Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 09:13   #3391
apricot23
Przyczajenie
 
Avatar apricot23
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Hej dziewczyny Czy któraś z Was ma w najbliższym czasie wesele w Akropolu? Albo będzie tam bawić? Chciałabym usłyszeć relację Kiedyś w ogóle widziałam taki post z rozpisanymi weselami PM-ek na 2012 i 2013 rok, orientujecie się gdzie mogę go znaleźć?
apricot23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:17   #3392
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Z tym potwierdzaniem przybycia to rzeczywiscie zazwyczaj jest problem, bo ludziom nie chce się poinformować. Wiem, że większość młodych musi potem sama obdzwaniać wszystkich.
My mamy 1-szy weekend z zapraszaniem za sobą, w związku z tym, ze my zapraszamy samych najbliższych (ok. 50 0sób), to od razu wiemy, kto będzie (bo raczej wszyscy będą, ewentualnie niektórzy bez dzieciaków).
Myślę, że najwięskzy problem jest w przypadku dużych wesel, bo wówczas zaprasza się daleką rodzinę, a taka często nie przychodzi i nawet nie pamięta, żeby potwierdzić.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 09:23   #3393
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apricot23 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Czy któraś z Was ma w najbliższym czasie wesele w Akropolu? Albo będzie tam bawić? Chciałabym usłyszeć relację Kiedyś w ogóle widziałam taki post z rozpisanymi weselami PM-ek na 2012 i 2013 rok, orientujecie się gdzie mogę go znaleźć?
może chodzi Ci o to z pierwszej strony tego wątku??
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 10:55   #3394
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Witajcie Dziewczyny
Jestem tutaj świeżynką - dopiero kilka dni temu się zaręczyłam, ale już z moim TŻ myślimy o organizacji ślubu. I prawdę mówiąc, czuję się zagubiona. Nie wiem od czego zacząć - czy od liczenia jaką sumą będziemy dysponować, czy szukać już sali i zamawiać kościół. Dodam,, że bardzo byśmy chcieli się pobrać we wrześniu / październiku przyszłego roku ( o ile finanse pozwolą).

I jeszcze jedno - generalnie na wizazu nie jestem od dawna, więc jeśli znacie wątki odpowiedniejsze dla mojej nowej sytuacji to będę wdzięczna za linki.
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 11:54   #3395
sss87
Zadomowienie
 
Avatar sss87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 263
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Witam wszystkie PMki
Mój ślub dopiero w przyszłym roku, ale chętnie dowiem się różnych szczegółów związanych z organizacją.

Cytat:
Napisane przez Iemand Pokaż wiadomość
Hej, słuchajcie, zaczęłam się na poważnie rozglądać za sukniami. Wiecie coś o jakiejś dobrej (i nie za drogiej) krawcowej? Bardzo chciałabym mieć uszytą suknię wg moich marzeń
Słyszałam dobre opinie o jakimś salonie na bernardyńskiej. Podpowiecie coś?
Mogę Ci polecić sprawdzoną krawcową Mam skan ulotki z danymi kontaktowymi, jeśli jesteś zainteresowana to podeślę na maila
__________________

sss87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 17:42   #3396
kanapka07
Raczkowanie
 
Avatar kanapka07
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Puławy/Wwa
Wiadomości: 93
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Z tym potwierdzaniem przybycia to rzeczywiscie zazwyczaj jest problem, bo ludziom nie chce się poinformować. Wiem, że większość młodych musi potem sama obdzwaniać wszystkich.
My mamy 1-szy weekend z zapraszaniem za sobą, w związku z tym, ze my zapraszamy samych najbliższych (ok. 50 0sób), to od razu wiemy, kto będzie (bo raczej wszyscy będą, ewentualnie niektórzy bez dzieciaków).
Myślę, że najwięskzy problem jest w przypadku dużych wesel, bo wówczas zaprasza się daleką rodzinę, a taka często nie przychodzi i nawet nie pamięta, żeby potwierdzić.
u mnie było wszystko oki do 3 dni przed weselem - nagle moja siostra cioteczna poinformowała moją mamę że jednak przyjdą bez trójki swoich nastoletnich dzieci...
a w dniu wesela okazało się, że kolejne dwie nie przybyły tj. mój kuzyn bez os. tow, (zapomniał mi powiedzieć, bo wiedział od dawna, że będzie sam) oraz dziecko od TŻ
cóż niektórym nie robi różnicy, że i tak musisz zapłacić za tych nie obecnych...

