sa

A u nas dzisiaj byl wieczor japonski, ryz z kawalkami lososia i wodorostami plus zupka miso. Uwielbiamy z TZ japonskie jedzonko (chociaz zajelo mi troche czasu, zeby sie przekonac), smaczne i zdrowe i podczas diety w sam raz.


Uciekam juz, dobrej nocy wszystkim
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11



Edytowane przez Camomile
Czas edycji: 2011-08-04 o 21:48
Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:58   #3695
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dobrej, spokojnej nocki
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 22:30   #3696
mamaoptymistka
Zadomowienie
 
Avatar mamaoptymistka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 773
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

hej
nie nadrobiłam ale podzielę się z Wami pewną wiadomością

Uwaga

Franek śpi od 5 tej do teraz bez przerwy cyc mi pęknie zaraz
__________________
mamaoptymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 23:16   #3697
82anusia
Zadomowienie
 
Avatar 82anusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: hsb/częstochowa
Wiadomości: 1 307
GG do 82anusia
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Lolkaa, dziękuje kochana


Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Dziewczynki, macie pomysł jak stymulować dzidzi by główkę podnosiło ?
Kurcze jak zobaczyłam jakie silne Wasze dzieciątka to odwrócilam Gabusię na brzusio a ona już mi 2x robi numer, że zamiast dzwigać główkę to po prostu przytula się do podłoża i śpi Ewentualnie płacze i marudzi, że jej się nie podoba i nie podnosi główki Dotąd gdy opierała mi się na ramieniu podnosiła główkę więc myślałam, że ma siłe i potrafi ale jak kłade ją na macie albo w łóżeczku na brzuszku to nic....

Możesz próbować jej coś pokazywać i unosić trochę do góry, by podążała wzrokiem za nim, może i wtedy główkę uniesie by dalej go śledzić. Kłaść przed nią jakiś przedmiot, który ją zainteresuje. Więcej pomysłów nie mam.


Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
myślicie że wytrzymam z teściową w dwupokojowym mieszkniu 5 dni ??????
bo mamy imprezę w pt i chcielibyśmy iść oboje,
a później mężul wyjeżdża do Wawy ...

Może jakoś przeżyjesz Ja bym pewnie ze swoją wytrzymała, tak myślę


Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Stuknelo nam dzisiaj "magiczne" 12 tygodni.




Cytat:
Napisane przez Camomile Pokaż wiadomość
Ale kolki jak byly tak sa...
Rece opadaja, bo placze nadal kilka godzin dziennie, budzi sie tez z kolka nad ranem... Choc ogolnie na nocki nie moge narzekac, spi od 22, 23 do 6 (takze jestem z niej dumna, bo przeciez na UU tylko) potem jedzeonko i przerwa na placz ok. godzine i dosypia dalej juz ze mna w lozku.

Śpi bardzo ładnie, żeby jeszcze te dolegliwości brzuszkowe jej minęły jak najszybciej.


Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
dzień dobry.
u nas nocka masakra. dawno tak nie było (juz przesypiał do 2.00, o 2.00 dawałam smok i dopiero ok. 4.30 jadł mm).
a wczoraj (a właściwie od 2 dni) pobudka co 1-2h, cyc, mm, przewijanie, Espumisan.... masakra, nóżki podkurczał (dzisiaj też cały dzień praktycznie podkurcz nóżek), stękał, kwękał.
a przeciez wieczorem była kupa.... o 7.00 te z była... a jak go karmię to cały jest spięty.
oby wszystko wróciło do normy
Szymonek uroczy, świetnie wygląda z tymi rozchylonymi usteczkami.


Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
aga_pe[/B] - czytam że alantan pomógł ten dermoline? jest kilka rodzajów - nawet przeciwko odparzeniom od pieluszek.

Właśnie patrzyłam na te alantany, którego wy używacie bo jest ich chyba z 4, każdy inny kolor?


Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Wkleję wam dzisiejsze zdjęcie zrobione podczas "zabawy"

Ślicznotka


Cytat:
Napisane przez atiz Pokaż wiadomość
A wógóle to jedziemy w niedziele a mąż w poniedziałek jedzie na drugi koniec Polski na eliminacje do programu TVN Turbo "Myśłisz że umiesz jeździć?" czy jakoś tak, więc zostawia nas na 1 dzień i jedną noc same, troszkę się boje ale dobrze że będą koleżanki.
Nie potrafiłam mu odmówić tego wyjazdu od paru dni chodzi szczęśliwy !

Gdzie się wybieracie na wakacje??


Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
aha obkupiłam sie w kosmetyki na allegro bo skonczyło mi sie wszystko z podstawowych rzeczy
podkład (max factor color adapt - POLEECAM!) podkład, tusz, eye liner, paletke korektorów i dermacol jeszcze na jakis róz poluje.

