Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 11:07   #1531
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cholera, wiecie co mam wrażenie, że mi te podkłady EGM jaśnieją na twarzy. Mam jasną cerę i nakładam to na Lirenkę. Ale i tak je kocham bo mi nie robią maski tak jak Lumiere albo Joppa.
Czy to może mieć coś wspólnego z tym, że mam tłustą cerę? Daję oczywiście primer przed podkładem.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:28   #1532
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Cholera, wiecie co mam wrażenie, że mi te podkłady EGM jaśnieją na twarzy. Mam jasną cerę i nakładam to na Lirenkę. Ale i tak je kocham bo mi nie robią maski tak jak Lumiere albo Joppa.
Czy to może mieć coś wspólnego z tym, że mam tłustą cerę? Daję oczywiście primer przed podkładem.
ja wszystkie podkłady mam jaśniejsze na twarzy, a przy tych z kategorii kryjących tez mam wrażenie, że jaśnieją
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:43   #1533
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mi też jaśnieją na twarzy
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:48   #1534
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja wszystkie podkłady mam jaśniejsze na twarzy, a przy tych z kategorii kryjących tez mam wrażenie, że jaśnieją
U mnie EDM nie jaśnieją natomiast z EGM mam wrażenie, że jaśnieją podkłady w formule CM. No nic jutro nałożę YG i zobaczę co będzie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:50   #1535
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
U mnie EDM nie jaśnieją natomiast z EGM mam wrażenie, że jaśnieją podkłady w formule CM. No nic jutro nałożę YG i zobaczę co będzie
EDM bez filtra na mnie ciemnieje, z filtrem jest trochę jaśniej ale nieznacznie, CM z EGM i FC z Blusche dość porządnie jaśnieją na filtrze
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:21   #1536
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Na mojej twarzy EGM w formule CM czy YG nie jaśnieją.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 12:30   #1537
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mnie z kolei YG wchodzi w pory i zmarszczki mimiczne natomiast CM leży grzecznie, efekt jak po fotoszopie, tylko jeszcze trwałość muszę przetestować, bo na razie miałam ją na sobie kilka h. A cera mieszana
No wlasnie.. poki nie zaczelam uzywac egm to mialam cere normalna, a teraz wychodzi szydlo z wora i w strefie T mi sie blyszczy :-/
Formul YG i LN nie testowalam bo kolory dziwne.
CM poki co jest no niby OK, gdyby sie nie warzyl, ale w sumie tragicznie jakos mega nie jest. Krycie tez nie wyfotoszopowane, a szkoda. Nie mniej duzo lepsze to niz EDM, ale chyba jednak Pozostane w chwale do Lumiere VV (gdyby jeszcze byl moj kolor).
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 22:00   #1538
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Musze sie poskarzyc, ze juz drugi pielegnacyjny specyfik EG strasznie mnie szczypie w oczy Pierwszy byl zelik pod oczy, powedrowal do Pastereczki, teraz tonik aloes + ogorek. Popsikalam nim buzie i musialam natychmiast zmyc, myslalam ze oszaleje. Jutro dam mu druga i ostatnia szanse na waciku. Co jest z nimi?!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 15:12   #1539
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

a promocji ciągle ani widu, ani słychu ....

wczoraj dostałam próbeczki w słoiku-jak mało tam nasypane z EDM to bez porównania. Jestem tym trochę rozczarowana

ale za to NTBT już po pierwszej nocy wygładził skórę, myślę że zachwyty nad nim jednak nie bez powodu (w przeciwieństwie to ZZ, który na razie nic nie zdziałał)

poza tym podoba mi się proces miziania się pedzelkiem także przed spaniem

liner pelican bay cudo po prostu
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:31   #1540
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny to co w końcu robi ten NTBT? Wygładza, rozjaśnia przebarwienia, leczy ranki czy wszystko razem? Wprawdzie w chwili obecnej nie czuję, że muszę go mieć, ale jeżeli taki świetny, to może przy okazji jakiejś promocji bym go wzięła, o ile będę wiedzieć jak on naprawdę wpływa na skórę.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:40   #1541
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jestem dopiero po pierwszym użyciu i buzia była bardzo miękka i gładka rano jednak nie wiem jeszcze czy to na pewno jego zasługa jak poużywam dłużej to na pewno zdam relacje liczę głównie na ujednolicenie cery
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 16:47   #1542
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja się czuję olana przez firmę EGM
Napisałam do nich 01.07 wieczorem maila z prośbą o pomoc w doborze koloru podkładu (pisałam przez formularz na ich stronie, dostałam kopię na swojego maila).
Dzisiaj mija 4 dzień roboczy, a ja nie otrzymałam od nich odpowiedzi (a na swojej stronie piszą, że odpowiadają na wszystkie maile w ciągu 2 dni roboczych).
Mój angielski nie jest tak bardzo beznadziejny, by nie zrozumieli, o co mi chodzi
Jestem bardzo zawiedziona...

