Niesmiala propozycja:) - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-09-16, 18:53   #871
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Smile

Cytat:
Napisane przez suonko
Naila widziałam skarbie że masz lakier ruby rose ... mogłabyś napisać jak się rozprowadza, jaki czy ma dobry pędzelek,i czy długo się trzyma na paznokietkach?
Suonko, ja ten lakier kupiłam głównie ze względu na buteleczkę, bo chodziłam wtedy za zapachem J'adore Sam lakier nie jest rewelacyjny, pędzelek jest w porządku, ale lakier trzyma się bardzo krótko, nie wytrzymał nawet 24 godzin! Robi smugi, widać pociągnięcia pędzelka Taki sobie krótko mówiąc.
Trzymam go do ew. zdobień.
Cytat:
Napisane przez puchatkowa
Naila czy lepiej Ci sie sprawuje tusz MF 2000 calorie czy Maybelline Volume Express Curved Brush? Widze ze masz oba a ja wlasnie miedzy tymi dwoma sie waham i nie wiem ktory wybrac
Ten MF 2000 calorie, który mam, to jest tusz z zakrzywioną szczoteczką, a ja jestem nim zachwycona! Podkreśla rzęsy pogrubiając je, wydłuża i podkręca! Kupiłam go na allegro (sprowadzany z USA, bo Polsce go nie ma) dzięki Wizażowi, była tu kiedyś gorąca dyskusja na jego temat ... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=2000+calorie


Sam MF 2000 calorie z prostą szczoteczką mocno pogrubia rzęsy zagęszczając je, ale już nie podkręca.

Maybelline Volume Express Curved Brush daje delikatniejszy efekt, nie pogrubia jak MF, lekko podkręca. Też jest fajny I ma zachęcającą cenę

W sumie zależy na czym Ci bardziej zależy, jeśli na mocnym podkreśleniu rzęs, to polecam MF 2000, jeśli nieco delikatniejszy efekt, bez pogrubienia, ale głównie wyciągnięcie rzęs do góry to Maybelline.

Jeśli jedno i drugie, to MF 2000 Calorie Curved Brush (ten z USA)

Margitta, co to jest wtakiej różowej buteleczce z jasną zakrętką?? Stoi po lewej stronie szklanki z pędzelkami... ??
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:09 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-16, 19:44   #872
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez naila
Ten MF 2000 calorie, który mam, to jest tusz z zakrzywioną szczoteczką, a ja jestem nim zachwycona! Podkreśla rzęsy pogrubiając je, wydłuża i podkręca! Kupiłam go na allegro (sprowadzany z USA, bo Polsce go nie ma) dzięki Wizażowi, była tu kiedyś gorąca dyskusja na jego temat ... http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=2000+calorie

bardzo dobry tusz mam go
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 21:27   #873
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Niesmiala propozycja:)

dziekuje Wam dziewczynki czyli juz zdecydowalam: MF 2000 calorie ale w wersji curved brush lece szukac na allegro
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 21:58   #874
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Niesmiala propozycja:)

Moja skromna i tak kolekcja powiększyła się o dosłownie kilka drobiazgów i wklejam fotki. NIc to, ale się ciesze z nowości w kosmetyczce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RIMG2810.JPG (78,2 KB, 186 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RIMG2812.JPG (88,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RIMG2813.JPG (73,4 KB, 222 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RIMG2820.JPG (80,4 KB, 115 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RIMG2823.JPG (80,7 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RIMG2824.JPG (81,4 KB, 120 załadowań)
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 15:03   #875
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Niesmiala propozycja:)

O, widzę Maybelline Dream Mousse Blush.. jaki jest?? Jesteś z niego zadowolona??
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 23:22   #876
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez naila
O, widzę Maybelline Dream Mousse Blush.. jaki jest?? Jesteś z niego zadowolona??
Jestem zadowolona z niego, bo nadaję subtelny odcień na policzkach i chyba nie można przesadzic go w aplikacji. Dla mnie to plus, bo ja jestem słaba w aplikowaniu różu. TO moja pięta.