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kanapka07 Pokaż wiadomość
u mnie było wszystko oki do 3 dni przed weselem - nagle moja siostra cioteczna poinformowała moją mamę że jednak przyjdą bez trójki swoich nastoletnich dzieci...
a w dniu wesela okazało się, że kolejne dwie nie przybyły tj. mój kuzyn bez os. tow, (zapomniał mi powiedzieć, bo wiedział od dawna, że będzie sam) oraz dziecko od TŻ
cóż niektórym nie robi różnicy, że i tak musisz zapłacić za tych nie obecnych...
dziecko od TŻ to dziecko jego siostry ciotecznej, a nie jego aby było jasne
__________________
07-07-2012

moja trasa biegowa:
http://www.runningmap.com/?id=310255
kanapka07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-16, 18:11   #3397
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny
Jestem tutaj świeżynką - dopiero kilka dni temu się zaręczyłam, ale już z moim TŻ myślimy o organizacji ślubu. I prawdę mówiąc, czuję się zagubiona. Nie wiem od czego zacząć - czy od liczenia jaką sumą będziemy dysponować, czy szukać już sali i zamawiać kościół. Dodam,, że bardzo byśmy chcieli się pobrać we wrześniu / październiku przyszłego roku ( o ile finanse pozwolą).

I jeszcze jedno - generalnie na wizazu nie jestem od dawna, więc jeśli znacie wątki odpowiedniejsze dla mojej nowej sytuacji to będę wdzięczna za linki.
Witamy Najpierw policzcie orientacyjną liczbę gości, żebyście wiedzieli jakiej sali szukać. Później wybór sali weselnej, decyzja: DJ czy orkiestra i zaklepanie fotografa- reszta- w swoim czasie

Dziewczyny, jakiego kupowałyście szampana, gdzie i po ile?
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 20:27   #3398
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Witamy Najpierw policzcie orientacyjną liczbę gości, żebyście wiedzieli jakiej sali szukać. Później wybór sali weselnej, decyzja: DJ czy orkiestra i zaklepanie fotografa- reszta- w swoim czasie

Dziewczyny, jakiego kupowałyście szampana, gdzie i po ile?
możesz też udać się do kościoła przy tym co już wspomniane przez Miss Anna bo jeśli to duża parafia to może być problem wiec po wyborze sali i daty maszeruj do kościoła bo będziesz brać ślub w innej parafii tak jak ja;D

a co do szampana to mi Pani z sali powiedziala zebym liczyła 8-10 osob na jednego takiego normalnego (chyba 0,7?)

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość

I jeszcze jedno - generalnie na wizazu nie jestem od dawna, więc jeśli znacie wątki odpowiedniejsze dla mojej nowej sytuacji to będę wdzięczna za linki.
i jeszcze jak chcesz poczytać opinie o niektórych lokalach z Lubelszczyzny to masz tu linka do wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239923&page=33
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:04   #3399
mruczek59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

