Najmniej udany zakup... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 20:23   #1
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763

Najmniej udany zakup...


Poznajemy nasze perfumowe fascynacje, marzenia i najnowsze nabytki. Proponuję ugryźć od drugiej strony. Największa perfumowa porażka - zapach, który kupiłyśmy z nadzieją, dostałyśmy( od TŻ'a, teściowej, siostry) i było to zgniłe jajeczko etc.
Ja tak wspominam...Asję ( zaraz zostanę zlinczowana )
Kupiłam sama na Wisience. Czekałam i oto jest. Opakowanie - cudo. Czekam na stosowną chwilę żeby to cudo zaprezentować. I...nokaut
Na mojej skórze zapach gabinetu dentystycznego. Traumatyczny, duszący koszmar. Wąchałam i wąchałam ale nic się nie zmieniało. Asję wąchałam wcześniej raz, na mojej koleżance. I czułam delikatny, cierpki aromat wiśni.
A tu gabinet dentystyczny
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:54   #2
bklaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 110
Dot.: Najmniej udany zakup...

czasami tak bywa,ale nic straconego.wystaw do sprzedazy lub podaruj swojej kolezance
bklaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 21:03   #3
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Najmniej udany zakup...

Najwiekszym rozczarowaniem sa dla mnie perfumy, ktore okazuja sie w trakcie noszenia totalnym bublem. Zdarzalo mi sie kupowac cos dla pieknego opakowania (SMS, Les belles) albo po paru dniach zapach mi sie nudzil niesamowicie (Envy). Nie wiem zupelnie z czego to wynika. Nieudanym prezentem byly perfumy Noa. Zmuszalam sie do noszenia ich, bo to byl prezent od mamy, ale zawsze konczylo sie to bolem glowy. Milym rozczarowaniem okazal sie inny prezent - Baby doll YSL. Chetnie bym do nich wrocila, bo bardzo milo mi sie kojarza
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 23:21   #4
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Najmniej udany zakup...

Największym rozczarowaniem była Nieprzyzwoita Organza. Kupiłam w ciemno, bo naczytałam się tylu wspaniałych opisów, ochów i achów,że bez namysłu kupiłam.. i co?.. i ZONK Zapach zupałnie mi nie leżał. Użyłam ich tylko dwa razy w minimalnej ilości. Wylądowały na wizażowym targowisku
Drugim bardzo niemiłym zaskoczeniem były SMS ;/ raz psiknięcie na nadgarstek, niuchnięcie i dziki pęd do łazienki,żeby je zmyć
Nie kupię więcej nic w ciemno, dopóki tego nie obwącham !!!!
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 07:35   #5
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Najmniej udany zakup...

Moim najwiekszym zakupowym nieporozumieniem było Sun moon stars Choc z biegiem czasu okazało sie ze do mieszanek sie nadaje bardzo dobrze.
Drugie rozczarowanie to Avonowski Treselle z kolezance p[achniało taik ładnie na mnie sie to okazał słodki zapach w stulu Cool Water i na dodatek z pudrową słodyczą, obrzydlistwo.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:15   #6
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Najmniej udany zakup...

dla mnie takim prezentem okazało się Amariage, dostałam w podziękowaniu od znajomej, nie mogłam się do nich przekonać, powędrowały do mamy, na nej leżą o niebo lepiej. Następny to Noa, dostałam go od cioci, zupełnie nie mój typ, w ogóle do mnie nie pasował, wylądował u mojej koleżanki.
A ostatni typ to kupiony w ciemno Alien- okropny i nic mnie nie przekona, że jest piękny, poszedł na wymianę
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 09:18   #7
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Najmniej udany zakup...

