Spódniczki :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-12, 16:49   #1
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419

Spódniczki :)))


Cześć laseczki

Tak się zastanawiam, czy lubicie nosić spóniczki? A jeżeli, to tylko latem, czy jesienią też nosicie?

Bo ja pokochałam spódniczki i sukienki tego lata, spodni przez ponad miesiąc na tyłku nie miałam. Potem przyszła szkoła, jesień, ale... Ja tak kocham spódniczki, sukienki, czuję się w nich tak kobieco, od razu mam inne ruchy i większą pewność siebie.

W ten jakże optymistyczny mglisty poranek założyłam mini, ciepłe rajstopki i pognałam do szkoły. No i nie było normalnej rozmowy z kolegami, ich spojrzenie nieodmiennie niebezpiecznie wędrowało w dół. Starali się, ale to chyba instynkt. Chyba tylko ten, na którym mi najbardziej zależało, nie zwrócił uwagi. A śliczny, acz robaczywy Wojtuś co to za nim pół szkoły lata stwierdził: "Aniu, jak Ty ładnie dzisiaj wyglądasz" I jak tu nie kochać spódniczek? Teaz wiem, że będe je nosić i w mrozy, w rajstopkach gorąco mi było.

A co Wy sądzicie? Lubicie te kobiece typowo okrycia, czy nie?

lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:08   #2
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Spódniczki :)))

Byl juz w tym roku ten temat pod postacia tematu z rajstopami w tytule
wtedy spadla na mnie masa gromow z wizazowego nieba gdy twardo bronilam spodniczek
ja nosze je caly rok
latem lekkie, zima jednak zmieniam na grubsze i ciemniejsze i nosze dalej
a najbardziej nie lubie tekstow babek z mojego biura "jak ci nie zimno w tej spodniczce"
A tak sie sklada ze jak pare razy zaloze spodniczke to juz wiem czy mi zimno czy nie. I nosze je zima od paru lat, ni mam zapalenia pecherza i jakos nie marzne
moze im zal ze nie moga nosic ?
Noe wiem
uwazam ze to rzecz gustu
a ja kocham i nosze moje spodniczki i mam do tego prawo bez docinek :P
Tak musialam sie wyzalic w obronie moich ukochanych kolezanek-spodniczek :P
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:14   #3
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: Spódniczki :)))

O, to jest nas więcej. Ja tez lubię i noszę spódniczki.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:30   #4
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: Spódniczki :)))

Lubie spodnice i sukienki, choc ostatnio czesciej chodze w spodniach (na uczelni i w aucie sa najwygodniejsze). Niemniej dzis rano zamarzyla mi sie bordowa spodniczka do kozakow na jesien (zeby nie chodzic tak szaro-buro ubrana). Niedawno od jednej osoby na uczelni uslyszalam, ze jestem elegancka. Ale mi sie milo zrobilo!
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:35   #5
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Spódniczki :)))

Nio... Dzisiaj mnie jedna lska zapytała: "Nie za gorąco Ci?" A ja na to, że naprawdę w rajstopach jest cieplej niż w spodniach - bo tak jest... Rajstopki kupiłam dziale dzicięcym, jak to dobrze, że jestem niska i mieszczę się w tych rozmiarach jeszcze, szkoda, że najfajniejsze są robione najwyżej do 140 cm. Dlaczego nie pomysleli o młodzieży, my też chcemy kolorowe rajstopki...

Nie twierdzę bynajmniej, że kobieta bez spdniczki nie może być kobieca, tylko ja się wtedy taka bardziej czuję i tyle. Może jestem niedowartościowana.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 17:43   #6
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Spódniczki :)))

a mi tam w spodniczce nawet wygodnie :P
Jak buciki wygodne
i czuje sie dobrze
mam za bardzo kobiecy kszalt bioder-takie okraglasy
w spodniczce tego wogole nie widac a w spodniach- no mozna u sweterkiem tu tym przymaskowac, ale spodniczka to moj zywiol
zreszta moja chlopina tez sie cieszy z tego
a z rajstopkami-masz racje
dosc ze skarpetki robia dzieciece w doroslych rozmiarach :P
ostatnio kupilm takie piecioplaczaste w kolorowe paski. Coprawda nosze je tylko w domu bo dosc smiesznie wygladaja ale humor poprawiaja w 5 minut :P
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 18:06   #7
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Spódniczki :)))

