Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-07, 07:50   #1
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419

Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa


Buuu, laseeeczki...

Jedna dziewczyna mi chciała pojechać, to pojechała mi po nogach... Stwierdziła, że grube nogi powinno się zakrywać, nie kolorowymi rajstopkami i krótkimi spódniczkami...

Noszę rozmiar 36, bluzeczki kupuję na 152 cm, lat 12... Jeżeli ja jestem gruba, to kto nie jest? Muszę się wciskać zawsze w rozmiar 34?

Dlaczego tylko kościotrupy mogą nosić miniówy? Jeszcze usłyszałam, że właściwie jak chcę, to mogę sobie nosić, nie na nią się dziwnie patrzą...

Ja wiem, że się dziwnie patrzą, bo moje rajstopki są zwariowane i pasiaste, kupowane w działach dziecięcych, ale... Taki mój styl...

I chociaż wiem, że nie mam grubych nóg, to takie uwagi bolą. Bo coś w nich musi przecież być...

Pytanie moje brzmi, dlaczego tylko chude laseczki mogą nosić krótkie spódniczki?
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 08:53   #2
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Lejka, no co Ty??? Jakaś panna miała zły dzień, to się czepiła kogokolwiek. Masz swój styl i miej gdzieś uwagi złośliwej pannicy. Rozmiar 36 i grube nogi?
Ja noszę rozmiar 40, mam kobiece łydki (a jakie zgrabne ) i noszę krótkie spódniczki, bo w długich czuję się niekobieco i niekształtnie.

lejka napisał(a):
> Dlaczego tylko kościotrupy mogą nosić miniówy? Jeszcze usłyszałam, że właściwie jak chcę, to mogę sobie nosić, nie na nią się dziwnie patrzą...
Faceci patrzą, bo ładnie wyglądasz, a "koleżanki" zazdroszczą
>
> Ja wiem, że się dziwnie patrzą, bo moje rajstopki są zwariowane i pasiaste, kupowane w działach dziecięcych, ale... Taki mój styl...
I tak trzymaj!
>
> I chociaż wiem, że nie mam grubych nóg, to takie uwagi bolą. Bo coś w nich musi przecież być...
Uhm, zazdrość i zawiść...
>
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 08:56   #3
julita104
Raczkowanie
 
Avatar julita104
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 326
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

oj Lejus nie przejmuj sie
Zazdrosnej baby bedziesz sluchac?
Dopiekla Ci bo pewnie fajnie wygladasz a do tego masz wlasny styl i umiesz sobie cos fajnego wyszperac w sklepie
Sama mowisz - chiala dopiec to dopiekla.
Ja juz zagryzam zeby i olewam takich ludzi. U mnie w pracy jest baba ktora kocha plotkowac i oplotkuje cie za wszystko - bo jestes za choda, za gruba, za bardzo w sam raz, masz niemodne ciuchy, masz modne ciuchy (czyli szpanujesz). MOJ BOZE-litosci
Sa tacy ludzie i nic nie poradzisz
a zazdrosnikom mowimy stanowcze NIE
Nie przejmuj sie i badz soba
Jak ty w rozmiarze 36 jestes gruba to zaraz bacikiem dostaniesz od jakiejs laseczki w 42-44
a nawet noszac 44 mozna byc piekna, elegancka i zadbana
To juz Ty masz najmniej powodów do zmartwien
__________________
Julita104
julita104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 09:20   #4
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Prawdopodobnie wygladasz odlotowo i robisz wrażenie na kolegach co Twoja kolezanka na bank zauważyła...I jeszcze jedno trudno jest mieć swój wlasny styl,je żeli go masz to tak trzymaj dalej i nie sluchaj zazdrosnych koleżanek. Niestety kobiety czasami są beznadziejne
Pozdrowionka dla wszystkich babsztylków
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 10:14   #5
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Nie przejmuj sie zazdrośnicami
Nosisz 36 jesteś szczuplutka i pewnie dziewczyny Ci zazdroszczą, dlatego chciały Ci dopiec Ya niestety nie zawsze mogę się wbić w 36 (ach te bioderka) ale to nawet dobrze, bo i tak zawsze jak się już wbije, to się okazuje, że nogawki są za krótkie
Aha i noś króciutkie spódniczki, póki jesteś młoda i możesz Ya w akcie desperacji przed 18 kupiłam taką króciusieńką w kratę, ale nie założe jej do szkoły, bo by mnie pokroiły żywcem (nauczycielki oczywiście).
Pozdrawiam wszystkie miłośniczki krótkich spódniczek w rozmiarach od 34-50
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 10:21   #6
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

lejka napisał(a):
> Pytanie moje brzmi, dlaczego tylko chude laseczki mogą nosić krótkie spódniczki?

