Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-24, 12:15   #1411
HexeH
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: miasto100mostów
Wiadomości: 185
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Próbowałaś dzwonić? Na stronie w zakładce "kontakt" podali nr tel [10-15].
Próbuję dodzwonić się od kilku dni (dzisiaj mija 10 dni od złożenia zamówienia i wpłaty), nikt nie odbiera tego telefonu, a wczoraj był w ogóle wyłączony. Próbuję się dodzwonić z różnych numerów, żeby nie było, że tylko mojego nie odbierają. Pisałam kilka maili, ale bez odpowiedzi. Dopiero jak znalazłam inny adres mailowy właściciela (okazuje się, że sprzedaje jeszcze inne rzeczy), to odpisał, że nie wie dlaczego przesyłka nie wyszła i za chwilę odpisze co i jak dalej. Oczywiście już nie odpisał. Denerwuję się, bo 260 zł piechota nie chodzi, a już drugi weekend nie mam materiałów do pracy
HexeH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:08   #1412
Azalia1992
Raczkowanie
 
Avatar Azalia1992
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 488
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziewczyny,możecie mi polecić sklep, gdzie w jednym miejscu dostanę sutasz, ładne kaboszony, skręcane sznurki i ozdobną taśmę do kolczyków sutaszowych? Wchodzę od rana do sklepów i szukam, ale w każdym coś mi brakuje, a zależy mi żeby wszystko zamówić w jednym miejscu.
Azalia1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 11:16   #1413
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Azalia1992 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,możecie mi polecić sklep, gdzie w jednym miejscu dostanę sutasz, ładne kaboszony, skręcane sznurki i ozdobną taśmę do kolczyków sutaszowych? Wchodzę od rana do sklepów i szukam, ale w każdym coś mi brakuje, a zależy mi żeby wszystko zamówić w jednym miejscu.

bukowiec
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 12:29   #1414
Lomi107
Raczkowanie
 
Avatar Lomi107
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Skąd popadnie!
Wiadomości: 39
GG do Lomi107
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cześć dziewczyny!
Jestem na początku przygody z sutaszem, a do jednego sklepu już się zraziłam mianowicie pasart.pl..
Zrobiłam tam dwa zamówienia, praktycznie jedno po drugim. jakoś tak mnie skusili dostawą gratis od 49 zł..
pierwsza paczka kurierem szła z tydzień, za to druga doszła prawie ekspresowo (Poczta Polska o.O ).
Ponieważ miałam taką możliwość wzięłam obie na fakturę, druga powinna być na kwotę 72, 97, a fakturę dostałam na ... 7297.... taaa..
Na maila o wyjaśnienie i przesłanie poprawnej dostałam odpowiedź, że dziękują za zwrócenie uwagi i w załączniku jest poprawna.. żadnego przepraszam, ani nic.
Jeszcze, żeby się pomylili w kwocie samej - ale cała faktura była wystawiona na wyżej podaną kwotę, słownie, VAT, WSZYSTKO!
Nie polecam, a wręcz - Odradzam!
PS. Nie zrażam się, spróbuję gdzie indziej
Lomi107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 13:22   #1415
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Lomi107 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Jestem na początku przygody z sutaszem, a do jednego sklepu już się zraziłam mianowicie pasart.pl..
Zrobiłam tam dwa zamówienia, praktycznie jedno po drugim. jakoś tak mnie skusili dostawą gratis od 49 zł..
pierwsza paczka kurierem szła z tydzień, za to druga doszła prawie ekspresowo (Poczta Polska o.O ).
Ponieważ miałam taką możliwość wzięłam obie na fakturę, druga powinna być na kwotę 72, 97, a fakturę dostałam na ... 7297.... taaa..
Na maila o wyjaśnienie i przesłanie poprawnej dostałam odpowiedź, że dziękują za zwrócenie uwagi i w załączniku jest poprawna.. żadnego przepraszam, ani nic.
Jeszcze, żeby się pomylili w kwocie samej - ale cała faktura była wystawiona na wyżej podaną kwotę, słownie, VAT, WSZYSTKO!
Nie polecam, a wręcz - Odradzam!
PS. Nie zrażam się, spróbuję gdzie indziej
Ło, ja bym brała taką fakturę bez gadania:P Jeszcze bym polecała sklep

