Dokument "Chłopaki do wzięcia" - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 21:52   #241
MajkaLipcowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Hej
Przypadkiem trafiłam na ten film i wciągnęły mnie te kosmiczne historie tak, że zobaczyłam w necie już prawie wszystkie odcinki. Ciągle się zastanawiam skąd wzięli tych "bohaterów" ?
Pan Stasiu oczywiście wymiata, on mógłby cały ten film przegadać sam. i te jego rady... Dla mnie to jakiś totalnie nieznany świat, ale lubię oglądac takie socjologiczne filmy więc zobaczę co tam dalej pokażą, ale jakoś nie wierzę, że którykolwiek z tych "facetów do wzięcia" znajdzie kogoś na dłużej... no chyba, że Pan Stasiu
MajkaLipcowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:59   #242
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
A nie za przywłaszczenie cudzego mienia? Coś mi się kojarzy, że ktoś miał jakąś sprawę właśnie z tego powodu (myślę, że może to być związane z tym domem, w którym Bogdan sobie zamieszkał).
No ja bym też raczej coś takiego przypuszczała. Jakoś mi on nie wygląda na bandytę albo mocarza, który leje wszystkich we wsi. Ja tylko pamiętam, że odwiesili mu wyrok za jakieś przewinienie z przeszłości. Ja też myślę, że mogło pójść o jakieś długi .

Mnie zaczyna wkurzać w tej części "Chłopaków" taka niekonsekwencja i niedomówienia. Pokazują Bogdana w więzieniu, ale nie mówią o co chodzi. Pokazują Stasia z Andrzejem, jak Stasio biadoli, że chciałby wreszcie, żeby syn miał żonę i dzieci, a potem się okazuje, że Andrzejek dzieci ma i nie jest powiedziane jak gdzie co, czemu to ukrywali.. Wprowadzają nowych bohaterów po czym tamci znikają w tajemniczych okolicznościach z serialu i więcej już ich nie ma. Mogliby chociaż jakoś kończyć ich wątki sensowniej. Tak samo Mariusz. Najpierw pokazują 2 odcinki, że jedzie do ukochanej, sielanka, po czym w następnym odcinku już jest sam i mówią, że to koniec.

Z jednej strony uwielbiam serial, ale z drugiej jak pomyślę, że część tych ludzi, jest lekko upośledzona i naprawdę szukają kogoś na stałe, kto da im szczęści to taki program ich bardzo krzywdzi. Pół Polski ma z nich śmiechy, a pewnie też znajdzie się nie jedna, co będzie chciała się z nimi umówić tylko ze względu na to, że byli w telewizji, albo żeby po prostu się pośmiać.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:08   #243
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość

