PM 2017 cz. 13 :) - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-04, 13:59   #3961
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Heloł. Jak mija popołudnie?
Ja po pracy, siedzę u Tza i śpię na siedząco..
Faktycznie coś ciągle śpisz ostatnio .
Ja wystawiam aukcje, a potem biorę się za przegląd odpowiedzi sal. Później foto i kam. Będę was męczyć .
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 13:59   #3962
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

dzień dobry

Widzę był temat pracy.
Odnoszę wrażenie, że nie ma takich normalnych ofert i jeśli nie jesteś studentem, to masz przewalone na rynku pracy
Ja w ogóle chciałam coś w zawodzie podłapać na pół etatu, ale czarno to widzę.
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:10   #3963
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez schoonheid Pokaż wiadomość
Dużo zależy też od uczelni w moim przypadku jest tak, że jestem studentem studiów III-go stopnia, do tego prowadzę zajęcia ze studentami (ale nie jest to obowiązkowe, można zrobić doktorat bez tego), publikacje i udział w konferencjach są wymagane. I przede wszystkim konieczne jest znalezienie takiego zagadnienia w Twojej dziedzinie, które nie było jeszcze poruszane musisz coś nowego wnieść do nauki
Dzięki
Myslałam właśnie ze zajęcia ze studentami sa obowiązkowe
A jest jakiś limit tych publikacji naukowych/konferencji?

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
dzień dobry

Widzę był temat pracy.
Odnoszę wrażenie, że nie ma takich normalnych ofert i jeśli nie jesteś studentem, to masz przewalone na rynku pracy
Ja w ogóle chciałam coś w zawodzie podłapać na pół etatu, ale czarno to widzę.
Ja to chciałabym złapać jakieś doświadczenie związane z moim kursem, ale będę musiała pewnie zacząć od stażu/praktyki a przecież nie rzucę dobrej pracy dla tego stażu więc będę musiała pociągnąć cały etat i jeszcze z pół etatu na staży jakimś:
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:11   #3964
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Dzięki
Myslałam właśnie ze zajęcia ze studentami sa obowiązkowe
A jest jakiś limit tych publikacji naukowych/konferencji?



Ja to chciałabym złapać jakieś doświadczenie związane z moim kursem, ale będę musiała pewnie zacząć od stażu/praktyki a przecież nie rzucę dobrej pracy dla tego stażu więc będę musiała pociągnąć cały etat i jeszcze z pół etatu na staży jakimś:
A czym się teraz zajmujesz? Dobrze kojarzę, że mieszkasz w Warszawie?

Edit: już widzę, że masz lokalizację Gdańsk .
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.

Edytowane przez Laura Rose
Czas edycji: 2016-03-04 o 14:12
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:14   #3965
agnieszka_2612
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka_2612
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 22 858
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez marta271 Pokaż wiadomość
U mnie jeszcze 469 dni
Ja jeszcze chwilę (27 dni) i będę miała zmianę kodu na 3 z przodu
__________________

agnieszka_2612 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:15   #3966
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze chwilę (27 dni) i będę miała zmianę kodu na 3 z przodu
U mnie jeszcze 20 dni
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:16   #3967
verkasok
kizia_mizia
 
Avatar verkasok
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 453
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

ja uwielbiam Bollywood

mam z 80 filmów w domu, i zawsze moja mama mówiła że jestem nawiedzona że oglądam film 4h.....
kocham czasem słońce, czasem deszcz, a najbardziej Nigdy nie mów żegnaj, mega obsada i te piosenki....aż chyba sama sobie obejrzę....

Kiedyś dla Abhishek'a Bachchan dałabym się zabić, taka byłam wściekła że znalazl sobie żonę i to taką ładną
__________________
Wszystko, co zdarza się raz, może już się nie przydarzyć nigdy więcej, ale to, co zdarza się dwa razy, zdarzy się na pewno i trzeci.
Paulo Coelho
verkasok jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 14:29   #3968
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
I idzie się z tego spokojnie utrzymać?
Szału nie ma, ale jak na kielecki rynek pracy, gdzie naprawdę ciężko o pracę, to nie jest źle chociaż liczę, że w niedalekiej przyszłości będzie trochę lepiej, bo trzeba na wesele składać

