cudowne tabletki na zmarszczki ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-02, 18:37   #61
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Slawciu
nie mysl o zadnej "upierdliwosci" tylko pytaj tak dlugo az sie dowiesz
te 3 watki sie faktycznie uzupelniaja i to jest jakby program do poprawy i zachowania jak najdluzej jedrnosci skory dla nas "starszych nastolatek"
ja z Biochemii sie sporo dowiedzialam ,ale o wielu rzeczach jeszcze nie wiem bo to sa ograniczenia czasowe...gdyby doba byla troche dluzsza
Takze uwazam jak piti,ze kremy przeciwzmarszczowe sa takie tylko z nazwy,mialam juz rozniaste z gornej polki i ujedrniania nie zauwazylam,jedynie czasowe wygladzenie.Teraz jak biore suplementy to juz mam widoczna roznice-nie wynika ona ze stosowania nawet bardzo drogiego kremu.Serum uzywam od niedawna i jest to zbyt krotko zebym cos zauwazyla.Tak samo polecane retinoidy albo Retin ,Zorac lub lagodniejszy Ystheal+( ten jest bez recepty) trzeba dosc dlugi okres czasu stosowac zeby pojawily sie efekty.Moje kosmetyki na dzien to : serum z wit C+ krem z filrtem SPF 50( wczesniej 60),a na noc tylko Ystheal+ i tyle
Z kolei robie do tego suplementacje no i chyba to bylo na tyle .Jedynie wydaje troche wieksza kase na kolorowke bo lubie te gornopolkowe kosmetyki do makijazu
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:37   #62
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Lenna30
W takim razie poproś lekarza o receptę na zorac
Nie ma żadnego kremu, który byłby BARDZIEJ p.zmarszczkowy
Może sie skuszę, ale muszę się wczytać w skład, troche poczytać jak działa,boję się, czy nie drażni skóry. Jestem książkowym przykładem wrażliwca i alergika nawet dermatolog do którego chodziłam nie umiała mi pomóc, tylko doraźnie. Jakoś teraz sobie radzę, ale porzuciłam eksperymenty, kupowałam co rusz inne kosmetyki,i ciągle pudło, za to moja siostra cieszyła się, bo nie ma takich problemów. Terza jestem przy ym co wymieniłam wyżej i naprawde sie cieszę, bo nie mam żadnych liszajów, krost itp. Ale dzieki, zwrócę uwagę na proponowany zorac
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:48   #63
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Marita5
Slawciu
nie mysl o zadnej "upierdliwosci" tylko pytaj tak dlugo az sie dowiesz
te 3 watki sie faktycznie uzupelniaja i to jest jakby program do poprawy i zachowania jak najdluzej jedrnosci skory dla nas "starszych nastolatek"
ja z Biochemii sie sporo dowiedzialam ,ale o wielu rzeczach jeszcze nie wiem bo to sa ograniczenia czasowe...gdyby doba byla troche dluzsza
Takze uwazam jak piti,ze kremy przeciwzmarszczowe sa takie tylko z nazwy,mialam juz rozniaste z gornej polki i ujedrniania nie zauwazylam,jedynie czasowe wygladzenie.Teraz jak biore suplementy to juz mam widoczna roznice-nie wynika ona ze stosowania nawet bardzo drogiego kremu.Serum uzywam od niedawna i jest to zbyt krotko zebym cos zauwazyla.Tak samo polecane retinoidy albo Retin ,Zorac lub lagodniejszy Ystheal+( ten jest bez recepty) trzeba dosc dlugi okres czasu stosowac zeby pojawily sie efekty.Moje kosmetyki na dzien to : serum z wit C+ krem z filrtem SPF 50( wczesniej 60),a na noc tylko Ystheal+ i tyle
Z kolei robie do tego suplementacje no i chyba to bylo na tyle .Jedynie wydaje troche wieksza kase na kolorowke bo lubie te gornopolkowe kosmetyki do makijazu
Marita,zgadzam sie z Tobą, gdybyśmy miały więcej czasu i doba była dłuższa....
Ale jest fajnie,że tyle miłych i życzliwych osób wspiera się nawzajem, a tacy laicy jak ja moga korzystać z ich cennych rad. Dziękuję Wszystkim
Jeśli Ystheal+ jest łagodniejszy niz Zorac, to może zacznę od tego?
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:52   #64
Marita5
Raczkowanie
 
