Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-07, 15:00   #841
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

mirka_25 w 5 tygodniu raczej za wcześnie na jakieś objawy. Sama jestem trzeci raz w ciąży (pierwszą poroniłam) i nie przypominam sobie, żeby coś tam się działo w brzuchu, co bym czuła tak wcześnie. Dopiero koło 8 - 9 tygodnia jakieś tam mdłości się zaczęły pojawiać. I tak jak napisała moja poprzedniczka, nie sugeruj się tak bardzo objawami i nie porównuj obecnej ciąży do tamtych pozostałych. U mnie początki w każdej wyglądały inaczej, teraz nawet piersi nie bolą. Bądź dobrej myśli
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 17:31   #842
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dzięki!
Ja naprawdę staram się nie nakręcać ale jest mi bardzo ciężko. Mąż sam też mnie nie wspiera. Ciągle mówi: " a w poprzedniej ciąży miałaś większe piersi" "a w poprzedniej ciąży więcej jadłaś" i tak zasiewa we mnie to ziarnko niepokoju a ja potem siedzę i myślę Jutro chyba zrobię betę, bo idę zbadać tsh i ft4 więc betę zrobię przy okazji. Momentami nie mam już sił i mam ochotę poddać się temu wszystkiemu
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:59   #843
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam. Jestem na tym dziale nowa. Opiszę Wam moje pierwsze objawy, a raczej ich brak, ból piersi owszem,ból kręgosłupa, ale to taki jak przed miesiączką, wtedy zaczął mnie boleć jeden sutek, a potem drugi, dziś powinnam dostać @, ale nie dostałam, zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny! czulam to . Jedna kreska słaba, druga mocniejsza, macice mam rozpulchnioną jak to gin powiedział i mówił, że nie wyklucza ciąży, ja jestem jej pewna, staraliśmy sie i w pierwszym cyklu się udało, co mnie jeszcze zaciekawiło, to brak apetytu, oraz dwa razy zdarzyło mi się strasznie wybuchnąć gniewem aż mnie trzęsło! wtedy też poczułam, że ohoho coś nie jest tak, bo nerwy przed okresem miałam, ale nie takie, aktualnie wczoraj płakałam, dziś mnie też nosi na płacz, ale to takie chyba huśtawki nastroju są. Pozdrawiam wszystki mamusie
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 17:44   #844
Cristinedeville
Raczkowanie
 
Avatar Cristinedeville
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 235
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

To ja rowniez sie przywitam W zeszlym tygodniu zrobilam test-no dobra-3 ) i wsztystkie pozytywne Jest to 5tc.
Na chwile obecna to dokuczaja mi cycuchy(sutki bola:/ ) i skreca mnie podbrzusze ale tak lekko.
Dzisiaj sie tylko martwie troche mnie tak bardziej 'okresowo' skreca caly dzien i mialam jedna brazowa plamke.. Nie wiem czy nie przesadzam ale nie wiem jak to powinno byc...
Cristinedeville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 11:10   #845
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Cristinedeville Pokaż wiadomość
To ja rowniez sie przywitam W zeszlym tygodniu zrobilam test-no dobra-3 ) i wsztystkie pozytywne Jest to 5tc.
Na chwile obecna to dokuczaja mi cycuchy(sutki bola:/ ) i skreca mnie podbrzusze ale tak lekko.
Dzisiaj sie tylko martwie troche mnie tak bardziej 'okresowo' skreca caly dzien i mialam jedna brazowa plamke.. Nie wiem czy nie przesadzam ale nie wiem jak to powinno byc...
witaj, ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza. bo być może jest to planka-jak to nazywasz po zagniezdzeniu, ale moze miec tez inne pochodzenie. ja na twoim etapie ciazy tez mialam plamki i sie okazalo ze mam krawiaka, ktory sie oproznial, jednak musialam lezec i dostalam leki na podtrzymanie ciązy, takze szybka reakkcja jest bardzo wazna. teraz jestem w 33 tc i wszystko jest prawidlowe. jednak nauczona jestem ze trzeba kazda niepewnosc sprawdzic. trzymaj sie
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 12:42   #846
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Witam. Jestem na tym dziale nowa. Opiszę Wam moje pierwsze objawy, a raczej ich brak, ból piersi owszem,ból kręgosłupa, ale to taki jak przed miesiączką, wtedy zaczął mnie boleć jeden sutek, a potem drugi, dziś powinnam dostać @, ale nie dostałam, zrobiłam sobie test i wyszedł pozytywny! czulam to . Jedna kreska słaba, druga mocniejsza, macice mam rozpulchnioną jak to gin powiedział i mówił, że nie wyklucza ciąży, ja jestem jej pewna, staraliśmy sie i w pierwszym cyklu się udało, co mnie jeszcze zaciekawiło, to brak apetytu, oraz dwa razy zdarzyło mi się strasznie wybuchnąć gniewem aż mnie trzęsło! wtedy też poczułam, że ohoho coś nie jest tak, bo nerwy przed okresem miałam, ale nie takie, aktualnie wczoraj płakałam, dziś mnie też nosi na płacz, ale to takie chyba huśtawki nastroju są. Pozdrawiam wszystki mamusie
GRATULACJE!!! I nie stresuj się tak!