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Dzięki
Myslałam właśnie ze zajęcia ze studentami sa obowiązkowe
A jest jakiś limit tych publikacji naukowych/konferencji?
Generalnie im więcej, tym lepiej ale też niekoniecznie liczy się ilośc tylko jakość, czyli to gdzie masz publikacje i na jakiej konferencji byłaś
__________________
Razem od: 12.10.2010
Zaręczyny: 14.02.2016
Ślub: 02.09.2017
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:39   #3969
aasiejka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 274
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze chwilę (27 dni) i będę miała zmianę kodu na 3 z przodu
U mnie za 7 dni zmiana kodu na 2 z przodu ; d / ale jestem młoda!
__________________
24.09.2011 - początek miłości
31.07.2015 - narzeczeństwo
17.06.2017 - małżeństwo


Tomorrow’s never promised so I started living for today.
aasiejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:51   #3970
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 7 290
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Ja przepraszam ze tak dzisiaj sie malo udzielam. Wrocilam do domu z labu wczesniej bo sie koszmarnie czuje i teraz ciagle spie. Zrobilam sobie tylko pobudke na jedzenie
e78ea2ce4b6c03f1c01eeedcbea21d52971ed141 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 14:57   #3971
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez 89anioleknh89 Pokaż wiadomość
Jakiś wirus podobno panuje, po oliwce nic nie bylo widac tyle ze miala goraczke ok 40 stopni a justyny nie chcieli do przychodni przyjac ;/ przyjeli po 2 dniach i od razu na pogotowie na rtg - paranoja
Wirus-Nie wirus, ale podejście lekarzy jest słabe. jak można kogoś nie przyjąć do przychodni jak jest chory, albo bać się przepisać odpowiednie leki, bo dziecko ma wadę serca i "byłoby na lekarza"
Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Podobno Kim Kardashian stosowała tę metodę i zaciążyła

To zależy czy zatrudniają kogoś specjalnie od marketingu czy właściciele sami ogarniają. Jeśli menadżer robi takie błędy to powinien się pożegnać z pracą

Powodzenia Która to Sephora? Będę wpadać jakby co

Z doświadczenia wiem, że ci najbogatsi często się targują o każdy grosz, nie płacą mi w terminie, kombinują okrutnie Np. jeden nasz klient ma w firmie obrót ok. 400 tys. miesięcznie, a zatrudnia pracownika biurowego na staż z UM, w umowie jest zupełnie inne stanowisko i jeszcze każde temu pracownikowi oddawać 500zł z tego co miasto płaci
Sephora w plazie.

I oddaje? Pracownik płaci pracodawcy za to, że łaskawie wziął go do pracy nie muszą za niego płacić?
Cytat:
Napisane przez magsmy Pokaż wiadomość
Już przy pierwszej wizycie w sklepie rozmawiałam o podszyciu tych prześwitujących miejsc materiałem. Mimo wszystko do tradycyjnego koscielnego ślubu chyba byłoby to za dużo.
Tez bym tak zrobiła, bo nie wyobrażam sobie mieć takie prześwit na ślubie kościelnym co jak co, ale wypadałoby się stosownie ubrać.
Cytat:
Napisane przez schoonheid Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Wczorajszy dzień minął mi tak szybko, że sama nie wiem kiedy i nawet nie miałam czasu, żeby tutaj do Was zajrzeć
I w związku z tym mam do Was pytanie, bo chyba mam problemy z organizacją, żeby na wszystko starczyło mi czasu. Jakie macie sposoby/triki, które pozwalają Wam na znalezienie czasu na chwile tylko dla siebie, czyli np. na Wizaż?
Jak siedze w kiblu... jak teraz
Cytat:
Napisane przez anlaya Pokaż wiadomość
Ja wczoraj jak byłam przez godzinę sama w pracy, to też miałam chwilę, ale potem przyszedł ten drugi mecenas i się laba skończyła

Hej
Jadę dzisiaj do domu, Tż do siebie, więc będę częściej zaglądać
O nie! Trzeba było pracować w pracy! oczywiście bez urazy tak sobie walnęłam
Cytat:
Napisane przez jaszczurka94 Pokaż wiadomość
Ja zniknę na dłuższy czas, bo z koleżanką będę grała w WoW'a.

