Modelką być... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-19, 15:39   #1
aureolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3
Smile

Modelką być...


Muszę napisac reportaż ....o modelkach o ich życiu; pracy i szkole. Co o nich twierdzą ludzie? czy to łatwy zawód czy sprawiający wiele kłopotów?!Mogłabym skorzystac z gotowych artykułów ale to przecież nie na tym polega.... Mam na ten temat już swoje zdanie ale potrzebuje też opini innych osób bardzio proszę o pomoc.Mile widziane też jakieś opowiastki z zycia modelek...jak zaczynały karierę ? jak wygląda dzien przed pokazem , casting?! Jak łączą pracę z nauką?Czy znaja jakieś sławne modelki - takie którym udało się odnieść sukces? Jakie są ich marzenia? bo przeciez to także zwyczajne nastolatki....
aureolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 17:32   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak sie pracuje z modelkami?!

to zależy czy do sesji czy do pokazu...generalnie raczej szybko
ja malowałam każdą jakieś 20 minut (absolutny max) potem w trakcie poprawki czy zmiana szminki itp.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 18:14   #3
pysia_modnisa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 33
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

musez przyznać ze mam bardzo mieszane uczucia co do modelek to takie same dziewczyny jak my tylko z ''lekka'' niedowagą i noszace ciuchy od sławnych projektantów
szcerze moge sie pochwlaic wymiarami bo nosez 36 wiec jak najbardziej porównuje sie do modelek kiedyś nawet mysłam zeby sie nie zatródnic jako modelka lae brakuje mi centymetrów wiec nie poszłam na casting
POZDRWOIENIA
pysia_modnisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 18:34   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

wiesz wszytsko zalezy co dla nas znaczy "modelka"
myslisz o np. naomi cambell czy basi kowalskiej która robi zdjecia do katalogu bon prix .

cóz zawód jak zawód tlyko wkurza mnie ich narzekanie na ciezki zawód ,praktycznie nic nie robią ,nie musza miec nic w głowie a mówią ,że mają taką ciężką prace szkoda że zadna nie chce sie zamienic z dziewczyną któa pracuje na tasmie w fabryce lodów która stoi 8 godzin w zimnie i zarabia 800 zł.
zawód dajacy duże mozliwosci na przyszłosc ale trzeba miec cos w głowie.

wszystko zalezy od charakteru ,sa dziewczyny modelki piękne ,mądre i zachowują sie normalnie a są tez takie które zrobią jedna sesje i zadzierają nosa.

co do wyglądu ,no cóz nie kazdy może miec 180 i wazyc 40 kg ,to zalezy od genów i budowy.

