rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-19, 20:48   #1
pass_yonatka
Raczkowanie
 
Avatar pass_yonatka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 39
Exclamation

rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!


Czyli nie dla modelek, ale też i nie dla puszystych.
Dla dziewczyn które chcą ukryć co nieco np. wystający brzuszek, masywne uda a przy tym wyglądać sexi i z wdziękiem
Co ubrać do pracy, szkoły, na imprezę?
Na co zwracać uwagę przy zakupie ciuszków?
__________________
"Życie to sztuka wyborów"
-ciężka jak ch*****
"Miej własne wartości i trzymaj się swoich zasad"
-ciągle pracuje nad tym!!

pass_yonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:13   #2
kiwi24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

To co należy wybierać chyba bardziej zależy od kształtu sylwetki niż rozmiaru?Ale ekspertem nie jestem,chętnie poczytam.
kiwi24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:41   #3
q_kaska_q
Zadomowienie
 
Avatar q_kaska_q
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 026
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

ja niestety tez nie jestem idealna Mam dosx duzrzy brzuszek i tzw "boczki" moim atutem sa nogi bo mam je w miare zgrabne i szczuple... Moja rada dla wszytskich to odkryc swoje zalety w ciele i je po porstu wyeksponowac...

ja by zmiejszyc optycznie brzuch czesto nosze paski na wysokosci brzucha i wydaje mi sie ze to pomaga..

ale rowniez chcetnie poczytac opinie innych
__________________

koty
q_kaska_q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:42   #4
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

zgadzam sie z kiwi24. ubranie zalezy przede wszystkim od rodzaju figury. a wątków o rodzajach figur i poradach ubraniowych, było bardzo dużo. nie widzę więc sensu w tym wątku.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:46   #5
confused
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 229
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

rozmiar 40 to rubensowskie kształty? o kurcze, sama taki noszę i nigdy bym tak nie pomyślała...
confused jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 21:53   #6
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
rozmiar 40 to rubensowskie kształty? o kurcze, sama taki noszę i nigdy bym tak nie pomyślała...
a no wlasnie. popatrzcie dziewczyny na obrazy Rubensa. te postacie na nich na pewno mają rozmiar większy niż 40... O wiele wiekszy. także nazwa wątku nieprzemyślana.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:42   #7
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

padłam po prostu


rozmiar 40 i rubensowskie kształty ?!? Hym mam nadzieje, że autorka zdaję sobie sprawę z tego, że np. wiekszosc bardzo szczuopłych dziewczyn o wzroscie 180 akurat rozmiar 40 nosi.. swoją drogą rpzy tym wzroscie w takim rozmiarze to byś i sporo modelek trafiła ( bo szczupłość to też kwestia proporcji i jak ktoś wysoki to nie ma siły ale biodra tez masz szersze i się siłą rzeczy nawet baz grama tłuszczu w 34 nie wciśnie ) Swoja drogą to i kilka koleżanek o wzroscie 175 posiadam które i 42 noszą a "szczuplejsze" są niż moje 38 przy 170 wzorstu....



Autorka może nie pomyślała, że tymi "rubensowskim kształtami" może wiele naprawdę zgrabnych i szczupłych dziewczyn w kompleksy wbić bez powodu ?...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-19, 22:51   #8
*lauren*
Raczkowanie
 
Avatar *lauren*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 47
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Autorka może nie pomyślała, że tymi "rubensowskim kształtami" może wiele naprawdę zgrabnych i szczupłych dziewczyn w kompleksy wbić bez powodu ?...
No właśnie, ja tam zawsze myślałam że "rubensowskie kształty" to może rozmiar 50
*lauren* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-19, 22:58   #9
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez *lauren* Pokaż wiadomość
No właśnie, ja tam zawsze myślałam że "rubensowskie kształty" to może rozmiar 50

ta moja mama ma 48 i jeszcze jej do tych pań z obrazów brakuje nieco tuszy....
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:32   #10
pass_yonatka
Raczkowanie
 
