Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-05, 09:01   #3631
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Nie chwaliłam Wam się, że wygrałam bodziaki na allegro. No więc wygrałam Czasami lubię sobie coś policytować, dopada mnie wtedy taki dreszczyk emocji: wygram czy nie wygram. W każdym bądź razie wygrałam zestaw 6 sztuk bodziaków z krótkim rękawkiem z nexta z napisami typu: I love daddy, 100% perfect. W opisie aukcji było napisane: stan dobry.

Wczoraj przyszła paczka. No i w tak tragicznym stanie używanych ciuchów jeszcze nie kupiłam, wszystko poplamione. Moim zdaniem nie nadają się do użytku, nawet pod spód.

Oczywiście napisałam maila do sprzedawcy. W odpowiedzi dostałam: " rzeczywiście przyznaję, że bodziaki są w nie najlepszym stanie."
To po kiego grzyba wystawia takie szmaty na all i jeszcze pisze, że stan dobry?
Sprzedawca zaoferował zwrot całej zapłaconej kwoty. To było nie całe 9 zł razem z przesyłką, ale poplamione bodziaki nie są warte nawet złocisza.
no to niefajnie ale dobrze, że zgodził się kasę oddać
ja nigdy nie licytuję ciuszków jeśli nie mają w opisie, że stan minimum bardzo dobry (czyli posiadają co najwyżej normalne ślady prania). Jeszcze się nie nacięłam
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:09   #3632
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Phdwao w takim wypadku ława musi pasować A w ogóle chwal się co to za cudo zamówiłaś
To macie gigantyczne łoże. Takie by nam zajęło całą sypialnię

Młoda zasnęła, może uda mi się zrobić cokolwiek w mieszkaniu

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
no to niefajnie ale dobrze, że zgodził się kasę oddać
ja nigdy nie licytuję ciuszków jeśli nie mają w opisie, że stan minimum bardzo dobry (czyli posiadają co najwyżej normalne ślady prania). Jeszcze się nie nacięłam
A ja zaryzykowałam i zalicytowałam, chociaż na ogół też szukam w stanie bardzo dobrym W sumie nawet nie były mi potrzebne, ale miałam ochotę coś zalicytować
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:10   #3633
KarolinaPW
Zadomowienie
 
Avatar KarolinaPW
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
co do małża i prezentów- smutne to...

co do jedzenia M, myślę, ze nie powinnaś myśleć, ze coś na Tobie wymusza. Jeszcze jest na to za mały. Po prostu nie jest jeszcze gotowy na inne posiłki. Jeśli owoce je chętnie, to super

mogłabym napisać dokładnie to samo Choć w momencie, kiedy razem z mężem uznaliśmy, ze jesteśmy gotowi na dziecko, okazało się, że dziecko nie jest gotowe na nas No i trochę to trwało... Ale mimo to nigdy nie żałowałam, że nie chciałam dziecka wcześniej.

taaak, ale złapanie siuśków chłopaka to mega wyczyn
Dzięki

U nas bardzo podobnie było

Wydaje mi się że u chłopaka jednak jest prościej złapać
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Hej


Igulinka kończy dzisiaj 7. miesiecy


Smacznego

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość

aha chcialam Wam powiedziec, że mój mały zdobył kolejny level od wczoraj wciąż mówi "mamamamamama "
za nową umiejętność!
Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
Heloł

Karola w temacie smoczków ortodontycznych - pisałaś, że dziecko nawet jak sobie je włoży do góry nogami, to zaraz wypluje, bo będzie go uwierał. Otóż nie mój pieron. Dzisiaj go sobie tak ssała w najlepsze i ani myślała go wypluwać. Co w takim przypadku? Nie lepiej używać symetrycznych? Bo nie dam rady jej pilnować non stop czy dobrze ma smoczek
Jeśli tak to kup symetryczny, Lu to jak widać indywidualistka Większości by to rzeszkadzało
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Nie chwaliłam Wam się, że wygrałam bodziaki na allegro. No więc wygrałam Czasami lubię sobie coś policytować, dopada mnie wtedy taki dreszczyk emocji: wygram czy nie wygram. W każdym bądź razie wygrałam zestaw 6 sztuk bodziaków z krótkim rękawkiem z nexta z napisami typu: I love daddy, 100% perfect. W opisie aukcji było napisane: stan dobry.