Pół Polski ma z nich śmiechy, a pewnie też znajdzie się nie jedna, co będzie chciała się z nimi umówić tylko ze względu na to, że byli w telewizji, albo żeby po prostu się pośmiać.
albo polecą tylko i wyłącznie na kasę, bo jakby nie było - pan Stasio z Andrzejkiem mają najlepszą w serialu sytuację finansową (dom, staw, ryby, samochód, kawkja) zresztą, jedna już napisała do Andrzeja list, że widziała go w tv i chce go poznać (jedynie jej o dzieciach zapomniał powiedzieć, haha ).
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2013-06-01 o 12:10
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:14   #244
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
albo polecą tylko i wyłącznie na kasę, bo jakby nie było - pan Stasio z Andrzejkiem mają najlepszą w serialu sytuację finansową (dom, staw, ryby, samochód, kawkja) zresztą, jedna już napisała do Andrzeja list, że widziała go w tv i chce go poznać (jedynie jej o dzieciach zapomniał powiedzieć, haha ).
No Stasio to już jest doświadczony chłop to pewnie z taką "pijawką" też sobie poradzi, gorzej Andrzejek, który nie wiele kuma. Swoją drogą ciekawe dlaczego on nic nie robi, nie pracuje i żyje na utrzymaniu ojca. Stasio z tego co pamiętam ma firmę, to mógłby synka do pracy zagnać, na pewno szybciej by się ogarnął życiowo.
Ja to bym się też nie dziwiła, jakby pozostałych bohaterów, nawet tych co kasy za bardzo nie mają jakieś durne dziewuchy naciągały. Wystarczy posłuchać, że co drugi mówi, że smsuje, albo gada z jakąś dziewczyną, potem nagle znajomość się w tajemniczych okolicznościach urywa. Albo np. ta Ewka czy jak jej tam, co piła i wykorzystywała naiwność Bogdana.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 12:36   #245
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
No Stasio to już jest doświadczony chłop to pewnie z taką "pijawką" też sobie poradzi, gorzej Andrzejek, który nie wiele kuma. Swoją drogą ciekawe dlaczego on nic nie robi, nie pracuje i żyje na utrzymaniu ojca. Stasio z tego co pamiętam ma firmę, to mógłby synka do pracy zagnać, na pewno szybciej by się ogarnął życiowo.
Ja to bym się też nie dziwiła, jakby pozostałych bohaterów, nawet tych co kasy za bardzo nie mają jakieś durne dziewuchy naciągały. Wystarczy posłuchać, że co drugi mówi, że smsuje, albo gada z jakąś dziewczyną, potem nagle znajomość się w tajemniczych okolicznościach urywa. Albo np. ta Ewka czy jak jej tam, co piła i wykorzystywała naiwność Bogdana.
No ba!! Sam mówił, że kobiety na kasę lecą, i już taka go chciała przechytrzyć. Napaliła się, jak zobaczyła jego dolary, a jak już się rozbierała, to on kasę do tapczana
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 16:34   #246
MajkaLipcowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ciekawa jestem dziewczyny, gdyby kazali Wam wybrać jednego z nich to którego byście wybrały ? Oczywiście nie może być odpowiedzi, że żadnego. No i nie zapominajcie, że pan Franciszek chce tylko między 17 a 40 ; ))
MajkaLipcowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:09   #247
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez MajkaLipcowa Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem dziewczyny, gdyby kazali Wam wybrać jednego z nich to którego byście wybrały ? Oczywiście nie może być odpowiedzi, że żadnego. No i nie zapominajcie, że pan Franciszek chce tylko między 17 a 40 ; ))
haha Dobre. Zrób sondę, to się przekonamy kto by miał największe szanse.

EDIT: Dobra, to ja zrobię taką sondę. Mam nadzieję, że żadnego chłopaka do wzięcia nie pominę. ;P Zaraz wstawię i będziemy głosować.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Ok, jest i sonda.

Zakładając, że tylko oni zostali na tej ziemi i że spośród nich musisz wybrać swojego męża, kogo wybierzesz?


Jest 12 mężczyzn . Każda z Was może zagłosować tylko na jednego, więc dziewczyny dokładnie to przemyślcie. Kto chce, może uzasadnić swój wybór. EDIT: Nie krytykujemy wyborów innych dziewczyn.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,195587,b0fF.html


Ja zagłosowałam na Ryśka "Szczenę". :P Wygadany, rozrywkowy, ogarnięty i z poczuciem humoru. Z nich wszystkich najbardziej pasuje mi temperamentem i wyglądem. Jak wstawi mu się te zęby i się go dobrze ubierze, to może wyglądać całkiem nieźle. Co do picia i bójek - myślę, że jak będzie miał dziewczynę to same mu się z głowy wybiją głupoty.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2013-06-01 o 18:50
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 18:21   #248
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Ja zagłosowałam na Wojtka, bo o ile pamiętam to ten od kotków co jest rozwodnikiem. Bo taki biedny, w sensie że nie żaden cwaniaczek czy opój tylko nieszczęśliwy człowiek, który po prostu ma ciężkie życie ale jakoś stara się utrzymać na powierzchni. Poza tym wygląda mi na wrażliwego, wysławia się całkiem nieźle (na tle reszty) i widać, że lubi zwierzęta
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:22   #249
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Tez zaglosowalam na Szczene Bynajmniej ma zrozumiala dykcje
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:25   #250
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
Ja zagłosowałam na Wojtka, bo o ile pamiętam to ten od kotków co jest rozwodnikiem.
Tak to ten.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:44   #251
pannaagacinska
Wtajemniczenie
 
Avatar pannaagacinska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 2 497
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Tez mialam miedzy nimi dylemat, ale mial taki dziwny obled w oczach momentami

Za to Szczena chlopak wyluzowany, chociaz w kryminale swoje przesiedzial, wiec juz sama nie wiem
__________________