Mam kolor satin peach i musze powiedzieć, że to taki dyskretny róż w sam raz dla laików i bledziochów, czyli dla mnie

Poza tym fajnie się rozprowadza, pozostawia na policzkach taki subtelny połysk. Jakby się przyjżeć dokladnie, to ma jakieś mikroskopijne drobineczki, które fajnie błyszczą. Nie sprawia trudności.

Jest wydajny.
Z czasem [po kilku godz.] wsiąka w skórę, ale to normalne w przypadku tego typu rózu, zachowuję się podobnie jak niektóre róże sztyftowe. Wtedy pozostaję taki własnie jakby połysk...

Nie narzekam na niego, pewnie niedługo ocenię go w KWC.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 08:44   #877
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Smile Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Mam kolor satin peach i musze powiedzieć, że to taki dyskretny róż w sam raz dla laików i bledziochów, czyli dla mnie
Dla laików i bledziochów ... to jak dla mnie! Dzięki za odp.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 08:48   #878
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

ja sobie ostrzę zęby na ten róż w postaci pianki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 09:05   #879
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Moja kolekcja również powiekszyła się o kilka sztuk mazidełek .
Na Lancome Carnet De Velours miałam chrapkę już od samego początku , jak tylko zobaczyłam reklamę , pomalowałam się nimi dopiero raz , na próbę - wybrałam tę paletę 01 raczej wieczorową i musi poczekać do soboty , na imprezkę . Na zdjęciu czarny cień wyszedł dość blado , ale jest ciemny i intensywny jak smoła z migoczącymi drobinami srebra .
Do tego zestawu wybrałam lakierek [ z reguły unikam takich ciemnych kolorów , na zakupach poniosła mnie wyobraźnia ] .
Błyszczyki - to kolekcja letnia , ale tak długo kręciłam się wokół nich , że wczoraj był ostatni dzwonek by je nabyć , w kolekcji jesień/zima nie ma nic ciekawego więc postanowiłam nabyć jeszcze starocia . No i puderek jadalny - ten akurat zakupiony w zeszłym tygodniu , jestem z niego średnio zadowolona . Z mazidełek kolorowych to na razie tyle nowości , kurczę , to mój debiut zdjęciowy na tym forum - kompresuję zdjęcia metodą prób i błędów aż na dwóch programach , na razie zdjęcia wychodzą mi średniej jakości . Ale - wszystko jeszcze przede mną . Podobno jak zaczniesz raz pstrykać , nie przestajesz
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 10:28   #880
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Hmmm ale smakowita ta kolekcja mniam

A jak wyglada na ustach ten nibieski blyszczyk???
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 10:59   #881
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Majka - ile kosztuje ten róz w postaci pianki? Podobnie jak Aga , ostrzę sobie na niego zęby Co to za puderek brązujący?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-19, 23:25   #882
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Beliczek
Majka - ile kosztuje ten róz w postaci pianki? Podobnie jak Aga , ostrzę sobie na niego zęby Co to za puderek brązujący?
Dziewczyny róż w postaci pianki Maybellina dostałam od Czarnego Elfa.
W PL go nie ma jeszcze.

Zupełnie nie wiem ile Elf za niego zapłaciła jaka jest cena tego blusha w Stanach.
Myslę, że nie kosztuję [nie będzie kosztował] więcej jak 30,o zł, to max. wg. mnie.

Puder brązujący też mam od Elfa, bo MY w ogóle zrobiłyśmy sobie wymiankę na Targowisku.
Puder firmy/ma nazwę na wieczku/przykrywce tej przeźroczystej - Savvy.
Uzywam go głównie do policzków, też mi się spodobał i jest wydaaaajny.