Cytat:
Napisane przez ropuszka
Najwiekszym rozczarowaniem sa dla mnie perfumy, ktore okazuja sie w trakcie noszenia totalnym bublem. Zdarzalo mi sie kupowac cos dla pieknego opakowania (SMS, Les belles) albo po paru dniach zapach mi sie nudzil niesamowicie (Envy). Nie wiem zupelnie z czego to wynika. Nieudanym prezentem byly perfumy Noa. Zmuszalam sie do noszenia ich, bo to byl prezent od mamy, ale zawsze konczylo sie to bolem glowy. Milym rozczarowaniem okazal sie inny prezent - Baby doll YSL. Chetnie bym do nich wrocila, bo bardzo milo mi sie kojarza
Mnie też Baby Doll kojarzy się bardzo miło . Chyba nawet bardziej ze względu na miejsce nie na sam zapach. Kupiliśmy je z TŻ w Madrycie, a Hiszpania...Hiszpania to moja wielka miłość.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 09:25   #8
ligia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 335
Dot.: Najmniej udany zakup...

Cytat:
Napisane przez Eenax
Moim najwiekszym zakupowym nieporozumieniem było Sun moon stars Choc z biegiem czasu okazało sie ze do mieszanek sie nadaje bardzo dobrze.
Drugie rozczarowanie to Avonowski Treselle z kolezance p[achniało taik ładnie na mnie sie to okazał słodki zapach w stulu Cool Water i na dodatek z pudrową słodyczą, obrzydlistwo.

Eanax przypomniała mi przygodę z Cool, do dziś omijam szerokim łukim zapachy tego typu
ligia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:31   #9
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Najmniej udany zakup...

Ja normalnie nieznosze Cool Water, dzizys przyprawia mnie to o zawrót głowy i rewolucje zoładkowe. Nie lubie tez zapachów słodko pudrowych lub słodko-aldechydowych migrena gotowa.
A treselle jest połaczeniem zapachu słodko -pudrowo-aldechydowego z Coola Water. Trauma jakich mało. Ból głowy miałam niesamowity i ból brzucha przy okazji. Szczescie ze udało sie tego pozbyc do kolezanki jeszcze woieksze szczescue ze mieszka 300 km odemnie.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 10:37   #10
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Najmniej udany zakup...

Szajo - wlasnie za ten aromat dentysty kocham Asje moze jestem zboczona ale jak powacham te gozdziki to dostaje az gesiej skorki
a z takich niewypalow- pomijajac to co szybko mi sie znudzilo- Alien- plastikowy jasmin .. fuj!
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 11:15   #11
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Najmniej udany zakup...

Cytat:
Napisane przez evee
Szajo - wlasnie za ten aromat dentysty kocham Asje moze jestem zboczona ale jak powacham te gozdziki to dostaje az gesiej skorki
a z takich niewypalow- pomijajac to co szybko mi sie znudzilo- Alien- plastikowy jasmin .. fuj!
Ja też chyba jestem zboczona, bo lubię takie plastikowe "zajeżdżające" kiczem nutki - wyczuwalne właśnie w Alien, tudzież w Madness, czy w LouLou.
A może - przepraszam, jeśli ktoś poczuje sie urażony - wszystkie jesteśmy zboczone - dla potwierdzenia - patrz wątek o Messe
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-18, 17:20   #12
Olaola
Zadomowienie
 
Avatar Olaola
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Londyn/Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 139
Dot.: Najmniej udany zakup...

Niewypału totalnego chyba nie przeżyłam... ale moje pierwsze perfumy - Tommy Girl - choć śliczne i bardzo je lubiłam nosić, dziś wywołują u mnie kichanie (!!!) i ból głowy. Szkoda, bo moim zdaniem to naprawdę ładny, nieskomplikowany wesoły zapach. Ale na pewno więcej nie kupię.
Olaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:19   #13
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Najmniej udany zakup...

no cóż -muszę to powiedzieć - belle de minuit - nikt mnie do nich nie przekona, to old spice w damskiej wersji, ale na szczęście znalazł nowego właściciela
kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:07   #14
szaja
BAN stały
 
Avatar szaja
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 763
Dot.: Najmniej udany zakup...

