Dobry Fryzjer w Poznaniu - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 16:36   #2581
falkiija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez yyyuper1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Ogólnie to wyjście do fryzjera również jest dla mnie bardzo trudne, dlatego szukam odpowiedniego fryzjera. Ogólnie to przeczytalam wszystkie wypowiedzi, zajęło mi to dwa dni, ale warto było i w ten sposób mam kilka typów: Magda z Destiney, Grzegorz Superson, Krzysztof z VC oraz ten Adam, który ma teraz własny salon a pracował dla GAWW. Jak myślicie, które najlepiej obetnie długie cieniutkie włosy, mam juz w sumie opatrzona fryzure: bardzo mocno wystopniowana fryzurka z grzywka. I jak kształtują się ceny u tych fyzjerów? Mogłybyście podać mi tak około ile by każdy z nich wziął za tą przyjemność ?
Pozdrawiam serdecznie

Ja właśnie miałam długie, cienkie włoski i do tego blond Po wizycie w grudniu u Adama (jeszcze w GAWW) wyszłam z fryzurką krótką, pocieniowaną i czekoladową . Byłam (jestem) bardzo zadowolona. Zapłaciłam za wszystko ok. 200 zł. Nie wiem jakie ceny generalnie ma Adam w Czesance, bo niedawno byłam u niego tylko na podcięciu grzywki i zapłaciłam 10 zł
falkiija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 16:42   #2582
2plus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Fryzjer to nie profesor ani ksiądz. A Darek Piskorski to naprawdę świetny fachowiec. Czyżby nie okazał tego dnia szczególnych względów i trochę się dąsamy?

Edytowane przez 2plus1
Czas edycji: 2009-02-16 o 16:44
2plus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 17:08   #2583
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez 2plus1 Pokaż wiadomość
Fryzjer to nie profesor ani ksiądz. A Darek Piskorski to naprawdę świetny fachowiec. Czyżby nie okazał tego dnia szczególnych względów i trochę się dąsamy?

Czyzby kolejny fryzjer poczul sie wywolany do tablicy i stara sobie robic pozytywny PR za pomoca Wizazu...??
Podejrzane....
"Czyżby nie okazał tego dnia szczególnych względów i trochę się dąsamy?" - Brak slow na komentowanie takich tekstow. Mysle, ze "wzgledow" okazal nazbyt wiele - tak wiele,ze po poltora roku jeszcze mnie wzdryga na sama mysl o tej wizycie...
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 22:34   #2584
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Hej! Bezpośredniego też nie znam. Po prostu zadzwoniłam do SPOTu ( http://www.spot.poznan.pl/pl/kontakt)
Tak też zrobiłam Idę do Adama - obiecuję zdać relację z wizyty
Co do cen - z tego, co dowiedziałam się telefonicznie to ok. 90-100 zł cięcie (mam włosy za ramiona - więc biorą je jako długie), a balejaż ok. 150 zł. Całość więc ok. 250 zł...
Ale z cenami chyba nigdzie nie jest już lekko

Dodam, że od lat chodzę do Krzysztofa - jeszcze sprzed VC i obecnie - jestem bardzo zadowolona. Ale nigdy nie robiłam u niego farby - na pewno jest drożej niż u Adama.
Teraz zabił mnie terminem - możliwa wizyta za ponad miesiąc, a moje włosy bardzo już potrzebują farbowania, więc idę eksperymentować.
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 05:40   #2585
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Fryzjer Poznan

ja u P. Krzysztofa robiłam farbę i byłam zadowolona, choć sam pan fryzjer mam wrażenie był zaskoczony efektem, ale trzymał fason
fakt - co zadzwonię to terminy masakryczne - dlatego cały czas zapuszczam
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:17   #2586
2plus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
Czyzby kolejny fryzjer poczul sie wywolany do tablicy i stara sobie robic pozytywny PR za pomoca Wizazu...??
Podejrzane....
"Czyżby nie okazał tego dnia szczególnych względów i trochę się dąsamy?" - Brak slow na komentowanie takich tekstow. Mysle, ze "wzgledow" okazal nazbyt wiele - tak wiele,ze po poltora roku jeszcze mnie wzdryga na sama mysl o tej wizycie...
Półtora roku z dreszczami??? Strrrasznie współczuję. Szkoda, że wcześniej się nie wyżaliłaś, tylko teraz, gdy w salonie takie zmiany...
Od fryzjera oczekuję przede wszystkim fachowości, cóż...do kapryśnic nie należę, może dlatego podobam się sobie, mojemu mężczyźnie, kolegom...a zabawy w obrzucanie ludzi "błotem" nigdy nie należały do moich ulubionych
2plus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:35   #2587
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Poznan