Żartuję. Ale poważnie - to aż taki problem? Mi się w ciągu dwóch lat zdarzyły kilka razy błędne faktury. Radziłabym się przyzwyczaić, bo będą się pojawiały - to normalne. Też przepraszam nigdy nie usłyszałam, ale już bez przesady, nie ma co aż tak się napinać - podziękowali Ci, szybko dostałaś prawidłową fakturę. Będzie się zdarzało, że i miesiąc będziesz czekać na korektę faktury, a może i będzie tak, że nie dostaniesz jej nigdy (bywa).
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 19:05   #1416
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Beacia87 Pokaż wiadomość
Ło, ja bym brała taką fakturę bez gadania:P Jeszcze bym polecała sklep
O dokładnie
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 09:40   #1417
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Drugie zamówienie w Beadingu - mieli akurat przeprowadzkę jeśli dobrze kojarzę, ale mimo to zgodzili mi się dołożyć do złożonego zamówienia trzy kolory Toho, o których pamiętałam przed złożeniem pierwotnego zamówienia i zdążyłam zapomnieć w trakcie składania (oj, wyjątkowo upierdliwą klientką byłam tym razem), wczoraj przyszło, dostałam nawet jakieś gratisy. Lubię ten sklep
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-28, 15:30   #1418
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 727
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Pierwsze moje zamówienie w kadoro- bez zastrzeżeń Zawsze toho brałam w beadingu, tym razem zdecydowałam się na kadoro, bo mają tam również płyn do oksydowania srebra I się nie zawiodłam
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:48   #1419
Lomi107
Raczkowanie
 
Avatar Lomi107
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Skąd popadnie!
Wiadomości: 39
GG do Lomi107
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez skidblandir Pokaż wiadomość
O dokładnie
Oo niezupełnie, bo raz to urzędu skarbowego nie chciałabym wtedy spotkać
a dwa to zupełnie już nie klawo by było, gdyby sobie za np. pół roku "przypomnieli" o fakturze, gdzie by wyszło, że Bogu ducha winna osóbka nie dopłaciła im raptem - phi.. 6 tysi z hakiem
Nie, teraz to już nie jest problem, ale co rzetelność to rzetelność.
Nie widzę też powodu, by ignorować takie zaniedbania i machnąć na nie ręką, bo obniży to tylko jakość świadczonych NAM usług.. ale to zabrzmiało..
no taka moja opinia jest
Lomi107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 09:15   #1420
Asieq
Raczkowanie
 
Avatar Asieq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 217
GG do Asieq
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Hm... nie wiem,może jestem nadwrażliwa ale jak dla mnie telefon podawany przy zamówieniu powinien służyć tylko i wyłącznie do tego celu [chyba, że wyraźnie zaznaczę iż chcę otrzymywać oferty na tel], inaczej musiałabym co 2 minuty odbierać sms-a z informacją, która mnie nie interesuje. Telefon dla mnie jak domofon...
W takim razie też jestem nadwrażliwa, bo uważam tak samo jak Ty. Ostatnie zakupy u nich robiłam 5 lat temu, wystarczy, że zgodziłam się na przysyłanie oferty drogą mailową, a tu mi nagle smsa o świcie wysyłają, że wyjątkowo DLA MNIE promocja...
__________________

Asieq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-13, 18:00   #1421
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Czy ktoś wie, co się dzieje z beadingiem.pl? Złożyłam malutkie zamówionko 4 marca, 5 marca zapłaciłam i zostało przyjęte... i od tego czasu cisza.... mamy już 13-tego, a ja tracę nadzieję na moje koraliki
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-13, 20:22   #1422
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez zanna4 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, co się dzieje z beadingiem.pl? Złożyłam malutkie zamówionko 4 marca, 5 marca zapłaciłam i zostało przyjęte... i od tego czasu cisza.... mamy już 13-tego, a ja tracę nadzieję na moje koraliki
napisz może do nich, ja złożyłam zamówienie w piątek i mam ciągły spływ maili, z etapami realizacji
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 08:27   #1423
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez zanna4 Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, co się dzieje z beadingiem.pl? Złożyłam malutkie zamówionko 4 marca, 5 marca zapłaciłam i zostało przyjęte... i od tego czasu cisza.... mamy już 13-tego, a ja tracę nadzieję na moje koraliki
Witam serdecznie, piszę w imieniu Beading.pl
Czekaliśmy na Pani wpłatę do tej pory, mieliśmy już pisać maila z pytaniem czy Pani rezygnuje Bardzo prosimy o kontakt z Pani bankiem - jeśli dokonała Pani wpłaty 5 marca - ewidentnie bank miał jakiś problem, gdyż do nas nie dotarła żadna wpłata
A w przyszłości bardzo prosimy nie czekać tylko od razu do nas pisać jak tylko jest jakaś wątpliwość z płatnościami czy zamówieniem Chętnie pomożemy tylko musimy dostać o tym informację
Pozdrawiam słonecznie!
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-15, 21:38   #1424
zanna4
Rozeznanie
 