Zlikwiduj słowo „marzenie" i zastąp je słowem „plan".
pannaagacinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 18:47   #252
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Jedna z dziewczyn napisała na facebooku, że dzwoniła z koleżanką przez kilka dni do Mariusza "Tygryska" i dowiedziały się dlaczego ma rentę - ma padaczkę, ale od 10 lat bez ataków. :P
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 19:00   #253
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez pannaagacinska Pokaż wiadomość

Za to Szczena chlopak wyluzowany, chociaz w kryminale swoje przesiedzial, wiec juz sama nie wiem
No z darmo na pewno tam nie był Szczena to mnie irytuje tymi tekstami z serii "co to nie on" - ja bym z takim nie wyrobiła :P Ma chyba błędne wyobrażenie swojej osoby i stąd ta jego nadmierna pewność siebie... Plus pijaczek z niego
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 19:06   #254
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez pannaagacinska Pokaż wiadomość
Tez mialam miedzy nimi dylemat, ale mial taki dziwny obled w oczach momentami

Za to Szczena chlopak wyluzowany, chociaz w kryminale swoje przesiedzial, wiec juz sama nie wiem
Też uważam, że dobry chłopak z Wojtka, ale jednak nie wyobrażam sobie mieć takiego męża, mógłby być moim kolegą co najwyżej.

Ja to z kolei zastanawiałam się jeszcze nad tym nowym bohaterem Bogdanem, kolegą Ryśka "Szczeny". Też wydaje się być całkiem ogarnięty.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 20:56   #255
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

hahah ale pomysl z ankietą

dziewczyny tylko nie Szczena, ja mam na niego alergię

a ja chyba nie zaglosuję, bo jakbym musiala, to moze ten od krabow, morskich owadów, czy co tam bredzil nie ma go na liscie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 20:59   #256
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
hahah ale pomysl z ankietą

dziewczyny tylko nie Szczena, ja mam na niego alergię

a ja chyba nie zaglosuję, bo jakbym musiala, to moze ten od krabow, morskich owadów, czy co tam bredzil nie ma go na liscie
jest jako Bogdan - kolega Szczeny.


ja jeszcze nie zagłosowałam, to ciężki orzech do zgryzienia
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 21:09   #257
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
Ja zagłosowałam na Wojtka, bo o ile pamiętam to ten od kotków co jest rozwodnikiem. Bo taki biedny, w sensie że nie żaden cwaniaczek czy opój tylko nieszczęśliwy człowiek, który po prostu ma ciężkie życie ale jakoś stara się utrzymać na powierzchni. Poza tym wygląda mi na wrażliwego, wysławia się całkiem nieźle (na tle reszty) i widać, że lubi zwierzęta
Ja też Ze względu na kotka
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 21:15   #258
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
a ja chyba nie zaglosuję, bo jakbym musiala, to moze ten od krabow, morskich owadów, czy co tam bredzil nie ma go na liscie
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jest jako Bogdan - kolega Szczeny.
Dokładnie, to on.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 21:48   #259
paulinia18
Zadomowienie
 
Avatar paulinia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 889
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

który to Romek? bo chłopaka na którego przypada zero kobiet przedstawiali Wojtka
__________________


włosy: 98cm

paulinia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 21:49   #260
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
jest jako Bogdan - kolega Szczeny.


ja jeszcze nie zagłosowałam, to ciężki orzech do zgryzienia
nie mysl zbyt dlugo, nie bądź gapa towar deficytowy
Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Ja też Ze względu na kotka

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Dokładnie, to on.
dzięki myslalm, ze ma Przemek na imię

jeszcze się nad Wojtkiem zastanowialam, ale mimo, że kotek ladny to alergia

kto ukladal ankiete? mistrz leje ze smiechu

vel zupka chinska; vel kazdej gapie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:01   #261
MajkaLipcowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Najlepsze jest to, że zadając pytanie nie zastanawiałam się nad odpowiedzią.... i teraz tak myślę gdyby byli ostatnimi na tej ziemi i muszę któregoś wybrać, to może faktycznie Szczena... to jedyny, który potrafi sklecić kilka zdań, rozumiem co mówi i mimo wszystko jakiś bardziej rozgarnięty się wydaje. Może gdyby miał kobietę to by jeszcze byli z niego ludzie.... chociaż głowy nie daję, bo za bardzo lubi wypic.
Mariusz odpada z wielu powodów, Bandziorek w ogóle się nie wypowiem, ten od pogrzebów ma w oczach coś dziwnego, a ten jego siostrzeniec jakiś taki nawiedzony był Andrzejek też odpada, bo ten Pan Stasiu za bardzo wtrącający jest , Pan Franciszek odpada z racji wieku, o innych na NIE nie wspominając, "gapa" odpada bo wiadomo "każdej gapie z nosa kapie" ; ) W pierwszej serii byli jeszcze tacy bliźniacy-kosmici... odpadają za całokształt