Ja juz nie pamietam kiedy mialam na sobie sukienke/spodnice... a nie, sklamalabym, ostatnio jak swiadkowalam na slubie
Na co dzien nie chodze.. bo.. bo w spodniach wygodniej, bo nie mam butow odpowiednich.. bo mam za grube nogi.. bo.. bo tak naprawde nie mam spodnic.. hm.. ide przejrzec szafe..
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-12, 18:09   #8
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Re: Spódniczki :)))

ja tez uwielbiam spodnice ,spodniczki,sukienki i sukieneczki - bossssko i chodze okraglutki roczek w nich w szafie mam cale mnostwo w przeroznych kolorkach
a poza tym podkreslaja nasza kobiecosc
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 18:15   #9
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Re: Spódniczki :)))

ja też uwielbiam spódniczki szczególnie mini całe lato i cały wrzesień chodziłam wyłącznie w spódniczkach i sukienkach Niestety teraz nie mogę nosić bo od dawna się męczę z pęchęrzem i raz założyłam spódniczkę i było mi strasznie zimno w tyłek Ale latem i wiosną zawsze noszę .Spodniczki są extra szczególnie jak ma się co pokazać
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 18:17   #10
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Re: Spódniczki :)))

Ja kocham spódnice. W tym roku szkolnym włożyłam spodnie tylko 3 razy Mam cały zestaw czarnych spódnic(mam co ukrywać): w paseczki, długa, 3/4 z asymetrycznym dołem, 3/4 z koronką, do kolanka koronkowa, do kolanka zwykła, do kolanka z kontrafałdą...
Kocham moje spódniczki
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 20:23   #11
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Spódniczki :)))

Ja też kocham spódniczki

Latem noszę je baaaardzo często, jesienią trochę rzadziej, ale się zdarza, a zimą to już baaardzo rzadko

Ja jestem straszliwy zmarźluch i to jest dla mnie straszna męczarnia mieć spódnicę w mróz, więc nie dziwcie się proszę, że czasem ktoś taki jak ja pyta Was "Rany, nie jest Ci zimno?" - to takie pytanie raczej z podziwem. Też bym bardzo chciała, żeby nie było mi zimno, bo uwielbiam pokazywać moje śliczne nogi

Oczywiście czasem nawet zimą mam niepohamowana ochotę poczuć się kobieco, atrakcyjnie i wyjątkowo podobać się mojemu chłopakowi (zawsze Mu się podobam, ale wiadomo, co spódniczka, to nie dżinsy ) więc czasem i w mróz założę. Ale to naprawdę nie na codzień i tak raczej raz na 2 tygodnie

Buziaki
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-12, 21:36   #12
doniczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 287
Re: Spódniczki :)))

Ja też uwieeeeelbiam spódniczki i sukienki, ale nie lubię strrrrraszliwie rajstop Tak też nosze tylko w lecie wszystkie spódniczkomaniaczki
doniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:37   #13
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 160
Re: Spódniczki :)))

Lubię spódnice, ale w lecie. Wtedy praktycznie nie chodzę w ogóle w spodniach, bo za gorąco. Natomiast w zimie... No sorry, ale za bardzo mi tyłek marznie. Poza tym mamy w pracy temperatury raczej polarne i wyszłabym stamtąd o 16:00 z dwoma soplami lodu zamiast nóg.

Co do rodzaju spódnic, to uznaję tylko krótkie, mini lub trochę powyżej kolana, jeśli wymaga tego sytuacja. Nie uznaję dlugich spódnic - spódnice są po to, żeby pokazywać nogi, więc nie wiem, po co stworzono dlugie spódnice, spod których nóg nie widać...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:41   #14
gorąca-herbatka-górą
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 127
GG do gorąca-herbatka-górą
Re: Spódniczki :)))

o tak. uwielbiam spódniczki, króciutkie i do kolan. dżinsowe i z innych materiałów. letnie i zimowe. wszelkie okazy, aby tylko były ładne i powabne
gorąca-herbatka-górą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 21:43   #15
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Spódniczki :)))

Ja tez bardzo lubie miniówki i niezależnie od pory roku maja one tę samą długość, do połowy uda nie zwracam uwagi na spojrzenia innych, bo to kwestia przyzwyczajenia, nie myslę o swoich nogach itp. po prostu fajnie się czuje jak jestem tak ubrana moją druga słabość, również poruszana wcześniej, to buty na obcasie nie ma to jak miniówka i but na wysokim obcasie no i teraz ciepłe rajstopy o a może wymienimy sie doswiadczeniami odnośnie rajstop do spódniczek ??? Ja nie lubie takich, które po pierwszym praniu się wyciagają albo deformują, nie znosze takich , które jak chodzą to mi się ściągają w okolicach kostki albo od siadania w okolicach kolan, a przeciez nie zawsze człowiek ma mozliwość poprawić sobie rajstopy Ja kupuję najczęsciej rajstopy...hmm czy ja mogę wymienić firmę ??? czekam na Wasze propozycje rajstop
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 22:06   #16
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Spódniczki :)))

Szarada napisał(a):
> Nie uznaję dlugich spódnic - spódnice są po to, żeby pokazywać nogi, więc nie wiem, po co stworzono dlugie spódnice, spod których nóg nie widać...

