Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-28, 12:56   #2101
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

ostatni okres dostalam 12 wrzesnia dzien po badaniu cytologicznym. Pozniej przyszedl wynik wszystko bylo ok oprocz malego zapalnie i tego ze brak u mnie jakiejs flory bakteryjnej. Stwierdzilam ze z kuracja poczekam az mi sie skonczy kolejny okres. A tu wielkie nic dzisiaj jest juz bodajze 44 dzien i nic.... czy mozliwe ze to przez zapalenie? a moze stres (studia sie zaczely, praktyki). Ciaze wykluczam od ostatniego @ wprawialam seks moze ze 2 razy zawsze w zabezpieczeniu gumka ani nie pekla ani nie zsunela sie. Czy ktos moze mi powiedziec co mi jest? Aha dodam ze od marca tego roku jestem hormon free, po 1,5 roku odstawilam plastry anty. Od tego czasu cykl jest bardzo nieregularny srednio 35dni. Ale to co sie teraz dzieje to juz przegiecie. ten co mi przyszedl ostatnio 12 wrzesnia przyszedl teoretycznie za wczesnie bo po ok 30dniach a teraz taka dziura....o co chodzi pomocy
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:40   #2102
Katlin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 92
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

hej dziewczyny...od pol roku biore regularnie tabletki antykoncepcyjne,ale tyle naczytalam sie i nasluchalam o ciazy mimo ich brania ze sama juz nie wiem co myslec. Od ponad tygodnia mam ogromne mdlosci, szczegolnie rano i wieczorem, czasami nie mam apetytu i wymiotowac mi sie chce kiedy tylko cos powacham, piersi bardzo mnie bola. chwile przed wystapieniem tych objawow skonczyl mi sie okres, ale moze to bylo tylko krwawienie z odstawienia? Pewnie panikuje, ale boje sie ze jesli byloby prawdopodobienstwo ciazy to moglabym zaszkodzic biorac tabletki. Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam!
Katlin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:43   #2103
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o sytuacje to oczywiście było kilka sprzyjających.Jestem dorosła mieszkam z chlopakiem wiec zdarza sie poszalec.Jednak współżjąc uważamy.Nie zabezpieczamy ale stosujemy stosunek przerywany.Ponadto nigdy nie zdarzyło się żeby moj chlopak skonczył we mnie.Jednak podejrzewam ze w tym miesiacu uprawialismy seks w dni plodne gdyz..zaobserwowalam w trakcie stosunku ..mbiały mleczny sluz.Czy rzeczyw3iscie w tym plynie przedwytryskowym u chlopaka sa plemniki zdolne do zaplodnienia??Naprwade brazowy sluz przed miesieczka moze byc objawem ciazy??(Ps.przed spodziewana miesieczka.) dziekuje za odpowiedz i czekam...na kolejna
są różne opinie co do tych plemników
a co do tego śluzu- nie pomyślałaś, że to może być właśnie plamienie które w ciąży czasem występuje i że okres wcale się nie pojawi?
ciężko powiedzieć, stosunek przerywany to żadna metoda antykoncepcji, myślę, że Twoje wątpliwości rozwieje test

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
ostatni okres dostalam 12 wrzesnia dzien po badaniu cytologicznym. Pozniej przyszedl wynik wszystko bylo ok oprocz malego zapalnie i tego ze brak u mnie jakiejs flory bakteryjnej. Stwierdzilam ze z kuracja poczekam az mi sie skonczy kolejny okres. A tu wielkie nic dzisiaj jest juz bodajze 44 dzien i nic.... czy mozliwe ze to przez zapalenie? a moze stres (studia sie zaczely, praktyki). Ciaze wykluczam od ostatniego @ wprawialam seks moze ze 2 razy zawsze w zabezpieczeniu gumka ani nie pekla ani nie zsunela sie. Czy ktos moze mi powiedziec co mi jest? Aha dodam ze od marca tego roku jestem hormon free, po 1,5 roku odstawilam plastry anty. Od tego czasu cykl jest bardzo nieregularny srednio 35dni. Ale to co sie teraz dzieje to juz przegiecie. ten co mi przyszedl ostatnio 12 wrzesnia przyszedl teoretycznie za wczesnie bo po ok 30dniach a teraz taka dziura....o co chodzi pomocy
możliwe, że stres opóźnia Twoją miesiączkę
skoro z prezerwatywą nic się nie stało to ciąży nie ma..
hmm, jak się będzie okres spóźniać więcej niż 2tyg wybierz się może do gina?
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:49   #2104
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