Tak w ogóle, któraś z Was lubi Bollywoody?
Ja kiedyś uwielbiałam oglądać wszelkie filmy z Shahrukh Khan'em (czasy podstawówki i gimnazjum), potem mi przeszło, ale na muzykę z filmów co jakiś czas wraca mi faza. I tak mnie od wczoraj znowu męczy i sobie słucham. A jak będę w Polsce to z koleżanką, z którą łączyła mnie powyższa pasja zamierzamy sobie kilka filmów odświeżyć w wolnej chwili (u niej na kanapie się zatrzymuję przez ten tydzień co będę w Wawie, więc akurat xD)
Ja lubiłam w gimnazjum. W liceum chodziłam na taniec brzucha a potem mi przeszło

Co do rozmowy to niewiele napisać mogę. Jedynie tyle, że moja konkurentką była osoba pracująca przez agencję w Sephorze wiec jeśli szukają więcej niż 1 osoby to się dostane. Jeśli tylko jedną to się nie uda.
Będę pisać coś w klubie, pewnie dziś.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 15:02   #3972
nivea91
Zakorzenienie
 
Avatar nivea91
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 6 485
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Hej
Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze chwilę (27 dni) i będę miała zmianę kodu na 3 z przodu
U mnie też, nie moge się już doczekać


Hej Aniołek
__________________
www.pmiska.pl
nivea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:04   #3973
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Jak siedze w kiblu... jak teraz
Hahaha
__________________
Razem od: 12.10.2010
Zaręczyny: 14.02.2016
Ślub: 02.09.2017
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:08   #3974
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Aniu, mam nadzieję, że się uda . Nie stresowałaś się za bardzo?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:13   #3975
jaszczurka94
Zakorzenienie
 
Avatar jaszczurka94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 443
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
ja uwielbiam Bollywood

mam z 80 filmów w domu, i zawsze moja mama mówiła że jestem nawiedzona że oglądam film 4h.....
kocham czasem słońce, czasem deszcz, a najbardziej Nigdy nie mów żegnaj, mega obsada i te piosenki....aż chyba sama sobie obejrzę....

Kiedyś dla Abhishek'a Bachchan dałabym się zabić, taka byłam wściekła że znalazl sobie żonę i to taką ładną
Ja uwielbiam właśnie Kabhi Khushi Kabhie Gham i Kal Ho Naa Ho. To pierwsze dwa filmy jakie w ogóle widziałam z Bolly.
Kabhi Alvida Naa Kehna też jest świetne oraz Kuch Kuch Hota Hai.
Oczywiście więcej widziałam, ale do 80 tytułów mi daleko.
Mnie koleżanka właśnie w to wciągnęła. Ale w gimnazjum to aż rodziców wciągnęłam, bo jeden pokój, więc trzeba było wykombinować jak oglądać. Mama szybciej wsiąkła. Tata po drugim zobaczeniu K3G stwierdził, że nie jest złe. A na Kal Ho Naa Ho uronił łzę razem ze mną i mamą ^.^ Mama cioci pokazała i ciocia też oglądała jakiś czas. A potem przeszła nam wszystkim jakoś faza.

Ja w gimnazjum uważałam, że wybaczyłabym dużą różnicę wieku tylko gdyby to miał być Shahrukh Khan lub Kirk Hammett. Ciekawe porównanie tych dwóch panów.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Ah, ostatni raz oglądałam w wakacje po 2 LO, czyli chyba w 2012. Na mazury pojechaliśmy paczką znajomych i dzień przed wyjazdem nocowałam u tejże przyjaciółki (obecnej swiadkowej) i zachciało nam się bolly. Jeden obejrzalysmy i z 8 chyba jeszcze wsadzilysmy do torby na mazury.
Potem nasi partnerzy musieli oglądać to z nami i nie tylko oni w sumie. Ale biedni xD
__________________

Razem od: 11.04.2013. Zaręczeni w dniu: 11.08.2014 .
Ślubowaliśmy:
29.04.2017.
jaszczurka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:17   #3976
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez verkasok Pokaż wiadomość
ja uwielbiam Bollywood

mam z 80 filmów w domu, i zawsze moja mama mówiła że jestem nawiedzona że oglądam film 4h.....
kocham czasem słońce, czasem deszcz, a najbardziej Nigdy nie mów żegnaj, mega obsada i te piosenki....aż chyba sama sobie obejrzę....

