JOICO K-PAK VERO - opinie, rady - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 08:25   #91
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

A co myśliśz o pomieszaniu popielu z beżem? Mozna?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 08:31   #92
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

oczywiście, że można Tylko beż jest zawsze trochę cieplejszy od popieli
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:45   #93
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Będzie chłodniej niz z naturą?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 09:50   #94
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

beż to albo popiel z perłą i wtedy jest bardzo zimny beż, ale pisałaś, że popiel z perłą jest tylko w serii rozjaśniającej, a jeśli druga kategoria beżu to jest popiel zmieszany ze złotem, tzn. 3/4 popielu ze złotem, więc takiego wystrzegaj się. Już lepszy popiel z naturą. Bo na początku taki beż popiel ze złotem będzie zimny, ale będzie spłukiwać się w ciepły. Miałam to wiem Najlepiej dla Ciebie mieszać popiel sam czysty z drugą farbą popielato-perłową. Wtedy wychodzi bardzo zimny kolor, jeśli nie tak to lepiej sam popiel lub jak chcesz trochę cieplej od samego popielu to popiel z naturą.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 08:00   #95
Justa1976
Przyczajenie
 
Avatar Justa1976
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Dziewczyny a farbowałyscie sie nowa farba joico ULHA? Ja bylam u fryzjerki i wlasnie zrobila mi tym nowym kolorem. to sa te same odcienie co HLA tyle ze dodany jest do nich jakis srodek ktory zbija zólty kolor. Kolor wyszeld mi bardzo fajny na odroscie tyle ze troche widac ten popielaty odcien. MOja fryzjerka sama robi sobie ta farba a potem po 2 tyg zeby nadac troszke bardziej cieply odcien wlosom naklada HLG z woda 3% na cale wlosy. I powiem wam rewelacyjny kolor jej wychodzi. Dawno nie widzialam tak przepieknego i naturalnego blondu a dodam ze moja fryzjerka z natury ma ciemne wlosy jest brunetka

I ja teraz chce odczekac 2 tyg i polozyc na calosc to samo co ona . W ogole szukam tej fabry ULHA na necie zeby ja zakupic i samej sie farbowac ale niestety nigdize jej nie moge znalesc, nawet na Victori's Beauty .Moze ktoras z was wie gdzie mozna ja kupic??
Justa1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-05, 19:46   #96
Phebe
Raczkowanie
 
Avatar Phebe
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 64
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Fencze,pytałaś o skład farby.Jest bardzo dobry,dokładnie nie pamiętam ale amoniak daleko w tyle,chyba na 7 miejscu,a wcześniej nawilżacze itp.,na końcu obiecywany kompleks regenerujący.ja się pare razy skusiłam na te farbe bo ma Amoniak w składzie dalej niż inne farby,aż odkryłam Alfaparf evolution,też ma daleko w tyle amoniak,a kolory tak nie rudzieją,jest o połowe tańsza a włosy chyba jeszcze mniej zniszczone.nie przepłacam,tylko po Joico włosy zaraz po farbowaniu są jak po masce,coś musi mieć w sobie takiego że taki efekt niespotykany,ale po kolejnym myciu już zwyczajnie.
Phebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:58   #97
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Jeśli chodzi o kondycje włosów po farbach joico to rewelacja ale tak jak pisały wczesniej dziewczyny kolory albo rudziały albo szaro-bure, ale to pewnie umiejętność mieszania kolorów jest podstwawą do uzyskania fajnych kolorów i dlatego postanowiłam iść do fryzjera,który pracuje na tych farbach i zobaczę jaki będzie efekt!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 22:04   #98
kwiatuszekm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Witam,jak chcesz przyciemnić włoski to do farby daj utleniacz 10 Vol czyli 3%.Gwarancja przyciemnienia.Włosy po baleyagu są wytrawione,6% rozjaśnia i tonuje w Twoim przypadku nie potrzebne jest rozjąsnienie tylko przycienienie.3%-przyciemnia
kwiatuszekm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 09:28   #99
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Dziewczyny...

czy któraś z Was zamawiała może farby Joico z tej stronki? Robiłam tą farbą u fryzjera i teraz chce na własną reke spróbować, ale podobno w siecie jest bardzo dużo podróbek.

http://ladysi.com.pl/koloryzacja/joi...pony/c,33623,1

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2012-11-14 o 09:31
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-14, 20:20   #100
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dziewczyny...

czy któraś z Was zamawiała może farby Joico z tej stronki? Robiłam tą farbą u fryzjera i teraz chce na własną reke spróbować, ale podobno w siecie jest bardzo dużo podróbek.

http://ladysi.com.pl/koloryzacja/joi...pony/c,33623,1
Ja zamawiałam kilka razy farby i inne kosmetyki z tej strony i bardzo polecam, farby na pewno są oryginalne!

