cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 21:34   #751
izzolda
Raczkowanie
 
Avatar izzolda
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 147
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

E tam nie ciekawy smak a tabletki też przecież smaczne nie są.
Basiu 39 ja do zakupów w Mazidłach przymierzam sie od tygodnia ale okazuje sie ze jest teraz duzo super nowosci i moja lista niebezpiecznie sie wydłuża.
Aż strach sie bać
__________________
izzolda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 22:12   #752
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

izzolda mam podobnie
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 19:05   #753
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

W ostatnich Wysokich Obcasach był artykuł "Regeneracja w pigułce", opisano tam kilkanaście preparatów
http://kobieta.gazeta.pl/wysokie-obc...as=2&startsz=x
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-02, 18:30   #754
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Czytalam i smiem twierdzic, ze wiele Dziewczyn piszacych w ytm watku wie wiecej niz autor artykulu...
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 20:49   #755
pepperska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Dzien DObry, bardzo przepraszam ale ja w całkiem innej sprawei,
kiedys przeczytalam ze masz niskie cisnieie i bylas bardoz senna calymi dniami (ja tez sie z tym ogromnie mecze ) i oczyscilam wartobe, moglabys mi powidziec mniej wiecej co robilas doklanie? znalazam na necie jakis plan

PRZEPIS WG: WILLIAM DONALD KELLEY „ONE ANSWER TO CANCER”, 1999
na oczyszczanie wartoby. pije sie stearynian sodu i oliwe, no i trzeba zrobic lewatywe, hmm , z tym bedzie kłopot, no ale cel usweica srodki
chcial Ci bardzo podziekowac, bo nawet nie wiem ile mi wlalas otuchy w serce ze z tego ciaglego zmeczenia mozna sie "wyleczyc".
bede Ci wysylac mojego Anioła zeby CI pomagal
pozdrawiem bardzo bardzo bardzo
pepperska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 23:53   #756
tornado
Zadomowienie
 
Avatar tornado
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 135
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Krótkie podsumowanie - zażywam omegę i wit. e od ponad miesiąca i widać rezultaty. Nie mówię tu o zmarszczkach, bo przecież preparaty te nam ich nie "wyprasują". Poprawił mi się znacznie stan skóry. Od dzieciństwa mam bardzo suchą skórę i kiedy nie zastosuję balsamu do ciała nie jest miło. Teraz nastąpiła duża zmiana i skóra jest w niezłym stanie nawet bez balsamu. Duże podziękowania dla Was za ten wątek
tornado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-12, 07:42   #757
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