Avatar zanna4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 739
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez MadiSilk Pokaż wiadomość
Witam serdecznie, piszę w imieniu Beading.pl
Czekaliśmy na Pani wpłatę do tej pory, mieliśmy już pisać maila z pytaniem czy Pani rezygnuje Bardzo prosimy o kontakt z Pani bankiem - jeśli dokonała Pani wpłaty 5 marca - ewidentnie bank miał jakiś problem, gdyż do nas nie dotarła żadna wpłata
A w przyszłości bardzo prosimy nie czekać tylko od razu do nas pisać jak tylko jest jakaś wątpliwość z płatnościami czy zamówieniem Chętnie pomożemy tylko musimy dostać o tym informację
Pozdrawiam słonecznie!
Właśnie miałam pisać i kajać się za wypisywanie głupot na forum, bo okazało się że mój przelew "zawisł" w banku: ja byłam przekonana, że poszedł, a bank czekał na naciśnięcie klawisza "enter"
A teraz z ogromną przyjemnością obserwuję błyskawiczny spływ maili o realizacji zamówienia
zanna4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:32   #1425
weraph
Rozeznanie
 
Avatar weraph
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 883
GG do weraph
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Musze pochwalić Artfan.pl - skorzystałam z darmowej przesyłki, paczka przyszła szybciutko, w pudełku fasonowym, wszystko gra. Jedyne co mnie zaskoczyło to fakt iż 300 kuleczek w kolorze złotym przyszło popakowane po 10-20 sztuk w osobne woreczki strunowe. No nic, mam teraz zapas woreczków
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=524265

Moj wąteczek wizazowy

http://koralikowaweraph.blogspot.com/

Moja koralikowa strona


weraph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:09   #1426
secesyjka
Raczkowanie
 
Avatar secesyjka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 181
GG do secesyjka
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

a ja pochwalę pana, który właśnie zaczyna przygodę z allegro.... nie żebym mu jakąś reklamę robiła, która niczym nie jest podparta... napisałam do niego w sprawie drucików miedzianych, chciałam zapytać o inne grubości, dostałam odpowiedź, że ma takowe i napisał w jakich cenach (zdecydowanie tańsze niż drizzt.pl). niestety nie posiada jeszcze 0,4.
druciki mi przysłał do sprawdzenia na swój koszt i stwierdził, że jeśli mi się spodobają to zapłacę a jeśli nie to odeślę. bałam się wziąć od kogoś, kto nie ma jeszcze ani jednego komentarza. teraz już wiem, że nie ma czego się bać.
wiem, że dziewczyny tworzą w miedzi, dlatego podsyłam namiar :
użytkownik Me263 na allegro.
można pisać i się dogadać. zdecydowanie polecam. błagam , nie dawajcie mi za to bana. Ja tylko napisałam prawdę.
secesyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 21:22   #1427
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Secesyjko, ja myślę że ten wątek służy do wzajemnego polecania sobie lub odradzania konkretnych miejsc. Nic nie ma złego w tym, że dzielisz się swoją wiedzą Tak myślę ja
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 14:41   #1428
KTOS151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja pochwalę CostumeJewellery - zamówienie robiłam u nich z obawą po tym jak przeczytałam o odwiecznych problemach z dostępnością towarów i brakami w waszych przesyłkach, ale nikt inny nie miał tego na co uparła się moja klientka, więc zaryzykowałam. I muszę przyznać że jestem baaardzo mile zaskoczona, żadnych braków, jest wszystko co potrzebowałam, a przesyłka ekspresowa - zamówienie zakończyłam i opłaciłam ok.15:00 w piątek, dzisiaj (przed chwilą) listonosz przyniósł mi paczkę. Z przyjemnością do nich wrócę)
KTOS151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:51   #1429
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Ja muszę się pożalić na właścicielkę PLANETART, myśli że pozjadała wszystkie rozumy i wszystko jej wolno. Wszystko jest w porządku jeśli wszystko nam pasuje, a jeśli mi się coś nie podoba w ich działaniu, mówię im to, to wielkie oburzenie. Wiele rzeczy nałożyło się na moje zdanie o jej firmie i to nie jest jakieś pochopne wysuwanie wniosków. Jeśli ktoś się wybiera na kurs do nich Level 1, rzekomo zaawansowany to proszę się zastanowić, wolałabym 1000razy wydać tą kasę na glinkę srebra bądź inną, nawet z zakupem pieca niż wydać kasę na coś takiego, może przydatne dla kogoś kto nie miał w ogóle w ręce glinki i nic o niej nie wie. (wiadomo fascynacja materiałem, możliwościami itp ) ale chyba i tak nie warto.