Można wiedzieć jakimi kolorami miałaś robione u fryzjera? Pytam ponieważ wielokrotnie sama farbowałam włosy farbami joico ale nigdy nie mogłam trafić na odpowiedni kolor!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 09:33   #101
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam kilka razy farby i inne kosmetyki z tej strony i bardzo polecam, farby na pewno są oryginalne!

Można wiedzieć jakimi kolorami miałaś robione u fryzjera? Pytam ponieważ wielokrotnie sama farbowałam włosy farbami joico ale nigdy nie mogłam trafić na odpowiedni kolor!
Dzięki za info..w takim razei zaraz zamawiam

Ja akurat przefarbowałam sie z blondu na brąz i fryzjerka użyła Chrome...zrobiła mi mieszanke...N6 Carmel i z Beżowych B7 Latte . Mimo , że to szampon i położony na rozjaśnianych włosach....a trzyma się ładnie już 1,5 miesiąca. Nie jest taki jak na początku...ale dalej ładny.

takie dwa też sobie zamówie.

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2012-11-15 o 09:34
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 17:39   #102
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

dziękuję za odpowiedzi
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 17:42   #103
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Witajcie dziewczyny,

odświeżę trochę ten wątek. Mam pytanie do dziewczyn lub fryzjerek, które farbowały włosy tą farbka, czy któraś z Was może podać skład tej farby?

Mam też pytanie odnośnie trwałości farby i Waszej opinii o faktycznej kondycji włosów po kilku myciach/koloryzacjach, czy nie okazało się czasem, że włosy zostały przez jakiś składnik oblepione, czy też obciążone, składnik, który nie chciał z włosów zejść. Kusi mnie ta farba ze względu na małą inwazyjność i piękne kolory, tylko właśnie zastanawiam się jakim kosztem zostało to osiągnięte. Gdzieś mi się odbiło o uszy, że jest coś takiego dodane do tej farby, co tak wnika do włosa, obciąża go i nic więcej nie chce się do niego przedostać, nie wiem ile w tym prawdy... W każdym razie, wizja oklapniętych włosów na dobre mnie trochę przeraża ;-)
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-21, 22:55   #104
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Tinajero Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny,

odświeżę trochę ten wątek. Mam pytanie do dziewczyn lub fryzjerek, które farbowały włosy tą farbka, czy któraś z Was może podać skład tej farby?

Mam też pytanie odnośnie trwałości farby i Waszej opinii o faktycznej kondycji włosów po kilku myciach/koloryzacjach, czy nie okazało się czasem, że włosy zostały przez jakiś składnik oblepione, czy też obciążone, składnik, który nie chciał z włosów zejść. Kusi mnie ta farba ze względu na małą inwazyjność i piękne kolory, tylko właśnie zastanawiam się jakim kosztem zostało to osiągnięte. Gdzieś mi się odbiło o uszy, że jest coś takiego dodane do tej farby, co tak wnika do włosa, obciąża go i nic więcej nie chce się do niego przedostać, nie wiem ile w tym prawdy... W każdym razie, wizja oklapniętych włosów na dobre mnie trochę przeraża ;-)
Nie zauważyłam żadnego oklapnięcia, może to zależy od rodzaju włosa?. To miła i łagodna farba, choć oczywiście w przypadku ciągłego rozjaśniania może wysuszyć, jak każda. Lubiłam ją i długo używałam, ale jest za droga. A łagodniejsza od niej jest zdecydowanie Alfaparf. Choć dużo tańsza, nie jest moim zdaniem od niej gorsza.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-22, 08:54   #105
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez morelle Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam żadnego oklapnięcia, może to zależy od rodzaju włosa?. To miła i łagodna farba, choć oczywiście w przypadku ciągłego rozjaśniania może wysuszyć, jak każda. Lubiłam ją i długo używałam, ale jest za droga. A łagodniejsza od niej jest zdecydowanie Alfaparf. Choć dużo tańsza, nie jest moim zdaniem od niej gorsza.
Dziękuję za odpowiedź Nie pozostaje mi zatem nic innego niż wypróbować Joico na moich włosach. Farbie Alfaparf też się przyjrzę

Pozdrowienia
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 16:23   #106
Symonaa
Raczkowanie
 
Avatar Symonaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 95
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Hej Dziewczyny!
A czy któraś może używała połączeń:
piwny czekoladowy brąz
lub
ciepły czekoladowy brąz?

Wiecie może na jaki kolor będzie się ta farba wypłukiwać i czy wyjdzie na zdekoloryzowanych samodzielnie włosach.. odcień obecnie jasny rudy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czekoladoweodcienie.jpg (26,4 KB, 30 załadowań)
Symonaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 07:19   #107
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 352
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Symonaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
A czy któraś może używała połączeń:
piwny czekoladowy brąz
lub
ciepły czekoladowy brąz?