Widze u Neuilly błyszczyki Diora.
Ja testowo pomalowałam się tym jaśniutkim różem - od samej góry w opakowaniu. Jest świetny, ma różnokolorowe drobinki, które świetnie opalizują na ustach. Przypadł mi do gustu bardzo.
Pięknie wygląda na ustach, wszysycy się galipi na umalowane usta tym błyszczykiem
Gdyby nie cena i to, że trzeba go kupić w zestawie pewnie bym się skusiła na niego... Fajny jest, moim zdaniem.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-19, 23:28   #883
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dziewczyny róż w postaci pianki Maybellina dostałam od Czarnego Elfa.
W PL go nie ma jeszcze.
No właśnie tak też myślałam...
Chyba poszukam tego cienia w kremie Bell, ponoć jako róż się nadaje
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 01:52   #884
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Moja kolekcja również powiekszyła się o kilka sztuk mazidełek
Na Lancome Carnet De Velours miałam chrapkę już od samego początku , jak tylko zobaczyłam reklamę , pomalowałam się nimi dopiero raz , na próbę - wybrałam tę paletę 01 raczej wieczorową i musi poczekać do soboty , na imprezkę . Na zdjęciu czarny cień wyszedł dość blado , ale jest ciemny i intensywny jak smoła z migoczącymi drobinami srebra .
Ja tez choruje na te paletke... Znalazlam ja nawet po okazyjnej cenie... http://www.allegro.pl/show_item.php?item=64119596
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 02:12   #885
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Ten Maybelline roz w piance w stanach kosztowal niecale 6 dolarow(kupilam na wyprzedazy)


Cytat:
Napisane przez neuilly.
Moja kolekcja również powiekszyła się o kilka sztuk mazidełek .
Na Lancome Carnet De Velours miałam chrapkę już od samego początku , jak tylko zobaczyłam reklamę , pomalowałam się nimi dopiero raz , na próbę - wybrałam tę paletę 01 raczej wieczorową i musi poczekać do soboty , na imprezkę . Na zdjęciu czarny cień wyszedł dość blado , ale jest ciemny i intensywny jak smoła z migoczącymi drobinami srebra .
Do tego zestawu wybrałam lakierek [ z reguły unikam takich ciemnych kolorów , na zakupach poniosła mnie wyobraźnia ] .
Błyszczyki - to kolekcja letnia , ale tak długo kręciłam się wokół nich , że wczoraj był ostatni dzwonek by je nabyć , w kolekcji jesień/zima nie ma nic ciekawego więc postanowiłam nabyć jeszcze starocia . No i puderek jadalny - ten akurat zakupiony w zeszłym tygodniu , jestem z niego średnio zadowolona . Z mazidełek kolorowych to na razie tyle nowości , kurczę , to mój debiut zdjęciowy na tym forum - kompresuję zdjęcia metodą prób i błędów aż na dwóch programach , na razie zdjęcia wychodzą mi średniej jakości . Ale - wszystko jeszcze przede mną . Podobno jak zaczniesz raz pstrykać , nie przestajesz

Ale fajne tez Dior kiss szczegolnie fioletowy
szkoda ze ja mam awersje do zapachu dior kissow mialam jeden blyszczyk i nie moglam go uzywac(strasznie chemiczny zapach mial)

Powiedz mi czy w tych tez jest ten chemiczny zapach?Ludze sie ze moze tylko ten jeden tak mial ze moze pozostale sa inne,ja mialam sredni roz z drobinkami.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-10-23 o 01:11 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 02:17   #886
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Niesmiala propozycja:)