wsprawie obrączek: a czego nie pójdziecie do sawickiego na zamojską? dużuy wybór, proferska z podejściem do klienta, nikt tam łaski nie robi
mruczek59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:30   #3400
mruczek59
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 21
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez mala8806 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, ślub planujemy na maj w 2013r. Jestem na etapie wyboru sali i zespołu. Chciałabym żebyście coś doradziły, bo nie mogę się zdecydować na salę. Mam trzy propozycje: Akropol w Dębówce, Gościniec w Wólce Lubelskiej i Zajazd Gościnny al.Kraśnicka. Obejrzeliśmy ok. 20 sal i te wydawały nam się najlespze jeśli chodzi o salę dla 120 osób. Nie wiem tylko jak z jedzieniem i organizacją w tych salach. Możecie coś polecić lub podzielić się doświadczeniami ?
Akropol jak najbardziej, krasnicka tez fajnie, natomiast wólka lubelska nie polecam.
mruczek59 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 07:41   #3401
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jakiego kupowałyście szampana, gdzie i po ile?
My kupowaliśmy wino musujące Moscato (ja je bardzo lubię, bo jest dość słodkie, bez takiej charakterystycznej dla szampanów kwasoty), nie pamiętam dokładnie, który to gatunek Moscato, bo jest kilka, ale każde jest przyjemnie słodkie.
Kupiliśmy w makro kilka tygdni temu była promocja, płaciliśmy jakoś ok. 15 zł, nie pamiętam dokładnie, było o ok. 3 zł taniej niż normalnie.
Kupiliśmy 5 butelek na ok. 40 sobób dorosłych.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 08:24   #3402
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Witamy Najpierw policzcie orientacyjną liczbę gości, żebyście wiedzieli jakiej sali szukać. Później wybór sali weselnej, decyzja: DJ czy orkiestra i zaklepanie fotografa- reszta- w swoim czasie

Dzięki za podpowiedzi
A czy jest jakaś zasada: tańszy DJ czy orkiestra?

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
możesz też udać się do kościoła przy tym co już wspomniane przez Miss Anna bo jeśli to duża parafia to może być problem wiec po wyborze sali i daty maszeruj do kościoła bo będziesz brać ślub w innej parafii tak jak ja;D

My to w ogóle rozważamy branie ślubu w całkiem innej parafii. Ja mieszkam na wsi i nie lubię tamtego kościoła i księdza, a mój TŻ pochodzi ze śląska i tu jeszcze nie zadomowił się w żadnej parafii. Archikatedra nam się marzy albo inny stylowy kościół w centrum
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:01   #3403
apricot23
Przyczajenie
 
Avatar apricot23
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi
A czy jest jakaś zasada: tańszy DJ czy orkiestra?

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------




My to w ogóle rozważamy branie ślubu w całkiem innej parafii. Ja mieszkam na wsi i nie lubię tamtego kościoła i księdza, a mój TŻ pochodzi ze śląska i tu jeszcze nie zadomowił się w żadnej parafii. Archikatedra nam się marzy albo inny stylowy kościół w centrum
Mam tak samo Mój Narzeczony też ze Śląska i też nie chce brać ślubu w swojej parafii.. Gdzie robicie wesele? Jak to właściwie jest, bo słyszałam, że księdzu któremu się odmawia trzeba coś zapłacić? ;/
apricot23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 09:48   #3404
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A czy jest jakaś zasada: tańszy DJ czy orkiestra?

poziomkapaula: zasady nie ma, są tylko twoje/wasze upodobania.jedni wolą słuchać i bawić sie przy oryginalnych kawałkach, inni nie wyobrażają sobie wesela bez zespołu. i tu, i tu jest ryzyko ,że coś pójdzie nie tak ,ale wiekszość wesel jest przecież udanych )). ja za zespołami nie przepadam,wiec opowiadam się za dj-em
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 11:30   #3405
kasia_kasiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 54
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny może macie do polecenia jakieś osoby, które grają na skrzypcach i śpiewją na ślubach? Ciężko mi idzie szukanie kogoś takiego a chciałabym jakąś sprawdzoną osobę.
__________________
11.08.2012 r. ŻONKA
kasia_kasiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:38   #3406
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apricot23 Pokaż wiadomość
Mam tak samo Mój Narzeczony też ze Śląska i też nie chce brać ślubu w swojej parafii.. Gdzie robicie wesele? Jak to właściwie jest, bo słyszałam, że księdzu któremu się odmawia trzeba coś zapłacić? ;/
My jeszcze nic nie mamy! Zaręczyny były niecały tydz. temu, ale ja już chcę się rozejrzeć dokładnie w temacie, bo nie chcemy za bardzo zwlekać ze ślubem.
Mam kilak typów jesli chodzi o salę, ale oczywiście jeszcze nie wiem jak ceny i terminy.
Z tym księdzem też tak słyszałam i boję się, że u mnie tak właśnie będzie (pomijając kwestię, czy nas zechcą np. w archikatedrze).