Cytat:
Napisane przez evee
Szajo - wlasnie za ten aromat dentysty kocham Asje moze jestem zboczona ale jak powacham te gozdziki to dostaje az gesiej skorki
a z takich niewypalow- pomijajac to co szybko mi sie znudzilo- Alien- plastikowy jasmin .. fuj!
Alien mnie bardzo rozczarował po tym szumie wokół premiery, no i po moich dotychczasowych doświadczeniach z Muglerami
Dla mnie to taki zapach...zrobiony na siłę.
szaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:24   #15
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Najmniej udany zakup...

Moim najmniej udanym zakupem (jak do tej pory)by moschino i love love. Wachałam je wczesniej, wydawały sie takie przyjazne, ale po prostu nie mogłam ich póxniej znieść na sobie, pachniały jakoś tak nienaturalnie, tandetnie, zupełnie do mnie nie pasowały - czułam sie w nich jak krowa w bikini. Dostałam jakiejś nerwicy . No i tak to sie skończyło
__________________

mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 10:41   #16
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Najmniej udany zakup...

Cytat:
Napisane przez szaja
Alien mnie bardzo rozczarował po tym szumie wokół premiery, no i po moich dotychczasowych doświadczeniach z Muglerami
Dla mnie to taki zapach...zrobiony na siłę.
Mnie jakoś ta szumna premiera ominęła. Uff. Szczerze, to nawet jej nie zauważyłam. Zainteresowałam się Obcym dopiero w grudniu zeszłego roku.

Nie zraziłam się więc do niego na samym początku i może to właśnie pozwoliło mi go tak bardzo polubić .

A i jeszcze jedno. Nie znam też tej granatowej Sabatini, do której zdaje się jest Alien podobny.

Nie wiąże się z nim zatem żadna moja trauma. I całe szczęście
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:01   #17
Toccata
Zadomowienie
 
Avatar Toccata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 322
Dot.: Najmniej udany zakup...

Alien jest na mnie całkiem całkiem Pomijając fakt, że nie lubię jaśminu, nie lubię kwiatowych perfum i znudził mi się po zużyciu próbki. Szkoda, bo flakonik ma zupełnie odleciany.

Mój mega-niewypał to SMS (widzę, że przoduje na naszej liście). Pamiętałam go jako prześliczny zapach unoszący się wokół koleżanki ze studiów, a tu... bleee, zapach jakich pełno, w dodatku śwdruje w nosie. Leży zakopany na dnie szuflady...
Toccata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:05   #18
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Najmniej udany zakup...

jedynym perfumem do którego nadal nie umiem się przekonać, choć mam go już około dwóch lat jest Wink Avonu ma jakąś taką nutę, która mnie drażni
pozatym wszystkie zakupy uważam za udane
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:56   #19
bklaudia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 110
Dot.: Najmniej udany zakup...

nie wiem jak to jest nigdy jeszcze nie mialam perfum,z ktorych bylabym niuzadowolona
bklaudia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 11:45   #20
Atiluj
Wtajemniczenie
 
Avatar Atiluj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 2 339
GG do Atiluj
Dot.: Najmniej udany zakup...

Dla mnie największą dotychczasową porażką było: Calvin Klein Eternity. Darczyńca pomylił z Calvin Klein Euphoria. Niestety Eternity to zdecydowanie nie jest mój zapach.

Pozdrawiam
Atiluj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 11:59   #21
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Najmniej udany zakup...

U mnie to byłoby chyba D&G Feminine, nie mogę powiedzieć, że zapach był zły, odstręczający, czy źle się na mnie rozwijał... wręcz przeciwnie otrzymałam za niego wiele komplementów, ale te perfumy są po prostu nie moje, więc mama ich używa
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 12:16   #22
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Najmniej udany zakup...