Avatar Marita5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 153
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez slawa
Marita,zgadzam sie z Tobą, gdybyśmy miały więcej czasu i doba była dłuższa....
Ale jest fajnie,że tyle miłych i życzliwych osób wspiera się nawzajem, a tacy laicy jak ja moga korzystać z ich cennych rad. Dziękuję Wszystkim
Jeśli Ystheal+ jest łagodniejszy niz Zorac, to może zacznę od tego?
tak samo jest ze mna bo tez sie zaliczam do laikow w pewnych tematach
Slawciu, Ystheal ja stosuje ,a mam wrazliwa cere i do tego naczynkowa wiec powinien byc OK,ale .... trudno wiedziec to bez sprawdzenia,napewno jest lagodniejszy od tych na recepte
Marita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:53   #65
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Jest łagodniejszy, akurat zorac to taki retinoidowy hard core przynajmniej w teorii, bo na mnie (a też mam bardzo łatwo podrażniającą się gębę) retin-a działa o wiele gorzej - czasem wyglądałam po nim jak spuchnięty królik. Ale to początki, potem jest lepiej.
Ystheal jest o wiele delikatniejszy, chociaż też mi się zdarzał po nim look a'la burol
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:07   #66
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Lenna30
Jest łagodniejszy, akurat zorac to taki retinoidowy hard core przynajmniej w teorii, bo na mnie (a też mam bardzo łatwo podrażniającą się gębę) retin-a działa o wiele gorzej - czasem wyglądałam po nim jak spuchnięty królik. Ale to początki, potem jest lepiej.
Ystheal jest o wiele delikatniejszy, chociaż też mi się zdarzał po nim look a'la burol
Lenna, look a'la burol zdarza mi sie i bez kremu, koszmar.
Dziewczyny, muszę poczytać, ale jeśli Ystheal i zorac mają coś wspólnego z retinolem A(???)może teraz popełniam gafę, ale wybaczcie, to w książce Cena urody jest napisane, że dla wrażliwców, Marita też pisze, że nim jest, to, to jest niewskazane.
Zdążyłam sie na razie zapoznać z ceną Ystheal ( troche powala) ale niedługo mam imieniny to tak ładnie usmiechnę sie do meża.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 19:07   #67
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Question Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez slawa
Dzięki Pitipel. Wszystkie Wasze wypowiedzi i odpowiedzi rozwiewają mi watpliwości. Na biochemię zagladałam, ale jakoś chyba tak "po łebkach" Obiecuję, że się wczytam. Jeśli chodzi o retinoidy, to czy przy cerze alergicznej można je stosować?
Nie wiem - zorac to bardzo silnie działający specyfik. Moze skonsultuj z lekarzem? Chociaż lekarze z tgo co dziewczyny pisza są na nie w ogóle jeśli chodzi o retinoidy... Albo kup i ostrożnie wypróbuj... Sama nie wim co radzić... Zresztą - może najpierw przygotuj skórę Ysyhealem + avene, a później dopiero przejdź na retinoidy? Wiem, ze Hala teraz po takim przygotowaniu skóry z powodzeniem stosuje zorac przy naczynkowej cerze...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 19:12   #68
slawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 70
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Nie wiem - zorac to bardzo silnie działający specyfik. Moze skonsultuj z lekarzem? Chociaż lekarze z tgo co dziewczyny pisza są na nie w ogóle jeśli chodzi o retinoidy... Albo kup i ostrożnie wypróbuj... Sama nie wim co radzić... Zresztą - może najpierw przygotuj skórę Ysyhealem + avene, a później dopiero przejdź na retinoidy? Wiem, ze Hala teraz po takim przygotowaniu skóry z powodzeniem stosuje zorac przy naczynkowej cerze...
"zorac to bardzo silnie działający specyfik" no własnie tego sie boję, trochę sobie już buźke podkurowałam, boję się to zepsuć. Moje kłopoty z cerą to jedna długa historia. A teraz moja siostra jest zaskoczona, że nie mam już wypryków, kaszki na buzi, wspomnianych liszajów.
slawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 11:45   #69
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Pitipel, czy ysyheal+ ma filtry? czy stosując go na dzień musze nakładać pod podkład jeszcze bloker?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 12:59   #70
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Madziorka
Pitipel, czy ysyheal+ ma filtry? czy stosując go na dzień musze nakładać pod podkład jeszcze bloker?
Ystheal+ nie ma filtrów i przy jego stosowaniu używanie filtrów jest KONIECZNOŚCIĄ - zresztą jak zawsze (co do znudzenia powtarzam zawsze i wszędzie
osobnym problemem jest nakładanie podkładu na filtr, niwelujące dzialanie tego ostatniego
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:36   #71
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Na emulsje Avene spf 50+ daje sie nalozyc korektor - podklad pewnie tez, za to skrobia jej nie matuje! Bardzo dziwne, bo skrobia u mnie do tej pory matowala wszystkie antheliosowe tlusciochy! A teraz jakby Avene sie "przedzieralo" przez skrobie i na policzkach mam tluste swiecace placki. Ale zle to nie wyglada (do czasu kiedy wszystko sie razem nie zroluje, a potrafi, jak np. przez przypadek potre reka...). Mozna jej za to nalozyc duuuuzo i nie zostawia bialej maski. Thumbs up!

