tygodniowa dieta owocowo-warzywna - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-16, 11:26   #91
Corinne1
Raczkowanie
 
Avatar Corinne1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem tego calego zamieszania... przeciez ja nie twierdze, że dieta owocowo-warzywna to dieta która nalezy stosowac miesiacami...Oprocz warZyw i owocow potrzebujemy produktow bialkowych, tluszczy i produkty z pelnego ziarna. Dlatego ja ta diete traktuje raczej jako oczyszczenie organizmu i zmiane nawykow zywieniowych poprzez jedzenie wiekszej ilosci warzyw i owocow. Diete bede stosowac max 2 tygodnie i po tym czasie oprocz nizszej wagi bede miala lepsze samopoczucie i wiecej energii.
jeśli ktoś chce stosować jakąś dietę, to chyba najpierw powinien conieco na jej temat poczytać...jak sama nazwa diety OW mówi: je się tylko owoce i warzywa. dodatkowo stosuje się zasadę niskiego indeksu glikemicznego (!), czemu wszelkie suszone owoce, slodsze czyli banany, brzoskwinie oraz niektore gotowane warzywa (np. marchew) przeczą! zjesz wase z łososiem (pieczywo!!!, tłuszcz rybi!!! i białko!!!), dostraczysz białka z zewnątrz organizmu i cała grutnowna zasada diety leży na łopatkach.
http://www.dieta-dabrowska.pl/dr.html
to jedyna wersja tej diety, która trzyma się podstawowych reguł popartych badaniami i doświadczeniem. Znam, stosowałam 3 razy i wracam za każdym razem, gdy chcę się poczuć lepiej.
__________________
Wychodzę na spacer...codziennie
Corinne1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:48   #92
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez cukiereczeQ Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem tego calego zamieszania... przeciez ja nie twierdze, że dieta owocowo-warzywna to dieta która nalezy stosowac miesiacami...Oprocz warZyw i owocow potrzebujemy produktow bialkowych, tluszczy i produkty z pelnego ziarna. Dlatego ja ta diete traktuje raczej jako oczyszczenie organizmu i zmiane nawykow zywieniowych poprzez jedzenie wiekszej ilosci warzyw i owocow. Diete bede stosowac max 2 tygodnie i po tym czasie oprocz nizszej wagi bede miala lepsze samopoczucie i wiecej energii.
juz gdzies to pisałam, że wczytałam, że dobre samopoczucie przy diecie mało kcal, głodówkach wynika z tego, że z mięśni, które nie mają dosyć wart. odżywczych zaczyna się uwalniać substancja, która wywołuje taki stan. Ale nie należy tego odczytywać, że robimy dobrze dla naszego organizmu, bo się dobrze czujemy.
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 11:55   #93
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
juz gdzies to pisałam, że wczytałam, że dobre samopoczucie przy diecie mało kcal, głodówkach wynika z tego, że z mięśni, które nie mają dosyć wart. odżywczych zaczyna się uwalniać substancja, która wywołuje taki stan. Ale nie należy tego odczytywać, że robimy dobrze dla naszego organizmu, bo się dobrze czujemy.
Wolne kwasy tłuszczowe bodajże, o ile dobrze pamiętam. Gdy sie je spala, to cytując jedna z modek jesteśmy jakby "na haju".

dodatkowo zawsze przy wypowiedziach j/w przypominają mi się programy o anorektyczkach, które opisywały swoją euforię, mnósrtwo energii itd po tym jak to przez 2h morderczo ćwiczyły bez żadnego jedzenia przez cały dzień
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 20:38   #94
rozmarzona1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 32
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

To jest dieta oczyszczająca, z toksyn i złogów kałowych. Nie można jej stosować długofalowo, bo niezdrowa. Trzeba powoli wracać do poprzedniego sposobu żywienia. Stopniowo.
I raz jeszcze przypominam: nie wolno palić, ani pić alkoholu (chyba, że czerwone wino).
I lepiej nie traktować tej diety jako odchudzającej. Bo to nie jest jej założenie.
Drastyczne sposoby odchudzania prowadzą do wielu komplikacji, zmieniają przemianę materii, organizm wariuje. I chyba więcej szkody niż pożytku. A efekt i tak krótkotrwały.
rozmarzona1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 11:06   #95
XxNicolexXRichie
Przyczajenie
 
Avatar XxNicolexXRichie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 23
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

czyli nie ma efektu jojo po tej diecie?
XxNicolexXRichie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-04, 16:29   #96
nati019
Raczkowanie
 
