Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-16, 11:54   #4411
kaaren84
Raczkowanie
 
Avatar kaaren84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Hej, to ja już po zakupach biedronkowych i po zjedzeniu dwóch pączków(ofkors, z Biedronki) - trzeci bedzie po obiedzie. Kupiłam tym razem te z cukrem pudrem - zdecydowanie lepsze, niż te z pomadą(nie takie słodkie). Co prawda, pies wolała tamte poprzednie, ale Tłusty Czwartek jest dla ludzi - nie dla psów . Ja też jestem z tych, które prawie przez cały rok nie jedzą pączków, ale dzisiaj - muszę, no muszę . Te pączki biedronkowe, nie są z najwyższej półki, ale takich dobrych jak te co były(?) z cukierni na Górnośląskiej w Warszawie, i tak w moim mieście - nie kupię, a owadzie mają wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości
Kupiłam zielone wiadro, te pączki(dla małża - też), drobną spożywkę. Prawie 30 zet poooszło .
A propos ryb, (karpia nie lubię), to popatrywałam na świeżą tołpygę(coś około 20 zł za kg), ale tym razem jeszcze nie kupiłam.
I potwierdzam, mielone z szynki(chociaż najdroższe) - najlepsze.
__________________

kaaren84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:54   #4412
DudiBoy
Zakorzenienie
 
Avatar DudiBoy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: [x]Śląsk / Małopolska[ ]
Wiadomości: 5 640
GG do DudiBoy
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
W najbliższej mnie B też wiecznie brak jagodowej Sonagry... Właściwie nigdy jej tam nie widziałam To samo z Bon Creme - truskawkowej nie widziałam - zamiast niej malinowa (czy przypadkiem malinowa nie znika? A truskawkowa nie wchodzi na miejsce tarty malinowej? Bo malinową uwielbiam...), na kartonach wymienione są 3 smaki: kawowa, kokosowa i truskawkowa - a tarta malinowa nie...
U mnie i tak same tarty malinowe albo kawowe, kokosowej też nigdy nie uświadczyłem...
DudiBoy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 11:59   #4413
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Percival Pokaż wiadomość
wg mnie w tych pudełkach brakuje jakichś zatrzasków co by się tak nie składały

Dziękuję za opinie
atatoja, tzn, że po rozłożeniu łatwo się składają wbrew zamiarom właściciela?
osobiście nie mam tych pudełek ale oglądałam jedno które było złożone w sklepie. Jak jest złożone i zamknięte to ten magnesik przy klapce trzyma pudełko w ryzach, jest łądnie złożone, ale jak je otworzyłam tj podniosłam klapkę do góry to pudełko się złożyło aleeee.. jak coś do niego powsadzasz to pewnie będzie jako tako stało ale wg mnie i tak przydalyby sie zatrzaski bo wlozysz cos malego co nie zablokuje odpowiednio scianek to bedzie klapa
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:00   #4414
Karolina :-)
Zadomowienie
 