pomadka, czekam na twoja recenzje rozu maybelinne - mi sie on srednio podoba (tez niedlugo zrecenzuje) - na moich policzkach wyglada jakos nienaturalnie no i schodzi zupelnie, w polowie dnia juz nie ma ani sladu, a juz jak sie nalozy na tlusciejszy krem, to zapomnij
za to zakochalam sie w rozu milani, do zakupu ktorego (nieswiadomie raczej) skusil mnie elfik tani, dobrze sie rozprowadza i daje efekt jak spedzenie weekendu u babuni na wsi
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 02:19   #887
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
pomadka, czekam na twoja recenzje rozu maybelinne - mi sie on srednio podoba (tez niedlugo zrecenzuje) - na moich policzkach wyglada jakos nienaturalnie no i schodzi zupelnie, w polowie dnia juz nie ma ani sladu, a juz jak sie nalozy na tlusciejszy krem, to zapomnij
za to zakochalam sie w rozu milani, do zakupu ktorego (nieswiadomie raczej) skusil mnie elfik tani, dobrze sie rozprowadza i daje efekt jak spedzenie weekendu u babuni na wsi

A nie mowilam ze go pokochasz ?hihihi


Ciesze sie ze Ci sie spodobal

Mi w Maybelline nie podobala sie ta konsystencja piankowa,jakos mi nie podeszla.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 08:08   #888
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
A jak wyglada na ustach ten nibieski blyszczyk ???
Tanzanitku , ponieważ kupowałam tę paletę w ciemno [ już nie było testerów tych błyszczyków ] też się nad tym zastanawiałam choć to nie jest mój pierwszy niebieski błyszczyk - tego lata kupiłam jeszcze limitowany Juicy Tubes Cheri w odcieniu turkusu . Diorkiss jest na ustach przezroczysty , usta bardzo się błyszczą a najbardziej wzrok przyciąga blask drobinek w kolorze turkusu , jasnego niebieskiego , i jasnego zielonego , plus trochę srebra . W sztucznym świetle lub w słońcu wygląda to bajecznie muszę przyznać . Takich drobinek jeszcze w błyszczyku nie miałam .

Cytat:
Powiedz mi czy w tych tez jest ten chemiczny zapach?Ludze sie ze moze tylko ten jeden tak mial ze moze pozostale sa inne,ja mialam sredni roz z drobinkami.
Te Diorkissy limitowane wyszły już troszkę lepiej niż tradycyjne , te limitowane błyszczyki mają taki bardziej wyczuwalny , intensywny egzotyczny smak , mango czy coś takiego ale nadal , nadal drogi Elfiku wyczuwalny jest ten okropny chemiczny smaczek choć w mniejszym stężeniu , ale ja już wszystko wycierpię bo zawsze chciałam mieć taki wściekle różowy błyszczyk [ ale to tylko też na imprezki , broń boże na co dzień - jeszcze ktoś pomyśli , że jestem Barbi ] . A co do zwykłych Diorkissów mam takie same odczucia (!) , ma okropny smak i zapach - ale używam białego błyszczyka tylko dla rozświetlenia pomadki , więc tak bardzo mi to nie przeszkadza , przynajmniej nie zlizuję go jak JT .


Cytat:
Ja tez choruje na te paletke... Znalazlam ja nawet po okazyjnej cenie...
Hm , Ivvonko , nie wiem , czy ta cena jest aż tak okazyjna Paleta w sklepie kosztuje 175 zł tutaj jest za 136 z kosztami przesyłki - nadal pozostaje 39 zł w kieszeni , ale cena i tak jest dość wysoka . A paleta ... mam wiele limitowanych kosmetyków i tę paletę uważam za jeden z lepszych okazów w moich zbiorach , choć patrząc na zdjęcie aż tak nie powala na kolana muszę przyznać . Cienie są intensywnie kryjące , metaliczne , świetnie dobrane kolorystycznie , pudrowo - kremowe . Czerń na powiekach przeplata się z delikatnymi srebrnymi drobinami , które cudnie migoczą i nie osypująsię na policzki . Najbardziej zaskakujący okazał się ciemny , brązowy róż [ na zdjęciu widać , że go już paćkałam palcem ] .... po rozsmarowaniu go na twarzy jest prawie niewidoczny (!) jest bardzo delikatny i nie jest matowy - aż trudno w to uwierzyć patrząc na paletę . Warto ją kupić , do wieczorowego makijażu - bomba . Na razie pomalowałam się nimi na próbę , przed imprezą coby dobrze wypaść i po raz pierwszy chyba mój TŻ zwrócił aż taką uwagę na cienie i zaintrygowany zadał pytanie co to jest ? A zainteresowanie samymi cienami często mu się nie zdarza
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 12:28   #889
tanzanit
Wtajemniczenie
 