Wiele informacji które są na ich stronie to po prostu wyolbrzymienie i stawianie się w nie wiadomo jakim świetle. No po mojej interwencji na stronie właścicielka zrobiła parę korekt. A tłumaczenie że jak byłam u nich 2 lata temu to wszystko się w rynku obróciło o 360 stopni (ale na stronie informacje niezmiennie były 2 lata takie same) jest dziwne. Zresztą nie ważne. Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi itp itd. Ja przecież też miałam o nich dobre zdanie.

Piszę to w szczególności dla tych którzy wybierają się do nich na kurs Level 1. Nic to nie daje, nie ma po tym żadnych rabatów ani przywilejów jak dotąd pisało na stronie (-15% na glinki) a w zakładce na sklepie w rabatach była inf że od ceny podstawowej, tyle że ta cena podstawowa tak na prawdę nigdy nie była puszczona w obieg. Mydlenie oczu i tyle.(tych informacji już nie ma na ich stronie bo "dokonano korekty" (po 2 latach) dopiero jak ktoś się "nabrał/napalił" na ten chwyt.

Napisałam tutaj dlatego że właścicielka jest głucha na załagadzanie sytuacji, chciałam to wszystko olać napisałam maila że mam nadzieje że będzie mimo wszystko współpraca przebiegać milej i przyjemniej ale spotkałam się z odpowiedzią naprawdę niemiłą, a to wszystko po tym jak brat odebrał od nich zamówioną przeze mnie paczkę. ehh aż szkoda gadać.

To tyle w temacie, nie chciałam nikogo oczerniać ale za swoje zachowanie trzeba ponosić konsekwencje i nie robić łaski klientowi.

Edytowane przez soonik
Czas edycji: 2012-05-31 o 12:53
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 09:46   #1430
shachownica
Zakorzenienie
 
Avatar shachownica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 4 630
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

oczywiście nikogo nie zaskoczą moje pienia pochwalne na temat beading.pl ale dostałam swoje zakupy z okazji dnia matki, z obiecaną niespodzianką i jestem pod ogromnym wrażeniem szczodrości sklepu dostałam duże kawałki super suede i sztucznej skóry w pięknych kolorach, kilka rodzajów koralików fp i innych i fantastyczne kolory toho 8
__________________
i templari c' entrano sempre

twory i potwory



shachownica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 09:16   #1431
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
Ja muszę się pożalić na właścicielkę PLANETART, myśli że pozjadała wszystkie rozumy i wszystko jej wolno. Wszystko jest w porządku jeśli wszystko nam pasuje, a jeśli mi się coś nie podoba w ich działaniu, mówię im to, to wielkie oburzenie. Wiele rzeczy nałożyło się na moje zdanie o jej firmie i to nie jest jakieś pochopne wysuwanie wniosków. Jeśli ktoś się wybiera na kurs do nich Level 1, rzekomo zaawansowany to proszę się zastanowić, wolałabym 1000razy wydać tą kasę na glinkę srebra bądź inną, nawet z zakupem pieca niż wydać kasę na coś takiego, może przydatne dla kogoś kto nie miał w ogóle w ręce glinki i nic o niej nie wie. (wiadomo fascynacja materiałem, możliwościami itp ) ale chyba i tak nie warto.

Wiele informacji które są na ich stronie to po prostu wyolbrzymienie i stawianie się w nie wiadomo jakim świetle. No po mojej interwencji na stronie właścicielka zrobiła parę korekt. A tłumaczenie że jak byłam u nich 2 lata temu to wszystko się w rynku obróciło o 360 stopni (ale na stronie informacje niezmiennie były 2 lata takie same) jest dziwne. Zresztą nie ważne. Pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi itp itd. Ja przecież też miałam o nich dobre zdanie.