a mozliwe jest takie cos ze skoro poprzednia miesiaczke dostalam za wszesniej to ta sie poprostu spoznia zeby wyregulowac to?? sama juz nie wiem:/ brzuszek boili sluz coraz bardziej skapy a @ brak
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 13:51   #2105
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
a mozliwe jest takie cos ze skoro poprzednia miesiaczke dostalam za wszesniej to ta sie poprostu spoznia zeby wyregulowac to?? sama juz nie wiem:/ brzuszek boili sluz coraz bardziej skapy a @ brak
nie słyszałam jeszcze o takim czymś, ale kto wie
nie stresuj się na zapas
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:01   #2106
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

dzieki poczekam do konca miesiaca jak nie przyjdzie to pojde do gina (juz kiedys tak mialam ze okres nie przychodzil robila test i wogole zrobili mi zastrzyk z progesteronu i dostalam okres) pewnie historia sie powtorzy
jeszcze raz dzieki
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:03   #2107
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Madziorek08 Pokaż wiadomość
dzieki poczekam do konca miesiaca jak nie przyjdzie to pojde do gina (juz kiedys tak mialam ze okres nie przychodzil robila test i wogole zrobili mi zastrzyk z progesteronu i dostalam okres) pewnie historia sie powtorzy
jeszcze raz dzieki
no oby było po Twojej myśli.. pozdrawiam
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-28, 14:14   #2108
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziekuje za pomoc za zainteresowanie to moj 1 dzien na tym forum i juz widze ze warto bylo sie zarejestrowac.Wdowa_po_le ninie....dzieki...pedze do gina...a potem moze test.
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 14:17   #2109
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wiesz co...miałam to samo po odstawieniu tabletek.Gdy odstawilam anty mialm strasznie nieregularne miesieczki dotej pory mi sie to nie wynormowalo.>Zdarzalo sie ze okresu nie mialam ponad 40 dni (to prawie dwa cykle) martwilam sie poszlam z tym do gina..powiedzial ze tak moze byc i dostalam luteine na wywolanie miesiaczki.Pozdrawiam.Rad ze isc do lekarza
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-28, 15:22   #2110
anulencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

..sprawa wyglada tak..mam nieregularne miesiaczki jednak gdy sie zblirza @ mam bóle ..bolal mnie brzuch bylam pewna ze dostane niebawem miesiaczke jednak mialam przezroczysty dos obfity sluz nie przejelam sie jednak bo ciagle cos sie mnie"czepia" kochalam sie z mezem w czwartek teoretycznie bezpiecznie jednak miedzy stosunkami byl we mnie bez prezerwatywy..w piatek mialam plame czystej krwi myslalam ze to okres ale to tylko ta jedna plama pozniej sluz brazowy dosc malo go wlasciwie tylko przy podcieraniu..do lekarza poszlam 4 dni od stosunku-zdziwilo mnie ze tak szybko wykluczyl ciaze czy to jest mozliwe??wsominal o jajnikach ze sa bez jajeczkowania no ale jaka pewnosc ze go nie mialam te 4 dni wczesniej?? przepisal mi orgametril 5dni po 2 tabletki juz 2dzien nie biore a okresu ciagle brak.. test robilam 9 dni od stosunku i kolejny w 11 dzien od stosunku oba negatywne..jednak moze to za wczesnie ?? czy jest mozliwosc ciazy pomimo tych testow ?czy te uplawy to mogl byc moj okres?? i czy lekarz byl w stanie 4 dni od stosunku wykluczyc ciaze na podstawie wygladu szyjki i jajnikow?? po jakim czasie powinnam dostac okres po odstawieniu leku?? jesi ktos cos wie prosze o odp
anulencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 10:16   #2111
paati1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

ok3 tygodnie temu kochałam się po raz pierwszy z chłopakiem(były to dni płodne;( )zabezpieczyliśmy się tylko prezerwatywą która nie pękła a mój chłopak bardzo uważał i "wie jak to wszystko się robi" po raz drugi kochaliśmy się podczas dni niepłodnych tez tylko z prezerwatywą,nie pękła
jednak mimo tego mam takie głupie myśli że jakimś códem mogę być w ciąży to zepsuło by mi całe życie....
teraz czekam na okres....
paati1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 10:17   #2112
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