Kiedyś dla Abhishek'a Bachchan dałabym się zabić, taka byłam wściekła że znalazl sobie żonę i to taką ładną
Ja też uwielbiam Bollywood A filmów mam chyba ok. 20 tylko... ale od czego jest internet

Czasem słońce czasem deszcz i gdyby jutra nie było to moje ulubione filmy. Znam chyba na pamięć ale zawsze na nich płaczę i ostatnio znów je oglądałam Ale R oglądał ze mną i nawet mu się spodobało, jednak troszkę za długi dla niego...
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:22   #3977
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Wrzucam listę sal, które mi odpisały do tej pory. Trochę miszmasz .

1. http://www.hotelbrzoza.pl/oferty-spe...esela-w-hotelu - w cenie dekoracja, bez napojów i alko 160-180 zł/os. lub 210 zł/ os. ze wszystkim
2. https://www.facebook.com/media/set/?...3161030&type=3 - 195 zł/os., napoje, owoce, kwiaty, płonąca szynka w cenie
3. http://www.salaweselna-czardasz.pl/?...ncyjna-galeria - napoje, pokrowce, brak korkowego, 170 zł/ os.: obiad, ciasto (swoje), 3 kolacje lub 190 zł/os.: stół wiejski, więcej porcji
4. http://www.gosciniecsoplica.pl/galer...age=1#category - 160 zł/os. obiad, ciasto (swoje), zimna płyta, kolacja, napoje zimne 1.5 l/os., gorące bl
5. http://www.gazdowka.com.pl/index.php/galeria/gazdowka - bez ciast, tortu, alko, menu w załączniku, bo go nie ogarniam
6. http://www.restauracjaautos.pl/imprezy/wesela - oferta na stronie
7. http://www.nadstruga.pl/galeria.html - obiad, ciasto (w cenie), zimna płyta, pieczone prosię/ indyk/ szynka (500-1000 zł), kolacja, 160-180 zł/os., alko, tort, napoje we własnym zakresie
8. http://www.dobrysmak.com.pl/dobrysmak-galeria.html - obiad, zimna płyta, ciasto w cenie, napoje w cenie, w nocy serwują szynkę pieczoną i barszcz, alko w cenie, 175 zł/ os.
9. http://www.maxim.waw.pl/page4.php - to sala od maila z ortografem, nie podała szczegółów
10. http://www.dakotahotel.eu/pl/uslugi - a to opcja TŻa, nie odpisali do tej pory, mimo że otworzyli wiadomość

Wszelkie spostrzeżenia i sugestie mile widziane .
Jeszcze kilka nie odpisało, więc poczekamy albo zadzwonimy i wtedy pomyślimy, gdzie się wybrać .
Dla przypomnienia, wesele na max. 60 osób.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf menu weselne 2016.pdf (420,9 KB, 3 załadowań)
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.

Edytowane przez Laura Rose
Czas edycji: 2016-03-04 o 15:28
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:23   #3978
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez jaszczurka94 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam właśnie Kabhi Khushi Kabhie Gham i Kal Ho Naa Ho. To pierwsze dwa filmy jakie w ogóle widziałam z Bolly.
Kabhi Alvida Naa Kehna też jest świetne oraz Kuch Kuch Hota Hai.
Oczywiście więcej widziałam, ale do 80 tytułów mi daleko.
Mnie koleżanka właśnie w to wciągnęła. Ale w gimnazjum to aż rodziców wciągnęłam, bo jeden pokój, więc trzeba było wykombinować jak oglądać. Mama szybciej wsiąkła. Tata po drugim zobaczeniu K3G stwierdził, że nie jest złe. A na Kal Ho Naa Ho uronił łzę razem ze mną i mamą ^.^ Mama cioci pokazała i ciocia też oglądała jakiś czas. A potem przeszła nam wszystkim jakoś faza.