Avatar Karolina :-)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 851
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
Pączki z Biedronki zakupione !
Musze powiedzieć, że są bardzo smaczne jak za taką śmieszną cenę (tylko, że mogę być nieobiektywna, bo pączki jem raz na ruski rok albo rzadziej), były do wyboru z lukrem i cukrem pudrem. Żadnych bitew o nie nie było, co prawda ludzie tłoczyli się wokół kartonow ale kulturalnie Myślę, że ich nie zabraknie, ponieważ tych kartonów było ful.
Jedna z babeczek pracownic biedronki jak donosila pączki to zachwalała je, jakie to one dobre, nie tak tłuste, jak inne, bo odmrażane
Kupiłam też herbatkę roiboos z wanilią i miodem i słonecznik do łuskania
A cukierków nie kupiłaś? Ja uwielbiam tą herbatę Roiboos
Karolina :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:10   #4415
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaaren84 Pokaż wiadomość
Hej, to ja już po zakupach biedronkowych i po zjedzeniu dwóch pączków(ofkors, z Biedronki) - trzeci bedzie po obiedzie. Kupiłam tym razem te z cukrem pudrem - zdecydowanie lepsze, niż te z pomadą(nie takie słodkie). Co prawda, pies wolała tamte poprzednie, ale Tłusty Czwartek jest dla ludzi - nie dla psów . Ja też jestem z tych, które prawie przez cały rok nie jedzą pączków, ale dzisiaj - muszę, no muszę . Te pączki biedronkowe, nie są z najwyższej półki, ale takich dobrych jak te co były(?) z cukierni na Górnośląskiej w Warszawie, i tak w moim mieście - nie kupię, a owadzie mają wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości
Kupiłam zielone wiadro, te pączki(dla małża - też), drobną spożywkę. Prawie 30 zet poooszło .
A propos ryb, (karpia nie lubię), to popatrywałam na świeżą tołpygę(coś około 20 zł za kg), ale tym razem jeszcze nie kupiłam.
I potwierdzam, mielone z szynki(chociaż najdroższe) - najlepsze.
masz rację te z cukrem pudrem sa mniej slodkie, dlatego mi bardziej smakowały z lukrem bo ten lukier jest meeega slodki, gęsty, ciągnący, jak właśnie pomada, czyli cos dla mnie, bo jak na codzień nie jem słodyczy, tak jak juz jem to musi być słodkie do bólu
Cytat:
Napisane przez Karolina :-) Pokaż wiadomość
A cukierków nie kupiłaś? Ja uwielbiam tą herbatę Roiboos
własnie! Wiesz, że nie było tych cukierków na wagę Widocznie w nie kazdej biedronce są slodycze na wagę, ale w moim rodzinnym miescie widzialam, dlatego bylam pewna, ze tutaj tez będą..
Tak, ta herbatka jest przepyszna
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~



Edytowane przez karateczka000
Czas edycji: 2012-02-16 o 12:11
karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:16   #4416
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
no to współczuje jeśli komuś tak psychika działa..
A przepraszam..zgodnie z tradycją obchodzisz inne święta? Bo pewnie o Walentynkach, Dniu Kobiet, Dnia Ojca, Dzień Matki, Babcia Dziadka też pewnie nie

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez tikutik Pokaż wiadomość
Niezła historia... Mam nadzieję, że ktoś na magazynie nie wpadł na pomysł żeby te zebrane z podłogi pączki wystawić znowu na półki...
(...)
Nie, cześć wzieła 1 z Pań a część podobno 1 z Panów uboższych kręcących się pod sklepem więc spokojnie

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Gingeros Pokaż wiadomość
(...)
330 ml w cenie 2,99 o ile się nie mylę śmietanka piątnicy

(..)
Nie myli się koleżanka ale mowa o Biedronkowej śmietanie
Koleżanka wywaliła paragon przed mężem bo wydała 400zł Ale mówi, że coś ok 2,19-2,29zł
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:21   #4417
kaaren84
Raczkowanie
 
Avatar kaaren84
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 93
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kaaren84 Pokaż wiadomość
Hej, to ja już po zakupach biedronkowych i po zjedzeniu dwóch pączków(ofkors, z Biedronki) - trzeci bedzie po obiedzie. Kupiłam tym razem te z cukrem pudrem - zdecydowanie lepsze, niż te z pomadą(nie takie słodkie). Co prawda, pies wolała tamte poprzednie, ale Tłusty Czwartek jest dla ludzi - nie dla psów . Ja też jestem z tych, które prawie przez cały rok nie jedzą pączków, ale dzisiaj - muszę, no muszę . Te pączki biedronkowe, nie są z najwyższej półki, ale takich dobrych jak te co były(?) z cukierni na Górczewskiej w Warszawie, i tak w moim mieście - nie kupię, a owadzie mają wyjątkowo dobry stosunek ceny do jakości
Kupiłam zielone wiadro, te pączki(dla małża - też), drobną spożywkę. Prawie 30 zet poooszło .
A propos ryb, (karpia nie lubię), to popatrywałam na świeżą tołpygę(coś około 20 zł za kg), ale tym razem jeszcze nie kupiłam.
I potwierdzam, mielone z szynki(chociaż najdroższe) - najlepsze.
He, he, sama z sobą dyskutuję. Pączki z Górczewskiej nadal rządzą! (co prawda, pomyliłam Górczewską z Górnośląską - stąd edycja)
http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1..._od_switu.html
__________________


