moje zdjęcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-17, 13:19   #1
tysiaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 2
GG do tysiaK

moje zdjęcie


w ogóle nie wiem czy uda mi sie załączyc...ale jesli tak,to prosze o propozycje fryzurek,makijażu,koloru włosóow odpowiedniego do mojego typu urody...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg urlop 045.jpg (60,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg urlop 268.jpg (60,5 KB, 7 załadowań)
tysiaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-20, 04:41   #2
ania.j
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 89
Re: moje zdjęcie

Nie bardzo mam pomysłu na Twoje włosy - wiec zostawie ta kwesteie dla specjalistek
Jesli chodzi o twarz - musisz podregulowac brwi, aby nadac im ladny regularny ksztalt. Nie wiem czy cie slonko przypieklo na tych zdjeciach, ale przydalo by sie troche wyrownac kolor twarzy i wymodelowac ja rozem, ale w jakims chlodnym odcieniu.
No i nie boj sie tuszu - bo rzesy masz ladne tylko trzeba je mocniej podkreslic.
Dolaczam zdjecia ktore moze Cie zainspiruja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cz1.jpg (23,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cz1.jpg (18,2 KB, 1 załadowań)
ania.j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 11:54   #3
sylwiasku
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 21
Re: moje zdjęcie

Kochaniutka, ja widze ciebie w ciemnych, pocieniowanych wlosach, w odcieniu ciemnej czekolady. Usta powinnas malowac delikatnym, rozowym blyszczykiem.
sylwiasku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 14:14   #4
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: moje zdjęcie

Cześć.
Zrezygnuj z rudego koloru na rzecz brązów, najlepiej ciemnego np.czekoladowego lub średniego brązu.
Włoski powinny być wycieniowane w tzw. "pazurki" opadające swobodnie na twarz.
Podreguluj brwi, żeby "otworzyć" oko.
Używaj podkładów, które wyrównają koloryt cery, jeśli nie jest ona tłusta to stosuj lekkie nawilżające, jeśli się świeci to matujące. Możesz dodatkowo opruszyć twarz sypkim pudrem (transparentnym lub odbijającym światło).Na wyskakujące krostki stosuj korektor w odcieniu dobranym do podkładu.
Oczy maluj na dzień beżami, jasnymi-orzechowymi brązami, zielenią ciemną bądź jasną (np. pistacją), ładnie Ci też będzie w cieniu fioletowym, koralowym, czy też na wieczór srebrnym z domieszką szrości.
Unikaj raczej obrysowywania oczy czarną kredką, jak już to zrób kreseczki brązową do połowy oka, a następnie ją rozetrzyj lub też możesz ją wykonać za pomocą cienia do powiek. Oczy maluj wydłużającą mascarą, a na kości policzkwe obowiązkowo róż w tonacji ciepłej lub użyj zamiast różu pudru brązującego.
Wydaje mi się również ża na skrzydełka nosa i grzbiet powinnaś nakładać podkład o jeden ton ciemniejszy niż na resztę twarzy, dlatego że masz szeroki nosek a ten trik optycznie go "wyszczupli" . Możesz na ten temat poczytać w kursie makijażu .
Usta masz pełne maluj je na dzień beżowym lub bezbarwnym błyszczykiem, a na wieczór możesz użyć ciemniejszej pomadki.
Przesyłam propozycje makijażu.
Pozdrawiam serdecznie
Kamila
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-30, 14:17   #5
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: moje zdjęcie

c.d.
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.