Wczoraj przyszła paczka. No i w tak tragicznym stanie używanych ciuchów jeszcze nie kupiłam, wszystko poplamione. Moim zdaniem nie nadają się do użytku, nawet pod spód.

Oczywiście napisałam maila do sprzedawcy. W odpowiedzi dostałam: " rzeczywiście przyznaję, że bodziaki są w nie najlepszym stanie."
To po kiego grzyba wystawia takie szmaty na all i jeszcze pisze, że stan dobry?
Sprzedawca zaoferował zwrot całej zapłaconej kwoty. To było nie całe 9 zł razem z przesyłką, ale poplamione bodziaki nie są warte nawet złocisza.
Też bym się wkurzyła mocno
__________________
"When you’re in my arms
The world makes sense
There is no pretence
And you’re crying
When you’re by my side
There is no defence
I forget to sense I’m dying"


KarolinaPW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:17   #3634
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Phdwao w takim wypadku ława musi pasować A w ogóle chwal się co to za cudo zamówiłaś
To macie gigantyczne łoże. Takie by nam zajęło całą sypialnię

Młoda zasnęła, może uda mi się zrobić cokolwiek w mieszkaniu

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------



A ja zaryzykowałam i zalicytowałam, chociaż na ogół też szukam w stanie bardzo dobrym W sumie nawet nie były mi potrzebne, ale miałam ochotę coś zalicytować
o znam te ochotę

no łoze wielkie, mieszkanie duze nie ejst ale ustawne, wiec jeszcz emamy w sypialni łóżeczko, komode i wielka szafe a pokój ma chyba 12m

zamówilismy dokłądnei to co jest na pierwszym planie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 173.jpg (38,4 KB, 38 załadowań)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:19   #3635
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

mlody wrąbał 180ml kaszy hipp i popił troszke z niekapka
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:23   #3636
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez KarolinaPW Pokaż wiadomość

Jeśli tak to kup symetryczny, Lu to jak widać indywidualistka Większości by to przeszkadzało
ehhh tak, że ona jest indywidualistką to się przekonuje każdego dnia
no nic, dobrze, że w końcu się przekonała do smoczków MAM (na początku były dla niej chyba za duże, krztusiła się nimi i wypluwała), to nie będę musiała inwestować w kolejne smoczki...
a tego ortodontycznego będę jej dawać jak ją będę miała na oku
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:38   #3637
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość

no hej, hej, a może byś tak coś więcej napisała?
ehh daj spokoj, mam takiego nerwa i doła ze szok.
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 09:45   #3638
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
ehhh tak, że ona jest indywidualistką to się przekonuje każdego dnia
no nic, dobrze, że w końcu się przekonała do smoczków MAM (na początku były dla niej chyba za duże, krztusiła się nimi i wypluwała), to nie będę musiała inwestować w kolejne smoczki...
a tego ortodontycznego będę jej dawać jak ją będę miała na oku
eh Agunia moja córcia to też indywidualistka

Nadalko najlepsze życzenia dla Igusi

Dziękuję za wczorajsze słowa otuchy

Jutro za to przydadzą mi się kciuki , bo jadę na rozmowę ( wcześniej pisałam Wam o tej rekrutacji śmiać mi się chce bo papiery trzeba było składać do 14.12 , a w lutym dopiero rozmowy...nie spieszyło się ). Słyszałam, że chętnych było 150 osób (tylko rekrutacja wewnętrzna ) , a na rozmowę zaproszono 10 osób ...więc jest to jakieś pocieszenie i cień szansy

Edytowane przez Kasik_12
Czas edycji: 2013-02-05 o 09:54
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:46   #3639
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ehh daj spokoj, mam takiego nerwa i doła ze szok.
oj a co się dzieje?