Edytowane przez kaaren84
Czas edycji: 2012-02-16 o 12:28
kaaren84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 12:31   #4418
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
A przepraszam..zgodnie z tradycją obchodzisz inne święta? Bo pewnie o Walentynkach, Dniu Kobiet, Dnia Ojca, Dzień Matki, Babcia Dziadka też pewnie nie
o losie ten temat już chyba jest zakończony
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:35   #4419
joasiekp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 42
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Chciałbym odświeżyć omawiany już tutaj, dość gorący temat pewnych praktyk w biedronkach...

Nie wiem czemu, ale w mojej biedronce nie ma w ogóle świeżych ziół, t.z. wystawionych nie ma, bo kiedy raz szedłem sklepową alejką i z magazynu wyjeżdżała pani z paletą to przez otwarte szeroko drzwi ewidentnie widziałem ekspozycję z... doniczkami z folią a w nich zioła! Oczywiście którą ekspedientkę bym nie spytał to zawszę słyszę to samo,że : ziół świeżych nie prowadzimy bo się nie sprzedawały" ( to może trzeba było je wyciągnąć z magazynu??)

Kolejny przypadek dotyczy konfitur... ja już wiem, że ZAWSZE brakuje jagodowej, a ostatnio moja połowica była świadkiem, jak pani donosiła z magazynu trzy nowe kartony, a w każdym brak środkowego rządku bo w nim oczywiście miała być jagoda
To samo jest z niektórymi jogurtami (np wieczny brak truskawkowego Bon Creme).

Poradźcie mi, co mam z tym zrobić bo powoli tracę już cierpliwość, a do innych Biedronek nie będę jeździł skoro mam jedną 2 minuty drogi od domu. I nie odzywałbym się, gdyby miało to miejsce parę razy z jednym, czy dwoma produktami. Taka sytuacja jest na dziennym porządku ze wszystkim na co człowiek ma ochotę, co ma jakiś lepszy smak, bądź jest bardzo dobre jakościowo a przy tym niedrogie, lub unikalne (sezonowe promocje).
Miałam kiedyś taki problem że w mojej biedronce brakował wielu produktów, które były w innych np. miały być owoce liczi a w mojej oczywiście nie było. Wkurzyłam się bo cały tydzień -dzień w dzień chodziłam za nimi (uwielbiam) więc napisałam do Dyrekcji biedronki. Reakcja była b. szybka z prośba o emaila z danymi biedronki...
joasiekp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:37   #4420
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

właśnie wróciłam z biedry...Boziu-ile u nas pączków!!!Chyba ze 40 kartonów było po 24 sztuki a jakoś zainteresowanie niezbyt duże..

Kupiłam 3 pasty (kupuję póki są :p)
2 jogo 0%
2pączki
i tych cukerków na wage trochę i zapłaciłam równe 10zł
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 12:52   #4421
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiabasia2009 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biedronki.Kupiłam długopisy ( bardzo fajne,jeszcze się dziś wybiorę po 2 opakowanie) , regał szufladowy,lampkę LED z czujnikiem ruchu,Agent do wc ten zielony,proszek E 9 kg, 2 x kawy Tchibo po 10,99 ( zapas) i 32 pączki i jescze dużo innych rzeczy straciłam 405,35 zł
łoo nieźle się szarpnęłaś

Ja zjadlam 1 pączka, bo go dostałam na mieście. I w sumie o dziwo mam dziś ochotę na pączki, zawsze jem 1 symbolicznie bo nie przepadam za slodkimi bułeczkami ale jakos dzis mam smaka i chyba zrobilam bląd ze nie kupialam jakiegos w drodze do domu. Co prawda bylam w tesco ale tam widzialam tylko pakowane po kilkanascie sztuk to przeciez tyle bym nie zjadła
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 12:53   #4422
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Chciałbym odświeżyć omawiany już tutaj, dość gorący temat pewnych praktyk w biedronkach...

