Czerwcowe panny młode 2014 (: - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 09:07   #841
anusia4u
Raczkowanie
 
Avatar anusia4u
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: w-m
Wiadomości: 145
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Raczej tylko kolczyki + welon będzie na pewno obszyty koralikami ewentualnie może bransoletka ale jeszcze nie jestem w 100% przekonana

Dzięki

Mi się nie tyle nie podobają co uważam że są kiepskiej jakości, większość jest z papieru o niskiej gramaturze, co do części to TŻ (jest informatykiem) powiedział "sam bym mógł takie zrobić" więc...

Ja też nie mam jakiś wymyślnych zaproszeń - http://www.studiobrzoza.pl/product-p...wa-sliwka.html -bardzo klasyczne i proste w formie ale porządnie wykonane, użyty papier jest o wysokiej gramaturze, uważam ze jeśli bym próbowała sama zrobić podobne to cena za jedno byłaby zbliżona a na pewno nie wszystko wyszło by mi idealnie równo i mnóstwo czasu bym na to straciła

Czadowa ta Twoja lista Ja tam jade po najmniejszej linii oporu i to co pogrubiłam zamówię choć nie jestem w 100% pewna co z pudłem na koperty.... Jedynie zamierzam sama plan stołów zrobić bo za gotowy chca ok 200 zł co uważam że jest znacznie za dużo

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

A i jeszcze mam takie pytanie - zamawiał ktoś może jakieś dodatki u tego użytkownika na alle - http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=16955857 bo podoba mi się jeden welon a jest nieporównywalnie tańszy niż podobny z salonu - tu 115 zł a salonowy 360
no właśnie dołączam do zapytania ponieważ też zastanawiam się nad kupnem welonu od tego użytkownika niby ma pozytywne komentarze, ale lepiej jakby wypowiedział się ktoś kto zamawiał
ja chciałabym ten welon.. http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...787983684.html
z kolei do kościoła, ale już od innego użytkownika ten.. http://allegro.pl/welon-dl300cm-szer...802411924.html
anusia4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 16:41   #842
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość
o spoko, ja też stawiam na minimalizm w dodatkach
nad bransoletką tez myślałam, ale boję się, że mogłabym zahaczyć tiul w sukni i zrezygnowałam z tego pomysłu
.
No ja też nie jestem w 100% przekonana że będę mieć bransoletkę zobacze czy mi coś w padnie w oko jak nie to oleję i tyle
Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
no właśnie dołączam do zapytania ponieważ też zastanawiam się nad kupnem welonu od tego użytkownika niby ma pozytywne komentarze, ale lepiej jakby wypowiedział się ktoś kto zamawiał
ja chciałabym ten welon.. http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...787983684.html
z kolei do kościoła, ale już od innego użytkownika ten.. http://allegro.pl/welon-dl300cm-szer...802411924.html
Szczerze to ta aukcja : http://allegro.pl/welon-dl300cm-szer...802411924.html nie wzbudza mojego zaufania nie ma nawet jakiejś namiastki realistycznej fotografii bo jest chamsko zerżnięte zdjęcie i domalowane "błyszczenie", a mi się tam takie bardzo widoczne kryształki beznadziejnie naszyte na welon nie podobają w zasadzie na tej akucji nie wiadomo jak produkt finalny będzie się prezentował... a z atelier podoba mi sie taki http://allegro.pl/atelier-welon-z-ko...842444673.html , w sumie chyba go zamówię pod koniec stycznia i zobaczę jak będzie ok to przymierzę do sukni i zobaczę jak to będzie wyglądać, jak coś będzie nie tak to po prostu odeślę
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:16   #843
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Dziewczyny a Wy jakie chcecie mieć welony? Długie czy krótkie? Mnie to czasami przeraża taka duża cena welonu, przecież to tanie powinno być jak barszcz, bo jeśli to krótki welon, to i mało materiału a materiał nie jest drogi

Jak robicie z zaproszeniami? Wybieracie jeden wzór i tylko ten? No cóż, nam z TŻ podobają się w ogóle inne wzory zaproszeń mi kolorowe, on stonowane a ja nie chcę odstąpić. No i problem już
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:26   #844
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy jakie chcecie mieć welony? Długie czy krótkie? Mnie to czasami przeraża taka duża cena welonu, przecież to tanie powinno być jak barszcz, bo jeśli to krótki welon, to i mało materiału a materiał nie jest drogi