Czy Wasze dzieci też się namiętnie "bawią" językiem? Bo Luśka zachowuje się jakby właśnie odkryła, że ma język co chwilę go wystawia, oblizuje się, mlaska, wywija nim go góry i do dołu
__________________




Edytowane przez agunia82
Czas edycji: 2013-02-05 o 09:48
agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:50   #3640
chce_byc_mama
Zakorzenienie
 
Avatar chce_byc_mama
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Preston UK
Wiadomości: 8 977
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
oj a co się dzieje?

Czy Wasze dzieci też się namiętnie "bawią" językiem? Bo Luśka zachowuje się jakby właśnie odkryła, że ma język co chwilę go wystawia, oblizuje się, mlaska, wywija nim go góry i do dołu
moja Amelka niemal caly czas wystawia ta lopate smieje sie ze jej tak zostanie otwarta buzia i jezyk na wierzchu
__________________
Szczescie sie do mnie usmiechnelo

Amelcia
chce_byc_mama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 09:51   #3641
PaulaCooper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 303
Cytat:
Napisane przez karolka110 Pokaż wiadomość
Hejka
no więc....spacerek się wczoraj udałspokojnie się zdrzemnęła, nawet w sklepie ze mną była i kupiłam sobie spodnie i bluzęw końcu cosik dla mnie....
a dziś nocka ok, pobudka przed 7, wyprawiłyśmy Tż'ta do pracy i po 8 znów zasnęłyśmy....i tak do 9....

Paula współczuję "rozrywkowej" nocy, ale ale widzę poważne zmiany-mieszkasz z teściami??wcześniej tak nie było o ile pamiętam
wyprowadzimy się jak tylko wyremontujemy sobie mieszkanie.
Lece na zakupy i jak wrócę będę dalej czytać


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
PaulaCooper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 09:52   #3642
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez chce_byc_mama Pokaż wiadomość
moja Amelka niemal caly czas wystawia ta lopate smieje sie ze jej tak zostanie otwarta buzia i jezyk na wierzchu
hehe z otwartą buzią wystawiała już dawno ale teraz wystawia przy buzi zamkniętej
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:05   #3643
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Hej


Igulinka kończy dzisiaj 7. miesiecy


Smacznego


Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
spadla z lozka? matko, biedulka
Niestety. Ale wszystko ok, na całe szczęście. Tyle, że teraz strach, jak ją biorę na tą stronę do karmienia.
Cytat:
Napisane przez PaulaCooper Pokaż wiadomość
Dzień dobry z rana. Nie wyspalam się zupełnie.
Minusy mieszkania z teściami...
Prawie 2 w nocy. Adam dopiero zasnął. Ja jeszcze chwilę postanowiłam posiedzieć na xboxie. Nagle coś słyszę. Ściszam grę. No faktycznie coś słychać.
Wybiegam z pokoju myśląc że to Michał płacze... a to seks na górze
Takie głośne wrzaski, jęki i stęki że biegiem wróciłam do pokoju, podgłośniłam na tyle żeby adam się noe obudził a jednak dźwięki były stłumione i czekałam... oj nie macie pojęcia jak mi się czas dłużył....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
No to współczuję. Fajnie, że się kochają, ale mogliby wziąć pod uwagę innych mieszkańców domu. Ja bym nie chciała usłyszeć, ojjjj nie.
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość

Wczoraj pisałyście o siadaniu, więc moja siedzi posiedzona Potrafi dość długo utrzymać się w tej pozycji. Wychyla się po zabawki, często dość mocno i wraca do pozycji siedzącej. Jednak jeszcze nie wykombinowała jak samodzielnie usiąść. Kiedyś się nauczy.
Poza tym od czasu do czasu odwraca się z plecków na brzuszek.
I co jeszcze? Od kilku dni więcej pracuje nogami, próbuje je prostować, czasami przesunie nogi do przodu. Jednak ręce dalej w miejscu. A to oznacza, że jeszcze mamy chwilkę spokoju zanim zacznie być mobilniejsza