a moje pytanie brzmi - upadłas na glowe?
Zeby takie bzdury pisac? Gdzie sie podzial twoj kregoslup Lejek - co? Bardzo Cie prosze zostaw takie teksty innym laskom bo do ciebie to nie pasuje - rob swoje i olewaj jak sie komus nie podoba. Wlasny styl oznacza takze umiejtnosc przyjecia do wiadomosci ze komus sie on moze nie podobac. i ze Ty tez sie mozesz niektorym nie podobac i denerwowac ich swoim wdokiem.
Nie ma nad czym rozpaczac, ale nie wypisuj juz tutaj takich tekstow bo przykro sie to czyta

cmoki maly rajstopiasty wariatuncio

ps sorry ze bez polskich liter ale ALT mi sie zbuntowal nie wiedziac czemu

__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 10:32   #7
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Lejcia daj spokoj,ja tez nosze 34-36 i wszyscy na mnie krzycza ze mam przytyc bo widac mi wszystkie kosci.
Wiesz co?Zaluje ze mam takie chude kostki,lydki bo moja mama ktora nosi rozmiar 40-42 super wyglada w szpilkach,a ja wygladam jak oatyk na zapalkach hehe
nie przejmuj sie nimi wszystkimi,ja wczoraj mialam okropnego dola-zaprosilam do pubu na urodziny 22 osoby,przyszlo...4
ale i tak sie dobrze bawilam,mam ich wszytskich gdzies,juz wiem ze nie mozna na nich polegac
glowka do gory
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-07, 11:04   #8
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

palomino napisał(a):
> Zeby takie bzdury pisac? Gdzie sie podzial twoj kregoslup Lejek - co? [...] Wlasny styl oznacza takze umiejtnosc przyjecia do wiadomosci ze komus sie on moze nie podobac. i ze Ty tez sie mozesz niektorym nie podobac i denerwowac ich swoim wdokiem.

Domino dobrze gada!
Lejek nic się nie przejmuj, głowa do góry, spódniczki przed kolano, rajtuzki w paski
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 11:25   #9
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

To znaczy powiem tak:
Ja noszę 34/36, ale mam kobiecą figurę i podobno super nogi. Większość koleżanek tak właśnie mówi, a jedna to ilekroć założę spódniczkę, zachwyca się moimi nogami
Ale jest też taka, która zawsze powie na opak
Np. ktoś przy niej powie do mnie "jakie masz fajne coś tam", a ona na to "no co Ty, beznadziejne ma, nie pasuje do niej!"
Ale co tu się przejmować. To tak jak te panny latem, co przy mnie głośno powiedziały, że "wsadziłam sobie wkładki do stanika, to nie dziwne że mam takie cycki"

NIE PRZEJMUJ SIĘ, BĄDŹ SOBĄ I NOŚ TO, CO CI SIĘ PODOBA I W CZYM SIĘ DOBRZE CZUJESZ!!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 11:28   #10
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Pewnie, że się nie przejmuj, aż się zdenerwowałam jak to przeczytałam. Ja mam rozmiar 38, ale 175cm i nie raz słyszałam, że np nie powinnam nosić butów na obcasach- kiedy ja właśnie takie lubię. Noś kolorowe rajstopki i kichaj na laskę
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 11:32   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Pal ma rację, przyjmij raz na zawsze do wiadomości, ze NIE MUSZISZ podobać się wszystkim Zawsze się znajdzie ktoś, kto uzna, ze jesteś: za chuda, za gruba, za mała, za wysoka, za długie włosy, za krótkie włosy, za bardzo odjazdowe ciuchy, za mało odjazdowe ciuchy itp... Boszzz, to całe szczęście, że nie wyglądamy jak spod sztancy nie?

