Wszystko o ZUMBIE !! - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 17:39   #4801
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Domu to my jeszcze nie budowaliśmy... Ciekawe, co to za piosenka.
Obstawiamy, ile razy się dziś pomylę?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 20:55   #4802
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ja jeszcze w kwestii jakości ciuszków dorzucę, że kumpeli dziś na Zumbie urwał się drugi sznurek od nogawki wspomnianych tu wyżej różowo-żarówiastych Cargo. Razem z kawałkiem spodni. Ale nie wiem, jak to się stało, sama zainteresowana twierdzi, że chciała zrobić striptiz. Grzało nas dzisiaj równo na Zumbie, aż nam Ewelinka palcem groziła.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:09   #4803
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze w kwestii jakości ciuszków dorzucę, że kumpeli dziś na Zumbie urwał się drugi sznurek od nogawki wspomnianych tu wyżej różowo-żarówiastych Cargo. Razem z kawałkiem spodni. Ale nie wiem, jak to się stało, sama zainteresowana twierdzi, że chciała zrobić striptiz. Grzało nas dzisiaj równo na Zumbie, aż nam Ewelinka palcem groziła.
O matko jak ona to zrobiła

Btw. mam te same spodnie, ale wszystko z nimi ok tylko trzeba je umiejętnie prać
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:21   #4804
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sayurii Pokaż wiadomość
O matko jak ona to zrobiła

Btw. mam te same spodnie, ale wszystko z nimi ok tylko trzeba je umiejętnie prać
Nie mam pojęcia, ale jak z dziewczynami to zobaczyłyśmy to leżałyśmy ze śmiechu, rozwalając zajęcia jeszcze bardziej. Tam, gdzie jest ten ściągacz, wisiał sobie strzęp materiału, a ona jeszcze skakała i nim machała do Fat Sally Lee.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 09:02   #4805
igraszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

[QUOTE=paniKA88;38961107]Jeśli chodzi o ruchy pupy to wyobraź sobie żedo gości ogonowej masz przywiązany sznurek, który ją ciągnie do góry Mi tak tłumaczyli jak tańczyłam dancehall i taka wizualizacja bardzo mi pomogła


ta rada okazała się bezcenna W końcu coś drgnęło a próbowałam chyba wszystkiego.Mam tylko nadzieję ,że z czasem nabiorę wprawy i będzie wychodziło coraz lepiej.Jedno mnie tylko niepokoi....ta pupa bardziej idzie mi do przodu w góre jak odwrotnie ale jest to już jakaś namiastka.Jeszcze raz dziękuję
igraszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 15:55   #4806
sayurii
Zakorzenienie
 
Avatar sayurii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 538
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez Mini007 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, ale jak z dziewczynami to zobaczyłyśmy to leżałyśmy ze śmiechu, rozwalając zajęcia jeszcze bardziej. Tam, gdzie jest ten ściągacz, wisiał sobie strzęp materiału, a ona jeszcze skakała i nim machała do Fat Sally Lee.
Ciekawie to musiało wyglądać
sayurii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 18:10   #4807
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Bardzo. We wtorek (o ile nas wpuszczą) na Rednexie będziemy pewnie za karę stać w kącie... To znaczy, "stać", bo jak się Ewelinka odwróci to pewnie z tego kąta przeskaczemy przez całą salę, grając na nodze.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 19:19   #4808
tinda2aa
Zadomowienie
 
Avatar tinda2aa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 209
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez paniKA88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie tytuł piosenki, w której na refrenie buduję się dom? Taka spokojna, wolna i chyba po angielsku.
http://www.youtube.com/watch?feature...v=QB0ordd2nOI#! ?
__________________
G
tinda2aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 21:04   #4809
kukuvaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

AAAAAAAAAAAAAAa!!!!!!!!!! !!!!! jestem po wrocławskim maratonie na AWFie dzizas!!!!! jak było przecudownie, po prostu super energia, no banan mi z mordy nie schodził przez 3h. tak naładowana endorfinami wróciłam na chatę, że jeszcze trzasnęłam skalpela, a co :P
tylko szkoda, że Angeli nie było. nic to, znajdę ją na mieście hehe.
no góry mogę przenosić. taki maratony co tydzień poproszę. dziękuję
kukuvaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 21:12   #4810
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Ano, fajny był maraton
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 09:29   #4811
wiktorka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Witam idę dziś na pierwsze zajęcia z zumby powiem wam że okropnie się boje, nie za bardzo mam poczucie rytmu, ale zobaczymy trzymajcie kciuki
wiktorka88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 09:55   #4812
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

wiktorka, trzymam. Mam nadzieję, że trafisz na fajnego instruktora.