To zaszalałaś, udane zakupy


Cytat:
Napisane przez Grazin Pokaż wiadomość
www.kwestiasmaku.pl
polecam!! ja znalazłam milion "czysta" cieksawych przepisów i zasliniłam klawiature doszczetnie, na szczescie mam komputer ubezpieczony od zalania

Znam tą stronę, fajne przepisy i te zdjęcia


Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
O ile nasza lekarka wróciła z urlopu, jak zapowiadała, to jutro mamy szczepienie. Oczywiście nie idę, bo bym tam Albo bym pielęgniarkę. Nienawidzę szczepień, jak byłam mała, to w większości wypijałam, żeby tylko mnie nie kłuli, albo tak długo się darłam, aż mama napisała kartkę, żeby mnie nie szczepić Albo kłamałam, że już byłam szczepiona, a że higienistka szkolna miała burdel, to nie raz udało mi się uniknąć ukłucia. Żeby nie dawać dzidzi złego przykładu, to obowiązek szczepień wziął na siebie mój mąż i jutro chłopcy dzielnie pójdą zrobić pik.

Ja z szczepieniami miałam podobnie, też się ich bałam, jednak tak sprytnie ich nie uniknęłam, przeważnie miałam w innym terminie, bo nagle dostawałam temperatury i bólu brzucha Morfologia co miesięczna w ciąży to był dla mnie najgorszy koszmar.


Cytat:
Napisane przez mamaoptymistka Pokaż wiadomość
Franek śpi od 5 tej do teraz bez przerwy cyc mi pęknie zaraz

To sobie zrobił niezłą drzemkę. Spokojnej i przespanej nocy Wam życzę.




Dziewczyny dzięki za zaproszenie do klubu weszłam tam i widzę, że małe forum sobie tam urządziłyście. Niestety nie mam siły już tam doczytać nic, bo ledwie forum ogarnęłam. Jutro na pewno ogarnę temat zlotu.
Adaś dziś coś bardzo marudzi przez sen, co chwilę słyszę jak postękuje. Chyba brzuszek mu coś przeszkadza od południa w sumie kupy nie ma. Dzisiaj też wisiał dużo na UU, od 19 do 21 prawie non stop, aż mnie sutki bolą od ciągnięcia.
Spokojniej nocy!!!
__________________
Uzębienie Mai


Uzębienie Adasia

Maja
05.09.2007

Adaś
20.06.2011
82anusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 06:43   #3698
atiz
Rozeznanie
 
Avatar atiz
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 534
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

grazin kwestiasmaku.pl jestem fanką

82anusia nad jeziorko do Niesulic, ale pogoda podobno ma być masakryczna - deszcz i 17 stopni, zwariuje

Dzieńdoberek, my juz po śniadanku, dzis odpuszczam siłownie, mąż ma już urlop, jedziemy pozałatwiac troszke spraw, wiec dzis caly dzien pewnie poza domkiem.

Miłego dzionka
__________________


POLA ANNA 2 maja 2011 godz. 1.30

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4dilo4zr.png

atiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 06:54   #3699
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień dobry
Ale chłopcy dziś pospali pierwsza pobudka była o 5.30 jeszcze nigdy tak długo nie spali zawsze budzili się między 4-5
Druga pobudka 20 minut temu, ja już wstałam bo chcemy iść na troszkę na basen pod gołym niebem Idziemy ze względu na starszego, a my sobie posiedzimy w cieniu na kocyku.
Zapowiadaja burze ale mam nadzieje, że chociaż do 14 uda nam się tam posiedzieć, a o 10 wychodzimy z domku, idzie ze mną jeszcze kuzynka z córeczką.
Muszę ogarnąć troszkę mieszkanko i szykować pomału, ale jeszcze kawkę dokończę
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:10   #3700
anula_81
Zakorzenienie
 
Avatar anula_81
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Wiadomości: 3 419
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

hej kochane
ja sie witam, nocka taka sobie, mala obudzily pierdki mocne ok 1:30, dolezala do 2-giej, pozniej karmionko i nie chcialo sie odbic jak nalezy, kolejna pobudka 6;15, jedzenie, ale juz z placzem i od tej pory nie spimy...
a ja w nocy zasnac nie moglam, denerwowalam sie praca, tym jak ogarne dwa wesela i panienski w PL, jak ograniemy impreze weselna tutaj ktora mamy w sobote i musimy isc z mala...po karmieniu zasnelam kolo 4-tej, iwec teraz na rzesach chodze.Mam nadzieje, ze mala zasnie na chwilke jeszcze, choc nie wie sama czego chce.
Eweska u nas pogoda juz sie zepsula, ale w sumie sie ciesze bo chlodniej.ja tez chce na basen...
Camomile no z ta praca u nas zapowiadalo sie juz problematycznie, a jak maly dzisiaj? mam nadzieje, ze te kolki przejda, ale dobrze ze i tak pieknie spi w nocy
maruda placze juz...
__________________
Zycie jest tylko jedno