Avatar nati019
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 57
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

kurcze ja dzoś zaczełam tą diete stosować, ale sama nie wiem mam zadzieje ze cos schudnme moze tydzien nie zaszkodzi...probowalam wczesniej ogeraniczyc jedzenie ,jesc tylko zdrowo ale waga stala w miejscu
nati019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:03   #97
anulazmiko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 38
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Witam
Ja też chętnie dołączę się do wątku i od jutra zaczynam oczyszczającą dietę owoc.-warz.
anulazmiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 18:04   #98
Daiana
Zakorzenienie
 
Avatar Daiana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 828
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Ja też zaczynam od jutra
hm.. może nauczę się jeść warzywa ;P niestety, kiedy biorę je do ust robi mi się "niedobrze" ;(;(;( nie wiem czemu ;( ale cóż.. na początku wezmę się za marchewkę spróbuję zetrzeć na tarce i z jabłkiem
trzymajcie kciuki
__________________
Daiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 15:24   #99
Truskawka71
Raczkowanie
 
Avatar Truskawka71
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 121
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

to ja również przyłączam się do stosowania tej diety od pon mam nadzieje,ze mi cos pomoze:P na lepsze samopoczucie itd, pozdrowionka
__________________
Chłopie, Ty nawet mikrofalówki nie potrafisz obsłużyć a za mnie się zabierasz.


Truskawka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 11:05   #100
paulina165
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Ja mam pytanie, czy w diecie owocowo warzywnej, mogła bym zastąpić jabłka jakimiś innymi owocami, np. truskawkami?
paulina165 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 13:16   #101
piegowata piratka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 272
GG do piegowata piratka
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

A zcy na tej diecie można stosować bazylię? Albo vegetę?
piegowata piratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 17:42   #102
zuza_130
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 189
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Dzięki ! Na pewno spróbuję.
__________________

zuza_130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 19:45   #103
Hypnotic Eyes
Wtajemniczenie
 
Avatar Hypnotic Eyes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 258
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Mam pytanie do moderatorów. Czemu ta dieta nie jest na KZ? Przecież to coś w stylu 'głodówki' lub 'diety cud'
__________________
Do you like my tight sweater?

Photoblog
Hypnotic Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 07:56   #104
olenka1416
Raczkowanie
 
Avatar olenka1416
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: from Poland :)
Wiadomości: 375
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Bardzo głupia i bardzo niezdrowa dieta, po której napewno pojawi się jojo
U mnie niestety zawsze po takich dietach pojawiało się jo-jo, dlatego się dziwię dlaczego inni reagują inaczej Może to kwestia wyjścia z diety? W każdym razie życzę powodzenia, chociaż dla mnie jak narazie najlepsza jest 1200kcal.
__________________
,,Whenever people agree with me, I always think I must be wrong"

-2kg




olenka1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 11:11   #105
malolata105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do malolata105
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Jestem na tej diecie od wczoraj. Martwi mnie to ze mnie mdli. nie wiem z jakiego powodu.. Da sie to jakos zmienic?
malolata105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 20:25   #106
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

zaczynam od jutra.
rano pobudka,wskakuje w dres i biegam a później jabłka,marchewka,pomidor, ogórek itd.wierzę że się uda!
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 21:24   #107
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Gratuluję, Wika to świetny sposób na to, żeby zrujnować sobie zdrowie. A bieganie przy niejedzeniu to najgłupsza rzecz jaką można robić - organizm zamiast spalać kalorie magazynuje je w postaci tk. tłuszczowej, bo "boi się" deficytu energii. I, geenralnie, zamiast chudnąć, można nawet przytyć.

Proponuję Ci inny sposób odchudzania a wątek wreszcie przenoszę na KZ, bo nie wiem, co on tu robi.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 12:07   #108
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

dzięki Ci że mnie ostrzegłaś.A jaki sposób proponujesz?
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 13:54   #109
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;8380071]dzięki Ci że mnie ostrzegłaś.A jaki sposób proponujesz?[/quote]

nie ma za co

pięć małych posiłków co 2-3 godziny, to po pierwsze. po drugie - więcej ruchu ale bez katowania się, z uwzględnieniem odpoczynku.

jeśli chodzi o odżywianie, dobrze, żeby w każdym posiłku było białko. Pamiętaj, żeby łączyć je z węglowodanami złożonymi lub z tłuszczem. unikaj połączenia węglowodany + tłuszcze. Zamień białe pieczywo na ciemne, makaron pszenny na razowy, ryż biały na brązowy a powinno być dobrze poczytaj jeszcze wątki podwieszone, a swoje jadłospisy wklejaj na Nasze Codzienne jadłospisy, dziewczyny będą je oceniać, a Twoja redukcja będzie zdrowa
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 14:10   #110
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;8380071]dzięki Ci że mnie ostrzegłaś.A jaki sposób proponujesz?[/quote]