Avatar pass_yonatka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 39
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

jejj spokojnie
po prostu przeczytałam że teraz modelki nie mogą być chude jak anorektyczki, tylko muszą mieć troszkę tu i ówdzie... i że nadchodzi moda z Hiszpanii na rubensowskie kształty..
chyba nie wyobrażacie sobie, że po wybiegu chodzi rozmiar 50...

nie rozumiem czemu 'rubensowskie kształty' mają kogoś wbijać w kompleksy
Mój cel był odwrotny, chciałam żeby dziewczyny które mają kompleksy w tym i ja, doceniły swoją figurę, a sztuczki o których mogłyby tu przeczytać nauczyłby je maskować swoje niedoskonałości, w końcu żadna z nas nie jest idealna... Zamiast się odchudzać, można polubić siebie takim jakim się jest...

Wydawało mi się , że wyraźnie w pierwszym poście napisałam dla kogo jest ten wątek, celowo nie użyłam słowa, że dla 'normalnych' dziewczyn, żeby nie obrażać innych, bo niby czemu 42 ma nie być normalna
__________________
"Życie to sztuka wyborów"
-ciężka jak ch*****
"Miej własne wartości i trzymaj się swoich zasad"
-ciągle pracuje nad tym!!

pass_yonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 09:59   #11
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
padłam po prostu


rozmiar 40 i rubensowskie kształty ?!? Hym mam nadzieje, że autorka zdaję sobie sprawę z tego, że np. wiekszosc bardzo szczuopłych dziewczyn o wzroscie 180 akurat rozmiar 40 nosi.. swoją drogą rpzy tym wzroscie w takim rozmiarze to byś i sporo modelek trafiła ( bo szczupłość to też kwestia proporcji i jak ktoś wysoki to nie ma siły ale biodra tez masz szersze i się siłą rzeczy nawet baz grama tłuszczu w 34 nie wciśnie ) Swoja drogą to i kilka koleżanek o wzroscie 175 posiadam które i 42 noszą a "szczuplejsze" są niż moje 38 przy 170 wzorstu....



Autorka może nie pomyślała, że tymi "rubensowskim kształtami" może wiele naprawdę zgrabnych i szczupłych dziewczyn w kompleksy wbić bez powodu ?...

Ojej, zgadzam się z eyo, dziwaczne rzeczy dzieją się na świecie Ja noszę rozmiar 40-42 w zależności od tego, czy mam 'lepszy' czy 'gorszy' okres. W żadnym jednak nie nazwałabym siebie 'rubensowską' . I powtórzę za kimś: to nie rozmiar jest ważny, a kształt. Moją 'zmorą' jest brzuch - moja rada: nie noszę spódnic z wykoim stanem, dla mnie spódnice i spodnie powinny kończyć się 2-3-4 cm pod pępkiem. Tyle w temacie.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 10:05   #12
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

No własnie dziewczeta nie naskakujcie tutaj na obronce 40 spokoj ma byc bo ja nosze 4 a do szczuplutkich nie naleze wiec jezeli jakas wizazanka bedzie bronic mojego rozmiaru to staje za nia murem no wiec ja nosze duuuuze torby to pomaga ukryc np duzy brzuszek
Wychodze na przeciw wszystkim którzy twierdza ze w takim rozmiarze trzeba nosic tylko luuuzne rzeczy które wogole nie podkreslaja figury a niby maja ja ukryc np wystajacy brzuszek o nie nei kochane.Ja nosze obcisłe bluzeczki tylko dłuzsze i np marszczone na brzuszku co sprawia ze brzuszek misie zmiejsza zreszta mam tych trikow swoich od zawalenia trzeba sobie jakos radzic poki nie schudne do 36