Ja w gimnazjum uważałam, że wybaczyłabym dużą różnicę wieku tylko gdyby to miał być Shahrukh Khan lub Kirk Hammett. Ciekawe porównanie tych dwóch panów.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Ah, ostatni raz oglądałam w wakacje po 2 LO, czyli chyba w 2012. Na mazury pojechaliśmy paczką znajomych i dzień przed wyjazdem nocowałam u tejże przyjaciółki (obecnej swiadkowej) i zachciało nam się bolly. Jeden obejrzalysmy i z 8 chyba jeszcze wsadzilysmy do torby na mazury.
Potem nasi partnerzy musieli oglądać to z nami i nie tylko oni w sumie. Ale biedni xD
Cytat:
Napisane przez dzastina159 Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam Bollywood A filmów mam chyba ok. 20 tylko... ale od czego jest internet

Czasem słońce czasem deszcz i gdyby jutra nie było to moje ulubione filmy. Znam chyba na pamięć ale zawsze na nich płaczę i ostatnio znów je oglądałam Ale R oglądał ze mną i nawet mu się spodobało, jednak troszkę za długi dla niego...
Tak się zastanawiam i nie kojarzę, żebym oglądała takie filmy, ale skoro polecacie i tak zachwalacie to chyba w wolnym czasie warto się skusić
__________________
Razem od: 12.10.2010
Zaręczyny: 14.02.2016
Ślub: 02.09.2017
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:32   #3979
jaszczurka94
Zakorzenienie
 
Avatar jaszczurka94
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 443
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez schoonheid Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam i nie kojarzę, żebym oglądała takie filmy, ale skoro polecacie i tak zachwalacie to chyba w wolnym czasie warto się skusić
Są specyficzne, to trzeba przyznać. Jednym z najbardziej popularnym i nawet puszczanym na naszym Polsacie czy TVN jest Czasem słońce, czasem deszcz (Kabhi Khushi Kabhie Gham). Jeśli przypadnie Ci do gustu to polecam całą resztę, którą wymieniłyśmy z dziewczynami
__________________

Razem od: 11.04.2013. Zaręczeni w dniu: 11.08.2014 .
Ślubowaliśmy:
29.04.2017.
jaszczurka94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 15:37   #3980
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez schoonheid Pokaż wiadomość
Będzie tylko takie "yhmm" przez łzy ale też się tego boję!
Chyba chodziło o to, że w przysiędze w ogóle nie ma miejsca na "tak". Tylko w amerykańskich filmach tak jest
Cytat:
Napisane przez schoonheid Pokaż wiadomość
Na uczelni wyższej robię doktorat i prowadzę zajęcia za studentami
Piona!
Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Jak to jest na doktoracie, obowiązkowe są jakieś zajęcia ze studentami, trzeba wyrobić jakąś ilość godzin i napisać oprócz pracy dokt. jakieś inne publikacje? Zawsze mnie to zastanawiało
U nas zajęcia ze studentami są obowiązkowe, chyba że robisz z tzw. "wolnej stopy", ale wtedy musisz płacić kilkanaście tys. za obronę.
Ja już mam wystarczająco dużo publikacji (dwie książki ) i teraz pozostaje już tyyyyyylko prackę pisać
Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość
Sephora w plazie.

I oddaje? Pracownik płaci pracodawcy za to, że łaskawie wziął go do pracy nie muszą za niego płacić?
Fajnie, bywam. Ale raczej pooglądać niż kupować
Oddaje, niestety ludzie się boją i wolą mieć pracę nawet za ten 1000zł niż żadnej.

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Wrzucam listę sal, które mi odpisały do tej pory. Trochę miszmasz .
Masz jakąś faworytkę?
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:43   #3981
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Ania, trzymam kciuki, aby ci się udało
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:45   #3982
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Wrzucam listę sal, które mi odpisały do tej pory. Trochę miszmasz .