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Dziewczyny, a może macie jakieś typy sal/ lokali w rozsądnych cenach, po stronie południowej Lublina, a najlepiej poza granicami?
Myślałam o czymś nad Zalewem (pod Kasztanami, Graf Marina) lub też bardziej w stronę Bychawy (ewentualnie Abramowice itp.) - mieszkam w tamtych stronach, więc jeśli ślub będzie u mnie w parafii, to będzie lepiej z dojazdem.
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:54   #3407
elemeledutkik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 204
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
My jeszcze nic nie mamy! Zaręczyny były niecały tydz. temu, ale ja już chcę się rozejrzeć dokładnie w temacie, bo nie chcemy za bardzo zwlekać ze ślubem.
Mam kilak typów jesli chodzi o salę, ale oczywiście jeszcze nie wiem jak ceny i terminy.
Z tym księdzem też tak słyszałam i boję się, że u mnie tak właśnie będzie (pomijając kwestię, czy nas zechcą np. w archikatedrze).

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Dziewczyny, a może macie jakieś typy sal/ lokali w rozsądnych cenach, po stronie południowej Lublina, a najlepiej poza granicami?
Myślałam o czymś nad Zalewem (pod Kasztanami, Graf Marina) lub też bardziej w stronę Bychawy (ewentualnie Abramowice itp.) - mieszkam w tamtych stronach, więc jeśli ślub będzie u mnie w parafii, to będzie lepiej z dojazdem.
- co do brania ślubu w innej parafii to kiedyś tak było, moja sąsiadka 3 lata temu płaciła 200zł za to, że w naszej parafii nie było wolnej godziny w tym dniu. U nas też tak było, że salę zarezerwowaliśmy a dopiero później poszliśmy do kościoła i zaproponował nam ksiądz godzinę 12,30 lub 19 ani jedna, ani druga nie wchodziła w grę i poszliśmy do parafii Tż i jedyną opłatą w mojej parafii to zapowiedzi (dobrowolne). Chyba, że jest opłata, że ani w jednej ani w drugiej, ale tu nie pomogę chociaż wydaje mi się, że nie powinno być..
- co do sali nad zalewem to ja mam w Bosmanie, cena wydaje mi się rozsądna jeśli będziesz chciała jakieś szczegóły dokładnie to pytaj tu lub na PW
__________________


18.08.2012


elemeledutkik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 12:58   #3408
Karola_927
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 79
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Wszystko zależy od tego na ile osób chcecie robić wesele: w stronę Abramowic to na pewno Dom Królewski, Sonatina, Artemida i Avangarda w Dominowie, ciut dalej Agroturystyka Wilczopole- cena barrdzo przystępna i właściciele znają się na rzeczy, Ola w Jabłonnie a przed nią jeszcze nie działające dwa nowe domy weselne. W stronę Bychawy nie pomogę; nie polecałabym tylko Anastazji
__________________
22.08.2006 Ty i Ja
25.08.2012 Pani M.
10.09.2013 Rodzinka się powiększy
Czekając na... Łucję TP 20.05.2014
Karola_927 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 14:29   #3409
justyna_b3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 196
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może macie jakieś typy sal/ lokali w rozsądnych cenach, po stronie południowej Lublina, a najlepiej poza granicami?
Myślałam o czymś nad Zalewem (pod Kasztanami, Graf Marina) lub też bardziej w stronę Bychawy (ewentualnie Abramowice itp.) - mieszkam w tamtych stronach, więc jeśli ślub będzie u mnie w parafii, to będzie lepiej z dojazdem.
Moje wesele odbędzie się w Zajeździe pod Gwiazdami przy ul. Lipskiej, to jest w okolicach Zalewu. Nie byłam tam nigdy na weselu, ale słyszałam bardzo pozytywne opinie.
Mogę też polecić lokal Sonatina w Dominowie. Byłam tam na weselu w zeszłym roku - bardzo ładny wystrój, super ogród, jedzenie smaczne, a i cena nie poraża. Sama bym tam zrobiła wesele, ale mieli zajęte terminy, które mnie interesowały :/ Gość, który jest właścicielem Sonatiny ma też drugi lokal Artemida, też w Dominowie, tylko trochę dalej. Tam też jest spoko, tak na oko

