żadkie włosy... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-01, 16:39   #1
sylwia j
Przyczajenie
 
Avatar sylwia j
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: świnoujście
Wiadomości: 8
Unhappy

żadkie włosy...


witajcie jestem tu od niedawna,czytałam wiele waszych porad i wiele mam zamiar wyprobować ale nadal mam problem i nie jestem pewna jak go rozwiazac.2 lata temu przedlużałam włosy,były super bardzo o nie dbałam byłam niemalze lalką Barbie.Horror zaczął sie dopiero po zdjeciu ich,moje włosy stały sie cienkie jak u niemowlaka zwłaszcza z jednej strony jest ich dosłownie troszke.są suche nie ukladaja sie a co najgorsze nie odrastaja.co mam zrobic zeby odrosły,chociaz troche zgestniały?uzywałam LOXON 2 ale to nic nie pomaga.Dodam ze co pewien czas wypadaja mi,zwłaszcza po myciu i to nie w małych ilościach.czy znacie jakis dobry "specyfik"?
pozdrawiam sylwia
sylwia j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:51   #2
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: żadkie włosy...

hmm, nie mam pojecia co Ci doradzic.. na pewno nie polecam szamponu Radical bo wlosy CI beda wypadac jeszcze bardziej... bierz tebletki HUmavit one sa takie drożdzowe , dobrze wpływaja na włosy i na cere tylko tyle moge powiedziec
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 16:58   #3
sylwia j
Przyczajenie
 
Avatar sylwia j
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: świnoujście
Wiadomości: 8
Dot.: żadkie włosy...

dzieki co do radicalu to masz racje uzywam od tygodnia odzywke i niemal w tym samym czasie zaczely mi wypadac wlosy garsciami
sylwia j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 18:30   #4
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: żadkie włosy...

W zeszlym roku po odstawieniu wstretnych pigul wypadla mi polowa wlosow - doslownie Zawsze byly rzadkie, ale to co sie z nimi wtedy dzialo, to tragedia. Po umyciu zatykala sie wanna... Odwiedzilam kilku lekarzy, mialam robione badania i dostalam jakas taka plukanke do wcierania w skore glowy. Nie znam nazwy, bo byla robiona w aptece. O ile dobrze sie orientuje, to bylo cos z hormonami. Lykalam tez mnostwo tabletek wzmacniajacych wlosy - najpierw z duza zawartoscia cynku, a pozniej Skrzypowite. I pomoglo Po jakichs trzech miesiacach bylam u frazjera robic balejaz i fryzjer sie pyta, czemu mam na calej glowie takie krociutkie, kilkucentymetrowe wlosy Wtedy dowiedzialam sie, ze moja kuracja przynosi efekty. Coprawda po umyciu zawsze te wloski staly na wszystkie strony, ale niewazne - teraz maja juz jakies 10 cm i jestem szczesliwa, ze odrastaja
Najlepiej wybierz sie do lekarza, niech zrobi badania. Ale i tak polecam tabletki wzmacniajace wlosy. Na pewno nie zaszkodza
Pozdrawiam
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 20:30   #5
sylwia j
Przyczajenie
 
Avatar sylwia j
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: świnoujście
Wiadomości: 8
Dot.: żadkie włosy...

dzieki ci Jolu za rade,powiedz mi jeszcze czy ta mieszanke przepisal ci dermatolog?
pozdrawiam
ps.na zdjeciu masz super włoski..
sylwia j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 20:36   #6
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: żadkie włosy...

Tak, recepte dostalam od dermatologa. Bylo to cos na bazie alkoholu, bo strasznie smierdzialo i szczypalo, ale pomoglo, no plus tabletki.
Dziekuje za komplement Normalnie tak nie wygladaja - troche pracy zostalo w nie wlozone
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.