Yves Rocher NOWOŚCI - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-05-16, 12:57   #811
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mówisz? To może jednak kupię cokolwiek i będę mieć siatkę na zakupy (jakoś nie lubię tego określenia), bo fakt, czasem by się przydało mieć jakąś ze sobą, a nie będę wiecznie w torebce nosić reklamówki. A jak ta mało miejsca zajmuje... A ona ma jakąś kopertkę do składania czy Ty sobie w jakąś włożyłaś?
Ona się tak sprytnie składa, że po złożeniu jest właśnie taką cienką kopertą zapinaną na rzep. Już w nic nie musisz jej wkładać. Mnie się ten patent bardzo podoba i sama torba też (poza tym właśnie mam fazę na takie pastelowe mazidła z dominacją zieleni...)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hmm, po opisie Hexxany zupełnie inaczej ten zapach kojarzyłam, na pewno nie z serią arizońską, bo ta mi się jakoś nie podobała z zapachu
No wiesz, każdy może odczuwać coś innego. Ja bym przysięgła, że na mnie pachniało jak seria arizońska. Nie to, że nieprzyjemnie - po prostu mie ten zapach już się automatycznie kojarzy z maseczką parafinową, a nie z perfumami, więc świadomie bym go na sobie nie nosiła. Ale może na Tobie będzie pachniało inaczej.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 14:17   #812
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Czy antyperspiranty w kulce z serii Jardins du Monde to jakaś nowość, czy tylko ja je jakimś cudem przeoczyłam?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 19:23   #813
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
Ona się tak sprytnie składa, że po złożeniu jest właśnie taką cienką kopertą zapinaną na rzep. Już w nic nie musisz jej wkładać. Mnie się ten patent bardzo podoba i sama torba też (poza tym właśnie mam fazę na takie pastelowe mazidła z dominacją zieleni...)
Ooo, to faktycznie sprytna ta torba A jest jeden wzór tylko?

Cytat:
Napisane przez Elwinga Pokaż wiadomość
No wiesz, każdy może odczuwać coś innego. Ja bym przysięgła, że na mnie pachniało jak seria arizońska. Nie to, że nieprzyjemnie - po prostu mie ten zapach już się automatycznie kojarzy z maseczką parafinową, a nie z perfumami, więc świadomie bym go na sobie nie nosiła. Ale może na Tobie będzie pachniało inaczej.
Będę musiała sama wyniuchać, jak już będzie w sklepie.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czy antyperspiranty w kulce z serii Jardins du Monde to jakaś nowość, czy tylko ja je jakimś cudem przeoczyłam?
Jakieś 2 kiedyś były, ale teraz są chyba nowe 2, a przynajmniej 2 są pokazane na stronie YR, a ile ich jest to nie wiem, bo dawno w YR nie byłam.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-16, 20:16   #814
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ooo, to faktycznie sprytna ta torba A jest jeden wzór tylko?
Chyba tak. Na ulotce był jeden i dostałam właśnie z takim.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-18, 21:42   #815
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Oferta obowiązująca do 20 maja

Muszę się do YR wybrać w przyszłym tygodniu, bo moja mama zapragnęła tej torebki z ulotki reklamowej.
__________________


Edytowane przez Amaterasu83
Czas edycji: 2008-05-29 o 13:48
Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 00:05   #816
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Czy antyperspiranty w kulce z serii Jardins du Monde to jakaś nowość, czy tylko ja je jakimś cudem przeoczyłam?
Nie jest to zadna nowosc od dawna sa w ofercie jednak pojawiaja sie i znikaja a teraz doszedl nowy zapach.

Przy okazji moze ktoras z Was miala w rekach lub juz zakupila nowosci z linii slonecznej YR?
Nie ukrywam,ze interesuja mnie sklady bo chcialabym sie dowiedziec czy sa one fotostabilne i cos warte,bo korci mnie krem SPF 50+ i mleczko SPF 40.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-21, 12:41   #817
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

To te ulotki są przesyłane co miesiąc? Ja protestuję! Mi od kilku miesięcy żadnej nie przysłali, a jeśli już przysyłali to nieregularnie. Fajnie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 06:39   #818
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dostałam wczoraj ulotkę, znalazłam ją na skrzynce z listami, tam gdzie zazwyczaj sąsiedzi wyjmujący masy ulotek zostawiają je tam żeby pani która sprząta klatki je wyrzuciła. Poszłam z pytaniem do brata czy aby nie opróżniał skrzynki z ulotek, potwierdził że była jedna.
Mam nadzieję że poprzednich nie wyrzucał, ja się tu martwię że nie dostaję a możliwe ze brat nie patrząc że ulotka adresowana do mnie i mógł je wyrzucać.
Ciekawa jestem czy ktoś dostał już te okulary podczas zakupów.
Wyglądają ciekawie.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 07:12   #819
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj ulotkę, znalazłam ją na skrzynce z listami, tam gdzie zazwyczaj sąsiedzi wyjmujący masy ulotek zostawiają je tam żeby pani która sprząta klatki je wyrzuciła. Poszłam z pytaniem do brata czy aby nie opróżniał skrzynki z ulotek, potwierdził że była jedna.
Mam nadzieję że poprzednich nie wyrzucał, ja się tu martwię że nie dostaję a możliwe ze brat nie patrząc że ulotka adresowana do mnie i mógł je wyrzucać.
Ciekawa jestem czy ktoś dostał już te okulary podczas zakupów.
Wyglądają ciekawie.