cześć Dziewczyny, pewnie byla juz o tym mowa na tym wątku ale przeczytać go od początku do końca to jest wyzwanie co sądzicie o preparatach evelle i inneov? Czy warto w nie zainwestować? Ja biore betakaroten z witaminą E oraz rutinoscorbin plus (czyli ten z selenem i cynkiem), zastanawiam sie jednak czy to wystarczy jesli chodzi o suplementacje? sklady evelle i inneov nie rzucaja na kolana, wydaje mi sie te skladniki mozna dostarczyc sobie taniej w postaci oddzielnych preparatów, np. izoflawony sojowe są przecież podstawą każdego preparatu łagodzącego objawy menopauzy. Czy ktoraś z Was próbowała może kurację w tabletkach Yves Rocher z DNA komórkowym?
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-13, 12:45   #758
Kicia_Torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Unhappy Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Witam! To moja pierwsza wypowiedź na wizaz-u, ale myślę, że niebawem będzie ich znacznie więcej. Bardzo ciekawy jest ten wątek, co zresztą widać po jego rozmiarze. Zaczęłam się stosować do podanych tu wskazówek i są efekty, a przyznam szczerze, że wcześniejsze wysiłki nie bardzo kończyły się jakimkolwiek sukcesem (za to jestem Wam wszystkim wdzięczna ). Dzisiaj jednak przeczytałam następujący artykuł:
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,185...zasopisma.html
Przeczy on wielu podawanym tu informacjom .
Kicia_Torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 13:51   #759
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Kicia_Torun Pokaż wiadomość
Witam! To moja pierwsza wypowiedź na wizaz-u, ale myślę, że niebawem będzie ich znacznie więcej. Bardzo ciekawy jest ten wątek, co zresztą widać po jego rozmiarze. Zaczęłam się stosować do podanych tu wskazówek i są efekty, a przyznam szczerze, że wcześniejsze wysiłki nie bardzo kończyły się jakimkolwiek sukcesem (za to jestem Wam wszystkim wdzięczna ). Dzisiaj jednak przeczytałam następujący artykuł:
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,185...zasopisma.html
Przeczy on wielu podawanym tu informacjom .
Czytałam rano i zastanawiam się czy kontynuować przyjmowanie suplementów. Bardzo ciekawy artykuł.
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 16:13   #760
Kicia_Torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Jedno jest pewne, że owoce i warzywa nie szkodzą, a jak z tego artykułu wynika, to zawarte w nich przeciwutleniacze nawet działają .
Kicia_Torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 09:35   #761
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Ale ile tych owoców i warzyw trzeba by jeść żeby osiągnąć jakąś istotną dawkę przeciwutleniaczy skoro np. reswatrol przyswaja się tylko w 5% ... chyba jestesmy jednak skazane na szybkie utlenienie
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-14, 13:12   #762
Kicia_Torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Unhappy Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Owoców i warzyw trzeba szamkać, jak najwięcej (tyle tylko możemy zrobić). Myślę, że zażywanie niektórych suplementów można kontynuować, jeżeli to przynosi widoczne korzyści (trzeba, z pewnością robić przerwy i pewnie mieć nadzieję, że nie wyrządzi to szkody ).
Kicia_Torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 13:18   #763
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Dziewczyny nie dajmy się zwariować, co chwilę pojawiają się tego typu rewelacje w prasie, które potem są zastępowane innymi, często sprzecznymi.

Jeśli używamy suplementów i widzimy poprawę w wyglądzie naszej cery to znaczy, że nam służą.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:57   #764
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Brawo Basia! Mysle tak samo!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-28, 08:07   #765
soniapop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez slawa Pokaż wiadomość
Dziewczyny kochane,
z góry chce przeprosić za moją "upierdliwość", ale ja mam jeszcze pytanie. Ostatnio na tym forum przewiają się takie trzy wątki:ten, w którym jestem,kuracja odmładzająca wit.C i ujędrnić twarz. Wszystkie one super się uzupełniają. Skorzystałam z wielu rad. Zakupiłam i filtry, i omega 3, i Juvit, i do tego jestem bardzo z tego zadowolona, zaczynam dostrzegać efekty, chyba nie subiektywne,mam nadzieję Ale wrócę do pytania, bo sie rozgadałam: czy w związku z tym, że stosujemy wspomniane i inne wewnetrzne i zewnętrzne jeszcze specyfiki, to nie musimy używać kremów np. przeciwzmarszczkowych, do twarzy, szyi, pod oczy? Wyczytałam w którymś wątku, że można sobie odpuścić te drogie kosmetyki (może zbyt uogólniłam, ale tak mi sie to zrozumiało) Byłoby świetnie, gdyby można było o nich zapomnieć. Gubię się w tym wszystkim i już "głupia" jestem
Czasami chciałabym tak, jak u lekarza: recepta, proszę brać to, to i jeszcze to, a będzie dobrze,ale to mrzonki.
Pozdrawiam.
wiesz co ja użwam kolagen w czystej postaci i jestem zadowolona......
soniapop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 12:07   #766
Gustawek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie dajmy się zwariować, co chwilę pojawiają się tego typu rewelacje w prasie, które potem są zastępowane innymi, często sprzecznymi.

Jeśli używamy suplementów i widzimy poprawę w wyglądzie naszej cery to znaczy, że nam służą.
Podobno nie wyglądam na tyle lat ile mam ale nie wiem czy to zasługa suplementów czy może np. dobrych genów. Moja mama pali papierosy kilkadziesiąt lat, kremów zaczęła uzywać kilka lat temu a wygląda o niebo lepiej niz jej rówieśnice (51 lat).

