Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-01-27, 12:06   #31
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: Eurowizja 24 maja- APEL AgaZ!!

Każdy lubi co innego, a prowadzenie dyskusji nie jest powodem aby się od razu kłócić i obrażać. Ja osobiście nie znoszę ich troje i bardzo żałuję, że nie wygrały WILKI i w ogóle dziwię się im, że wystartowali w tym konkursie bo uważam, że to nie był ich poziom - oni są ponad. Takie jest moje zdanie.
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 12:11   #32
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: do Dorixx!!!!/Pal

wróci nie zrobi nam tego wróci- jak Damianek da Jej w kość Dori- cmookas

Pal-juz po?Oczywiscie- oblałas?

Sciskam Was mocno [img]icons/icon7.gif[/img]Ola
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 12:29   #33
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: do Dorixx!!!!/Pal

Ola napisał(a):
> wróci nie zrobi nam tego wróci- jak Damianek da Jej w kość Dori- cmookas

Każdy może mieć zły dzień - w moje wszyscy skrzętnie schodzą mi z drogi jak jeden mąż [img]icons/icon12.gif[/img] jeżeli nie chcą zostać uszkodzeni [img]icons/icon10.gif[/img]

> Pal-juz po?Oczywiscie- oblałas?

Chciałabyś [img]icons/icon12.gif[/img] Ale to był pisemny - skonsolidowane sprawozdania grup kapitałowych - wyniki - jak nasz prof. sam przebrnie przez ten gąszcz liczb, którym nas uraczył [img]icons/icon10.gif[/img] i raczy to sprawdzić - kalkuluję, że za jakieś 100 lat hehe - mam trochę czasu [img]icons/icon12.gif[/img]

pozdrówka [img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 12:35   #34
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: Eurowizja 24 maja- APEL AgaZ!!

A ja ich znoszę, naprawdę! Nawet podziwiam za tą wiarę w siebie, za ich kreatywnośc na koncertach. Nie wierzę jednak w to,że Ci, którzy na nich głosowali zrobili to z uwielbienia dla ich piosenki. Moim zdaniem wynika to po prostu z sympatii, a to moim zdaniem za mało,żeby decydować sie na to, by reprezentowali nasz kraj. [img]icons/icon7.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 12:37   #35
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Re: do elve

Dorixx, zastanów się, kto tu komu ubliża. Ja słowa o Tobie nie napisałam. Ale Ty tego nie rozumiesz. Trudno.
Żegnam.
__________________
Born Again

W nosie kręci
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 12:43   #36
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Eurowizja 24 maja- gdzie sie ukryć na ten czas?

Entuzjastka napisał(a):
> I sorki, jeśli ktoś czuje się urażony (za te "uszy" [img]icons/icon12.gif[/img], może i mnie poniosło, ale po prostu trafił mnie nieludzki szlag! [img]icons/icon7.gif[/img]

Nie czuję się urażona, i szczerze mówiąc z góry założyłam, że po prostu sformułowanie było niezbyt fortunne (powiedzieć komuś, że źle wykonał jakieś zadanie,a powiedzieć, ze jest do niczego daje jednak ogromną różnicę w odbiorze przekazu, chociaż mówiący może mieć na myśli w obu przypadkach to samo [img]icons/icon7.gif[/img] )

Swoim postem chciałam po prostu to wyjaśnić, żeby dyskusja wróciła na własciwe sobie tory (czyli topic: Eurowizja [img]icons/icon7.gif[/img] )i żeby nie prowadziła do podziałów na "obozy", a że nie wyszło - żałuję. Trochę mi jeszcze szare komórki słabo działają, jeżeli chodzi o co innego niż egzaminy -niestety [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 12:50   #37
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: do Pal;)

znaczy pogryzieni?

trzymam za ciebie kciuki wraiatko-prezesowo daj znac, jak wyniki wykapie sei w Wiśle o tej porze roku ze szczescia i na dobry omen za przyszłe wpadki, znaczy egz..chciałam rzec

buziol
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-01-27, 13:30   #38
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: do Izzi

Izzi, doskonale Cię rozumiem [img]icons/icon7.gif[/img]
O moim Iron Maiden też słyszę- wiocha, festyn itp., ale już nie czuję przy tym chęci wybicia zębów [img]icons/icon12.gif[/img] I wcale nie twierdzę,że są genialni od początku do końca- też się znajdzie w ich dyskografii wiele gniotów.
Pozdróweczka i [img]icons/1cmok.gif[/img]
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 14:19   #39
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
I NASTĄPIŁ TOTALNY PAX:)