Cytat:
Napisane przez kasia_kasiaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie do polecenia jakieś osoby, które grają na skrzypcach i śpiewją na ślubach? Ciężko mi idzie szukanie kogoś takiego a chciałabym jakąś sprawdzoną osobę.
Podłączam się do pytania, też poszukuję

Cytat:
Napisane przez mruczek59 Pokaż wiadomość
wsprawie obrączek: a czego nie pójdziecie do sawickiego na zamojską? dużuy wybór, proferska z podejściem do klienta, nikt tam łaski nie robi
Jeśli chodzi o Savickiego to naprawdę polecam. My zamawialiśmy obrączki w salonie na Lubartowskiej, pracuje tam przemiła i bardzo profesjonalna Pani. Mieliśmy własne złoto, więc dolicza się tylko 550 zł za robociznę. Nie pamiętam ile dokładnie było tego złota, ale trochę więcej niż pójdzie na obrączki. To co zostanie można im skupić i odliczą od tej kwoty za robociznę. Mają chyba 500 wzorów obrączek, z czego każdy można dowolnie modyfikować. Można też wymyślić własny wzór i zrobią, np. ze szkicu lub ze zdjęcia.
__________________
22.09.2012
justyna_b3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 16:31   #3410
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość
Dzięki za podpowiedzi
A czy jest jakaś zasada: tańszy DJ czy orkiestra?
Generalnie taniej wychodzi DJ chociażby z tego powodu, ze na weselu płacisz za jedną osobę talerzyk, a przy orkiestrze za minimun 3 . My mamy orkiestrę ale ja wolałabym DJa. byłam na 3 weselach z DJem i były naprawdę super.

Znalazłam kabel do aparatu więc się pochwalę zakupami
Byłam dzisiaj na fryzurze próbnej i zastanawiam się nad tymi kwiatkami (tylko gożdzik byłby nie w takim kolorze tylko jasny, ale nie mogłam jasnego znaleźć )
Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ślub 001.jpg (115,6 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ślub 002.jpg (89,5 KB, 84 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ślub 004.jpg (176,6 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez Miss Anna
Czas edycji: 2012-09-24 o 09:01
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:34   #3411
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość

Znalazłam kabel do aparatu więc się pochwalę zakupami
Byłam dzisiaj na fryzurze próbnej i zastanawiam się nad tymi kwiatkami (tylko gożdzik byłby nie w takim kolorze tylko jasny, ale nie mogłam jasnego znaleźć )
Co myślicie?
ja jestem za goździkiem bo ten storczyk przytłacza tą fryzurkę
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:39   #3412
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ja jestem za goździkiem bo ten storczyk przytłacza tą fryzurkę
Ibyza Pokażesz nam jakaś fotkę?

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Generalnie taniej wychodzi DJ chociażby z tego powodu, ze na weselu płacisz za jedną osobę talerzyk, a przy orkiestrze za minimun 3 . My mamy orkiestrę ale ja wolałabym DJa. byłam na 3 weselach z DJem i były naprawdę super.

Znalazłam kabel do aparatu więc się pochwalę zakupami
Byłam dzisiaj na fryzurze próbnej i zastanawiam się nad tymi kwiatkami (tylko gożdzik byłby nie w takim kolorze tylko jasny, ale nie mogłam jasnego znaleźć )
Co myślicie?
goździk!
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 19:50   #3413
Ewel888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Hej dziewczyny,

Jeśli mogę dołączę do Was- też wychodzę za mąż w 2013 w Zamościu.

Pozdrawiam

Ewelina
Ewel888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:42   #3414
black_dvc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 130
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez poziomkapaula Pokaż wiadomość


Dziewczyny, a może macie jakieś typy sal/ lokali w rozsądnych cenach, po stronie południowej Lublina, a najlepiej poza granicami?
Myślałam o czymś nad Zalewem (pod Kasztanami, Graf Marina) lub też bardziej w stronę Bychawy (ewentualnie Abramowice itp.) - mieszkam w tamtych stronach, więc jeśli ślub będzie u mnie w parafii, to będzie lepiej z dojazdem.

ja bede miala w Oli w Jablonnej, to jest zaraz obok Bychawy spodobal nam sie lokal i cena
black_dvc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 20:59   #3415
justyna_b3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 196
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Generalnie taniej wychodzi DJ chociażby z tego powodu, ze na weselu płacisz za jedną osobę talerzyk, a przy orkiestrze za minimun 3 . My mamy orkiestrę ale ja wolałabym DJa. byłam na 3 weselach z DJem i były naprawdę super.