a możesz powiedzieć co to za ulotka??

u mnie na szczęście rodzice jak wyjmują ze szkrzynki i widzą, że do mnie to kładą na stole w kuchni na moim miejscu
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 07:43   #820
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez HulaGirl Pokaż wiadomość
a możesz powiedzieć co to za ulotka??

u mnie na szczęście rodzice jak wyjmują ze szkrzynki i widzą, że do mnie to kładą na stole w kuchni na moim miejscu
-50% na jeden produkt
i przy zakupie od 29zł okulary słoneczne oraz etui w prezencie

do 30 czerwca do wykorzystania
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 08:33   #821
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj ulotkę, znalazłam ją na skrzynce z listami, tam gdzie zazwyczaj sąsiedzi wyjmujący masy ulotek zostawiają je tam żeby pani która sprząta klatki je wyrzuciła. Poszłam z pytaniem do brata czy aby nie opróżniał skrzynki z ulotek, potwierdził że była jedna.
Mam nadzieję że poprzednich nie wyrzucał, ja się tu martwię że nie dostaję a możliwe ze brat nie patrząc że ulotka adresowana do mnie i mógł je wyrzucać.
Ciekawa jestem czy ktoś dostał już te okulary podczas zakupów.
Wyglądają ciekawie.
O, super, że dostałaś. Mam nadzieję, że ja też dostanę, ale na razie głucha cisza. Ech.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-29, 13:35   #822
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

dubel
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 13:49   #823
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
-50% na jeden produkt
i przy zakupie od 29zł okulary słoneczne oraz etui w prezencie

do 30 czerwca do wykorzystania
ja też dostałam tą ulotkę, ale raczej z niej nie skorzystam
okulary też mi się nie podobają.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 17:49   #824
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

A ja oprócz ulotki z okularami dostałam też ofertę na maila do wydrukowania (-40% na jeden produkt + prezent niespodzianka).
Kupiłam krem brązujący do twarzy, krem do rąk na noc, tym prezentem była miętowa maseczka do twarzy (lub brzoskwiniowa lub grejpfrutowy peeling). No i jeszcze okulary, na których zresztą mi nie zależało.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:16   #825
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A ja oprócz ulotki z okularami dostałam też ofertę na maila do wydrukowania (-40% na jeden produkt + prezent niespodzianka).
Kupiłam krem brązujący do twarzy, krem do rąk na noc, tym prezentem była miętowa maseczka do twarzy (lub brzoskwiniowa lub grejpfrutowy peeling). No i jeszcze okulary, na których zresztą mi nie zależało.
Fajna ta ulotka na maila Ja, mimo że mam tam subskrypcję, nie dostałam takiej Dostałam za tą tą ulotkę do sklepu z okularami i teraz nie wiem czy skorzystać z tej 2 w cenie 1 z torbą czy -50% z okularami, bo raczej na obie nie będę mieć kasy. Zresztą interesuje mnie w tej chwili niewiele - żel pod prysznic zielonoherbaciany i żel z tonikiem 2w1 pure calmille. Noo, jeszcze nad kremem brązującym myślę, ale w sumie nie wiem czy mi on potrzebny, skoro już widzę, że mnie słońce szybko łapie mimo stosowania filtrów.

A tak w ogóle to muszę zadzwonić do biura wysyłkowego, bo od paru ładnych miesięcy nic nie dostaję od nich
Dbają o mój portfel czy co
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 18:58   #826
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dostalam dzisiaj mailing - no cud, po roku sobie przypomnieli o mnie
Zaciekawili mnie peelingiem do ciała za 16,90 (dobre toto?) Raczej nei dobiore nic zeby dostac okulary bo srednio mi sie podobaja (chyba ze obmacam i się okażą fajne) a poza tym nei wiedzialabym co wziac -50%.