nie zazdroszcze im wyglądu bo wiem ,że nikt nie jest doskonały a ich zdjecia sa poprawiane ,zazdroszcze im szansy jaką dostaly od zycia (gdy zostaly zauwazone na ulicy) ale nie zazdroszcze dziewczynom które same wszedzie sie wpychały
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 18:58   #5
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Ogólnie panuje stereotyp modelki jako gupkowatej laleczki, ktora niczym innym sie nie zajmuje jak noszeniem ciuchów od sławnych projektantów, odchudzaniem się, imprezowaniem (po pokazach) itp itd. Nic bardziej błędnego. Oczywiście zdarzają się wśród modelek i takie dziewczyny- jednak uwieżecie mi - są rzadkością ,bo w dziesiejszym świecie modelingu jest naprawdę olbrzymia konkurencja i nie ma miejsca na glupie lale.
85% modelek to dziewczyny w przedzale wiekowym od 16 do 22 lat, czyli bardzo młodziutkie. Aby uzmysłowić sobie, że życie modelki nie jest usłane różami wystarczy spojrzeć na grafik tych dziewcząt. Pobudka wcześnie rano, skromne sniadanko (nie ma mowy o pyszniutkich pączkach i bułeczkach) i kilka godzin spędzanych na castingach. Owe castingi to nie jest ( jak wiele myśli) pozowanie do zdjęć i przechadzanie się w tą i spowrotem. Casting to przede wszystkim promowanie samej siebie. Juz na "dzieńdobry" , kiedy pokazuje sie portfolio trzeba uzbric się w cierpliwość i wysłuchiwać (od rana!) tekstów typu: "masz za szerokie biodra", "twoja twarz jest do niczego", "masz brzydki usmiech"," musisz schudnąć bo masz za grube ręce" itp itd w nieskończonośc. Każda wada,niedoskonałość i każdy, nawet najmniejszy mankamet urody zostaje głośno "wytknięty". Kiedy już taka modelka "nasłucha sie", to albo zostaje odprawiona z kwitkiem, albo daje się jej szansę. Wtedy zaczyna się pozowanie do zdjęć. To jest dopiero obłęd. kilka godzin z rzedu przymierzanie ciuchów, układanie włosów,malowanie, uśmiechanie się (usmiechajcie sie non stop przez pare godzin, ciekawe czy tak fajnie)pozowanie. Czasem, żeby zadowolić fotografa(czyli, żeby zrobić dobre zdjęcia) potrzeba 15 godzin. A po tym wszystkim, głodne, zestresowane i zmęczone wracają do pustego, wynajętego pokoju gdzie nikt na nie nie czeka. Nie ma mamy, która zrobi kolację ani chłopaka który przytuli i pocałuje. Tego nie zastąpi nawet najlepszy agent. Nie ma nawet jak zadzwonić (wiadomo z zagranicy drogo). Imprezowanie?? No way! Nie ma szans. Po pierwsze dziewczyny nie mają siły, a po drugie agencja wymaga nieskazitelnego wyglądu a całonocne imprezowanie na pewno mu nie służy.
Powiecie pewnie, że mają z tego bardzo duzo kasy więc warto się poświęcać. I to również jest stereotyp. Duże pieniądze zarabiają tzw. top modelki typu Naomi Cambpel, Gisele Bundchen czy Adriana Lima itp. Te zwykłe "szaraczki", zarabiają zupełnie przeciętnie. Czasem nawet mniej niż 1000zł za pokaz. Pokazów średnio w miesiącu mają 3-4 więc zarabiają góra 4000zł. Nie jest to mało jak na polskie realia, ale przyznacie same, że to nie bajońska kwota, zwłaszcza w porównaniu z taką Naomi, która za jeden występ inkasuje nawet 10000$.
Czemu więc to robią? Po pierwsze, bo to lubią. Każda praca wymaga wysiłku i poświęcenia. Nigdzie nie jest łatwo, także w modelingu. Po drugie i najważniejsze, każda z nich marzy aby być tą NAJ i konsekwentnie do tego dąży
To tyle co wiem na temat modelek Mam nadzieje, ze się przyda do tego reportażu
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 21:31   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Duże pieniądze zarabiają tzw. top modelki typu Naomi Cambpel, Gisele Bundchen czy Adriana Lima itp. Te zwykłe "szaraczki", zarabiają zupełnie przeciętnie. Czasem nawet mniej niż 1000zł za pokaz. Pokazów średnio w miesiącu mają 3-4 więc zarabiają góra 4000zł.

tylko one tez zaczynały od niczego a przyznasz ze 1000 zł za wyjscie na scene 3 razy to bajonska suma porównując do dziewczyny zarabiajacej tyle w biurze z wyzszym wykształceniem ,3 jezykami.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 08:04   #7
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Co sądzę o modelkach?
Modelka też człowiek .

Ale tak serio sama nigdy nie marzyłam o modelingu jako mała dziewczynka. Początkowo nawet uważałam to za bezsensowny zawód bez żadnego celu. Teraz wiem, że wymaga ona jednak dużego wysiłku i silnego charakteru.
Moje dwie koleżanki kręcą się w tym zawodzie, ale żadna nie osiąga większych sukcesów.
Modelka to dla mnie nie 'wytapetowana' dziewczyna, wiecznie głodująca i paląca trawę...takie nie nadają się do tego zawodu. Modelka powinna mieć z natury odpowiednią figurę i ciekawą twarz.
Poza tym sądzę, że wszystkie modelki świata powinny się zbuntować dla dobra innych i przestać propagować takie wieszakowate figury .
Ile by się pewnie uchroniło młodych dziewczyn przed popadnięciem w jakieś zaburzenia po napatrzeniu się na Fashion TV.