Cytat:
Napisane przez paati1000 Pokaż wiadomość
ok3 tygodnie temu kochałam się po raz pierwszy z chłopakiem(były to dni płodne;( )zabezpieczyliśmy się tylko prezerwatywą która nie pękła a mój chłopak bardzo uważał i "wie jak to wszystko się robi" po raz drugi kochaliśmy się podczas dni niepłodnych tez tylko z prezerwatywą,nie pękła
jednak mimo tego mam takie głupie myśli że jakimś códem mogę być w ciąży to zepsuło by mi całe życie....
teraz czekam na okres....
moim zdaniem nie jestes w ciazy, ale zastanow sie czy jestes gotowa na seks...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:02   #2113
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Bylam u ginekologa.Stwierdzil ze ciazy nie ma.To skad brak miesiaczki plamienia i zawroty glowy.Moze za wczesnie i lekarz nie zauwazyl.Co mnie zdziwilo:wedlug mojego lekarza zaburzenia tego typu to rzecz normalna,robil usg bo go o to poprosilam i twierdzi ze w tym miesiacu nie mialam wogole owulacji bo w jajniku mam pecherzyk wielkosci 13 mm .Bywaja cykle bezowulacyjne.Chyba musze zmienic lekarza temu nie ufam u niego zawsze jest wszytsko w porzadku zawsze odsyla mnie z kwitkiem.jak 40 dni nie mialam okresu tez nic sie nie dzialo..mam nadzerke a lekarz twierdzi ze nie wymaga leczenia...a ostatnio sie okazalo ze to nie nadzerka tylko blizna po tej juz wyleczonej...ze3ro konklretow tylko owijanie w bawelne.Czy naprawde uwazacie ze nie ma powodow do obaw skoro przed sposdziewana miesieczka mialam 5 dni brazawych uplawow, od 3 dni zawroty glowy a na miesieczke sie nie zapowiada nic mnie nie boli...Jak myslicie???? rzeczywiscie niepotrzebnie panikuje...czy zasiegnac opini innego lekarza czy zrobic test i rozchwiac moje watopliwosci.A jeszcze jedno w jakim czasei ciazy lekarz moze ja zobaczyc za pomoca usg???
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:13   #2114
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
czy zasiegnac opini innego lekarza czy zrobic test i rozchwiac moje watopliwosci.A jeszcze jedno w jakim czasei ciazy lekarz moze ja zobaczyc za pomoca usg???
ja bym już na pierwszym miejscu zrobiła test - by później na spokojnie coś z tym zrobić - w sensie wybrać się do ginekologa bądź po prostu czekać na miesiączkę

tutaj wypowiedź jakiegoś doktorka:
Kiedy najwcześniej można stwierdzić ciążę w usg ?
Przy zastosowaniu głowicy dopochwowej ciążę można stwierdzić po 4 tyg licząc od daty ostatniej miesiączki.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:27   #2115
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

jesl prezerwatywa nie pekła to nie powinnas sie martwic o to ze jestes w ciazy ale rzeczywiscie powinnas sie zastanowic nad tym czy jestes gotowa na sex skoro za kazdym razem bedziesz sie zamartwiac czy czasami nie jestes w ciazy, a moze powinnas zaczec jesc tabletki wtedy juz bedziesz bardziej zabezpieczona i nie powinnas miec zadnych obaw
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:28   #2116
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