1. http://www.hotelbrzoza.pl/oferty-spe...esela-w-hotelu - w cenie dekoracja, bez napojów i alko 160-180 zł/os. lub 210 zł/ os. ze wszystkim
2. https://www.facebook.com/media/set/?...3161030&type=3 - 195 zł/os., napoje, owoce, kwiaty, płonąca szynka w cenie
3. http://www.salaweselna-czardasz.pl/?...ncyjna-galeria - napoje, pokrowce, brak korkowego, 170 zł/ os.: obiad, ciasto (swoje), 3 kolacje lub 190 zł/os.: stół wiejski, więcej porcji
4. http://www.gosciniecsoplica.pl/galer...age=1#category - 160 zł/os. obiad, ciasto (swoje), zimna płyta, kolacja, napoje zimne 1.5 l/os., gorące bl
5. http://www.gazdowka.com.pl/index.php/galeria/gazdowka - bez ciast, tortu, alko, menu w załączniku, bo go nie ogarniam
6. http://www.restauracjaautos.pl/imprezy/wesela - oferta na stronie
7. http://www.nadstruga.pl/galeria.html - obiad, ciasto (w cenie), zimna płyta, pieczone prosię/ indyk/ szynka (500-1000 zł), kolacja, 160-180 zł/os., alko, tort, napoje we własnym zakresie
8. http://www.dobrysmak.com.pl/dobrysmak-galeria.html - obiad, zimna płyta, ciasto w cenie, napoje w cenie, w nocy serwują szynkę pieczoną i barszcz, alko w cenie, 175 zł/ os.
9. http://www.maxim.waw.pl/page4.php - to sala od maila z ortografem, nie podała szczegółów
10. http://www.dakotahotel.eu/pl/uslugi - a to opcja TŻa, nie odpisali do tej pory, mimo że otworzyli wiadomość

Wszelkie spostrzeżenia i sugestie mile widziane .
Jeszcze kilka nie odpisało, więc poczekamy albo zadzwonimy i wtedy pomyślimy, gdzie się wybrać .
Dla przypomnienia, wesele na max. 60 osób.
Spory wybór ciężko byłoby mi się na coś zdecydować. A byłaś w którejś tej sali na weselu? Chyba najlepiej jest na własnej skórze przetestować albo popytać o opinie w najbliższej okolicy.
Tak właśnie wybraliśmy z TŻ naszą salę. Byliśmy tam na weselu, wiemy dokładnie jak sala wygląda, jedzonko pyszne i mega pozytywne opnie osób, które miały tam wesele

Cytat:
Napisane przez jaszczurka94 Pokaż wiadomość
Są specyficzne, to trzeba przyznać. Jednym z najbardziej popularnym i nawet puszczanym na naszym Polsacie czy TVN jest Czasem słońce, czasem deszcz (Kabhi Khushi Kabhie Gham). Jeśli przypadnie Ci do gustu to polecam całą resztę, którą wymieniłyśmy z dziewczynami
Film namierzony jak tylko czas pozwoli to na pewno obejrzę, może nawet w ten weekend
__________________
Razem od: 12.10.2010
Zaręczyny: 14.02.2016
Ślub: 02.09.2017
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:45   #3983
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Aniu, mam nadzieję, że się uda . Nie stresowałaś się za bardzo?
Trochę. Był moment ze bardzo się denerwowałam, ale potem mi przeszło. Ale jestem zmęczona strasznie po tej rozmowie.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:46   #3984
zambeza
polaczek cebulaczek
 
Avatar zambeza
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 10 737
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

A, no i mamy już grawer wymyślony na obrączki. Mój ulubiony cytat z HP na szczęście narzeczony się zgodził
u mnie "After all this time?"
U P. "Always"
__________________
ślub nie jest końcem naszej wolności. On oznacza, że chcę podrożować i zwiedzić świat ale z nim u mego boku.
On oznacza, że chcę całować te same usta każdego ranka i każdej nocy przed pójściem spać.
Jeśli odbierasz malżenstwo jako koniec wolności, to robisz to źle
zambeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:56   #3985
aankaa092
Zakorzenienie
 
Avatar aankaa092
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 268
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Wrzucam listę sal, które mi odpisały do tej pory. Trochę miszmasz .