Cytat:
Napisane przez Cristinedeville Pokaż wiadomość
To ja rowniez sie przywitam W zeszlym tygodniu zrobilam test-no dobra-3 ) i wsztystkie pozytywne Jest to 5tc.
Na chwile obecna to dokuczaja mi cycuchy(sutki bola:/ ) i skreca mnie podbrzusze ale tak lekko.
Dzisiaj sie tylko martwie troche mnie tak bardziej 'okresowo' skreca caly dzien i mialam jedna brazowa plamke.. Nie wiem czy nie przesadzam ale nie wiem jak to powinno byc...
RÓWNIEŻ GRATULACJE!!!
Jedna malutka plamka to może nic poważnego tylko jakieś przemęczenie, odpoczywaj dużo, ale jak będziesz bardziej plamiła to koniecznie trzeba udać się do lekarza, bo tak naprawdę nigdy nie wiadomo od czego to może być.
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:49   #847
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez elapieszczoch Pokaż wiadomość
Mi zostało jeszcze trochę do urodzenia ale to już tuż tuż, choć ostatni tydzień spędziłam w szpitalu więc dziś mogę dać upust moim słowom
Szpital bleeee a wylądowałam tam bo kucałam szok! i zaczęły się krwawienia twardnienie brzucha takie mocne okazało się, ze to skurcze dostałam jakiś magnez i jestem w domku ale muszę odpoczywać a ja tak nie lubię siedzieć no i okazało się że będzie dziewczyna )))))) a już mówili, że chłopak ))) no więc może Oliwia? albo jakie proponujecie? ale adne nie swojskie, zwykłe )))

A pamiętajcie nie wolno pieścić piersi, głaskać masować brzucha i tego typu bo to wywołuje skurcze zabronił mi tego lekarz nie 1 bo podzwoniłam po kilku żeby nie było
no to leż kobietko ja byłam w szpitalu też 2 razy w 1 ciązy i wiem co to znaczy
Ja nie mam pomysłu na imiona, chodź już połowę internetowych ksiąg z imionami przeleciałam to nic mi się nie podoba...

e nie u każdej kobiety wystąpią skurcze przy pieszczotach, my do końca się kochaliśmy a akcja porodowa zaczęła się niespodziewanie w 38 tygodniu... i wszystko było ok...
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-19, 12:20   #848
andzia122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

czesc dziewczyny!
a mialyscie jakies objawy ok tydzien po stosunku? takie jak np mocne klucie jajnika przy siusianiu, wstawaniu albo jak tam naciskalyscie? z gory dziekuje za wypowiedzi
andzia122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 12:51   #849
Oluszja
Przyczajenie
 
Avatar Oluszja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 23
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam

Może zacznę od tego, że mam regularny cykl (28 dni) a mój okres trwa 7 dni. Ostatnią miesiączkę dostałam 20.01.2011. Dwa dni po zakończeniu okresu (29.01.2011) kochałam się ze swoim facetem bez zabezpieczenia. 30.01.2011 powinny mi się zacząć dni płodne (wg mojego kalendarzyka). Także wydaje mi się, że nasza próba poczęcia dzidziusia powinna być udana Dziś mija równe trzy tygodnie od prawdopodobnego zapłodnienia. Do tego czasu miałam kilka objawów: Wrażliwe sutki, czego wcześniej tak nie było, delikatny ból piersi, ciągnięcie w podbrzuszu, często muszę robić siusiu no i mam takie przeczucie, że jestem w ciąży. Oczywiście nie wytrzymała i poszłam do apteki po test. Quixx test. I co wyszło? Negatywny! Dwa tni temu powinnam dostać okres a tu nic! Już nie wiem co mam myśleć... Czytałam kilka niepochlebnych opinii tego testu. Może poczekać jeszcze trochę i zrobić inny test? Jaki polecacie? Tak bardzo chce mieć dzieciątko
Oluszja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 22:53   #850
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Hej. Wielkie GRATKI dla przyszłych MAM A za Staraczki trzymam MOCNO kciuki
Ja kochałam się w 11 dc. Nie będę mówić czy to moje płodne czy niepłodne dni.. Ale tak się zastanawiam.. Ostatnio @ skróciła mi się (mam teraz co 26-27 dni, a wcześniej miałam 32-34). W środę, zgodnie z "nowym" harmonogramem powinnam dostać @, ale jeszcze jej nie ma.. Nie mam żadnych objawów, jedynie kilka dni wcześniej miałam lekkie nudności i jak zwykle przed @ wielkie apetyt. Teraz wręcz odwrotnie: w ogóle nie mam apetytu :/ Najlepiej jakbym w ogóle nic nie jadła.. Dodam tylko, że w tym 11 dc miałam TYLKO stosunek przerywany.. A opóźnienie (jako-takie) może być spowodowane braniem w styczniu antybiotyku Mam nadzieję, że jednak będzie to dzidzia.. Jutro rano robię test, bardzo bym chciała aby jednak bobasek był w moim brzuszku
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 06:05   #851
Katlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 92
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Dziewczyny wygląda na to, że mogę do Was dołączyć Witam Was serdecznie i gratuluję bąbelków!

Ogromnie ucieszyłam się jak zobaczyłam dwie kreski, a potem beta 880, czyli wskazywałoby na 5 tydzień Ale później się zaczęło - byłam na terapii hormonalnej i brałam na początku estrogeny, ogromnie się boję, że przez to coś się stanie. Poza tym mam dość silne bóle brzucha (takie duszące, cisnące, podobnie jak przed @, ale chyba troszkę mocniej). Szczególnie gdy naciągnę mięśnie, na przykład jak wstaję z łóżka. Myślicie, że to normalne? Do tego tkliwe piersi, większy apetyt, lekkie zmęczenie.

Kochane tak strasznie chcę tego dziecka.... Ale przerastają mnie lęki przed poronieniem i ewentualnymi komplikacjami... Wizyta u lekarza dopiero w czwartek...

Trzymajcie się ciepło!
Katlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-21, 09:33   #852
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Hej, witam wszystkich spowrotem, narazie dolaczam jako staraczka, bo staramy sie z mezem o dziecko w tym msc pozno zaczelismy, ale moze w nastepnym by sie udalo wczoraj powinnam dostac okres, ale robilam test i wyszla nieszczesna jedna kreska.. brzuch mnie nie boli, az dziwne.... w sierpniu 2009 stracilismy fasolke w 10tc, teraz troche sie boimy, ale maz mnie tak wczoraj nakrecal i sie cieszyl jak mu powiedzialam ze nie dostalam okresu hehe
gratulacje wszystkim fasolki i dzidziusia i 3mam kciuki za wszystkich, ktorzy sie staraja
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 16:14   #853
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

a

Edytowane przez bienioka
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:57
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 16:42   #854
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

A ja mam takie pytanie: lekarz wyznaczył mi termin na 20 IX, a wg wszelkich innych kalkulatorów wychodzi mi data 10 IX. Lekarz się pomylił?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:13   #855
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Uwazam, ze na test jeszcze za wczesnie. Jakos nie moge przyjac do wiadomosci, ze za pierwsza proba moglam zajsc w ciaze!
Mogłaś, mogłaś jeśli @ masz regularne, to na Twoim miejscu zrobiła bym już teścik
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:56   #856
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie: lekarz wyznaczył mi termin na 20 IX, a wg wszelkich innych kalkulatorów wychodzi mi data 10 IX. Lekarz się pomylił?
a lekarz wyznaczał Ci termin po badaniu usg??? bo z tego moge wynikac roznice.