Poza tym jest jeszcze 100.000 innych powodów, z których niektóre już dziewczyny wymieniły , zeby zlewać takie teksty "życzliwych" koleżanek

A teraz już przestań o tym myśleć i sio na dwór pobawić sie w śniegu

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-07, 11:32   #12
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Jeszcze jedno mi się przypomniało. Kiedyś pewna "uprzejma" powiedziała mi, że powinnam schudnąć z bioder, przy moim wzroście 88 w biodrach to dużo?-bez przesady. Nie cierpię takich osób, które czepiają sie innych z byle powodu, albo i bez niego Lejuś jeszcze raz nie przejmuj się szczuplutka osóbka z ciebie
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 11:35   #13
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Napisałaś że coś w tych uwagach musi być . Tak -zawiść i zazdrość. Wyglądasz wdzięcznie i kobieco w tych spódniczkach a koleżanki to boli. Proste.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 11:41   #14
gorąca-herbatka-górą
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 127
GG do gorąca-herbatka-górą
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

mi w zasadzie prosto w twarz nikt jeszcze nie powiedział nic chamskiego na temat moich nóg, wręcz słyszałam jedynie same komplementy /choć jestem niziutka, bo zaledwie 158 cm wzrostu na rozmiar 34/36/, ale wiem, że są dziewczyny które mi zazdroszczą odwagi i nóg, bo same nóg aż takich nie mają by móc śmiało je eksponować i one krzywo patrzą, albo gdy usłyszą że ktoś prawi mi komplement to się zniesmaczą lub zamiast poprzeć to przepełnione zazdrością się nie odzywają lub zaprzeczają, żem taka fajna jak mówią A ja po prostu się nauczyłam tym nie przejmować, olewać to i na złość eksoponować jeszcze bardziej, żeby je poddenerwować I pełna uśmiechu szaleję ze swoimi nóżkami włącznie
gorąca-herbatka-górą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 11:43   #15
arielka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 343
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Ya też mam 175 cm i noszę wysokie obcasy, a kto mi zabroni?
__________________
*szczęście należy do tych, którzy w nie wierzą*
arielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 12:00   #16
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Jak jeszcze raz ci ta dziewczyna powie coś na twój temat, np nóg, to jej odpowiedz: "masz rację ty masz najzgrabniejsze"- w połowie z ironią i przekonaniem, laska nie będzie wiedziała co odpowiedzieć zapewniam Jeżeli będzie coś dalej mówić, to w ogóle nie zwracaj na nią uwagi
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 15:37   #17
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Zapytałam mojego Filipka o zdanie. Filipek zawsze prawdę mi powie, nawet najgorszą. No i stwierdził, że nie mam grubych nóg... Wierzę mu.

Za to obśmiewa mnie za moje rajstopki. Pasiaste, w gwaizdki, serduszka, no mówię, z działu dziecięcego... Ale... Zawsze podziwiałam dziewczyny, także w tej szkole, które się wyróżniały... A sama będę się bać wyróżniać?

Eee nie dam się.

Dziekuję wam wszystkim - jeszcze ze dwie godzinki, przetrawię sprawę rajstopek i będzie dobrze.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 15:48   #18
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Raz do tej czerwonej miniówki załóż czarny golfik i czarne, gładkie rajstopki i podziwiaj efekt Zobaczymy, co wtedy powiedzą hyhyhyyyy

__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 16:26   #19
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Nie mam czarnego golfu, w czerni wyglądam jak trupek.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-07, 16:46   #20
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

babcia ma racje - w takiem zestawieniu wyglądalabys super. Jak sama golfu nie masz - pozycz od kolezanki, albo matce w szafie poszperaj (tylko wczesniej sie ubezpiecz na zycie )



ps: lejek cos ty dzis taka marudna jestes? - masz pmsa czy jak?
Wez sobie kobieta kąpiel relaksacyjną a refleksje zacznij od jutra jak sie wyspisz bo dzis mnie oslabiasz

cmok wiedzma
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 17:01   #21
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Idę grzebać w szafie matce.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 19:19   #22
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Nie daj się jakieś wrednej dziewczynie, która jest zazdrosna. Po prostu olej to.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 19:43   #23
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Lejko, Skarbie, nie przejmuj się tą dziewczyną!!! Ona po prostu jest zazdrosna, że Ty masz swój własny styl i że ładnie się prezentujesz!!
A propos, mnie kiedyś spotkało coś podobnego, ale nie chodziło o to, że ktoś skrytykował bezpośrednio moje nogi, a raczej styl ubierania. Nie chwaląc się, mam zgrabne nogi i często latem chodzę w króciutkich spódniczkach. Nie ukrywam, że dość ładnie się w nich prezentuję (to nie jest tylko moja opinia). Niemniej jednak, kiedy kiedyś przechodziłam obok jakichś dziewczyn, usłyszałam komentarze typu:"Ale wieś!", itp. Ich ubranie oczywiście przypominało worek na ziemniaki I na pewno panny te należą do takich, które to nawet w 40-stopniowy upał będą biegać w długich (dżinsowych rzecz jasna) portkach!!! A co to kiedyś było jak razem z kumpelką przeszłyśmy się razem po mieście w krótkich spódniczkach!!! Niektóre dziewczyny patrzyły na nas jak na przybyszów z innej planety!!!
Toleruję dziewczyny, które chodzą w spodniach (ja sama nie odważyłabym się założyć spódniczki w zimie Brrr!!!! Chcociaż kiedyś przechodziłam w spódniczce całą zimę, bo podobał mi się pewien osobnik ), niemniej jednak lubię też, jak dziewczyna odróżnia się w jakiś sposób od faceta, np. ubiorem czy fryzurą