Zosienka jest juz z nami

Zosia
anula_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:29   #3701
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

dzień dobry
robiłam test. wczoraj po kąpieli po 21.00 dałam małej cyca i obudziła sie o 1.00! ałaaaaaaaaaaaaa.... a jak podaję swoje z butli śpi do 4.00
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 07:30   #3702
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzien dobry
U nas nocka rewelacyjna Nadia poszla spac przed 22 i miala 2 pobudki na UU o 1 i 4.30. Wstalysmy przed 8
Czuje sie dzis super
Za oknem juz slonko, zaraz postawie pranko


aga_pe :kicuki: za Helene
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:32   #3703
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

eweska brawa dla chłopakow - pięknie dorastają skoro tak śpią. a gdy sobie wyobrażam jak zaczna gadac jeden do drugiego to uśmiech od ucha do ucha mam

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

gusia no rewelacja cmoknij córcię w czółko od ciotki amarci
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:34   #3704
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień dobry!

melduję się z kawą, dzidziuś na macie niezbyt się wyspałam, miałam jakieś złe sny, a Hanka już od 7:30 gadała ze światłem i nie szło dospać

Aga_pe, jesteś moją Guru, ołtarz stawiam! Albo pomnik jakiś może?!
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:36   #3705
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
gusia no rewelacja cmoknij córcię w czółko od ciotki amarci
Zrobione
Wlasnie przysypia w bujaczku
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:46   #3706
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Hej mateczki

Pepe jadł dzisiaj już 3 razy - o 1, 5 i 8.
Przerwa była krótka, bo wieczorem o 20.30. Nieźle musiał wierzgać nogami, skoro znowu leżał w poprzek, jak się obudził.
Nie wiem, czy na długość przerwy nie miał wpływu rodzaj jedzenia. W poprzednie dni dawałam bebilon przed spaniem, wczoraj miałam bardzo dużo mleka i dałam swoje, bo szkoda mi było zostawić i spał tylko 4 godziny
Ja kończę kawkę, a Pepe gada z kurczakiem w bujaczku .
Pewnie za chwilę mu się znudzi, bo siedzi już z pól godziny, to pójdziemy na matę lub na łóżko bawić się dalej

Miłego dnia dziewczyny
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:48   #3707
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

kawa... hmm... zastanawiałam się czy Wam o tym napisać...
Tak się wczoraj naczytałam forum, że dziś rano zrobiłam sobie prawdziwą kawę - uwaga - z nutramigenem. No gratulujcie mi idiotyzmu... Proszę... Ochyda!
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:52   #3708
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień Dobry!

I znów piątek, Iga skończyła 14 tygodni a ja jutro mam wychodne
aga_pe pozazdrościłam Ci pazurów i zaraz sama spróbuję się na jutro umówić Trzymam kciuki za Helenę

Dziękuję za wszystkie miłe komentarze w albumie Dorzuciłam kilka zdjęć z ostatnich dni w tym jedno specjalnie dla Paulizi bo widać moje rozlane uda gdy siedzę z Igą i psiakiem na tarasie.
Pauliziu kochana jesteś ale do wagi, którą podałaś to mi jeszcze daleeeeeko

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
kup Dentinox i posmaruj Iguśce te dziąsełka,
zobaczysz czy pomoże
Już sobie zapisuję i kupię koniecznie Dzięki!

Cytat:
Napisane przez Lolka1212 Pokaż wiadomość
Moria ja niestety nie pomogę za wiele, bo nie mam pojęcia co to może być. ale fajnie było zobaczyć buzię Igusi z takim przybliżeniu


Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość

Moria, a pochwalisz się, gdzie jedziecie na urlop? Bo pamiętam, jak pisałaś, że szukasz czegoś fajnego i znaleźć nie możesz.
Jedziemy nad Jezioro Lucieńskie. To jest około 100km od Łodzi, za Gostyninem więc powinniśmy bez trudu dojechać. Domek, który znaleźliśmy też wydaje się super no ale okaże się na miejscu czy będzie tak fajnie jak sobie wyobrażamy :?
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers

moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 07:55   #3709
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Grazin wow jakie zakupy ja nie kupuje makijażowych dopóki nie wrócę do pracy, bo prawie wcale się nie maluję teraz
Sebuś ma jeszcze kolki ???