Jak robicie z zaproszeniami? Wybieracie jeden wzór i tylko ten? No cóż, nam z TŻ podobają się w ogóle inne wzory zaproszeń mi kolorowe, on stonowane a ja nie chcę odstąpić. No i problem już
Mam takie samo zdanie co do welonu Widziałam takie za 20zł na allegro, tylko ciekawe czy to na żywo wyglądają równie dobrze jak na zdjęciu z katalogu

My wybraliśmy jeden wzór zaproszeń, kolorowe Ale mamy dwa inne wnętrza. Dla młodych zabawniejszy tekst a dla starszych taki elegancki
Dzisiaj przyszły
Kokardki ładnie zawiązane Ale sprzedający zapomniał wysłać kopert i 1 zaproszenia Ale ponoć dzisiaj już wysłał
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:35   #845
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy jakie chcecie mieć welony? Długie czy krótkie? Mnie to czasami przeraża taka duża cena welonu, przecież to tanie powinno być jak barszcz, bo jeśli to krótki welon, to i mało materiału a materiał nie jest drogi
Ja kliknęłam 2 welony - długi do kościoła, później krótki na wesele.
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...zka-p-263.html
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...zka-p-133.html

Z głównego wątku wiem, że np. velika też stąd zamawiała.

Dzisiaj przyszły, są delikatne, takie jakie chciałam mieć. Jak się ogarnę to wstawię zdjęcia w klubie. Wybaczcie, że nie tutaj, ale będzie na nich moja twarz.
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:38   #846
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Ja welon planuję długości tak do zapięcia od stanika (żeby zakrył plecy w kościele) i mam go gratis do kupna sukni ślubnej.

Co do zaproszeń to mamy jeden wzór, tylko ten nam obojgu się podobał i na żywo są jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach (nie wiem tylko po co zamówiłam aż 60 szt.)
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:40   #847
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy jakie chcecie mieć welony? Długie czy krótkie? Mnie to czasami przeraża taka duża cena welonu, przecież to tanie powinno być jak barszcz, bo jeśli to krótki welon, to i mało materiału a materiał nie jest drogi

Jak robicie z zaproszeniami? Wybieracie jeden wzór i tylko ten? No cóż, nam z TŻ podobają się w ogóle inne wzory zaproszeń mi kolorowe, on stonowane a ja nie chcę odstąpić. No i problem już

Zgadzam się z tymi cenami to przesadzają
Ja chcę mieć długi welon, te krótki na mnie nie za ciekawie wyglądają myślę że potarguję się ze swoim salonem co do niego. Zastanawiałam się też nad jakąś alternatywą co do welonu ale mam jeszcze troszkę czasu i w pierwszej kolejności chcę się zastanowić nad fryzurą czy spięte czy rozpuszczone włosy a później jakoś dobiorę odpowiedni twór

A co do zaproszeń to ja mam bardzo podobny problem między klasyką a takimi nietypowymi jak mają np projekt ślub i razem się tu zastanawiamy co zrobić.

A ty jakie masz na oku?

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Mam takie samo zdanie co do welonu Widziałam takie za 20zł na allegro, tylko ciekawe czy to na żywo wyglądają równie dobrze jak na zdjęciu z katalogu

My wybraliśmy jeden wzór zaproszeń, kolorowe Ale mamy dwa inne wnętrza. Dla młodych zabawniejszy tekst a dla starszych taki elegancki
Dzisiaj przyszły
Kokardki ładnie zawiązane Ale sprzedający zapomniał wysłać kopert i 1 zaproszenia Ale ponoć dzisiaj już wysłał
Dobry pomysł z tymi dwoma wariantami
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 21:22   #848
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dziewczyny warto się wybrać na targi ślubne? Są w przyszłym tygodniu we Wrocławiu i zastanawiam się czy jechać
Może się wybiorę, ale chyba raczej sama niż z TŻ, bo ona często i gęsto pracuje w weekendy

Cytat:
Napisane przez agunineczka Pokaż wiadomość

no i kliknęłam sobie kolczyki ślubne

Śliczne te kolczyki, możesz podać linka do aukcji?