Dobrze, że maraton się udał. Też kocham ten stan tuż po, po poznańskim dziewczyny miały ze mnie ubaw, bo zajechałyśmy na jedzenie, a ja się wypytywałam, gdzie w sobotę jest Zumba, bo mi mało było.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 14:12   #4813
wiktorka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

byłam i było bosko co prawda ruszam się jak kołek ale jak na pierwszy raz było spoko, jutro znów ide i w czwartek a co :P
wiktorka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 16:34   #4814
onlyyou9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Zumba aaahh, zumba eeehh :)

Witajcie Koleżanki
Od jutra zaczynam chodzić na zumbę dwa razy w tygodniu, to są moje pierwsze kroki w tej przygodzie. Czy któraś z was może chodzi na zumbę? Czy faktycznie można szybko schudnąć? Ja oprócz tego stosuję dietę... Podzielcie się ze mną swoimi opiniami
onlyyou9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 22:34   #4815
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Zumba aaahh, zumba eeehh :)

Cytat:
Napisane przez onlyyou9 Pokaż wiadomość
Witajcie Koleżanki
Od jutra zaczynam chodzić na zumbę dwa razy w tygodniu, to są moje pierwsze kroki w tej przygodzie. Czy któraś z was może chodzi na zumbę? Czy faktycznie można szybko schudnąć? Ja oprócz tego stosuję dietę... Podzielcie się ze mną swoimi opiniami
Nie.
Nie.

Piszesz na wątku o zumbie i pytasz czy któraś z nas chodzi? Naprawdę? xD

No schudniesz, jak od każdego porządnego ruchu. Czy szybko to już zależy ile i jak intensywnie będziesz ćwiczyć
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 23:18   #4816
LilyAllen
Zadomowienie
 
Avatar LilyAllen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Córdoba! <3
Wiadomości: 1 625
Dot.: Zumba aaahh, zumba eeehh :)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie.
Nie.

Piszesz na wątku o zumbie i pytasz czy któraś z nas chodzi? Naprawdę? xD

No schudniesz, jak od każdego porządnego ruchu. Czy szybko to już zależy ile i jak intensywnie będziesz ćwiczyć
Chyba autorka pytania założyła osobny wątek pt. 'Zumba aaahh, zumba eeehh ' - i moderatorki dołączyły go tutaj.

Ech, gdybyście wiedziały, jak długo już na zumbie nie byłam, krzyczałybyście na mnie...
LilyAllen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 10:53   #4817
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Zumba aaahh, zumba eeehh :)

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Nie.
Nie.

Piszesz na wątku o zumbie i pytasz czy któraś z nas chodzi? Naprawdę? xD

No schudniesz, jak od każdego porządnego ruchu. Czy szybko to już zależy ile i jak intensywnie będziesz ćwiczyć
nie badz taka madra.
Widzisz ze nowa osoba to troche wyrozumialosci by sie przydalo.
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 12:09   #4818
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez wiktorka88 Pokaż wiadomość
byłam i było bosko co prawda ruszam się jak kołek ale jak na pierwszy raz było spoko, jutro znów ide i w czwartek a co :P
Cieszę się, że Ci się spodobało. A do jakiego instruktora chodzisz?