Z innych milych kwestii - w aptece nabylam dzis Omega 3 Forte i Tokovit E 200 mj i zaplacilam 26 pln! Wystarczy mi na miesiac albo i dwa
zastanawiam sie tez nad tym Merz Anti-Age ale kosztuje 63 pln ale planuje jeszcze do olejow dolozyc sobie Alfol (bralam juz wczesniej), jeszcze jest wiesiolek Oeoparol.

Piti!~ratunku, juz sie pogubilam z tymi suplementami!
Basia pisze, ze mozna lykac rybie z lnianym. Na Tokovicie napisali, zeby go nie laczyc z zelazem - czyli wit E rano a Merz na noc? To kiedy oleje - w srodku dnia przy posilkach?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-03, 17:53   #72
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Piti!~ratunku, juz sie pogubilam z tymi suplementami!
Basia pisze, ze mozna lykac rybie z lnianym. Na Tokovicie napisali, zeby go nie laczyc z zelazem - czyli wit E rano a Merz na noc? To kiedy oleje - w srodku dnia przy posilkach?
Ja tokovit E biorę też, ale 400... Oleje - w moim przypadku linomag - olej lniany w kapsułkach - biorę rano jak wypiję sobie kakao(śniadan nie jadam rano, dopiero później) tak więc biorę to wszystko naraz: dwie kapsułki MSM, trzy linomagu i jeden tokovit E 400. Zwariowałabym, jakbym miała to sobie wydzielać ileś tam razy dziennie!!! Jeśli w Merzu jest żelazo, to masz problem, faktycznie; ja go nie mam, bo po preparatach z żelazem mam nudności, czasem wręcz wymioty tak więc unikam ich starannie - solarin już mnie zmęczył; byłam gotowa dla niego na poswięcenia, ale on nic dla mnie nie zrobił, więc go rzucilam bezlitośnie. Myślę jeszcze o pycnogenolu,
bo teraz mi się skończył i zamiast niego mam MSM... Ale wydaje mi się, że to już byłaby przesada - chorzy ludzie biorą czasem mniej tablet...
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 17:58   #73
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
zastanawiam sie tez nad tym Merz Anti-Age ale kosztuje 63 pln
Ja wczoraj dorwalam (pod waszym wplywem) Merz na ebayu, na aukcji za 8 euro za 2 opakowania Bede relacjonowac, czy dzieja sie cuda
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 18:04   #74
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Z innych milych kwestii - w aptece nabylam dzis Omega 3 Forte i Tokovit E 200 mj i zaplacilam 26 pln! Wystarczy mi na miesiac albo i dwa
No, to cena fajna! Mój tokowit kosztuje 20,-/60 kaps, ale za to biorę 1/dzien i mam wystarczającą dawkę
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 10:33   #75
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Witam Was wszystkie serdecznie! Co prawda nie udzielałam się jeszcze w tym wątku, ale śledze go regularnie tak samo jak pozostałe na tym forum. Fajnie ze sie tak wymieniacie swoją wiedzą i doswiadczeniami w "przedłużaniu swej młodosci". Ja tez jestem pod ogromnym wrażeniem strony biochemiiurody i wiedzy Basi, to dzieki niej zaczęłam stosowac diacneal (przygotowanie cery do retin'ów) i domowe serum z wit. c i innymi antyoksydantami, no i obowiązkowo filtry - moje ulubione SVR'y (ale te to juz od dawna). Co do suplementów to tez gorąco polecam OMega-3, dobre cenowo są faktycznie te NaturKaps Forte albo jeszcze tańsze Elanda, dodatkowo antyoksydanty, ja łykam VITRUM SUN - kombinacja wit E, C, beta katorenu i selenu - płace ok.19 zł/30 tabletek i czasami tez kupuje koenzym Q10+ vit E z Naturell bo jest najtanszy (ok. 25zł za 30 kaps.). Przymierzam sie własnie do kupna anti-age active life ale znalazłam tez tej samej firmy Lycopen z vit e, wklejam opis:
Preparat Active-Life Lycopene + Vitaminum E przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety. Likopen to wyciąg z pomidorów zawierający karotenoidy - głównie Y-karoten (psi-karo-ten) - posiadające silne właściwości antyoksydacyjne. Psi-karoten jest trzy razy bardziej aktywny niż powszechnie znany ß - karoten (beta-karoten) i posiada wielokrotnie silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy E i C. Preparat Active-Life Lycopene + Vitaminum E chroni skórę przed przyśpieszonym starzeniem się spowodowanym nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne oraz działaniem wolnych rodników. Chroni przed rozwojem miażdżycy, chorobami układu krążenia. Jest szczególnie wskazany dla palaczy i osób narażonych na działanie zanieczyszczonego środowiska.