Cytat:
Napisane przez szaja
Poznajemy nasze perfumowe fascynacje, marzenia i najnowsze nabytki. Proponuję ugryźć od drugiej strony. Największa perfumowa porażka - zapach, który kupiłyśmy z nadzieją, dostałyśmy( od TŻ'a, teściowej, siostry) i było to zgniłe jajeczko etc.
Ja tak wspominam...Asję ( zaraz zostanę zlinczowana )
Kupiłam sama na Wisience. Czekałam i oto jest. Opakowanie - cudo. Czekam na stosowną chwilę żeby to cudo zaprezentować. I...nokaut
Na mojej skórze zapach gabinetu dentystycznego. Traumatyczny, duszący koszmar. Wąchałam i wąchałam ale nic się nie zmieniało. Asję wąchałam wcześniej raz, na mojej koleżance. I czułam delikatny, cierpki aromat wiśni.
A tu gabinet dentystyczny

Szaju, przygotuj się na lincz A już tak serio - Asja to mój nr 1 (miejsce to zajmuje wraz z innym zapachem). Kocham, uwielbiam pasjami - chociaż pierwsze niuchy nie były udane
E jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 13:02   #23
wiosna9
Raczkowanie
 
Avatar wiosna9
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 425
Dot.: Najmniej udany zakup...

Ja chcąc zaoszczędzić kupiłam w ciemno GG oriflame i treselle avon, okropnie smierdzą, krótką sie trzymają, ech co tu duzo gadać, gorzej niż z bazaru!
wiosna9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:10   #24
Levander
Raczkowanie
 
Avatar Levander
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szukajcie a znajdziecie ;)
Wiadomości: 71
Dot.: Najmniej udany zakup...

Najgorszym dla mnie zakupem było Versace Glam ( złote ), nie mogłam ścierpieć tego zapachu ani na sobie ani na kimś innym ... A tak pięknie pachniał na papierku Mam nauczkę
Levander jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 16:16   #25
Anbami
Raczkowanie
 
Avatar Anbami
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Najmniej udany zakup...

Dla mnie najmniej udanym zapachem,którym zostałam obdarowana był Lacoste-touch of pink.Nie znoszę tego(przepraszam wielbicielki) śmierdziucha jak i też pozostałych zapachów lacoste. (również Touch of sun-najnowszy smierdziuch)
Perfumy dostałam od teściowej,którą bardzo i szczerze lubię,udawałam więc zachwyt....
Na drugi dzień wystawiłam na allegro i tak powędrował do innej właścicielki..
Anbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 00:00   #26
kata k
Raczkowanie
 
Avatar kata k
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 30
GG do kata k
Dot.: Najmniej udany zakup...

versace woman...gorszej katastrofy w zyciu nie mialam...zero trwalosci,pachnie jak farmaceutyk
kata k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 07:59   #27
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Najmniej udany zakup...

L'eau par Kenzo - kompletnie mi nie leży w żadną porę roku. Kupiony jako terra incognita w "dwupaku" z Shalimarem. Czas je rozdzielić i pozbyć się gorszej części ...
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 08:03   #28
chooomik
Rozeznanie
 
Avatar chooomik
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: BB :)
Wiadomości: 776
GG do chooomik
Dot.: Najmniej udany zakup...

Casmir Choparda - na szczęście bardzo szybko przygarnęła go wizażanka - uf!
__________________

The water's dark and deep inside this ancient heart
You'll always be a part of me...
chooomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 08:18   #29
polkadxdx
Zadomowienie
 
Avatar polkadxdx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 532
Dot.: Najmniej udany zakup...

Apparition Ungaro, pozbyłam się go w tym samym dniu, w którym do mnie przyleciał. Tych nieudanych zakupów było dużo więcej: Tumulte, Remix for Her, Magnetic Beat i jeszcze parę flaszek , ale żaden mnie tak nie rozczarował jak Apparition właśnie. Wielka butla kwaśnego czegoś, zamiast obiecanej malinowej słodyczy.
polkadxdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 08:21   #30
Nasturcja-Pospolita
Zakorzenienie
 
Avatar Nasturcja-Pospolita
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: z kamerą wśród zwierząt
Wiadomości: 3 395
Dot.: Najmniej udany zakup...

Boucheron
Mania Armaniego
z cala plejada pokladanych w obydwu zapachach zludnych nadziei
__________________

Nasturcja-Pospolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.