Nie wiem czemu, ale w mojej biedronce nie ma w ogóle świeżych ziół, t.z. wystawionych nie ma, bo kiedy raz szedłem sklepową alejką i z magazynu wyjeżdżała pani z paletą to przez otwarte szeroko drzwi ewidentnie widziałem ekspozycję z... doniczkami z folią a w nich zioła! Oczywiście którą ekspedientkę bym nie spytał to zawszę słyszę to samo,że : ziół świeżych nie prowadzimy bo się nie sprzedawały" ( to może trzeba było je wyciągnąć z magazynu??)

Kolejny przypadek dotyczy konfitur... ja już wiem, że ZAWSZE brakuje jagodowej, a ostatnio moja połowica była świadkiem, jak pani donosiła z magazynu trzy nowe kartony, a w każdym brak środkowego rządku bo w nim oczywiście miała być jagoda
To samo jest z niektórymi jogurtami (np wieczny brak truskawkowego Bon Creme).

Poradźcie mi, co mam z tym zrobić bo powoli tracę już cierpliwość, a do innych Biedronek nie będę jeździł skoro mam jedną 2 minuty drogi od domu. I nie odzywałbym się, gdyby miało to miejsce parę razy z jednym, czy dwoma produktami. Taka sytuacja jest na dziennym porządku ze wszystkim na co człowiek ma ochotę, co ma jakiś lepszy smak, bądź jest bardzo dobre jakościowo a przy tym niedrogie, lub unikalne (sezonowe promocje).
Może świeże zioła musiały zostać zdjęte ze sklepu? Czasami może być i tak jak jest polecenie od górne. Co do jogurtów i konfitur to u mnie również na katonach są wszystkie smaki ale w środku już oczywiście nie ma wszystkich. Nie mam pojęcia od czego to zależy, ale takie przyjeżdżają z magazynu.

A co do pączków, nie pomyślałyście może, że ktoś kupuje ich kilka kartonów i wstawia póżniej za np 1 zł w swoim sklepie?

Edytowane przez lilianna90
Czas edycji: 2012-02-16 o 12:54
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:08   #4423
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

ja równiez bylam dzis w biedronce, ale zadnych bitew o paczki nie bylo :P Stało chyba z 40 kartonów i w kazdym byly z lukrem i z cukrem pudrem. Ja wzielam 4 szt, ale pewna starsza pani mnie szturchela i szepnela, zebym brala te z cukrem pudrem bo lepsze i z konfitura rozana, wiec za jej namowa wziełam 3 z rozana i 1 z lukrem (TZ uwielbia takie skrajne slodkosci)

AAaa i nareszcie znalazlam te pasty! mozarella z twarozkiem króluje )
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:12   #4424
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość

A co do pączków, nie pomyślałyście może, że ktoś kupuje ich kilka kartonów i wstawia póżniej za np 1 zł w swoim sklepie?
a no własnie, nie pomyslalam o tym , ale rzeczywiscie jacys handlowcy mogli by traktowac te paczki po 59gr po cenie hurtowej i potem sprzedawac u siebie drozej
Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
ja równiez bylam dzis w biedronce, ale zadnych bitew o paczki nie bylo :P Stało chyba z 40 kartonów i w kazdym byly z lukrem i z cukrem pudrem. Ja wzielam 4 szt, ale pewna starsza pani mnie szturchela i szepnela, zebym brala te z cukrem pudrem bo lepsze i z konfitura rozana, wiec za jej namowa wziełam 3 z rozana i 1 z lukrem (TZ uwielbia takie skrajne slodkosci)