1. http://www.hotelbrzoza.pl/oferty-spe...esela-w-hotelu - w cenie dekoracja, bez napojów i alko 160-180 zł/os. lub 210 zł/ os. ze wszystkim
2. https://www.facebook.com/media/set/?...3161030&type=3 - 195 zł/os., napoje, owoce, kwiaty, płonąca szynka w cenie
3. http://www.salaweselna-czardasz.pl/?...ncyjna-galeria - napoje, pokrowce, brak korkowego, 170 zł/ os.: obiad, ciasto (swoje), 3 kolacje lub 190 zł/os.: stół wiejski, więcej porcji
4. http://www.gosciniecsoplica.pl/galer...age=1#category - 160 zł/os. obiad, ciasto (swoje), zimna płyta, kolacja, napoje zimne 1.5 l/os., gorące bl
5. http://www.gazdowka.com.pl/index.php/galeria/gazdowka - bez ciast, tortu, alko, menu w załączniku, bo go nie ogarniam
6. http://www.restauracjaautos.pl/imprezy/wesela - oferta na stronie
7. http://www.nadstruga.pl/galeria.html - obiad, ciasto (w cenie), zimna płyta, pieczone prosię/ indyk/ szynka (500-1000 zł), kolacja, 160-180 zł/os., alko, tort, napoje we własnym zakresie
8. http://www.dobrysmak.com.pl/dobrysmak-galeria.html - obiad, zimna płyta, ciasto w cenie, napoje w cenie, w nocy serwują szynkę pieczoną i barszcz, alko w cenie, 175 zł/ os.
9. http://www.maxim.waw.pl/page4.php - to sala od maila z ortografem, nie podała szczegółów
10. http://www.dakotahotel.eu/pl/uslugi - a to opcja TŻa, nie odpisali do tej pory, mimo że otworzyli wiadomość

Wszelkie spostrzeżenia i sugestie mile widziane .
Jeszcze kilka nie odpisało, więc poczekamy albo zadzwonimy i wtedy pomyślimy, gdzie się wybrać .
Dla przypomnienia, wesele na max. 60 osób.
Podoba mi się 1, 3, 6.

7,8,10 nie mogłam zobaczyć bo nie mam na komórce wtyczki flash.

Oferty 6 nie mogłam też zobaczyć.


Napisałam w klubie

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:53 ----------

Cytat:
Napisane przez zambeza Pokaż wiadomość
A, no i mamy już grawer wymyślony na obrączki. Mój ulubiony cytat z HP na szczęście narzeczony się zgodził
u mnie "After all this time?"
U P. "Always"
Właśnie ja ciągle myślę nad dobrym cytatem.
__________________
4.06.2013 dziewczyna
3.06.2015 narzeczona
1.07.2017 żona

If you can dream it, you can do it!
~Walt Disney
Instagram prywatny

Instagram makijażowy
aankaa092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:57   #3986
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość

Masz jakąś faworytkę?
Nieeee. Dopiero przejrzałam maile i pościągałam oferty. Będziemy oglądać i ustalać. Tzn. TŻ już zaczął. Krytykować wszystkie zdjęcia na każdej stronie i się podjarał, jak przeczytał gdzieś o fontannie czekoladowej .
Chyba te nowoczesne bardziej mi pasują niż karczmy .

Schoonheid, niestety nigdzie nie byłam na weselu.

Zambeza, mam koszulkę z tym cytatem .
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 15:58   #3987
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2612 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem co mam robić, ale raczej się śmieje na razie
Eh pogroź mu

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Ja też tak robię .
pJona
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:06   #3988
magdenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdenka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4 312
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Nieeee. Dopiero przejrzałam maile i pościągałam oferty. Będziemy oglądać i ustalać. Tzn. TŻ już zaczął.
Ja nie przepadam za tymi kolorowymi światłami ledowymi w salach.

My do sal, które przeszły do ostatniego etapu wysłaliśmy "naszą" ofertę. Tzn. spisaliśmy, że chcemy tyle i tyle dań ciepłych, tyle zimnych, napoje, ciasta, alko itp. i poprosiliśmy o wycenę. Wtedy mogliśmy porównać jak to wygląda cenowo w identycznej ofercie. Bo inaczej to każdy daje co innego i trudno się połapać, co się bardziej opłaca.
magdenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:10   #3989
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez magdenka Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za tymi kolorowymi światłami ledowymi w salach.

My do sal, które przeszły do ostatniego etapu wysłaliśmy "naszą" ofertę. Tzn. spisaliśmy, że chcemy tyle i tyle dań ciepłych, tyle zimnych, napoje, ciasta, alko itp. i poprosiliśmy o wycenę. Wtedy mogliśmy porównać jak to wygląda cenowo w identycznej ofercie. Bo inaczej to każdy daje co innego i trudno się połapać, co się bardziej opłaca.
Bardzo dobry pomysł, ale obawiam się, że mamy za mało czasu, bo będziemy w Polsce tylko tydzień i musimy coś klepnąć .
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-04, 16:17   #3990
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: PM 2017 cz. 13 :)

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
A czym się teraz zajmujesz? Dobrze kojarzę, że mieszkasz w Warszawie?