Znalazłam kabel do aparatu więc się pochwalę zakupami
Byłam dzisiaj na fryzurze próbnej i zastanawiam się nad tymi kwiatkami (tylko gożdzik byłby nie w takim kolorze tylko jasny, ale nie mogłam jasnego znaleźć )
Co myślicie?
za zakupy
fryzura świetna, też jestem za goździkiem. Bardzo mi się podobaja takie lekkie upięcia, jeśli dysponujecie jakimiś fotami, to podzielcie się
bardzo podobają mi się też Twoje buty.
__________________
22.09.2012
justyna_b3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 07:49   #3416
trebolita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

fryzura bardzo ładna,ja bym zostałą przy storczyku ale poszukałą drobniejszego kwiatka,bo ten rzeczywiście za duży.a storczyków wybór ,że hej,da sie coś znależć.mimo mody na goździki,storczyk wydaje mi sie szlachetniejszy,bardziej elegancki. a jakie kwiaty będziesz miała w bukiecie?żeby to jakoś się zgrało,to kwiat powinien być taki,jaką masz wiązankę.
trebolita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:36   #3417
Miss Anna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 106
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Ewel888 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,

Jeśli mogę dołączę do Was- też wychodzę za mąż w 2013 w Zamościu.

Pozdrawiam

Ewelina
Witamy Podziel się informacjami co tam już zorganizowałaś

Cytat:
Napisane przez trebolita Pokaż wiadomość
fryzura bardzo ładna,ja bym zostałą przy storczyku ale poszukałą drobniejszego kwiatka,bo ten rzeczywiście za duży.a storczyków wybór ,że hej,da sie coś znależć.mimo mody na goździki,storczyk wydaje mi sie szlachetniejszy,bardziej elegancki. a jakie kwiaty będziesz miała w bukiecie?żeby to jakoś się zgrało,to kwiat powinien być taki,jaką masz wiązankę.
Właśnie od tego jaki kwiat dobiorę we włosy będzie zależało jaką zrobię wiązankę. A dlatego chciałam w miarę duży kwiatek bo nie będę miała welonu ani innych ozdób na głowie, więc kwiatek ma służyć za mój "welon". Z tego względu chyba też ostatecznie wybiorę storczyk, chociaż goździk też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez justyna_b3 Pokaż wiadomość
za zakupy
fryzura świetna, też jestem za goździkiem. Bardzo mi się podobaja takie lekkie upięcia, jeśli dysponujecie jakimiś fotami, to podzielcie się
bardzo podobają mi się też Twoje buty.
Dziękuję . Zrobiona w 10 minut więc jest niedopracowana, tylko taki "zarys". Myśle albo nad taką, albo nad zupełnie gładkim hiszpańskim kokiem
Miss Anna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:38   #3418
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez elemeledutkik Pokaż wiadomość
- co do brania ślubu w innej parafii to kiedyś tak było, moja sąsiadka 3 lata temu płaciła 200zł za to, że w naszej parafii nie było wolnej godziny w tym dniu. U nas też tak było, że salę zarezerwowaliśmy a dopiero później poszliśmy do kościoła i zaproponował nam ksiądz godzinę 12,30 lub 19 ani jedna, ani druga nie wchodziła w grę i poszliśmy do parafii Tż i jedyną opłatą w mojej parafii to zapowiedzi (dobrowolne). Chyba, że jest opłata, że ani w jednej ani w drugiej, ale tu nie pomogę chociaż wydaje mi się, że nie powinno być..
- co do sali nad zalewem to ja mam w Bosmanie, cena wydaje mi się rozsądna jeśli będziesz chciała jakieś szczegóły dokładnie to pytaj tu lub na PW
Ja właśnie biorę w taki sposób ślub, więc mogę napisać, jak to wygląda w naszym przypadku.
Ślub w innej parafii niż młodej czy młodego to tzw. ślub na licencję, czyli zgodę z parafii . W naszym przypadku jesteśmy z jednej parafii od 2 lat, a ślub bierzemy w mojej byłej rodzinnej parafii na wsi (teraz jesteśmy w Warszawie). U mnie na wsi ksiadz powiedział, że w takich przypadkach jest zasada, że daje się po połowie dla księdza z obecnej parafii oraz dla księdza z parafii, w której będzie udzielony ślub (to ten ksiądz musi załatwić sprawy w urzędzie stanu cywilnego, zaś ksiądz z obecnej parafii spisuje protokół i głosi zapowiedzi).
My tak trafiliśmy, że obaj księża powiedzieli, że nie ma ceny za ślub, tylko, że jest to ofiara dobrowolna (nie wskazali żadnej kwoty). Mamy fajnego proboszcza w Wawie, jak również fajnego tam na wsi.
Dodatkowo, mamy ksiedza przyjaciela, który będzie nam błogosławił, więc msza będzie koncelebrowana.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:06   #3419
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość
Znalazłam kabel do aparatu więc się pochwalę zakupami
Byłam dzisiaj na fryzurze próbnej i zastanawiam się nad tymi kwiatkami (tylko gożdzik byłby nie w takim kolorze tylko jasny, ale nie mogłam jasnego znaleźć )
Co myślicie?