i wklejam zdjecia mojego aniolka kocham ta babke no niestety co tu duzo mowic kocham ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg viva145.jpg (58,3 KB, 396 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spiewaja_akpa_5155.jpg (69,0 KB, 331 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5837bo.jpg (43,1 KB, 192 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 23_JOANNA_LISZOWSKA1-2005.jpg (66,4 KB, 309 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5badc3250023611e45335c69.jpg (49,5 KB, 104 załadowań)
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:43   #13
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
No własnie dziewczeta nie naskakujcie tutaj na obronce 40 spokoj ma byc bo ja nosze 4 a do szczuplutkich nie naleze wiec jezeli jakas wizazanka bedzie bronic mojego rozmiaru to staje za nia murem no wiec ja nosze duuuuze torby to pomaga ukryc np duzy brzuszek
Wychodze na przeciw wszystkim którzy twierdza ze w takim rozmiarze trzeba nosic tylko luuuzne rzeczy które wogole nie podkreslaja figury a niby maja ja ukryc np wystajacy brzuszek o nie nei kochane.Ja nosze obcisłe bluzeczki tylko dłuzsze i np marszczone na brzuszku co sprawia ze brzuszek misie zmiejsza zreszta mam tych trikow swoich od zawalenia trzeba sobie jakos radzic poki nie schudne do 36

i wklejam zdjecia mojego aniolka kocham ta babke no niestety co tu duzo mowic kocham ja
Swietnie wyglada na pierwszym foto, jak rasowa ag

Tez nosze 40 ostatnio, mam wielki tylek, nie idzie go za bardzo ukryc, wiec ciesze sie ze jest

Co do odstajacych brzuszkow nie polecam przykrotkich i przyciasnych bluzek bo one optycznie to co chcemy zakryc uwydatnia. Trzeba ubierac sie w swoj rozmiar a nie rozmiar mniejszy Polecam tez paski w talii Taki pasek np. odwroci tez uwage od przywielkiej pupy
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:44   #14
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
rozmiar 40 to rubensowskie kształty? o kurcze, sama taki noszę i nigdy bym tak nie pomyślała...

Dokladnie, tym bardziej, ze dziewczyna 180cm wzorstu w 40 bedzie wygladac mniej wiecej jak ta 150cm w 36 [czyli generalnie zgadzam sie z Eyo].
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:16   #15
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
No własnie dziewczeta nie naskakujcie tutaj na obronce 40 spokoj ma byc bo ja nosze 4 a do szczuplutkich nie naleze wiec jezeli jakas wizazanka bedzie bronic mojego rozmiaru to staje za nia murem no wiec ja nosze duuuuze torby to pomaga ukryc np duzy brzuszek
Wychodze na przeciw wszystkim którzy twierdza ze w takim rozmiarze trzeba nosic tylko luuuzne rzeczy które wogole nie podkreslaja figury a niby maja ja ukryc np wystajacy brzuszek o nie nei kochane.Ja nosze obcisłe bluzeczki tylko dłuzsze i np marszczone na brzuszku co sprawia ze brzuszek misie zmiejsza zreszta mam tych trikow swoich od zawalenia trzeba sobie jakos radzic poki nie schudne do 36

i wklejam zdjecia mojego aniolka kocham ta babke no niestety co tu duzo mowic kocham ja
Kolejna piękna pani, która do chudzinek nie należy , ale zachwyca swoją cudną 100% kobiecą figurą. Nosi rozmiar 40-42. No i urodziła 3 dzieci . Wklejam zdjęcia, na których jest "zrobiona" i takie zwykłe. Jej atutem są szczupłe łydki, które eksponuje i konkretny biust . Talię podkreśla nosząc paski. Do tego zadbana cera, piękna twarz i włosy i nikt nie śmie powiedzieć, że czegoś tej pani brakuje !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catherin_zeta_jones300.jpg (31,1 KB, 145 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine_zeta.jpg (23,0 KB, 193 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine_zeta2.jpg (23,0 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine_zeta23.jpg (18,3 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine_zeta56.jpg (44,5 KB, 241 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg catherine_zeta200.jpg (23,8 KB, 187 załadowań)
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:17   #16
Amberella
Wtajemniczenie
 