Piszę to w szczególności dla tych którzy wybierają się do nich na kurs Level 1. Nic to nie daje, nie ma po tym żadnych rabatów ani przywilejów jak dotąd pisało na stronie (-15% na glinki) a w zakładce na sklepie w rabatach była inf że od ceny podstawowej, tyle że ta cena podstawowa tak na prawdę nigdy nie była puszczona w obieg. Mydlenie oczu i tyle.(tych informacji już nie ma na ich stronie bo "dokonano korekty" (po 2 latach) dopiero jak ktoś się "nabrał/napalił" na ten chwyt.

Napisałam tutaj dlatego że właścicielka jest głucha na załagadzanie sytuacji, chciałam to wszystko olać napisałam maila że mam nadzieje że będzie mimo wszystko współpraca przebiegać milej i przyjemniej ale spotkałam się z odpowiedzią naprawdę niemiłą, a to wszystko po tym jak brat odebrał od nich zamówioną przeze mnie paczkę. ehh aż szkoda gadać.

To tyle w temacie, nie chciałam nikogo oczerniać ale za swoje zachowanie trzeba ponosić konsekwencje i nie robić łaski klientowi.
Nie mam doświadczenia z ich kursami, ale całkiem niedawno pisałam o ich wyjątkowo marnej obsłudze w sklepie... Dla mnie zakupy w planetart to raczej ostateczność :/ Widzę że na innych polach równie pięknie dbają o klientów.

A swoją drogą skoro umieszczali na stronie takie nieprawdziwe informacje to jest po prostu naciągactwo i oszustwo. Ja bym się domagała zwrotu części kosztów.
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 07:44   #1432
soonik
Raczkowanie
 
Avatar soonik
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 219
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Nie mam doświadczenia z ich kursami, ale całkiem niedawno pisałam o ich wyjątkowo marnej obsłudze w sklepie... Dla mnie zakupy w planetart to raczej ostateczność :/ Widzę że na innych polach równie pięknie dbają o klientów.

A swoją drogą skoro umieszczali na stronie takie nieprawdziwe informacje to jest po prostu naciągactwo i oszustwo. Ja bym się domagała zwrotu części kosztów.
Ja nie chce mieć z nimi już nic wspólnego!Dodam że na kursie akurat nie byłam sama, była ze mną przesympatyczna Pani, która akurat wcześniej nie miała nawet w ręce glinki więc oczekiwania może moje były inne.
Jak powiedziałam im, że np. malowanie liścia prawie przez połowę pierwszego dnia kursu było dla mnie stratą czasu bo już to robiłam to mi właściciel powiedział że nie musiałam siedzieć i kiwać głową że jest ok tylko powiedzieć że to się robiło.. no ku*** przecież wiedzieli że już wcześniej u nich kupowałam glinkę i narzędzia, jak zaczynaliśmy to robić to powiedziałam że już to robiłam ale przecież na dzień dobry nie powiem, nie chce tego robić, skoro nie wiedziałam co potem mnie czeka. Zresztą ich prawie nie było mają od tego inną panią, która w sumie nie może o niczym decydować. Więc to nic nie dało że to powiedziałam. No to jeszcze coś dołożę, na stronie napisane mają że dostaniemy na własność książkę, "Mens & Sweet design book" w pierwszym dniu dostaliśmy inną książkę, tańszą i naprawdę podstawową, w domu sprawdziłam jaką mają na stronie napisaną, no i właśnie tą mens sweet. Na następny dzień powiedziałam że na stronie jest napisana inna a szczerze powiedziawszy taką podobną to ja juz mam. Wtedy zaczęli grać głupa i zaczęła ściemniać że na stronie jest pomyłka (jak byk pisze : Kursanci otrzymują na własność najnowszą książkę o technice Art Clay: "Mens & Sweet design book" . Książka obszernie ilustruje wszystkie projekty z poziomu 1 oraz 2.) że to dopiero na 2 levelu czy coś, bo oni nawet tych książek nie mają coś tam coś tam ALE dostali troche ich w gratisach to mogą nam je wymienić. bez komentarza. rozumiem pomylić sie we wklejeniu nazwy książki ale w opisie również?
soonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-20, 23:13   #1433
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Muszę pochwalić Planetart.
Błyskawiczna realizacja zamówienia.
W zamówieniu brakowało 1 rzeczy - szybka odpowiedź e-mailowa, przeprosiny, natychmiastowe dosłanie
__________________



nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 07:09   #1434
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 727
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

a ja ostatnio zamawiałam trochę koralików fp u Jolinki. Wszystko błyskawicznie, koraliki ładnie opisane
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:44   #1435
Ewciaa_1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Dziewczyny, pomóżcie !!
Jestem tutaj nowa, po przeczytaniu całego wątku dla totalnie zielonych, chciałabym się zabrać za pierwsze zamówienie.
Fajnie, że dzielicie się swoimi opiniami na temat sklepów internetowych, tylko proszę poradźcie gdzie najlepiej złożyć pierwsze zamówienie (wszystko co potrzebne) tak, żeby cenowo nie było przesady no i oczywiście jakościowo bez zarzutu???