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Melissa dzięki za zrobienie sondy, ja jestem tu jeszcze jak dziecko we mgle
MajkaLipcowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:02   #262
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez paulinia18 Pokaż wiadomość
który to Romek? bo chłopaka na którego przypada zero kobiet przedstawiali Wojtka
Ten, na którego przypada zero kobiet to właśnie Romek. Ten niski blondyn, co skończył szkołę krawiecką i tylko guzik umie przyszyć, co zawsze jest z takim tatą z czarnymi wąsami. Ten, co lubi rowery naprawiać.

A Wojtek to był chyba tylko 2 razy. Z mamą taką starszą szczerbatą, która mówi "Bo jesteś gapa,a każdej gapie z nosa kapie". I kotka głaskał. Jest po rozwodzie.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:04   #263
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Ten, na którego przypada zero kobiet to właśnie Romek. Ten niski blondyn, co skończył szkołę krawiecką i tylko guzik umie przyszyć, co zawsze jest z takim tatą z czarnymi wąsami. Ten, co lubi rowery naprawiać.

A Wojtek to był chyba tylko 2 razy. Z mamą taką starszą szczerbatą, która mówi "Bo jesteś gapa,a każdej gapie z nosa kapie". I kotka głaskał. Jest po rozwodzie.
i zatrzymal sie w 19 wieku, nie umie wysylac smsów, snila mu się byla zona i kazala mu ciagnik reperowac

- ale my jestesmy obcykane
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:08   #264
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
kto ukladal ankiete? mistrz leje ze smiechu

vel zupka chinska; vel kazdej gapie
Ja układałam. hehe
Musiałam dać im jakieś ksywy, bo sama po imieniach nie bardzo ich pamiętam. ;P

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez MajkaLipcowa Pokaż wiadomość
Najlepsze jest to, że zadając pytanie nie zastanawiałam się nad odpowiedzią.... i teraz tak myślę gdyby byli ostatnimi na tej ziemi i muszę któregoś wybrać, to może faktycznie Szczena... to jedyny, który potrafi sklecić kilka zdań, rozumiem co mówi i mimo wszystko jakiś bardziej rozgarnięty się wydaje. Może gdyby miał kobietę to by jeszcze byli z niego ludzie.... chociaż głowy nie daję, bo za bardzo lubi wypic.
Mariusz odpada z wielu powodów, Bandziorek w ogóle się nie wypowiem, ten od pogrzebów ma w oczach coś dziwnego, a ten jego siostrzeniec jakiś taki nawiedzony był Andrzejek też odpada, bo ten Pan Stasiu za bardzo wtrącający jest , Pan Franciszek odpada z racji wieku, o innych na NIE nie wspominając, "gapa" odpada bo wiadomo "każdej gapie z nosa kapie" ; ) W pierwszej serii byli jeszcze tacy bliźniacy-kosmici... odpadają za całokształt

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Melissa dzięki za zrobienie sondy, ja jestem tu jeszcze jak dziecko we mgle
Oj zapomniałam o siostrzeńcu i bliźniakach. Ale w sumie siostrzeniec już zrezygnował z programu, bliźniaków w tej serii też nie było.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
i zatrzymal sie w 19 wieku, nie umie wysylac smsów, snila mu się byla zona i kazala mu ciagnik reperowac

- ale my jestesmy obcykane
Tak tak, to właśnie Wojtek.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:14   #265
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Oj zapomniałam o siostrzeńcu i bliźniakach. Ale w sumie siostrzeniec już zrezygnował z programu, bliźniaków w tej serii też nie było.
No i dobrze, cała trójka to TRAGEDIA - ten siostrzeniec to jakiś totalny wieśniak w złym tego słowa znaczeniu i taki typowy szowinista z przekonaniem, że baba ma usługiwać chłopu i nie ma prawa słowa powiedzieć.