Cytat:
Napisane przez karuska88 Pokaż wiadomość
jesl prezerwatywa nie pekła to nie powinnas sie martwic o to ze jestes w ciazy ale rzeczywiscie powinnas sie zastanowic nad tym czy jestes gotowa na sex skoro za kazdym razem bedziesz sie zamartwiac czy czasami nie jestes w ciazy, a moze powinnas zaczec jesc tabletki wtedy juz bedziesz bardziej zabezpieczona i nie powinnas miec zadnych obaw
jeżeli psychicznie nie jest gotowa na seks to nawet gumka + tabletki nie pomoga
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:43   #2117
karuska88
Raczkowanie
 
Avatar karuska88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: tajne:)
Wiadomości: 246
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
jeżeli psychicznie nie jest gotowa na seks to nawet gumka + tabletki nie pomoga
w sumie masz racje, bez sensu zeby uprawiala sex a podczas niego caly czas myslala czy nie zajdzie w ciaze. moim zdaniem cala przyjemnosc wtedy znika
karuska88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 11:48   #2118
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

Można .
Prezerwatywa nie daje 100% pewności.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:00   #2119
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

Cytat:
Napisane przez karuska88 Pokaż wiadomość
jesl prezerwatywa nie pekła to nie powinnas sie martwic o to ze jestes w ciazy ale rzeczywiscie powinnas sie zastanowic nad tym czy jestes gotowa na sex skoro za kazdym razem bedziesz sie zamartwiac czy czasami nie jestes w ciazy, a moze powinnas zaczec jesc tabletki wtedy juz bedziesz bardziej zabezpieczona i nie powinnas miec zadnych obaw
Tak się przyglądam niektórym odpowiedziom i właściwie nie wiem co o nich myśleć...
Skoro dziewczyna uprawiała seks-to chciała tego i była do tego gotowa...
Ja np. mam 25 lat w związku jestem długim i nie uprawiałam jeszcze seksu (tak ułożyło się życie). Zaczęłam brać już tabletki anty bo chciałam rozpocząć współżycie, ale z powodu powstającej zakrzepicy musiałam je odstawić. Martwię się teraz metodą antykoncepcji bo do gumek jakoś zaufania nie mam. Na pewno nie chcę mieć dziecka, po prostu. Jeśli bym zaczęła używać prezerwatyw to też bym się zastanawiała za każdym razem czy nie zaszłam w ciąże. Ale czy to oznacza, że nie jestem gotowa na seks? Jestem, chce tego i tyle...tylko nie chcę mieć dziecka. I co? Zostaje mi tylko celibat!
Nie chodzi tu o to czy dziewczyna jest gotowa na seks, chodzi o to czy ma świadomość konsekwencji jakie mogą z niego wyniknąć.
A skoro się zamartwia to chyba nie poświęciła wiele uwagi metodom antykoncepcji i fizjologii człowieka.

Edytowane przez mysza007
Czas edycji: 2008-10-29 o 12:01
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-29, 12:02   #2120
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

za pierwszym razem też się tego obawiałam, pomimo pełnego zabezpieczenia,to było ładne pare lat temu, teraz już nie mam takich obaw, ja myślę, że ci to minie, po prostu musisz zaufać środkom które stosujesz, jeżeli nie czujesz się wystarczająco bezpieczna, to może pora pomyśleć o pigułkach, możesz też przecież stosować i pigułki i prezerwatywę, to powinno dać ci maksimum poczucia bezpieczeństwa, narazie spokojnie czekaj na okres, i pamietaj że im mocniej sie stresujesz, tym bardziej on się spóźnia. Nie sądzę, żebyś była w ciąży, musiałabyś mieć gigantycznego pecha
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:02   #2121
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Tak się przyglądam niektórym odpowiedziom i właściwie nie wiem co o nich myśleć...
Skoro dziewczyna uprawiała seks-to chciała tego i była do tego gotowa...
Ja np. mam 25 lat w związku jestem długim i nie uprawiałam jeszcze seksu (tak ułożyło się życie). Zaczęłam brać już tabletki anty bo chciałam rozpocząć współżycie, ale z powodu powstającej zakrzepicy musiałam je odstawić. Martwię się teraz metodą antykoncepcji bo do gumek jakoś zaufania nie mam. Na pewno nie chcę mieć dziecka, po prostu. Jeśli bym zaczęła używać prezerwatyw to też bym się zastanawiała za każdym razem czy nie zaszłam w ciąże. Ale czy to oznacza, że nie jestem gotowa na seks? Jestem, chce tego i tyle...tylko nie chcę mieć dziecka. I co? Zostaje mi tylko celibat!
Nie chodzi tu o to czy dziewczyna jest gotowa na seks, chodzi o to czy ma świadomość konsekwencji jakie mogą z niego wyniknąć.
z pogrubionym się nie zgodzę...
to wcale nie jest takie proste jak by się wydawało
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:21   #2122
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