Preparat Active-Life Lycopene + Vitaminum E:
* Działa antyoksydacyjnie.
* Ochrania skórę.
* Zmniejsza szkodliwy wpływ zanieczyszczeń środowiska oraz dymu papierosowego.
* Zmniejsza ryzyko rozwoju miażdżycy i chorób układu krążenia.
Sposób użycia:
Przyjmować 1 tabletkę dziennie w trakcie posiłku.
Skład:
Zawartość składników aktywnych w 1 tabletce
- Likopen - 5 mg
- Witamina E - 10 mg
Opakowanie: 30 tabletek/ok. 18 zł

I co tym sądzicie? Wydaje mi się, ze tez mogłby sie sprawdzic, wogóle to ta firma active - life ma duzo bardzo fajnych suplementów, zaciekawil mnie tez wyciąg z brokułów- kolejny antyoksydant, ale ja uwielbiam brokuły wiec nie musze ich dodatkowo "łykac". No to wtrąciłam swoje 3 grosze , pozdrawiam wszystkie Starsze Nastolatki!!!
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 10:45   #76
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Wink Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Agi.TH
Witam Was wszystkie serdecznie! Co prawda nie udzielałam się jeszcze w tym wątku, ale śledze go regularnie tak samo jak pozostałe na tym forum. Fajnie ze sie tak wymieniacie swoją wiedzą i doswiadczeniami w "przedłużaniu swej młodosci". Ja tez jestem pod ogromnym wrażeniem strony biochemiiurody i wiedzy Basi, to dzieki niej zaczęłam stosowac diacneal (przygotowanie cery do retin'ów) i domowe serum z wit. c i innymi antyoksydantami, no i obowiązkowo filtry - moje ulubione SVR'y (ale te to juz od dawna). Co do suplementów to tez gorąco polecam OMega-3, dobre cenowo są faktycznie te NaturKaps Forte albo jeszcze tańsze Elanda, dodatkowo antyoksydanty, ja łykam VITRUM SUN - kombinacja wit E, C, beta katorenu i selenu - płace ok.19 zł/30 tabletek i czasami tez kupuje koenzym Q10+ vit E z Naturell bo jest najtanszy (ok. 25zł za 30 kaps.). Przymierzam sie własnie do kupna anti-age active life ale znalazłam tez tej samej firmy Lycopen z vit e, wklejam opis:
Preparat Active-Life Lycopene + Vitaminum E przeznaczony jest dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety. Likopen to wyciąg z pomidorów zawierający karotenoidy - głównie Y-karoten (psi-karo-ten) - posiadające silne właściwości antyoksydacyjne. Psi-karoten jest trzy razy bardziej aktywny niż powszechnie znany ß - karoten (beta-karoten) i posiada wielokrotnie silniejsze działanie antyoksydacyjne od witaminy E i C. Preparat Active-Life Lycopene + Vitaminum E chroni skórę przed przyśpieszonym starzeniem się spowodowanym nadmierną ekspozycją na promienie słoneczne oraz działaniem wolnych rodników. Chroni przed rozwojem miażdżycy, chorobami układu krążenia. Jest szczególnie wskazany dla palaczy i osób narażonych na działanie zanieczyszczonego środowiska.

