Konto w banku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 08:00   #1
kociaczeq17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 186

Konto w banku


Hej Mam problem
Ostatnio zalozylam sobie przez internet konto w banku ING - student z lwem czy cos takiego a takze wybralam sobie tlo karty i wszystko fajnie, do czasu gdy cos mnie tknelo i psozlam do banku, zapytac sie czy wszystko jest ok. to Pani mi powiedziala ze mam na koncie -17 zl. :| za nic.
15 zl za kartę, 2 zl za prowadzenie konta + jeszcze 2 mi doliczą za miesieczne uzywanie karty:|
Ja te konto zalozylam sobie od tak, skonczylam 18 lat, kolezanki maja, wiec tez chcialam, ale nie mam zamiaru robic sobei dlugow tym bardziej ze nie mam zadnych przychodow i jak narazie to widzę ze tylko dlugi beda sie tworzyc Czy macie jakis bank, w ktorym prowadzenie konta jest za darmo? brak ukrytych oplat itd.
__________________
Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524
kociaczeq17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:05   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez kociaczeq17 Pokaż wiadomość
Hej Mam problem
Ostatnio zalozylam sobie przez internet konto w banku ING - student z lwem czy cos takiego a takze wybralam sobie tlo karty i wszystko fajnie, do czasu gdy cos mnie tknelo i psozlam do banku, zapytac sie czy wszystko jest ok. to Pani mi powiedziala ze mam na koncie -17 zl. :| za nic.
15 zl za kartę, 2 zl za prowadzenie konta + jeszcze 2 mi doliczą za miesieczne uzywanie karty:|
Ja te konto zalozylam sobie od tak, skonczylam 18 lat, kolezanki maja, wiec tez chcialam, ale nie mam zamiaru robic sobei dlugow tym bardziej ze nie mam zadnych przychodow i jak narazie to widzę ze tylko dlugi beda sie tworzyc Czy macie jakis bank, w ktorym prowadzeni
e konta jest za darmo? brak ukrytych oplat itd.
Skorzystaj z wyszukiwarki...
Po co Ci konto skoro nic na nim nie bedzie? Bo kolezanki mają?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:07   #3
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Konto w banku

Było o tym kilka razy. Zanim założyłaś konto powinnaś dowiedzieć się o opłaty, a nie iść na żywioł bo jesteś pełnoletnia to sobie założyłas.
Po co wogóle Ci konto skoro nie będziesz z niego korzystała? Poczekaj, aż będzie Ci ono potrzebne i wtedy załóż.

Darmowe konto do 30 roku życia ma bz wbk.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:07   #4
kociaczeq17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 186
Dot.: Konto w banku

Nie koniecznie,

pomyśl, może w przyszłości mi się przyda

a nie mam zamiaru placic teraz 2 zl miesiecznie za nic
__________________
Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524
kociaczeq17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:09   #5
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Konto w banku

Teraz zostaje Ci chyba tylko uregulkowanie długu na koncie i zamknięcie go.
Innejgo wyjścia nie ma, chyba, że je zostawisz i będziesz co miesiac płaciła 2 za prowadzenie konta i 2 za kartę (tak jak pisałaś wyżej), ale moim zdaniem nie ma to sensu skoro nie bedziesz tam nic wpłacała.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:09   #6
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez kociaczeq17 Pokaż wiadomość
Nie koniecznie,

pomyśl, może w przyszłości mi się przyda

a nie mam zamiaru placic teraz 2 zl miesiecznie za nic
To jak Ci w przyszlosci bedzie potrzebne to przeciez pojscie do banku i zalozenie to pol godziny...

Nie przeczytałaś warunków umowy, to teraz cierpisz...

I chyba pocierpisz jeszcze troche, bo z tego co pamietam mozna konto w ing zamknac po minimum 3 albo 6 miesiacach, a jak wczesniej to sie za to płaci...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:10   #7
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez kociaczeq17 Pokaż wiadomość
Nie koniecznie,

pomyśl, może w przyszłości mi się przyda

a nie mam zamiaru placic teraz 2 zl miesiecznie za nic

To poczekaj aż faktycznie Ci sie przyda
__________________

iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 08:18   #8
kociaczeq17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 186
Dot.: Konto w banku

ok dzieki zaloze w tym wbk, bo macie racje nie doczytalam i sama se dolek wykopalam :|
__________________
Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524
kociaczeq17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:21   #9
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Konto w banku