AAaa i nareszcie znalazlam te pasty! mozarella z twarozkiem króluje )
te z lukrem też mają nadzienie różane
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:34   #4425
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Kupowala moze ktoras z was te przyprawniki? ja kupilam i nie wiem, co z mlynkiem jest nie tak, ale nie moge dokrecic srubki, zeby go zamknac. Jak wyjelam z opakowania, to srubka byla lekko zakrecona, a jak nasypalam pieprzu i chcialam zakrecic, to sie nie dalo, lata ta sruba. wysypalam pieprz i probowalam zakrecic sam mlynek i tez juz nie dalam rady, jakby za krotki byl ten 'trzpien', ktory wieńczy sruba. Jutro bym zwrocila te przyprawniki (o ile mozna), ale jak sie okaże, ze ja cos zle robie, to wyjde na glupa, a tego bym nie chciala
Ktoras z was ma moze podobny problem?
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:34   #4426
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

DudiBoy miałam kiedyś podobną sytuację,z tym ze chodziło o kawę nescafe z kubkiem w zestawie
cały czas paleta z tą kawą była wystawiona koło kas,a jak przyszłam kilka dni później,bo zależało mi żeby kupić ten zestaw, już tej palety tam nie było. Więc pytam się kobiety tam pracującej,czy jest jeszcze ta kawa w promocji,na co ona mi odpowiada ze już nie ma tych zestawów. Ja patrzę, a za jej plecami były otwarte drzwi na magazyn,a tam zaraz pierwsze co mi się rzuciło w oczy to..paleta z kawą nescafe z kubkiem w zestawie
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:49   #4427
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
o losie ten temat już chyba jest zakończony
WG mnie nie Tłusty Czwartek ma coś związanego z Wielkim Postem no ALE...


Dziewczyny w szoku jestem- znajoma w 1 biedrze wczoraj kupiła pączki po 89gr, gdzie w innych 2 były po 79gr...
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:50   #4428
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Przeczytałam Wasze relacje odnośnie pączków

Zastanawiałam się po co komuś takie ilości pączków , ale możliwe, że "handlowcy" kupują w B żeby potem je sprzedawać dalej po wyższej cenie. To się nazywa smykałka do biznesu

Na chwilę obecną zjadłam sztuk 2 z ajerkoniakiem , uwaga nie były z B
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:52   #4429
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Kupują taniej- wstawiają do siebie tak jak już ktoś wspomniał...
Nie tylko z pączkami tak robią
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-16, 13:55   #4430
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
WG mnie nie Tłusty Czwartek ma coś związanego z Wielkim Postem no ALE...
ja wiem że coś się kończy a coś zaczyna ale w moich wcześniejszych wypowiedziach bardziej chodziło mi o ILOŚCI pączków które ludzie akurat dzisiaj jedzą, nie miałam na myśli że to święto jest złe
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 13:59   #4431
bo_inne_nicki_byly_zajete
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 802
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
DudiBoy miałam kiedyś podobną sytuację,z tym ze chodziło o kawę nescafe z kubkiem w zestawie
cały czas paleta z tą kawą była wystawiona koło kas,a jak przyszłam kilka dni później,bo zależało mi żeby kupić ten zestaw, już tej palety tam nie było. Więc pytam się kobiety tam pracującej,czy jest jeszcze ta kawa w promocji,na co ona mi odpowiada ze już nie ma tych zestawów. Ja patrzę, a za jej plecami były otwarte drzwi na magazyn,a tam zaraz pierwsze co mi się rzuciło w oczy to..paleta z kawą nescafe z kubkiem w zestawie
To i tak jeszcze nie najgorsze
moja znajoma pracuje w biedronce,. Bylo tak: znajoma chciala cala skrzynke mandarynek kupic, ale zostaly tylko dwie, z czego w tej na gorze bylo juz tylko kilka sztuk, wiec znajoma zadzwonila po siostre (sama nie mogla wziac sobie, bo byla w pracy). Niestety do drugiej,pelnej skrzynki zaczela dobierac sie jakas obca kobieta (klientka), wiec znajoma podeszla, zabrala ta pelna skrzyne kobiecie sprzed nosa, rzekla, iz 'to nie jest na sprzedaz' i zaniosla swojej siostrze do koszyka - wszystko sie dzialo na oczach kobiety. Ja jej sie dziwie, ze nie poprosila o rozmowe z kierownikiem.

wiecie moze jak wyglada procedura zwrotu przedmiotu w biedronce? czy jesli sa jeszcze te przedmioty, to musze sobie wymienic, czy moge poprosic o zwrot pieniedzy? udaje sie ze zlym produktem do kasy czy jeszcze gdzies indziej?