Wiecie może na jaki kolor będzie się ta farba wypłukiwać i czy wyjdzie na zdekoloryzowanych samodzielnie włosach.. odcień obecnie jasny rudy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi!
Jeśli miałaś wcześniej dekoloryzację, więc domyślam się, że chciałaś mieć jaśniejsze włosy, to nie polecam Ci niczego poniżej poziomu 6, a w szczególności Joico ;-) Sama niedawno robiłam sobie kolorem 5N i też zastanawiałam się nad tą czekoladką, którą tu pokazałaś (4 z 6) i dobrze, że jednak się nie zdecydowałam, miałabym chyba piękną bordową czerń. Generalnie nie radzę samodzielnego kombinowania z ciemnymi kolorami tej firmy, chyba że jesteś fryzjerką ;-). Ja robiłam 5N i mam piękne czarne kosmyki (trzymałam tylko - albo aż - niecałe 10 minut na długości z woda 6%). Przed koloryzacją miałam włosy w dobrej kondycji, w kolorze średni/jasny brąz. Fakt, że farba nie niszczy włosów, ale kolor też za nic nie chce zejść z tych końcówek, mam wrażenie, że bardzo wnika we włos. Tak więc ryzykujesz otrzymaniem czarnych włosów; dosłownie czarnych, przynajmniej tak było u mnie...
Tinajero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 20:11   #108
leni06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Witam serdecznie

proszę o poradę dotyczącą koloryzacji farbą joico

mój naturalny kolor włosów to ciemny blond a dla pokrycia siwych włosów (jest ich jeszcze dość mało ok. 5- 10%) i odświeżenia koloru pomalowałam włosy farbą Artego kolor ciemny blond odcień naturalny. Użyłam utleniacza 3%
Tak więc włosy mają obecnie właściwie jednolity kolor.

chciałabym teraz zmienić kolor na średni beżowy blond z joico
chodzi mi o rozjaśnienie włosów o 1-2 tony
zastanawiam się czy ten odcień wyjdzie na moim ciemnym blondzie
czy mogę użyć utleniacza 6%?
przy wcześniejszej koloryzacji i użyciu 3% kolor z siwych włosów dość szybko się wypłukał

będę wdzięczna za odpowiedź zwłaszcza, że jestem początkująca w sprawach koloryzacji i na forum zresztą też
leni06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 20:15   #109
raczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez leni06 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie

proszę o poradę dotyczącą koloryzacji farbą joico

mój naturalny kolor włosów to ciemny blond a dla pokrycia siwych włosów (jest ich jeszcze dość mało ok. 5- 10%) i odświeżenia koloru pomalowałam włosy farbą Artego kolor ciemny blond odcień naturalny. Użyłam utleniacza 3%
Tak więc włosy mają obecnie właściwie jednolity kolor.

chciałabym teraz zmienić kolor na średni beżowy blond z joico
chodzi mi o rozjaśnienie włosów o 1-2 tony
zastanawiam się czy ten odcień wyjdzie na moim ciemnym blondzie
czy mogę użyć utleniacza 6%?
przy wcześniejszej koloryzacji i użyciu 3% kolor z siwych włosów dość szybko się wypłukał

będę wdzięczna za odpowiedź zwłaszcza, że jestem początkująca w sprawach koloryzacji i na forum zresztą też
Witam,
ja też chce rozjasnic włosy, teraz mam jakis balajage , a chciałabym mieć taki słoneczny blond, piaskowy. Nie wiem czy kupić na odrost HLB a potem położyc tylko szampon 9N piaskowy no i jaką wodę kupić. Proszę o poradę.

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Witam,
proszę o poradę, chce rozjasnić włosy farbą joico, teraz mam jakis balajage , a chciałabym mieć taki słoneczny blond, piaskowy. Nie wiem czy kupić na odrost HLB a potem położyc tylko szampon 9N piaskowy no i jaką wodę kupić. Proszę o poradę i Wasze sugestie. Z góry dziękuję.
raczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 16:54   #110
raczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Farba joico!!!!

Witam,

Proszę o pomoc. Mam zamiar farbować włosy na blond - kolor ciepły taki np. słoneczno-beżowy. Teraz mam balajafe z rozjaśniacza loreal i brązu, który sie wypłukał. Mój naturalny kolor to taki mysi. Zastanawiam sie na joico. Kiedys miałam farbowane u fryzjera, ale teraz chcę sama farbować. Zastanawiam się czy uzyć na odrost np. HLB z domieszką N9 czy tylko HLB na odrost i potem na resztę, a nastepnie połozyć szampon piasek plażowy. Prosze o poradę i jakieś wskazówki. Choc kupiłam farbą preferance loreal bajkal m.913 i sama nie wiem. Z góry dziekuję.
raczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 18:42   #111
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Farba joico!!!!