Preparat Active-Life Lycopene + Vitaminum E:
* Działa antyoksydacyjnie.
* Ochrania skórę.
* Zmniejsza szkodliwy wpływ zanieczyszczeń środowiska oraz dymu papierosowego.
* Zmniejsza ryzyko rozwoju miażdżycy i chorób układu krążenia.
Sposób użycia:
Przyjmować 1 tabletkę dziennie w trakcie posiłku.
Skład:
Zawartość składników aktywnych w 1 tabletce
- Likopen - 5 mg
- Witamina E - 10 mg
Opakowanie: 30 tabletek/ok. 18 zł

I co tym sądzicie? Wydaje mi się, ze tez mogłby sie sprawdzic, wogóle to ta firma active - life ma duzo bardzo fajnych suplementów, zaciekawil mnie tez wyciąg z brokułów- kolejny antyoksydant, ale ja uwielbiam brokuły wiec nie musze ich dodatkowo "łykac". No to wtrąciłam swoje 3 grosze , pozdrawiam wszystkie Starsze Nastolatki!!!
Witamy!!!
Ja z tym likopenem spotkałam się parę razy, ale jakoś tak ten anti age sobie upodobałam. Zresztą w moim przypadku ma on działać także przeciwko przebarwieniom, więc likopen tu przegrywa...
Ealnda jaką ma dawkę / 1kaps?

Aha, nie zgodzę się, że najtańszy jest Q10 naturelle - tańszy jest HASCO-LEKU. Oczywiście mowa tu o takiej samej dawce - 30 mg/1 kaps (też naturkaps)
Pozdrawiam, odzywaj się!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 10:55   #77
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

No właśnie - jak to jest z likopenem? Zastanawiam się czy jest sens go łykać, jeśli nalezy się do nałogowych pomidorożerców?
W piwnicy mam jakieś 300 słoiczków z przecierem, byle dotrwać do lata

Czy ktoś wie ile trzeba zjeść pomidorów/przetworów pomidorowych, żeby taką dawkę 5mg, jaka jest w 1 tabletce Active-life osiągnąć?
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:03   #78
Agi.TH
Raczkowanie
 
Avatar Agi.TH
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 78
GG do Agi.TH
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

