Ćwiczenia na płaski brzuch - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-08, 20:59   #181
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Mięśnie skośne brzucha - jakie ćwiczenia polecacie?

Chodakowska lubi mięśnie skośne, jest trochę tego u niej np. w tej płytce 15 min z ćwiczeniami na brzuch (z ostatniej książki, Przepis na sukces - chyba) albo w jej pilatesie (tam dość ostro brzuch jest skatowany).
Takich luźnych ćwiczeń to nie przypominam sobie oprócz takich oczywistych, jak np. bodajże russian twist? Przyznam szczerze, że raczej ich nie wykonuję bo czasami ich rozwinięcie prowadzi do utraty wcięcia w talii a swego czasu zauważyłam u siebie tendencję do czegoś takiego.
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:47   #182
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Mięśnie skośne brzucha - jakie ćwiczenia polecacie?

To co ty robisz, że tylko proste rozwijasz? Na skośne nie ma ćwiczeń izolowanych, to zawsze idzie w parze z rozwojem innych mięśni. Wejdź sobie na atlas kulturystyki i masz opisane pełno ćwiczeń na brzuch z wyszczególnieniem, które partie mięsniowe są najbardziej zaangażowane.
Ponadto tak jak mówi osoba wyżej, rozwój mięśni skośnych ma po pewnym czasie niefajny wpływ na talię.
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-09, 11:56   #183
plucky
Raczkowanie
 
Avatar plucky
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 40
Dot.: Mięśnie skośne brzucha - jakie ćwiczenia polecacie?

polecam skłony na boki z hantlą i unoszenie nóg ze skrętem w zwisie na drążku
__________________
plucky
plucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 21:50   #184
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Brzuch i dieta

Witam zalozylam nowy watek bo juz niewiem co mam robic... za duzo w sumie pilam ale noe ma sie mi co dziwic kiedys tu bylam na wiazu doradzalyscie mi o wlosach pisalam ze mama mi zmarla pozniej ojciec a teraz jsczze brat i sie rozpilam ,... chcialabym wrocic do mjej wagi teraz waze 66kg i mam brrzuch blagam doradzcie mi prisze jakie cwiczenia nie trudne i co mam jesc a co nie i co ile sie moge napic i czego blagam pomozcie...
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 22:40   #185
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Witam zalozylam nowy watek bo juz niewiem co mam robic... za duzo w sumie pilam ale noe ma sie mi co dziwic kiedys tu bylam na wiazu doradzalyscie mi o wlosach pisalam ze mama mi zmarla pozniej ojciec a teraz jsczze brat i sie rozpilam ,... chcialabym wrocic do mjej wagi teraz waze 66kg i mam brrzuch blagam doradzcie mi prisze jakie cwiczenia nie trudne i co mam jesc a co nie i co ile sie moge napic i czego blagam pomozcie...
Ile pijesz i czego?
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-12, 22:55   #186
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

piwa to tak 3 razy w cciagu tyg niestety pozniej w weekend
albo wino albo drinki czasai czysta ,..
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:03   #187
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
piwa to tak 3 razy w cciagu tyg niestety pozniej w weekend
albo wino albo drinki czasai czysta ,..
No i chyba pisałaś to po tych piwach...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 08:13   #188
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

wiiesz akurat nie wlasnie mam teraz znowu laptopa nowego i nie moge sie przyzwyczajic do pisania na klawiaturze...
takze nic z tych rzeczy
czy ktos mi pomoze w koncu i odpowie ?
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:21   #189
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
wiiesz akurat nie wlasnie mam teraz znowu laptopa nowego i nie moge sie przyzwyczajic do pisania na klawiaturze...
takze nic z tych rzeczy
czy ktos mi pomoze w koncu i odpowie ?
Dziś jakos trafiasz w klawisze.

Alkohol jest bomba kaloryczna. Pijesz go bardzo dużo kilka razy w tygodniu.
Same ćwiczenia nic nie dadzą.
Mozesz próbować popularne ćwiczenia. Np Chodakowską czy MelB (mnie to sie dość szybko znudziło), bub mniej znany FitnessBlender (maja ponad 200 filmików o różnym stopniu zaawansowania). Niemniej bez zmiany sposobu życia niewiele osiągniesz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:40   #190
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dziś jakos trafiasz w klawisze.