aga_pe powodzenia z Helenką

Agnieszka.M za szczepienie

mamaoptymistka dla Frania za tak piękny sen

eweska miłego wypadu na basen, u nas też niby burze i deszczowo miało być a na razie słoneczko świeci

anula nie martw się tym wszystkim, jakoś się uda, nie wszystko musi być idealnie

gusia za udaną nockę

amarcia z nutramigenem ???????????? twardzielka z Ciebie !!!!!
wypiłaś ??



widzę że większość dzidziusiów dała dziś mamusiom pospać

Gabrysia też się nie wyłamała i spała od 19 do 4
jedzonko i sen do 7:30
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-05, 07:58   #3710
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

hej
na 9.40 jade do lekarza
hyrlam jak gruźlik
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:01   #3711
moria44
Wtajemniczenie
 
Avatar moria44
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z chałupki
Wiadomości: 2 504
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez amarcia Pokaż wiadomość
kawa... hmm... zastanawiałam się czy Wam o tym napisać...
Tak się wczoraj naczytałam forum, że dziś rano zrobiłam sobie prawdziwą kawę - uwaga - z nutramigenem. No gratulujcie mi idiotyzmu... Proszę... Ochyda!
amarcia pomysł nie jest zły tylko ten nutramigen chyba w smaku kiepski Może kup sobie jedną puszkę Bebilonu pepti bo ten podobno całkiem smaczny choć ja nie próbowałam i wtedy śmiało możesz kawkę z mlekiem popijać
__________________
Iguśka

God couldn’t be everywhere, so he created mothers


Edytowane przez moria44
Czas edycji: 2011-08-05 o 09:06
moria44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:05   #3712
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

zapomniałam napisać, że dziś Gabrysia pierwszy raz przewróciła się z brzuszka na plecki
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:08   #3713
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

andziot no wypiłam ! zrobię sobie do picia cos w nagrodę za to... może... koperek

moria mam też pepti, bo nutramigenu mała pić nie chce. Naprawdę smaczniejszy, ale stwierdziłam, że szkoda by pucha mleka sie marnowała... Przecież to tylko do kawy... zabielacz... na kutwa nie mogę no!!! never!
Będziecie blisko mnie przejeżdżać w drodze nad jeziorko

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
zapomniałam napisać, że dziś Gabrysia pierwszy raz przewróciła się z brzuszka na plecki
Gabi - ty mała akrobatko! trenuje do olimpiady
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:09   #3714
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

brawo dla gabi
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:10   #3715
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

moria Igosława się troszkę naprawiła?
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:13   #3716
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Dzień dobry
Ja też się melduję z kawą Co do prawdziwej kawy to ostatnio wypiłam latte i jakoś nie zauważyłam, aby działo się coś złego.

Nocka u nas standardowa, czyli pobudki co 3 godz. Dospałam jeszcze godzinkę rano, bo mąż wziął Tymcia do drugiego pokoju. Idę dzisiaj podciąć włosy, bo już wyglądam jak strach na wróble

Dziękuję za kolejne życzenia

Brawa dla Gabi

Amarcia, ten nutramigen jest ochydny w smaku

Edytowane przez MoniaK
Czas edycji: 2011-08-05 o 08:14
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:19   #3717
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

CZESC MAMUSIE
Chciałam wszystkim oznajmic,ze dzis jedziemy do Polski na urlop
(nad morze)...Przed nami ponad 800kmciekawe jak Ala zniesie taka długa podróz.

DZIEWCZYNY ILE WZIAC UBRANEK DLA DZIECKA NA TRZY TYGODNIE?



P,S,Prosimy o głosiki i za nie dziekujemy
http://www.bobovita.pl/galeria/69428
__________________

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2011-08-05 o 08:21
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:24   #3718
amarcia
Wtajemniczenie
 
Avatar amarcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 001
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Ile ubranek? Duuuuuuuużoooooooooooo
Spokojnej podróży i miłego odpoczynku

Głosik na Alunię poszedł

Edytowane przez amarcia
Czas edycji: 2011-08-05 o 08:26
amarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:28   #3719
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

zapakowałam do torby prawie cała komode
DZIEKUJEMY..
__________________
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 08:33   #3720
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Pachnące główki, słodkie stópeczki i ich szczęśliwe, spełnione mateczki V-VI 20

Cytat:
Napisane przez ania2631 Pokaż wiadomość
C
DZIEWCZYNY ILE WZIAC UBRANEK DLA DZIECKA NA TRZY TYGODNIE?
wszystkie !!!!!!!!!!!
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.