Buena dobrze, że małej nic się nie stało. Teraz trzeba na nasze skarby bardzo uważać.
Brawa za nową umiejętność.
Nadia posiedzi chwilkę, ale zawsze ją asekuruję albo biorę ją tak, żeby mogła się o mnie opierać.

Na szczęście. Ale strachu się najadłam.

Małe jęczydełko juz woła.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
oj a co się dzieje?

Czy Wasze dzieci też się namiętnie "bawią" językiem? Bo Luśka zachowuje się jakby właśnie odkryła, że ma język co chwilę go wystawia, oblizuje się, mlaska, wywija nim go góry i do dołu
Narazie nie. Ostatnio zaczęła cmokać.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Jutro za to przydadzą mi się kciuki , bo jadę na rozmowę ( wcześniej pisałam Wam o tej rekrutacji śmiać mi się chce bo papiery trzeba było składać do 14.12 , a w lutym dopiero rozmowy...nie spieszyło się ). Słyszałam, że chętnych było 150 osób (tylko rekrutacja wewnętrzna ) , a na rozmowę zaproszono 10 osób ...więc jest to jakieś pocieszenie i cień szansy
No to już szanse spore, oby się udało.
buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:06   #3644
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Nie chwaliłam Wam się, że wygrałam bodziaki na allegro. No więc wygrałam Czasami lubię sobie coś policytować, dopada mnie wtedy taki dreszczyk emocji: wygram czy nie wygram. W każdym bądź razie wygrałam zestaw 6 sztuk bodziaków z krótkim rękawkiem z nexta z napisami typu: I love daddy, 100% perfect. W opisie aukcji było napisane: stan dobry.

Wczoraj przyszła paczka. No i w tak tragicznym stanie używanych ciuchów jeszcze nie kupiłam, wszystko poplamione. Moim zdaniem nie nadają się do użytku, nawet pod spód.

Oczywiście napisałam maila do sprzedawcy. W odpowiedzi dostałam: " rzeczywiście przyznaję, że bodziaki są w nie najlepszym stanie."
To po kiego grzyba wystawia takie szmaty na all i jeszcze pisze, że stan dobry?
Sprzedawca zaoferował zwrot całej zapłaconej kwoty. To było nie całe 9 zł razem z przesyłką, ale poplamione bodziaki nie są warte nawet złocisza.
też bym sie wkurzyła. Ja już coraz rzadziej kupuję używane ciuchy na allegro. Na większe dzieci mniejszy wybór i wszystko bardziej zniszczone.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
o znam te ochotę

no łoze wielkie, mieszkanie duze nie ejst ale ustawne, wiec jeszcz emamy w sypialni łóżeczko, komode i wielka szafe a pokój ma chyba 12m

zamówilismy dokłądnei to co jest na pierwszym planie
Fajna ława.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mlody wrąbał 180ml kaszy hipp i popił troszke z niekapka
A pisałaś, że Jaś to niejadek

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
ehh daj spokoj, mam takiego nerwa i doła ze szok.
co się stało?

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To oby wyniki były dobre

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
eh Agunia moja córcia to też indywidualistka

Nadalko najlepsze życzenia dla Igusi

Dziękuję za wczorajsze słowa otuchy

Jutro za to przydadzą mi się kciuki , bo jadę na rozmowę ( wcześniej pisałam Wam o tej rekrutacji śmiać mi się chce bo papiery trzeba było składać do 14.12 , a w lutym dopiero rozmowy...nie spieszyło się ). Słyszałam, że chętnych było 150 osób (tylko rekrutacja wewnętrzna ) , a na rozmowę zaproszono 10 osób ...więc jest to jakieś pocieszenie i cień szansy
Wydaje mi się, że można to powiedzieć o kążdym dziecku tylko każde w innej dziedzinie przejawia ten indywidualizm

za rozmowę
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:09   #3645
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

dziękujemy za życzenia

Cytat:
Napisane przez agunia82 Pokaż wiadomość
oj a co się dzieje?