Bardzo prawidłowa reakcja, żeby każdy tak do tego podchodził...
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 15:48   #111
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Bardzo prawidłowa reakcja, żeby każdy tak do tego podchodził...
dokładnie!! pełna kultura i... no, i w ogóle
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 07:51   #112
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Hm. Tak się składa, że czytałam książkę 'Przywracać zdrowie żywieniem' oraz pewną książkę o wegetarianizmie, które opisywały półposty i posty, prawidłowe ich przeprowadzanie itd. Jestem zwolenniczką oczyszczania organizmu ze złogów, a nawet głodówek leczniczych, które -mądrze przeprowadzone od początku do końca- mogą dać wiele pożytku. Jednak post lub półpost powinno stosować się jedynie w celu OCZYSZCZENIA/WYLECZENIA organizmu, a nie zrzucenia kg (jeśli o to chodzi, to jest to jedna z najbardziej idiotycznych 'diet odchudzających' jaką można sobie zafundować i nie radzę nikomu stosować takiej diety w celu stracenia na wadze.). W książkach które czytałam (bodajże 3 czy 4) było wszystko dokładnie opisane, wytłumaczone oraz były historie ludzi, którzy wychodzili dzięki dietom surówkowym i postom ze stanów bardzo, bardzo ciężkich grożących śmiercią. Ale to jest już inny temat i nijak się ma do odchudzania.
W każdym bądź razie nie jest to dieta odchudzająca, a i nawet żeby stosować ją jako dietę odtruwającą trzeba wiedzieć coś więcej niż jedynie "jem owoce i warzywa". Do takiej diety należy się przygotowywać (nawet na 2 tygodnie przed) i poprawnie z niej wychodzić.
Ja w celu oczyszczenia organizmu przez tydzień jadłam nieprzetworzone, niesłodzone, niesolone, niesmażone produkty (wyłączyłam produkty pochodzenia zwierzęcego, wszelkie używki-kawa, herbata(poza zieloną i białą) ale nie wyłączałam razowego pieczywa, grubych kasz, brązowego makaronu itd), jednak wszystko opierało się na warzywach i owocach (nieważne jakich- nawet suszone), nasionach, pestkach, orzechach itd. oczywiście 5 posiłków, dużo wody niegazowanej niskozmineralizowanej, ziół itd itd.
Ale co ja tam będę opisywać, podejrzewam, że większości z piszących tu osób chodzi o jak największe ograniczenie kalorii, pozbyciu się paru kg wagi (nie mylić z pozbywaniem się paru kg tłuszczu), a nie na oczyszczeniu.
Także powodzenia i radzę poczytać więcej na ten temat zanim popełni się głupotę