poczatkowo obawy mogą byc. wiadomo dziewczyna jest mloda i nie chce miec dziecka. to normalne. ale zobaczysz (pisze do autorki wątku) ze z czasem przestaniesz sie tym zamartwiac. jesli prezewatywa jest dobrze przechowywana dobrze zalozona to spelnia swoją role. tak samo jest z tabletkami sa osoby ktore na poczatku nie ufaja tej niewidocznej ochronie. ale z czasem to mija nabiera sie zaufania.
seks jest przede wszystkim dla ludzi odpowiedzialnych ktorzy sa w stanie ponosic konsekwencje swoich czynow.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 12:26   #2123
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez Justine1988 Pokaż wiadomość
Bylam u ginekologa.Stwierdzil ze ciazy nie ma.To skad brak miesiaczki plamienia i zawroty glowy.Moze za wczesnie i lekarz nie zauwazyl.Co mnie zdziwilo:wedlug mojego lekarza zaburzenia tego typu to rzecz normalna,robil usg bo go o to poprosilam i twierdzi ze w tym miesiacu nie mialam wogole owulacji bo w jajniku mam pecherzyk wielkosci 13 mm .Bywaja cykle bezowulacyjne.Chyba musze zmienic lekarza temu nie ufam u niego zawsze jest wszytsko w porzadku zawsze odsyla mnie z kwitkiem.jak 40 dni nie mialam okresu tez nic sie nie dzialo..mam nadzerke a lekarz twierdzi ze nie wymaga leczenia...a ostatnio sie okazalo ze to nie nadzerka tylko blizna po tej juz wyleczonej...ze3ro konklretow tylko owijanie w bawelne.Czy naprawde uwazacie ze nie ma powodow do obaw skoro przed sposdziewana miesieczka mialam 5 dni brazawych uplawow, od 3 dni zawroty glowy a na miesieczke sie nie zapowiada nic mnie nie boli...Jak myslicie???? rzeczywiscie niepotrzebnie panikuje...czy zasiegnac opini innego lekarza czy zrobic test i rozchwiac moje watopliwosci.A jeszcze jedno w jakim czasei ciazy lekarz moze ja zobaczyc za pomoca usg???

ja na twoim miejscu mialabym obawy za kazdym razem po takim stosunku.co do twojego wczesniejszego pytania to moj ginekolog twierdzi ze w plynie przed wytryskiem sa plemniki zdolne do zaplodnienia. ja nie jestem lekarzem wiec z jego opinia musze sie po prostu zgadzac. najpierw czekaj na okres jesli sie nie pojawi zrob test a na przyszlosc pomyslcie o jakies antykoncepcji. bo ze stosunku przerywanego to nie dosc ze przyjemnosc mniejsza to jeszcze ten stres. a po co?
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 13:25   #2124
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: czy mogżna w ten sposób zajść w ciążę??

kolejny raz spotykam się ze stwierdzeniem, że osoby nie planujące potomstwa powinny spędzić życie w celibacie.
przecież to niedorzeczne.

to tak jakby powiedzieć: nie przechodź przez ulicę jak nie jesteś gotowy na śmierć bo a nuż coś cię rozjedzie (nawet na zielonym świelte istnieje takie ryzyko)
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:16   #2125
nocka16
Przyczajenie
 
