Banalne pytanie o ...lato... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-05, 17:57   #1
Monika.S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 51

Banalne pytanie o ...lato...


Mam do Was pytanie - czy lato nadejdzie w tym roku? Moze slyszalyscie cos juz o tym, moze jakies przesady, przepowiednie bacow, albo metereopatow...Cokolwiek na pocieche ducha...wlasnie pada deszcz..u mnie za oknem...
Monika.S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 18:38   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Banalne pytanie o ...lato...

Moim zdaniem lata w tym roku nie będzie... Intuicja mi to podpowiada.Przyzwyczaiłam się już do tej myśli, dzięki czemu zaoszczędzę sobie niepotrzebnego rozczarowania, jeśli rzeczywiście go nie będzie. A jak będzie,to będę mieć miłą niespodziankę.Nie liczyłabym jednak na to. Co najwyżej będzie kilka upalnych dni na początku sierpnia.Ale i tak mi to wisi, bo będę wtedy we Włoszech. I rozejrzę się tam od razu za jakimś miejscem do życia na stałe, bo jak w tym roku lata nie będzie, to obrażam się na Polskę i moje plany emigracyjne nabiorą realnych kształtów.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 20:05   #3
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: Banalne pytanie o ...lato...

Lata w tym roku nie będzie. Jest to pewna informacja przekazana mi przez moją owczarkę podhalankę, która w tym roku nie pozbyła się zimowego futra. Będzie zimno i tyle. Aja mam takie ładne klapki...
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-05, 20:13   #4
nenvena
Zadomowienie
 
Avatar nenvena
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Karków
Wiadomości: 1 605
Re: Banalne pytanie o ...lato...

NO, nie będzie-chociaz dzisiaj było całkiem całkiem. No cóż ja do tej mysli przygotowywalam się już od dawna, jako że jestem rasowym pesymistą W końcu tyle cudownych wakacji pod rząd to nie możliwe-w dodatku w tym roku moja siostra została w kraju więc to pewnie jej wina Ale przeciez I TAK SA WAKACJE!!!!!
nenvena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-06, 09:59   #5
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Banalne pytanie o ...lato...

Musi być lato.. no niech przynajmniej nie pada i tylko lekko przygrzewa słoneczko

a ja tam jeszcze wierze że będzie ciepło... a jak nie to i tak sie nei popłacze
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 18:43   #6
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Banalne pytanie o ...lato...

Oj, a ja jestem w grupie tych niedowierzających...

Mieszkam w woj. podlaskim – niedalej jak wczoraj rozpętała się tu straszna burza, wiatr powyrywał drzewa (z korzeniami ), zniszczył wiele gospodarstw, ech, aż przykro było patrzeć na efekty...Kiedy wyjeżdżałam od mojej babci, ciągle nie było światła, a wczoraj wieczorem czytałam książkę przy świeczce

Uleńko – są wakacje, no ale co to za wakacje Planuję w tym roku wyjazd nad morze (dla jasności – polskie, niestety...) i chyba się popłaczę, jeśli lata naprawdę nie będzie... To sobie odpocznę!

Przepraszam za ten pesymizm, ale nie mogłam się powstrzymać

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 18:57   #7
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Banalne pytanie o ...lato...

U mnie, na pomorzu właśnie pada i jest strasznie szaro Wczoraj chociaż słońce świeciło, to się człowiek tak inaczej czuje jakoś... Podobno cały lipiec ma byc taki w kratkę... Współczuję tym, którzy wybrali się na (polski) urlop właśnie teraz.

youaresowonderful napisał(a):
> Planuję w tym roku wyjazd nad morze (dla jasności – polskie, niestety...)

A - tak z ciekawości - w jakie rejony konkretnie wybywasz, Youarku?

> i chyba się popłaczę, jeśli lata naprawdę nie będzie... To sobie odpocznę!

Oj, jodu się chociaż nawdychasz

oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-07-10, 19:22   #8
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Banalne pytanie o ...lato...

Martynko – a do Łeby

A tak BTW...to może by jakieś małe spotkanko, skoro tak? Zaraż odpiszę w sprawie książki, bo , jak się domyślam, to byłaś Ty

Buziaki
youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 19:43   #9
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Banalne pytanie o ...lato...

Dobrze bardzo się domyślasz A spotkanko, bardzo chętnie, tyle tylko, że Łeba to daleko ode mnie...szkoda Ja z okolic Kołobrzegu
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-10, 21:03   #10
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Banalne pytanie o ...lato...

A mi za gorąco! Wczoraj się przeprawiłam z mojego Tarchomina pod szkołę, pobłąkałam się po Bielanach, chciałam jechać dalej, jest taka fajna ścieżka rowerowa, można odbić do Wola Parku... Ale padłam. Następną razą przyrzekam pamiętać o mapce i czapce - jakem kretinello bum bum.

A poza tym jest mi bardzo fajnie, no i w czasie deszczu dzieci się nie nudzą, tylko pieką rogaliki. Zresztą nie tylko w czasie deszczu, bo i jak słońce świeci, a ja na poniedziałek muszę upiec 8 blaszek rogalików, bo obiecałam kolegą, a moja współpiekaczka wyjechała, i...

A co do ciuszków letnich, to ja bym je najchętniej schowała - dzisiaj przejechałam całe miasto sobie spokojnie, dopiero pod własnym blokiem usłyszałam głupawe komentarze dresów. Wczoraj mnie znajome z mojego patologicznego gimnazjum wyzwały!!! jak wyszłam po maliny, "bo sukienka była za krótka".

Ja chcę SZKOŁĘ!!!
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.