Edytowane przez bo_inne_nicki_byly_zajete
Czas edycji: 2012-02-16 o 14:02
bo_inne_nicki_byly_zajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:23   #4432
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez bo_inne_nicki_byly_zajete Pokaż wiadomość
(...)
wiecie moze jak wyglada procedura zwrotu przedmiotu w biedronce? czy jesli sa jeszcze te przedmioty, to musze sobie wymienic, czy moge poprosic o zwrot pieniedzy? udaje sie ze zlym produktem do kasy czy jeszcze gdzies indziej?
Weź paragon i tą rzecz, podejdź do ochroniarza jeśli są duże kolejki on poprosi kierownika. Jeśli jest dostępny towar- wymieniasz, jeśli nie lub nie chcesz- oddają Ci pieniążki. Nie robią z tego problemu jak w innych sklepach

---------- Dopisano o 15:23 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
ja wiem że coś się kończy a coś zaczyna ale w moich wcześniejszych wypowiedziach bardziej chodziło mi o ILOŚCI pączków które ludzie akurat dzisiaj jedzą, nie miałam na myśli że to święto jest złe
E tam, przesadzasz..
Mi też się nie podoba, że raz w roku zakochani okazują sobie taką wielką czułość jakby na co dzień tego nie mogli robić itp

2 ( w tym 1 oskroby rano, teraz 1 z Biedronki) pączki i uwaga..nie zawaham się zjeść więcej...dostawa Biedronkowych pączulów przyjechała
Jesssu 40 dni porządnego postu..2 h już byłam na sankach, spadam na drugie 2
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:37   #4433
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

czy chipsy chilli byly z limitowanej edycji?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:37   #4434
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
E tam, przesadzasz..
Mi też się nie podoba, że raz w roku zakochani okazują sobie taką wielką czułość jakby na co dzień tego nie mogli robić itp
wyraziłam tylko swoją opinię

żeby nie było ot, u mnie też dawno nie widziałam malinowej tarty.
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:48   #4435
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Kupują taniej- wstawiają do siebie tak jak już ktoś wspomniał...
Nie tylko z pączkami tak robią
Przypomniałam sobie historię, jak latem kupowałam wodę w przydrożnym sklepiku z napojami, owocami itp. - patrzę, a to znana mi woda z Lidla w cenie 4 zł za butelkę .... w sklepie oryginalna cena poniżej 1 zł.

Jak to mawiają w biznesie nie ma sentymentów
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:49   #4436
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Mozecie polecic mi jakies wino czerwone wytrawne, dobrej jakosci?
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:50   #4437
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez kasiabasia2009 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z biedronki.Kupiłam długopisy ( bardzo fajne,jeszcze się dziś wybiorę po 2 opakowanie) , regał szufladowy,lampkę LED z czujnikiem ruchu,Agent do wc ten zielony,proszek E 9 kg, 2 x kawy Tchibo po 10,99 ( zapas) i 32 pączki i jescze dużo innych rzeczy straciłam 405,35 zł
Fiu fiu ... to się nazywa zakupowy konkret
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 14:52   #4438
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Przypomniałam sobie historię, jak latem kupowałam wodę w przydrożnym sklepiku z napojami, owocami itp. - patrzę, a to znana mi woda z Lidla w cenie 4 zł za butelkę .... w sklepie oryginalna cena poniżej 1 zł.

Jak to mawiają w biznesie nie ma sentymentów
u mnie na uczelni to nawet była pycholandia z B w automacie za 3.50
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:02   #4439
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
małż był w 2 biedronkach i w żadnej nie było
Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
W mojej biedronce na plakacie z ofertą żelazko zaklejone
o żesz!!!

dzięki dziewczyny za info
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-16, 15:13   #4440
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XII

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czy chipsy chilli byly z limitowanej edycji?
tak,ale u mnie pełłłłłłłłłłłłłno ich
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 14:06:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.