Piękne zakupy!! I buciki śliczne i obrączki!! A fryzurka cudna - sama chciałabym mieć taką, ale mam króciutkie włosy (do linii żuchwy, i nie mam ochoty zapuszczać) i pewnie będę miała dylemat z fryzurą.

W kwestii kwiatów we włosach, moim zdaniem storczyk jest bardziej dostojny, elegancki, natomiast goździk dodaje takiej lekkości, zwiewności. Więc zależy jaki styl wolisz


I bardzo wszystkim dziękuję za podpowiedzi w kwestii lokalu - nawet nie wiedziałam, że tego tyle jest będę miała co zwiedzać

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
My tak trafiliśmy, że obaj księża powiedzieli, że nie ma ceny za ślub, tylko, że jest to ofiara dobrowolna (nie wskazali żadnej kwoty). Mamy fajnego proboszcza w Wawie, jak również fajnego tam na wsi.
Dodatkowo, mamy ksiedza przyjaciela, który będzie nam błogosławił, więc msza będzie koncelebrowana.
Fajnie trafiliście z księżmi, że nie dali konkretnej ceny. I zazdroszczę, że macie zaprzyjaźnionego księdza - wtedy cała ceremonia ślubna jest dużo piękniejsza, bo ksiądz też cieszy się waszym szczęściem

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola_927 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego na ile osób chcecie robić wesele: w stronę Abramowic to na pewno Dom Królewski, Sonatina, Artemida i Avangarda w Dominowie, ciut dalej Agroturystyka Wilczopole- cena barrdzo przystępna i właściciele znają się na rzeczy, Ola w Jabłonnie a przed nią jeszcze nie działające dwa nowe domy weselne. W stronę Bychawy nie pomogę; nie polecałabym tylko Anastazji

W Anastazjii moi znajomi byli na weselu i też raczej odradzali. najgorsze było chyba to, że oddzielna sala do tańca, oddzielna ze stołami. I jedzenie też nie powalało na kolana.
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:35   #3420
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Miss Anna Pokaż wiadomość

Właśnie od tego jaki kwiat dobiorę we włosy będzie zależało jaką zrobię wiązankę. A dlatego chciałam w miarę duży kwiatek bo nie będę miała welonu ani innych ozdób na głowie, więc kwiatek ma służyć za mój "welon". Z tego względu chyba też ostatecznie wybiorę storczyk, chociaż goździk też mi się podoba
ja też nie miałam welonu. Jak już się zdecydujesz na storczyka to nie samego, bo on tak nijak wygląda lepiej dodać do niego coś i zrobić taki ala stroik do włosów
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.