nieaktywni uzytkownicy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-27, 09:53   #1
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

nieaktywni uzytkownicy


uzywając wyszukiwarki i później przy pomocy nowego forum gdzie jeszcze lepiej jest to widoczne
sporo jest osob ktore zarejestrowaly sie kilka lat temum nie napisaly ani jednej recenzji, ani jednego posta

i w ten sposob chcac znalesc posty niejakiej Anny to tych nickow jest spoooro, czy nie dałoby się jakos oczyscic bazy danych czy jak sie to nazywa z takich osobek, ktore zarejestrowaly sie na wizazu, ale ani tu nie zagladaja, ani nie udzielaja, ot tak widocznie przelotem sie zarejestrowaly i nawet jesli zapomnialy o wizazu to pewnie mimo przypomnienia o tej stronce nie przypomna sobie ani loginu ani hasla wiec pewnie zaloza nowe konto

czy nie dałoby sie tego jakos uporzadkowac?

jesli tak to sluze nawet pomoca w wyszukiwaniu takich osob, i jakakolwiek inna pomoca, bo skoro mam taka prosbe to moge pomoc
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 12:36   #2
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Re: nieaktywni uzytkownicy

Też jestem za ty, aby nieaktywnych użytkowników przenieś na ławkę rezerwowych.
Znaczy w jakieś miejsce gdzie "w razie czego" jak sobie ktoś przypomni, że była 5 lat temu na Wizażu, to będzie mógł odkopac swój login. O ile w ogóle będzie pamiętał....
Sama kiedyś kogos tutaj szukałam, ale nie mogłam znajść. Jest setki podobnych ników, a część (duża?) jest w ogóle nieużytkowana i lipa

MYśle, że przydałoby się to uporządkować.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-27, 12:47   #3
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: nieaktywni uzytkownicy

myślę że małe szanse są aby ktoś przypomniał sobie login i hasło, chyba że zawsze ma takie samo, ale duze prawdopodobieństwo jest ze nie przypomni sobie wogóle o wizażu, a tutaj taki ogrom nieużywanych loginów wprowadza zamieszanie i nieporządek i trudno jest się kogoś doszukać.
dajmy na to sa 3 Anie które są na wizażu czynnie, a jeszcze z 10 innych które rejestrowaly się kilka lat temu (pamietaja o wizazu? albo swoj login? haslo? czy moze zalozyly nowe konto? czy wogole nie maja internetu?) dużo jest gdybania, ale skoro nie ma zadnych przejwow czynnosci uzytkownika, to warto byloby usunac jego konto, zeby utrzymac jakis porzadek i ułatwic nam szukanie w wyszukiwarce?

a jesli nawet przypomna sobie o wizazu to pewnie zaloza nowe konto bo nie pamiętają hasła czy loginu

Zło co Ty na małe porządki?
Wiem że jesteś zajęty nowym forum, ale ja chętnie pomogę jeśli tylko będzie trzeba
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 13:01   #4
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: nieaktywni uzytkownicy

Ja jestem za jak najbardziej
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 08:47   #5
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Lightbulb Dot.: nieaktywni uzytkownicy

jeju kręcka dostaje w wyszukiwaniu użytkowników

prosze o pozytywne rozpatrzeniemojej prośby ja jakbym mogła to nawet sama chcetnie pomogę
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 16:52   #6
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Dot.: Re: nieaktywni uzytkownicy

Cytat:
Napisane przez bluegirl
myślę że małe szanse są aby ktoś przypomniał sobie login i hasło, chyba że zawsze ma takie samo, ale duze prawdopodobieństwo jest ze nie przypomni sobie wogóle o wizażu, a tutaj taki ogrom nieużywanych loginów wprowadza zamieszanie i nieporządek i trudno jest się kogoś doszukać.
dajmy na to sa 3 Anie które są na wizażu czynnie, a jeszcze z 10 innych które rejestrowaly się kilka lat temu (pamietaja o wizazu? albo swoj login? haslo? czy moze zalozyly nowe konto? czy wogole nie maja internetu?) dużo jest gdybania, ale skoro nie ma zadnych przejwow czynnosci uzytkownika, to warto byloby usunac jego konto, zeby utrzymac jakis porzadek i ułatwic nam szukanie w wyszukiwarce?

a jesli nawet przypomna sobie o wizazu to pewnie zaloza nowe konto bo nie pamiętają hasła czy loginu
Ale jeśli będziesz chciała wyszukać wiadomość osoby o nicku XYZ, która dwa lata temu powiedziała coś na temat, powiedzmy, deplilacji, to już tego nie znajdziesz. Bo nick XYZ zostanie wykasowany z wyszukiwarki (tak to rozumiem, chyba że źle rozumiem), tak jak to się stanie pewnie z nickiem Mgiełka . Chyba, że chodzi o osoby, które nigdy nic nie napisały, zrecenzowały (wtedy to ma sens). Zarejestrowały się i tyle.
Swoją drogą, przypomnienie hasła do loginu jest wysyłane automatycznie na maila, zastanawiam się dlaczego tyle osób rejestruje się ponownie, tak często zmieniają konta mailowe, czy mają taką sklerozę, że nie pamiętają jakiego nicka sobie obrały, a skasowały potwierdzenie "otwarcia konta" na wizażu .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-30, 17:06   #7
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: nieaktywni uzytkownicy

Cytat:
Napisane przez bluegirl
jeju kręcka dostaje w wyszukiwaniu użytkowników

prosze o pozytywne rozpatrzeniemojej prośby ja jakbym mogła to nawet sama chcetnie pomogę
Zrobi się, na razie system rozesłał 25.000 maili, poczekajmy kilka dni i zobaczymy czy są może jakieś fake mails
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-30, 18:38   #8
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Re: nieaktywni uzytkownicy

Mgiełka chodzi mi o osoby które wogule nigdy nie udzielily sie na forum i nie oceniły zadnego kosmetyku ktore zalogowaly sie do np.01.01.2004 i w ten sposob odpadnie wiele nickow, bo to jednak dosc dlugi czas, i pewnie osoby zapomnialy haslo, czy login, albo tez podaly nieaktualnego juz maila, szanse ze to osoby przypomna sobie o wizazu sa nikle, a tym bardziej ze przypomna sobie swoj login i haslo

chodzi mi o osoby ktore maja 0 postow i 0 ocen na kWC
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:50.