2plus1 szybko zmienia swoje dane: najpierw jest mezczyzna, teraz podaje sie za kobiete...
bardzo ciekawe.
radze dobrze prczeczytac WSZYSTKO co pisalam o D.P. - byly tam tez pozytywne uwagi.
ale jak fryzjera bola slowa krytyki i nie umie sie z nimi pogdzic, coz poczac.
prosze sie dalej reklamowac - moze to cos da
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 11:39   #2588
2plus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
2plus1 szybko zmienia swoje dane: najpierw jest mezczyzna, teraz podaje sie za kobiete...
bardzo ciekawe.
radze dobrze prczeczytac WSZYSTKO co pisalam o D.P. - byly tam tez pozytywne uwagi.
ale jak fryzjera bola slowa krytyki i nie umie sie z nimi pogdzic, coz poczac.
prosze sie dalej reklamowac - moze to cos da

Ma pani problem z rozumieniem tekstu pisanego- jestem kobietą od zawsze, nie fryzjerem, tylko klientką. Nikomu nie mam zamiaru robić reklamy, fryzjerów na świecie jest wielu i na pewno każda z nas kiedyś się sparzyła i oczywiście zdania na temat danego fryzjera mogą być podzielone. Różnię się od pani tylko tym, że nie wypisuję na temat ludzi bzdur( i nie chodzi mi tu nawet o konkretnego człowieka, tylko o zasadę,choć Darka znam i pod wieloma względami mi imponuje), nie niszczę im opinii jeśli dobrze wykonują swoją pracę- zresztą sądząc po terminach u Darka, nie zaszkodzi mu pani.
Nie mam ochoty ciągnąć dyskusji, proszę więc wiercić dziurę komuś innemu
2plus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 14:53   #2589
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Fryzjer Poznan

Mam bytanko : czy któraś z Was była może jakoś ostatnio w Farouku na Słowiańskiej ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:27   #2590
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

W Farouku ostatnio na podcięciu grzywki byłam, ale ogólnie rzecz biorąc: włosy też tam ścinam, zadowolona jestem bardzo, nawet innego fryzjera nie szukam
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 17:45   #2591
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Fryzjer Poznan

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;11025574]W Farouku ostatnio na podcięciu grzywki byłam, ale ogólnie rzecz biorąc: włosy też tam ścinam, zadowolona jestem bardzo, nawet innego fryzjera nie szukam [/quote]
Annieee a u której kobitki ?
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 18:13   #2592
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
Mam bytanko : czy któraś z Was była może jakoś ostatnio w Farouku na Słowiańskiej ?
ja byłam

salon zmienił swój wygląd odkąd ostatnio tam byłam - bardzo na plus
byłam u pani Magdy, to taka pani, która się prawie nigdy nie uśmiecha :/
jestem bardzo zadowolona obcieła mnie dokładnie tak jak chciałam. Ani krócej ani dłużej. Ale ta pani mnie tak trochę no... zniechęca :/ Mogłaby się uśmiechnąć, zagadać, a ona tylko ... ścina włosy ;p wszystkie pozostałe takie wesołe a ta smutna :/
Ścięcie okej, ale wyszłam z głową wilgotną (na mróz) więc byłam zła, zapłaciłam 45 (długie włosy) ale w sumie jestem zadowolona, choć jak byłam u niej wcześniej, to trudno wyciągnąć od niej jakąś poradę konkretną odnośnie ścięcia, jakąś propozycję. Lepiej mieć coś przygotowanego od siebie
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 18:38   #2593
Yo soy Juanita
Raczkowanie
 