Już się miałam z Tobą zgodzić w tym temacie, ale przypomniałam sobie, jak seksownie wyglądałam w zeszłym roku w Sylwestra w długaśnej, lejącej spódnicy z wielgachnymi rozporkami do półuda, z których co rusz wychodziła jedna lub druga noga
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 22:28   #17
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Spódniczki :)))

Ja nie przepadam za spódnicami. Mam jedną - letnią. i rzadko kiedy ją nakładam. Wolę chodzić w dżinsach. Może nie znoszę ich, bo nie mam czego pokazywać???
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 23:05   #18
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Spódniczki :)))

ja też lubię spódniczki, ale nie lubię rajstop. po prostu nie cierpię. i z tego właśnie powodu noszę spódniczki tylko latem.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-12, 23:13   #19
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: Spódniczki :)))

Ja tez nie cierpię rajstop, buu... ale jestem taki zmarzlak, że nawet pod spodnie je noszę to w końcu bez różnicy mi już czy mam na sobie spódniczkę czy spodnie skoro sa już grube rajstopy
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-13, 05:17   #20
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Spódniczki :)))

A ja nie lubiłam rajstop aż do wczoraj. A teraz będę latać, żeby jakieś znaleźć... W KappAhlu kupiłam dwie pary, jedne niebieskie, drugie śliiiiczne w biało różowo niebieskie paseczki, rakie zwariowane, jak je moja mama zobaczyła, to tylko: "Tylko nie idź w nich do szkoły!" A jak moja koleżanka to: "Załóż, załóż, załóż!"

Karola, ja jestem zmarźlak niesamowity, jak moja klasa słyszy, że mi ciepło, to się dziwią, zawsze mam lodowate ręce co ma swoje zalety bo mozna się o kolegów ogrzać. Ale jakby mi było zimno, to bym nie nosiła, a to nie są pończoiszki, tylko grube, wełniane rajstopki.

Aha, ja nie mam za bardzo czego pokazywać ale i tak kocham spódniczki.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 09:32   #21
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Spódniczki :)))

lejka napisał(a):
> to nie są pończoiszki, tylko grube, wełniane rajstopki.

Jak to wełniane??? Ja do tej pory nosiłam takie normalne, tylko grube. No takie normalne z lycrą. Ale wełnianych to chyba jeszcze nie widziałam.
Polecę jutro do KappAhl może coś sobie znajdę i wreszcie będę mogła nosić spódniczki bez marznięcia!

Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 09:46   #22
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Re: Spódniczki :)))

Spódniczki i rajstopy są the best!!!!
Uwielbiam spódnice. Lekko rozszerzane w kierunku na dół. Długość do kolan, albo ciut za kolana. Mini też mi się podoba, ale u młodszych wiekowo dziewcząt. Sama mini nie noszę i nawet gdyby ktoś mówił, że dobrze wyglądam, to i tak źle bym się czuła. Nie te lata... Niestety.
A jaki jest wybór rajstop! Cienkie, nawet supercieniutkie; grube i bardzo grube; jednokolorowe, wielokolorowe; w paski - pionowe, poprzeczne; wzorzyste - wzorki dziurkowane, nadrukowywane, haftowane itp. itd. Do wyboru, do koloru. No doczekałyśmy się mawet rajstop BIODRÓWEK - te lubię najbardziej . Świetnie leżą i świetnie się w nich czuję.

Zimą też noszę spódnice i jest mi w nich tak samo ciepło jak w spodniach . Wystarczą ciepłe rajstopy i oczywiście wierzchnie okrycie KONIECZNIE zasłaniające pupę.