Avatar tanzanit
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 639
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Dzieki Neuilly, piekny gepardzie (mam nadziej ze to gepard )

Moze kiedys moglabys pstryknac fotke tych blyszczykow i cieni??? Jak juz luby zauwazyl jaks zmiane to mi to pachnie na jakies cudenko
tanzanit jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 14:43   #890
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
pomadka, czekam na twoja recenzje rozu maybelinne - mi sie on srednio podoba (tez niedlugo zrecenzuje) - na moich policzkach wyglada jakos nienaturalnie no i schodzi zupelnie, w polowie dnia juz nie ma ani sladu, a juz jak sie nalozy na tlusciejszy krem, to zapomnij
za to zakochalam sie w rozu milani, do zakupu ktorego (nieswiadomie raczej) skusil mnie elfik tani, dobrze sie rozprowadza i daje efekt jak spedzenie weekendu u babuni na wsi
Vanilko uprzedzam, że w recenzji do kWC piac z zachwytu nie będę. Róż musowy dostanie max.3 gwiazdki. Owszem zły nie jest, ale brakuję mu do ideału dużo.
Mam porównanie z różem w sztyfcie Arcancila niby podobna rodzina tych rózu, bo oba się aplikuję i póżniej rozcieraz paluchami, a jednak Arcanacil lepszy. Ładniej wygląda na policzkach, subtelniej, łatwiej nadać mu "kształt", dłużej się trzyma...
Powiem szczerze, że nie jest zły Maybelline, ale nie dokońca do mnie przemawia... ma w sobie coś co mnie wkurza, niby ładnie się rozciera, ładnie wyglada, ma dobry kolor-subtelny, ale... NIe wiem może sie po prostu nie znam?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 17:44   #891
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Vanilko uprzedzam, że w recenzji do kWC piac z zachwytu nie będę. Róż musowy dostanie max.3 gwiazdki. Owszem zły nie jest, ale brakuję mu do ideału dużo.
Mam porównanie z różem w sztyfcie Arcancila niby podobna rodzina tych rózu, bo oba się aplikuję i póżniej rozcieraz paluchami, a jednak Arcanacil lepszy. Ładniej wygląda na policzkach, subtelniej, łatwiej nadać mu "kształt", dłużej się trzyma...
Powiem szczerze, że nie jest zły Maybelline, ale nie dokońca do mnie przemawia... ma w sobie coś co mnie wkurza, niby ładnie się rozciera, ładnie wyglada, ma dobry kolor-subtelny, ale... NIe wiem może sie po prostu nie znam?

Takie same mialam odczucia co do tego rozu i dalam 3 gwiazdki czegos mu brakuje...
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 20:55   #892
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