Alkohol jest bomba kaloryczna. Pijesz go bardzo dużo kilka razy w tygodniu.
Same ćwiczenia nic nie dadzą.
Mozesz próbować popularne ćwiczenia. Np Chodakowską czy MelB (mnie to sie dość szybko znudziło), bub mniej znany FitnessBlender (maja ponad 200 filmików o różnym stopniu zaawansowania). Niemniej bez zmiany sposobu życia niewiele osiągniesz

To prawda.

+mało ze bomba kaloryczna to w dodatku piwo wpływa na system hormonalny właśnie w takis posób, ze tworzy sie "brzuch piwny"

+ po/przy alkoholu na ogół zjada się więcej i bardziej śmieciarsko niż normalnie by się zjadło, traci się kontrolę

+ piwa zwyczajnie rozciągają żołądek- to przecież jest półtora litra płynu, na ogół wypijane w dość szybkim czasie.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:41   #191
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

Wiesz ja pije zazwyczaj na noc bo nie moge spokojnie zasnac .. mysle po prostu o tym co sie stalo jak moj brat zginol jak rodzice odeszli...
dlatego tyle pije ...
ale musze sie przestawic na inny tryb i pic tylko w weekend ... kupilam sobie syrop neospasmina na sen zamiast alko w tyg ,a np cwiczenie na skakance cos daje bo niektorzy mowia ze tak a jakie rzeczy mam jesc?
i ile tego co na sniadanie co na obiad i kolacje czy koniecznie musze jesc 5 posilkow dziennie i jakie cwiczenia najszybciej pomagaja na brzuch
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 08:47   #192
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Wiesz ja pije zazwyczaj na noc bo nie moge spokojnie zasnac .. mysle po prostu o tym co sie stalo jak moj brat zginol jak rodzice odeszli...
dlatego tyle pije ...
ale musze sie przestawic na inny tryb i pic tylko w weekend ... kupilam sobie syrop neospasmina na sen zamiast alko w tyg ,a np cwiczenie na skakance cos daje bo niektorzy mowia ze tak a jakie rzeczy mam jesc?
i ile tego co na sniadanie co na obiad i kolacje czy koniecznie musze jesc 5 posilkow dziennie i jakie cwiczenia najszybciej pomagaja na brzuch
Najlepiej w ogóle nie pić, albo jak najmniej.
Alkohol pozornie ułatwia sen. Zasypiasz szybciej, ale sen jest nieefetywny i budzisz się zmęczona. Tu poleciłabym suplement Forsen, znam z doświadczenia i wiem, ze działa (przynajmniej na mnie).

Musisz się przestawić. To słowo klucz.
W alkoholizm wpaść jest bardzo łatwo- z tego co piszesz to już się o to ocierasz.
Zmień to póki jeszcze możesz
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:52   #193
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Najlepiej w ogóle nie pić, albo jak najmniej.
Alkohol pozornie ułatwia sen. Zasypiasz szybciej, ale sen jest nieefetywny i budzisz się zmęczona. Tu poleciłabym suplement Forsen, znam z doświadczenia i wiem, ze działa (przynajmniej na mnie).

Musisz się przestawić. To słowo klucz.
W alkoholizm wpaść jest bardzo łatwo- z tego co piszesz to już się o to ocierasz.
Zmień to póki jeszcze możesz
To nie jest ocieranie się, to już jest alkoholizm

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 08:54   #194
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
To nie jest ocieranie się, to już jest alkoholizm

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
Chciałam być łagodna.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:00   #195
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

spoko ... forsen a co to jest syrop jjakis???
a coo z cwiczeniami?
dziwicie sie mi ze tyle pije ? jak stracilam wszytkich?
masakra.... mialam jedyne oparcie w bracie po smierci rodzicow i brata tez zabraklo
napiszczcie prosze co mam jesc a czego nie?
co moge jesc na obiad
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:03   #196
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
spoko ... forsen a co to jest syrop jjakis???
a coo z cwiczeniami?
dziwicie sie mi ze tyle pije ? jak stracilam wszytkich?
masakra.... mialam jedyne oparcie w bracie po smierci rodzicow i brata tez zabraklo
napiszczcie prosze co mam jesc a czego nie?
co moge jesc na obiad
Tabletki.
Napisałam ci skąd możesz czerpać inspiracje.