Tylko poczytaj umowę zanim gdziekolwiek założysz konto.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:26   #10
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Konto w banku

w mBanku masz darmowe konto
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:37   #11
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Konto w banku

jak się bierzesz na konta to sobie czytaj regulaminy !! matko miec 18 lat i podpisywać umowy bez czytania... jesteś nieodpowiedzialana i lepiej poczekaj aż konto będzie ci potrzebne bo nawet jak sobie założysz i nic nie przelesz na nie to ci szybciutko zamkną gdzie byś go nie założyła

i nie dziw się opłatami - myślałaś, że Ci dadzą wypasioną kartke za darmo ? Zwykła karta jest free ale ta indywidualna płatna 15zł - jakbyś chociaz przeczytał informacje na stronie ( bez czytania nqawet długiego ragulaminu) to byś taka zdziwiona nie była.


matko boska

miłego płacenia 20zł za nieodpowiedzialność.. chociaż to i tak mało na takie osoby. Jeszcze trochę i będzie trzeba podpis rodzica nawet po 18stce żeby konto założyć. Nie baw się w dorosłe rzeczy jak jeszcze nie potrafisz bo takie głupoty, nawet za grosze mogą sie za tobą ciągnąć całe życie.


swoją drogą co jeszcze zrobiłaś - bo koleżanki mają ? witki opadają na taką argumentacji.
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2009-11-09 o 08:40
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 08:45   #12
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Konto w banku

hehe racja za nieodpowiedzialnosc trzeba czasem zaplacic dobrze ze tylko 20zł
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:49   #13
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Konto w banku

To załóż w mBanku, a nie w WBK, bo chyba kiedyś skończysz te 30 lat :P. A w mBanku jest konto darmowe. Za utrzymanie, za przelewy (do wszystkich banków), za kartę się nie płaci. Za założenie też. Jest tyle porównywarek kont, naprawdę można wybrać coś dla siebie.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:59   #14
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Konto w banku

Jesli nie pracujesz to polecam Inteligo. Latwy dostep, brak dodatkowych oplat, wszystkie obciazenia i doliczenia dostajesz dodatkowo smsem. (przez 2 miesiace za darmo) Jesli masz 100zl na koncie to nie ma oplat za prowadzenie. jesli masz mniej niz 100zl to sa jakies niskie oplaty. Ani za karte ani za otworzenie sie oplaci. Ja zalozylam juz dawno, ale do tej pory zadnych oplat mi nie doliczyli.

Edytowane przez xxSHINeexx
Czas edycji: 2009-11-09 o 09:00
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:04   #15
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Konto w banku

Cóż, jak się nie czyta, to się buli. Teraz pozostaje ci tylko dowiedzieć się, czy możesz zamknąć konto, uregulować debet - i to szybko, odsetki naliczą.

Jest szeroka oferta darmowych kont, zazwyczaj są to studenckie lub internetowe. Ale faktycznie, jeśli teraz nie będziesz miała żadnych dochodów to nei ma sensu mieć konto - chyba, że chcesz znajomym szpanować kartą. Głupio. Założenie konta to pół godziny roboty i możesz to zrobić zawsze, gdy ci to będzie potrzebne.

Życzę wyciągnięcia wniosków z tej lekcji dorosłości.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:04   #16
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Jesli nie pracujesz to polecam Inteligo. Latwy dostep, brak dodatkowych oplat, wszystkie obciazenia i doliczenia dostajesz dodatkowo smsem. (przez 2 miesiace za darmo) Jesli masz 100zl na koncie to nie ma oplat za prowadzenie. jesli masz mniej niz 100zl to sa jakies niskie oplaty. Ani za karte ani za otworzenie sie oplaci. Ja zalozylam juz dawno, ale do tej pory zadnych oplat mi nie doliczyli.
A za kartę nie ma przypadkiem 0,99 zł? Ja likwidowałam kartę w wakacje i była jeszcze opłata wtedy . A opłata za konto, gdy nie ma się 100 złotych wynosi 5 zł, więc raczej dużo . Zwłaszcza, gdy autorka nie chce nic wpłacać na konto na razie :P.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:11   #17
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Konto w banku

No tak, ale liczą się nie tylko opłaty, ale i dostępność oddziałów i ilość bankomatów + prowizje za wypłaty w innych.

Trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty.
Np. w niektórych bankach nie ma opłat za prowadzenie, ale już w razie problemów nie można niczego "załatwić" na miejscu, tylko trzeba dzwonić (bo tak to chyba jest w mBanku?)
Pekao sa znów za darmo wypłaca w bankomatach własnych (duuuuża sieć ) i Euronetach. (w innych jest chyba ok 4,50 prowizji ) Ale największy plus (zwłaszcza dla osoby młodej!) - można w sieciowych bankomatach wypłacać nawet 10zł!
Bo już w PKO BP minimum 50zł (o ile się nie mylę).