Cytat:
Napisane przez onlyyou9 Pokaż wiadomość
Witajcie Koleżanki
Od jutra zaczynam chodzić na zumbę dwa razy w tygodniu, to są moje pierwsze kroki w tej przygodzie. Czy któraś z was może chodzi na zumbę? Czy faktycznie można szybko schudnąć? Ja oprócz tego stosuję dietę... Podzielcie się ze mną swoimi opiniami
Ja tam nie zauważyłam jakiegoś schudnięcia, ale może to dlatego, że nie mam z czego chudnąć. Albo dlatego, że dwa razy w tygodniu to za mało?
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 14:39   #4819
Sadunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 573
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez sheena84 Pokaż wiadomość
nie badz taka madra.
Widzisz ze nowa osoba to troche wyrozumialosci by sie przydalo.
mits jest bardzo madra! i ma cala kupe wyrozumialosci, ktora mnie po przeczytaniu twojego posta odbiegla swinskim truchtem.
moja droga,a teraz ty badz madra i prosze zobacz ile razy odpowiadalysmy na pytanie: czy na zumbie sie chudnie, mozna zrobic sobie miesnie, czy chodzimy regularnie i kogo polecamy. a potem wklej liczbe naszych odpowiedzi i jeszcze raz przeczytaj co napisalas.
Sadunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 16:52   #4820
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Tylko dziewzyna puściła pytanie w eter, zakładając nowy wątek, który został podpiety przez moda
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 22:41   #4821
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Kocham wizaż i tłumy obrończyń uciśnionych, które zlatują się od razu jak ktoś nie napisze czegoś co jest głaskaniem po główce

Wątek zumbowy jak byk jest zawsze na pierwszej stronie, można poszukać, ale oczywiście łatwiej jest zakładać milion wątków. No ale ja się już nie odzywam, bo skoro ktoś jest nowy to niech zakłada ten milion wątków, a my kwiczmy ze szczęścia.

I sorry, ale jeśli kogoś moja wypowiedź mogła urazić to chyba tylko kogoś kompletnie wypranego z jakiegokolwiek dystansu do swojej osoby.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 06:49   #4822
sheena84
Rozeznanie
 
Avatar sheena84
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 808
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Eot

Edytowane przez sheena84
Czas edycji: 2013-02-05 o 07:57
sheena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 07:00   #4823
wiktorka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Powiem szczerze że nie wiem jak ma na imię nasza instruktorka, ale ciągle się uśmiecha i chyba dlatego atmosfera jest przyjemna. Jak ona się rusza!!! pozazdrościć ja jestem jak kłoda ciosana, ale co tam. Dziś mam takie zakwasy że umre chyba ale to chyba od biegu bo po zumbie idę na godzinę na bierznie. Dziewczyny, cel mój jest taki że chciałabym mieć zarysowane mięśnie bo jestem dość szczupła czy dzięki zumbie osiągnę swój cel?? jeśli tak to po jak długim czasie w przybliżeniu oczywiście
wiktorka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:43   #4824
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez wiktorka88 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze że nie wiem jak ma na imię nasza instruktorka, ale ciągle się uśmiecha i chyba dlatego atmosfera jest przyjemna. Jak ona się rusza!!! pozazdrościć ja jestem jak kłoda ciosana, ale co tam. Dziś mam takie zakwasy że umre chyba ale to chyba od biegu bo po zumbie idę na godzinę na bierznie. Dziewczyny, cel mój jest taki że chciałabym mieć zarysowane mięśnie bo jestem dość szczupła czy dzięki zumbie osiągnę swój cel?? jeśli tak to po jak długim czasie w przybliżeniu oczywiście
Nie-e, bo zumba to raczej nastawiona na spalanie tłuszczu, a nie na budowanie mięśni. Ogólnie jak chcesz mieć zarysowane mięśnie to na siłownę prędzej czy później będziesz musiała pójść
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:38   #4825
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Głupie pytanie. Kupić sobie obciążniki na nogi/ręce na Zumbę? Chodzi mi o to, czy nie spadną i krzywdy komuś nie zrobią.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 21:39   #4826
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Kochane pomóżcie proszę z tytułem tej nuty na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=yqqhn5b-rd0
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 14:34   #4827
ramzes1992
Raczkowanie
 