Avatar Yo soy Juanita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 43
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja chodzę do farouka na balejaż, zawsze wychodzę zadowolona. Jak Żaneta nie była na urlopie macierzyńskim to też chodziłam, żeby mnie obcinała. Magda faktycznie jest taka niemrawa, kiedyś robiła mi balejaż i przez półtorej godziny powiedziała do mnie może z 4 zdania typu: proszę usiąść albo zapraszam do mycia. Poza tym mam mało przyjemny wyraz twarzy. Co do ścięcia to nie mogę się wypowiadać na temat pracujących tam dziewczyn. A wystrój faktycznie jak najbardziej na plus się zmienił.
Yo soy Juanita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:45   #2594
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez miziol Pokaż wiadomość
Annieee a u której kobitki ?
Do p.Sylwii chodzę. Sympatyczna bardzo, w przeciwieństwie do wspomnianych przez dziewczyny p.Magdy, której ja nie znam, uśmiecha się, zagaduje. Poza tym, ścina dokładnie tyle włosów, ile chcę i nie przeprowadza na mojej głowie jakiejś rewolucji. Widzę, że zna się na tym, co robi Jak tam ostatnio byłam to wystrój był jeszcze niedokończony, ale zapowiadało się rzeczywiście ładnie.
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 19:55   #2595
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Fryzjer Poznan

czuję się zachęcona właśnie też chodziłam do Pani Żanety i tak się boje do innej po opisie już chyba wiem, która to Pani Magda chcę iść właśnie do fryzjerki, która nie będzie wymyślać więc po wypłacie napewno się wybiorę

dziękuję za opinie
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:48   #2596
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Fryzjer Poznan

Jestem już po wizycie u Adama w Czesance. I mogę śmiało dziękować tym z was, które go poleciły
Miałam balejaż ze ścięciem i modelowaniem - 4h wizyta- ale opłaciło się.
Z koloru jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o ścięcie to też bardzo dobre i profesjonalnie wykonane - może tylko trochę krócej niż myślałam, że będzie Ale da się przeżyć - na pewno jest to z dobrodziejstwem dla włosów i fryzury.
Spot i salon mają niepowtarzalny klimat. Atmosfera bardzo przyjazna - chcesz gadać to gadasz o wszystkim a chcesz to milczysz i to bez skrępowania obu stron. Dodatkowo salon zapewnia dyskrecję (nie jesteś wystawiona na widok innych klientów i przechodniów na poziomie ulicy), co dla mnie jest bardzo ważne.
Oby tak dalej
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:57   #2597
kinesja
Raczkowanie
 
Avatar kinesja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 82
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez iga9 Pokaż wiadomość
Jestem już po wizycie u Adama w Czesance. I mogę śmiało dziękować tym z was, które go poleciły
Miałam balejaż ze ścięciem i modelowaniem - 4h wizyta- ale opłaciło się.
Z koloru jestem bardzo zadowolona. Jeśli chodzi o ścięcie to też bardzo dobre i profesjonalnie wykonane - może tylko trochę krócej niż myślałam, że będzie Ale da się przeżyć - na pewno jest to z dobrodziejstwem dla włosów i fryzury.
Spot i salon mają niepowtarzalny klimat. Atmosfera bardzo przyjazna - chcesz gadać to gadasz o wszystkim a chcesz to milczysz i to bez skrępowania obu stron. Dodatkowo salon zapewnia dyskrecję (nie jesteś wystawiona na widok innych klientów i przechodniów na poziomie ulicy), co dla mnie jest bardzo ważne.
Oby tak dalej

Kolejna zadowolona kobitka - to cieszy
Powiedz mi prosze jaki jest teraz mniej wiecej okres oczekiwania u Adama.
Jeszcze w jego nowym salonie nie bylam i nie wiem jak to sie teraz przedstawia.
A czupryna gestnieje i zaczyna sprawiac klopoty, wiec mysle, ze powinnam sie szybko do niego zglosic.
__________________
K
kinesja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:32   #2598
iga9
Raczkowanie
 
Avatar iga9
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 152
Dot.: Fryzjer Poznan