Aha, ich wiadomość na pewno nie wylądowałaby w spamie, bo maile od nich (dotyczące statusu zamówienia - w międzyczasie zamówiłam sobie trochę próbek cieni i różów) dochodzą bez problemu.

Napisałam dzisiaj do nich kolejnego maila - tym razem bezpośrednio z mojego adresu mailowego (treść ta sama, tylko na początku zaznaczyłam, że pisałam już do nich i nie otrzymałam odpowiedzi) i na razie cisza...
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:10   #1543
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

biedronqa, ja tez tak mialam. Dopiero jak dostalam probki od nich, czyli suma sumarow z pakowaniem wyszlo 14 dni.. otrzymalam maila z wypisanymi kolorami. Oczywiscie moje probki nie pasowaly. Teraz mam maly problem bo generalnie mam z 7 probek z czego uzywam dwie (mieszam) i niedlugo sie skoncza.. a nie bede co 2 tygodnie robic zakupow probkowych za 50zl
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:13   #1544
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
No wlasnie.. poki nie zaczelam uzywac egm to mialam cere normalna, a teraz wychodzi szydlo z wora i w strefie T mi sie blyszczy :-/
Formul YG i LN nie testowalam bo kolory dziwne.
CM poki co jest no niby OK, gdyby sie nie warzyl, ale w sumie tragicznie jakos mega nie jest. Krycie tez nie wyfotoszopowane, a szkoda. Nie mniej duzo lepsze to niz EDM, ale chyba jednak Pozostane w chwale do Lumiere VV (gdyby jeszcze byl moj kolor).
Wypróbuj formułę YG Na mojej skórze zachowuje sie lepiej niż CM, a krycie jest na prawdę przyzwoite, prawie jak intensive z EDM. Nakładam trzy cieniutkie warstwy.
EDM to najsłabsze obok Buff`d minerałki. Testowałaś Meow? Dają świetne krycie i mają fajną konsystencję.
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 17:25   #1545
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Testowalam MEOW. Dla mnie porazka, porownuje je do EDM niestety. Totalnie nie dla mnie, EGM nie sa zle, ale to jeszcze nie to. YG wyprobuje jak bede w domu siedziec, bo mam zupelnie niedobrany odcien.

Ale normalnie kocham puder Confidence, mimo tej zolci dla mnie jest boski. (zawsze stronilam od glow'u)

W sumie ostatnio cos mi sie tępo naklada podklady, moze moj Flacik się juz nie nadaje.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 20:20   #1546
CatDelux
Raczkowanie
 
Avatar CatDelux
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 172
GG do CatDelux
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziewczyny, ja mam takie glupie pytanie, sorki z gory ale nie moglam sie powstrzymac od zadania go...
co w przypadku kiedy wpisze w kitach np. 4 nazwy zamiast 3? jak oni o wtedy... wyliczanka?
__________________
Nie trać czasu dla tych, którzy nie mają go dla Ciebie...


kasiak25 - moje stare, nieaktualne juz konto :P
CatDelux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 22:25   #1547
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
A ja się czuję olana przez firmę EGM
Napisałam do nich 01.07 wieczorem maila z prośbą o pomoc w doborze koloru podkładu (pisałam przez formularz na ich stronie, dostałam kopię na swojego maila).
Dzisiaj mija 4 dzień roboczy, a ja nie otrzymałam od nich odpowiedzi (a na swojej stronie piszą, że odpowiadają na wszystkie maile w ciągu 2 dni roboczych).
Mój angielski nie jest tak bardzo beznadziejny, by nie zrozumieli, o co mi chodzi
Jestem bardzo zawiedziona...

Aha, ich wiadomość na pewno nie wylądowałaby w spamie, bo maile od nich (dotyczące statusu zamówienia - w międzyczasie zamówiłam sobie trochę próbek cieni i różów) dochodzą bez problemu.