Czy Wasze dzieci też się namiętnie "bawią" językiem? Bo Luśka zachowuje się jakby właśnie odkryła, że ma język co chwilę go wystawia, oblizuje się, mlaska, wywija nim go góry i do dołu
tak, prawie non stop od jakiegoś tygodnia nawet robi trąbkę

Iga wczoraj dostała łyżeczkę do ręki i pustą miseczkę, i wkładała łyżeczkę do miseczki i wsadzała do budzi mądre dziecko

ja po 50 minutach zumby czuję się jak nowo narodzona
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:23   #3646
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Hej

Nadalka
wszystkiego naj dla córeczki

Nie zauważyłam żeby mój P. bawił się językiem w ostatnim czasie... Mam zdjęcia jak wystawia, ale wtedy nie miał jeszcze 3 m-cy skończonych, ale to tylko tyle

Dalej najczęściej można usłyszeć u niego ba-ba-ba, rrrrrrrrrrrrr i takie charakterystyczne cmokanie... Niestety na mama doczekać się nie mogę :P

A łyżeczkę też chwyta i chce nią sterować sam - to od początku "rozszerzania diety"

Aaa zrzucanie różnych przedmiotów... Ostatnio w niedzielę czy sobotę tak robił, że można było pomyśleć, że robi to już celowo, a co do siuśków to na początku owszem przy zmianie pieluchy leciał strumień albo przy kąpaniu :P ale teraz już tak nie robi

Edytowane przez katja_22
Czas edycji: 2013-02-05 o 10:28
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:24   #3647
hanjah
Zakorzenienie
 
Avatar hanjah
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 12 786
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Najlepsze życzenia dla Igusi

--------
Od wczoraj w głowie mi łupie, co ruszę głową to czuję potworny ból Wezmę chyba paracetamol, choć jeśli to migrenowe to pewnie nie pomoże
hanjah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:24   #3648
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość



Niestety. Ale wszystko ok, na całe szczęście. Tyle, że teraz strach, jak ją biorę na tą stronę do karmienia.

No to współczuję. Fajnie, że się kochają, ale mogliby wziąć pod uwagę innych mieszkańców domu. Ja bym nie chciała usłyszeć, ojjjj nie.

Brawa za nową umiejętność.
Nadia posiedzi chwilkę, ale zawsze ją asekuruję albo biorę ją tak, żeby mogła się o mnie opierać.

Na szczęście. Ale strachu się najadłam.

Małe jęczydełko juz woła.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------


Narazie nie. Ostatnio zaczęła cmokać.

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------


No to już szanse spore, oby się udało.

Cytat:
Napisane przez wvictoria Pokaż wiadomość
też bym sie wkurzyła. Ja już coraz rzadziej kupuję używane ciuchy na allegro. Na większe dzieci mniejszy wybór i wszystko bardziej zniszczone.



Fajna ława.



A pisałaś, że Jaś to niejadek



co się stało?



To oby wyniki były dobre



Wydaje mi się, że można to powiedzieć o kążdym dziecku tylko każde w innej dziedzinie przejawia ten indywidualizm

za rozmowę
Tak bardzo chciałabym się dostać ...to jest praca , która dawałaby mi satysfakcję ....mam nadzieję , że nie palnę jakiejś głupoty
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:30   #3649
katja_22
Zadomowienie
 
Avatar katja_22
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 420
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Tak bardzo chciałabym się dostać ...to jest praca , która dawałaby mi satysfakcję ....mam nadzieję , że nie palnę jakiejś głupoty
Powodzenia w takim razie
katja_22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 10:32   #3650
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez katja_22 Pokaż wiadomość
Powodzenia w takim razie
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:32   #3651
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

hej!