Wiec jeśli jakaś krakuska chciałaby coś -50% to mogę pomóc
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:00   #827
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dostałam wczoraj ulotkę, znalazłam ją na skrzynce z listami, tam gdzie zazwyczaj sąsiedzi wyjmujący masy ulotek zostawiają je tam żeby pani która sprząta klatki je wyrzuciła. Poszłam z pytaniem do brata czy aby nie opróżniał skrzynki z ulotek, potwierdził że była jedna.
Mam nadzieję że poprzednich nie wyrzucał, ja się tu martwię że nie dostaję a możliwe ze brat nie patrząc że ulotka adresowana do mnie i mógł je wyrzucać.
Ciekawa jestem czy ktoś dostał już te okulary podczas zakupów.
Wyglądają ciekawie.
ja tez ją też znalazłam w dziwnym miejscu: w pudle pod skrzynką w której wrzucane są ulotki z hipermarketów, stare gazety itp. i w sumie gdym nie pogrzebała w tym pudle w poszukiwaniu jakiejś ulotki (gazety czasem fajne się znajdą, bo sąsiadka tam daje - nie musze kasy wydawać ) sklepowej to bym mailingu nie miała
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:28   #828
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja tez ją też znalazłam w dziwnym miejscu: w pudle pod skrzynką w której wrzucane są ulotki z hipermarketów, stare gazety itp. i w sumie gdym nie pogrzebała w tym pudle w poszukiwaniu jakiejś ulotki (gazety czasem fajne się znajdą, bo sąsiadka tam daje - nie musze kasy wydawać ) sklepowej to bym mailingu nie miała
Ja czasem zaglądam co poodkładane na skrzynkę jest, bo czasem ktoś źle zaadresuje, sąsiad wyrzuci od siebie ze skrzynki zamiast odnieść do właściwego adresata, a przecież wszyscy z bloku się znają. W zeszłym tygodniu znalazłam na skrzynce list do sąsiada z klatki obok więc odniosłam, wiem która sąsiadka pozbyła się listu wyrzucając go od siebie, omyłkowo dodano 1 przez numerem mieszkania a ona nie postarała się żeby list dotarł tam gdzie trzeba.
Czasem warto zajrzeć w dziwne miejsca
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-29, 19:32   #829
HulaGirl
Zakorzenienie
 
Avatar HulaGirl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 12 454
GG do HulaGirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ja też dziś dostałam tą ulotkę i się własnei zastanawiam co sobie kupić żeby okulary dostać
od 4 czerwca będzie nowa oferta w salonach więc liczę, że będzie coś fajnego w promocji to sobie wezmę a za -50% kupię żeł Calmille
HulaGirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-30, 13:31   #830
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dostalam dzisiaj mailing - no cud, po roku sobie przypomnieli o mnie
Zaciekawili mnie peelingiem do ciała za 16,90 (dobre toto?) Raczej nei dobiore nic zeby dostac okulary bo srednio mi sie podobaja (chyba ze obmacam i się okażą fajne) a poza tym nei wiedzialabym co wziac -50%.

Wiec jeśli jakaś krakuska chciałaby coś -50% to mogę pomóc
jednak daruję sobie zakupy w YR - kolejny peeling mi nie potrzebny a poza tym kosmetyki z YR niezbyt mi podchodzą
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:43   #831
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dziś zrobiłam mini zakupy z ulotką 2 razy -50% (torba gratis) i kupiłam krem do rąk na noc oraz eyeliner czarny A do tego dostałam wakacyjną książeczkę z kuponami do wykorzystania do końca sierpnia. Muszę się jej dobrze przyglądnąć
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 22:47   #832
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam mini zakupy z ulotką 2 razy -50% (torba gratis) i kupiłam krem do rąk na noc oraz eyeliner czarny A do tego dostałam wakacyjną książeczkę z kuponami do wykorzystania do końca sierpnia. Muszę się jej dobrze przyglądnąć
Napisz co tam ciekawego, jeśli możesz.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 23:03   #833
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Dziewczyny czy nowy brązer YR jest juz w salonach?? moze ktos juz ma?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 23:10   #834
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

MagJa, już patrzę
Mirianka, widziałam dziś ten nowy bronzer Nie spodziewałam się że aż tyle będzie kosztował... w sumie to już nie pamietam dokładnie ile, ale jakieś 80-90 zł. Chociaż w związku z jego wejściem do sklepów, mają go w promocji. Dość drobinkowy, ale ładny Nie testowałam na twarzy, więc cięzko mi coś więcej powiedzieć.
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 23:12   #835
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Mirianko, ja byłam w YR w zeszłym tygodniu i jeszcze go nie mieli. Też baaardzo na niego czekam


Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
MagJa, już patrzę
Mirianka, widziałam dziś ten nowy bronzer Nie spodziewałam się że aż tyle będzie kosztował... w sumie to już nie pamietam dokładnie ile, ale jakieś 80-90 zł. Chociaż w związku z jego wejściem do sklepów, mają go w promocji. Dość drobinkowy, ale ładny Nie testowałam na twarzy, więc cięzko mi coś więcej powiedzieć.