Stąd moje wahania czy moze zamiast wydawać na suplementy przyoszczędzić sobie na jakieś zabiegi z medycyny estetycznej ?
Gustawek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 10:44   #767
chocolateri
Przyczajenie
 
Avatar chocolateri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

niestety nie mogę się z Toba zgodzić że beta-karoten jest nieszkodliwy. większość z nas przyjmuje go w postaci syntetycznej, a to niestety jest SZKODLIWE!! gdy chciałam kupic beta-karoten w aptece trafiłam na poztywnie nawiedzoną farmaceutkę która podała mi do przeczytania artykuł z dziennika farmaceutycznego. badania prowadzno w USA, podawano osobom palącym beta-karoten syntetyczny w dawce 6 mg, po 2 latach liczba zachorowań na raka płuc wzrosła o 28 %. do tego doszło do innych spustoszeń. badania miały trwać 4 lata a zostały przerwane po dwóch. to samo dotyczy witaminy E w dużych dawkach (tutaj akurat skutki były inne)zanim więc kupisz beta-karoten zapytaj famaceutki o ten który jest naturalny a sa takie w kapsułkach i wcale nie są droższe. pozdrawiam
chocolateri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 09:15   #768
_Beata_
Raczkowanie
 
Avatar _Beata_
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 304
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

jeju tyle tabletek podajecie,ze juz sie pogubilam czy ja tez moge zaczac przyjmowac omega 3 (alebo to cos zamiast tego,zeby sie nie swiecic ),
anti age albo tylko wit. A + E (tą hydro)? mam prawie 22 lata...
_Beata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 13:16   #769
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

No wiec ,ja sie tez suplementuje.
Biore codziennie capivit hydro, rutinoscorbin,i koenzym q10.
Chce teraz wprowadzic pycogenol zamiast koenzymu.Czytalam,ze dobrze dziala na przebarwienia,ale nie wiem o jaki rodzaj przebarwien chodzi:posloneczne,czy potradzikowe,bo ja mam kilka drobnych przebarwien,ktorych sie nabawilam u kosmetyczki po nieumiejetnym oczyszczaniu.

Dziewczyny,ktore juz przez dluzszy czas biora pycogenol,napiszcie o efektach(jesli takowe sa!!!)
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 23:00   #770
lorraine
Raczkowanie
 
Avatar lorraine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 40
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez chocolateri Pokaż wiadomość
niestety nie mogę się z Toba zgodzić że beta-karoten jest nieszkodliwy. większość z nas przyjmuje go w postaci syntetycznej, a to niestety jest SZKODLIWE!! gdy chciałam kupic beta-karoten w aptece trafiłam na poztywnie nawiedzoną farmaceutkę która podała mi do przeczytania artykuł z dziennika farmaceutycznego. badania prowadzno w USA, podawano osobom palącym beta-karoten syntetyczny w dawce 6 mg, po 2 latach liczba zachorowań na raka płuc wzrosła o 28 %. do tego doszło do innych spustoszeń. badania miały trwać 4 lata a zostały przerwane po dwóch. to samo dotyczy witaminy E w dużych dawkach (tutaj akurat skutki były inne)zanim więc kupisz beta-karoten zapytaj famaceutki o ten który jest naturalny a sa takie w kapsułkach i wcale nie są droższe. pozdrawiam
Zna ktoś może jakieś preparaty z naturalnym beta-karotenem?
lorraine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:28   #771
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez _Beata_ Pokaż wiadomość
jeju tyle tabletek podajecie,ze juz sie pogubilam czy ja tez moge zaczac przyjmowac omega 3 (alebo to cos zamiast tego,zeby sie nie swiecic ),
anti age albo tylko wit. A + E (tą hydro)? mam prawie 22 lata...
Suplementacja sluzy glownie zapobieganiu Wiec mozesz zaczac
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-09, 22:24   #772
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
No wiec ,ja sie tez suplementuje.
Biore codziennie capivit hydro, rutinoscorbin,i koenzym q10.
Chce teraz wprowadzic pycogenol zamiast koenzymu.Czytalam,ze dobrze dziala na przebarwienia,ale nie wiem o jaki rodzaj przebarwien chodzi:posloneczne,czy potradzikowe,bo ja mam kilka drobnych przebarwien,ktorych sie nabawilam u kosmetyczki po nieumiejetnym oczyszczaniu.

Dziewczyny,ktore juz przez dluzszy czas biora pycogenol,napiszcie o efektach(jesli takowe sa!!!)