Edit: już widzę, że masz lokalizację Gdańsk .
Mogę napisać Ci na PW bo tu na ogólnym nie chce pisać gdzie pracuje ale pracuje z pieniążkami

Cytat:
Napisane przez aankaa092 Pokaż wiadomość

Co do rozmowy to niewiele napisać mogę. Jedynie tyle, że moja konkurentką była osoba pracująca przez agencję w Sephorze wiec jeśli szukają więcej niż 1 osoby to się dostane. Jeśli tylko jedną to się nie uda.
Będę pisać coś w klubie, pewnie dziś.
A tylko we dwie byłyście na rozmowie?
kciuki żeby się udało

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Wrzucam listę sal, które mi odpisały do tej pory. Trochę miszmasz .

1. http://www.hotelbrzoza.pl/oferty-spe...esela-w-hotelu - w cenie dekoracja, bez napojów i alko 160-180 zł/os. lub 210 zł/ os. ze wszystkim
2. https://www.facebook.com/media/set/?...3161030&type=3 - 195 zł/os., napoje, owoce, kwiaty, płonąca szynka w cenie
3. http://www.salaweselna-czardasz.pl/?...ncyjna-galeria - napoje, pokrowce, brak korkowego, 170 zł/ os.: obiad, ciasto (swoje), 3 kolacje lub 190 zł/os.: stół wiejski, więcej porcji
4. http://www.gosciniecsoplica.pl/galer...age=1#category - 160 zł/os. obiad, ciasto (swoje), zimna płyta, kolacja, napoje zimne 1.5 l/os., gorące bl
5. http://www.gazdowka.com.pl/index.php/galeria/gazdowka - bez ciast, tortu, alko, menu w załączniku, bo go nie ogarniam
6. http://www.restauracjaautos.pl/imprezy/wesela - oferta na stronie
7. http://www.nadstruga.pl/galeria.html - obiad, ciasto (w cenie), zimna płyta, pieczone prosię/ indyk/ szynka (500-1000 zł), kolacja, 160-180 zł/os., alko, tort, napoje we własnym zakresie
8. http://www.dobrysmak.com.pl/dobrysmak-galeria.html - obiad, zimna płyta, ciasto w cenie, napoje w cenie, w nocy serwują szynkę pieczoną i barszcz, alko w cenie, 175 zł/ os.
9. http://www.maxim.waw.pl/page4.php - to sala od maila z ortografem, nie podała szczegółów
10. http://www.dakotahotel.eu/pl/uslugi - a to opcja TŻa, nie odpisali do tej pory, mimo że otworzyli wiadomość

Wszelkie spostrzeżenia i sugestie mile widziane .
Jeszcze kilka nie odpisało, więc poczekamy albo zadzwonimy i wtedy pomyślimy, gdzie się wybrać .
Dla przypomnienia, wesele na max. 60 osób.
Więc tak, najbardziej spodobały mi się sale:
- Hotel Brzoza
- Czardasz
- Autos

Wygląda na to że wole te nowoczesne sale, a nie karczmy, jakoś mnie nie przekonują chociaż całkiem ładny jest ten Gościniec Nad Strugą, jednak wymusza troche kolor przewodni zielony, a ja nie lubie bardzo tego koloru

Ciężki wybór, ja odrzucałam raczej hotele, niejednokrotnie w wakacje jako gość hotelowy widziałam jakieś imprezy i wesela na salach, czasem drzwi były otwarte i bałabym się że ktoś mi na sale wejdzie nieproszony
Plus łazienki pewnie są wspólne dla gości weselnych i hotelowych.

Ta sala Dobry Smak całkiem fajna, można fajnie pociągnąć styl rustykalny, ale napewno musiałabys na żywo zobaczyć bo może być efekt odwrotny - może wyglądać troche jak stołówka z tymi podłogami

A ta sala z menu co wkleiłaś to masakra, po co tak utrudniać sobie i pisać na stronie takie menu, napewno mają mnóstwo pytań o to co i jak i o co w tym chodzi i co PM mogą wybrac z tego
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-08 07:39:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.