Pozdrawiam!!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 19:48   #24
mysticowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 9
GG do mysticowa
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Lejus a ile Ty masz wzrostu i ile wazysz?
mysticowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 19:50   #25
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Zemścij się Powiedz je "moje nogi to nic, ludzie nie dostają wysypki jak je zobaczą, ale za to widziałam jak na twoj biust patrzy ten Marcin z B klasy - krzywil sie i mowil ze decha jestes" (tudziez ze ma obwisle albo krzywe)
<lol>
Oczywiście nie namawiam Cię do zniżania się do jej poziomu Wystarczy że pomyślisz co byś jej mogła w tym stylu powiedzieć i od razu Ci się polepszy
PS. Jeśli już, to ja bym Cię w czerwonym golfie lepiej widziała A najlepiej jeszcze w innym kolorze.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 19:52   #26
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Lejek, dawaj zdjęcie tych "grubaśnych nóg"
ta koleżanka jest zawistna i zazdrości, że możesz pokazać nóżki i chciała z pewnością byś mniej przyciągała uwagę chłopców
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-07, 20:25   #27
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

hmmm... na pewno nie powiedziała Ci tego z uprzejmości. a nieuprzejme i niekonstruktywne uwagi należy puszczać mimo uszu.. ewentualnie się odgryźć
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 05:24   #28
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Nie dam się stłamsić!

Będę oryginalna, założyłam moją dżinsową mini, najbardziej pasiaste rjstopki z poziome paski, czerwony sweterek i lecę do szkoły. Niech się dzieje co chce - ja przynajmniej naprawdę się wybijam z tłumu i już się dowiedziałam, że jestem rozpoznawana po tych rajstopkach. Mam swój znak rozpoznawczy!

Mam 163 cm, ważę ok. 51 - 52 kg... Ale dla mnie ważniejsze od wagi jest jaki rozmiar noszę. A w 164 cm z działu dziecięcego wbijam się spokojnie.

Do boju Leeeeejkooo!!! Trzymajcie za mnie kciuki.

I jeszcze raz dzięki, bo gdyby nie Wy, to pewnie bym dała się stłamsić. Więcej, gdyby nie wizaz, pewnie ndal byłabym zahukaną myszką w szarym polarku, a nie trzepniętą, pasiastą nastolatą.

lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 08:51   #29
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Do boju pasiasty tygrysie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-08, 09:59   #30
asinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 219
Re: Krótkie spódniczki a sprawa Lejkowa

Hej Lejka, taki tekst mógł pochodzic tylko od jakiejś zakompleksionej i zawistnej panny Grunt to się takimi nie przejmować i olewać to. Tak to juz jest, że im się jest ładniejszą i bardziej zadowoloną z siebie kobietą tym bardziej takie różne zazdrośnice próbują znależć w Tobie jakąś wadę (często urojoną) aby poprawić swoje samopoczucie.
Latem tego roku miałam podobną sytuację. Chodziło o mój tyłek, który jest nalepszą częścią mojego ciała i z którego jestem na prawdę dumna (ale to brzmi ) i zadowolona. I nie jestem w tym odosobniona, bo wszyscy tak uważają, a zwłaszcza gorące emocje wywołuje u mężczyzn
Noi szłam sobie ulicą w obcisłych jeansach, zadowolona z siebie i świata i nagle słyszę jakiś zrzędliwy głosik: "ale dupsko" obejrzałam się - stała grupka czterech panienek o wyglądzie poniżej średniej krajowej. Uśmiechnęłam się więc do nich szczerze (jestem niezłą aktorką) i mówię "niezły nie? niektórzy mówią, że lepszy niż lopezki" klepnęłam się przy tym w pośladek, obróciłam na pięcie poszłam przed siebie kręcąc biodrami Byś widziała ich miny w momencie jak to powiedziałam, tak głupich jeszcze chyba nie widziałam a jedenj to o mało papieros z gęby nie wypadł. No a ja miałam super humor do wieczora. Wiesz jak to jest Lejka, kto mieczem wojuje...
Całuski
asinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.