Używałam Pycnogenol, przebarwienia jak były tak są, jego zażywanie spowodowało niesamowity wysyp przyszczyków na dekolcie jedyna pozytywna rzecz to to, że zauważyłam w miejscach gdzie skóra jest drubsza i twarda zrobiła się ona miękka i elastyczna
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:03   #773
Kicia_Torun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16
Smile Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
No wiec ,ja sie tez suplementuje.
Biore codziennie capivit hydro, rutinoscorbin,i koenzym q10.
Chce teraz wprowadzic pycogenol zamiast koenzymu.Czytalam,ze dobrze dziala na przebarwienia,ale nie wiem o jaki rodzaj przebarwien chodzi:posloneczne,czy potradzikowe,bo ja mam kilka drobnych przebarwien,ktorych sie nabawilam u kosmetyczki po nieumiejetnym oczyszczaniu.

Dziewczyny,ktore juz przez dluzszy czas biora pycogenol,napiszcie o efektach(jesli takowe sa!!!)
Efekty są, ale trzeba brać więcej niż dawkę 30 mg pycnogenolu na dobę. Działa on raczej jednak na przebarwienia posłoneczne (wszelkie pieprzyki bledną i zmniejszają się ich rozmiary) .
Kicia_Torun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 11:58   #774
Florentyna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Założyłam ten watek i pilnie go czytałam, może podzielimy się efektami w odniesieniu do skóry ?

Skóra - cienka, naczynkowa, sucha, palacz

juvit i serum z vit c - fatalne efekty, owszem skóra jaśniejsza ale dostałam
parchów na trzy tygodnie
alphol - trafiłam chyba w czas bo efekty (nie spektakularne) były lepsza
cera, włosy, pazury, jakby wypoczęta mordka
omega 3 - fatalnie (aż dziw po alpholu), wypryski, tłusty pysk a zero efektu

merz anti-age - szkoda kasy, nawet poprawy pazurów nie było nie mówiąc o
pyszczku i zmarchach
merz special - o dziwo ten lepiej na mnie działał, lepsza skóra, jaśniejsza,
bdb. efekty miałam w kombinacji z koenzymem Q 10
koenzym Q10 - dla mnie OK, biorę co kilka dni i widzę jak jaśnieje skóra dwa-
trzy dni a jak się robi szara i zmęczona biorę kolejna dawkę

pomidory, pycnogel, koncentrat - bez rewelacji

minerały (selen, cynk, miedź) - no może coś dawały ale nie widziałam, tak jak
przy innych że mam jaśniejsza czy wypoczętą skórę twarzy
rutinoscorbin i vit. c - jak najbardziej ale mam cerę naczynkową więc dlatego
są efekty jaśniejszej, wypoczetej skóry

capivit A+E - zero efektów

immedeen - drogi i do chrzanu, szkoda kasy

Wniosek : suplementy nie tylko zapobiegają i opóźniają, czesto poprawiają stan obecny skóry - może nie ma dramatycznej zmiany ale jest widoczna poprawa

Wniosek 2 : suplement musi "pasować" do typu skóry, nie ma lekko mnie się nie sprawdziło wiele dobrych rad

Wniosek 3 : CZY JA TO FASZEROWANIE SIĘ PRZEŻYJĘ ??????????

A co sprawdziło się u Was ?
Florentyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 14:24   #775
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