Napisałam dzisiaj do nich kolejnego maila - tym razem bezpośrednio z mojego adresu mailowego (treść ta sama, tylko na początku zaznaczyłam, że pisałam już do nich i nie otrzymałam odpowiedzi) i na razie cisza...

Czasem to trochę trwa, nim odpiszą. Może są zajęci popawianiem strony
Czemu nie ma emotki pt.: "tu mi czołg jedzie"?



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 13:31   #1548
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Powiem tak, chciałam dobrze, ale wyszło średnio

swatche moich próbek podkładów EGM i jednego różu

odcienie:
Jodie YG/BN3
Joyce CM/Y03
Leanne CM/BN2
Missy YG/C2
Susan YG/BN1
Veronica CM/C2
Zelda YG/WP2

i róż Mardi-Gras

nakładając podkłady w formule CM, nawet na rękę, mam odczucie nakładania tynku, YG są bardziej satynowe, co nawet widać na tych nieudanych swatchach ( jestem poza domem i używam nie swojego aparatu, bo do swojego nie mam tu kabla )

jak na razie formuły (i kolory) niebyt trafione, EDM lepiej się na mnie sprawdzają. Czekam jeszcze na próbki Meow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podklady EGM.jpg (28,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg podłady ręka.jpg (19,7 KB, 110 załadowań)
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 15:51   #1549
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość

nakładając podkłady w formule CM, nawet na rękę, mam odczucie nakładania tynku
U mnie niestety to samo
Ale nie poddaje sie, bede testowac na nowym primerze wlasnej roboty Poki co czekam na skladniki z CS.
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-08, 21:56   #1550
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja dzis w formule YG i totalnie niedobranym odcieniu ale dziele sie wrazeniami: podklad mi wyparowal z twarzy po paru godzinach Ale moze za malo go dalam, sama nie wiem
Jutro idę do pracy, ale zaloze golf wiec zaryzykuje i wysmaruje sie YG.

No i szczerze mowiac, nie wiem co daja mi te primery i finisze. Bez primera cyz z.. wszystko jest tak samo, a nawet wydaje mi sie ze Z PRIMEREM szybciej mi podklad splywa/wyparowuje.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 05:13   #1551
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

no ja też na razie jakoś nie pieję z zachwytu po 2 dniach z EGM

w kolorki powiedzmy trafiłam, zwłaszcza w przypadku CM (Pastereczko ); YG trochę za ciemne wzięłam

CM u mnie też gipsowo-tynkowaty, suchy, nie rozprowadza się gładko, krycia większego się spodziewałam, no i jeszcze żadne minerały tak mi się w porach nie zebrały znikając jednocześnie plackami z reszty
będę jeszcze próbować z różnymi kremami i primerami, zobaczymy..

za to formuła YG bardzo przyjemna w aplikacji, super wykończenie - taki leciutki glow, faktycznie youthful, mam wrażenie, że trwalsza od CM
ale co z tego, skoro krycie niewystarczające sporo tego nałożyłam licząc, że kolejna warstwa coś przykryje i aczkolwiek nawet tą ilością tapety nie udało mi się osiągnąć (to na plus rzecz jasna)
cóż, posiadane próbeczki YG chyba potraktuję jako wykończeniówkę w stylu skóramuśniętasłońcem na inne zbyt jasne podkłady
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:19   #1552
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

KKZJ, u mnie jednak YG kryje bardzo ladnie jak pare warstw dam, ale dzis zapodalam 4 warstwy i nie wiem czy w pracy po paru godzinach mi nie splynie
Dzis mam Primer, YG Annabelle, Confidence finish i jak na poczatek wyglada to rewelacjnie, ale nie az tak genialnie jak Lumiere VV.. ehh a chcialam sie bardzo przekonac do EGM, ale spoko dam czas jeszcze skórze
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 07:39   #1553
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

pewnie mam po prostu więcej do ukrycia no i przy tych ciemnotach, których z YG nabrałam, 4 warstwy spowodują obawiam się murzyna..
ale jeszcze się nie poddaję, dzisiaj kolejne testy
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 10:42   #1554
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
no ja też na razie jakoś nie pieję z zachwytu po 2 dniach z EGM

w kolorki powiedzmy trafiłam, zwłaszcza w przypadku CM (Pastereczko ); YG trochę za ciemne wzięłam

CM u mnie też gipsowo-tynkowaty, suchy, nie rozprowadza się gładko, krycia większego się spodziewałam, no i jeszcze żadne minerały tak mi się w porach nie zebrały znikając jednocześnie plackami z reszty
będę jeszcze próbować z różnymi kremami i primerami, zobaczymy..