Avatar Amberella
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 110
GG do Amberella
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

i jeszcze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg catherine_zetae.jpg (25,9 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czjones.jpg (32,9 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czjones5.jpg (24,1 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg czjones345.jpg (30,8 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mdouglas.jpg (60,9 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mdouglas34.jpg (29,0 KB, 60 załadowań)
Amberella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:46   #17
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytrynowa a my tylko o tych ag hahah
no ja mam 170 i wielgasny oblesny brzuchol ) Pupe swoja lubie kulosy tez i nawet gebe przezyje tylko ten brzuch walcze z nim co sił...
a na wiksza pupe dłuzsza bluzke tzn do polowy pupy pupa naprawde wyglada szczuplej no i zakaz noszenie jeansów z przetarciami jasniejszymi na tyłku to powieksza tak tyłek ze lepiej juz kupic białe spodnie )
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 11:51   #18
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Witam ja nosze rozmiar 38/40 i jestem zadowolona z tego wygladam w sam raz nie za chuda nie za gruba, ja sie osbie podoba i moj tz tez cieszy sie z tego jaka jestem. jak schudlam dziesiec kilo to byl zly ze wygladam jak wieszak ! przy zwroscie 173 waze 74 kilo a wiec nie tak duzo ! ciesze sie ze powstal ten watek ! Catherine Zeta-Jones zawsze podobala mi sie jako kobieta i nie wiedzialam ze nosi 40 zawsze wydawalo mi sie ze jakies 38 hihi no prosze czego mozna sie dowiedziec
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 12:04   #19
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Liszkowską też uwielbiam a co do ubierania to żadnych miniówek z falbanami bo powiększa biodra
żadnych przetarć na tyłku ani ozdóbek przy biodrach najlepiej gładkie spodnie Jak to jedna z wizaży nek powiedziała bluzki powinny mieć marszczenia na brzuszku nosić ją w nieładzie i dekolt eksponować dzięki temu przyciągniemy wzrok do górnej części a nie do brzucha czy nóg i żadnych wielgaśnych pasków na biodrach bo one podkreślają mowa tu raczej o niskich kobietach noszących 40 i wzwyż niż wysokich .Ja również miałam przeraźliwie chudą koleżankę wysoko która przez biodra miała 40 a w nóżkach jej wisiały spodnie.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-20, 12:14   #20
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

40.... rubensowskie...

Może zamiast przepisywać z gazety/artykułu należy wiedzieć co to są te "rubensowskie kształty" ...
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:06   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez pass_yonatka Pokaż wiadomość
jejj spokojnie
po prostu przeczytałam że teraz modelki nie mogą być chude jak anorektyczki, tylko muszą mieć troszkę tu i ówdzie... i że nadchodzi moda z Hiszpanii na rubensowskie kształty..
chyba nie wyobrażacie sobie, że po wybiegu chodzi rozmiar 50...

nie rozumiem czemu 'rubensowskie kształty' mają kogoś wbijać w kompleksy
Mój cel był odwrotny, chciałam żeby dziewczyny które mają kompleksy w tym i ja, doceniły swoją figurę, a sztuczki o których mogłyby tu przeczytać nauczyłby je maskować swoje niedoskonałości, w końcu żadna z nas nie jest idealna... Zamiast się odchudzać, można polubić siebie takim jakim się jest...

Wydawało mi się , że wyraźnie w pierwszym poście napisałam dla kogo jest ten wątek, celowo nie użyłam słowa, że dla 'normalnych' dziewczyn, żeby nie obrażać innych, bo niby czemu 42 ma nie być normalna
cel miałaś fajny ale tak dla przykładu : nie wiem w czym miałoby pomóc Joannie Liszowskiej postawienie na równi jej ciała i ciała pań z pierwszego zdjęcia... cóż ja bym się lekko dobiła gdyby ktoś napisał, że właśnie tak w jego oczach wyglądam....


--- zresztą chyba skoro jesteś kobieta to wiesz, że akurat tej części ludzkiej populacji dość łatwo przychodzi zamazywanie swojego faktycznego wyglądu na podstawie niemiłych docinków i większosć kobiet przy okazji powyższego porwnania było by zapewne w 100% przekonanych o jego prawdziowści i popadły by w mega kompleksy... cóż tak się kompleksów nie leczy.