He he , fajnie że już nastąpiło pojednanie zwaśnionych [img]icons/icon12.gif[/img] ale chciałam tylko dodać w podsumowaniu tej całej akcji, że nasuwa mi się jeden wniosek - niektórzy do dyskusji powinni dorosnąć [img]icons/icon12.gif[/img] bo takie obrażalstwo kojarzy mi się z akcją typu ,,psze panią ...aaaaaaa! ona mi zabrała lalkę! a my jesteśmy już dużymi i mądrymi dziewczynkami - prawda?
Pozdrawiam bardzo- bardzo, jak najbardziej!
izzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 15:35   #40
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: do dyskutantek

mam nadzieję , ze jednak wrócisz do Nas, brakowaloby naszej Dorixx [img]icons/icon7.gif[/img]

Zlo zrób coś!!!
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 16:05   #41
Asieńka
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: do dyskutantek

Dorixx napisał(a):
> Oczywiscie, wg życzen odpuszczę sobie i to na długo
> Pozdrawiam i dziękuję za wszystkie rady na tym forum
> Dorota

Koncert życzeń jeszcze aktualny?? Bo ja bym sobie życzyła przepis na ciasto z masą marcepanową, które udało Ci się upichcić. Strasznie się najarłam, więc mam nadzieję, że jednak wrócisz.
[img]icons/icon40.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-01-27, 16:20   #42
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Dorixx come back!

Dorixx
Nie mialem zamiaru doprowadzic do tego, ze przestaniesz przychodzic na nasze stronki!
Po prostu jako moderator nie moge wskazywac kto w danej dyskusji wygrywa, kto ma racje, a kto jej nie ma. Inaczej nie bylbym moderatorem [img]icons/icon7.gif[/img]

Dlatego nie bierz mojego zachowania do siebie, ja tylko reagowalem na sytuacje, ktora wykroczyla poza normalna dyskusje.

W skrocie: Dorixx WROC! [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 16:59   #43
Dorixx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 1 423
Re: To ja dorixx-sprostowanie

Oto jestem [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie ukrywam, że spotkała mnie przykrosć Zło z Twojej strony.Byłam prowokowana (poniewaz dopuściłeś do użytku słowo "cham" więc użyję tego słowa) przez chamską osobę, a Ty całą winę zrzuciłeś na mnie [img]icons/icon22.gif[/img]
Zgadzam się z Aliną, że przerywanie dyskusji na forum dyskusyjnym ( a to nie było wyzywanie się, tylko wymiana poglądów, gdzie każdy bronił swego zdania) jest poprostu nieuzasadnione...
Ale spotkało mnie naprawdę miłe zaskoczenie. Napisało do mnie na priva aż 8 dziewczyn z miłymi słowami, dzięki którym trochę sie pozbierałam [img]icons/icon7.gif[/img]
i jeszcze jedno: nie brakuje mi magnezu, jestem po sesji(czyli zero stresów), ale to jeszcze nie powód, żeby dać sobie w kaszę dmuchać przez kogoś kto myśli, że pozjadał wszystkie rozumy [img]icons/icon12.gif[/img]
Jeżeli nie można wyrażac na forum swoich poglądów i bronić ich, to co można? Zamknąć się i siedziec kiedy ktoś krytykuje bez powodu moją osobę?
Nie opuściłam forum dlatego, że jestem dziecinna jak ktoś napisał, ale dlatego, że było mi przykro.
naszczęscie są tu jeszcze przesympatyczne dziewczyny z którymi napewno będę dalej pisać.
pozdrawiam
Dorota
__________________
Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne tam gdzie chcą....
Dorixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 17:04   #44
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: To ja dorixx-sprostowanie

Miałam nadzieję że ta moja litania coś da [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/icon40.gif[/img]

I koniec dyskusji na (nie) temat [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-01-27, 18:34   #45
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: To ja -sprostowanie/do Dori:) i nie tylko;)

palomino napisał(a):
> Miałam nadzieję że ta moja litania coś da [img]icons/icon10.gif[/img]
>
> [img]icons/icon40.gif[/img]
>
> I koniec dyskusji na (nie) temat [img]icons/icon12.gif[/img]

Tia jak zwykle sei nie załapie, bo wredota Pal- juz zamyka wątek Chciałam nadmienić jeszcze, ze wysłałam przeterminowanego @ - ale odpisz mamusiu Damianka a wszystko przez to, ze własciwie dopiero teraz wróciłam do domu ( po pracy , od lekarza..) i..widze, ze to co widze na forum baaardzo sei mi podoba mało kogo to pewnie obchodzi, ale i tak postanowiłam to napisac

ps. mam małe pytanie- czemu Zło wysłał do Dorii 8 maili i podpisał sie nie swoim nickiem?aj wiedziałam, ze on magik, diabeł wcielony, czyli wszystko razem = informatyk znaczy, ale zeby az osiem?? buziaki Zło- i wiesz o czym mówie normalnie rosniesz w moich oczach, za niektóre texty Taki admin to sei rozumie

PS2.Pal- a ty sei nie miałas uczyc? <serce>

buzki-Ola
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.