Cytat:
Napisane przez anusia4u Pokaż wiadomość
no właśnie dołączam do zapytania ponieważ też zastanawiam się nad kupnem welonu od tego użytkownika niby ma pozytywne komentarze, ale lepiej jakby wypowiedział się ktoś kto zamawiał
ja chciałabym ten welon.. http://allegro.pl/atelier-welon-z-ka...787983684.html
z kolei do kościoła, ale już od innego użytkownika ten.. http://allegro.pl/welon-dl300cm-szer...802411924.html
Sama nie wiem czy chce welon.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:25   #849
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

A jak wchodzicie do Kościoła? Ze ślubnym razem, ksiądz po Was wyjdzie przed Kościół czy może tata będzie Was prowadził do ołtarza?

My na pewno będziemy razem wchodzić, ze względu na to, że nasz ślub jest pierwszy to może poprosimy, żeby ksiądz wyszedł po nas przed Kościół i wtedy wejdziemy za nim.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 21:39   #850
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Kolczyki kupowałam tutaj:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3844129272

ale widzę, że aukcja zakończona niestety... ;/


Welony mam 2 - do kościoła długi i na sale taki do pasa. Obydwa kupiłam w salonie - pod wpływem emocji związanych z kupnem, no i przepłaciłam...

Do koscioła wejdę chyba z tatą, a tż będzie na mnie czekał. No chyba, że nie będę z tatą w takich dobrych stosunkach, w jakich teraz jestesmy (a może tak być niestety...) to wejdę z tżem za ksiedzem...

Nad zaproszeniami jeszcze myslimy. Czekamy na ostatnie próbki. Jestem zakochana w zapro z projekt ślub, ale nie stać nas na to, wiec szukamy podobnych, wsuwanych w okładkę
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 22:24   #851
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość

Dobry pomysł z tymi dwoma wariantami
Tak wszyło, bo spodobał nam się tekst z tym Teatrem umyślnie straconej wolności Ale kurcze później się zastanowiliśmy, że trochę nie wypada dać takie coś babciom i księżom

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Może się wybiorę, ale chyba raczej sama niż z TŻ, bo ona często i gęsto pracuje w weekendy

Sama nie wiem czy chce welon.
My jedziemy, bo może znajdziemy Dj

Ja też nie wiem czy chce welon
Mój tż śmieje się, bo gdzieś wyczytał, że do ślubu welon powinny zakładać tylko dziewice

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44487567]A jak wchodzicie do Kościoła? Ze ślubnym razem, ksiądz po Was wyjdzie przed Kościół czy może tata będzie Was prowadził do ołtarza?
[/QUOTE]

Mi podoba się opcja, żeby ojczym prowadził mnie do ołtarza, ale jak będzie to jeszcze zobaczę
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 06:14   #852
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Tak wszyło, bo spodobał nam się tekst z tym Teatrem umyślnie straconej wolności Ale kurcze później się zastanowiliśmy, że trochę nie wypada dać takie coś babciom i księżom



My jedziemy, bo może znajdziemy Dj

Ja też nie wiem czy chce welon
Mój tż śmieje się, bo gdzieś wyczytał, że do ślubu welon powinny zakładać tylko dziewice



Mi podoba się opcja, żeby ojczym prowadził mnie do ołtarza, ale jak będzie to jeszcze zobaczę
Też mi się podobał ten tekst z Teatrem umyślnie straconej wolności, ale jednak zdecydowaliśmy się na tradycyjny tekst we wszystkich zaproszeniach

Co do welonu to ja sobie nie wyobrażam bez... Jakoś po prostu Panna Młoda mi się kolarzy z białą suknią z welonem. Poza tym nie będę miała nic do zakrycia ramion w Kościele to chociaż welon będzie :p

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:09   #853
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

A właśnie sprawdzałam i wejściówka 20 zł wiec tez rozwazam targi
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:57   #854
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Paulettee welon będą dopiero dobierać w salonie, w którym zamówiłam suknię na przymiarki idę w styczniu, a potem w marcu, więc albo teraz, albo w marcu będę dobierać