Tak dziwię się, bo alkohol nie zlikwiduje problemu. Nie przywróci bliskich. Przytłumi ból na moment, ale on wróci.
Póki nie uświadomisz sobie, że to picie, a nie jedzenie jest Twoim problemem, nie zmieni się nic.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:07   #197
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

dlatego postanowilam ze bede pic tylko w weekend
choc wiem ze uwazam ze przy alocholu czuje sie wyluzowana nie cierpie psychicznie... nieraz mialam mysli rozne zeby dolaczyc do rodzicow i brata ze teraz po mne przyjda ale wsyzscy pozostali babcia i ciocia z rodziny sie martwia o mnie i boja ze zostane alkocholiczka a nie chce tego,..
po alkocholu nie czuc bolu to fakt ale wlasnie dlatego kupilam neospasmine jak wstaje po nej to czuje sie troche oslabiona i nie wyspana a spie jk dziecko po nej...
co moge jesc dziewczyny a czego mam unikac?
i czy cwiczenie na skakance cos pomoze?
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:11   #198
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
dlatego postanowilam ze bede pic tylko w weekend
choc wiem ze uwazam ze przy alocholu czuje sie wyluzowana nie cierpie psychicznie... nieraz mialam mysli rozne zeby dolaczyc do rodzicow i brata ze teraz po mne przyjda ale wsyzscy pozostali babcia i ciocia z rodziny sie martwia o mnie i boja ze zostane alkocholiczka a nie chce tego,..
po alkocholu nie czuc bolu to fakt ale wlasnie dlatego kupilam neospasmine jak wstaje po nej to czuje sie troche oslabiona i nie wyspana a spie jk dziecko po nej...
co moge jesc dziewczyny a czego mam unikac?
i czy cwiczenie na skakance cos pomoze?
Napisałam Ci już czego unikać i nie sądzę, by ktokolwiek tu udzielił Ci innej odpowiedzi.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:16   #199
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

Kochana napisalas ze alkocholu mam unikac.. wiadomo ze wwekend moge chyba se napic?
nie mowie juz w tyg...
ale np co mam jesc .... ziemniaki moge jesc skoro na sniadanie cos jak chleb i pastela?
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-13, 09:21   #200
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Kochana napisalas ze alkocholu mam unikac.. wiadomo ze wwekend moge chyba se napic?
nie mowie juz w tyg...
ale np co mam jesc .... ziemniaki moge jesc skoro na sniadanie cos jak chleb i pastela?
pytanie tylko brzmi: a MUSISZ?...

Zadaj je sobie i pomyśl o przyszłości
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:31   #201
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

czy musze pic alkochol???
w weekend tak... ale kjak nie mam kasy nie pije

w sumie,,,

a co z ta dieta?
co mam jesc???
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:35   #202
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 729
Dot.: Brzuch i dieta

Alkohol nie rozwiąże problemu, jedynie go przytłumi.
Radziłabym poszukać psychologa, albo (jakkolwiek groźnie to brzmi) nawet i psychiatry. Ograniczanie się do picia jedynie w weekend niewiele da- bo jaką masz gwarancję, że w weekend nie powiesz sobie: "cały tydzień nie piłam, to teraz mogę więcej"? To niestety oszukiwanie się. Albo z tym zerwiesz definitywnie, albo się nie uda. Wydaje mi się, że metoda "małych kroczków" niewiele tu da, chociaż nie jestem psychologiem, ale ze względu na wykonywany zawód mam do czynienia z osobami uzależnionymi. Musisz jakoś uświadomić sobie, że alkohol jest twoim problemem, który będzie stawał się coraz większy i z czasem coraz trudniej będzie go pokonać. Straciłaś rodzinę, ale masz jeszcze swoje życie!

Co do tabletek nasennych- ja brałam tonnaxinum na noc. Na mnie bardzo dobrze działało.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:41   #203
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
spoko ... forsen a co to jest syrop jjakis???
a coo z cwiczeniami?
dziwicie sie mi ze tyle pije ? jak stracilam wszytkich?
masakra.... mialam jedyne oparcie w bracie po smierci rodzicow i brata tez zabraklo
napiszczcie prosze co mam jesc a czego nie?
co moge jesc na obiad
Tak dziwię się bardzo, że uważasz, ze picie alkoholu jest świetnym sposobem na żałobę.
Poszukaj lepiej terapeuty.
Co jeść? Odstaw alkohol, jedz zdrowo. Unikaj produktów przetworzonych jedz warzywa, owoce, unikaj białego pieczywa, fast foodów i zbędnego cukru: słodyczy.