No to mnie Pani mgr oszukała nie wiedziałam o tym Q10 z hasco-leku, zwyczajnie w aptece wyszukała mi najtańszy Q10 i to był właśnie naturell, teraz bede ją molestowac o hasco-lek, co do elandy to jest tak:1 kapsulka (1415mg) zawiera 1000mg koncentratu oleju rybiego o zawartosci 18% EPA, 12% DHA, witaminy E 0,67 mg - opakowanie zawiera 100 kaps. za ok. 16 zł, biorąc 2 kapsułki osiągasz minimalną zalecaną dawkę.
Lenna - jak tak namiętnie wcinasz pomidory to nie musisz już ich dodatkowo "łykac", ja też je uwielbiam, ale teraz nadchodzi sezon "niepomidorowy" a nie mam niestety takich zapasów jak ty, a jak z tym likopenem jest to już pisze (dane z ostatniego nr Shape):
pomidor 100g - 3,6 mg likopenu / łyżka stołowa-0,5 mg likopenu
sok pomidorowy - 100 g-7 mg likopenu / łyżka stołowa-1,1 mg likopenu
keczup - 100g-11 mg likopenu / łyżka stołowa-2,2 mg likopenu
koncentrat pomidorowy - 100g-42mg likopenu / łyżka stołowa-6,3mg likopenu
Jak widac najwięcej likopenu jest w przecierach, więc nic tylko wcinac!!!
Agi.TH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:36   #79
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Agi.TH
No to mnie Pani mgr oszukała nie wiedziałam o tym Q10 z hasco-leku, zwyczajnie w aptece wyszukała mi najtańszy Q10 i to był właśnie naturell, teraz bede ją molestowac o hasco-lek, co do elandy to jest tak:1 kapsulka (1415mg) zawiera 1000mg koncentratu oleju rybiego o zawartosci 18% EPA, 12% DHA, witaminy E 0,67 mg - opakowanie zawiera 100 kaps. za ok. 16 zł, biorąc 2 kapsułki osiągasz minimalną zalecaną dawkę.
Lenna - jak tak namiętnie wcinasz pomidory to nie musisz już ich dodatkowo "łykac", ja też je uwielbiam, ale teraz nadchodzi sezon "niepomidorowy" a nie mam niestety takich zapasów jak ty, a jak z tym likopenem jest to już pisze (dane z ostatniego nr Shape):
pomidor 100g - 3,6 mg likopenu / łyżka stołowa-0,5 mg likopenu
sok pomidorowy - 100 g-7 mg likopenu / łyżka stołowa-1,1 mg likopenu
keczup - 100g-11 mg likopenu / łyżka stołowa-2,2 mg likopenu
koncentrat pomidorowy - 100g-42mg likopenu / łyżka stołowa-6,3mg likopenu
Jak widac najwięcej likopenu jest w przecierach, więc nic tylko wcinac!!!
to ta elanda?
http://www.elanda.pl/p_omega3.html
cenowo - rewelacja!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 16:37   #80
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

http://www.sklep.vena-vita.wkrakowie...oducts_id=1354
a to ten koenzymek najtańszy
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 17:51   #81
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

To już mam spis co kupić w aptece, dziękuję Wam za szczegóły dotyczące cen i właściwości tableteczek
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 18:18   #82
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez trojka
To już mam spis co kupić w aptece, dziękuję Wam za szczegóły dotyczące cen i właściwości tableteczek
No!!!
Jestem zaszczycona, jeśli się przyczyniłam!!!
I co, jaki jest Twój zestaw???
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 21:06   #83
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Kuszą mnie Wasze propozycje suplementów, ale niedługo to ja będę brać pół apteki. Co dzień zjadam 3x dziennie B complex, Linomag i kapsułki z kwasem mlekowym, raz dziennie sylimarol. To i tak dużo tych tabletek. Czy robicie przerwy w jedzeniu witaminy E?
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 10:34   #84
Lenna30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 119
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Agi.TH
a jak z tym likopenem jest to już pisze (dane z ostatniego nr Shape):
pomidor 100g - 3,6 mg likopenu / łyżka stołowa-0,5 mg likopenu
sok pomidorowy - 100 g-7 mg likopenu / łyżka stołowa-1,1 mg likopenu
keczup - 100g-11 mg likopenu / łyżka stołowa-2,2 mg likopenu
koncentrat pomidorowy - 100g-42mg likopenu / łyżka stołowa-6,3mg likopenu
Jak widac najwięcej likopenu jest w przecierach, więc nic tylko wcinac!!!
Agi, dzięki

Fakt, marnie wyglądają te kapsułki przy przecierze
Lenna30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:34   #85
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: cudowne tabletki na zamrszczki ?

Cytat:
Napisane przez Smok
Kuszą mnie Wasze propozycje suplementów, ale niedługo to ja będę brać pół apteki. Co dzień zjadam 3x dziennie B complex, Linomag i kapsułki z kwasem mlekowym, raz dziennie sylimarol. To i tak dużo tych tabletek. Czy robicie przerwy w jedzeniu witaminy E?