Wielkie dla wielbicielek spódniczkowych klimatów!
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 13:35   #23
Jasmina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 28
Re: Spódniczki :)))

Pewnie że lubię spódniczki ale tylko króciutkie, w ogóle nie uznaję dłuższych niż do połowy ud. Spodnie też lubię ale nalepiej się czuję w minióweczce i kozakach na szpileczkach. Uwielbiam buty na wysokich obcasach, szczególnie kozaki a żeby się prezentowały naprawdę extra musi być spódniczka.
Jasmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 14:16   #24
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Spódniczki :)))

Ja tez kocham spodniczki. W lecie w oogle spodni nie zakladam. Tylko spodniczki i sukienki. Ale jesienia i zima biegam w spodniach. Jesienia, bo nie lubie cienkich rajstop, a zima, bo za zimno. Kiedys biegalam caly rok tylko w kieckach i tez wszyscyz sie dziwili, ze mi nie zimno... Albo mniejszy zmarzluch ze mnie byl albo zimy byly cieplejsze. Teraz nawet w spodniach i rajstopach mi za zimno.
Ale spodniczki gora! Kiedys szalalam za takimi ledwo pupe zakrywajacymi, teraz preferuje jednak takie lekko za kolano, a jak sukienki to do pol uda. Jakos lepiej mi do figury pasuja.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 15:53   #25
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Spódniczki :)))

Karola napisał(a):
> Jak to wełniane??? Ja do tej pory nosiłam takie normalne, tylko grube. No takie normalne z lycrą. Ale wełnianych to chyba jeszcze nie widziałam.
> Polecę jutro do KappAhl może coś sobie znajdę i wreszcie będę mogła nosić spódniczki bez marznięcia!

Eee, no może nie takie całkiem wełniane, ale ciepłe, grube, bawełna, nie wiem, czy o to samo nam chodzi.

A ile masz wzrostu? Bo więkse niż 164 cm nie ma, trzeba mieć jeszcze doiść dziecięcą figurę, żeby się wbić, bo to z dziecięcych... A i tak najfajniejsze są na mniejsze rozmiary.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 15:56   #26
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Spódniczki :)))

homyk napisał(a):
> A jaki jest wybór rajstop! Cienkie, nawet supercieniutkie; grube i bardzo grube; jednokolorowe, wielokolorowe; w paski - pionowe, poprzeczne; wzorzyste - wzorki dziurkowane, nadrukowywane, haftowane itp. itd. Do wyboru, do koloru. No doczekałyśmy się mawet rajstop BIODRÓWEK - te lubię najbardziej . Świetnie leżą i świetnie się w nich czuję.

GDZIE? GDZIE??? GDZIE????? Ja też chcę taki wybór... Gdzie kupujesz?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 16:01   #27
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Spódniczki :)))

Ami napisał(a):
> Jesienia, bo nie lubie cienkich rajstop

A grube?

A co do zimna - nie jest jeszcze tak zimno, dlatego korzystam.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 16:36   #28
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Spódniczki :)))

jeśli już - lubię latem.

zimowych mam kilka - wiszą sobie dzielnie w szafie.

preferuję spodnie, bo jest mi w nich wygodniej. taka ze mnie wygodnica osóbka i.. nie cierpie jak faceci gapią się na moje nogi.. wolę gdy patrzą mi w oczy - krępuje mnie niemiłosiernie takie wpatrywanie się w moje dolne kończyny, nie wspomnę już o gwizdach. brrr...

spódnice lubię nosić jak już nie trzeba nosić rajstop [czyli na wczasach lub weekendowym spacerze], bo grube są i tak dla mnie za cienkiee a cienkich trzeba pilnować przed zniszczeniem .

fajnie, że teraz jest sporo fasonów spodni i mozna dobrać takie, które są kobiece i sexy
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-13, 16:39   #29
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Spódniczki :)))

> Ale spodniczki gora! Kiedys szalalam za takimi ledwo pupe zakrywajacymi, teraz preferuje jednak takie lekko za kolano, a jak sukienki to do pol uda. Jakos lepiej mi do figury pasuja.

spódnice lubię takie tuż za kolano lub tuż przed kolano - krótszych nie posiadam..
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-14, 07:52   #30
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Spódniczki :)))

sarenka napisał(a):
nie cierpie jak faceci gapią się na moje nogi.. wolę gdy patrzą mi w oczy - krępuje mnie niemiłosiernie takie wpatrywanie się w moje dolne kończyny, nie wspomnę już o gwizdach. brrr...
>

Właśnie, właśnie. Takie wgapianie się, gwizdy i komentarze psują mi całą przyjemność z chodzenia w spódnicy. A najbardziej mnie wkurza to, że nie umiem na coś takiego zareagować. Kulę się w sobie i odchodzę jak najszybciej.
Zresztą i bluzki na ramiączkach przestałam nosić od czasu, kiedy jakiś obleśny facet położył mi rękę na biuście, gdy przechodziłam przez przejście. Zwyczajnie mnie wmurowało- nie byłam w stanie nic zrobić. Może macie jakieś sposoby na to?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.