wszystkiego najlepszego dla Igi

Agunia moja M. bawi się językiem, wystawia go na zewnątrz i robi przerózne rzeczy np. coś jakby chciała dotknąć nim nosa TZ ostatnio się zastanawiał czy on takie rzeczy potrafi z językiem zrobić Od jakichś 3 tygodni robi sobie taką gimnastykę buzi i języka

Katja moja mała też uwielbia krzyczeć "rrrrrr" i coś w rodzaju "kra kra kra"

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2013-02-05 o 10:35
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:34   #3652
wvictoria
Wtajemniczenie
 
Avatar wvictoria
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 924
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Tak bardzo chciałabym się dostać ...to jest praca , która dawałaby mi satysfakcję ....mam nadzieję , że nie palnę jakiejś głupoty
Będzie dobrze Trzymam
__________________
Bo do szczęścia trzeba trojga


http://fajnamama.pl/suwaczki/kjxyg8y.png
wvictoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:34   #3653
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

A wiecie ile czasu ma trwać rozmowa około półtorej godziny
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:34   #3654
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Kasik kciuki za rozmowę Skoro przeszłaś już taki przesiew, to teraz będzie już z górki
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:37   #3655
agunia82
Zakorzenienie
 
Avatar agunia82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 10 931
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Czyli widzę, że takie zabawy językiem to normalka

Kasik za rozmowę
__________________



agunia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:37   #3656
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
A wiecie ile czasu ma trwać rozmowa około półtorej godziny
ufff.. długo...
ja po 20 minutowej rozmowie wychodziłam ledwo żywa

Teraz do mnie doszło, że byłam w swoim życiu na 7 rozmowach i zawsze dostawałam propozycję pracy Tylko nie zawsze się na tę pracę decydowałam.
Podobno robię dobre pierwsze wrażenie

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2013-02-05 o 10:55
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:38   #3657
buena
Wtajemniczenie
 
Avatar buena
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 708
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez hanjah Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia dla Igusi

--------
Od wczoraj w głowie mi łupie, co ruszę głową to czuję potworny ból Wezmę chyba paracetamol, choć jeśli to migrenowe to pewnie nie pomoże
Współczuję, oby szybko przeszło.
Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
Tak bardzo chciałabym się dostać ...to jest praca , która dawałaby mi satysfakcję ....mam nadzieję , że nie palnę jakiejś głupoty
A można zapytać, jaka to praca?
Na pewno nie palniesz głupoty, dasz radę.

Cytat:
Napisane przez katja_22 Pokaż wiadomość


Dalej najczęściej można usłyszeć u niego ba-ba-ba, rrrrrrrrrrrrr i takie charakterystyczne cmokanie... Niestety na mama doczekać się nie mogę :P

Aaa zrzucanie różnych przedmiotów... Ostatnio w niedzielę czy sobotę tak robił, że można było pomyśleć, że robi to już celowo, a co do siuśków to na początku owszem przy zmianie pieluchy leciał strumień albo przy kąpaniu :P ale teraz już tak nie robi
U nas nie ma ani ma ma ani ba ba ani niczego w tym stylu. Są inne np. gie, czy coś, ale to niejest jeszcze gaworzenie.

Cytat:
Napisane przez Kasik_12 Pokaż wiadomość
A wiecie ile czasu ma trwać rozmowa około półtorej godziny
Na jedną osobę?
buena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:45   #3658
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez buena Pokaż wiadomość
Współczuję, oby szybko przeszło.

A można zapytać, jaka to praca?
Na pewno nie palniesz głupoty, dasz radę.


U nas nie ma ani ma ma ani ba ba ani niczego w tym stylu. Są inne np. gie, czy coś, ale to niejest jeszcze gaworzenie.