Pozdrawiam.
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-20, 11:48   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Hmmm ... no cóż, jeśli mam byc szczera przerażają mnie kształty co niektórych modelek, wiem, że pewnie niektóre już takie są, ale zapewne wiele odchudza się i tyle. Nie rozumiem co w takich kształtach jest tak fajnego , że zasługuje na miano "model". Moim zdaniem modelki powinny być lansowane o różnej budowie ciała, a przede wszystkim te o najbardziej racjonalnej.Przeciez to ma byc "modelka" a nie jestem pewna czy kobiet o przesadnie szczupłej budowie ciała na świecie jest więcej ... Co do innych cech trudno jest mi sie wypowiedzieć. Bo to przecież ludzie , maja takie albo takie charaktery , takie albo takie cechy.W każdym razie wolałabym oglądac panie typu modelki z lat 50-tych o fantastycznych , aczkolwiek nie przesadnych kształtach.Oczywiście to tylko moje zdanie.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 12:50   #9
Alex71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

zgadzam się z Agniesia18... większośc ludzi ma modelki za puste lalki... Ale nic bardziej mylnego ;] te które znam to naprawdę sympatyczne dziewczyny, które absolutnie nie uważają się za lepsze dlatego ,że mają ładną buźkę or sth... Nie robią tez na tym wielkich pieniędzy, jak się niektórym wydaje. Jak napisała Agnieszka niektóre dostaja 1000 zł za pokaz... ale częśc połowę mnie, np ostatni pokaz mody i sztuki we Wrocławiu. Niby Ewa Minge a zarobiły po 400 zł...

pozdrawiam gorąco ;]
Alex71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:35   #10
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Co do tych pieniędzy to "słabe" modelki zarabiają ok 1000zł ale za granicą!!! W naszym cudownym kraju często niczego nieświadome "chodzą" za zwykłe dziękuje, albo za błyszczyk do ust.
Jakby przeciętna modelka zarabiała w Polsce 1000zł to by była bajka dla nich.
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-20, 14:38   #11
Agniesia18
Zadomowienie
 
Avatar Agniesia18
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 057
GG do Agniesia18
Smile Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Cytat:
Napisane przez paula78
tylko one tez zaczynały od niczego a przyznasz ze 1000 zł za wyjscie na scene 3 razy to bajonska suma porównując do dziewczyny zarabiajacej tyle w biurze z wyzszym wykształceniem ,3 jezykami.
Widać, że myślisz stereotypami. Dziś mało która modelka pracująca za granicą nie ma ukońconych studiów wyższych. Większość ma- lub jest w trakcie. I uwież że 3 języki to jeszcze nic.
Pozdrawiam
__________________
Tropical the island breeze
All of nature wild and free
This is where I long to be...
Agniesia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-05-21, 20:05   #12
aureolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Bardzo dziękuje wam wszystkim za te wypowiedzi na 100% się przydadzą! Szcególnie podobała mi się wypowiedz Agniesi ale inne też są spoko jesli jeszce coś wam przyjdzie do głowy to piszczie Dziękuję bardzo słodziutko PoZDRAWIAM
aureolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-22, 18:08   #13
aureolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3
Dot.: Co sądzicie o modelkach???