Wymieniacie tutaj taką ilość sklepów, że już głupiałam. Zaznaczę tylko, że wolałabym kupić wszystko w jednym sklepie.

Pozdrawiam
Ewciaa_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:23   #1436
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
tylko proszę poradźcie gdzie najlepiej złożyć pierwsze zamówienie (wszystko co potrzebne)
Wszystko co potrzebne do czego...?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:13   #1437
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Ewciaa_1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie !!
Jestem tutaj nowa, po przeczytaniu całego wątku dla totalnie zielonych, chciałabym się zabrać za pierwsze zamówienie.
Fajnie, że dzielicie się swoimi opiniami na temat sklepów internetowych, tylko proszę poradźcie gdzie najlepiej złożyć pierwsze zamówienie (wszystko co potrzebne) tak, żeby cenowo nie było przesady no i oczywiście jakościowo bez zarzutu???

Wymieniacie tutaj taką ilość sklepów, że już głupiałam. Zaznaczę tylko, że wolałabym kupić wszystko w jednym sklepie.

Pozdrawiam
Martva zadała dobre pytanie, bo jedne sklepy mają większość asortymentu dla zwykłych posrebrzanych składaczków, inne tylko dla biżuterii ze srebra i kamieni, inne dla sutaszu, a jeszcze inne dla beading - więc zależy co zamierzasz robić.

Z posrebrzaków i koralików duży asortyment ma artfan i qnszt, ale nie mam pojęcia jak tam jest obecnie z jakością, do beadshop możesz też zajrzeć.


A ja mam pytanie odnośnie sklepu MONROE. Kojarzy ktoś, robił już ktoś zakupy? Może nie mają zbyt bogatego asortymentu, ale niektóre rzeczy mnie zaciekawiły, choć z drugiej strony nie jestem pewna czy nie są zbyt tanie...
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 20:44   #1438
verha
Rozeznanie
 
Avatar verha
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 784
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Chodzi Ci o MonroeGems? Jak widzę ich kamienie w pracach (np. Amareno) to zawsze mam ochotę coś tam kupić Niestety zawsze za późno zobaczę na fb, że coś nowego dodają i nic już dla mnie nie zostaje
__________________
Zaplątana w ogniwka, czyli moja biżu

I książkowa wymianka
verha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 21:40   #1439
arkanoida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 22
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Cytat:
Napisane przez Ewciaa_1989 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie !!
Jestem tutaj nowa, po przeczytaniu całego wątku dla totalnie zielonych, chciałabym się zabrać za pierwsze zamówienie.
Fajnie, że dzielicie się swoimi opiniami na temat sklepów internetowych, tylko proszę poradźcie gdzie najlepiej złożyć pierwsze zamówienie (wszystko co potrzebne) tak, żeby cenowo nie było przesady no i oczywiście jakościowo bez zarzutu???

Wymieniacie tutaj taką ilość sklepów, że już głupiałam. Zaznaczę tylko, że wolałabym kupić wszystko w jednym sklepie.

Pozdrawiam
Ja zamawiałam przez fabricdesign.eu szybka przesyłka, towar bardzo fajny )) Zamawiałam bransoletki, ale i koraliki akrylowe (z powłoką AB świecące), szklane oraz modułowe. Jestem zadowolona i polecam Ci ten sklep.
__________________
---
Blog o modzie i o stylu życia )
http://lifestyleanna.blogspot.com/
arkanoida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:55   #1440
Joanna_i_Pan Lew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 34
Dot.: Sklepy internetowe-wady i zalety (podziel się opinią) cz.II

Chciałabym się z Wami podzielić moimi mieszanymi odczuciami dotyczącymi Kadoro. Ogólnie lubię ten sklep, wszystko przebiega sprawnie, szybko i miło. Mają duży wybór towaru. Ale po raz kolejny dostałam towar i wygląda on inaczej niż na zdjęciu Kupując u nich Toho i FP nigdy nie wiem co tak naprawdę dostanę Tzn wiem w przybliżeniu jedynie.
Joanna_i_Pan Lew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-15 13:04:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.