Mówisz, że się u was pojawił? To może u nas też?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-30, 23:25   #836
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

10 czeków z ofertami (1 lipca - 31 sierpnia)

* 2 produkty w cenie 1 (o dziwo nie ma wzmianki o ograniczeniach na serię Plaisirs Nature, jedynie na maseczki Bio Specific)

* Zestaw Hamamelis 49,90 (zamiast 78,30). mleczko do ciała + dezodorant w kulce + żel pod prysznic + szampon + podwójna mini maseczka Bio Specific (do wyboru)

* -30% na 1 wybrany produkt spośród 700 kosmetyków (ta tym razem nie łączy się z Plaisirs Nature, maseczkami Bio Specific, OSFA ani akcesoriami)

* -40% na jeden dowolny kosmetyk do demakijażu

* -50% na jeden tusz do rzęs

* ręcznik + 2 żele pod prysznic Jardins du Monde (zapachy do wyboru) za 24,90 przy zakupie dowolnego kosmetyku o minimalnej wartości 6,90.

* -40% na jeden dowolny kosmetyk do pielęgnacji ciała (nie dotyczy Plaisirs Nature)

* -35% na jedną wodę toaletową lub jedną wodę perfumowaną lub jedną wodę kolońską do wyboru (nie dotyczy Plaisirs Nature).

* Dla panów: Ginsens Actif Krem nawilżający 3 w 1. 22,90zł (zamiast 42zł)

dodatkowo:
* 40zł zniżki na badanie przy zakupie okularów: Vision Express
* 60zł zniżki na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne przy minimalnym zakupie 250zł: Vision Express
* pierwsza para soczewek iWear gratis przy zakupie opakowania soczewek iWear: Vision Express.

Prezent: Torba Plażowa!
za zrealizowanie 3 dowolnych czeków. Do wyboru kolory: niebieski i różowy.

__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 00:23   #837
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Cytat:
Napisane przez Amaterasu83 Pokaż wiadomość
10 czeków z ofertami (1 lipca - 31 sierpnia)

* 2 produkty w cenie 1 (o dziwo nie ma wzmianki o ograniczeniach na serię Plaisirs Nature, jedynie na maseczki Bio Specific)

* Zestaw Hamamelis 49,90 (zamiast 78,30). mleczko do ciała + dezodorant w kulce + żel pod prysznic + szampon + podwójna mini maseczka Bio Specific (do wyboru)

* -30% na 1 wybrany produkt spośród 700 kosmetyków (ta tym razem nie łączy się z Plaisirs Nature, maseczkami Bio Specific, OSFA ani akcesoriami)

* -40% na jeden dowolny kosmetyk do demakijażu

* -50% na jeden tusz do rzęs

* ręcznik + 2 żele pod prysznic Jardins du Monde (zapachy do wyboru) za 24,90 przy zakupie dowolnego kosmetyku o minimalnej wartości 6,90.

* -40% na jeden dowolny kosmetyk do pielęgnacji ciała (nie dotyczy Plaisirs Nature)

* -35% na jedną wodę toaletową lub jedną wodę perfumowaną lub jedną wodę kolońską do wyboru (nie dotyczy Plaisirs Nature).

* Dla panów: Ginsens Actif Krem nawilżający 3 w 1. 22,90zł (zamiast 42zł)

dodatkowo:
* 40zł zniżki na badanie przy zakupie okularów: Vision Express
* 60zł zniżki na okulary korekcyjne lub przeciwsłoneczne przy minimalnym zakupie 250zł: Vision Express
* pierwsza para soczewek iWear gratis przy zakupie opakowania soczewek iWear: Vision Express.

Prezent: Torba Plażowa!
za zrealizowanie 3 dowolnych czeków. Do wyboru kolory: niebieski i różowy.

Wielkie dzięki Widzę, że teraz dają praktycznie pełną dowolność przy dobieraniu zniżek. fajnie. Tylko nie wiem po co te zniżki do Visions Express Lepiej by dali jakieś extra-promocje u siebie.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 05:45   #838
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

No dokładnie pewnie podpisali jakąś umowę z Vision Express.
Szkoda tylko że nie ma -50% na cokolwiek
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 09:11   #839
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Ciekawe mają te zniżki

Ja dostałam kilka dni temu kupon na zakupy, na -50% na jeden produkt. Jak wreszcie przyszedł do nas rozświetlacz, to go może kupię na -50%. Bo te 90zł to bym na pewno za produkt YR nie dała.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-31, 10:42   #840
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Yves Rocher NOWOŚCI

Kilka z tych promocji mi się podoba, przesyt u mnie w szafkach, ale może na coś się skuszę, chociaż nie mam pojęcia do której jest otwarty YR, bo niestety nie ma wywieszonych godzin.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:25.