Zakupiłam sobie polecane tutaj suplementy: Omega 3 forte HL, pycnohenol i Tokovit E 400. Zastanawiam się jak to przyjmować czy wszystko na raz (w sumie 4 kapsułki) czy rozłożyć sobie? Czy nie za duża dawka tej witaminy E(przeciez jeszcze ją zjadamy w pozywieniu, więc może być jej więcej ponad 400 mg, a wtedy obiża się poziom gamma tokoferolu).
Cytat z biochemii:
"W pozywieniu mamy komplet witamin E, biorac wieksze dawki tylko alfa-tokoferolu mozemy obnizyc ilosc w organizmie zwlaszcza gamma tokoferol, ktorego duza rola zostala niedawno potwierdzona, dawniej myslelismy, ze tylko alfa -tokoferol jest najwazniejszy..."

Wyczytałam też na biochemii ze można stosować wymiennie te antyoksydanty, czyli np. w jeden dzień omega i wit E, a w następnym dniu omega i pycnogenol. Czy to jest dobre rozwiązanie? Rozwiejcie moje wątpliwości

tutaj linik o witaminie E
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:51   #86
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Amelianna
Zakupiłam sobie polecane tutaj suplementy: Omega 3 forte HL, pycnohenol i Tokovit E 400. Zastanawiam się jak to przyjmować czy wszystko na raz (w sumie 4 kapsułki) czy rozłożyć sobie? Czy nie za duża dawka tej witaminy E(przeciez jeszcze ją zjadamy w pozywieniu, więc może być jej więcej ponad 400 mg, a wtedy obiża się poziom gamma tokoferolu).
Cytat z biochemii:
"W pozywieniu mamy komplet witamin E, biorac wieksze dawki tylko alfa-tokoferolu mozemy obnizyc ilosc w organizmie zwlaszcza gamma tokoferol, ktorego duza rola zostala niedawno potwierdzona, dawniej myslelismy, ze tylko alfa -tokoferol jest najwazniejszy..."

Wyczytałam też na biochemii ze można stosować wymiennie te antyoksydanty, czyli np. w jeden dzień omega i wit E, a w następnym dniu omega i pycnogenol. Czy to jest dobre rozwiązanie? Rozwiejcie moje wątpliwości

tutaj linik o witaminie E
http://www.phpbbserver.com/phpbb/vie...biochemiaurody
Nie tak dawno dałam w tym wątku link do art o normach wit E. Smiałao łykaj tę 400tkę.
Poza tym ja biorę wszystko naraz - przecież oszalałabym myśląc tylko o tym, ile razy dziennie czego wziąć... I zapominałabym o połowie.
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:53   #87
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Nie tak dawno dałam w tym wątku link do art o normach wit E. Smiałao łykaj tę 400tkę.
Poza tym ja biorę wszystko naraz - przecież oszalałabym myśląc tylko o tym, ile razy dziennie czego wziąć... I zapominałabym o połowie.

Dzieki, czytałam wcześniej ten link (przed naspisaniem swojego postu) ale tak na wszelki wypadek chciałam sie upewnić. Dziś dopiero zaczęłam "kurację" i łyknęłam wszystko na raz do śniadania
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 08:54   #88
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
Nie tak dawno dałam w tym wątku link do art o normach wit E. Smiałao łykaj tę 400tkę.
Poza tym ja biorę wszystko naraz - przecież oszalałabym myśląc tylko o tym, ile razy dziennie czego wziąć... I zapominałabym o połowie.
Tu jeszcze raz ten artykuł o normie wit E:
http://www.resmedica.pl/zdart8006.html
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:17   #89
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

dziewczynki, sledze wątek ,chocaz musialabym przeczytac go jeszcze z 3 razy zeby moj mały rozumek to pojął
czy ktoras z was spotkala sie z Vitamarin? zawiera kawsy tłuszczowe Omega -3, wit.A,D,E.

Czy mozna by zastapic 4 rozne ta jedna?

mam kolejnego guru wizazowego -Pitipel ,pokłony
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-10, 09:36   #90
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: cudowne tabletki na zmarszczki ?

Ja wiem tylko tyle, że ważna jest ilość kwasów EPA+DHA w kapsulce Omega 3, dziennie zaleca sie ok 0,65g. Taką wartośc mają kwasy Omega 3 forte HL w 2 kapsułkach i chyba z firmy Lysi także. Nie wiadomo ile jest tych kwasów w tym Vitamarinie
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 15:17:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.