Bliźniaki - no comment. Obaj ciężkie przypadki...
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:16   #266
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
No i dobrze, cała trójka to TRAGEDIA - ten siostrzeniec to jakiś totalny wieśniak w złym tego słowa znaczeniu i taki typowy szowinista z przekonaniem, że baba ma usługiwać chłopu i nie ma prawa słowa powiedzieć.

Bliźniaki - no comment. Obaj ciężkie przypadki...
jeden z nich byl dzis na wiocha.pl lub demotach; zajrzalam na jego fp chyba mi sie tolerancja wyczerpala, nieudolnie nasladuje maddoxa i szpaka
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:47   #267
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość

Ok, jest i sonda.

Zakładając, że tylko oni zostali na tej ziemi i że spośród nich musisz wybrać swojego męża, kogo wybierzesz?


Jest 12 mężczyzn . Każda z Was może zagłosować tylko na jednego, więc dziewczyny dokładnie to przemyślcie. Kto chce, może uzasadnić swój wybór. EDIT: Nie krytykujemy wyborów innych dziewczyn.

http://sonda.hanzo.pl/sondy,195587,b0fF.html


Ja zagłosowałam na Ryśka "Szczenę". :P Wygadany, rozrywkowy, ogarnięty i z poczuciem humoru. Z nich wszystkich najbardziej pasuje mi temperamentem i wyglądem. Jak wstawi mu się te zęby i się go dobrze ubierze, to może wyglądać całkiem nieźle. Co do picia i bójek - myślę, że jak będzie miał dziewczynę to same mu się z głowy wybiją głupoty.
Żeby żadna nie miała wątpliwości, daję zdjęcia chłopaków do wzięcia.

Andrzej https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...77478847_n.jpg (z lewej)
Mariusz vel. "Tygrysek" https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.n...05849776_n.jpg
Krzysiek vel. "Bandziorek" http://i.imagebanana.com/img/xfdpgzwc/bandzioreknet.jpg
Pan Stasio https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...77478847_n.jpg (z prawej)
Pan Franek https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...61816673_n.jpg
Romek (najniższy, na którego przypada zero kobiet) https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...33845833_n.jpg
Rysiek vel. "Szczena" http://s.redefine.pl/dcs/o2/redefine...ecedcc1027.jpg
Bogdan vel. "Grabarz" http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30029/chlopaki_2.jpeg
Bogdan - kolega Ryśka "Szczeny" https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...17065920_n.jpg
Tomek vel. "Poeta" http://i.imagebanana.com/img/i0m0y1uy/tomasz.JPG
Zbyszek vel. "Zupka chińska z ketchupem"
Wojtek vel. "Każdej gapie z nosa kapie"


Nie mogę znaleźć zdjęć Zbyszka i Wojtka.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 09:09   #268
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
jeden z nich byl dzis na wiocha.pl lub demotach; zajrzalam na jego fp chyba mi sie tolerancja wyczerpala, nieudolnie nasladuje maddoxa i szpaka
Był też wczoraj w programie Sekrety chirurgii, chciał sobie sfeminizować twarz, ale lekarz mu odmówił twierdząc, że tego typu zabiegi są możliwe, gdy ktoś kwalifikuje się do zmiany płci.

Aleks mówił właśnie, że jest artystą, że występuje na weselach, festynach i dniach gminy (), naśladuje Szpaka i Madoxxa (chciałby mieć właśnie takie rysy twarzy) i że lekarz ewidentnie z nim flirtował
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:25   #269
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez lalalabamba Pokaż wiadomość
Był też wczoraj w programie Sekrety chirurgii, chciał sobie sfeminizować twarz, ale lekarz mu odmówił twierdząc, że tego typu zabiegi są możliwe, gdy ktoś kwalifikuje się do zmiany płci.

Aleks mówił właśnie, że jest artystą, że występuje na weselach, festynach i dniach gminy (), naśladuje Szpaka i Madoxxa (chciałby mieć właśnie takie rysy twarzy) i że lekarz ewidentnie z nim flirtował
tez to widzialam on ma zdecydowanie kobiece biodra i maly biust
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:31   #270
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia"

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
tez to widzialam on ma zdecydowanie kobiece biodra i maly biust
A no wlasnie mowil o odysaniu tłuszczu z ud sylwetkę ma dosc dziwna, choc taki przyciężki dol zdarza sie u facetow, Jacyków tez to ma... A co do biustu,to w Chłopakach myslalam ze Aleks ma biust jak laska,na wypchany nie wyglądał...
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-05 14:16:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.