Gryzelda88 my na pewno będziemy razem wchodzić, ze względu na to, że nasz ślub jest pierwszy to może poprosimy, żeby ksiądz wyszedł po nas przed Kościół i wtedy wejdziemy za nim.[/QUOTE]

Tata

Lunusa które targi? my myślimy o targach w Katowicach, ale w sumie nie wiem po co, bo przecież większość mamy i rok temu byliśmy
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:28   #855
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Ja pod koniec tygodnia zamawiam buty i też maja w ofercie welony-i zaryzykuję i kupię,kosztuje 24 zł, zwykła mgiełka.Jak dostane to Wam powiem czy na zdjęciu wygląda tak samo jak na żywo,no i jak cena ma się do jakości.
Do kościoła wchodzimy razem i przed nami będzie szła chrześniaczka mojego Sławka z obrączkami
paula600324 mi teściowa powiedziała,że do ślubu welon zakładają dziewice
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:31   #856
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość

Lunusa które targi? my myślimy o targach w Katowicach, ale w sumie nie wiem po co, bo przecież większość mamy i rok temu byliśmy
We wrocławiu Bo wcześniej pisałam że w tamtym roku dali zaporową cenę wejściówki (tak mi koleżanka doniosła) więc nie opłacało się tam nam iść ale za 40 zł na parę już można pomyśleć

A powiedz czy warto było iść ?
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:21   #857
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
We wrocławiu Bo wcześniej pisałam że w tamtym roku dali zaporową cenę wejściówki (tak mi koleżanka doniosła) więc nie opłacało się tam nam iść ale za 40 zł na parę już można pomyśleć

A powiedz czy warto było iść ?
Warto, warto na tych targach poznaliśmy naszego fotografa dostaliśmy masę ulotek ogólnie fajnie było
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:34   #858
andzik241
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Witam czerwcowe PM
Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o ślubie. Raczej wcześniej nie przygotowywaliśmy się do tego ( no oprócz mnie i wymarzonej sukni ) więc teraz czytając forum jestem trochę przerażona..
Na dzisiaj mamy salę, byliśmy u księdza i 7 czerwca będzie dla nas wyjątkową datą

Teraz leżę w domu chora i przeglądam sukienki, zaproszenia i inne dekoracje i jestem przerażona listą rzeczy do zrobienia...

Na spisanie protokołu umowiliśmy się z księdzem na marzec-wtedy mamy donieść akty urodzenia, chrztu i zaswiadczenie o ukonczeniu kursu ( z liceum).
Czy byliście w takiej sytuacji kiedy dwie strony miały takie zaświadczenie- interesuje mnie czy potrzebna jest jeszcze wizyta w poradni? Ksiądz nam nic nie powiedział, ale znajoma w takiej samej sytacji musiała 'zrobić' poradnię.. No i teraz nie wiem czy dzwonić i pytać czy trzymać się twardo, że nic nie powiedział

Pozdrawiam serdecznie
andzik241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 11:43   #859
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez andzik241 Pokaż wiadomość
Witam czerwcowe PM
Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o ślubie. Raczej wcześniej nie przygotowywaliśmy się do tego ( no oprócz mnie i wymarzonej sukni ) więc teraz czytając forum jestem trochę przerażona..
Na dzisiaj mamy salę, byliśmy u księdza i 7 czerwca będzie dla nas wyjątkową datą

Teraz leżę w domu chora i przeglądam sukienki, zaproszenia i inne dekoracje i jestem przerażona listą rzeczy do zrobienia...

Na spisanie protokołu umowiliśmy się z księdzem na marzec-wtedy mamy donieść akty urodzenia, chrztu i zaswiadczenie o ukonczeniu kursu ( z liceum).
Czy byliście w takiej sytuacji kiedy dwie strony miały takie zaświadczenie- interesuje mnie czy potrzebna jest jeszcze wizyta w poradni? Ksiądz nam nic nie powiedział, ale znajoma w takiej samej sytacji musiała 'zrobić' poradnię.. No i teraz nie wiem czy dzwonić i pytać czy trzymać się twardo, że nic nie powiedział

Pozdrawiam serdecznie
Hej musisz mieć poradnie zrobioną Nie stresuj się macie niby mało czasu ale zdążycie ,tylko z tą sukienką to musisz się spieszyć bo salony mają swoje terminy.
doczytałam,że macie sale a zespół,fotografa ?
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach

Edytowane przez Monisia_1987
Czas edycji: 2014-01-08 o 11:44
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 11:55   #860
andzik241
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

O mamy jeszcze orkiestrę

Fotografa jeszcze nie,bo nie ustaliliśmy jeszcze czy chcemy plener i przygotowania- z jednej strony to chcielibyśmy ale koszty

Sukienkę będę szyła, bo jestem xxl i dotąd nie znalazlam ciekawej używanej sukienki- no ale jak tylko wyzdrowieje to zrobie rajd po salonach i krawcowych, zeby się w cenach zorientować.
andzik241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:07   #861
Monisia_1987
Raczkowanie
 
Avatar Monisia_1987
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 396
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez andzik241 Pokaż wiadomość
O mamy jeszcze orkiestrę

Fotografa jeszcze nie,bo nie ustaliliśmy jeszcze czy chcemy plener i przygotowania- z jednej strony to chcielibyśmy ale koszty

Sukienkę będę szyła, bo jestem xxl i dotąd nie znalazlam ciekawej używanej sukienki- no ale jak tylko wyzdrowieje to zrobie rajd po salonach i krawcowych, zeby się w cenach zorientować.
a masz jakiś typ sukienki upatrzony już? wiesz jaką byś chciała?
__________________
ŻONA od 14.06.2014
Dzidzia w planach i staraniach
Monisia_1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:20   #862
andzik241
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 038
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Coś w takim stylu:

Czyli prosta, bez trenu, góra a koronką (+mały rękawek)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wzór1.jpg (25,8 KB, 31 załadowań)
andzik241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 12:43   #863
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
A właśnie sprawdzałam i wejściówka 20 zł wiec tez rozwazam targi
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
paula600324 mi teściowa powiedziała,że do ślubu welon zakładają dziewice


Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
We wrocławiu Bo wcześniej pisałam że w tamtym roku dali zaporową cenę wejściówki (tak mi koleżanka doniosła) więc nie opłacało się tam nam iść ale za 40 zł na parę już można pomyśleć
Dlatego wszędzie szukałam ceny, żeby później nie okazało się, że zrobiłam sobie wycieczkę na darmo
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:33   #864
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
mi teściowa powiedziała,że do ślubu welon zakładają dziewice
Dopiero teraz to przeczytałam...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 13:40   #865
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez paula600324 Pokaż wiadomość
Dokładnie







Dlatego wszędzie szukałam ceny, żeby później nie okazało się, że zrobiłam sobie wycieczkę na darmo
Ja chciałam jechać bardziej pod kątem poszukiwania cukierni, jubilera, kwiaciarni i takich tam np kosmetyczki czyli drobiazgów no może jeszcze bym chciała jakiegoś kolesia do filmowania ale to już inna bajka a koleżanka mi powiedziała że te rabaty które tam można dostać będą mniejsze niż wejściówka :P więc zwątpiłam. Ale później coś mnie podkusiło i poszukałam ceny i nie jest tak źle

OOO i zaproszenia mogłabym pomacać jak gatunkowo wyglądają.
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 15:49   #866
Taninka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 8
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Dołączam się do tematu Ślub 28 czerwiec. Jeżeli chodzi o welon to ja swój brałam w salonie,ale koszt to ok 200 zł.
A kiedy zamawiacie zaproszenia?I kiedy planujecie udać się po obrączki?
Taninka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 16:02   #867
magdalenka_w_86
Zakorzenienie
 
Avatar magdalenka_w_86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 6 039
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez andzik241 Pokaż wiadomość
Witam czerwcowe PM
Jakiś czas temu podjęliśmy decyzję o ślubie. Raczej wcześniej nie przygotowywaliśmy się do tego ( no oprócz mnie i wymarzonej sukni ) więc teraz czytając forum jestem trochę przerażona..
Na dzisiaj mamy salę, byliśmy u księdza i 7 czerwca będzie dla nas wyjątkową datą
Witaj , również ślubujemy 7 czerwca