U mnie fajnie dziala Omega3, nawet piety mam ladne.
Na wlosy i paznokcie to najlepszy H-pantoten. VitE od srodka a VitC od zewnatrz pewnie dzialaja przeciwzmarszczkowo, bo wygladam chyba dobrze na swoj wiek MSM przestalam brac, bo zapomnialam, ze go kupilam...A pyknogenol biore i pewnie tez dziala, ale bez szokujacych efektow, tak mi sie wydaje...
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 16:41   #776
strzelec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 38
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cześć,
"biorę" od około roku ( z przerwami):
1. omega 3 - OK, biore właściwie ze względu na olej rybi, moze pomaga?
2. copovit E - skóra taka jakaś gładsza
3. juvit C - coraz rzadziej, raczej w weekendy bo w ogóle nie chce się wchłaniać, ale później są efekty, skóra jaśniejsza, brak przebarwień, wygładza zmarchy "kurze łapki"
4.anti age - działają kiedy biorę (takie wrazenie mam )
Robię przerwy w tym braniu bo boję się o wątróbkę, ale chyba największe efekty zawdzięczam kremom: z filtrami i diroseal, używam praktycznie bez przerw, chyba że weekend i wtedy juvit C na pycho i łażę taka tłusta przez cały dzień. Nie wiem czy efekty są efektem mojej wyobraźni, czy rzeczywiście jakieś pozytywy są, na poczatku jak zaczęłam stosować, to znajome zauważyły poprawę i wypytywały się skad taka zmiana? A może po dłuższym braniu może coś dałoby sie zmodyfikować, czy lepiej nie kombinować i zostać przy starym, dobrym składzie? Już nie mam pomysłów jak dogodzić sobie i swojej skórze, aby być wiecznie piękną i młodą
Pozdrawiam
strzelec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-10, 20:22   #777
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Chcialam jeszcze dopisac,ze teraz kiedy biore capivit hydro skora (tlusta) przetluszcza sie mniej ,niz kiedy bralam kwasy omega 3,6 w oleju rybim.
Po nim mialam nie tylko bardzo tlusta cere,ale i wypryski.

Zasttanawiam sie obecnie nad Imedeem,ale ........drogi,niestety!!! !
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 08:45   #778
chocolateri
Przyczajenie
 
Avatar chocolateri
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 27
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez frostis Pokaż wiadomość
Chcialam jeszcze dopisac,ze teraz kiedy biore capivit hydro skora (tlusta) przetluszcza sie mniej ,niz kiedy bralam kwasy omega 3,6 w oleju rybim.
Po nim mialam nie tylko bardzo tlusta cere,ale i wypryski.

Zasttanawiam sie obecnie nad Imedeem,ale ........drogi,niestety!!! !

dziwi mnie to co piszesz z tego względu że w oleju rybim masz tylko kwasy Omega 3, Omega 6 znajduja się między innymi w oleju z nasion lnu i capivicie który bierzesz bo jest to olej z nasion ogóecznika. jesli masz problem z łojotokiem postaraj się o preparat z cynkiem ja zostałam skutecznie przekonana do Salfazinu (25 mg cynku+ witaminy) i Oli-Feminu (wszystkie kwasy Omega 3,6,9 w jednej kapsułce). kapsułki Oli są ogromne ale działają.niestety trzeba być konsekwentną. polecam następujacą kurację: pierwsze 10 dni po dwie kapsułki Oli-Feminu na noc do tego raz Salfazin, po tych 1 dniach po jednej Oli-Feminu i 1 Salfazinu.
Po 4 tygodniach kuracji Oli-Feminem (na tyle starcza opakowanie przy tym dawkowaniu) ciągnęłam jedynie Salfazin. Dla mnie rewelacja. Dziewczyny ja nawet nie używałam balsamu do ciała, a wcześniej Vichy bo skóra ze mnie schodziła. na marginesie dodam że niestety po 4 miesiącach skóra wróciła do szorstkości więc wróciłam do mojej kuracji z braku czasu i zapominalstwa raz biorę raz nie i efektów brak koszt kuracji ok. 80 zł. niestety niezbyt tani, jednak zawartśc kwasów ogromna Omega 3 420mg, Omega 6 276 mg, Omega 9 152 mg. nie znalazlam lepszego. myślałam na początku ze zaoszczędzę jak kupię wszystkie kwasy osobno ale wyszło jeszcze drożej. Pani poleciła Omegę 3, Capivit Hydro i Linomag cena zgroza

Pozdrawiam i czekam na opinie od was stosujących regularnie Pozdrawiam
chocolateri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 12:07   #779
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

A ja bylam pewna,ze olej rybi zawiera zarowno omega 3 ,jak i 6.

Jak skoncze capivit hydro kupie olej Femin i salfazin.
A swoja droga wkurza mnie to,ze aptekarki sa niedouczone(przynajmniej niektore) i wciskaja ludziom kity.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-13, 07:00   #780
Florentyna1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 12
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Chocolateri, jaki masz typ skóry ????
Florentyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.