Avatar nocka16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 4
GG do nocka16
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Uważam, że seks to bardzo stresująca sprawa :P
Jak spoznił mi sie okres ok 1tyg bo byłam przeziębiona to zaraz miałam wyimaginowane objawy ciązy a dodam ze mam skonczone 17 lat i dziecko nie wchodzi narazie w gre W kazdym razie moja historia skonczyła się szczesliwie. Uzywamy prezerwatyw i jak słucham plotek ze komuś "pękło" to mam dreszcze
Seks jest jak sport ekstremalny :P A znienawidzony okres staje się wtedy zbawieniem ^^
Pozdrawiam
__________________
Nie chcę iść przez życie samotnie.
Podaj mi rękę.
Prowadź mnie.
Ja z opaską na oczach.
Zaufam Ci bezgranicznie...
S.
nocka16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:20   #2126
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez nocka16 Pokaż wiadomość
Uważam, że seks to bardzo stresująca sprawa :P
Jak spoznił mi sie okres ok 1tyg bo byłam przeziębiona to zaraz miałam wyimaginowane objawy ciązy a dodam ze mam skonczone 17 lat i dziecko nie wchodzi narazie w gre W kazdym razie moja historia skonczyła się szczesliwie. Uzywamy prezerwatyw i jak słucham plotek ze komuś "pękło" to mam dreszcze
Seks jest jak sport ekstremalny :P A znienawidzony okres staje się wtedy zbawieniem ^^
Pozdrawiam
współczuję
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:48   #2127
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

uzywamy prezerwatyw, nigdy zadna nie pekla, nic sie nie zesliznelo.
jedyna mozliwa opcja zaplodnienia byla przy zdejmowaniu gumki, kiedy niefortunnie wywinela sie na 2.strone i troche wykapalo (ale wiadomo - nie we mnie :P tylko w moje okolice. taaak, wieeeem, plemniki same sie nie przemieszczaja :P ale zawsze jakies ryzyko jest, si?)

i wlasnie mija moj 2gi dzien okresu (jest to jakis tydzien po wczesniej wspomnianej sytuacji). wszystko wskazuje na to, ze to ostatni dzien.
byl on b.skapy (bardzo!) i krotszy niz zawsze. ale bolesny jak zawsze (:S).
niepokoi mnie to, ze jest taki skapy i krotki.
1. czy moze to byc krwawienie z zaplodnienia? ( = czy moze byc to ciaza?)
2. czy na to, ze okres jest tak krotki i skapy moze miec wplyw fakt, ze 2gi miesiac nie biore tabletek?
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 20:55   #2128
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez miss.a Pokaż wiadomość
uzywamy prezerwatyw, nigdy zadna nie pekla, nic sie nie zesliznelo.
jedyna mozliwa opcja zaplodnienia byla przy zdejmowaniu gumki, kiedy niefortunnie wywinela sie na 2.strone i troche wykapalo (ale wiadomo - nie we mnie :P tylko w moje okolice. taaak, wieeeem, plemniki same sie nie przemieszczaja :P ale zawsze jakies ryzyko jest, si?)

i wlasnie mija moj 2gi dzien okresu (jest to jakis tydzien po wczesniej wspomnianej sytuacji). wszystko wskazuje na to, ze to ostatni dzien.
byl on b.skapy (bardzo!) i krotszy niz zawsze. ale bolesny jak zawsze (:S).
niepokoi mnie to, ze jest taki skapy i krotki.
1. czy moze to byc krwawienie z zaplodnienia? ( = czy moze byc to ciaza?)
2. czy na to, ze okres jest tak krotki i skapy moze miec wplyw fakt, ze 2gi miesiac nie biore tabletek?
1. nie, chyba, że jesteś wiatropylna
2. tak
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 21:04   #2129
miss.a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 60
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

danke, wdowo
zawsze to tak lzej na sercu, bo tyle sie czyta o skapym okresie podczas ciazy.
mimo wszystko mam nadzieje, ze jeszcze moj organizm swiruje po tabletkach.
po prostu czasami trzeba taki glos z otoczenia z zewnatrz uslyszec
miss.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-29, 21:13   #2130
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez miss.a Pokaż wiadomość
danke, wdowo
zawsze to tak lzej na sercu, bo tyle sie czyta o skapym okresie podczas ciazy.
mimo wszystko mam nadzieje, ze jeszcze moj organizm swiruje po tabletkach.
po prostu czasami trzeba taki glos z otoczenia z zewnatrz uslyszec
wiem i rozumiem
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.