Cytat:
Napisane przez kinesja Pokaż wiadomość
Powiedz mi prosze jaki jest teraz mniej wiecej okres oczekiwania u Adama.
Jeszcze w jego nowym salonie nie bylam i nie wiem jak to sie teraz przedstawia.
Dzwoniłam w zeszłym tygodniu - wyszło mniej niż 7 dni oczekiwania, więc wg mnie super
iga9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 14:06   #2599
joanneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja zadzwoniłam dzisiaj do Adama...jestem umówiona na wtorek, ale miał jeszcze wolne terminy na sobotę i niedzielę;-)
joanneczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 11:51   #2600
aussie31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 221
Dot.: Fryzjer Poznan

[quote=iga9;11015231]Tak też zrobiłam Idę do Adama - obiecuję zdać relację z wizyty
Co do cen - z tego, co dowiedziałam się telefonicznie to ok. 90-100 zł cięcie (mam włosy za ramiona - więc biorą je jako długie), a balejaż ok. 150 zł. Całość więc ok. 250 zł...
Ale z cenami chyba nigdzie nie jest już lekko


hmm no to cenowo wychodzi tak jak w GAWW a myslalam ze na swoim troszke zejdzie z ceny ech na razie zbieram kaske a potem sie zastanowie gdzie uderzyc bo czupryna juz dluga( to dobrze!) ale sie nie uklada i kolorek juz nie ten w Ekstrakcie tez drogo w sumie to najlepiej cenowo wychodzil mi Farouk...mialam zastrzezenia co do ciecia ale kolor super byl.... ech mam juz metlik w glowie
__________________
_________________________ _________________________

"You're every line, you're every word, you're everything" _________________________ ________________
aussie31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 19:40   #2601
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Super Fryzjer - POLECAM POZNAŃ

Dzisiaj postanowiłam wybrać się do fryzjera. Podcięcie włosów i farbowanie na blond. Jestem bardzo zadowolona. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Pani Martyna pofrabowała mi włoski na blond. Nie jest to platyna ani "kurczak". Kolor idealnie taki jaki chciałam. Zakład nazywa się : " U Penka". Za cały zabieg zapłaciłam 70 zł. Zrobię jutro fotki włosków. A dziś dołączam zdjęcie (nie moje) Kolor bardzo podobny a nawet taki sam. Poszłam właśnie z tym zdjęciem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (38,0 KB, 44 załadowań)
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:42   #2602
miziol
Raczkowanie
 
Avatar miziol
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 429
Dot.: Super Fryzjer - POLECAM POZNAŃ

70 zł ? jak za darmo !
__________________
ale o so chosi ? :P
miziol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 20:53   #2603
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

No ale ja mam krotkie wlosy wiec moze dlatego no i nie ukrywam ze tez bylam troche cena zaskoczona bo liczylam ze kolo 120zl
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 08:49   #2604
uayo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 52
Dot.: Fryzjer Poznan

Kinga, a gdzie dokładnie jest ten salon?
uayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 17:53   #2605
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

Na os. Rzeczypospolitej
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 18:00   #2606
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Fryzjer Poznan

a w jakim stanie są Twoje włosy po takim zabiegu?
__________________




Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 19:40   #2607
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

Szczerze mowiac wlosy nie sa zbytnio zniszczone. Wiadomo jak po kazdym farbowaniu oslabione. Ale uzywam odzywki witaminowej ( jest swietna ) wlosy maja wiekszy polysk niz poprzednio moje naturalne
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 20:41   #2608
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Fryzjer Poznan

tzn ja nie widzę zniszczenia czy osłabienia włosów po farbowaniu; w Poznańskich salonach nie farbowałam jeszcze, ale nawet po L'orealu domowym nie narzekam. Więc nie wiem czym Tonie farbowali skoro masz osłabione włosy
magribi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:06   #2609
kinga01
Przyczajenie
 
Avatar kinga01
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: Fryzjer Poznan

Mi sie wydaje ze kazdy zabieg farbowania niszczy wlosy poniewaz narusza ich strukture (szczegolnie jesli chodzi o rozjasnianie) Jedynie moze henna bo jest na bazie naturalnych zioł oraz barwników.
kinga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-21, 21:23   #2610
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzjer Poznan

Ja chetnie bym zobaczyla Twoje zdjecie wlosöw po farbowaniu...
Jestem ciekawa jak wyszedl ten blond
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.