Na obiad np. grillowana pierś z kurczaka ze słodkimi zimniakami czy brązowym ryżem; zamiast piersi z kurczaka możesz zjeść rybę, krewetki czy po prostu sałatkę.
Przepisów i pomysłów na czyste dania jest mnóstwo, wrzuć w google i zobacz co odpowiada twoim gustom smakowym.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:42   #204
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Alkohol nie rozwiąże problemu, jedynie go przytłumi.
Radziłabym poszukać psychologa, albo (jakkolwiek groźnie to brzmi) nawet i psychiatry. Ograniczanie się do picia jedynie w weekend niewiele da- bo jaką masz gwarancję, że w weekend nie powiesz sobie: "cały tydzień nie piłam, to teraz mogę więcej"? To niestety oszukiwanie się. Albo z tym zerwiesz definitywnie, albo się nie uda. Wydaje mi się, że metoda "małych kroczków" niewiele tu da, chociaż nie jestem psychologiem, ale ze względu na wykonywany zawód mam do czynienia z osobami uzależnionymi. Musisz jakoś uświadomić sobie, że alkohol jest twoim problemem, który będzie stawał się coraz większy i z czasem coraz trudniej będzie go pokonać. Straciłaś rodzinę, ale masz jeszcze swoje życie!

Co do tabletek nasennych- ja brałam tonnaxinum na noc. Na mnie bardzo dobrze działało.
Zgadzam sie z Tobą, a w szczególności z tym wytłuszczonym.

piątek to tez weekend, więc napiję się tez w piątek, no i niedziela to w końcu też weekend, więc też mogę... a potem no bo czwartek to też już prawie weekend...
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:50   #205
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

kurde moge sie napic w weekend ae nie mowie ze pt sob i nd
musze sie postarac zeby sie napic np w sobote bo ide do pubu to sie chce napic np wiadomo
ale w nd chce to zastapic juz tym syropem zeby spac ale ciezko czasami bo wsyztsko sie mi przypomina i dlategio pije jak po☠☠☠ana
stracilam wsyztskich kurde,,,wiem ze nie do konca dobrze robie i probuje z tym walczyc choc mam czasem mysli ze nie chce sie mi zyc staram sie ogarniac rzeczywistosc...


a jakie cwiczenia?
czyli moge zjesc ziemniaki np z kurczakiem pieczonnym czy nie bardzo?
niech ktos bedzie taki dobry i mi napisze co moge jesc albo chociaz poda sprawdzona strone

poki sie ogarnelam i zdalam sprawe ze zle robie z alkocholem...
i poki mam motywacje do dzialania i checi do zycia
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:53   #206
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Brzuch i dieta

Może udaj się do jakiegoś specjalisty z tym, jeśli chodzi o diete to najpierw oblicz zapotrzebowanie kaloryczne.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:56   #207
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

yyyy a skad mam wiedziec uile mam zapotrzebowania na kalorie?
ja musze z tego co wiem dziennie tylko 1000 kalori pochlaniac a zapotzrebowanie podobno jest 2000 dlatego niewie m co mam jesc co nie jesc czy moge spaegtii zjjesc ?
czy ziemniaki moge zjesc z kurczakiem /.?
nalesniki??
czy jesli nie moge czy pozniej jak schudne moge troche tego zjesc
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 09:58   #208
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Brzuch i dieta

Cytat:
Napisane przez Malinkna1986 Pokaż wiadomość
Może udaj się do jakiegoś specjalisty z tym, jeśli chodzi o diete to najpierw oblicz zapotrzebowanie kaloryczne.
Dokładnie.

A co do ćwiczeń, to podałam sugestie w 6 poście tego wątku. Wystarczy wpisać w google.


Pomijając, że "zastępowanie" alkoholu neospazminą nie rozwiąże także problemu siedzącego głęboko.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 10:17   #209
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Brzuch i dieta

Powinnaś porozmawiać z psychiatrą. Zapewniam,że taka wizyta "nie boli",bo sama skorzystałam z porady, gdy zmarł mi tato i nie mogłam się pozbierać. Może jakaś psychoterapia, leki,które "ukoją" ból.Wydaje mi się,że sama sobie nie poradzisz ... Najpierw ulecz duszę,a dopiero potem ciało. Trzymam kciuki
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-13, 12:37   #210
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: Brzuch i dieta

wiesz mama zmarla pierw d w dzien urodzin brata 22 maja niecale 3 miesiace po mamie ojciec a brat zginol 6 maja niecaly rok temu wszyscy sie dziwia ze jeszcze sie nie powiesilam ale naszczescie narkotykow nie biore

kto mi powie co jesc np na sniadanie na obiad podwieczorek i koalcje prosze laski czytalam ze proteiny weglowodany bialkazdrowe tlusczze o co w tym chodzi napiszczie prosze co mam jesc
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-18 10:53:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.