Bank trzeba dopasować do własnych potrzeb, ot co.
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2009-11-09 o 09:12
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:15   #18
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
No tak, ale liczą się nie tylko opłaty, ale i dostępność oddziałów i ilość bankomatów + prowizje za wypłaty w innych.

Trzeba wziąć pod uwagę wszystkie aspekty.
Np. w niektórych bankach nie ma opłat za prowadzenie, ale już w razie problemów nie można niczego "załatwić" na miejscu, tylko trzeba dzwonić (bo tak to chyba jest w mBanku?)
Pekao sa znów za darmo wypłaca w bankomatach własnych (duuuuża sieć ) i Euronetach. (w innych jest chyba ok 4,50 prowizji ) Ale największy plus (zwłaszcza dla osoby młodej!) - można w sieciowych bankomatach wypłacać nawet 10zł!
Bo już w PKO BP minimum 50zł (o ile się nie mylę).

Bank trzeba dopasować do własnych potrzeb, ot co.
Są bankomaty, które wypłacają 20 zł . Jeśli ktoś dużo wypłaca, to Alior jest dobry . No, ale to trzeba wiedzieć jak się będzie z konta korzystać - tu się zgodzę .
Mnie się wydaje, że załatwianie przez telefon nie jest złe - można to zrobić w każdej chwili i nie trzeba się fatygować do oddziału . Ale to już kwestia indywidualna i tego, co się załatwia .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 09:24   #19
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
Są bankomaty, które wypłacają 20 zł . Jeśli ktoś dużo wypłaca, to Alior jest dobry . No, ale to trzeba wiedzieć jak się będzie z konta korzystać - tu się zgodzę .
Mnie się wydaje, że załatwianie przez telefon nie jest złe - można to zrobić w każdej chwili i nie trzeba się fatygować do oddziału . Ale to już kwestia indywidualna i tego, co się załatwia .
Dobrze, że mnie poprawiłaś, zdaje się to Millenium ma 50zł limit wypłaty, coś mi się pomyliło

Oczywiście dochodzi do tego kwestia miejsca, w którym mieszkasz. Ja zakładając pierwsze konto mieszkałam vis a vis oddziału banku więc chwaliłam sobie to, że mogę wszystko załatwić od ręki, a pani kasjerka zna całą moją rodzinę .

Później przez 2 lata mieszkałam w mieście, gdzie sieć PEKAO nie była aż tak popularna (tylko 3 oddziały = 3 bankomaty w całym mieście ), zaś konkurencja (PKO) miała bankomatów kilkanaście.
W Gd. nie mam z tym problemów, na szczęście bankomat na bankomacie .
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 10:53   #20
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Np. w niektórych bankach nie ma opłat za prowadzenie, ale już w razie problemów nie można niczego "załatwić" na miejscu, tylko trzeba dzwonić (bo tak to chyba jest w mBanku?)
W mbanku rzeczywiście jest mlinia, ale trzeba popatrzeć w internecie, bo mbank tez ma tzw. punkty naziemne a nawet mniej spartańskie oddziały (jak normalny bank)- jeżeli tak mogę to nazwać.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 12:43   #21
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez Wroclovianka Pokaż wiadomość
W mbanku rzeczywiście jest mlinia, ale trzeba popatrzeć w internecie, bo mbank tez ma tzw. punkty naziemne a nawet mniej spartańskie oddziały (jak normalny bank)- jeżeli tak mogę to nazwać.
dokładnie. akurat tu gdzie mieszkam, jest dużo oddziałów mbanków, jednak i tak z nich nie korzystam - wszystko załatwiam od ręki przez telefon, albo czat z konsultantem - da się załatwić dosłownie wszystko.
a nic się nie płaci mozesz bezpłatnie wypłacac w Euronetach, bankomatach BzWBK (nawet 10 zł mozna wyciągnąć), Cash coś tam i Millenium ostatnio dodali
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:10   #22
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
dokładnie. akurat tu gdzie mieszkam, jest dużo oddziałów mbanków, jednak i tak z nich nie korzystam - wszystko załatwiam od ręki przez telefon, albo czat z konsultantem - da się załatwić dosłownie wszystko.
a nic się nie płaci mozesz bezpłatnie wypłacac w Euronetach, bankomatach BzWBK (nawet 10 zł mozna wyciągnąć), Cash coś tam i Millenium ostatnio dodali
Mozna tez wyplacac gotówkę w kasach niektórych sklepów .
zasad nie znam ale wiem ze cos takiego funkcjonuje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:21   #23
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
To załóż w mBanku, a nie w WBK, bo chyba kiedyś skończysz te 30 lat :P. A w mBanku jest konto darmowe. Za utrzymanie, za przelewy (do wszystkich banków), za kartę się nie płaci. Za założenie też. Jest tyle porównywarek kont, naprawdę można wybrać coś dla siebie.
umowy pod którą się podpisała nie przeczytała a ma się zapoznać z porównywarką ?