Wiadomości które dostałam są naprawde wyczerpujące nie spodziewałam się aż takiej odpowedzi..co innego dowiadywąc się przecież z gazet a co innego poprostu od ludzi...Dziękuję Wam wszystkim bardzo piszcie jeśli tylko macie jeszce jakieś pomysły ...Najważniejsze są dla mnie właśnie Wasze opinie
bo przynajmniej artykuł powstanie w oparciu o informacje które tu dostałam , jeszce tylko muszę przeprowadzić rozmowe z jakąs modelka ale mój kuzyn zna taka Olę więc sprawa załatwiona ...a czy może wiecie gdzie jest jakaś agencja modelek w Katowicach?????musze poszukać w necie i w książce tel.i porozmawiać jeśli się zgodzą...
aureolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 10:01   #14
tarakatatula
Rozeznanie
 
Avatar tarakatatula
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 511
Dot.: Czy są tu jakies modelki , albo czy macie opinie na ich temat albo znacie jakieś?

są chude
__________________
xyz
tarakatatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 17:54   #15
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Smile Jak zostać modelką?

Hey
mam pytanie... jestem z Gdańska i chciałabym zostać modelką. Wiecie może gdzie się zgłosić? Jakieś strony www agencji czy adres? Albo adresy e-mail agencji gdzie wysłać zdjęcia?
pozdrawiam
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-02, 18:12   #16
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Jak zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez chicka
Hey
mam pytanie... jestem z Gdańska i chciałabym zostać modelką. Wiecie może gdzie się zgłosić? Jakieś strony www agencji czy adres? Albo adresy e-mail agencji gdzie wysłać zdjęcia?
pozdrawiam
Wpisz w wyszukiwarce "agencja modelek" i już Ja tak znalazłam kilkanaście agencji, kilka z nich mi odpisało i zaprosiło mnie na casting! Jednak na żaden nie pojechałam, bo rodzice się nie zgodzili

Aha, zazwyczaj na stronkach agencji są ankiety m.in. z rubrykami o wymiarach, więc musisz podać wzrost, biust, talię i biodra

Z tego, co czytałam to modelki muszą mieć min. 174cm wzrostu (w niektórych agencjach ponoć przyjmują już od 170cm - tyle mam :P), w biuście 80-90cm, w tali ok. 60cm, a w biodrach nie więcej niż 90cm... Eh, takie wymagania :P

Pozdrawiam i życzę powodzenia
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 10:34   #17
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Jak zostać modelką?

No ja mam 178 i wymiary raczej odpowiednie hehe
Tylko zawsze mam takiego pecha, że jak jest jakiś casting czy coś to ja sie dowiaduje po fakcie
A na stronach www szukałam już i znalazłam jedną agencje z Gdańska tylko :/
...
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 11:57   #18
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Jak zostać modelką?

Z tego co wiem, to powinnas miec super szansy, jezeli naprawde jestes szczupla, max. 55kg. Ale wazyc nie beda, tylko ja tak mówie, bo przy Twoim wzroscie to przy 55kg powinnac miec odpowiednie wymiary. Zycze powodzenia, i pamietaj, ze jak pójdziesz na casting to nie maluj sie mocno, tylko naturalnie.

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 13:27   #19
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Dot.: Jak zostać modelką?

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Zycze powodzenia, i pamietaj, ze jak pójdziesz na casting to nie maluj sie mocno, tylko naturalnie.
Nom, i ponoć solarki odpadają na wstępie
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 18:01   #20
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Jak zostać modelką?

No że malować się za mocno na castingi nie można to wiem a do dziewczyn typu solar nie należe więc też si owszem chodzę na solarium ale tylko zimą jak się robię naprawdę blada heh
tylko problem w tym że nie mam szczęścia do castingów, czyli jak wyżej pisałam zawsze dowiaduje się po fakcie
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 17:35   #21
Alguien
Zadomowienie
 
Avatar Alguien
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: NYC
Wiadomości: 1 393
Dot.: Jak zostać modelką?