siemanko.... wklejam MÓJ SKARBIK (dostałam go od swojego mężczyzny w maju na 1,5 roczku).... ciekawe czy wam się spodoba, chyba jestem na razie jedyna a jak nie to gratuluję równiez posiadania.... co ja bym bez NIEGO i NIEGO zrobiła...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Sa401693.jpg (112,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sa401694.jpg (111,2 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Sa401695.jpg (83,7 KB, 280 załadowań)
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 21:40   #893
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Hm , Ivvonko , nie wiem , czy ta cena jest aż tak okazyjna Paleta w sklepie kosztuje 175 zł tutaj jest za 136 z kosztami przesyłki - nadal pozostaje 39 zł w kieszeni , ale cena i tak jest dość wysoka . A paleta ... mam wiele limitowanych kosmetyków i tę paletę uważam za jeden z lepszych okazów w moich zbiorach , choć patrząc na zdjęcie aż tak nie powala na kolana muszę przyznać . Cienie są intensywnie kryjące , metaliczne , świetnie dobrane kolorystycznie , pudrowo - kremowe . Czerń na powiekach przeplata się z delikatnymi srebrnymi drobinami , które cudnie migoczą i nie osypująsię na policzki . Najbardziej zaskakujący okazał się ciemny , brązowy róż [ na zdjęciu widać , że go już paćkałam palcem ] .... po rozsmarowaniu go na twarzy jest prawie niewidoczny (!) jest bardzo delikatny i nie jest matowy - aż trudno w to uwierzyć patrząc na paletę . Warto ją kupić , do wieczorowego makijażu - bomba . Na razie pomalowałam się nimi na próbę , przed imprezą coby dobrze wypaść i po raz pierwszy chyba mój TŻ zwrócił aż taką uwagę na cienie i zaintrygowany zadał pytanie co to jest ? A zainteresowanie samymi cienami często mu się nie zdarza
Chyba sie na nie skusze, ale musze je jeszcze sprawdzic w perfumerii. Jakis czas temu kupilam sobie Les 4 Ombres Chanel i nie jestem zadowolona z tych cieni. Zle sie nimi maluje, a gabeczki sa beznadziejne.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-20, 23:57   #894
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez LemonCendy
siemanko.... wklejam MÓJ SKARBIK (dostałam go od swojego mężczyzny w maju na 1,5 roczku).... ciekawe czy wam się spodoba, chyba jestem na razie jedyna a jak nie to gratuluję równiez posiadania.... co ja bym bez NIEGO i NIEGO zrobiła...
Lemon Candy, to moze opowiesz o tym cos wiecej ? Gdzie, za ile itp?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 01:52   #895
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Tanzanitku , ponieważ kupowałam tę paletę w ciemno [ już nie było testerów tych błyszczyków ] też się nad tym zastanawiałam choć to nie jest mój pierwszy niebieski błyszczyk - tego lata kupiłam jeszcze limitowany Juicy Tubes Cheri w odcieniu turkusu . Diorkiss jest na ustach przezroczysty , usta bardzo się błyszczą a najbardziej wzrok przyciąga blask drobinek w kolorze turkusu , jasnego niebieskiego , i jasnego zielonego , plus trochę srebra . W sztucznym świetle lub w słońcu wygląda to bajecznie muszę przyznać . Takich drobinek jeszcze w błyszczyku nie miałam .



Te Diorkissy limitowane wyszły już troszkę lepiej niż tradycyjne , te limitowane błyszczyki mają taki bardziej wyczuwalny , intensywny egzotyczny smak , mango czy coś takiego ale nadal , nadal drogi Elfiku wyczuwalny jest ten okropny chemiczny smaczek choć w mniejszym stężeniu , ale ja już wszystko wycierpię bo zawsze chciałam mieć taki wściekle różowy błyszczyk [ ale to tylko też na imprezki , broń boże na co dzień - jeszcze ktoś pomyśli , że jestem Barbi ] . A co do zwykłych Diorkissów mam takie same odczucia (!) , ma okropny smak i zapach - ale używam białego błyszczyka tylko dla rozświetlenia pomadki , więc tak bardzo mi to nie przeszkadza , przynajmniej nie zlizuję go jak JT .




