jak pachnie "Attraction" Lancome - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-17, 05:02   #1
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89

jak pachnie "Attraction" Lancome


... wszystko co chce wiedziec, zawarlam w temacie...
Nie mam okazji powachac osobiscie bo w Stanach jeszcze tego nie ma, a bardzo jestem ciekawa
Milego dnia...
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 08:13   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

Kwiatowo-drzewny, bardzo zmysłowy, dość ciężki, bardzo trwały (w każdym razie, jeśli chodzi o próbkę, bo takową mam). Jeszcze nie potrafię ocenić. Na razie się z nim oswajam.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-17, 09:13   #3
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

zdecydowanie kwiatowy zapach i delikatnie głęboko - słodki zasługa paczuli połączonej z irysem ale moim zdaniem pozbawiony nut drzewnych . Zapach na początku dość intensywny , potem delikatniejszy ale dość trwały
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 08:35   #4
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

Dziś się pojawiło: http://polki.wp.pl/wiadomosc.html?wi...5Mg%2BqdCAdLWL

homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 08:58   #5
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

Ciekawe ja zostałam obdarowana tym zapachem i jak dla mnie piżmo i nuta drzewna jest niewyczuwalna . Za to na bank na pierwszym planie jest kwiat , słodycz i wanilia .Po kilku uzyciach robi się mdło i nie czuję żadnych gorzkich drzewnych nut a piżma to w ogóle może wypowie się tu jeszcze któraś z wizażanek ? Jestem ciekawa innych opinii
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 15:41   #6
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

mauricel napisał(a):
> Ciekawe ja zostałam obdarowana tym zapachem i jak dla mnie piżmo i nuta drzewna jest niewyczuwalna . Za to na bank na pierwszym planie jest kwiat , słodycz i wanilia .

Normalka, na każdym pachnie inaczej, każdy ma inną skórę. Dlatego jest tyle zapachów, co by każdy sobie dobrał.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 16:24   #7
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

Nie wiem, jak oni to zrobili, ale na mnie ta boska z opisu mieszanka pachnie kompletnie bez wyrazu i w dodatku słabo. Najbardziej dziwi mnie obecność paczuli w tej woni: dałabym sobie głowę uciąć, że paczulę wyczuwam na kilometr (bo lubię) - tu nie ma jej nawet szczypty. Czuję natomiast irysa (do zapachów Hermesa lata świetlne...) i nutki drzewne - oba bardzo słabo, jedyna mocna na mnie nuta to niezidentyfikowana słodkość. Mijaja 3 godziny od aplikacji i ten zapach właściwie już przebrzmiał, czuję go tylko jak wwącham się z całą mocą w skórę. Chyba nie muszę pisać, że jestem z lekka zawiedziona?
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-18, 16:29   #8
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

lejka napisał(a):

> Normalka, na każdym pachnie inaczej, każdy ma inną skórę. Dlatego jest tyle zapachów, co by każdy sobie dobrał.

Lejka, jak zwykle jesteś bezkonkurencyjna! A ja już myślałam, że to ze mną coś nie tak, bo dla mnie tam na pierwszy plan pcha się właśnie nuta drzewna. A że specjalnie za nią nie przepadam, to muszę się "oswajać" z tym zapachem i jeszcze nie mam zdania, czy będę go używać. Pewnie raczej nie, bo jak na razie to jest Alchimie i baaardzo baaardzo długo nic, a potem ewentualnie mogę się zacząć zastanawiać
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 16:44   #9
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

Ja się lejka zgadzam - ale bez przesady dla mnie drzewne są np. gucci męskie , damskie a tu w dwóch gazetach i necie piszą o drzewnych nutach Attraction a w dwóch w tym Twój Styl zupełnie te drzewne nuty pomijają . No albo coś czuć albo nie Zapach po prostu do bani jeżeli nawet gazety mają o nim różne zdanie . Stąd moja ciekawość wrażeń wizażanek Normalka dla mnie jest wtedy kiedy reklamowana główna nuta zapachu jest wyczuwalna przez kobiece nosy na kilometr a dopiero potem wibruje i zmienia się na każdym ciele
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 16:52   #10
mauricel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 287
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

zgadzam się z opinią mistrzowskiego nosa elve
mauricel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-18, 17:56   #11
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

Dzieki wielkie za podpowiedzi Musze wam jednak powiedziec, ze mnie zasmucilyscie - mialam nadzieje, ze moze bedzie to jakis landy zapach (wiem wiem, o gustach sie nie dyskutuje, ale zadna z Was nie napisala, ze ten zapach jest "ladny") A ja mam taka ogroma ochote na nowe perfumy...
No juz za 3 tygodnie sama sprawdze jak pachna - i podziele siem swoimi odczuciami
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-18, 20:19   #12
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

hej! ależ on jest "ładny"! ale właśnie tylko "ładny" - a ja na przykład wcale nie tego szukam w perfumach, oprócz bycia 'ładnym" chcę dużo więcej od zapachu, który ma byc moim. gdybys spytała wprost, czy jest ładny, na pewno odpowiedziałabym Ci, że tak. i pod spodem napisała to, co juz napisałam powyżej
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 13:29   #13
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Re: jak pachnie "Attraction" Lancome

watek sprzed...lat mam pytanie do osob, ktore kojarza zapach lancome attraction i lanome summer attraction z 2005 roku. Czy ona sa podobne?
Szukam czegos podobnego do lancome summer attraction
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-27 14:29:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.