benioka wiesz nam sie udało w pierwszym cyklu, a jak organizm taki wyposzczony to tylko czeka na chwile uniesienia
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 14:03   #857
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez diatoma Pokaż wiadomość
a lekarz wyznaczał Ci termin po badaniu usg??? bo z tego moge wynikac roznice.

benioka wiesz nam sie udało w pierwszym cyklu, a jak organizm taki wyposzczony to tylko czeka na chwile uniesienia
Lekarz po badaniu usg stwierdził 4-5 tydzień ciąży... wkrótce mam wizytę u innego lekarza, mam trochę zagmatwaną sytuację Ciekawe co on mi powie...
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 14:22   #858
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witam wszystkie przyszłe mamusie oraz staraczki.
Jestem z mężem niecałe 7 miesięcy po ślubie, o dzidziusia się nie staraliśmy bo jesteśmy dość młodzi (w sierpniu br. skończymy 22lata), choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała.. Poza tym dowiedziałam się we wrześniu 2010r. że mam nieregularną owulację z powodu torbielowatych pęcherzyków (mogę jajeczkować ok. 3-4 razy w roku) dlatego decyzje o rodzicielstwie i ew. leczeniu odłożyliśmy na 'za kilka lat'. Z powodu mojej przypadłości nie dbamy o antykoncepcje, nigdy jej nie używaliśmy a współżyjemy już 4,5 roku, od 2 lat TŻ kończy we mnie i nic (tzn. może byłam w ciąży ale szybko poroniłam tak, że o niczym się nie dowiedziałam).
Problem jest taki, że.. w tym miesiącu okresu nie dostałam. Z powodu stresu w grudniu przesunął mi się o 3-4 dni i dostałam go 15.12, w styczniu przyszedł dzień szybciej 14.01 i od tego czasu cisza. Mam nieregularny okres, dość długi, najdłuższy to ok. 36dni.. Ale dziś jestem już 8dni po planowanej miesiączce, 40dc, od paru dni piersi lekko bolą, dół brzucha też i czasem odcinek kręgosłupa nad tyłkiem.. Miałam troche stresu w tym miesiącu ale nigdy z jego powodu mi się nie przesunął o tak długo - matura, ślub, egzamin w szkole policealnej - to wielki dla mnie stres a okres był w miare planowo.. Wiem, że pytanie Was czy jestem w ciąży jest niedorzeczne bo nie stwierdzicie tego, wiem też że najlepiej zrobić test ale w swoim życiu już pare razy je robiłam myśląc, że to ciąża i.. nie chce znów tego przechodzić.. Boje się zawodu, boję się, że to za szybko i test niczego nie wykaże.. Sama już nie wiem, pisze tu bo nie mam komu się zwierzyć. Nie chce się znów nakręcać przed rodziną a później mówić, że okres i tak przyszedł..
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 14:24   #859
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Spokojnie, zrób test i będziesz wiedziała na czym stoisz.
Wolisz żyć w niewiedzy i się zamartwiać?
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 14:26   #860
agnesuk
Wtajemniczenie
 
Avatar agnesuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: DolnyŚląsk.
Wiadomości: 2 924
Wyślij wiadomość przez Yahoo do agnesuk
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez Cristinedeville Pokaż wiadomość
To ja rowniez sie przywitam W zeszlym tygodniu zrobilam test-no dobra-3 ) i wsztystkie pozytywne Jest to 5tc.
Na chwile obecna to dokuczaja mi cycuchy(sutki bola:/ )
mam tak samo! 19 lutego zrobiłam test po południu - 2 grube krechy, powtórzyłam rano - 2 kreski, kupiłam test elektroniczny i pokazały 2-3 tydzień od zapłodnienia. Teraz jestem w 5tyg. bolą mnie piersi, i całe sutki mam białe, wszędzie białe kropeczki.
a po południu czuję taką senność,że szok! ledwo funkcjonuje..
__________________
*ćwiczę
*ujędrniam ciało
*walczę o swoje marzenia!


agnesuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:42   #861
nikakg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 189
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Witajcie Jestem nowa w tym dziale, za sprawą tego, że to moja 1-sza ciąża. Wczorajsze 1-sze usg. 6 tydzień. Narazie 14mm ziarenko. Oby wszystko było dobrze. Jeszcze badania krwi i oczekiwanie.....Objawy? Brak okresu, zawroty głowy. Wiem niby na wcześnie ale ja mam szczególnie wyczulony organizm. Poza tym pracuje, niby jest to praca biurowa, ale stresująca i jestem na okresie próbnym 3 miesięcznym i myślę, że dopiero powiem o ciąży gdy szefowa podpisze ze mna umowe na dłużej. Niby w takich przypadkach ma obowiązek ale jeszcze się wstrzymam. Macie podobny problem z pracą? Zresztą przejże wątek dokładnie. Pozdrawiam przyszłe mamuśki
nikakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:57   #862
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

gratki nikakg
ja okresu jeszcze nie dostalam od wczoraj pobolewa mnie brzuch ale nie tak jak przed okresem, jutro powtorze test
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:14   #863
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

No więc zrobiłam dziś rano test.. oczywiście I kreseczka. Okresu dalej brak, to już 10dni, 42dc, objawy te co były - zmęczenie, ból piersi i brzucha, do tego brak apetytu.. Jeśli do wtorku nie przyjdzie @ to zrobie test z krwi, 25zł wynik tego samego dnia. Trzymajcie kciuki!

julka19k - I co robiłaś test? Jaki wynik?
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:26   #864
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

a

Edytowane przez bienioka
Czas edycji: 2011-03-08 o 11:57
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 20:01   #865
diatoma
Zadomowienie
 
Avatar diatoma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: E
Wiadomości: 1 929
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

benioka ale wam się trafiło !!! pogratulować widocznie tak musiało być.
__________________
15.03.2011 Tymek

12. 09. 2015 Tosia
diatoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:37   #866
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

gratulacje!! ale super wam sie udalo...
ja wczoaj dostalam okres, no nic, moze w nastepnym miesiacu sie uda
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 14:45   #867
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
Test zrobiony we wtorek....
...pozytywny

Jakos nie moge nadal w to uwierzyc!! przeciez to tylko ten jedyny raz...

Na 5-10.03 mielismy zamowiony wyjazd na narty na lodowiec - coz, chyba bede musiala sprobowac przelozyc rezerwacja na co najmniej rok hehehehe

lepiej nie ryzykowac
Gratuluję!!!
Też zaszłam tyle że w drugą ciążę, nie wiadomo jak i kiedy
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 15:53   #868
julka19k
Raczkowanie
 
Avatar julka19k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 37
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Cytat:
Napisane przez malaulcia Pokaż wiadomość
No więc zrobiłam dziś rano test.. oczywiście I kreseczka. Okresu dalej brak, to już 10dni, 42dc, objawy te co były - zmęczenie, ból piersi i brzucha, do tego brak apetytu.. Jeśli do wtorku nie przyjdzie @ to zrobie test z krwi, 25zł wynik tego samego dnia. Trzymajcie kciuki!

julka19k - I co robiłaś test? Jaki wynik?
no i jak tam?? robilas ten test??
julka19k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 19:17   #869
malaulcia
Raczkowanie
 
Avatar malaulcia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rydułtowy
Wiadomości: 307
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

Robiłam, test wyszedł negatywny. A 2 dni później dostałam okres..
Nie planowaliśmy dzidziusia, nawet się nie staramy póki co ale troszkę smutno było.. Mówi się trudno, mam nadzieje, że jak nadejdzie TEN czas to uda się od razu.
__________________

Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie.


razem od 29.01.2005r.
zaręczeni od 11.01.2008r.
nasz ślub 29.07.2010r.



`nothing tastes as good as thin feels.`
63!-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53kg!
malaulcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-01, 21:43   #870
aluska666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 79
Dot.: Jestem w ciąży, moje pierwsze objawy 3

No wiec odezwe sie i ja podgladam was od pewnego czasu ale chyba teraz nadeszla ta pora. W sumie dzis mialam dostac okres ale nie ma nic....i strasznie sie dziwnie czuje od tygodnia bola mnie piersi a wlasciwie to sutki i czuje klocie po lewej stronie w jajniku to takie nieprzyjemne a dzis zaczelo mnie bolec podbrzusze ale to to jak do okresu wiec prawdopodobnie dostane okres no ale sie okaze dodam jeszcze ze nie staramy sie o dzidziusia ale jestesmy ze soba 8lat wiec nie byloby tragedii juz...Pozdrawiam i gratuluje wszystkim przyszlym mamusiom
aluska666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-30 06:24:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:41.