Hej Chicka! Jestem z Trójmiasta też i conieco wiem o naszym miejscowym rynku agencji modelek. Wybrzeże trzeba przyznac sobie szczerze nie słynie z ich wielości i popularności. Przede wszystkim - co lepsze dziewczyny 'emigrują' do W-wy czy Poznania, czy nawet za granicę Jest w Gdańsku firma e-models www.e-models.gd.pl , luknij też na http://www.modelki3miasto.republika.pl/ i ostatnio coś słyszałam o agencji A12 z Gdyni. Nie wiem co dzieje się z Yes model management(swego czasu ich chwalono). Tak naprawdę najlepiej poszukac w necie agencji bardziej znanych i tak jak dziewczyny mówiły powypełniac ankiety. Pamiętaj, że wysyłane fotki są Twoją wizytówką i jeśli będą niewyraźne czy robione z daleka, to od razu takie zgłoszenia są kasowane. A..zobacz też ten adres: http://www.postart.pl/
Życzę powodzonka Praca modelki choc ciężka, daje satysfakcję
Buziaki
Alguien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 21:15   #22
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Jak zostać modelką?

Dzięki Alquien zaraz poprzeglądam te linki i coś powysyłam heh
3majcie kciuki
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:12   #23
okretka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar okretka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 1 032
GG do okretka
Talking Dot.: Jak zostać modelką?

Chicka, a może załączysz nam swoją fotkę, żebyśmy mogły popodziwiać?






...i potem, jak zobaczymy Cię na okładce jakiegoś czasopisma, będziemy się chwalić znajomym 'oh, to JA pomogłam jej zrobić karierę' [żartuję oczywiście ]
okretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 21:35   #24
chicka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 713
Dot.: Jak zostać modelką?

Heheh wiesz nie ma co podziwiać heheh

A usłyszałam w Radiu że 10 czerwca o 17 jest jakiś casting w klubie Galaxy jakby ktoś był zainteresowany. I ja usłyszałam o tym przed czasem?
chicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 20:48   #25
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Modelką być...

... czy jest jtos z was modelka, jak to jest nia byc trudno sie dostac do agencji itp i wyjezdzalyscie za granice i w ogole wszystko co wam wpadnei do glowy zwiazane z modelingiem wpiszcie sie
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 13:54   #26
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: Modelką być...

chyba nikogo tu nei ma takiego
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 14:46   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Modelką być...

nie ma wśród nas modelek zawodowych kóre podpisuja kontrakty na chodzenie u prady a karolina malinowska tu nie zagląda
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 16:17   #28
Brand New Star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: sprzed kompa:D
Wiadomości: 78
Dot.: Modelką być...

oj i po co ten kategoryczny ton paulo?chyba nie jestes uwazna czytelniczka wizazu bo pare watkow tego typu juz bylo ja jestem modelka,mam na koncie pare pokazow u projektantow a teraz okladki[chetnie wkleje swoje zdjecie z okladki cosmopolitan shape playboya urody jak sie tylko ukaza].z karolina przyklad srednio trafiony bo absolutny top to juz nie jest
__________________
Brand New Star
Brand New Star jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:00   #29
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez Brand New Star
[chetnie wkleje swoje zdjecie z okladki cosmopolitan shape playboya urody jak sie tylko ukaza]
A my chetnie te zdjecia zobaczymy
Juz sie nie moge doczekac
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 17:27   #30
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez Brand New Star
oj i po co ten kategoryczny ton paulo?chyba nie jestes uwazna czytelniczka wizazu bo pare watkow tego typu juz bylo ja jestem modelka,mam na koncie pare pokazow u projektantow a teraz okladki[chetnie wkleje swoje zdjecie z okladki cosmopolitan shape playboya urody jak sie tylko ukaza].z karolina przyklad srednio trafiony bo absolutny top to juz nie jest
nie znasz jeszcze mojego kategorycznego tonu

wiem zze bylo pare watków tego typu dlatego własnie lepiej przejrzec archiwum a potem zakłądac jeszcze jeden.

u projektantów czyli u kogo?


a z karolina to akurat nie chodzilo mi o top modelki ale o kogos w miare znanego ktos zrobil kilka pokazów w wielkich .
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.