Leczyć to można ale pisząc : Joanna Liszowska rozmiar ( nie wiem dokładnie ale 40 to ona chyba nie nosi ;P ) 42 a mimo to seksbomba w oczach tysięcy mężczyzn - to z pewnością o wiele lepiej podziała na kobiety które mają kompelsky
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg las%20tres%20gracias.jpg (110,2 KB, 240 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg lato295.jpeg (25,3 KB, 343 załadowań)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 13:16   #22
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Hmmm ja nosze 40/42 i nie uważam się za grubasa mam szczupłe nogi i szerokie biodra... ale mam tez 180 cm wzrostu
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:05   #23
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

to ja tez wstawie kilka "inspiracji". dla mnie mistrzynia podkreslania kobiecych ksztaltow jest kim, a i wstawiam zdjecie JLO, ktore kilka lat temu dalo jej 3 miejsce na liscie naj sexy kobiet na swiecie, a mysle ze daleko jej na nim do wychudzonych modelek z wybiegow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HUGE_KimKardashian2.jpg (67,5 KB, 137 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-.jpg (63,6 KB, 191 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim-kardashian-trying-out-my-fries6.jpg (89,4 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kim_kardashian_126_large.jpg (96,2 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jennifer-lopez.jpg (114,9 KB, 180 załadowań)
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:11   #24
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

kim tez nosi 40 ?
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:15   #25
nanaaaaa87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 307
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
kim tez nosi 40 ?

ojjj ona dol to chyba z 46 ma, bo ostatnio czytalam ze ma 125 cm w tylku, ja mam 98 i ciezko mi dopasowac spodnie, bo zawsze jak w biodrach dobre to w pasie odstaja, a piersi tez ma powiekszone do F wiec w 40 sie raczej nie wcisnie,
tyle ze one maja ciuchy na wymiar robione bo maja duza rozniece miecy talia a biodrami tak samo JLO kiedys ogladalam program z nia i wszytskie spodnie miala na zamowienie wiec to pewnie jeszcze jakis inny rozmiar
nanaaaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:21   #26
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Kim sadzę że nosi coś pomiędzy 40 ale autorce wątku też chodziło o podkreślenie kształtów więc ona tu się nadaje

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 13:29
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:21   #27
pass_yonatka
Raczkowanie
 
Avatar pass_yonatka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 39
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

o to właśnie chodzi, żeby wyglądać i przede wszystkim czuć się jako ta najpiękniejsza, ew. sexbomba
ja też nosze 38/40/42 wszystko zależy od części garderoby i oczywiście szycia, przy wzroście 1,74, .. i prawdę mówiąc różnie się czuje... Czasem super, ale ostatnio bardzo zależało mi na tym żeby schudnąć i to szybko, i niestety jak to przy głodówkach bywa, wyszło trochę z odwrotnym skutkiem.
Brzuch to mam jak Rubensa, także jakby się przyczepić to wcale nie przesadziłam :P
I właśnie źle się czuje z świadomością, że nie wyglądam jak modelka... Ubrania tez zdarza mi się kupować za małe, bo obiecuje sobie że schudnę a tu nie wychodzi...
Myślę, że takich dziewczyn jak ja jest wiele...
__________________
"Życie to sztuka wyborów"
-ciężka jak ch*****
"Miej własne wartości i trzymaj się swoich zasad"
-ciągle pracuje nad tym!!

pass_yonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:25   #28
pass_yonatka
Raczkowanie
 
Avatar pass_yonatka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z domu:)
Wiadomości: 39
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Kim jest extra!!
__________________
"Życie to sztuka wyborów"
-ciężka jak ch*****
"Miej własne wartości i trzymaj się swoich zasad"
-ciągle pracuje nad tym!!

pass_yonatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:26   #29
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

jednak seksownie wygląda kobitka która ma proporcje jak duży tyłek to duży biust bo jak ma duży tyłek a biustu niema to już nie wygląda to bardzo seksi i fajnie.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 14:30   #30
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: rozmiar 40- akcja rubensoweskie kształty!

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
jednak seksownie wygląda kobitka która ma proporcje jak duży tyłek to duży biust bo jak ma duży tyłek a biustu niema to już nie wygląda to bardzo seksi i fajnie.
oj to teraz powinny sie obrazic osoby o takiej budowie [gruszka]. sylwetki sie nie wybiera. jesli juz to mozna ja sobie zmienic jedynie u chirurga. ja mysle, ze przy kazdej figurze mozna wyglądac sexownie. trzeba sie tylko odpowiednio ubrać.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.