za to formuła YG bardzo przyjemna w aplikacji, super wykończenie - taki leciutki glow, faktycznie youthful, mam wrażenie, że trwalsza od CM
ale co z tego, skoro krycie niewystarczające sporo tego nałożyłam licząc, że kolejna warstwa coś przykryje i aczkolwiek nawet tą ilością tapety nie udało mi się osiągnąć (to na plus rzecz jasna)
cóż, posiadane próbeczki YG chyba potraktuję jako wykończeniówkę w stylu skóramuśniętasłońcem na inne zbyt jasne podkłady
Jakbym siebie czytała. Mam identyczne odczucia jeśli chodzi o CM. Spróbuj nakładać na mokro, wtedy lepiej się rozprowadzają.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:53   #1555
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

eeee tam, właśnie przed chwilą znów się zmywałam po kolejnym podejściu do CM
no nie podoba mi się wcale a wcale
i jeszcze ta dziwna kleista powłoczka którą CM zostawia na pędzlu - ktoś też tak ma?
idę się zapacykować Lumiere
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:06   #1556
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja CM lubię, nic mi nie wchodzi w pory, nic się nie zciera i ładnie kryje, ale fakt - z pędzla ciężko zmyć trochę
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:08   #1557
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

po CM mam na twarzy tapetę, tez mam placki, nie rozprowadza się równomiernie, jest tępy, włazi w pory, obecnie nakladam Flat-Topem, może jak dojdzie LHK z EDM to okaże sie, że technika aplikacji zmieni moją ocenę

YG prawie w ogóle nie kryje, nawet przy kilku warstwach, potrafi wejść w pory i uwidocznić minizmarszczki, o których istnieniu nawet nie wiedziałam (np dyskretne linie na czole). Tez mam wraż enie, że znika po kilku godzinach, dlatego trudno mi jednoznacznie ocenić, czy dobrze dobrałam kolor, ale chyba tak, bo okazuje sie, że Jodie (BN3) wygląda nieżle - ale sama nie wiem, czy to dlatego, że jest to taka malo kryjaca formula i widac moja skore, czy też dlatego, że jest tak dobrze dobrany.

Róż Mardi-Gras na skorze jest bardzo delikatny, dośc ładny

Reasumując, chyba nie zostanę przy tych mineralach
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:15   #1558
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

YG dla mnie kryje jak EDM intensive, ale dodatkowo rozświetla. Ja kładę 3 cieniutkie warstwy. Obie formuły czyli i CM i YG najlepiej mi się sprawdzają na primerze Kick Start Lauressa.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:40   #1559
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
YG dla mnie kryje jak EDM intensive, ale dodatkowo rozświetla. Ja kładę 3 cieniutkie warstwy. Obie formuły czyli i CM i YG najlepiej mi się sprawdzają na primerze Kick Start Lauressa.
Dla mnie też YG kryje jak intensive, czyli jak dla mnie wcale. Ale zostawia taką fajną aksamitną powłoczkę Tyle, że ja nie lubię drobinek w podkładzie. A znika faktycznie dość szybko. CM jak dla mnie też jest przyjemna, nie wchodzi w pory, wręcz na mnie zachowuje się, jak płynny podkład z silikonami Krycie nieco lepsze od Lumiere VV. Za to kompletnie nie mogę dobrać sobie odcienia-potrzebuję bardzo jasnego żółtka, a ich żółtki są dla mnie za ciemne, wychodzą z nich na mnie brzoskwiniowe tony, znów beże mają odpowiednią jasność, ale za mało żółci, no po prostu Jeszcze jutro pomieszam Sung (YG/Y2) z Jill (CM/BN1) i mam nadzieję, że wreszcie trafię, bo CM naprawdę ładnie leży. I najwyżej wzorem Rozi, będę do nich pisała

Za to kompletnie nie przypadła mi do gustu formuła LN- jakaś taka sucha, maże mi się na każdym primerze, ech.

Ciekawe, kiedy rzucą znów jakąś promocję...
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 12:48   #1560
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No właśnie ja też nie wiem do czego służy L&N Nie kryje w ogóle, nie wyrównuje kolorytu, nie odświeża, właściwie nic nie daje. Mała Kobietka pisała kiedyś, że jako primera używa, ale mi się to nie sprawdziło
edit: Ewelinko dotarł do Ciebie NTBT?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-07-09 o 12:49 Powód: +
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:23.