Hm , Ivvonko , nie wiem , czy ta cena jest aż tak okazyjna Paleta w sklepie kosztuje 175 zł tutaj jest za 136 z kosztami przesyłki - nadal pozostaje 39 zł w kieszeni , ale cena i tak jest dość wysoka . A paleta ... mam wiele limitowanych kosmetyków i tę paletę uważam za jeden z lepszych okazów w moich zbiorach , choć patrząc na zdjęcie aż tak nie powala na kolana muszę przyznać . Cienie są intensywnie kryjące , metaliczne , świetnie dobrane kolorystycznie , pudrowo - kremowe . Czerń na powiekach przeplata się z delikatnymi srebrnymi drobinami , które cudnie migoczą i nie osypująsię na policzki . Najbardziej zaskakujący okazał się ciemny , brązowy róż [ na zdjęciu widać , że go już paćkałam palcem ] .... po rozsmarowaniu go na twarzy jest prawie niewidoczny (!) jest bardzo delikatny i nie jest matowy - aż trudno w to uwierzyć patrząc na paletę . Warto ją kupić , do wieczorowego makijażu - bomba . Na razie pomalowałam się nimi na próbę , przed imprezą coby dobrze wypaść i po raz pierwszy chyba mój TŻ zwrócił aż taką uwagę na cienie i zaintrygowany zadał pytanie co to jest ? A zainteresowanie samymi cienami często mu się nie zdarza

Dzieki za odpowiedz Czyli napewno sie nie skusze a moze i dobrze bo drogie te blyszczyki
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 05:30   #896
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Ten Maybelline roz w piance w stanach kosztowal niecale 6 dolarow(kupilam na wyprzedazy)
Edytko- nawet mnie nie załamuj
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 05:32   #897
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Lemon, świetny kuferek też o takim marzę-na razie zadowolę się tym co mam
Wkleisz zawartość?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 08:15   #898
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Chyba sie na nie skusze, ale musze je jeszcze sprawdzic w perfumerii. Jakis czas temu kupilam sobie Les 4 Ombres Chanel i nie jestem zadowolona z tych cieni. Zle sie nimi maluje, a gabeczki sa beznadziejne.
Zawsze najlepiej sprawdzić samemu każdemu podoba się coś innego . Ja również nie przepadam za cieniami Chanel - oceniłam je na KWC aż na trzy gwiazdki i jestem zadowolona tylko z jednej palety . Za cieniami poczwórnymi Lancome też nie przepadam , ale ta limitowana paleta to zupełnie inna jakość , bardziej kremowa niż sucha . No , tylko , że przeważnie tak jest w przypadku limitowanych kosmetyków , że są jednak lepszej jakości [ choć nie jest to reguła ], może dlatego , że wychodzi ich mniej ?

Cytat:
(mam nadziej ze to gepard )
ja też mam nadzieję , że to to uwielbiam to spojrzenie

Cytat:
Moze kiedys moglabys pstryknac fotke tych blyszczykow i cieni??? Jak juz luby zauwazyl jaks zmiane to mi to pachnie na jakies cudenko
Pewnie , Tanzanitku postaram się je dokładniej sfotografować , a może uda mi się pstryknąć fotę makijażu w sobotę przed wyjściem - zobaczymy , teraz jestem w trakcie robienia porządków i przy okazji fotografuję mój zbiór mazidełek - i za niedługo powinnam wkleić wszystkie zdjęcia moich skarbów , co tam , też sobie zaszaleję w tym wątku . A , mam taki sam różyk Be-bop kolor ulubiony , wypatrzyłam go również u Ciebie , a to nie wszystko co wypatrzyłam
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 09:03   #899
louvr
Raczkowanie
 
Avatar louvr
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 115
Dot.: Niesmiala propozycja:)

neuilly. - naprawde wspaniałe nabytki , chyba muszę ruszyć na zakupy szczególnie te błyszczyki napawają mnie żądzą posiadania czekamy na resztę Twoich skarbów
louvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-21, 10:48   #900
LemonCendy
Raczkowanie
 
Avatar LemonCendy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 234
Talking Dot.: Niesmiala propozycja:)

siema dziewczyny nie wiem gdzie co i za ile.... to był prezent i wieelka niespodzianka wiem tylko tyle że w wawie.... nic więcej... tak wiec pełne zaskoczenie i niespodzianka a zawartość kuferka wkleje tylko później.... aaaa..... oststnio go ważyłam tak z ciekawości... i wyszło 9 kg.... przeraziłam się....ale mile
__________________
LemonCendy
LemonCendy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.