Edytowane przez garden_d
Czas edycji: 2008-07-29 o 08:04 Powód: dopisek
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 08:55   #113
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Hm. Tak się składa, że czytałam książkę 'Przywracać zdrowie żywieniem' oraz pewną książkę o wegetarianizmie, które opisywały półposty i posty, prawidłowe ich przeprowadzanie itd. Jestem zwolenniczką oczyszczania organizmu ze złogów, a nawet głodówek leczniczych, które -mądrze przeprowadzone od początku do końca- mogą dać wiele pożytku. Jednak post lub półpost powinno stosować się jedynie w celu OCZYSZCZENIA/WYLECZENIA organizmu, a nie zrzucenia kg (jeśli o to chodzi, to jest to jedna z najbardziej idiotycznych 'diet odchudzających' jaką można sobie zafundować i nie radzę nikomu stosować takiej diety w celu stracenia na wadze.). W książkach które czytałam (bodajże 3 czy 4) było wszystko dokładnie opisane, wytłumaczone oraz były historie ludzi, którzy wychodzili dzięki dietom surówkowym i postom ze stanów bardzo, bardzo ciężkich grożących śmiercią. Ale to jest już inny temat i nijak się ma do odchudzania.
W każdym bądź razie nie jest to dieta odchudzająca, a i nawet żeby stosować ją jako dietę odtruwającą trzeba wiedzieć coś więcej niż jedynie "jem owoce i warzywa". Do takiej diety należy się przygotowywać (nawet na 2 tygodnie przed) i poprawnie z niej wychodzić.
Ja w celu oczyszczenia organizmu przez tydzień jadłam nieprzetworzone, niesłodzone, niesolone, niesmażone produkty (wyłączyłam produkty pochodzenia zwierzęcego, wszelkie używki-kawa, herbata(poza zieloną i białą) ale nie wyłączałam razowego pieczywa, grubych kasz, brązowego makaronu itd), jednak wszystko opierało się na warzywach i owocach (nieważne jakich- nawet suszone), nasionach, pestkach, orzechach itd. oczywiście 5 posiłków, dużo wody niegazowanej niskozmineralizowanej, ziół itd itd.
Ale co ja tam będę opisywać, podejrzewam, że większości z piszących tu osób chodzi o jak największe ograniczenie kalorii, pozbyciu się paru kg wagi (nie mylić z pozbywaniem się paru kg tłuszczu), a nie na oczyszczeniu.
Także powodzenia i radzę poczytać więcej na ten temat zanim popełni się głupotę
Fachowy głos A widzisz jakieś efekty tego oczyszczania?
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-29, 11:49   #114
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez Ludowa Pokaż wiadomość
Fachowy głos A widzisz jakieś efekty tego oczyszczania?
A dzięki bardzo Efekty są, jednak myślę, że po trochę dłuższym czasie niż tydzień byłyby bardziej widoczne. Oczywiście łatwiej się wstaje, poprawia się samopoczucie, a i przede wszystkim od dużej zawartości błonnika perystaltyka jelit jest na świetnym poziomie, co oczywiście sprzyja oczyszczaniu przewodu pokarmowego. Po dłuższym stosowaniu poprawia się zdecydowanie cera (choć sama nie stosowałam dłużej- dodałam później trochę nabiału). Krótko mówiąc - Polecam, bo dobrze i mądrze przeprowadzona taka dieta może wpłynąć jedynie korzystnie
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 21:06   #115
Anuleńka :)
Przyczajenie
 
Avatar Anuleńka :)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
GG do Anuleńka :)
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Ja dietkę ową zaczęłam w lutym. Przez 3,5 miesiąca spadło mi 20 kg (oczywiście też ćwiczyłam). Do tej pory żadnego jojo, mimo że jadłam i chlebek, i mięsko (bez obżarstwa!). Od 3 dni znow jem zieleninkę.
Ta dieta jest dla mnie idealna - mam wtedy mnóstwo energii, ładniejsze włosy i cerę. I efekty jakie
__________________
"Trochę chmur, trochę słońca
Coś z początku, coś z końca
Trochę pieprzu, ciut mięty
Część dróg prostych, część krętych
Trochę plew, trochę ziarna
Taka miłość w sam raz
IDEALNA"
Kocham Cię Skarbie!!
Anuleńka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 09:22   #116
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 151
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

po przeczytaniu paru pozytywnych opinii o tej diecie postanowilam ze zaczynam od jutra
881a135baa34e075ff271ac6ad77e43317518c11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 16:52   #117
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

w tydzień schudłam 7 kg ale przy tym była 2-godzinna gra w piłkę nożną.Do tego siatka,kosz i rower.Pozdrawiam
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 19:50   #118
xena20
Przyczajenie
 
Avatar xena20
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

wytszymałam w ten sposób 2 miesiące i schudłam 15 kg super i chce schudnąc jeszcze 15kg
xena20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 10:47   #119
Ludowa
Zakorzenienie
 
Avatar Ludowa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 6 740
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

[1=7a1f522eb83de308935e9eb 654607f24bf1b13c1_6401389 3eb394;8491421]w tydzień schudłam 7 kg ale przy tym była 2-godzinna gra w piłkę nożną.Do tego siatka,kosz i rower.Pozdrawiam[/quote]

Cytat:
Napisane przez xena20 Pokaż wiadomość
wytszymałam w ten sposób 2 miesiące i schudłam 15 kg super i chce schudnąc jeszcze 15kg
Ani jedno, ani drugie tempo chudnięcia nie jest zdrowe; ciekawa jestem, kiedy znów będziecie musiały się odchudzać. Przez jojo.
__________________

Ludowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 11:14   #120
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: tygodniowa dieta owocowo-warzywna

Cytat:
Napisane przez xena20 Pokaż wiadomość
wytszymałam w ten sposób 2 miesiące i schudłam 15 kg super i chce schudnąc jeszcze 15kg
no to ja nie mam pytań. Z tego wniosek jest taki, że ta dieta jest bardzo niezdrowa. Coś takiego to mi kojarzy się z głodówką.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.