Na jedną osobę?
jasne praca jako opiekun klienta biznesowego w branży farmaceutycznej (pracuję w tej firmie już pond 4 lata, ale teraz chciałam zmienić pracę na ciekawszą ) praca stacjonarna
Tak może ponad godzinę i przerwa (ale mówiła mi dziewczyna z personalnego , że około półtorej godziny , ble )
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:50   #3659
Kasik_12
Zadomowienie
 
Avatar Kasik_12
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 157
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
ufff.. długo...
ja po 20 minutowej rozmowie wychodziłam ledwo żywa

Teraz do mnie doszło, że byłam w swoim życiu na 7 rozmowach i zawsze dostawałam propozycję pracy Tylko nie zawsze się na tę pracę decydowałam.
ja podobnie , ale nie dostałam się do dwóch według mnie 30 minut to wystarczający czas na rozmowę , ale co tam dam radę

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
sweet

Dziewczyny , a w jakich branżach Wy pracujecie ( tak z ciekawości) DEP i AGUNIA zajmują się tłumaczeniami , a reszta ???

Edytowane przez Kasik_12
Czas edycji: 2013-02-05 o 10:52
Kasik_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 10:50   #3660
LadyMagnolia
Rozeznanie
 
Avatar LadyMagnolia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: 3 Planeta od Słońca
Wiadomości: 781
Dot.: Wakacyjne Mamy 2012 (XXI) - część VI

hej!
Dzisiaj mamy ciekawy dzień. Poszliśmy na badanie krwi, a tam taka kolejka, że I wredni ludzi w niej- każdy się pchał do drzwi, żeby drugiego nie dopuścić, a ja z dzieckiem na rekach- nawet mi się nie chciało z nimi dyskutować...A przy samym pobieraniu krwi Antoś mnie zadziwił- zero płaczu- totalny luz( tylko chwilkę się oburzał jak go pani za paluszek złapała) i ogladał jak ta krew kapie do próbówki z otwartym pyszczkiem. Moje słonko.
No i oficjalnie mamy trzeci ząb- przebiła się prawa dolna dwójka.
Za to znowu się na jedzenie buntuje
Pisałyście o obsikiwaniu - my nauczyliśmy się łapać w chusteczki...czasem jednak nie zdążymy...
Cytat:
Napisane przez nadalka Pokaż wiadomość
Hej


Igulinka kończy dzisiaj 7. miesiecy


Smacznego

phdwao dla Jasia.
Cytat:
Napisane przez Mandragorrka Pokaż wiadomość
Nie chwaliłam Wam się, że wygrałam bodziaki na allegro. No więc wygrałam Czasami lubię sobie coś policytować, dopada mnie wtedy taki dreszczyk emocji: wygram czy nie wygram. W każdym bądź razie wygrałam zestaw 6 sztuk bodziaków z krótkim rękawkiem z nexta z napisami typu: I love daddy, 100% perfect. W opisie aukcji było napisane: stan dobry.

Wczoraj przyszła paczka. No i w tak tragicznym stanie używanych ciuchów jeszcze nie kupiłam, wszystko poplamione. Moim zdaniem nie nadają się do użytku, nawet pod spód.

Oczywiście napisałam maila do sprzedawcy. W odpowiedzi dostałam: " rzeczywiście przyznaję, że bodziaki są w nie najlepszym stanie."
To po kiego grzyba wystawia takie szmaty na all i jeszcze pisze, że stan dobry?
Sprzedawca zaoferował zwrot całej zapłaconej kwoty. To było nie całe 9 zł razem z przesyłką, ale poplamione bodziaki nie są warte nawet złocisza.

Mi by było wstyd coś takiego wystawić...
Kasik za rozmowę.
__________________

The problem is not the problem. The problem is your attitude about the problem. - Captain Jack Sparrow

I' ve never recived
my acceptance
letter to Hogwarts

So I'm leaiving
Shire

TO BECOME
A JEDI

LadyMagnolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.