Możesz spróbować tymi farbami o których pisałaś! Pisząc szczerze, ja kilka razy robiłam sama włosy farbami i szamponami joico i kolory które wychodziły nie były złe, kondycja włosów dobra,ale koloryzacja u fryzjera to jednak co innego. Fryzjerzy mieszaja różne kolory i wychodzą duzo ładniejsze!

Edytowane przez magda bajtek
Czas edycji: 2013-09-24 o 18:44
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 21:14   #112
raczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Dzięki. Tylko nie wiem z jaką wodą odrost a z jaka resztę włosów. A potem jakbym chciała połozyć szampon piasek plażowy to z jaką wodą. A Ty jakim kolorem robiłaś. Ja chce ozyskać ciepły odcień blondu. Pozdrawiam i dziękuję raz jeszcze.
raczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-24, 21:26   #113
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

ja używałam HLB na odrost z wodą 9%, a pózniej piasek plażowy ze specjalnym aktywatorem joico
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 17:39   #114
raczysko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6
Dot.: Farba joico!!!!

Dzięki za radę. A mam jeszcze pytanko, czy byałś zadowolona z koloru i czy nie był za ciemny? Czy szampon kładzie zaraz po zmyciu farby rozjaśniającej na suche czy mokre włosy i na jaki czas? Pozdrawiam
raczysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 15:12   #115
Shelandia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13
Unhappy Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

a czy mogłaby któraś z Was drogie Panie wrzucić jakieś zdjęcie obrazujące kolorek osiągnięty tymi farbami?
Kurcze w ogóle nie wiem co mam zrobić farbowałam Garnierem 113 ale ostatnio wypadają mi dosyć mocno włosy głównie po myciu. Sądzę że farba może mieć coś z tym wspólnego
Chciałabym zacząć z Joico kiedyś farbując u fryzjera byłam meeega zadowolona niestety teraz jak patrzyłam koszt na moje długie włosy to są granice 200 zł - bez strzyżenia, 300 zł - ze strzyżeniem.
Boję się sama próbować a i nie mam doświadczenia z farbami profesjonalnymi, a farby drogeryjne to banał - wszystko skompletowane tylko nakładasz...

Pomóżcie drogie
Shelandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:23   #116
SzalonaDziewczyna
Raczkowanie
 
Avatar SzalonaDziewczyna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 417
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Bardzo ważne pytanie: ile trzymać szampon koloryzujący joico k-pak vero chrome?
SzalonaDziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 22:09   #117
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez SzalonaDziewczyna Pokaż wiadomość
Bardzo ważne pytanie: ile trzymać szampon koloryzujący joico k-pak vero chrome?
20 do 30 minut
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:14   #118
yolca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 284
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Dziewczyny, a czy któras z was używała może Grey Controler z joico???
yolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 12:35   #119
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Cytat:
Napisane przez Shelandia Pokaż wiadomość
a czy mogłaby któraś z Was drogie Panie wrzucić jakieś zdjęcie obrazujące kolorek osiągnięty tymi farbami?
Kurcze w ogóle nie wiem co mam zrobić farbowałam Garnierem 113 ale ostatnio wypadają mi dosyć mocno włosy głównie po myciu. Sądzę że farba może mieć coś z tym wspólnego
Chciałabym zacząć z Joico kiedyś farbując u fryzjera byłam meeega zadowolona niestety teraz jak patrzyłam koszt na moje długie włosy to są granice 200 zł - bez strzyżenia, 300 zł - ze strzyżeniem.
Boję się sama próbować a i nie mam doświadczenia z farbami profesjonalnymi, a farby drogeryjne to banał - wszystko skompletowane tylko nakładasz...

Pomóżcie drogie
Po sto trzynaście włosy Ci lecą, bo one mają oxy 12%. Jeśli szukasz takich jasnych farb, popatrz na paletę blondów Wella Koleston lub Alfaparf. Tez farby profesjonalne, a bardzo dobre. I zamiast oxy dwanaście%, dokup 9.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 21:14   #120
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 180
Question Dot.: JOICO K-PAK VERO - opinie, rady

Witam,


Chcę zacząć przygodę z farbami permanentnymi Joico K-PAK...

Mój odrost jest poziomu 4, długość potraktowana spraną już Wellą Color Touch 4/0.

Czy farby te wychodzą dużo ciemniej?
Jeśli chcę osiągnąć kolor np. 4N powinnam użyć 5N (zawsze o ton jaśniejszej)?
Mina1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-05 11:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.