swoją droga nie wiem czemu służą te dyskusje nt. opłacalności kont podczas gdy autorka nawet grosza na nie wpłacić nie chce
no i nie oszukujmy się - wybrała ing z prostego powodu - ofaruja karty indywidualne z własnym wybranym wzorem. To ci dopiero szpan zwlaszcza jak konto tylko dla szpanu.
Bank trzeba dopasowac do własnych potrzeb... ale jeszcze trzeba mieć te potrzeby - bez kasy na koncie jakoś średnio istotny jest rozkład placówek skoro umowe i tak przyjezdza podpisac pan kurier etc.

btw = ja zauwazyłam ze juz prawie wszedzie jest limit 50zł na wypłatę, kiedyś ing czy euronet miały opcje 20zł a tu bach min. 50
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 15:47   #24
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Konto w banku

Nie no, motywacja - kolezanki maja konto, to ja tez bede miala, nieco zabawna. Co oczywiscie nie zmienia faktu, ze konto w banku, owszem bardzo przydatna, wrecz w pewnym momencie niezbedna rzecz.

Natomiast podpisywanie umowy bez dowiedzenia sie o podstawowych warunkach, to sorry, ogromna lekkomyslnosc.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:36   #25
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Konto w banku

Nie wiem czy sie myle, ale zeby miec konto w banku trzeba miec NIP i stale dochody? Wiec jesli autorka nie pracuje, chyba nie moze zalozyc konta w mBanku? Jesli sie myle to prosze mnie poprawic
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:37   #26
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Konto w banku

zakładac konto bo koleżanki mają... nie no bomba...a debecik potem rośnie bo np za prowadzenie konta pobiorą albo za korzystanie z karty i lipa...
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:44   #27
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Nie wiem czy sie myle, ale zeby miec konto w banku trzeba miec NIP i stale dochody? Wiec jesli autorka nie pracuje, chyba nie moze zalozyc konta w mBanku? Jesli sie myle to prosze mnie poprawic
Nie trzeba mieć NIP ani stałych dochodów. Zapewne sa jakies konta, gdzie są lepsze warunki tooni wymagają wtedy wpływów na określonym poziomie (no 3000 mies.), ale większość nie. ekonto w mbanku i poboczne są bez formalności - dowód, umowa i eto wsio
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 16:47   #28
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Nie trzeba mieć NIP ani stałych dochodów. Zapewne sa jakies konta, gdzie są lepsze warunki tooni wymagają wtedy wpływów na określonym poziomie (no 3000 mies.), ale większość nie. ekonto w mbanku i poboczne są bez formalności - dowód, umowa i eto wsio
Dziwne, z tego co wiem do otworzenia eKonta w mBanku trzeba wypelnic NIP, nazwe urzedu skarbowego itd
Ech, ja tam sie nie znam. Chcialam pomoc autorce
Swoja droga zgadzam sie, ze otwieranie konta dla szpanu jest conajmniej dziwne. Ale jesli w tych czasach ludzie "szpanuja" na ulicy kubkiem kawy itd. To konto mnie nie dziwi

Edytowane przez xxSHINeexx
Czas edycji: 2009-11-09 o 16:51
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 17:33   #29
ewa_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 157
Dot.: Konto w banku

Cytat:
Napisane przez kociaczeq17 Pokaż wiadomość
Hej Mam problem
Ostatnio zalozylam sobie przez internet konto w banku ING - student z lwem czy cos takiego a takze wybralam sobie tlo karty i wszystko fajnie, do czasu gdy cos mnie tknelo i psozlam do banku, zapytac sie czy wszystko jest ok. to Pani mi powiedziala ze mam na koncie -17 zl. :| za nic.
15 zl za kartę, 2 zl za prowadzenie konta + jeszcze 2 mi doliczą za miesieczne uzywanie karty:|
Ja te konto zalozylam sobie od tak, skonczylam 18 lat, kolezanki maja, wiec tez chcialam, ale nie mam zamiaru robic sobei dlugow tym bardziej ze nie mam zadnych przychodow i jak narazie to widzę ze tylko dlugi beda sie tworzyc Czy macie jakis bank, w ktorym prowadzenie konta jest za darmo? brak ukrytych oplat itd.

W polbanku masz całkowicie bezpłatne konto
__________________

ewa_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 18:48   #30
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 072
Dot.: Konto w banku

konto bankowe bez wpłacania pieniędzy przydaje się choćby by miec mozliwość otrzymywania kasy przelewem dla studentów zwłaszcza.
__________________
Kochaj albo Rzuć!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.