Avatar ramzes1992
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Hej dziewczyny! Jestem tu nowa Poczytałam sobie trochę ten wątek i postanowiłam, że też spróbuję swoich sił w zumbie. Obejrzałam też masę filmików na youtubie Bo jak to takie pozytywne emocje dostarcza i pozwala ładnie zadbać o ciałko, to to coś dla mnie A ja nie lubię monotonnego wysiłku, jakim jest np. jazda na rowerku, bieganie.
Ponieważ jestem z małej miejscowości (mieszkam pod Wrocławiem), o dość kiepskiej komunikacji, postanowiłam zrobić prawo jazdy specjalnie po to, żeby jeździć do fitnessclubu. Dzisiaj właśnie podjechałam i zapisałam się na pierwsze zajęcia już w tą sobotę Tak na próbę. To będzie godzinka prawdziwego wycisku, bo moja kondycja jest w okropnym stanie Ale chcę ją jednak trochę podbudować, to się liczy co nie? Martwię się jednak trochę tym, że wszystkie zajęcia z zumby mają poziom średnio zaawansowany, a ja nigdy nie miałam styczności z tego typu aktywnością. Pewnie będę się plątać i nie nadążać za grupą, po 10 minutach dostanę ataku serca i padnę na te błyszczące panele
Jak mi się spodoba, to będę się zumbować 2 razy w tygodniu. Na więcej sobie pozwolić nie mogę, bo studia ssą czas i za coś też trzeba żyć
ramzes1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 17:43   #4828
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez ramzes1992 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa Poczytałam sobie trochę ten wątek i postanowiłam, że też spróbuję swoich sił w zumbie. Obejrzałam też masę filmików na youtubie Bo jak to takie pozytywne emocje dostarcza i pozwala ładnie zadbać o ciałko, to to coś dla mnie A ja nie lubię monotonnego wysiłku, jakim jest np. jazda na rowerku, bieganie.
Ponieważ jestem z małej miejscowości (mieszkam pod Wrocławiem), o dość kiepskiej komunikacji, postanowiłam zrobić prawo jazdy specjalnie po to, żeby jeździć do fitnessclubu. Dzisiaj właśnie podjechałam i zapisałam się na pierwsze zajęcia już w tą sobotę Tak na próbę. To będzie godzinka prawdziwego wycisku, bo moja kondycja jest w okropnym stanie Ale chcę ją jednak trochę podbudować, to się liczy co nie? Martwię się jednak trochę tym, że wszystkie zajęcia z zumby mają poziom średnio zaawansowany, a ja nigdy nie miałam styczności z tego typu aktywnością. Pewnie będę się plątać i nie nadążać za grupą, po 10 minutach dostanę ataku serca i padnę na te błyszczące panele
Jak mi się spodoba, to będę się zumbować 2 razy w tygodniu. Na więcej sobie pozwolić nie mogę, bo studia ssą czas i za coś też trzeba żyć

Ooo, proszę, jaka niespotykana motywacja!
Może i na początku tak będzie, ale za miesiąc o tej porze (jeśli będziesz chodzić), pewnie będzie już zupełnie dobrze. W tym cały urok - można sobie iść ot, tak i nie trzeba czekać na nową grupę jak np. w przypadku nauki tańca. Trzymam kciuki za Ciebie!

Idę narozrabiać trochę. Ciekawe, co też moja koleżanka urwie sobie tym razem...
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 18:58   #4829
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Cytat:
Napisane przez ramzes1992 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Jestem tu nowa Poczytałam sobie trochę ten wątek i postanowiłam, że też spróbuję swoich sił w zumbie. Obejrzałam też masę filmików na youtubie Bo jak to takie pozytywne emocje dostarcza i pozwala ładnie zadbać o ciałko, to to coś dla mnie A ja nie lubię monotonnego wysiłku, jakim jest np. jazda na rowerku, bieganie.
Ponieważ jestem z małej miejscowości (mieszkam pod Wrocławiem), o dość kiepskiej komunikacji, postanowiłam zrobić prawo jazdy specjalnie po to, żeby jeździć do fitnessclubu. Dzisiaj właśnie podjechałam i zapisałam się na pierwsze zajęcia już w tą sobotę Tak na próbę. To będzie godzinka prawdziwego wycisku, bo moja kondycja jest w okropnym stanie Ale chcę ją jednak trochę podbudować, to się liczy co nie? Martwię się jednak trochę tym, że wszystkie zajęcia z zumby mają poziom średnio zaawansowany, a ja nigdy nie miałam styczności z tego typu aktywnością. Pewnie będę się plątać i nie nadążać za grupą, po 10 minutach dostanę ataku serca i padnę na te błyszczące panele
Jak mi się spodoba, to będę się zumbować 2 razy w tygodniu. Na więcej sobie pozwolić nie mogę, bo studia ssą czas i za coś też trzeba żyć
Do jakiej instruktorki będziesz chodzić? Albo do jakiego klubu chociaż?


Ja wczoraj byłam u mojej Eli, a dzisiaj na 21 idę do Angeli
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-07, 20:03   #4830
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Wszystko o ZUMBIE !!

Nic się nie urwało.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.