Cytat:
Napisane przez Taninka Pokaż wiadomość
Dołączam się do tematu Ślub 28 czerwiec. Jeżeli chodzi o welon to ja swój brałam w salonie,ale koszt to ok 200 zł.
A kiedy zamawiacie zaproszenia?I kiedy planujecie udać się po obrączki?
Witaj
Ja kupiłam 2 welony z butterfly, razem w wysyłką za długi welon i krótki zapłaciłam 94 zł. Nie ma takiej opcji, żebym płaciła im w salonie 200 zł za kawałek materiału.
Zaproszenia już mamy zamówione. Pod koniec lutego ruszamy z rozdawaniem. Obrączki od pół roku również w szufladzie

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Monisia_1987 Pokaż wiadomość
mi teściowa powiedziała,że do ślubu welon zakładają dziewice
Moja mamcia i teściowa z tych nowoczesnych i nie komentują w ten sposób.
Chrześniaczka mojej mamy ślubowała w welonie, a po mszy był od razu chrzest jej synka. Siostra TŻ w welonie na swoim ślubie, a obok 2-letni synek
__________________
"Dziecko to uwidoczniona miłość" ...


2014



magdalenka_w_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:16   #868
Lunus
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunus
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 2 469
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Dziewczyny a co robicie z włosami? Upięcie, półupiecię może rozpuszczone?
Pochwalcie się jak coś już macie
__________________
Big Day - 7 czerwiec

Lunus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:19   #869
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

Cytat:
Napisane przez magdalenka_w_86 Pokaż wiadomość
Ja kliknęłam 2 welony - długi do kościoła, później krótki na wesele.
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...zka-p-263.html
http://butterfly-dodatkislubne.pl/we...zka-p-133.html

Z głównego wątku wiem, że np. velika też stąd zamawiała.

Dzisiaj przyszły, są delikatne, takie jakie chciałam mieć. Jak się ogarnę to wstawię zdjęcia w klubie. Wybaczcie, że nie tutaj, ale będzie na nich moja twarz.
O dziękuję za link, bo cena naprawdę jest przyzwoita. Tym bardziej skoro mówisz, że warte są swojej ceny, to bez sensu przepłacać

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tymi cenami to przesadzają
Ja chcę mieć długi welon, te krótki na mnie nie za ciekawie wyglądają myślę że potarguję się ze swoim salonem co do niego. Zastanawiałam się też nad jakąś alternatywą co do welonu ale mam jeszcze troszkę czasu i w pierwszej kolejności chcę się zastanowić nad fryzurą czy spięte czy rozpuszczone włosy a później jakoś dobiorę odpowiedni twór

A co do zaproszeń to ja mam bardzo podobny problem między klasyką a takimi nietypowymi jak mają np projekt ślub i razem się tu zastanawiamy co zrobić.

A ty jakie masz na oku?



Dobry pomysł z tymi dwoma wariantami
No mi się podobają szczególnie te http://allegro.pl/zaproszenia-na-slu...849962153.html Wiem, że niektórym mogą nie przypaść do gustu, ale trudno. Mnie bardzo urzekły i koniec

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;44487567]A jak wchodzicie do Kościoła? Ze ślubnym razem, ksiądz po Was wyjdzie przed Kościół czy może tata będzie Was prowadził do ołtarza?

My na pewno będziemy razem wchodzić, ze względu na to, że nasz ślub jest pierwszy to może poprosimy, żeby ksiądz wyszedł po nas przed Kościół i wtedy wejdziemy za nim.[/QUOTE]
O, o tym nie zastanawiałam się. Na pewno wejdziemy z TŻ razem, ale czy ksiądz ma wyjść po nas to nie wiem. Musimy to omówić.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Lunus Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co robicie z włosami? Upięcie, półupiecię może rozpuszczone?
Pochwalcie się jak coś już macie
To mój największy problem. Nie wiem totalnie. Mam długie włosy takie trochę ponad połowę pleców. Ale co z nimi zrobić, to nie wiem. Pustka, całkowita.
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 17:22   #870
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Czerwcowe panny młode 2014 (:

https://wizaz.pl/szafa/wieszak,44506...tki-pomozecie- mi podoba się takie upięcie jak to w rogu - proste, skromne i bardzo dziewczęce. Do tego wpięłabym może białego goździka...? Uwielbiam takie upięcia z warkoczami!
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 09:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.